PDA

צפה בגרסא המלאה : סרטון חדש של נאור זיו

bigbit
28-08-07, 12:34
חבר'ה אי אפשר שלא לתת שאפו ומילה טובה על הספורטאי הזה
הוא נראה מדהים..בעיקר התרשמתי מהגב שלו..פריסה פשוט מושלמת..גם ידיים וכתפיים מאוד מרשימות..פרופורציות מעולות
מאוד חטוב ואסתטי ואם לומר את האמת במציאות הוא נראה אפילו יותר טוב..ראיתי אותו בתחרות של הi.f.b.b לחצתי לו את היד..הוא נראה הרבה יותר מרשים
בקיצור הוא פייבוריט לקחת בקטגוריה שלו...

לינק לעמוד החדש שלו בנציגים-
http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=191&ArticleID=1059

Bodybuilder
28-08-07, 12:35
תודה

benwin21
28-08-07, 12:36
הוא באמת תותח.הוא המטרה שלי בתחום פיתוח הגוף.

StaSus
28-08-07, 12:37
פיי לא ידעתי שהוא הצטרף לישראל בודי , בהצלחה לו!
וזה כבוד גדול מאוד לישראל בודי.

Di-Bol
28-08-07, 12:39
נאור פשוט מדהים, במיוחד בפלג גוף העליון.

סוליקו
28-08-07, 12:59
במציאות בטח הוא נראה בהרבה יותר טוב וגדול
הוא תותח

zrizi
28-08-07, 13:11
לא הבנתי מה הוא עלה וירד 14 קילו בשנתיים?

Vin diesel
28-08-07, 13:16
נאור תותח!

SiX PACK
28-08-07, 13:21
במציאות בטח הוא נראה בהרבה יותר טוב וגדול
הוא תותח

אכן כן.

bigbit
28-08-07, 13:22
Back Lat Spread הכי טוב שראיתי בארץ..אין פריסה כזאת..מדהים

Bodybuilder
28-08-07, 13:25
Back Lat Spread הכי טוב שראיתי בארץ..אין פריסה כזאת..מדהים

לא צריך להגזים :boxing:

רוני 1
28-08-07, 13:28
נראה טוב מאוד ...צריך לשפר רגליים

P-a-n-1-c
28-08-07, 13:47
חזה הימני שלו יותר גדול מהשמאלי או שזה רק אני?

ספרטן
28-08-07, 13:53
הכל טוב ויפה, אבל לא אהבתי בכלל את החזה שלו, והרגליים שלו צריכות עוד הרבה עבודה.

בסך הכל הוא ייקח השנה את המקום הראשון, זה יספיק לו.

toxicity
28-08-07, 13:56
נאור נראה טוב מאוד אבל קצת לא אסטטי
תגידו רק לי מפריע התגיות? תגיות: חדר כושר חיטוב מייקל לואיס מר ישראל פיתוח גוף קוביות שרירים
איך מייקל לואיס בדיוק קשור לזה? סעמק כל מקום שיש שרירים חושבים על הטמבל הזה

benwin21
28-08-07, 14:14
נאור נראה טוב מאוד אבל קצת לא אסטטי
תגידו רק לי מפריע התגיות? תגיות: חדר כושר חיטוב מייקל לואיס מר ישראל פיתוח גוף קוביות שרירים
איך מייקל לואיס בדיוק קשור לזה? סעמק כל מקום שיש שרירים חושבים על הטמבל הזה

גבר. זה כדי שיותר אנשים ייכנסו.

תחשוב כמה אלפי פאקאצות קטנות כותבות מייקל לואיס ואז זה ימצא להם את זה

toxicity
28-08-07, 14:32
גבר. זה כדי שיותר אנשים ייכנסו.

תחשוב כמה אלפי פאקאצות קטנות כותבות מייקל לואיס ואז זה ימצא להם את זה
ולמה בדיוק צריך שאלפי פאקצות שאין להן מושג מפיתוח גוף לראות את זה? בשביל לעלות את המונה צפייה? סתם טימטום

gil-Nissim
28-08-07, 14:48
עד ליפני יומים הוא היה מתאמן אצלנו במכון,ראיתי אותו כמה פעמים...
עכשיו הוא חזר כנראה לבית הנוער שוב לא יודע...

יפה, עכשיו הוא גם ניהיה הנציג של ישראלבודי עד עכשיו הוא היה לבד.....

פאוור
28-08-07, 14:58
מי אתם שתשפטו אותו.. יש לו.. חסר לו.. כולכם שחיפים 70 קילו שתגיעו לרבע שלו תתנו הערות...

