PDA

צפה בגרסא המלאה : הרב עובדיה: חיילים נהרגו כי לא שמרו מצוות

ThaiB0X
27-08-07, 22:17
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3442299,00.html

ב-ז-י-ו-ן ! :mad:

Mad_dog
27-08-07, 22:19
כפיה דתית .. זה מה שהוא מנסה
הוא מנסה להגיד שכולם צריכים ללמד תורה ואף אחד לא ילחם לא נושמד

goldBEN
27-08-07, 22:20
אפשר להגיד משהו לא קשור? תודה!
דני יתום. למה דני יתום? דני לא יתום! הוא ח''כ! Xd

ולנושא, בני זונות החרדים המסריחים האלה!!! סתםם.....
מה שהתכוונתי להגיד זה שהוא פשוט מדבר שטויות והחרדים האלה רק הורסים! הם הולכים בצבא ומסיטים חיילים נגד המפקדים!
אני לא מבין מה צריך אותם במדינה...יותר גרועים מהערבים באמא שלי...

Red_Hot
27-08-07, 22:24
אני לא מבין למה נותנים לזקו הקוקו הזה בַמה בכל פעם שיש לו "פניני חוכמה" לשתף עם שאר העם.

Kachok
להרוג אנשים כאלו

Mad_dog
שיעשו צנזורה כבר בתקשורות סעמק כמה זבל הם זורקים

zidan
27-08-07, 22:31
אני לא מבין למה נותנים לזקו הקוקו הזה בַמה בכל פעם שיש לו "פניני חוכמה" לשתף עם שאר העם.

כי זה מה שהתקשורת השמאלנית מחפשת,הסטה,ולקבל בדיוק תגובות כאלה.

תנעלו תפוסט דחוף

Mikeo
27-08-07, 22:32
שמעתי על זה בחדשות. דפק יציאה העובדיה הזה... ולא פעם ראשונה.
כל ההתחרדות הזאת היא התבדלות לא נורמלית. החרדים פשוט חיים בגטאות בתוך מדינת ישראל.
הייתי יכול לפרט את כל מה שאני חושב עליהם, אבל אני אגיד רק את זה: יש להם בעיה. הם חיים בגלות על אדמת ציון. והחוק מגן עליהם, אני לא יודע אם לצערנו או למזלנו.

look
27-08-07, 22:44
כי זה מה שהתקשורת השמאלנית מחפשת,הסטה,ולקבל בדיוק תגובות כאלה.

תנעלו תפוסט דחוף

באמא שלי התגובה שלך העלתה חיוך על הפנים שלי
מה יש לאמא שלכם ?
למה שילד הולך לבצפר דתי זה כפיה דתית וכשהוא הולך לבצפר חילוני זה לא כפיה חילונית ?!
חשבתם פעם על הכוונות שלהם ? לחשוב שהוא התכוון למשהו רע. אם מבחינתו אנשים מתים כי הם לא שומרים מצוות אז הוא בא לתקן, אבל לא. אתם תתפסו את זה ככפייה דתית.
אם אני הייתי בא ואומר לכתב ערוץ 2 שאנשים מתים כי הם לא אוכלים שניצל לארוחת צהריים, זאת הייתה כפיה לאכול שניצל ?!?!?!
גאדדאמט איזה עצבים הביאו לי..

goldBEN
27-08-07, 22:45
מה יש לאמא שלכם ?
למה שילד הולך לבצפר דתי זה כפיה דתית וכשהוא הולך לבצפר חילוני זה לא כפיה חילונית ?!
חשבתם פעם על הכוונות שלהם ? לחשוב שהוא התכוון למשהו רע. אם מבחינתו אנשים מתים כי הם לא שומרים מצוות אז הוא בא לתקן, אבל לא. אתם תתפסו את זה ככפייה דתית.
אם אני הייתי בא ואומר לכתב ערוץ 2 שאנשים מתים כי הם לא אוכלים שניצל לארוחת צהריים, זאת הייתה כפיה לאכול שניצל ?!?!?!

זה לא אותו דבר...מה שהוא עושה זאת כפיה דתית ויש מאות אלפי אנשים שמאמינים בזה.
אם תגיד את מה שהזכרת על השניצל, יצחקו עליך.

Berk0
27-08-07, 22:47
צריך להעיף לו כאפה, יא מטומטם מי אתה שתגיד למה חיילים נהרגו, הם נרגו לשמור על חולארות כמוך, שלא עושים צבא ומשחקים בביצים בזמן שמישהו אחר נלחם וקורע את עצמו בשביל שאתה תוכל להביא ביד בלילה בשקט.

עבו
27-08-07, 22:48
לא ראיתי בדיוק מה הוא אמר שמעתי על זה בדיוק ראיתי תקטע שהראו ציטוטים שלו שהוא התקפל... לא התכוונתי ככה התקשורת הראו ככה.. כל החארטה הזה

על הפנים אין יותר מדי מה להגיד

keen12
27-08-07, 22:49
מה יש לאמא שלכם ?
וואלה, רואים שאתה ילד שמנת.
ברגע שתאבד קרוב שלך, שיהיה חייל במקרה(לא שאני מאחל לך את זה חס וחלילה..), תאמין לי שהתגובה שרשמת פה תראה לך כל כך מבוזית.
וכן מה שהוא אמר זה כפיה דתית אם הורים דתיים שכולים מתקשרים ושואלים אם אולי הבנים שלהם לא התפללו מספיק חזק.
ובכלל, מה זה הזלזול הזה?,
שתי בני דודים שלי נהרגו בצבא בזמן פעילות ושתיהם היו דתיים שומרי מצוות,
אבל עזוב, למה ללכת רחוק זה היה לפני 5 שנים..
בוא נדבר על המלחמה האחרונה,
על רועי קליין שמעת?.

look
זה לא אותו דבר...מה שהוא עושה זאת כפיה דתית ויש מאות אלפי אנשים שמאמינים בזה.
אם תגיד את מה שהזכרת על השניצל, יצחקו עליך.
זאת לא כפיה דתית זאת קריאה לעזרה.
חשבת פעם על הכיוון ההפוך של כל מה שאומרים עליו "כפייה דתית" ?
למשל ילד ובצפר
כפיה דתית זה לשים ילד בבצפר דתי אבל ההפך לא ייחשב כפייה חילונית, למה ?!
כפיה דתית להגיד אנשים מתים כי הם לא עושים מצוות אבל מכל מה שטומי לפיד אומר ואמר על החרדים לא עשו עניין כזה גדול אף פעם, למה ?!
כפיה דתית זה ללמוד תנ"ך בבצפר אבל ללמוד שיעורי איכות הסביבה ואקולוגיה, מדעים, מתמטיקה ועוד זאת לא כפיה, למה ?!

zidan
מה יש לאמא שלכם ?

קצת בוטה אבל צודק.
הרי התקשורת מחפשת את הפליטות האלה,ולהכניס את השנאה הזאת כלפי הדתיים,זאת המטרה שלהם.

ואני לא מצדיק את הרב,אני מכבד אותו והוא ענק אבל עם כל החכמה שלו הוא אמור לדעת את זה:
נֹצֵר פִּיו, שֹׁמֵר נַפְשׁוֹ
יפה שתיקה לחכמים
שומר פיו ולשנו,שומר מצרות נפשו

פשוט לשתוק,התורה מדברת על זה הרבה,ובלי קשר לתורה,זה צריך להיות כלל לחיים,פשוט לשתוק.

dror
27-08-07, 22:51
יש לי כבוד לרבנים לזה לא
למה הוא לא זעק שהיתה ההתנתקות ויצאה נגדה ??
ולמה הוא לא יצא נגד הסכמי אוסלו הוא ושס מפלגה של זונות
כמה דתיים נהרגו במלחמה כמה דתיים נהרגים בתאונות דרכים והוא יודע בידיוק למה מהוא רצון האל

look
27-08-07, 22:54
וואלה, רואים שאתה ילד שמנת.
ברגע שתאבד קרוב שלך, שיהיה חייל במקרה(לא שאני מאחל לך את זה חס וחלילה..), תאמין לי שהתגובה שרשמת פה תראה לך כל כך מבוזית.
וכן מה שהוא אמר זה כפיה דתית אם הורים דתיים שכולים מתקשרים ושואלים אם אולי הבנים שלהם לא התפללו מספיק חזק.
ובכלל, מה זה הזלזול הזה?,
שתי בני דודים שלי נהרגו בצבא בזמן פעילות ושתיהם היו דתיים שומרי מצוות,
אבל עזוב, למה ללכת רחוק זה היה לפני 5 שנים..
בוא נדבר על המלחמה האחרונה,
על רועי קליין שמעת?.
וואו בוא נחשוב רגע. זה שאיש דתי הוא לא אמור לחיות לנצח ולא לחיות הכל ורוד, לקב"ה יש דרכים נסתרות שלא נבין אבל עזוב זה לא העניין שלי, העניין שלי זה על ה"כפייה" כביכול.
איזה זלזול אתה רואה פה ? אתה צריך להבין שזו הדרך חיים של האנשים האלה. הם חיים בשביל להתפלל ולשבח, ומבחינתם מי שלא עושה את זה זה סיבה לדברים רעים שקוראים.
איפ הצד החילוני פה ? יודע רק להאשים. אם חילוני היה בא לדתי ואומר לו, אפילו האיש החילוני הכי חשוב בארץ, "חיילים מתים בגלל שדתיים מתפללים", לא היו עושים עניין מזה. למה ? למה כל מילה של דתי חייבת להקפיץ איזה כתב ולהרים את זה לכל הארץ ? מבחינתו זו הסיבה למוות שלהם והוא לא חייב לך או לאף אחד כלום. זה לא שהוא אמר את זה בצורה מתוקשרת בכוונה, וגם אם כן, זו הדרך שלו וזכותו לחיות ככה.
אם אני מחר קורא לכל החרידים להפוך לחילונים, אף אחד לא יעשה עניין ולא יגיד "כפייה חילונית".
למה ?!

