PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה - הרזייה הכי מהירה שאפשר

ירון הכוכבון
28-08-07, 04:55
בקיצור תשמו אני בן 16 אני שוקל 85 ק"ג
אני חייב עזרה איך אני יכול להוריד הכי מהר 10-15 ק"ג
תרשמו הכל איזה אימונים איזה מאכלים והכל.

שמעון
28-08-07, 05:39
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=108&CategoryID=81&Page=1
תקרא את זה עד הסוף יש שם הסבר יותר מפורט מימה שיכתבו לך כאן

Moshe
28-08-07, 08:07
בוקר - חסה
צהריים - צנון
ערב - דיאט יופלה (נביא לך קצת חלבון בשביל הפאן)
3 שעות אירובי ביום
תוך חודש 10-15 קילו פחות (מתוכם 10 קילו שריר )

skepper
28-08-07, 09:27
תתפור את הפה עם חוט דייג.........

idan1523
28-08-07, 09:51
כול מה שתוריד מהר תעלה פי 2 אחר כך..
הצעה שלי לך לדיטאנית של קופת החולים שלך שתסדר לך תפריט מסודר ותתחיל לעשות ספורט

בהצלחה

Mazoz3
28-08-07, 09:53
מה שאתה מבקש עולה 250 שקל לשעה אצל גיל, וגם לא אפשרי לרדת 10-15 קילו מהר בלי לעשות נזק.

trx--->sus
28-08-07, 09:53
בוקר - חסה
צהריים - צנון
ערב - דיאט יופלה (נביא לך קצת חלבון בשביל הפאן)
3 שעות אירובי ביום
תוך חודש 10-15 קילו פחות (מתוכם 10 קילו שריר )
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחח

trx--->sus
28-08-07, 09:54
כול מה שתוריד מהר תעלה פי 2 אחר כך..
הצעה שלי לך לדיטאנית של קופת החולים שלך שתסדר לך תפריט מסודר ותתחיל לעשות ספורט

בהצלחה
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

zav
28-08-07, 10:17

כמו שכבר חלק מהמגיבים ציינו,
הכי מהר שתוכל להוריד את ה 10-15 קילו האלה, זה אם תקרא את המדריך שקיבלת בלינק בתגובה הראשונה, ותיישם את הכתוב.
או שתלך לראות תזונאי ותעזר בו.
כך או כך, אל תצפה לירידה סופר מהירה אם ברצונך לקבל ירידה איכותית (שומן).

בהצלחה, חבר.

ולכל שאר המגיבים,
הציניות והסתלבט שלכם כבר דיי מתחילה לעצבן.
יש פה משתמש חדש, שבא בגישה של "חוסר אונים", ואין לו מספיק ידע בשביל להבין עד כמה מצחיק הדברים שהוא כותב נשמעים לכם.
אז חלאס עם השטויות שלכם, תנסו טיפה-טיפונת אפילו לשמור על הרמה ותעזרו גם לחלשים, שהרי גם אתם הייתם ככה מתישהו.

look
28-08-07, 10:18
אחי,
תאכל לפי תפריט שתבנה לך דיאטנית ותשלב עבודה בחדר כושר.
בניגוד למה שחושבים, אם תאכל 6 ארוחות ביום, והן יהיו מבוקרות נכון, אתה תוריד משקל ואפילו הרבה ! רק שלא תצפה בשבוע להוריד 20 קילו. דברים טובים לוקחים זמן ועבודה. עבודה קשה.
אם לא תאכל נורמלי הגוף שלך יתחיל להתנפח מנוזלים וככה לא תרד אפילו קילו.

zav
28-08-07, 10:31
אחי,
תאכל לפי תפריט שתבנה לך דיאטנית ותשלב עבודה בחדר כושר.
בניגוד למה שחושבים, אם תאכל 6 ארוחות ביום, והן יהיו מבוקרות נכון, אתה תוריד משקל ואפילו הרבה ! רק שלא תצפה בשבוע להוריד 20 קילו. דברים טובים לוקחים זמן ועבודה. עבודה קשה.
אם לא תאכל נורמלי הגוף שלך יתחיל להתנפח מנוזלים וככה לא תרד אפילו קילו.

חבר, אלו מיתוסים.
תעיין קצת בפורום, קרא את "הפוסטים הכי טובים" או משהו כזה.