Kachok
28-08-07, 15:21
נאור נראה פשוט סוף הדרך

נאור אם אתה קורא את זה , אתה באמת תותח
גב עצבני ביותר,באמת גב מצויים , ידיים מושלמות לדעתי במיוחד הבייספס , הקוואדס נראה מצויין גם

לדעתי עם עבודה טובה על החזה שנראה מעט מפגר , תאומים וכתף אמצעית , אתה תיראה מיליון דולר

בהצלחה בתחרות

IRON-MASS
28-08-07, 15:54
הוא חיה אמיתית ומגיע לו רק שבחים והערצה.
מה שלא הבנתי איך הוא זכה בקטגוריה עד 89 ק"ג כשהוא שקל 75:o

Night_Wolf
28-08-07, 16:31
אוקי תגובתי בנושא המדהים הזה!
נאור זיו זה פשוט טנק מאסיבי, דחוס, יבש וחטוב בידיוק כמו שבודיבילדר מקצוען צריך להראות :sbb4:
אין לי מילים לתאר את ההערצה שלי כלפי המפתח גוף המדהים הזה איזו השקעה, איזו התמדה, איזו נחישות להצליח באמת שכל הכבוד!
נאור אני יודע שאתה קורא בפורום והבנתי מארבל שמעבר לזה שאתה בודיבילדר מקצוען ואחד האנשים הכי מוכרים ורציניים בתחום בארץ אתה אחלה של בן אדם:sbb4:
אני מאחל לך המון המון הצלחה בתחרות ביום חמישי ויודע שאתה תפציץ שם על הבמה וישראלבודי יהיו שם בישביל לעודד אותך!!!
וזאת תהיה תחרות מאתגרת מאוד השנה עולים תותחים רציניים בתחום בניהם:
עדל חאג',חוסאם,יוני האנה ועוד:)

שוב שתהיה לך המון בהצלחה אחי

גלעד.

PcGunMan
28-08-07, 16:40
בשתי מילים! רמת עולמית!!!!:jockey:

barco
28-08-07, 16:43
תותח נאור.. במציאות הרבה יותר גדול
תגידו זה תמונות עדכניות נכון?

Coleman
28-08-07, 16:43
נראה מעולההה :) שיהיה לו בהצלחה

Daniel-Barak
28-08-07, 17:04
נראה פשוט מדהים! כל כך הרבה מאסה, מאוד דחוסה, פשוט מהמם!

arbel2
28-08-07, 18:08
אין הרבה מילים שעושות חסד לבחור כמו נאור זיו
על המבנה שלו אין הרבה מה להרחיב ,הוא נראה מעולה , קרוב למושלם ,זרועות מצויינות ,גב בין הטובים בארץ אם לא הכי טוב כרגע ,וכתפיים מטורפות לחלוטין

האם הרגליים שלו צריכות שיפור ? אפשר לומר ,אבל הן עשו שיפור משמעותי עד עכשיו והן רק ילכו וישתפרו עם הזמן.

בנוגע לביקורת על נאור
אתם לא חושבים שאתם קצת חצופים ?
בא בן אדם ברמה של נאור ,משקיע מהזמן שלו ,מצטלם ,ואתם לא מסוגלים להגיד מילה טובה ?!
כאילו שאם תגידו לבן אדם יומיים לפני תחרות שהרגליים שלו צריכות קצת עבודה זה מה שישנה ויעשה אימפקט

מגעיל אותי לראות את הגישה של חלק מהאנשים פה ,אור ביטון ,גלעד ,וראובן סולומון באו לפורום לפני התחרות שלהם ועוד שניה מצצתם להם ת'זין ,והנה בא נאור שבלי להעליב אף אחד ,הוא יותר טוב משלושת החבר'ה האלה ,ואפשר לספור על יד אחת את כמות האנשים שאמרו משהו חיובי ...מישהו מוכן להסביר לי את האבסורד הזה ?!למה ,כי הוא לא "משלנו" ?

אני באמת מתבייש בפורום הזה כרגע

בכל מקרה נאור נראה מדהים ,והרגליים למרות החוסר היחסי במסה ,חטובות מאוד ויראו נפלא על הבמה אחרי ייבוש ....מה זאת הפריסת גב הזאת Omg !

Kachok
28-08-07, 18:13
הבנאדם נראה בנזונה , פשוט סוף הדרך
אין כל רע בלהעביר ביקורת בונה,במיוחד אם היא באה במנימה חיובית ונעימה

goldBEN
28-08-07, 18:15

לפני תחרות? S:

ולנושא! נראה ענק! באמת אחד הפייבוריטס.

Kachok
28-08-07, 18:19
לפני תחרות? S:

ולנושא! נראה ענק! באמת אחד הפייבוריטס.

אנחנו נראים לך שופטים?
ומה הקשר לתחרות?
פרסמוסרטון של הבנאדם ואנחנו סה"כ אומרים את דעתנו על מה שאנחנו רואים

אני הרי לא המאמן ולא הזתונאי שלו ולא אומר לו איך להתכונן לתחרות אז מה הקשר לעזעזל לתחרות?
אני אמרתי לו "ואללה נאור תוסיף מאסה ברגליים לפני התחרות"? לא! אז מה הקשר?

Jones
28-08-07, 19:36
נאור נראה פגז,באמת נכנסתי להלם כשראיתי אותו,איזה ידיים ,איזה גב...אלוהים ישמור...
אני מאחל לו באמת הצלחה בתחרות,כי רואים שהוא השקיע מאוד..ות'אחלס אני לא חושב שיש איום עליו בקטגורייה שלו.

barco
28-08-07, 19:46
אין הרבה מילים שעושות חסד לבחור כמו נאור זיו
על המבנה שלו אין הרבה מה להרחיב ,הוא נראה מעולה , קרוב למושלם ,זרועות מצויינות ,גב בין הטובים בארץ אם לא הכי טוב כרגע ,וכתפיים מטורפות לחלוטין

האם הרגליים שלו צריכות שיפור ? אפשר לומר ,אבל הן עשו שיפור משמעותי עד עכשיו והן רק ילכו וישתפרו עם הזמן.

בנוגע לביקורת על נאור
אתם לא חושבים שאתם קצת חצופים ?
בא בן אדם ברמה של נאור ,משקיע מהזמן שלו ,מצטלם ,ואתם לא מסוגלים להגיד מילה טובה ?!
כאילו שאם תגידו לבן אדם יומיים לפני תחרות שהרגליים שלו צריכות קצת עבודה זה מה שישנה ויעשה אימפקט

מגעיל אותי לראות את הגישה של חלק מהאנשים פה ,אור ביטון ,גלעד ,וראובן סולומון באו לפורום לפני התחרות שלהם ועוד שניה מצצתם להם ת'זין ,והנה בא נאור שבלי להעליב אף אחד ,הוא יותר טוב משלושת החבר'ה האלה ,ואפשר לספור על יד אחת את כמות האנשים שאמרו משהו חיובי ...מישהו מוכן להסביר לי את האבסורד הזה ?!למה ,כי הוא לא "משלנו" ?

אני באמת מתבייש בפורום הזה כרגע

בכל מקרה נאור נראה מדהים ,והרגליים למרות החוסר היחסי במסה ,חטובות מאוד ויראו נפלא על הבמה אחרי ייבוש ....מה זאת הפריסת גב הזאת Omg !

עזוב זה כבר רגיל כל הקטע הזה.. כאילו כל אחד מפה יותר טוב מהמתחרים :|

goldBEN
28-08-07, 19:52
עזוב זה כבר רגיל כל הקטע הזה.. כאילו כל אחד מפה יותר טוב מהמתחרים :|

ואני מניח שהשופטים בתחרויות הם נראים הרבה יותר טוב מהמתחרים שהם שופטים?

גדי 21
28-08-07, 20:05
ראשית, לפני שאומר את דעתי על נאור מבחינה מקצועית, אני חייב לציין שמדובר באדם נעים הליכות, אישיות מדהימה, כאלה שנדיר לראות בתחום פיתוח הגוף בעיקר. אני אומר זאת בהתבסס הן על דברי מכרים משותפים והן על פי שיחה קצרצרה שניהלתי עמו בתחרות Ifbb.
אשריך, נאור, כפי שאמרת זה הרבה יותר חשוב מכל דבר - להיות קודם כל בן אדם ואתה 10.

עכשיו, הדבר העיקרי ששמתי לב אליו בתמונות הוא השיפור ברגליים. לא יודע למה כולם פה ישר מדברים על הרגליים דברים שליליים. בזמנו כשעלו תמונות שלי מתקופת אוף סיזן דיברו כמה אנשים וביניהם אפילו חבר'ה שהתחרו על כך שרגליי קטנות. במוקדמות - לא ראיתי איש בקטגוריה שלי עם רגליים כאלו. אז או שאתם לא מבינים ברגליים בגלל איזושהי השוואה למתחרי האולימפיה או שקשה לכם לנתח ולהעריך מראה לפי תמונות. נאור שיפר את הרגליים משנים עברו וזה היה החלק החשוב בעבורו. על פלג גוף עליון אין בכלל מה לדבר.

נאור יודע גם לתת שואו כראוי, יודע להציג את עצמו מצויין ויש מה להציג. יש לו מתחרים לא קלים ויהיה מאוד מעניין בתחרות הקרובה.

כל הכבוד נאור ואתה לא מבין כמה אני שמח שברחתי ממך וירדתי ל - עד 75.
בהצלחה.