zidan
27-08-07, 22:54
חח אתם יודעים לאיזה מסקנה הגעתי?
שנשבר הזיןןן מהדיונים האלה כבר,זה לא מוביל לשום מקום,אלא למה שהתקשורת מחפשת,להעביר את כולם לצד שלה,ושהעם ישנא את הדתיים,או את כל אלה שלא ניראים להם.
אני לא אומר עכשיו מי צודק ומי לא,פשוט שינאת חינם יותר גרועה מכל דבר,וזה מה שנגרם מנושאים כאלה.
אני פורש מהנושא,שכל אחד יעשה ככה,הפוסט יעלם,ונפסיק לריב כבר!,יש לנו מספיק צרות אנשים!

goldBEN
27-08-07, 22:55
למשל ילד ובצפר
כפיה דתית זה לשים ילד בבצפר דתי אבל בבפך לא ייחשב כפייה חילונית, למה ?!
כפיה דתית להגיד אנשים מתים כי הם לא עושים מצוות אבל מכל מה שטומי לפיד אומר ואמר על החרדים לא עשו עניין כזה גדול אף פעם, למה ?!
כפיה דתית זה ללמוד תנ"ך בבצפר אבל ללמוד שיעורי איכות הסביבה ואקולוגיה, מדעים, מתמטיקה ועוד זאת לא כפיה, למה ?!

כי בבית ספר חילוני, שלא כמו בישיבות שהם פשוט עושים לילדים שטיפות מוח, הכול חופשי, כלומר הילד ילמד על הכול ויבחר את מה שמוצא חן בעיניו.
ילדים חרדים פשוט כל-כך אומללים שהם אפילו לא יודעים את זה.

ThaiB0X
27-08-07, 22:56
וואו בוא נחשוב רגע. זה שאיש דתי הוא לא אמור לחיות לנצח ולא לחיות הכל ורוד, לקב"ה יש דרכים נסתרות שלא נבין אבל עזוב זה לא העניין שלי, העניין שלי זה על ה"כפייה" כביכול.
איזה זלזול אתה רואה פה ? אתה צריך להבין שזו הדרך חיים של האנשים האלה. הם חיים בשביל להתפלל ולשבח, ומבחינתם מי שלא עושה את זה זה סיבה לדברים רעים שקוראים.
איפ הצד החילוני פה ? יודע רק להאשים. אם חילוני היה בא לדתי ואומר לו, אפילו האיש החילוני הכי חשוב בארץ, "חיילים מתים בגלל שדתיים מתפללים", לא היו עושים עניין מזה. למה ? למה כל מילה של דתי חייבת להקפיץ איזה כתב ולהרים את זה לכל הארץ ? מבחינתו זו הסיבה למוות שלהם והוא לא חייב לך או לאף אחד כלום. זה לא שהוא אמר את זה בצורה מתוקשרת בכוונה, וגם אם כן, זו הדרך שלו וזכותו לחיות ככה.
אם אני מחר קורא לכל החרידים להפוך לחילונים, אף אחד לא יעשה עניין ולא יגיד "כפייה חילונית".
למה ?!

אני חייב להסכים.

VoRteX
27-08-07, 22:56
רבותיי בואו ניכנס לפרופורציות.
הרב הוא יליד 1920, הדעות והאמונות שלו שונות מאיתנו, ולדעתי גם דרך ההתבטאות.
לדעתי הייתה פה תקלה רצינית, אני לא חושב שהוא התכוון לזה ככה.

goldBEN
27-08-07, 22:57
למה ?!

זה בדיוק כמו העניין עם השניצל.

tomerA
27-08-07, 22:57
מה שכן חייבים להודות שיש כאן הסטה.
הבן אדם טוען שאם לא תשמור מצוות תמות בשרותיך הצבאי, יש כאן הסטה לשמירת מצוות.
הוא משתמש באמצעי של איום והפחדה על מנת להשיג עוד מאמינים שזה נקרא בימנו הסטה.
בנוסף לזאת הוא מציג את האירוע בדרך שנוחה לו, החיילים לא מתו כי הם לא שמרו מצוות ( למרות שאי אפשר להוכיח את זה) אלה בגלל מחדלים אלו ואחרים שהיו שם.

look
27-08-07, 22:58
כי בבית ספר חילוני, שלא כמו בישיבות שהם פשוט עושים לילדים שטיפות מוח, הכול חופשי, כלומר הילד ילמד על הכול ויבחר את מה שמוצא חן בעיניו.
ילדים חרדים פשוט כל-כך אומללים שהם אפילו לא יודעים את זה.
אתה קורא לזה שטיפת מוח, הם קוראים לזה דרך חיים.
זו הדרך חיים שלהם ואנשים נכנסים לזה מבחירה.
ומאיפה יש לך את הידע להגיד שזו שטיפת מוח יותר מאשר ללמוד אקולוגיה בבצפר ? שוטפים לך את המוח לגבי איכות הסביבה. אותו דבר.
ואמרת על ילדים דתיים, וואלה, תבוא לבית כנסת בשבת תראה ילד שר לכה דודי שמח כולו, תבוא בחנוכה שרים שירי חנוכה וכנ"ל בפורים ופסח, אני מבטיח לך, אתה תאכל את המילים שלך.

goldBEN
27-08-07, 22:59
מה שכן חייבים להודות שיש כאן הסטה.
הבן אדם טוען שאם לא תשמור מצוות תמות בשרותיך הצבאי, יש כאן הסטה לשמירת מצוות.
הוא משתמש באמצעי של איום והפחדה על מנת להשיג עוד מאמינים שזה נקרא בימנו הסטה.
בנוסף לזאת הוא מציג את האירוע בדרך שנוחה לו, החיילים לא מתו כי הם לא שמרו מצוות ( למרות שאי אפשר להוכיח את זה) אלה בגלל מחדלים אלו ואחרים שהיו שם.

הסתה*

זאת הסתה לשמה!
למה הם לא מקבלים את האמרה "צדיק באמונתו יחיה"?

look
27-08-07, 22:59
זה בדיוק כמו העניין עם השניצל.
אז זה העניין, אתה אומר את זה בעצמך,
כשדתי בא ואומר משהו כל הארץ קופצת, שחילוני עושה את זה לאף אחד לא אכפת ואפילו מזלזלים בו וצוחקים עליו.
אתה רואה פה אובייקטיביות ?

look
27-08-07, 23:00
הסתה*

זאת הסתה לשמה!
כי אתה לא שום צדיק.

keen12
27-08-07, 23:01

להכריח ילד חילוני ללמוד בבית ספר דתי זו כפייה דתית,
בדיוק כמו שלהכריח ילד דתי ללמוד בבית ספר חילוני זו כפיה, אמנם לא דתית אבל עדיין כפייה.

טומי לפיד אומר הרבה שטויות, ברגע שרבי מכובד כמו עובדיה יוסיף אומר דברים כאלה, ויש עדה שלמה של מאמינים שממש מאמינה במה שהוא אמר - זה יוצר סחף, זה אמנם לא כפייה דתית(ואני התבלבלתי בהודעה הקודמת כי סחפו אותי פה כולם עם ה"כפייה דתית", וזו היתה טעות שלי) כי הוא לא כפה על אף אחד את הדעות שלו, אבל זוהי בהחלט חוצפה לשמה.

מי לעזאזאל אמר שללמוד מתמטיקה זו לא כפיה?

כשבנאדם אומר דבר כזה, אתה לא תגיד לי אם זה זכותי או לא להתלהם עליו או לא, ר"ע ג'קו אייזנברג והפליטות פה שהיו לו לפני שנה, ביומיים הוא הוריד מעצמו את כל מה שהוא בנה במשך כחצי שנה בערך.

Mad_dog
27-08-07, 23:02
מה יש לאמא שלכם ?