Moshe
28-08-07, 10:48
כמו שכבר חלק מהמגיבים ציינו,
הכי מהר שתוכל להוריד את ה 10-15 קילו האלה, זה אם תקרא את המדריך שקיבלת בלינק בתגובה הראשונה, ותיישם את הכתוב.
או שתלך לראות תזונאי ותעזר בו.
כך או כך, אל תצפה לירידה סופר מהירה אם ברצונך לקבל ירידה איכותית (שומן).

בהצלחה, חבר.

ולכל שאר המגיבים,
הציניות והסתלבט שלכם כבר דיי מתחילה לעצבן.
יש פה משתמש חדש, שבא בגישה של "חוסר אונים", ואין לו מספיק ידע בשביל להבין עד כמה מצחיק הדברים שהוא כותב נשמעים לכם.
אז חלאס עם השטויות שלכם, תנסו טיפה-טיפונת אפילו לשמור על הרמה ותעזרו גם לחלשים, שהרי גם אתם הייתם ככה מתישהו.
שמע זה אולי צינויות זה נכון , וזה מאוד מצחיק , אבל אני גם בטוח שאותו בן אדם יודע שיש דרך בריאה וכל ההמלצות של 0.5-1 קילו בשבוע לבין להוריד 10 קילו בחודש , אותו בן אדם לא אכפת לו מהבריאות אכפת לו רק להיות שחיף ובצדק אני ממש מבין אנשים עם 30% שומן שלא אכפת להם הם עושים דברים שטותים אבל בסופו של דבר הם באמת מרזים.
מה שהיה בדרך היה , אז פגעו קצת בבריאות אז יש להם סימני מתיחה , אז יש ויש ויש אבל לפחות הם לא שמנים יותר ודעת הקהל עליהם אם זה בבית ספר , בחוץ , עם בנות , עם בנים שונה ועכשיו הם מרגישים יותר בטוח בעצמם והם עשו משהו עם עצמם , ולא לכולם תאחלס אכפת מהשריר יש אנשים שפשוט רוצים להיות רזים כמו כולם ואם נאבד שריר בדרך אז ניחה.
זה מעלה להם את הביטחון העצמי ולפעמים זה שווה את הבריאות שלך , כמו שבן אדם הולך על סייקל ומקריב הכל בשביל זה , כולל ובראש את הבריאות שלו , אז גם פה יש אספקט כזה.

Sugarzaza
28-08-07, 11:26
שמע זה אולי צינויות זה נכון , וזה מאוד מצחיק , אבל אני גם בטוח שאותו בן אדם יודע שיש דרך בריאה וכל ההמלצות של 0.5-1 קילו בשבוע לבין להוריד 10 קילו בחודש , אותו בן אדם לא אכפת לו מהבריאות אכפת לו רק להיות שחיף ובצדק אני ממש מבין אנשים עם 30% שומן שלא אכפת להם הם עושים דברים שטותים אבל בסופו של דבר הם באמת מרזים.
מה שהיה בדרך היה , אז פגעו קצת בבריאות אז יש להם סימני מתיחה , אז יש ויש ויש אבל לפחות הם לא שמנים יותר ודעת הקהל עליהם אם זה בבית ספר , בחוץ , עם בנות , עם בנים שונה ועכשיו הם מרגישים יותר בטוח בעצמם והם עשו משהו עם עצמם , ולא לכולם תאחלס אכפת מהשריר יש אנשים שפשוט רוצים להיות רזים כמו כולם ואם נאבד שריר בדרך אז ניחה.
זה מעלה להם את הביטחון העצמי ולפעמים זה שווה את הבריאות שלך , כמו שבן אדם הולך על סייקל ומקריב הכל בשביל זה , כולל ובראש את הבריאות שלו , אז גם פה יש אספקט כזה.

ע"ע לרדת בגדול. עם איך שהם נראים הסו קולד "מדריכים" שלהם קיבלו את התעודה שלהם בשטחים

zav
28-08-07, 15:12

אבל כשאתם מסתלבטים עליו ככה, לא יצא מזה שום דבר.
אתה יכול להסביר לו שדיאטת כאסח לא תהיה טובה בשבילו, ולהפנות אותו לקרוא מאמרים.
עם הזמן הוא ילמד ויתפתח ויתרום לקהילה בדרך זו או אחרת, הרי אחרי הכל המטרה היא להגדיל את הקהילה ולא לגרום למצב (שכבר דיי קיים פה בפורום) שאנשים מפחדים להוציא מילה מהפה כי על כל טעות קטנה מתקיפים אותם ב:"תוכיח!" "תן סימוכין!" או שבכלל יורדים עליהם ומסתלבטים עליהם.

למחשבה.