האדמור
28-08-07, 20:06
פשוט ענק! ידיים ענקיות+גב ענק ומרשים,חזה יפה,בטן מפלצתית וכמובן כתפיים וטרפזים ענקיים!
לגבי הרגליים-נכון,הם קטנות אבל קטנות יחסית לפלג הגוף העליון,בואו לא נשכח את זה. נאור בפלג הגוף העליון פשוט ענק ובכלל בגלל שהוא נמוך זה יוצר רושם שלילי על הרגליים.אני זוכר את נאור מהתחרויות שלנו יחד בשנת 2004 והלאה ואני רואה שהוא היה מודע לבעיה שלו(הרגליים)התייחס אליה ברצינות והיום אנו רואים שיפור משמעותי ברגליים והיד עוד נטוייה. נאור בחור מאוד רציני בתחום ובכלל בתור בנאדם הוא אחד הבודיבילדרים היותר נחמדים והוא תמיד אוהב לעזור ולתת עצות, הוא פשוט חי את פיתוח הגוף בנשמה.
יצא לי לשוחח איתו היום לפחות חצי שעה על נושא התחרות ולמדתי ממנו הרבה.נורא שמחתי והייתה לנו שיחה מאוד טובה.

אצרף כמה תמונות שלנו יחד מתקופת המסה בחורף האחרון.

נאור, שיהיה בהצלחה תותח! :sbb4:

פינגווין
28-08-07, 20:08
חבל על הזמן חזק ביותר
http://www.ironman.co.il/gallery/cpg148/albums/NaorZIV2007STORE/normal_naor__%2811%29.JPG

barco
28-08-07, 20:48
ואני מניח שהשופטים בתחרויות הם נראים הרבה יותר טוב מהמתחרים שהם שופטים?

התכוונתי האנשים בפורום ..

nati10
28-08-07, 21:32
ואללה הבנאדם הזה פשוט עצום הוא מתחרה בטוח על אלוף האלופים הוא הולך ל 82 רק בגלל שהוא נמוך נראה לי אם הוא היה יותר גבוה הוא היה בסביבות ה 95-100 יבש.

arbel2
28-08-07, 21:57
ראשית, לפני שאומר את דעתי על נאור מבחינה מקצועית, אני חייב לציין שמדובר באדם נעים הליכות, אישיות מדהימה, כאלה שנדיר לראות בתחום פיתוח הגוף בעיקר. אני אומר זאת בהתבסס הן על דברי מכרים משותפים והן על פי שיחה קצרצרה שניהלתי עמו בתחרות Ifbb.
אשריך, נאור, כפי שאמרת זה הרבה יותר חשוב מכל דבר - להיות קודם כל בן אדם ואתה 10.

עכשיו, הדבר העיקרי ששמתי לב אליו בתמונות הוא השיפור ברגליים. לא יודע למה כולם פה ישר מדברים על הרגליים דברים שליליים. בזמנו כשעלו תמונות שלי מתקופת אוף סיזן דיברו כמה אנשים וביניהם אפילו חבר'ה שהתחרו על כך שרגליי קטנות. במוקדמות - לא ראיתי איש בקטגוריה שלי עם רגליים כאלו. אז או שאתם לא מבינים ברגליים בגלל איזושהי השוואה למתחרי האולימפיה או שקשה לכם לנתח ולהעריך מראה לפי תמונות. נאור שיפר את הרגליים משנים עברו וזה היה החלק החשוב בעבורו. על פלג גוף עליון אין בכלל מה לדבר.

נאור יודע גם לתת שואו כראוי, יודע להציג את עצמו מצויין ויש מה להציג. יש לו מתחרים לא קלים ויהיה מאוד מעניין בתחרות הקרובה.

כל הכבוד נאור ואתה לא מבין כמה אני שמח שברחתי ממך וירדתי ל - עד 75.
בהצלחה.

נאור מוסר תודה אישית מעומק ליבו על ההודעה הזאת

barco
28-08-07, 22:05
נאור מוסר תודה אישית מעומק ליבו על ההודעה הזאת

למה הוא לא כותב כאן? :|

arbel2
28-08-07, 22:09
למה הוא לא כותב כאן? :|

בחור עסוק ,סמוך עליי כשיתפנה לו קצת הלו"ז הוא ישמח לכתוב פה ,הוא מאוד אוהב את הפורום וקורא פה קבוע ,הוא פשוט יודע שברגע שהוא יתחיל לכתוב פה הוא יופצץ בשאלות ואין לו לב לא לענות ...אז הוא הוא מחכה קצת עם הכניסה הדרמטית.

arbel2
28-08-07, 22:56

אבל הביקורת לא באה ממקום בונה ברוב המקרים להגיד "החזה אחד שלו יותר גדול מהשני " זה לא ביקורת בונה , זה קטנוניות שאין לה מקום בשירשור שנפתח כדי לתת לבן אדם ריספקט ,ולפתוח לו את הדלת לישראל בודי.