מה עישנת ??
הבן אדם הזה כול החיים שלו מבוססים על להביא כמה שיותר אנשים לדת אין לו תועלת אחרת אפילו מה שהוא אומר לא מבינים הוא צריך תורגמן הוא משתמת בבילון עברי -חסידי

goldBEN
27-08-07, 23:03
אתה קורא לזה שטיפת מוח, הם קוראים לזה דרך חיים.
זו הדרך חיים שלהם ואנשים נכנסים לזה מבחירה.
ומאיפה יש לך את הידע להגיד שזו שטיפת מוח יותר מאשר ללמוד אקולוגיה בבצפר ? שוטפים לך את המוח לגבי איכות הסביבה. אותו דבר.
ואמרת על ילדים דתיים, וואלה, תבוא לבית כנסת בשבת תראה ילד שר לכה דודי שמח כולו, תבוא בחנוכה שרים שירי חנוכה וכנ"ל בפורים ופסח, אני מבטיח לך, אתה תאכל את המילים שלך.

בחירה???
נראה לך שהם בוחרים להיות בישיבה רחוק מהמשפחה? פייייי...
כשאתה לומד אקולוגיה, לא אומרים לך כל הזמן "תנקו! תשמרו על העולם!", מסבירים לך הכול ואתה תעשה עם זה מה שאתה רוצה, בבית ספר חרדי אומרים לך ככה וככה ואתה צריך לעשות ככה וככה!
אומרים לא להסתכל על בחורות, לא מסתכלים.
אומרים לאכול רק כשר, אוכלים רק כשר אפילו אם המאכל הוא לא חזיר ולא חלב נוכרי.
ועוד מלא שטויות שהמציאו עם השנים.
המצווה שצריך לקיים זה רק מה שקיבלנו מאלוהים- עשרת המצוות.
הורגים אותי המצוות של היום!
בצאת השבת צריך לשבת על בקבוק יין? WTF?!

Mad_dog
27-08-07, 23:05
למשל ילד ובצפר

אתה לומד תורה מכיתה א בבית ספר ??
זה כפיה דתית בתי ספר בחול לומדים אבולציה דארווין אנחנו לומדים שהעולם נברא בידי ה' וכול הצדיקים האנשים הכי חכמים היו אלו שהאמינו בו הכי הרבה

tomerA
27-08-07, 23:05
מילא הוא היה מוכיח איך שהוא שזה קשור לשמירת מצוות
אבל אין לו אפילו ביסוס.
זה כמו שחיילים ימותו ואני יגיד שזה בגלל שהם לא חיטטו באף שהם קמו בבוקר, אז זה אומר שבגלל זה הם מתו?!

Mad_dog
27-08-07, 23:06
למה ?!

אף אחד לא עושה את זה הם רק עושים את זה

look
27-08-07, 23:09
להכריח ילד חילוני ללמוד בבית ספר דתי זו כפייה דתית,
בדיוק כמו שלהכריח ילד דתי ללמוד בבית ספר חילוני זו כפיה, אמנם לא דתית אבל עדיין כפייה.

טומי לפיד אומר הרבה שטויות, ברגע שרבי מכובד כמו עובדיה יוסיף אומר דברים כאלה, ויש עדה שלמה של מאמינים שממש מאמינה במה שהוא אמר - זה יוצר סחף, זה אמנם לא כפייה דתית(ואני התבלבלתי בהודעה הקודמת כי סחפו אותי פה כולם עם ה"כפייה דתית", וזו היתה טעות שלי) כי הוא לא כפה על אף אחד את הדעות שלו, אבל זוהי בהחלט חוצפה לשמה.

מי לעזאזאל אמר שללמוד מתמטיקה זו לא כפיה?

כשבנאדם אומר דבר כזה, אתה לא תגיד לי אם זה זכותי או לא להתלהם עליו או לא, ר"ע ג'קו אייזנברג והפליטות פה שהיו לו לפני שנה, ביומיים הוא הוריד מעצמו את כל מה שהוא בנה במשך כחצי שנה בערך.
תראה לי מי מכריח לילד חילוני ללמוד בבצפר דתי.

אוקיי אז לרגע אחד הרב עובדיה מכובד אבל לרגע השני כל החרדים חארות ? ואתה אומר שטומי לפיד לא היה איש ממעמד מכובד ? איפה אתה חי אחי ?
תקרא לזה חוצפה, הוא מבחינתו לא בא לדחוף את עצמו אלא לעזור. אני שוב מדגיש, מבחינתו חיילים מתים בגלל הסיבה הנ"ל, והוא מנסה לבוא ולתקן, לא להצביע אצבע מאשימה.

אני לא אגיד לך את הזכויות שלך אבל אני בהחלט אצביע על התקשורת שכל דבר שאדם חרדי ממעמד זה או אחר אומר היא מנסה להפוך את זה לאימרה מתוקשרת וכמובן שאם אפשר אז על הדרך להאשים חרדי או שניים.

look
27-08-07, 23:11
אתה לומד תורה מכיתה א בבית ספר ??
זה כפיה דתית בתי ספר בחול לומדים אבולציה דארווין אנחנו לומדים שהעולם נברא בידי ה' וכול הצדיקים האנשים הכי חכמים היו אלו שהאמינו בו הכי הרבה
אז למה לא קוראים לזה כפיה כשלומדים את "האבולוציה" "דארווין" ושכל המדענים הגדולים בעולם חכמים וטובים ומושלמים ?

וחוץ מזה, איך אתה בטוח שאין דתיים שמכריחים אותם ללכת לבית ספר חילוני ? זה שזה לא מתוקשר זה לא אומר שזה לא קורה, זה רק אומר שמנסים להאשים בהכל את הדת.

Mad_dog
27-08-07, 23:13
אז למה לא קוראים לזה כפיה כשלומדים את האבולוציה של "דארווין" ושכח המדענים הגדולים בעולם חכמים וטובים ומושלמים ?

וחוץ מזה, איך אתה בטוח שאין דתיים שמכריחים אותם ללכת לבית ספר חילוני ? זה שזה לא מתוקשר זה לא אומר שזה לא קורה, זה רק אומר שמנסים להאשים בהכל את הדת.

דבר ראשון לאבולציה יש הוכחות ויזאוליות והגיוניות וזה באמת איך נוצרת דרך קוף לא דרך מגע קסם
אין דבר כזה קסם

ודבר שני אין דתים שלומדים לא מרצון בבית ספר חילוני

goldBEN
27-08-07, 23:15
אז למה לא קוראים לזה כפיה כשלומדים את "האבולוציה" "דארווין" ושכל המדענים הגדולים בעולם חכמים וטובים ומושלמים ?

כי הם מסבירים לך את התורה של דארווין בתור תאוריה ולא בתור משהו אחר.
איך אתה יודע שיש דתיים שהם הולכים בעל כורחם לבית ספר חילוני?
דרך אגב, יש הבדל ענק בין דתיים לחרדים כאשר החרדים הם החארות המלוכלכים והדתיים הם סתם מגניבים.

look
27-08-07, 23:16
דבר ראשון לאבולציה יש הוכחות ויזאוליות והגיוניות וזה באמת איך נוצרת דרך קוף לא דרך מגע קסם
אין דבר כזה קסם

ודבר שני אין דתים שלומדים לא מרצון בבית ספר חילוני
ט-ו-ב אחי. נכון. כי אתה יודע איפה כל אדם ואדם בארץ לומד ומה האמונות שלו.

ויזואליות והגיוניות ? אתה יודע מה התאוריה של המפץ הגדול ? איזה + ו+ או + ו- או - ו- התנגשו ובובום. מאיפה אלה הגיעו ?!
ואני רוצה לראות הוכחות ויזואליות של חד-תא שמתפתח למשהו. תראה לי.

Mad_dog
27-08-07, 23:17
ט-ו-ב אחי. נכון. כי אתה יודע איפה כל אדם ואדם בארץ לומד ומה האמונות שלו.

ויזואליות והגיוניות ? אתה יודע מה התאוריה של המפץ הגדול ? איזה + ו+ או + ו- או - ו- התנגשו ובובום. מאיפה אלה הגיעו ?!
ואני רוצה לראות הוכחות ויזואליות של חד-תא שמתפתח למשהו. תראה לי.

קח הוכחה !!

http://video.google.com/videoplay?docid=-2832030347944837071&q=Simpsons+Evolution&total=424&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=6

Dino Psaras
27-08-07, 23:17
חתיכת אפס זה מה שהוא

look
27-08-07, 23:20
כי הם מסבירים לך את התורה של דארווין בתור תאוריה ולא בתור משהו אחר.
איך אתה יודע שיש דתיים שהם הולכים בעל כורחם לבית ספר חילוני?
דרך אגב, יש הבדל ענק בין דתיים לחרדים כאשר החרדים הם החארות המלוכלכים והדתיים הם סתם מגניבים.
איך אתה יודע שיש חילוניים שהולכים ב"על כורחם" לבית ספר חרדי דתי ?
כי זה פאקינג בתקשורת !
אם יש דתיים שהולכים לבית ספר חילוני בכוח אתה בחיים לא תדע וזה גם לא יעניין אף אחד כי כולם נגד הדתיים ואף אחד פה לא אובייקטיבי.

