PDA

צפה בגרסא המלאה : מסעדת Hootders תפתח בנתניה בעוד חודשיים

סהר!
28-08-07, 14:38
בעוד חודשיים: נערות Hooters יפזזו בנתניה

רשת המסעדות האמריקנית תפתח באוקטובר בקרוב את הסניף הראשון שלה בישראל. הקונספט הייחודי: מלצריות "בלבוש אתלטי" שמציעות שואו שלם

ynet פורסם: 28.08.07, 12:56

רשת המסעדות Hooters תפתח בעוד חודשיים את הסניף הראשון שלה בישראל, ברמת פולג. הרשת, שמן הסתם תעורר רעש גדול עם כניסתה לארץ, מפורסמת בעולם כולו בזכות הקונספט הייחודי שלה. נערות ה-Hooters הלבושות במדים אחידים במראה אתלטי (ראו תמונה). נערות Hooters מהוות חלק בלתי נפרד מאווירת ה-Fun ומציעות "שואו" שלם שכולל בין היתר תחרויות הולה-הופ, שירה ושֵירות ייחודי.

מאז שנפתחה המסעדה הראשונה בפלורידה באוקטובר 1983, התרחבה רשת הדיינרים המוכרת בעולם ל-440 מסעדות ברחבי ארה"ב וב-23 מדינות בעולם. הרשת עצמה, המפעילה מעל 120 מסעדות בארה"ב, הגיעה למחזור מכירות של כמיליארד דולר בשנת 2006.

הסניף הישראלי מתוכנן להיפתח כאמור באוקטובר הקרוב במתחם החדש שנבנה על ידי יכין- חקל ברחוב גיבורי ישראל בפולג שבנתניה. הסניף ישתרע על 350 מודעה

מ"ר, יכיל מטבח פתוח לעיני הקהל, ומספר רב של מסכי טלוויזיה.

צוות ההנהלה והתפעול של הסניף הישראלי עוברים בימים אלה הכשרות במרכז ההדרכה של הרשת באטלנטה ארה"ב תוך כדי עבודה במסעדות הרשת, וזאת על מנת להבטיח ש Hooters ישראל תספק לסועד הישראלי את אותה חוויה. התפריט יתבסס רובו ככולו על טהרת המטבח האמריקאי ובו יוגשו מנות המבורגר, כנפי עוף משובחות במספר רטבים, מאכלי ים, סלטים, בירות ובר משקאות אלכוהוליים.

מאחורי היוזמה עומדים אילנה ועופר אחירז, שנהגו לפקוד את סניפי הרשת השונים בכל אחת מנסיעותיהם לארה"ב. לדבריהם: "הרעיון לפתוח דווקא כאן, בארץ, סניף של Hooters , נבע מצורך אדיר שקיים במדינה שלנו להשתחרר, לעשות חיים במובן הכי בסיסי, ליהנות מאוכל טוב, ממוצר שכל כולו בא להעלות חיוך, בגבולות הטעם הטוב אין לנו ספק שההתלהבות והשמחה יתפסו מהר מאד את מקומם גם אצלנו, כי אנו מחויבים להצהרת הרשת "Hooters Makes You Happy.

אני הייתי בארה''ב לפני שנתיים בפלורידה וזה תופס שם חזק מעניין אם גם הם ישתלטו לנו על הארץ כמו השאר האוכל האמריקאי(KFC,מקדונלס וכו)

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3442899,00.html
זה הקישור

NSH
28-08-07, 14:40
ואיפה התמונה? כתבת "ראו תמונה"

benwin21
28-08-07, 14:45
קישור לכתבה

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3442899,00.html

Troya
28-08-07, 14:45
הגיע הזמן שיפתחו משהו כזה בנתניה.

Mikeo
28-08-07, 15:26
מה זה "מלצריות בלבוש אתלטי"? חשבתי שקוראים לרשת ככה כי המלצריות שמה הן חטובות עם (.)(.) גדולים :happy:

F][_aMe
28-08-07, 15:29
השם פשוטו כמשמעו אני מבין, סחתיין. אחלה מקום לדפוק בו ארוחת שחיטות.

Logout
28-08-07, 15:37
[_aMe']השם פשוטו כמשמעו אני מבין, סחתיין. אחלה מקום לדפוק בו ארוחת שחיטות.
אחלה מקום לדפק בו משה ואחר :jockey: :sbb4:

Gil-G
28-08-07, 15:39
חבל שזה בקיבינימט

NIRAN
30-08-07, 07:57
i see here hooters all over the place :)

Night_Wolf
30-08-07, 09:03
שיאללה איזה קטלני:sbb4:
גם אני אכלתי שם שהייתי באמריקה השאלה אם יביאו בנות כוסיות למסעדה כמו שיש שם או שסתם ישימו כל דבה או עקומה במחשופים:closedeyes: