PDA

צפה בגרסא המלאה : תאוריה ...

שמעון
28-08-07, 07:18
במטרה להאיץ את חילוף החומרים נגיד שאני יעבור תמאזן הקלורי בתוספת של מוצרים בעלי סיביים תזונתיים גבוהיים ברנפלקס למשל . אני יפצה על העודף קלוריות וירוויח מזה?עקב ההאצה. או שעדיף לשאר במאזן שלילי וחשוב לציין שכרגע החילוף חומרים איטי ומשאיר אותי על אותו משקל
מי שיכול להמליץ לי מה לעשות נשמח לשמוע משהו מקצועי יותר...

skepper
28-08-07, 09:25
לא הבנתי כלום...

תסביר בעברית

trx--->sus
28-08-07, 09:47
....

look
28-08-07, 10:16
בובוגהגהדוגא

zav
28-08-07, 10:28
שכח מזה, תהיה על מאזן שלילי וזהו. אם אתה נשאר על אותו משקל - אתה לא במאזן שלילי.

שמעון
28-08-07, 13:48
אני אוכל כמו ציפור והכול מחושב כבר מאזן שלילי זה הדבר הראשון לבדוק במצב כזה בגלל זה התחלתי לחשוב על חילוף חומרים אין סיבה אחרת....
ונסביר את זה אחרת אני מתכון נגיד להוסיף לתפריט הקיים שלי כמה קערות של ברנפלקס בשביל סיביים תזונתיים המטרה להאיץ תחילוף חומרים אבל אז אני יעבור תמאזן הקלורי השאלה פה אים זה ישתלם לי בגלל האצת החילוף חומרים או שעדיף לשאר ככה במאזן שלילי ומתשיהו אני כן ירד במשקל

talp
28-08-07, 14:08
הוא מתכוון אם כדאי לו לאכול יותר קלוריות ולזרז את החילוף חומרים שלו או להשאר ככה ולאכול פחות קלוריות...
קלוריות נגד חילוף חומרים.

F][_aMe
28-08-07, 15:02
אני אוכל כמו ציפור והכול מחושב כבר מאזן שלילי זה הדבר הראשון לבדוק במצב כזה בגלל זה התחלתי לחשוב על חילוף חומרים אין סיבה אחרת....
ונסביר את זה אחרת אני מתכון נגיד להוסיף לתפריט הקיים שלי כמה קערות של ברנפלקס בשביל סיביים תזונתיים המטרה להאיץ תחילוף חומרים אבל אז אני יעבור תמאזן הקלורי השאלה פה אים זה ישתלם לי בגלל האצת החילוף חומרים או שעדיף לשאר ככה במאזן שלילי ומתשיהו אני כן ירד במשקל

תישאר במאזן שלילי. תפריט איכותי, אימונים מסודרים והרבה התמדה. :sbb4:

zav
28-08-07, 15:19
אם תאכל יותר ברנפלקס, החילוף חומרים שלך אומנם יעלה (tef), אבל יותר קלוריות יבואו מהברנפלקס מאשר יעלו בחילוף חומרים..
אם הבנתי את השאלה שלך נכון.

שחר
28-08-07, 15:26
אתמול היתי בקניות והשוותי בין ברפלקס לקונפלקס רגיל
אין הבדל גדול בכלל יותר 3 גרם חלבון ,2 גרם יותר סיבים תזונתיים ...
והבדל 5 שקלים יותר לברקפלס - לדעתי לא שווה או יותר נכון לא משמעותי !

skepper
28-08-07, 16:12
בובוגהגהדוגא
חחחחחח הרגת אותי