ניגרי ענק
28-08-07, 23:03
נאור הוא אחד האנשים הכי נחמדים בספורט, פשוט חמד של בחור, בעל לב זהב, ואין עליו אגורה של פוזה.
תמיד שמח לעזור, תמיד מחייך, תמיד אדיב, תמיד מפרגן.
זה לא דבר מובן מאליו, יש בספורט הזה לא מעט אנשים שהם אנטיתזה להתנהגות הזאת, ואתמול הייתה לי שיחה ארוכה מאוד עם ארבל בעניין הזה, כששנינו מסכימים לגבי אותם אנשים.
ככל שיירבו אנשים כמו נאור בספורט שלנו, ככה הספורט יתקדם מהשוליים לקונצנזוס.

ברמה המקצועית: התמונות לא מתחילות אפילו לספר עד כמה הבנאדם תותח.
מי שלא ראה אותו במציאות לא יבין.
מבחינת פלג גוף עליון, הוא אולי הטוב בישראל היום.
לגבי הרגליים, אני מסכים עם מה שאופיר אמר - בגלל שהגוף העליון כל כך מאסיבי הרגליים, למרות שיפור מעולה, קצת מאחורה.
אבל זה לא משהו שבחור נחוש ומקצועי כמוהו לא יוכל לסדר באוף סיזן הבא.

נאור ידידי, הרבה בהצלחה בתחרות, מחיאות הכפיים שלי כבר מובטחות לך ואני מאחל לך שתיקח גם את אלוף האלופים (לגבי הקטגוריה שלך אני מניח שגם אתה יודע שזה די מובן מאליו).
כל מה שיש לי לאחל לך זה...שתמשיך שתמשיך שתמשיך.

טל יואב
28-08-07, 23:28
מי שכבר למד להכיר אותי יודע שאני מעורבב בתחום ופגשתי את כולם בכל הרמות .

היו לי מספר רב של שיחות רצניות עם נאור זיו וגם ערכתי עליו ראיון במדור כרטיסי ביקור שלנו עוד לפני שהוא היה נציג רשמי של ישראל בודי .

בקשר לאופי והאישיות שלו :
פשוט איש טוב ,ויקר , חם ,ונעים הליכות , מאוד מלומד ויש לו ידע כללי רחב על המון תחומים. ולא רק בספורט פיתוח הגוף , מאוד אוהב לעזור ,וללמד ולחלק, את היידע שלו לכל מי שמעוניין ללמוד.

בקשר למבנה גופו ,
יצירת מופת שפסל הוציא מסלע יוקרתי מפוסל על כל פרטיו . מבנה גופו דומה ומזכיר מאוד את פרנקו קולמבו מר אולימפייה בשנים 1976 ,1981 במיוחד בגב .

ידוע שעמית ספיר ירד קטגורייה במר ישראל של IFBB רק כדי לא לעמוד מול נאור זיו שבסוף לא התחרה ובצדק .
אך אילו היה עומד נאור מול עמית לדעתי ולדעת מומחים רבים ששוחחתי עימם על כך אמרו שנאור היה מנצח לא בקלות אבל היה מנצח ללא ספק .

כבוד רב ולעונג להתהדר בספורטאי כזה בסגל שלנו .

ולמי שטרם קרא הנה הראיון שערכתי עם נאור זיו מתוך כתבה זו ניתן ללמוד על אופיו המיוחד של מר ישראל לשנת 2007 ב"ה .
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=11123

P-a-n-1-c
28-08-07, 23:29
אבל הביקורת לא באה ממקום בונה ברוב המקרים להגיד "החזה אחד שלו יותר גדול מהשני " זה לא ביקורת בונה , זה קטנוניות שאין לה מקום בשירשור שנפתח כדי לתת לבן אדם ריספקט ,ולפתוח לו את הדלת לישראל בודי.

בואנה אתה מגזים כמו לאדע מה
כאילו הוא באמת יגיד "וואלה אמרו שהחזה שלי יותר גדול בלה בלה אז אני לא אכנס לישראלבודי"
הערות בונות מביאים על כולם, על מישהו שנראה על הפנים ועל מישהו שנראה מיליון דולר. במיוחד בסוג ספורט הזה. מי שלא יודע לקבל ביקורת שימצא לעצמו תחום אחר לעסוק בו.

Kachok
28-08-07, 23:38

ארבל עם כל הכבוד שלי אליך ובאמת שיש כבוד לא צריך לחפש
אתה לא מצפה לפתוח פוסט בקהילה גדולה כמו שלנו ולראות רק" ואללה נאור אתה מושלם"....שמע הבנאדם תותח , באמת שהוא הביא בהתקדמות , ואני הגבתי לו על זה במלוא הכבוד בתגובה הראשונה שלי
אני לא חושב שיש משהו רע בלהגיד שעם עבודה נוספת על X הוא יראה מיליון דולר ....הרי זה לא שאנחנו ממציאים , או מזלזלים בו ..פשוט נותנים את חוות דעתנו (אמנם הלא מקצועית אבל בכ"ז)

Shauder
28-08-07, 23:43
הוא ענק!

