PDA

צפה בגרסא המלאה : כמה שאלות בנוגע לחלבונים,פחמימות..

moshe_77
27-08-07, 01:21
שלום אני צריך הסבר מזה הדברים הבאים:

חלובנים-למה זה טוב ולמה זה עוזר?

כנ"ל על פחמימות..ומזה שומן רגיל ושומן רווי...

תודה לכל העונים:sbb4:

Mr.Bazooka
27-08-07, 01:39
שלום אני רוצה לדעת למה פתחת פעמיים את אותו דיון?

חלבונים- אבן הבנייה העיקרי לפיתוח השרירים בגוף..

פחמימות-מרכיב האנרגייה בגוף ללא פחמימות תרגיש עייף,עצבני או גירוד עצבני בתחת..
חוץ מזה אתה צריך פחמימות כדי לעלות במשקל ובמאסה פחמימות חשובות באותה מידה כמו חלבונים בצריכה היומיומית שלך.

moshe_77
27-08-07, 01:52
תודה גבר..בקשר לשתי האשכולות זה בטעות..שמע שבאתי לשלוח את האשכול הזה..היתה לי הרגשה שכבר שלחתי אבל זה מוזר..כי עדין היה שליחה..

ועוד שאלה אם אפשר..נכון אומרים על כל אחד כמה אחוז שומן יש לו נגיד 28% אז..איך אני יודע מה האחוז שומן שלי נגיד?

maya
27-08-07, 04:23
תודה גבר..בקשר לשתי האשכולות זה בטעות..שמע שבאתי לשלוח את האשכול הזה..היתה לי הרגשה שכבר שלחתי אבל זה מוזר..כי עדין היה שליחה..

ועוד שאלה אם אפשר..נכון אומרים על כל אחד כמה אחוז שומן יש לו נגיד 28% אז..איך אני יודע מה האחוז שומן שלי נגיד?
אחוז שומן ניתן לבדוק בכמה בדיקות חלקן יקרות ומסובכות .
הבדיקות הנפוצות ביותר הם נעשות עי קאליפר שזה מכשיר שבודק לפי צביטות באיזורים מסוימם בגוף, יש את המשקלים בחדרי הכושר שהם ממש מזיפים,ולרוב הרבה משארים לפי מראה עיניים שזה לפעמים יותר מדיוק משתי השיטות :blush:

moshe_77
27-08-07, 10:34
אחוז שומן ניתן לבדוק בכמה בדיקות חלקן יקרות ומסובכות .
הבדיקות הנפוצות ביותר הם נעשות עי קאליפר שזה מכשיר שבודק לפי צביטות באיזורים מסוימם בגוף, יש את המשקלים בחדרי הכושר שהם ממש מזיפים,ולרוב הרבה משארים לפי מראה עיניים שזה לפעמים יותר מדיוק משתי השיטות :blush:

חחח סבבה..יש לי עוד שאלה..מזה לעלות במסה מלוכלך או נקי שמעתי את זה הרבה בפורומים פה..