ושים לב, שברוב בתי הספר (ואני יודע כי אני עברתי שלושה) מלמדים את התנ"ך כמטאפורה לחינוך ומעשים אנושיים.
למשל, כשאני למדתי על שאול ושמואל אני למדתי ששאול כשהוא חזר מהקרב ושמואל חיכה לו היא הכחיש שהוא המרה את פי ה' ורק אז הודה, ודויד, יורשו, ישר הודה שהוא חטא ולכן שאול קיבל עונש כבד הרבה הרבה יותר.
מה המטאפורה שלמדנו באותו השיעור ? על שקרים !

gad57
27-08-07, 23:20
אני לא ממש מבין למה אתם לוקחים את הדברים שלו ברצינות הוא כבר הרבה זמן מקשקש דברים כאלו וזו לא פעם ראשונה שהוא בא ביציאה כזו אם אתם זוכרים הוא גם אמר שלרוסים בצבא אסור לבשל וכלמיני דברים אחרים
http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-18543,FF.html
http://news.walla.co.il/?w=//435616

DBD
27-08-07, 23:21

נשבע שלא צריך אפילו להגיב לשטויות של אנשים טיפשים גועל נפש!!!

look
27-08-07, 23:21
קח הוכחה !!

http://video.google.com/videoplay?docid=-2832030347944837071&q=Simpsons+Evolution&total=424&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=6
הייתי צוחק אם זה היה בהקשר אחר אחי אבל הנושא הזה מביא לי עצבים.

Mad_dog
27-08-07, 23:23
איך אתה יודע שיש חילוניים שהולכים ב"על כורחם" לבית ספר חרדי דתי ?
כי זה פאקינג בתקשורת !
אם יש דתיים שהולכים לבית ספר חילוני בכוח אתה בחיים לא תדע וזה גם לא יעניין אף אחד כי כולם נגד הדתיים ואף אחד פה לא אובייקטיבי.

ושים לב, שברוב בתי הספר (ואני יודע כי אני עברתי שלושה) מלמדים את התנ"ך כמטאפורה לחינוך ומעשים אנושיים.
למשל, כשאני למדתי על שאול ושמואל אני למדתי ששאול כשהוא חזר מהקרב ושמואל חיכה לו היא הכחיש שהוא המרה את פי ה' ורק אז הודה, ודויד, יורשו, ישר הודה שהוא חטא ולכן שאול קיבל עונש כבד הרבה הרבה יותר.
מה המטאפורה שלמדנו באותו השיעור ? על שקרים !

אני יגיד לך יותר מזה כול התנ"ך זה משלים ... אתה לא צריך לחיות כמו הם אתה צריך לא לעשות את הטעיות שלהם זה הכוונה של התנ"ך ולא ללמוד אותו 24/7 ולכפות על אנשים תראה נגיד את הדת הנוצרית תראה איזה כפיה ענקית יש שם והדת הזו שם מלאה בשטיות ואנשים מאמינים בזה למה הם מאמינים בזה כי יש להם מנהיגים שמפחידים אותם מגיהנום מהשטן וכול השטיות האלו אותו דבר הדוסים עושים פה מפחידים אותנו עם לא תניחו תפלין תמותו בקרב בידי ערבים

Kachok
27-08-07, 23:24
קיצר בואו לא נפתח את הדיון הזה שוב לדיון על בריאת העולם

הדלבאיוב הזה דפוק אחושרמוטה וצריך להשמיד אותו על האמירה הזו

חוצמזה אין מה להגיד פה ולדעתי כדאי לנעול לפני שזה מתגלגל

look
27-08-07, 23:30
אני יגיד לך יותר מזה כול התנ"ך זה משלים ... אתה לא צריך לחיות כמו הם אתה צריך לא לעשות את הטעיות שלהם זה הכוונה של התנ"ך ולא ללמוד אותו 24/7 ולכפות על אנשים תראה נגיד את הדת הנוצרית תראה איזה כפיה ענקית יש שם והדת הזו שם מלאה בשטיות ואנשים מאמינים בזה למה הם מאמינים בזה כי יש להם מנהיגים שמפחידים אותם מגיהנום מהשטן וכול השטיות האלו אותו דבר הדוסים עושים פה מפחידים אותנו עם לא תניחו תפלין תמותו בקרב בידי ערבים
אז אתה רואה מה שהתקשורת עושה ?
אחי,
אתה שולל לגמרי את האפשרות שהוא התכוון למשהו כזה :
אנשים מתים כי הם לא מקיימים מצוות וזה מפריע לי, אני רוצה לעזור, תקיימו מצוות.

מבחינתו, ומבחינת אורך החיים שלו, הוא לא כפה עליך לעשות מה שאתה לא רוצה, הוא בא לעזור לך.
זה כמו שאמא תגיד לך, שים פלסטר על הפצע, שלא יקבל זיהום, למרות שאתה לא רוצה לשים פלסטר.
זכותך להתעלם ! זכותך לא לקיים מצוות ! הוא מבחינתו בא לעזור לך, אתה לא רוצה, לא צריך ! אף אחד לא כפה אחרי דיונים רבים ושבים בכל זאת לעשות מצוות.
אם זה היה הולך ככה הייתי מסכים איתך:
"תעשה מצוות!"
לא
"תעשה מצוות !!!"
לא
"תעשה מצוות !!!"

אבל זה לא ! זאת לא הכוונה ! הכוונה היא לעזור, בשביל שמקרים כאלה של מוות של חיילים לא יחזרו שוב ! לא רוצה להאמין לזה ? לא צריך ! אף אחד ל-א כ-פ-ה כלום.

בכל מקרה אחי, הנושא הביא לי עצבים,
סליחה על הכפייה הדתית שהבאתי לכם פה בזה שאני מנסה להגן על תקיפה חסרת היגיון שלכם
^^ זה למקרה שמה שאמרתי היה כפיה דתית בעיניכם. ^^
יאללה, אני בחוץ.

Leo
27-08-07, 23:31
יופי עכשיו בגלל האפס הזה יבואו אפסים אחרים ויתחילו לפתוח את הפה שלהם..................

והחייל הזה שקפץ על רימון וקיבל עיתור גבורה גם נהרג בגלל שלא קיים מצוות?

zidan
27-08-07, 23:31
Kachok (http://www.israelbody.com/member.php?u=1989) תיקרא תמוניטין גבר.

Kachok
27-08-07, 23:40
Kachok (http://www.israelbody.com/member.php?u=1989) תיקרא תמוניטין גבר.

אחי באתי לכתוב תגובה במוניטין אבל נלחץ אנטר ונשלח ריק
אני מעריך את זה קודם כל שבאת בגישה רגועה והגיונית , יש אחרים שהיו נמשכים בקלות לגידופים כאלו ואחרים על תגובות כמו שלי.
אמנם אני מסכים איתך שזה רב ובנאדם מבוגר וכל זה אבל כשבא מישהו כזה שדוקא ממנו מצפים לתמיכה והבעת אמון והבעת תקווה ברגעים קשים כמו אבדות בנפש של החיילים שלנו , ופתאום אומר משהו בסגנון הדברים שלו שהחיילים נהרגו בגלל שלא קיימו מצוות זה פשוט מרתיח , כי לי יש הרבה מאוד חברים בקרבי , אני רואה אותם כחל שבוע (או שבועיים או לא משנה) חוזרים , מספרים על המבצעים שהם עושים,על החרא שהם אוכלים ,על התנאים אותם הם עוברים וזאת במטרה להגן על המדינה ואזרחיה.אפילו כשאני חושב על זה רועד לי משהו בגרון , כי אלה נערים , שלא הספיקו כלום בחיים שלהם , והם הקו הראשון , המגן שלנו מפני החלאות שמקיפות אותנו וכל מה שחושקות בו זה מוות שלנו ושל המדינה שלנו.
אתה לא חושב שאמירה כמו של הרב עובדיה היא זלזול מחפיר בקיומו,מותו,זכרו וכל מה שמייצג כל אחד ואחד מהחיילים האמיצים שנהרגו כדי שהוא ישב בשקט בביתו ויתן ראיונות?

Leo
27-08-07, 23:44
אני מעריך את זה קודם כל שבאת בגישה רגועה והגיונית , יש אחרים שהיו נמשכים בקלות לגידופים כאלו ואחרים על תגובות כמו שלי.
אמנם אני מסכים איתך שזה רב ובנאדם מבוגר וכל זה אבל כשבא מישהו כזה שדוקא ממנו מצפים לתמיכה והבעת אמון והבעת תקווה ברגעים קשים כמו אבדות בנפש של החיילים שלנו , ופתאום אומר משהו בסגנון הדברים שלו שהחיילים נהרגו בגלל שלא קיימו מצוות זה פשוט מרתיח , כי לי יש הרבה מאוד חברים בקרבי , אני רואה אותם כחל שבוע (או שבועיים או לא משנה) חוזרים , מספרים על המבצעים שהם עושים,על החרא שהם אוכלים ,על התנאים אותם הם עוברים וזאת במטרה להגן על המדינה ואזרחיה.אפילו כשאני חושב על זה רועד לי משהו בגרון , כי אלה נערים , שלא הספיקו כלום בחיים שלהם , והם הקו הראשון , המגן שלנו מפני החלאות שמקיפות אותנו וכל מה שחושקות בו זה מוות שלנו ושל המדינה שלנו.
אתה לא חושב שאמירה כמו של הרב עובדיה היא זלזול מחפיר בקיומו,מותו,זכרו וכל מה שמייצג כל אחד ואחד מהחיילים האמיצים שנהרגו כדי שהוא ישב בשקט בביתו ויתן ראיונות?

