PDA

צפה בגרסא המלאה : מחפש מכון כושר בחולון-צריך עזרה

Goldberg
26-08-07, 20:24
חוץ מכל המכוני כושר שנמצאים בקאנטרי כמו בריזה וזה אני יודע שיש עוד מכוני כושר קטנים כאלה בעיר שאני לא מכיר ורציתי לדעת אם יש פה חבר'ה מחולון שיכולים להמליץ על משהו :boxing:

MagneZium
26-08-07, 20:30
חוץ מכל המכוני כושר שנמצאים בקאנטרי כמו בריזה וזה אני יודע שיש עוד מכוני כושר קטנים כאלה בעיר שאני לא מכיר ורציתי לדעת אם יש פה חבר'ה מחולון שיכולים להמליץ על משהו :boxing:
לך תייתאמן עם אליאבבבבבבבבבבב רק שלא ידרדר אותך

Night_Wolf
26-08-07, 20:42
לך תייתאמן עם אליאבבבבבבבבבבב רק שלא ידרדר אותך

אליאב הנקניק מתאמן בבריזה:)

GOLDBERG
אחי חדרי כושר בחולון על הפנים!
החדרי כושר שבאמת מושקעים זה החדרי כושר בקאנטרים למה הבריזה,נפשונית,ימית 2000, וקאנטרי תל גיבורים כולם שייכים לחברה אחד שמנהלת אותם ככה סתם יש את החדר כושר הסמרטוטי שסהר היתאמן בו באיזור התעשיה של חולון והוא אז אמר לי שזה חדר כושר אם דמבלים חלודים:dry:
אבל עיצה שלי אם אתה מחפש באמת משהו רציני ולא איכפת לך אוטובסים ונסיעות אז תירשם כבר לחיטובים החדר כושר של שי הררי וואלה זה קרוב לקניון הזהב וזה חדר כושר רצחני אשכרה GOLD GYM בקטן לפי מה שהבנתי מאנשים שהתאמנו שם..:sbb4:

נ.ב
אתה מוזמן לבוא לנפשונית לאימוני הארדקור איתי ואם די בול.

MagneZium
26-08-07, 20:47

GOLDBERG
החדרי כושר שבאמת מושקעים זה החדרי כושר בקאנטרים למה הבריזה,נפשונית,ימית 2000, וקאנטרי תל גיבורים כולם שייכים לחברה אחד שמנהלת אותם ככה סתם יש את החדר כושר הסמרטוטי שסהר היתאמן בו באיזור התעשיה של חולון והוא אז אמר לי שזה חדר כושר אם דמבלים חלודים:dry:
אבל עיצה שלי אם אתה מחפש באמת משהו רציני ולא איכפת לך אוטובסים ונסיעות אז תירשם כבר לחיטובים החדר כושר של שי הררי וואלה זה קרוב לקניון הזהב וזה חדר כושר רצחני אשכרה GOLD GYM בקטן לפי מה שהבנתי מאנשים שהתאמנו שם..:sbb4:

נ.ב

בוא לגו אקטיב תראה מזה קוליסאום גיימ ואני בתור ראשוני שהתאמנתי בשתי המקומות אני אומר לך

Goldberg
26-08-07, 20:55

GOLDBERG

נ.ב

איזה חדר כושר יש בתל גיבורים ואיפה הוא נימצא ?
גלעד אחי בעיקרון לא חשוב לי שיהיו 50 מכשירים ושיהיה מושקע כל כך, חשוב לי שיהיה את הציוד הבסיסי ושאני יבוא בכייף למכון מבין, פשוט אני נורא עצלן בכל הקטע של המרחק של המכון ואם הוא יהיה רחוק אני יודע שאני לא ילך כי אחרת הייתי כבר נרשם ללבריזה או משהו שהוא בערך חצי שעה הליכה ברגל מהבית שלי

Night_Wolf
26-08-07, 21:04
גלעד אחי בעיקרון לא חשוב לי שיהיו 50 מכשירים ושיהיה מושקע כל כך, חשוב לי שיהיה את הציוד הבסיסי ושאני יבוא בכייף למכון מבין, פשוט אני נורא עצלן בכל הקטע של המרחק של המכון ואם הוא יהיה רחוק אני יודע שאני לא ילך כי אחרת הייתי כבר נרשם ללבריזה או משהו שהוא בערך חצי שעה הליכה ברגל מהבית שלי

בתל גיבורים יש קאנטרי אחי כמו הבריזה..קצת יקר:closedeyes:
אבל החדר כושר שמה רצחני!:sbb4:
וטאחלס אחי שמעתי שיש מלא פרטיים באיזור צריך לבדוק אבל אין בהם כל מה שצריך אחי אתה צריך לקמבן לעצמך כל הזמן תרגילים כדי לעבוד כמו שצריך..:closedeyes:

Goldberg
26-08-07, 21:20
בתל גיבורים יש קאנטרי אחי כמו הבריזה..קצת יקר:closedeyes:
אבל החדר כושר שמה רצחני!:sbb4:
וטאחלס אחי שמעתי שיש מלא פרטיים באיזור צריך לבדוק אבל אין בהם כל מה שצריך אחי אתה צריך לקמבן לעצמך כל הזמן תרגילים כדי לעבוד כמו שצריך..:closedeyes:

אחויה אתה מתכוון לקאנטרי חולון ? זה שלייד המגרש של צפרירים ?
ואם יש מישהו שמכיר את מכוני הכושר הפרטיים שיש באיזור תל גיבורים והסביבה אז:boxing:
גלעד בדוק מוניטין

tima999
26-08-07, 21:30
מאיפה אתה בדיוק מחולון?