רק רגליים..........

barco
29-08-07, 00:50

וואלה מסכים איתך... רואים את זה הרבה פה בפורום

נאור זיו
29-08-07, 11:15
בוקר טוב לכל ידידי וחברי הפורום.....:)
קודם כל בקרוב אני ישנה את שם הכינוי שלי כרגע הוא היה כזה עוד ממזמן(בעצם שמי נאור זיו שאוהב את כולכם)..
אז ככה אני רוצה להודות לכל חברי הפורום על התגובות ואני האחרון שמתעצבן מתגובות שהן בעצם הערות בונות להיפך זה מה שכל מפתח גוף צריך ביקורת בונה כל הזמן כי אתה אף פעם לא מושלם ולכן הבקורות באות במטרה לשפר ולא לפגוע בי אישית ואני ממש מבין אתכם ומאוד מפנים אז אל תפגעו אני מקבל הכל באהבה אני ספורטאי שאוהב את התחום ורק רוצה להתקדם ולכל מפתח גוף יש חסרונות ויתרונות ועדיין צריך להתמודד איתם ולהתקדם הלאה... לגבי הרגליים האמינו לי שאני משקיע דם יזע ומשמעת ואימונים מטורפים אבל גנטיקה לוקח זמן לשפר ואני שמח כי אכן עשיתי שינוי גדול מאוד למי שראה אותי במציאות לפני שנתיים והיום זה נראה אחרת תמיד יש מה לשפר ואני מאמין בעצמי וזה רק יילך וישתפר אני מבטיחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ונכון פלג גוף עליון שלי משתפר כל הזמן זה לא שאני עובד על חלק כל שהוא פחות אני עובד כללית על כל הגוף וגם הפלג העליון משתפר אז רואים את הפער אבל בהבטחה במציאות זה נראה אחרת והתמונות לא משקפות את הרגליים אחרי דילול של פחמימות ויום סידורים ארוך באותו יום שנעשה על הרגלים אז הרגליים לא נראות במצב הכי טוב אבל כל מי שיגיע לתחרות אני מבטיח שיופתע לטובה כי זה אחרת אחרי ההעמסה ולא תאמינו כמה גוף משתנה בכמה ימים שהם במיוחד ממש צמודים לתחרות... תודה לכולכם על ההערות אני מפנים ומקבל וישפר אוהב אתכם .. וכמובן גדי תודה רבה רבה מעומק ליבי על התגובה אתה אישיות מקסימה ושיהיה לך המון בהצלחה... לאדמו"ר היקר נהנהתי לשוחח איתך בטלפון ואני גם למדתי ממך דבר או שניים וחוץ מזה היה לי העונג לשוחח איתך גם אתה חי את הספורט בנשמה וזאת הייתה חוויה טלפונית אתה אחלה אדם והמון בהצלחה... אביב היקר נהנהנתי לקרוא את התגובה שלך ואתה פשוט העלת בי חיוך של אושר אתה אחד הספורטאים שנותנים את הנשמה ועם לא מעט ידע אני מאמין בך שלתחרות הבאה אתה תראה נפלא כי שמעת בעצתי וסחבת עוד תקופה של עלייה במשקל ואת התוצאות אתה תראה על הבמה בפעם הבאה ואני אחריך אחלה יום ואת איש מקסים ... לגבי ארבל לא ניתן להוסיף איש יקר שוחחנו לא מעט ו.......הופתעתי האיש הזה חי את הפיתוח גוף בדם ויש לו עיין מקצועית לא פחות משופטים אשמח לשמור איתך על קשר והמשך בדרכך אתה תגיע רחוק רחוק... ויואב טל הגדול מכולם אני חושב שקרדיט שאני ייתן לא ישקף את מה ומי שאתה באמת כי יש המון ואין מאיפה להתחיל רק אגיד בנימה קטנה אתה נותן הכל אבל הכל בשביל מעט הספורט שלנו בארץ ומנסה לקדם בכל דרך אפרית וזה ראוי לשבח מהשבחים , תודה רבה לך על התגובה אחלה עידוד נתת לי ואני מקווה ומצפה לראות אותך בתחרות אני יישמח מאוד המשך ככה כי יש אנשים שאוהבים אותך(כמוני לפחות).... יום מקסים לכל חברי הפורום ואכנס לכאן בקרוב אחרי התחרות ואשמח לעזור לכל מי שאצטרך את עזרתי או עצתי אוהב אתכם ... נאור זיו... אגב בהצלחה לכל המתחרים זה רק ספורט וזה יום חג בשבילנו אחרי דיאטה מטורפת אז להנות מהתחרות ולקחת הכל בכייף אחרי הכל זה יום חג לא מוגדר לא לעוד הרבה זמן זה עוד יהיה יום חג מקובל במדינת ישרעל אתם תראו ותווכחו כי יש המון פוטנציאל בארץ וקידום של הספורט.. יום מדהים וקריר לכולכם....:)

PcGunMan
29-08-07, 11:55
נאור הוא אחד האנשים הכי נחמדים בספורט, פשוט חמד של בחור, בעל לב זהב, ואין עליו אגורה של פוזה.
תמיד שמח לעזור, תמיד מחייך, תמיד אדיב, תמיד מפרגן.
זה לא דבר מובן מאליו, יש בספורט הזה לא מעט אנשים שהם אנטיתזה להתנהגות הזאת, ואתמול הייתה לי שיחה ארוכה מאוד עם ארבל בעניין הזה, כששנינו מסכימים לגבי אותם אנשים.
ככל שיירבו אנשים כמו נאור בספורט שלנו, ככה הספורט יתקדם מהשוליים לקונצנזוס.

ברמה המקצועית: התמונות לא מתחילות אפילו לספר עד כמה הבנאדם תותח.
מי שלא ראה אותו במציאות לא יבין.
מבחינת פלג גוף עליון, הוא אולי הטוב בישראל היום.
לגבי הרגליים, אני מסכים עם מה שאופיר אמר - בגלל שהגוף העליון כל כך מאסיבי הרגליים, למרות שיפור מעולה, קצת מאחורה.
אבל זה לא משהו שבחור נחוש ומקצועי כמוהו לא יוכל לסדר באוף סיזן הבא.

נאור ידידי, הרבה בהצלחה בתחרות, מחיאות הכפיים שלי כבר מובטחות לך ואני מאחל לך שתיקח גם את אלוף האלופים (לגבי הקטגוריה שלך אני מניח שגם אתה יודע שזה די מובן מאליו).
כל מה שיש לי לאחל לך זה...שתמשיך שתמשיך שתמשיך.

אני מסכים איתך לגמרה שהוא ישפר את הרגלים אבל איך אומרים הרגלים חלק חלש ולא משנה מה הוא יעשה הם תמיד ישארו חלש לשאר הגוף לא אמרתי שהם לא ישתפרו ויגדלו אבל יחסית לשאר הגוף הם ישארו תמיד קטנות ובחוסר פרופרציה וזה מעצבן!
אבל בכל מקרה אני חושב שנאור זיו אחד המפתחי גוף ברמות הגובהות בארץ
ושהיה לו בהצלחה בתחרות בכל מקרה

xLaes
29-08-07, 15:08
סמעק,הבן אדם הזה פשוט ענק.
4פעמים מר ישראל,השיג מרשים.
בטוח במציאות הוא נראה הרבה יותר גדול.

Kachok
29-08-07, 15:08
נאור באמת אתה תוח ונשמע כאחד האנשים הכי "אין" בתחום ואחד האנשים הכי נחמדים בתחום
בהצלחה בתחרות ותהייה בטוח שאני אהיה שם לעודד אותך

nati10
29-08-07, 15:20
מה אתה מדברים הסרטון הזה עשה לנאור עוול רציני במציאות הוא נראה הרבה הרבה יותר גדול במיוחד הרגליים אולי הגוף העליון שלו יותר גדול אבל הרגליים קיבלו שיפור משמעותי.

האדמור
29-08-07, 15:32
בהצלחה לכולם!

