PDA

צפה בגרסא המלאה : לכל "הצמים" - פרטים בפנים

trx--->sus
29-08-07, 14:56
בטח יש בינכם אנשים שצמים ביום כיפור תשעה באב וכו' אז השאלה שלי היא כזאת איך אתם מצליחים?
אני יתן דוגמא:
מישהו במסה 90 קילו מגיע ליום כיפור רגיל לטחון 3000-4000 קלוריות ביום עם תאבון של מתאמן ממוצא :):):):) אחיך אתם מחזיקים את הצום?

zav
29-08-07, 15:04
אחד הגורמים הגדולים ביותר לרעב הוא האוכל עצמו..
בצום בדר"כ מרגישים פחות רעב.

הבעיה היא עם השתייה, אבל יום אחד בשנה תסבול בשקט.

gozal
29-08-07, 15:32
לא יודע...ביום של הצום אני לא חושב על אוכל...כאילו היום הזה מנטרל לי את התיאבון...והוא גם יוצא די מהר(6 בערב) ככה שזה לא סוף העולם.
אה...וסתם שאלה-אפשר לשתות שייק חלבון+איזה פרוסת עוגה יש אחרי הצום?
כאילו,הכמות הפתאומית של החלבון לא תעמיס על הקיבה?

Kachok
29-08-07, 15:34
ממש לא
דווקא אני חושב שזה יהיה טוב שייק ורק לאחר כמה זמן ארוחה מוצקה

trx--->sus
29-08-07, 16:13
ממש לא
דווקא אני חושב שזה יהיה טוב שייק ורק לאחר כמה זמן ארוחה מוצקה

אני זוכר שפעם מישהו אמר שגיל אמר לו לאכול אחרי צום חצי מההארוחת בוקר שלו

Kachok
29-08-07, 16:16

מכיוון שאצל כל אחד ארוחת בוקר היא שונה בגודלה ותכנה והיחס שלה לתפריט היומי , טענה זו היא כללית מדי

barak
29-08-07, 17:29
לי הוא אמר את זה

zav
29-08-07, 18:07
בזמן הצום הגוף מפריש קאטכולמינים (חפשו בגוגל) שמדכאים תאבון.

Di-Bol
29-08-07, 18:09
אני בחיטוב לא אוכל שעתיים ורעב אז בצום? כנראה מדכאי התאבון לא עובדים אצלי.

MagneZium
29-08-07, 18:10
במילים אחרות אתה לא צם ביום כיפור?
(לא שאכפת לי אני באצמי לא צם)

trx--->sus
29-08-07, 19:51
אני לא מבין איך אפשר להחזיק יום שלם בלי אוכל

P-a-n-1-c
29-08-07, 19:56

אני במאסה לא אוכל שעתיים ורעב :flowers:

ohad77
29-08-07, 20:16
אין מה לעשות סובלים.

SpitFire
29-08-07, 20:25
בטח יש בינכם אנשים שצמים ביום כיפור תשעה באב וכו' אז השאלה שלי היא כזאת איך אתם מצליחים?
אני יתן דוגמא:
מישהו במסה 90 קילו מגיע ליום כיפור רגיל לטחון 3000-4000 קלוריות ביום עם תאבון של מתאמן ממוצא :):):):) אחיך אתם מחזיקים את הצום?

אחי זה המטרה ביום כיפור, תשעה באב במיוחד ביום כיפור, זה לענות את הנפש, כי ביום זה קובעים לך את הדין, אם תחיה או תמות, כמה כסף יהיה לך, אם יהיה לך השנה טוב או רע...מבין? מענים את הנפש כדי לכפר על המעשים הרעים...

PoweRule
29-08-07, 20:43
אחי זה המטרה ביום כיפור, תשעה באב במיוחד ביום כיפור, זה לענות את הנפש, כי ביום זה קובעים לך את הדין, אם תחיה או תמות, כמה כסף יהיה לך, אם יהיה לך השנה טוב או רע...מבין? מענים את הנפש כדי לכפר על המעשים הרעים...
:mellow:

Avi
30-08-07, 02:04
אני גם כן רעב כל שעתיים אבל ביום כיפור בכלל לא חושב על אוכל. לא יודע להסביר את זה.

zav
30-08-07, 02:16
אני גם כן רעב כל שעתיים אבל ביום כיפור בכלל לא חושב על אוכל. לא יודע להסביר את זה.

הסברתי את זה כבר..

SpitFire
30-08-07, 06:52
:mellow:

חחחחחחח מה אחי זאת האמת!:sbb4:

ThaiB0X
30-08-07, 07:08
חחחחחחח מה אחי זאת האמת!:sbb4:

יש לך סימוכין ?

SpitFire
30-08-07, 07:27
הנה לך תשובה אחי!!!!!!!!

http://www.moriya.org.il/shut/print.asp?id=37706

cheque
30-08-07, 09:03
יום אחד לא יזיז לך. ב-2-3 הימים שאחרי הצום אתה גם תרגיש את זה. בא נאמר שצריך להיות די עלובים כדי לא לצום בגלל בודיבילדינג. סיבות כמו אתאיזם - אי אמונה, בעיות רפואיות מקובלות עליי אבל בגלל בודיבילדינג?

SpitFire
30-08-07, 09:04
יום אחד לא יזיז לך. ב-2-3 הימים שאחרי הצום אתה גם תרגיש את זה. בא נאמר שצריך להיות די עלובים כדי לא לצום בגלל בודיבילדינג. סיבות כמו אתאיזם - אי אמונה, בעיות רפואיות מקובלות עליי אבל בגלל בודיבילדינג?

צודק!:flowers:

PoweRule
30-08-07, 09:41
סתם שאלה...
כולם אומרים שהמטרה של הצום זה להתענות ואנחנו צמים בכדי לכפר על החטאים שלנו. הכל טוב ויפה אבל בוא ניקח אותך לדוגמה. אתה נעשה אדם טוב יותר מצום לצום ? אתה מפסיק לקלל אנשים, להעליב אותם, להרביץ להם ( ? ), אתה מפסיק להתיחס בחוסר כבוד להורים שלך, למורים שלך וכו' ? אני בטוח שלא, ולא הזכרתי עוד "חטאים" שאתה עושה. אז בוא תגיד לי מה הצום שווה אם אתה מתכוון להיות אותו אדם כל שנה ולהמשיך לעשות את אותם "חטאים" האלה שכביכול אתה מכפר עליהם ?

SpitFire
30-08-07, 10:02
סתם שאלה...
כולם אומרים שהמטרה של הצום זה להתענות ואנחנו צמים בכדי לכפר על החטאים שלנו. הכל טוב ויפה אבל בוא ניקח אותך לדוגמה. אתה נעשה אדם טוב יותר מצום לצום ? אתה מפסיק לקלל אנשים, להעליב אותם, להרביץ להם ( ? ), אתה מפסיק להתיחס בחוסר כבוד להורים שלך, למורים שלך וכו' ? אני בטוח שלא, ולא הזכרתי עוד "חטאים" שאתה עושה. אז בוא תגיד לי מה הצום שווה אם אתה מתכוון להיות אותו אדם כל שנה ולהמשיך לעשות את אותם "חטאים" האלה שכביכול אתה מכפר עליהם ?

צודק, בגלל זה אדם צריך לא לעשות חטאים, זה התכלית.

bigbit
30-08-07, 10:10
למפתחי גוף או אנשים שמתאמנים 4-5 פעמים בשבוע אימונים עצימים ורגילים לאכול כל 3 שעות זה כמעט בלתי אפשרי..
לבנאדם שלא מתאמן ולא אוכל באופן סדיר זה הרבה יותר קל
חוץ מזה שפסיכולוגית מתאמנים מדמיינים את השריר שלהם מתפרק בצום אז זה כבר מוסיף מכשול מנטלי לעניין

SpitFire
30-08-07, 10:13
למפתחי גוף או אנשים שמתאמנים 4-5 פעמים בשבוע אימונים עצימים ורגילים לאכול כל 3 שעות זה כמעט בלתי אפשרי..
חוץ מזה שפסיכולוגית מתאמנים מדמיינים את השריר שלהם מתפרק בצום אז זה כבר מוסיף מכשול מנטלי לעניין

כן אבל זה רק יום אחד! אחרי זה מפצים על הצום...:flowers:

cheque
30-08-07, 10:21

אני אתאיסט ואני אומר לך שזה בולשיט. הכל בראש, כמו שלהרים את הדאמבל עוד חזרה נוספת זה בראש, כך גם לשרוד את הצום, זה בראש.

ומי שמדמיין את השריר שלו מתפרק בזמן צום, שיצא מהסרטים שהוא נמצא בהם ויקח את העסק יותר בקלות. זה לא שיום אחרי יום כיפור יש לו תחרות בינלאומית.

הכל בראש חברים, בכל דבר בחיים.

MagneZium
30-08-07, 11:53
אחי כול אות בתגובה שלך כול פסיק אחי הכול כול כך נכון הוצאת לי את המילים מהפה

Kachok
30-08-07, 12:14
סתם שאלה...

זה פשוט נועד לגרום לבנאדם להרגיש טיפה טוב יותר עם עצמו והחרא שהוא עושה כל השנה
לתת לו הרגשה שזה נסלח לו , שרוקנו לו את רשימת ה"נו נו נו" שהוא עשה ושיש לו עוד שנה למלא אותה מחדש

trx--->sus
30-08-07, 15:49
אני לא צם אבל לא בגלל בודיבילדינג עוד לא היה לי צום אחד מאז שהתחלתי להתאמן ובעצם גם עוד לא היה צום אחד שהייתי בו בן 13 אז עוד לא הייתי צריך לצום על פי הדעת ואני גם לא יצום אני לא מאמין בזה