סהר!
27-08-07, 00:11
גלעד המכון שאני התאמנתי בו הדמבל הכי גבוה היה 30 קילו.
המעלית לא עבדה המדרגות היו שבורות,עד לפני מספר חודשים לא היה שם קולר והיו ממלאים בבקבוקים של מים מהשירותים.
אתה שותה את המים האלה למחרת את קם עם זנב!
בקיצור לפותח הודעה לגבי מכון כושר לאחרונה שלחו הרבה בפליירים כמו המכון של שאול אני זוכר שראיתי ועוד אחד עם תמונה של מאמן עם צמיד ביד והוא רושם את הצמידים שלי השארתי בבית משהו כזה.

ביסקויט
27-08-07, 02:43
יש לך את מכון שאול ליד כיכר סטרומה דקה מהבית שלי מקום נחמד חוץ מזה שחם שם רצח כי זה מקלט ולוקחים טיפה יקר בהשוואה לתמורה אבל בכללי אחלה מכון ויש אווירה בת :):):):) ויש את כל הציוד.
וגם דקה מהבית ..מה צריך יותר מזה? :wiggle:

Der Metzgermeister
27-08-07, 02:59

קח אופניים תעשה את זה בחצי מהזמן וגם תעשה חימום לפני האימון

shavit
27-08-07, 11:45
לך על הקאנטרי ליד צפרירים. אחלה חדר כושר, גדול, מצוייד, אני מאוד מרוצה

סהר!
27-08-07, 13:16
יש לך את מכון שאול ליד כיכר סטרומה דקה מהבית שלי מקום נחמד חוץ מזה שחם שם רצח כי זה מקלט ולוקחים טיפה יקר בהשוואה לתמורה אבל בכללי אחלה מכון ויש אווירה בת :):):):) ויש את כל הציוד.
וגם דקה מהבית ..מה צריך יותר מזה? :wiggle:
מה המחיר שלו?
ואיך התנאים שם טובים?(אני מתכוון פתוח רק בצוהריים ובערב?או גם בוקר?)

סהר!
27-08-07, 13:21
אה יש גם בגסי כהן מכון.
אני לא יודע בדיוק איפה

ביסקויט
27-08-07, 14:13
הוא לוקח 500 ש"ח ל3 חודש אם אתה בא 3 פעמים בשבוע , ו600 ל3 חודש על 4 פעמים בשבוע..אם אתה רוצה לפי חודש אז זה 200 ול4 פעמים 250. פתוח מ4 בצהריים עד 9.
בג'סי כהן יש מכון כושר במתנס שלהם ברח לי השם שלו..

אליאב קרייסלר
27-08-07, 14:20
בוא תתאמן איתי בבריזה תוך שבועיים יהיה לך V טייפר כמו שרק האימוני גב שלי עושים:wiggle:

או שאם אתה מתאבד אז תלך תתאמן עם גלעד ועומר בנפשונית תוך שבוע אתה עם יד 44 אבל זה רק אם אתה משוגע בראש כי גלעד יחזיק אותך עם שרשרת מהצוואר ולא יתן לך לצאת אם לא תסיים תאימון

yaronas
06-09-07, 22:38
ימית 2000 אימפריה,אני מתגעגע למקום כמו מטורף!

tima999
06-09-07, 23:00
אני מתאמן בג'סי כהן קוראים למקום מתנ"ס לזרוס משהו חרטה כזה(צריך לאלתר הרבה), 110 שקל לחודש אבל חחח

ISR
06-09-07, 23:54
לאזרוס, בג'סי כהן - מסוכן
מכון ראים , משהו כזה מול עץ או פאלי אם אתה מכיר (לפני העיריה)
הפועל חולון , יקר אבל יש גם בריכה וחדר כושר סביר

זה כל מה שאני מכיר

tima999
07-09-07, 00:12
לאזרוס, בג'סי כהן - מסוכן
מכון ראים , משהו כזה מול עץ או פאלי אם אתה מכיר (לפני העיריה)
הפועל חולון , יקר אבל יש גם בריכה וחדר כושר סביר

זה כל מה שאני מכיר

למה מסוכן? חחח

זה שמול עץ או פלי זה מכון שיקום לזקנים!

Danzig
07-09-07, 00:13
וואי כמה זמן לא הייתי בחולון :ohmy:

Night_Wolf
07-09-07, 00:15
אללה מישהו מסוגל על החולונים כולנו קרנפיםםםםםםם!!!!
:sbb4:

Danzig
07-09-07, 00:18
מאיפה אתם בחולון? :wiggle:

Elevation
07-09-07, 00:21
בוא תתאמן איתי בבריזה תוך שבועיים יהיה לך V טייפר כמו שרק האימוני גב שלי עושים:wiggle:

או שאם אתה מתאבד אז תלך תתאמן עם גלעד ועומר בנפשונית תוך שבוע אתה עם יד 44 אבל זה רק אם אתה משוגע בראש כי גלעד יחזיק אותך עם שרשרת מהצוואר ולא יתן לך לצאת אם לא תסיים תאימון

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מוניטין!