האדמור
29-08-07, 15:32
קודם כל בקרוב אני ישנה את שם הכינוי שלי כרגע הוא היה כזה עוד ממזמן(בעצם שמי נאור זיו שאוהב את כולכם)..
אז ככה אני רוצה להודות לכל חברי הפורום על התגובות ואני האחרון שמתעצבן מתגובות שהן בעצם הערות בונות להיפך זה מה שכל מפתח גוף צריך ביקורת בונה כל הזמן כי אתה אף פעם לא מושלם ולכן הבקורות באות במטרה לשפר ולא לפגוע בי אישית ואני ממש מבין אתכם ומאוד מפנים אז אל תפגעו אני מקבל הכל באהבה אני ספורטאי שאוהב את התחום ורק רוצה להתקדם ולכל מפתח גוף יש חסרונות ויתרונות ועדיין צריך להתמודד איתם ולהתקדם הלאה... לגבי הרגליים האמינו לי שאני משקיע דם יזע ומשמעת ואימונים מטורפים אבל גנטיקה לוקח זמן לשפר ואני שמח כי אכן עשיתי שינוי גדול מאוד למי שראה אותי במציאות לפני שנתיים והיום זה נראה אחרת תמיד יש מה לשפר ואני מאמין בעצמי וזה רק יילך וישתפר אני מבטיחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ונכון פלג גוף עליון שלי משתפר כל הזמן זה לא שאני עובד על חלק כל שהוא פחות אני עובד כללית על כל הגוף וגם הפלג העליון משתפר אז רואים את הפער אבל בהבטחה במציאות זה נראה אחרת והתמונות לא משקפות את הרגליים אחרי דילול של פחמימות ויום סידורים ארוך באותו יום שנעשה על הרגלים אז הרגליים לא נראות במצב הכי טוב אבל כל מי שיגיע לתחרות אני מבטיח שיופתע לטובה כי זה אחרת אחרי ההעמסה ולא תאמינו כמה גוף משתנה בכמה ימים שהם במיוחד ממש צמודים לתחרות... תודה לכולכם על ההערות אני מפנים ומקבל וישפר אוהב אתכם .. וכמובן גדי תודה רבה רבה מעומק ליבי על התגובה אתה אישיות מקסימה ושיהיה לך המון בהצלחה... לאדמו"ר היקר נהנהתי לשוחח איתך בטלפון ואני גם למדתי ממך דבר או שניים וחוץ מזה היה לי העונג לשוחח איתך גם אתה חי את הספורט בנשמה וזאת הייתה חוויה טלפונית אתה אחלה אדם והמון בהצלחה... אביב היקר נהנהנתי לקרוא את התגובה שלך ואתה פשוט העלת בי חיוך של אושר אתה אחד הספורטאים שנותנים את הנשמה ועם לא מעט ידע אני מאמין בך שלתחרות הבאה אתה תראה נפלא כי שמעת בעצתי וסחבת עוד תקופה של עלייה במשקל ואת התוצאות אתה תראה על הבמה בפעם הבאה ואני אחריך אחלה יום ואת איש מקסים ... לגבי ארבל לא ניתן להוסיף איש יקר שוחחנו לא מעט ו.......הופתעתי האיש הזה חי את הפיתוח גוף בדם ויש לו עיין מקצועית לא פחות משופטים אשמח לשמור איתך על קשר והמשך בדרכך אתה תגיע רחוק רחוק... ויואב טל הגדול מכולם אני חושב שקרדיט שאני ייתן לא ישקף את מה ומי שאתה באמת כי יש המון ואין מאיפה להתחיל רק אגיד בנימה קטנה אתה נותן הכל אבל הכל בשביל מעט הספורט שלנו בארץ ומנסה לקדם בכל דרך אפרית וזה ראוי לשבח מהשבחים , תודה רבה לך על התגובה אחלה עידוד נתת לי ואני מקווה ומצפה לראות אותך בתחרות אני יישמח מאוד המשך ככה כי יש אנשים שאוהבים אותך(כמוני לפחות).... יום מקסים לכל חברי הפורום ואכנס לכאן בקרוב אחרי התחרות ואשמח לעזור לכל מי שאצטרך את עזרתי או עצתי אוהב אתכם ... נאור זיו... אגב בהצלחה לכל המתחרים זה רק ספורט וזה יום חג בשבילנו אחרי דיאטה מטורפת אז להנות מהתחרות ולקחת הכל בכייף אחרי הכל זה יום חג לא מוגדר לא לעוד הרבה זמן זה עוד יהיה יום חג מקובל במדינת ישרעל אתם תראו ותווכחו כי יש המון פוטנציאל בארץ וקידום של הספורט.. יום מדהים וקריר לכולכם....:)

אחלה תגובה! ממש מהלב ועם המון המון חום!
נאור היקר
תן בראש!
בהצלחה!:sbb4:

arbel2
29-08-07, 18:15
נאור יקירי
תודה רבה על התגובה המושקעת ותודה גם על המחמאות
אם אתה אומר שאני אגיע רחוק ,זה אומר שאני צריך להכפיל מאמצים ,הרי איך אני יכול לשבור לך את המילה ?

barco
29-08-07, 18:27
אחלה תגובה נאור.. בהצלחה :]

טל יואב
29-08-07, 18:49

נאור אח יקר ,
אתה יודע שאת הקול שלי אני יוציא עלייך בעידוד בתחרות , תודה רבה על המילים הטובות , לקבל מחמאות ממך זה עצום בעיני. בהצלחה גבר אנחנו נהייה שם ונעמוד מאחורייך במורל גבוה :flowers: :jockey:

arbel2
29-08-07, 18:55
ראיתי לנכון לשנות את היוזר של נאור כיאה למתחרה ברמתו
תהנו.

gil-Nissim
29-08-07, 19:22
נאור, קודם כל שיהיה לך בהצלחה מחר בתחרות אחי..

נ.ב
מתי אתה בא לג'אמפ נעשה אימון ביחד :blush: :sbb4:

SmaMMiT
29-08-07, 20:16
אוהבים אותך נאור
כבוד בישבילנו שאתה פה אחי שיהיה בהצלחה מחר