QFT

בכלל אני שונא שיוצאים בהצהרות כאלה או אחרות
"לפוצץ את הכותל" "אנשי אתמול"
וגם השטויות שש"ס פולטים לפעמים...

מילא זה לא יהדות מה שהם מייצגים לדעתי

zidan
27-08-07, 23:51
אחי,אני בנאדם מסורתי,ואני מעריך את הרב הזה,אבל בינינו אתה צודק.
וכבר כתבתי לפני זה,שבנאדם ברמה שלו צריך לקיים את המושג הבסיסי,יפה שתיקה לחכמים.

Kachok
27-08-07, 23:54

שוב,מכיוון שבפורום כמו פה נפגשים אנשים עם השקפות,אמונות,דעות שונות ומששונות , זה מסוכן לפתוח דיונים מסוג זה מכיוון שזה נוטה להיהפך מכוער וסתם גורר ויכוחים וריבים

נסכם שזו הייתה יציאה ממש לא במקום ושוב,הפוסט מיצה את עצמו

zidan
27-08-07, 23:56
שוב,מכיוון שבפורום כמו פה נפגשים אנשים עם השקפות,אמונות,דעות שונות ומששונות , זה מסוכן לפתוח דיונים מסוג זה מכיוון שזה נוטה להיהפך מכוער וסתם גורר ויכוחים וריבים

נסכם שזו הייתה יציאה ממש לא במקום ושוב,הפוסט מיצה את עצמו

צודק.
שמח שהגענו לעמק השווה..
ומה שאמרתי מהתחלה,שינעלו את זה כבר.

Leo
28-08-07, 00:24
וכבר כתבתי לפני זה,שבנאדם ברמה שלו צריך לקיים את המושג הבסיסי,יפה שתיקה לחכמים.

מה יש להעריך אותו? הוא נכנס לחשבונות של ה' ומדבר כאילו הוא נביא או משהו...

הוא מבזה את היהדות מבחינתי

sandrik
28-08-07, 00:25
אז שרק החרדים ישרתו בצהל:)

zidan
28-08-07, 00:27
מה יש להעריך אותו? הוא נכנס לחשבונות של ה' ומדבר כאילו הוא נביא או משהו...

הוא מבזה את היהדות מבחינתי

מבחינתי לא.

HHHEELLBBOOYY
28-08-07, 03:26
כיבינימאט אני עצבני
אני צריך לזחול בשטחים כמו מנייק לא לראות בית שבועיים כדי שהדתיים האלה ישבו וילמדו למה מי מת מה קרה

Shir =]
28-08-07, 08:19
הסתה*

זאת הסתה לשמה!
"איש איש באמונתו יחיה" **
מסכימה עם look לכל מילה.

zidan
28-08-07, 09:02
']"איש איש באמונתו יחיה" **
מסכימה עם look לכל מילה.

צדיק באמונתו יחיה

Shir =]
28-08-07, 09:10
צדיק באמונתו יחיה
וואלה? אז למה כולם אומרים איש?

zidan
28-08-07, 09:21
']וואלה? אז למה כולם אומרים איש?

זה עיוות של המשפט כדי שיתאים להיות בן זמננו,אפשר להגיד שזה משפט חדש לגמרי.
המשפט "צדיק באמונתו יחיה" לקוח מהתנ"ך ולא מדבר על לחיות איך שבא לך,הוא מדבר שתחי בדרך ה' וכל זה,את מבינה?

Mazoz3
28-08-07, 09:26

שיילך להזדיין.
שהוא ויהוה שלו יבואו לעמוד במחסומים וישמרו עלינו ויחיו בגלל שהם שומרים מצוות.
פשוט בושה. ממש הסתה.

SuzukiR
28-08-07, 09:34
כרגיל כל מי שקילל פה את הרב עובדיה אם כל הטעות שהוא עשה וימשיך כנראה לעשות לא יודע
שאסור לקלל רבנים ובטח שלו לאכל להם למות

עכשיו גם אני מסכים איתכם פה זה ביזיון מה שהוא אמר אבל אתם הולכים שדודים לרגליי התיקושרת

הם רוצים שתקללו אותו הם רוצים שתישנאו אותו
הם רוצים כי אז זה משקף את כל היחס שלכם כלפי דתיים

אפילו שתגידו לו עדיין זה ישפיע בתת מודע שלכם

אם כמה שהרב עובדיה עושה שטויות ואני לא מי מערציו
אבל יש דברים שאתם לא יודעים לגביו ושאני לא יציןן פה כי אתם רק תימצאו דרך אחרת להכפיש לזלזל לקלל אותו

Shir =]
28-08-07, 09:55
המשפט "צדיק באמונתו יחיה" לקוח מהתנ"ך ולא מדבר על לחיות איך שבא לך,הוא מדבר שתחי בדרך ה' וכל זה,את מבינה?
אה תודה =]

goldBEN
28-08-07, 16:07
']אה תודה =]

תסמכי על מה שאני רושם. (:

הכוונה היא להיות בן אדם ולחיות לפי 10 הדברות, נכון? זאת היא הדרך האמיתי של ה', לא?

Night_Wolf
28-08-07, 16:40
כרגיל כל מי שקילל פה את הרב עובדיה אם כל הטעות שהוא עשה וימשיך כנראה לעשות לא יודע
שאסור לקלל רבנים ובטח שלו לאכל להם למות

עכשיו גם אני מסכים איתכם פה זה ביזיון מה שהוא אמר אבל אתם הולכים שדודים לרגליי התיקושרת

הם רוצים שתקללו אותו הם רוצים שתישנאו אותו
הם רוצים כי אז זה משקף את כל היחס שלכם כלפי דתיים

אפילו שתגידו לו עדיין זה ישפיע בתת מודע שלכם

אם כמה שהרב עובדיה עושה שטויות ואני לא מי מערציו
אבל יש דברים שאתם לא יודעים לגביו ושאני לא יציןן פה כי אתם רק תימצאו דרך אחרת להכפיש לזלזל לקלל אותו

מסכים אם כל מילה.
גם אני לא כלכך מעריץ את הדיעות שלו או אותו אבל התקשורת רושמת הרבה שטויות ולא צריך ישר לקפוץ ולהאמין לכל דבר ...סתכלו מה התקשורת רושמת על פיתוח גוף בכתבות בזמן האחרון נכון בולשיט?הם רושמים שאבקות זה סטרואידים וכל החרטות האלה ואנחנו יודעים שזה שטויות ולא מתרגשים מזה רק טוענים כמה שתקשורת מפגרת אז אם הם מגזימים ומתנהגים כמו מפגרים בנושא אחד תהיו בטוחים שגם בשאר הם יעשו אותו דבר!
הכל בישביל רייטינג מסריח ובישביל שעוד אנשים יקראו את השטויות שלהם ושהם ירוויחו מזה.

Shir =]
28-08-07, 16:42
עעפ"י חוקים ומצוות, לא רק 10 הדברות.

goldBEN
28-08-07, 16:43
']עעפ"י חוקים ומצוות, לא רק 10 הדברות.

המצוות זה אחד הבולשיטים הכי גדולים ששמעתי בחיים שלי...יש כאלה מצוות מעאפנות....עזבי...
החוקים שהם עשרת הדיברות זה מה שהאלוהים נתן וזה מה שצריך לפי דעתי. זה הכול. לא צריך יותר מזה.

Shir =]
28-08-07, 16:45
המצוות זה אחד הבולשיטים הכי גדולים ששמעתי בחיים שלי...יש כאלה מצוות מעאפנות....עזבי...
החוקים שהם עשרת הדיברות זה מה שהאלוהים נתן וזה מה שצריך לפי דעתי. זה הכול. לא צריך יותר מזה.
"צדיק באמונתו יחיה" =]

goldBEN
28-08-07, 16:47
']"צדיק באמונתו יחיה" =]

חתמת את פי. (:

Shir =]
28-08-07, 16:48
חתמת את פי. (:
טוב שכך :P

Coleman
28-08-07, 16:58
הוא יכול לשבת לכל המדינה על הזין...לא סובל את הטמבל המגמגם הזה

flikeron
28-08-07, 17:07
איך הוא לא מתבייש להגיד דבר כזה!!! אחרי המלחמה הייתה כתבה ענקית בערוץ 2 על קצין שאני לא זוכר את שמו שהקריב את את עצמו וקפץ על רימון בשביל להציל את החברים שלו והוא היה דתי ושמר מצוות והולך כל בוקר ב5 ללמוד אם הרב לימודי תורה אני כל כך זוכר את הכתבה פשוט גועל נפש איך הוא לא מתבייש להגיד דבר כזה

barak
28-08-07, 17:13
ראיתי עכשיו כתבה בעיתון שהרב התכוון לחיילים מימי המקרא ולא לחיילים של ימינו. וגם: כל ישראל ערבים זה לזה, כלומר, הוא התכוון שבגלל חטאי העם, חיילים מתים. הוא לא התכוון שחייל ספציפי מת כי הוא לא שמר מצוות

Shir =]
28-08-07, 17:16
ראיתי עכשיו כתבה בעיתון שהרב התכוון לחיילים מימי המקרא ולא לחיילים של ימינו. וגם: כל ישראל ערבים זה לזה, כלומר, הוא התכוון שבגלל חטאי העם, חיילים מתים. הוא לא התכוון שחייל ספציפי מת כי הוא לא שמר מצוות
זה מסביר הרבה דברים...

tomerA
28-08-07, 17:26
חחחח אז הוא חסר טאקט בטירוף
מה הקשר עכשיו חיילי המקרא!?!?!?!?!
תירוץ עלוב

AmitMa
06-09-07, 13:15
התקשורת אכלה לאנשים את המוח! איך אתם מאמינים לכל דבר?! תחקרו בעניין ותבינו שהרב(!) עובדיה הוא ג-א-ו-ן. בושה שאתם מאמינים לכל דבר שהתקשורת אומרת ועוד יותר בושה שככה מדברים על ישות כמו הרב עובדיה יוסף.
וכפיה דתית?! מה בדיוק הוא אמר שזה כפיה דתית?! הוא בלבל את השכל והפיץ את זה כדי שכולם יאכלו שקרים??? הוא אמר שכל עם ישראל ערֵבים זה לזה וצריכים להשתדל להתחזק כי זה פוגע בחיילים שלנו! אם מישהו כופה פה זאת התקשורת, כפיה חילונית.
והעיקר על התפילה לשלום החיילים והמדינה שהרב אמר בסוף השיעור התקשורת שכחה לכתוב...

Mikeo
06-09-07, 14:35

הוא אמר בפירוש בנאום שלו "חיילים נהרגים בגלל שלא שמים תפילין", אמנם לא בצורה הזאת ישירות אבל ככה הוא אמר. זה מאוד מעליב שהוא באמת חושב דברים כאלו, שהקשר של יהודי לקב"ה מסתכם בתפילות והנחת תפילין ומצוות. הקשר בין יהודי לאלוקים הרבה יותר עמוק מזה, מה, אתה עושה טובה ל-ה' שאתה מניח תפילין? אתה עושה את זה בשביל עצמך ובכדי לזכור את האמונה שלך. נמאס לי כבר לשמוע את כל הרבנים שאומרים שמי שלא מניח תפילין הוא חוטא לה' ולא יהודי, וה' יעניש אותו וכוליי...
מה אנחנו מאמינים באלוהי זעם? שאם לא מקריבים לו קורבנות זה מכעיס אותו והוא בא לפגוע באנשים? אלוהי ישראל הוא בראש ובראשונה שומר המוסר והרחמים וחשוב לו הרבה יותר שאנשים ידאגו אחד שני ולא יפגעו אחד בשני מאשר שיקיימו את תפילותיו, וזה נאמר אינספור פעמים בתנ"ך...

ZoonD
06-09-07, 14:39
הרב עובדיה מזמן הפסיק להוות סמל ...
כל הקשרים שלו לפוליטיקה הרסו אותו...
ואני חושב שהוא גם סטה מדרך הישר
אני פשוט מרגיש שהוא התלכלך

ורק הכסף מעניין אותו ...

מבחינתי אין צורך להתיחס לאדון הזה , ידייו טבולות עמוק בפוליטיקה

bad boy
06-09-07, 17:09
כול אלה שמקללים תישמרו את זה לעצמך תאמינו לי זה לאא חכם לקלל רב !

גם אותי זה יצבן ורוב הזמן אני בעדם בכול מיני מקומות
אני לא דתי
אבל אני אומר שחייבים לעשות מיצוות

רוב הסיכויים שהוא אמר שהוא שלא בטוח קשור לזה התיקשורת ניפחה את זה והפכה את המילים שלו

בקשר לזה שאסור שיהיה טבח רוסי למה הוא היתכוון גוי או יהודי שהוא רוסי גם אסור?<

VoRteX
06-09-07, 17:32
רוב הסיכויים שהוא אמר שהוא שלא בטוח קשור לזה התיקשורת ניפחה את זה והפכה את המילים שלו

<

שום כלום
התקשורת לא עשתה לא ניפחה לא שיקרה
הראו את הוידאו שהוא אומר את זה בחדשות
לא צריך יותר.

bad boy
06-09-07, 17:57
תביאו לי קישור

megashape
06-09-07, 19:43
שמעו סיפור על זה:
"כומר אחד האמין ממש חזק באלוהים, ביישוב שלו עמדה לבוא סערה והעיר תוצף.
באו אליו קבוצת אנשים ואמרו בוא איתנו במכונית נברח מהר לפני שההצפה תבוא,
הכומר אמר לא תודה, אלוהים שומר עליי, אחרי זה התחילה ההצפה בהתחלה, הכומר עלה לקומה השניה בכניסיה באו אליו עם סירת מנוע ואמרו בוא איתנו, הכומר אמר לא תודה אלוהים ישמור עליי, הכומר עלה על גג הכניסיה, בא אליו מסוק ואמרו לו בוא מהר לפני שתיהרג, הכומר אמר לא תודה אלוהים שומר עליי, בסוף הכומר מת, מגיע לגן עדן ופוגש את אלוהים, הכומר שואל אותו אני שומר מצוות ומאמין ומתפלל אליך למה נתתה לי למות?
אלוהים אומר לו:
אבל אני שלחתי לך גם מכונית, גם סירה, גם מסוק..."

Leo
06-09-07, 19:45
אני לא מאמין שהנושא הזה עדיין חיי...............

@מגהשייפ , הבדיחה זאת לקוחה מאתר הפיתויים הזה לא?

megashape
06-09-07, 19:47
אני לא מאמין שהנושא הזה עדיין חיי...............

@מגהשייפ , הבדיחה זאת לקוחה מאתר הפיתויים הזה לא?
WTF?!!!! חחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה אתר פיתויים אחי? אני בוכה פה חחחחחחחחחחחחחחח
דוד שלי סיפר לי חחח

Leo
06-09-07, 19:49
יש איזה אתר שמזיין לך את השכל(שום דבר שימושי או לא ברור) איך להכיר בחורות(סה"כ פרסומת לקורס שלהם) ובאחת העמודים במדריך שלהם יש את הבדיחה מילה במילה.

AmitMa
06-09-07, 20:25
אני רוצה לראות את הסרטון הזה ששומעים את הרב עובדיה יוסף אומר את זה.
ואני לא מתכוון לזלזל אבל Mikeo... מי אמר לך איך מתחיל ואיך מסתכם הקשר בין עם ישראל לקב"ה? למה אתה חושב שאתה יודע יותר טוב מהרב עובדיה יוסף?
אני הכי לא אוהב שאנשים מחליטים דברים על דעת עצמם. מילא הייתה חוקר ולומד את הנושא ומעמיק בו ואז היית מדבר. לא שאני מבין גדול אבל יש דברים בסיסיים.
זה כמו שאני אתווכח עם פיתגורס על מתמטיקה ובגלל החוסר ידע שלי אני יחשוב שהוא טמבל ולא מבין במתמטיקה.

m0she
06-09-07, 20:28
לא קראתי את כל הדיון, אבל בשביל להעמיד דברים על דיוקם: עד כמה שאני יודע, הדברים נאמרו בדרשה השבועית של הרב עובדיה. בפרשת השבוע באותו השבוע עסקו בדיני מלחמה. מפורטים שם אנשים שלא יוצאים למלחמה, ואחד האנשים הוא "הירא ורך הלבב". שואלים המפרשים: מי לא מפחד ממלחמה? אם כל מי שמפחד ממלחמה לא יצא לקרב, לא יהיה צבא. ועונים: הירא ורך הלבב הוא אותו אדם שעושה חשבון נפש וחושב שיש לו יותר חובות מזכויות. כיוון שיש לו יותר חובות, הוא מפחד שימות בקרב ולכן הוא לא יוצא לקרב. אני משער שמן הסתם הרב עובדיה דיבר בהקשר הזה, כאילו לחיילים לא היו מספיק זכויות, האמירה שלו לא היתה נטולת הקשר.

מיותר לציין שאני לא מסכים איתו בשום פנים ואופן ושאני עדיין חושב שהאמירה שלו נוראית ומיותרת, אבל יש חשיבות לאמת ולהצגת הדברים כהווייתם.

AmitMa
06-09-07, 21:06
לא קראתי את כל הדיון, אבל בשביל להעמיד דברים על דיוקם: עד כמה שאני יודע, הדברים נאמרו בדרשה השבועית של הרב עובדיה. בפרשת השבוע באותו השבוע עסקו בדיני מלחמה. מפורטים שם אנשים שלא יוצאים למלחמה, ואחד האנשים הוא "הירא ורך הלבב". שואלים המפרשים: מי לא מפחד ממלחמה? אם כל מי שמפחד ממלחמה לא יצא לקרב, לא יהיה צבא. ועונים: הירא ורך הלבב הוא אותו אדם שעושה חשבון נפש וחושב שיש לו יותר חובות מזכויות. כיוון שיש לו יותר חובות, הוא מפחד שימות בקרב ולכן הוא לא יוצא לקרב. אני משער שמן הסתם הרב עובדיה דיבר בהקשר הזה, כאילו לחיילים לא היו מספיק זכויות, האמירה שלו לא היתה נטולת הקשר.

מיותר לציין שאני לא מסכים איתו בשום פנים ואופן ושאני עדיין חושב שהאמירה שלו נוראית ומיותרת, אבל יש חשיבות לאמת ולהצגת הדברים כהווייתם.

חזק וברוך. צדקת בכל מה שכתבת חוץ מהסוף (בחלק הראשון, החלק השני זאת דעתך).

m0she
06-09-07, 21:23
אני חושב שזה מאוד לא רגיש להגיד כזה דבר במדינה כמו ישראל, שאנשים עוצרים את החיים שלהם לשלוש שנים במקרה הטוב ובמקרה הפחות טוב מקפחים את חייהם להגנת המולדת. מילא אם האמירה שלו היתה פונקציונלית, אם זה היה משנה משהו, אבל אמירות כאלה לא גורמות לשינוי אלא לאנטגוניזם. אני בכלל לא נכנס לעניין של האם הוא צודק או לא.

zidan
06-09-07, 21:33
אני מעריך ומכבד את הרב הזה,הוא הכי גדול בדור שלנו והוא "מרשה" לעצמו להגיד דברים שלא תמיד נבין מה הפירוש שלהם,ולמה הוא התכוון,ובגלל זה אי אפשר לדעת מה הוא רצה לאמר בדברים האלה.
ומצד שני,אחד המשפטים הבסיסיים ביהדות זה : שומר פיו ולשנו שומר מצרות נפשו,אז רב כזה גדול צריך לדעת מה להגיד ומה לא,ועוד שהוא יודע שזה מצולם וכל המדינה יכולה לשמוע את זה.

שורה תחתונה תעזבו את זה,כל יום אנחנו מחפשים את הקורבן התורן כדי ליפול עליו ולהוציא את התיסכולים,עדיף תוציאו את העצבים שלכם כל יום(עד ששמו ימחה מהעולם או שיכנס לקומה) על זה ששלח אותם למלחמה (אולמרט ימח שמו) ולא על אנשים שמנסים לנתח את התוצאות,כי זה לא ממש משנה מה הם יגידו,החיילים לא יחזרו לחיים במילא.

AmitMa
06-09-07, 21:52
תשמע כפרה עליך.. אני מבין מאיפה זה בא כל הבלאגן הזה. התקשורת פשוט מבלבלת את השכל הישר של האנשים.
אתם צריכים להבין שהרב לא יגיד דבר בבוטות כזאת! ותאמין לי אחי שהוא זוכר טוב מאוד את הפסוק "שומר פיו ולשונו שומר מצרות נפשו" (משלי, אחד הספרים החזקים!) והוא זוכר עוד הרבה הרבה פסוקים ואם הוא בחר לעשות את המעשה הזה תדע שזה הדבר הנכון לעשות.
תמיד תזכור: אם ראשונים כמלאכים אנו כבני אדם ואם ראשונים כבני אדם אנו כחמורים.
אולי הוא לא ראשון אבל הוא גאון עולם שאנחנו כלום לידו.

m0she
06-09-07, 21:57
אבל הוא כבר אמר בבוטות כזאת, אי אפשר להכחיש את זה, זה מתועד. גם רבנים טועים, הוא עדיין לא אלוהים.

זידן, אל תזלזל באינטליגנציה של אנשים. כל אדם ממוצע יכול לפתוח מפרשים ולקרוא ולהבין את הדרשות של עובדיה יוסף. אם עובדיה יוסף חושב שהדברים שלו לא מובנים לקהל הרחב, למה הוא אומר אותם בכלל? בשביל ליצור מרמור?

zidan
06-09-07, 22:13
תשמע כפרה עליך.. אני מבין מאיפה זה בא כל הבלאגן הזה. התקשורת פשוט מבלבלת את השכל הישר של האנשים.
אתם צריכים להבין שהרב לא יגיד דבר בבוטות כזאת! ותאמין לי אחי שהוא זוכר טוב מאוד את הפסוק "שומר פיו ולשונו שומר מצרות נפשו" (משלי, אחד הספרים החזקים!) והוא זוכר עוד הרבה הרבה פסוקים ואם הוא בחר לעשות את המעשה הזה תדע שזה הדבר הנכון לעשות.
תמיד תזכור: אם ראשונים כמלאכים אנו כבני אדם ואם ראשונים כבני אדם אנו כחמורים.
אולי הוא לא ראשון אבל הוא גאון עולם שאנחנו כלום לידו.
זה שהוא זוכר עוד הרבה פסוקים זה ידוע (יש לו זיכרון פנומנלי הוא זוכר את התנ"ך/גמרא/משנה וכו' בעל פה) וזה שהוא גאון זה גם ידוע,אבל קשה לי להבין למה הוא אמר את הדברים האלה (למרות שאם הולכים לפי התורה באופן ישיר אז הוא צודק,מי שחוטא בחטאים מסויימים דינו כרת,ולא משנה אם הוא חיל או מהנדס).
בקיצור זה היה מיותר בין אם הוא צודק ובין אם לא.

ומשה,אני לא מזלזל אבל שבנאדם ברמה כזאת,ותסכים איתי שהוא בכמה רמות מעלינו,אז שהוא אומר משהו לא תמיד זה לפי הפשט ולפי מה שאתה מבין,אתה לא תמיד יכול לדעת מה יש מאחורי דבריו ולמה הוא התכוון בדיוק,הפירוש שנתת הוא נכון,ויש עוד הרבה פירושים,אבל לפי דעתי יש משמעויות אחרות לדברים שהוא אומר,לאו דווקא לנושא שאנחנו מדברים עליו.
למרות שאני מסכים איתך,אין לי מושג למה הוא אמר תדברים האלה בזמן כזה ובפורום כזה.
(בעצם אפשר לפרש את זה באופן שהוא רוצה לעורר את העם ואת החיילים לקראת המערכה הבאה,שהוא מרגיש שתהיה או שהוא חושב שתהיה. אנחנו פשוט לא נבין אז נעזוב תנושא..)

ועוד משהו AMITMA ,תסתכל בהתחלת הפוסט אני 100 פעם אמרתי שזה התקשורת ושצריך לעזוב תנושא אבל זה הגיע כבר ל10 עמודים,אנשים מחפשים דרכים להוציא תתיסכולים ולמצוא אשמים,כאילו הוא גורם לכל המצב החרא במדינה,אבל ככה זה אנשים ואי אפשר לשנות אותם,אז פשוט תעזוב את זה אחי.

AmitMa
06-09-07, 22:14
תראה לי את התיעוד.
בשבילך (ובשביל כולם) הרב(!) עובדיה יוסף
ואתה יודע מה? נגיד שבאמת כל אחד יכול לקרוא ולהבין את הדרשות של הרב (שזה שטויות במיץ, הוא מגיע לעומקים שאתה לא תגיע לבד) הצורה שבה הוא מעביר את השיעור היא חוויתית ומתאימה לכולם. הוא יודע להתאים את התוכן להבנה הממוצעת.
אגב.. זה עושה רושם שהיתה הולך קבוע לשיעורים של הרב ובשלב כל שהוא הבנת שזה לא לרמה שלך. אני צודק?

ThaiB0X
06-09-07, 22:15
מה הקפצתם את האשכול הזה עכשיו

AmitMa
06-09-07, 22:17
הוא אמר את זה כמו שצריך! פשוט התקשורת לוקחת דברים ומציגה אותם בצורה הכי טובה בשבילה.
אני מכיר מישהו שהיה בהפגנה נגד שחרור מחבלים וראיינו אותו. אז הוא דיבר ואמר שהוא נגד ושזה מפליא אותו שיש אנשים שאומרים: "צריך לשחרר מחבלים".
קיצור לקחו את הקטע שהוא אומר שצריך לשחרר מחבלים ושמו רק את זה. שתבינו את רמת השקר.

AmitMa
06-09-07, 22:18
מה הקפצתם את האשכול הזה עכשיו

מצטער אחי זה אני, פשוט זה דבר שממש ממש מפריע לי

m0she
06-09-07, 22:18
מה תראה לי את התיעוד? זה היה בטלויזיה, אתה חי בעולם אחר? מי שמאמין שהוא בן אדם חשוב שיקרא לו רב, מבחינתי הוא עובדיה יוסף וזהו.

אני למדתי לא מעט גמרא, משנה, הלכה, תנ"ך ומחשבת ישראל, אני לא מדבר מתוך בורות. אני די בטוח שאתה לא למדת מה שאני למדתי.

אל תהיו סמרטוטים, הוא עשה מעשה לא במקום וזהו. אין סיבה להגן עליו בכל מחיר. יש לכם בתור בני אדם את הפריבילגיה להעביר בקורת, אל תוותרו עליה.

AmitMa
06-09-07, 22:22
אני לא יעשה איתך השוואות על כמות הלמידה כי זה לא המקום ואני חייב לברוח.
רק דבר אחד אני אגיד לך.. אדם שלמד ככה (אני לא רוצה חס וחלילה לזלז אבל יש עוד הרבההההה מה ללמוד חוץ מזה) לא ידבר ככה. אם העבירו לך את החומר בצורה נכונה ולא מעוותת כמו שקורה במקומות מסוימים לצערנו אז זאת גם בעיה.

m0she
06-09-07, 22:24
אפשר ללמוד את זה ולא להסכים עם זה ואני בהחלט לא מסכים עם היהדות. העבירו לי את החומר בצורה נכונה, אני פשוט חושב אחרת ויש לי סיבות טובות.

AmitMa
06-09-07, 22:29
זכותך המלאה לא להסכים.
אם למדת מרצון, במקום שאהבת, עם אנשים שאהבת, ורבנים (או מורים) שאהבת... תהיה שלם עם עצמך וההחלטה שלך. אם לא אל תהיה.

Leo
07-09-07, 10:12
אני לא רואה שום סיבה שאף אחד פרט למקורבים עליו וחרדים אולי יגנו על הדברים שלו

יאללה next.

keen12
07-09-07, 10:22
יש איזה אתר שמזיין לך את השכל(שום דבר שימושי או לא ברור) איך להכיר בחורות(סה"כ פרסומת לקורס שלהם) ובאחת העמודים במדריך שלהם יש את הבדיחה מילה במילה.
למה אתה מזיין תשכל על דברים שאתה לא מבין בהם בכלל אחי?..
זה כמו שמישהו יכנס לפורום הזה ויגיד שזה זיון שכל שאבקות זה ניפוח והכל, אתה מבין את הבורות?,
אתה מנסה לשפוט משהו לפני שחקרת אותו לעומק.
וואלה גם אני לא מתמצא בכל התחום, אבל יש לי בן דוד שעבר את הקורס, וממבט עליו ועל איך שהקורס שינה אותו אני יכול להגיד לך שהדברים האלה עובדים..
פעם הוא היה ביישן, לא הלך לו עם בנות וכל הזמן מצא סיבות:"זה כי אני ללא מספיק חתיך, מספיק עשיר, אין לי מכונית מספיק יפה" וכאלה(והוא נראה טוב, והיה בן 21 בערך באותה תקופה), אחרי שהוא עבר תקורס הוא השתנה לגמרי, פיתח ביטחון עצמי בתחומים שלא קשורים רק לבנות, ואתה יכול לראות(או לפחות אני יכול לראות לפעמים כשהוא מראה לי תמונות של בנות שהוא היה איתם) כמה הוא השתנה בעקבות הקורס.
הוא ניסה להסביר לי פעם אחת משהו על ניטרול פחדים(כאילו אם בחורה לא זורמת ואומרת לך משהו:"לא רק הכרנו וזה וזה") אבל לא הבנתי כלום חח.. הוא לא ממש טוב בהסברים.

יש סיכוי טוב שבעוד כמה שנים אני ישתתף בקורס שכזה, אם זה ישפר את ההישגים שלי עם בנות.. למה לא?.

zidan
07-09-07, 12:09
למה אתה מזיין תשכל על דברים שאתה לא מבין בהם בכלל אחי?..
זה כמו שמישהו יכנס לפורום הזה ויגיד שזה זיון שכל שאבקות זה ניפוח והכל, אתה מבין את הבורות?,
אתה מנסה לשפוט משהו לפני שחקרת אותו לעומק.
וואלה גם אני לא מתמצא בכל התחום, אבל יש לי בן דוד שעבר את הקורס, וממבט עליו ועל איך שהקורס שינה אותו אני יכול להגיד לך שהדברים האלה עובדים..
פעם הוא היה ביישן, לא הלך לו עם בנות וכל הזמן מצא סיבות:"זה כי אני ללא מספיק חתיך, מספיק עשיר, אין לי מכונית מספיק יפה" וכאלה(והוא נראה טוב, והיה בן 21 בערך באותה תקופה), אחרי שהוא עבר תקורס הוא השתנה לגמרי, פיתח ביטחון עצמי בתחומים שלא קשורים רק לבנות, ואתה יכול לראות(או לפחות אני יכול לראות לפעמים כשהוא מראה לי תמונות של בנות שהוא היה איתם) כמה הוא השתנה בעקבות הקורס.
הוא ניסה להסביר לי פעם אחת משהו על ניטרול פחדים(כאילו אם בחורה לא זורמת ואומרת לך משהו:"לא רק הכרנו וזה וזה") אבל לא הבנתי כלום חח.. הוא לא ממש טוב בהסברים.

יש סיכוי טוב שבעוד כמה שנים אני ישתתף בקורס שכזה, אם זה ישפר את ההישגים שלי עם בנות.. למה לא?.

חח עזוב אותך קורסים ותואר ראשון אחי,פשוט מתחילים עם כל מה שזז ולאט לאט לומדים תעסק,גם בנאדם שלא ניראה מי יודע מה,אם הוא יתחיל עם 10-15 בנות בשבוע סביר להניח שהוא יתפוס כמה,ואם לא תופסים אז תמיד יש עוד שבוע..

keen12
07-09-07, 13:25
חח עזוב אותך קורסים ותואר ראשון אחי,פשוט מתחילים עם כל מה שזז ולאט לאט לומדים תעסק,גם בנאדם שלא ניראה מי יודע מה,אם הוא יתחיל עם 10-15 בנות בשבוע סביר להניח שהוא יתפוס כמה,ואם לא תופסים אז תמיד יש עוד שבוע..
נו ברור אחי, לא אמרתי את זה,
וברור שאם תתחיל עם כל מה שזז אתה תלמד תעסק ככה גם אני חושב, הקורס בא לעזור בדברים כמו ניטרול הפחד לגשת, לדעת לגרום לבחורה לרצות אותך, וכל מני דברים אחרים שאף פעם לא מזיק לדעת.

ThaiB0X
07-09-07, 13:31
נו ברור אחי, לא אמרתי את זה,
וברור שאם תתחיל עם כל מה שזז אתה תלמד תעסק ככה גם אני חושב, הקורס בא לעזור בדברים כמו ניטרול הפחד לגשת, לדעת לגרום לבחורה לרצות אותך, וכל מני דברים אחרים שאף פעם לא מזיק לדעת.

קנה וודקה

keen12
07-09-07, 14:15
קנה וודקה
מה הקשר?, אני עד כיתה ח' הייתי ביישן, ואז הכרתי חבר שוואלה הוציא אותי מזה ניטרל לי את כל הפחד לגשת - לו זה בא טבעי, מאז אין לי בעיות..
אבל לא הולך לי עם כל מי שאני ניגש אליה, ונגיד אם אני יראה מישהי ברחוב סתם ככה אני לא יעצור אותה, רק בבארים/פאבים/מסיבות וכאלה..
וזה נקרא אמונות מגבילות או משהו כזה, חוץ מזה שאם אני לא מצליח עם בחורה באינטרקציה שאני רק פוגש אותה אני אחרי זה מספר לבן דוד שלי את המקרה והוא מראה לי בדיוק מה עשיתי לא נכון, וזה מדהים כמה שהוא צודק לגבי זה.
אני פשוט אומר אל תזלזלו כי זה בדיוק כמו שאנשים אומרים על אבקות ניפוח וכאלה כי הם לא מבינים.

ThaiB0X
07-09-07, 14:18
מה הקשר?, אני עד כיתה ח' הייתי ביישן, ואז הכרתי חבר שוואלה הוציא אותי מזה ניטרל לי את כל הפחד לגשת - לו זה בא טבעי, מאז אין לי בעיות..
אבל לא הולך לי עם כל מי שאני ניגש אליה, ונגיד אם אני יראה מישהי ברחוב סתם ככה אני לא יעצור אותה, רק בבארים/פאבים/מסיבות וכאלה..
וזה נקרא אמונות מגבילות או משהו כזה, חוץ מזה שאם אני לא מצליח עם בחורה באינטרקציה שאני רק פוגש אותה אני אחרי זה מספר לבן דוד שלי את המקרה והוא מראה לי בדיוק מה עשיתי לא נכון, וזה מדהים כמה שהוא צודק לגבי זה.
אני פשוט אומר אל תזלזלו כי זה בדיוק כמו שאנשים אומרים על אבקות ניפוח וכאלה כי הם לא מבינים.

אני חייב להודות שזה נשמע מעניין מאוד