PDA

צפה בגרסא המלאה : לשרוף את כל סניפי Shape בארץ...

Moshe
27-08-07, 14:21
ברצוני היה לקנות מנוי מבן אדם שמן עצלן וחסר ידע מyad2 , הכל הלך כמתוכנן עד שהגענו לקטע ש"ביררתי כבר בעבר והתעניינתי על מנוי בshape ולכן אני גם רשום במחשב המעפן שלהם"
ובשל כך , Shape בכבודם ו בעצם אמרו לאותו בן אדם שאין לו כל יכולת ורשות להעביר לי את המנוי כי אינני נקרא "מנוי חדש" , אך אינני הייתי מנוי בסניף תולעים זה לעולם.
אותו בן אדם התאכזב והפסיד כ1000 שקלים חדשים מזמונים ואני התעצבנתי ורציתי לדפוק שם בדלפק את המזכירה .
פשוט בית בושת ההולמס פלייס האלה , חוקים מפגרים גם שבוע ניסיון אין שם , אם לא היה שם "אירובי משוכלל" בחיים לא הייתי נכנס למקום המבחיל הזה עם כל האוחצ'ות .
ד"א מדובר על סניף קניון רוטשילד בראשל"צ

Ori-Silver
27-08-07, 14:42
אני לא מתקרב למכונים שלהם גם אם יתנו לי מנוי בחינם,היחס שם פשוט מחפיר עושה רושם שהפקידים בכל אחד מהסניפים פשוט מנסים לדפוק בכוונה את הלקוחות ומנסים לגרום לאנשים לא לרצות להתאמן שם.

toxicity
27-08-07, 14:44
חוקים של זונות כל הזמן מחפשים דרכים לדפוק את האנשים

blinki
27-08-07, 14:46
למה אתה צריך אירובי משכולל? מספיק איזה הליכון נחמד ואלפטיקל, גם אני מתעב את כל הרשתות הכביכול מפוארות סתם פלצנים אין שם שום אווירה, תמצא לך מכון שכונתי נחמד(אבל לא יותר מדי שכונתי זה גם מעצבן) עם אנשים רציניים ומספיק ציוד, לא צריך את כל החרא של ההולמסים פלייסים האלה, עם הציוד עלק משוכלל גם אם היו משלמים לי לא הייתי נכנס לשם, ואגב שאלתי איזה אחד שמתאמן שם והוא אמר לי שהוא ראה אולי שניים שמבצעים דד ליפו

gman
27-08-07, 14:49
פעם רציתי לראות את המכון הזה, לא נתנו לי אפילו להכנס לראות כי אני עוד לא בן 18, ואמרו לי לבוא עם אבא. |:

P-a-n-1-c
27-08-07, 14:52
משה השגת ב1000 שקל לכמה זמן?

AB6Killer
27-08-07, 14:55
בני זונות האילו יקרנים מוות.
חוץ מי זה השירות שלהם על הפנים לא סובל את ההתנסות שלהם על גבאי אחרים .
יום התנסות עולה 50 שקל .מה זה הזנות הזאת ,אין אפילו שבוע או כמה ימים התנסות יום אחד מסריח 50 שקל ז*ן שלי.

MagneZium
27-08-07, 14:58
ספרינט כבר לא טוב לך?<

NIRAN
27-08-07, 14:58
אתה חוזר להתאמן משה?, חיטוב?

Moshe
27-08-07, 15:00
משה השגת ב1000 שקל לכמה זמן?
יוצא קצת יותר 170 שקל לחודש , הבן אדם הביא מחיר זנות לחצי שנה 1000~ שקל ודמי מעבר חצי חצי (200 שקל דמי מעבר 100 כל אחד) , הבן אדם מכר כבר את המנוי , כי זה היה ממש מחיר טוב

hell
27-08-07, 15:01
ברצוני היה לקנות מנוי מבן אדם שמן עצלן וחסר ידע מyad2 , הכל הלך כמתוכנן עד שהגענו לקטע ש"ביררתי כבר בעבר והתעניינתי על מנוי בshape ולכן אני גם רשום במחשב המעפן שלהם"
ובשל כך , Shape בכבודם ו בעצם אמרו לאותו בן אדם שאין לו כל יכולת ורשות להעביר לי את המנוי כי אינני נקרא "מנוי חדש" , אך אינני הייתי מנוי בסניף תולעים זה לעולם.
אותו בן אדם התאכזב והפסיד כ1000 שקלים חדשים מזמונים ואני התעצבנתי ורציתי לדפוק שם בדלפק את המזכירה .
פשוט בית בושת ההולמס פלייס האלה , חוקים מפגרים גם שבוע ניסיון אין שם , אם לא היה שם "אירובי משוכלל" בחיים לא הייתי נכנס למקום המבחיל הזה עם כל האוחצ'ות .
ד"א מדובר על סניף קניון רוטשילד בראשל"צ
משה, נכון שאתה מסוג האנשים שמתחילים עם בחורה ואם לא הולך להם, אז מתחילים לקלל אותה?
תראה כמה ירידות על סניף אחד, רק בגלל שלא רצו להעביר לך את המנוי.
דרך אגב, אני מתאמן בשייפ וגם עבדתי תקופה בשייפ, מקום לא רע בכלל!
ואיך אתה כבר בחנת את הבנאדם שמכר לך את המנוי, חסר ידע, עצלן, שמן. מה הקטע בקטילת הבנאדם? אולי אין לו זמן להתאמן? אולי יש לו ידע יותר מ99% מהפורום הזה?
רק לקטול...

Moshe
27-08-07, 15:26
משה, נכון שאתה מסוג האנשים שמתחילים עם בחורה ואם לא הולך להם, אז מתחילים לקלל אותה?
תראה כמה ירידות על סניף אחד, רק בגלל שלא רצו להעביר לך את המנוי.
דרך אגב, אני מתאמן בשייפ וגם עבדתי תקופה בשייפ, מקום לא רע בכלל!
ואיך אתה כבר בחנת את הבנאדם שמכר לך את המנוי, חסר ידע, עצלן, שמן. מה הקטע בקטילת הבנאדם? אולי אין לו זמן להתאמן? אולי יש לו ידע יותר מ99% מהפורום הזה?
רק לקטול...
זה היה בהומור נטו , אינני ראיתי את הבן אדם.

ThaiB0X
27-08-07, 15:49
עזבו אתכם שטויות, איך שידידי אנטון נוהג לומר - ברזל ישן וחלוד, זה כל מה שצריך :laugh:

gozal
27-08-07, 15:53
אני מתאמן בשייפ וזה אחלה מקום...המדריכים סבבה,יש הרבה ציוד זמין ככה שלא צריך לחכות שמישהו יסיים,לשרות אני לא מתייחס כי מה כבר אני צריך מהם..אני רואה את המזכירה כולה בכניסה וגם אז אני לא מסתכל עליה :wiggle: ...למרות שלא כל המדריכים סופר-מקצועיים הם נחמדים ולא מתנשאים.

Leo
27-08-07, 23:38
נו מה ציפית?

מכון של יונקי סויה............. צריך לתת להם טיפה של חוקי דארייון כדי להציל את האנושות לפני שהם יתחילו לשבט את עצמם

Mr.Bazooka
27-08-07, 23:45
נו מה ציפית?

מכון של יונקי סויה............. צריך לתת להם טיפה של חוקי דארייון כדי להציל את האנושות לפני שהם יתחילו לשבט את עצמם

:laugh: