PDA

צפה בגרסא המלאה : נמאס לי לעלות נקי, אני הולך ללכלך

ThaiB0X
29-08-07, 17:10
עד עכשיו היה לי תפריט של 2900 קלוריות בערך, עם BMR של 1750, ועליתי נקי מאוד, עלייה של 3 וחצי קילו בחודש, אני הולך "ללכלך" עכשיו את התפריט ולדחוף עוד איזה מנה אצל חומוס סעיד בחיפה (12 שקל - קופסאת חומוס הבינונית-גדולה עם גרעינים, פול, שמן זית, פטרוזיליה, ו2-3 פיתות. (אלו שקנו שם בוודאי יודעים על איזה מנה אני מדבר)

כמה קלוריות יש בערך בדבר הזה ?

חשבתי אולי אפילו להוסיף חצי מנת גיינר ביום (625 קלוריות) - 419 שקל לחודש,

אני אקטומורפ מולד, שרוצה לעלות מלוכלך לכבוד החג :flowers:

נמאס לי לעלות כל כך לאט, אם כבר אני סובל (ואני סובל) מדחיפת מזון לא רצוי יום יום, אז לפחות לקצר את התהליך מבחינת ימים @#

אגב - קיבלתי את המוטיבציה לדבר מקריאת המאמר -
http://www.t-nation.com/findArticle.do?article=05-163-diet

http://www.t-nation.com/img/photos/05-163-diet/image011.png

Moshe
29-08-07, 17:22
כל אחד עולה לא נקי פעם אחת לפחות בחיים שלו ואז מצטער על זה למוות (פרט ממתחרים מקצועיים).
בכל מקרה לאן אתה ממהר? , 3 וחצי קילו בחודש זה מעל ומעבר וגם בגדר הספק שזה "נקי" , אבל אתה מתאמן מתחיל אז זה הגיוני.
בכל מקרה חומוס זה לא צ'יט ולא מלוכלכך חומוס זה מקור שומן איכותי (פרט מצבר וכל החרא המשומר).
אתה כולה כמה חודש במסה? , חכה לאן אתה ממהר , תתענג פה ושם אבל אל תגזים אל תאכל לי קוטג' חצי אחוז במסה , לא צריך לקחת את זה קיצוני.
כולם גיבורים לפני חיטוב , כשהחיטוב עובר את ה3 חודש אף אחד לא עושה שוב עליה מלוכלכת כי זה מייגע מאוד חיטוב ארוך...
שיהיה בהצלחה.

ThaiB0X
29-08-07, 17:26
כן, אבל יש בקופסאת חומוס הזאת כמויות מטורפות של שומן נראה לי, מעל ומעבר ל80 גרם שומן שאני נוהג לצרוך ביום...

חוצמזה שלגוף שלי נראה לי יהיה קל מאוד בחיטוב, מטאבוליזם טורבו ואקטומורפיזם קיצוני ביותר. :laugh:

אמממ, במקומי היית נשאר על אותו התפריט?

P-a-n-1-c
29-08-07, 17:51
3 וחצי קילו נקי בחודש

:XDemoticon: :XDemoticon: :XDemoticon: :laugh: :laugh: :laugh:

ThaiB0X
29-08-07, 17:55
3 וחצי קילו נקי בחודש

:XDemoticon: :XDemoticon: :XDemoticon: :laugh: :laugh: :laugh:

אחי, אני רואה פה אנשים עולים 7 קילו בחודש, וכולי קנאה, יחסית אליהם זה נקי :laugh:

P-a-n-1-c
29-08-07, 17:55
מי עולה 7 קילו בחודש?
אני יכול לעלות לך גם 10 קילו אבל מה הטעם? 6 קילו שומן 3 קילו נוזלים וקילו שריר

ThaiB0X
29-08-07, 17:58
אז למה לא לעלות סופר נקי ? קילו בחודש לפי דבריך

P-a-n-1-c
29-08-07, 17:58
אז למה לא לעלות סופר נקי ? קילו בחודש לפי דבריך

מישהו אמר שזה רע?

ThaiB0X
29-08-07, 18:06
) Will I put on fat following these tips?

I hope so. That's why it's called "bulking" and not "delicately adding lean mass."

2) Why do we want to put on fat?

If you're slowly adding a little fat, then it means that you're in an optimal anabolic state for muscle growth. If you're adding fat too quickly then you need to analyze what you're doing and adjust accordingly. Besides, most skinny guys can afford to put on a little fat.

3) Why not gain lean mass exclusively?

From experience with myself and clients, it's far faster and easier to gain a good quantity of muscle by bulking, then perform a cutting cycle. By trying to gain muscle without gaining fat, you'll compromise both and accomplish less.

מהי הגישה שלך בנוגע למאמר הזה שפירסמתי ?

P-a-n-1-c
29-08-07, 18:13
גם אני בעד עליה לא נקייה כ"כ [כמובן לא מלוכלכת בצורה חולנית אבל גם לא כזה נקייה] מהסיבה הפשוטה שמאוד מאוד מתסכל לעלות 0.5-1 קילו בחודש. יש חודשים שאתה בכלל לא עולה כי אתה על גבול הנייטרלי ואתה לא יודע אף פעם מתי וכמה לעלות.
לעלות משהו כמו 2-2.5 קילו בחודש זה פצצה.

zav
29-08-07, 18:20
ציטוט של גל (gal.T.) בנושא. תקרא ותבין למה הכותב בציטוט שלך מתכוון:

"אין כלכך צורך להכנס כאן להרבה חישובים במספרים, שכן עלייה נקייה בשורה התחתונה היא עלייה איטית, וקשה מבחינה מעשית ופסיכולוגית. אבל בגדול מה שנדרש מאתנו זה;
א. לספק עודף קלורי קטן
ב. לגרום לקלוריות להכנס רק לשרירים

בעוד ש'א' יהיה פשוט תאורתית, אך קשה מעשית, 'ב' יהיה בעייתי מכל הבחינות.
א. אם בכל זאת נכנס לחישובים, אז; ליברה של שומן = 3500 קק"ל, בעוד שליברה של שריר תקבל ערכים בין 1200-2400 קק"ל (בגלל המורכבות בתכולת האיבר, סוגי ההיפרטרופיה וכו'). ככה שבהנחה וכל הקלוריות העודפות מנוצלות לתמיכה בסינטזת החלבונים, ולא "נשפכות" לשומן, אנו נצתרך לספק עודף יומי של בין 170-340 קק"ל. מה שמביא אותי ל -

ב. למעט מקרים מסויימים כמו; גנטיקה מטורפת\כימיקלים\מתאמן מתחיל, יציאה מנקודת ההנחה שכל הקלוריות העודפות ינוצלו לבניית שריר הינה חלום באספמיא. וכאן נכנס לתמונה ה 'Partitioning', שמתייחס למידת יכולתינו ללשלוט במוצאן וגורלן של הקלוריות. מה שאנו רוצים לעשות במצב שלנו, זה לגרום לחלוקה יותר טובה של הקלוריות לכיוון השרירים. כמה דברים עושים זאת, בין היתר; כימיקלים\גנטיקה\משתנים הורמונלים (שציינתי כבר), אימונים זה הדבר הבסיסי שעושה זאת, ובתקווה גם שיטות תזונתיות.
אם נתייחס שוב לממוצע של האנשים, אז יציאה מנקודת הנחה שהקלוריות העודפות מחולקות ביחס של 1\1 שומן\שריר תהיה הגיונית. אז בחזרה לחישובים, נכפיל ונגיע לבין 340-680 קק"ל מעל לתחזוקה. וביחס שלנו, זה יצא 0.5lb שריר ו (אוף, מחשבון) 0.3-0.6lb שומן (170-340 קלוריות לשומן ביום, שזה 1200-2400 בשבוע, שהם המכנה של 3500 שהוא ליברה של שומן). מכאן הממוצע של אכילת 500 קק"ל מעל התחזוקה.

וכדי לעלות נקי...
פשוט לוקחים את 'א' לנקודת ההנחה שכל הקלוריות הולכות לשריר, או פשוט בוחרים ערך ממש נמוך, מה שאומר שנותנים לגוף אפשרות לעלות פחות שריר ממה שהוא יכול, וכך פחות ילך לשומן. וזאת כמובן בשילוב עם 'ב', שילקח לקיצוניות ע"י אימוני בוקר + ערב למשל, משחקים תזונתיים שבעיקר מסתכמים בגישות סייקליאליות שמשלבות גרעון עם עודף שבועי, ולמי שרוצה אז גם סמים. לא חסרות תאוריות כאן (בדרכים לשלוט ב'Partitioning'), כאשר שוב, ה- Bottom line; התקדמות הרבה יותר איטית וקשה מעשית ופסיכולוגית.

גל"

maya
29-08-07, 19:27
כמה אתה שוקל? ומה הגובה שלך ?
אם אתה גובה 180 ושוקל 55 אז תעלה מלוכלך אם לא אז השלושה קילו זו היתקדמות מצוינת:flowers:

P-a-n-1-c
29-08-07, 19:37
כמה אתה שוקל? ומה הגובה שלך ?
אם אתה גובה 180 ושוקל 55 אז תעלה מלוכלך אם לא אז השלושה קילו זו היתקדמות מצוינת:flowers:

שלושה קילו לא משנה באיזה גובה הוא ובאיזה משקל הוא זה מטורף

IRON-MASS
29-08-07, 19:43
הכי נקי שאפשר זה גג קילו בחודש
נקי זה הרבה סבלנות והקפדה, תתאפק אחי.

eyalamzleg
29-08-07, 19:44
תכלס אני בחודש הראשון של המסה המלוכלכת עליתי רק 1.5 ולהגיד תאמת הוא דיי נקי [גדל לי התחת:dry: ]

maradona
29-08-07, 22:10
לעלות 2 קילו בחודש זה יותר ממעולה(בהנחה שזה לא החודש הראשון לאימונים שלך)
וגם אז העלייה לא נקייה והיא תלווה תמיד בעלייה של שומן

לעלות יותר מ 3 קילו בחודש,התוצאה היחידה של זה תיהיה פשוט שתהפוך לקציצה תוך מספר חודשים

r0y
29-08-07, 22:18
3 קילו זה מלא....
נראה לי אני עולה חצי קילו בחודש חחח ואנלא מתאמץ לעלות נקי..פשוט לא אוכל שוקולד ושטויות כמעט ולא כל ארוחה מתפוצץ...
אבל אתה בערך במצב שלי אני חושב
אני מטר 70 בערך ושוקל 57
שלח לי תתפריט שלך...

Moshe
29-08-07, 22:28
הוא עלה נוזלים מה אתם מתרגשים

ThaiB0X
29-08-07, 22:57
1.82-3 שוקל עכשיו 68.5 על הבוקר ואחרי בילוי בשירותים ^^

אז לפי מה שגל רשם, עדיף לעלות מלוכלך, חד משמעית, אני מבין נכון ?

Meir787
29-08-07, 22:58
3.5 קילו בחודש זה נקי ? ממש לא חבר..

zav
29-08-07, 23:01
1.82-3 שוקל עכשיו 68.5 על הבוקר ואחרי בילוי בשירותים ^^

אז לפי מה שגל רשם, עדיף לעלות מלוכלך, חד משמעית, אני מבין נכון ?

לא.
לדעתו עדיף לעלות טיפה מלוכלך, כי עליה באמת נקיה תדרוש הרבה כוח רצון ומשמעת.
לדעתי הכוח רצון והמשמעת בעליה נקיה הם כלום לעומת חיטוב ארוך, ולכן אעדיף עליה נקיה.

בנוסף, עושה רושם שזה כבר לא "או זה או זה".. יש היום כל מיני דיאטות סייקליאליות כאלו ואחרות שאנשים שעושים אותן מדווחים על עליה במסה וירידה בשומן.

Mr.Olimpia
29-08-07, 23:03
אני יודע שהרבה לא יסכימו אבל לעלות נקי זה בולשיט...וגם כן אין כזה דבר נקי אתה עדיין תעלה בשומן אומנם קצת אבל אין 100% נקי....

וגם כן אין בזה תועלת לעלות קילו בחודש ? אתם צוחקים ? אפשר להשתגע...

ת מלוכלך קילו בשבוע....ואז אחרי זה חיטוב..

r0y
29-08-07, 23:05
אם אני עולה איזה חצי קילו בשבוע..ואני לא אוכל הכי מסודר..פשוט לא אוכל שוקולד וחטיפים וסוכרים אחרים
זה אומר שאני עולה נקי?כי נראה לי שאני עולה רק שומן..

Mr.Olimpia
29-08-07, 23:07
אם אני עולה איזה חצי קילו בשבוע..ואני לא אוכל הכי מסודר..פשוט לא אוכל שוקולד וחטיפים וסוכרים אחרים

לא לא נקי ולא נעליים קילו בשבוע אז בשנתיים אתה אמור להיות קאטלר

r0y
29-08-07, 23:08
לא הבנתי מה שכתבת
בשנתיים שנים?
ואני מתאמן כבר 5 חודשים בערך אם זה קשור למשו

Mr.Olimpia
29-08-07, 23:12
לא הבנתי מה שכתבת
בשנתיים שנים?
ואני מתאמן כבר 5 חודשים בערך אם זה קשור למשו

טעות.... מממ אין מצב לעלות קילו בשבוע נקי...זהוזה...

Ilan-V
29-08-07, 23:17
מה 3 קילו בחודש זה נקי,מה אתה צוחק אחי?ואני לא מבין מה את המתרגש ממישהו שעולה 7 קילו בחודש,7 קילו בחודש זה בדיוק מה שפאניק אמר 3 שמן 3 נוזלים וקילו שריר.לא יודע מה אתך אבל אם אני עולה יותר מי 500 גרם שריר בחודש אני מבסוט עד הגג.

zav
29-08-07, 23:35

נקי זה לעלות בשריר עם עליה של שומן שתהיה כמה שיותר קטנה. (פחות שומן=יותר נקי)

papoose8
29-08-07, 23:36
אחי אם הצלחתה 3 וחצי נקי בחודש זה יפה מאוד אל תהרוס לעצמך
ואני גם חיפאי ויש איזה 3 חומוס סעיד שכולם חרטה
לך לעכו תשאל יש רק סניף אחד לסעיד, השאר חיקוי

פיתה: 200-300 קלוריות?
חומוס - הרבה, (אם זה אמיתי זה בערך חצי ממה שכתוב על האריזה של אחלה)

ואיפה אתה קונה את זה?< בהדר או ליד מת"ם?

r0y
29-08-07, 23:44
לכו ביפו יש אבו חאסן...(האחים עלי קראוון)
הכי טוב בארץ..
אלה שהיו בחברים של נאור אם מישו ראה חחח

ironman
30-08-07, 01:00
פעם אחת דפקתי עליה של 17 קילו בתקופה של כמה חודשים עליתי 2 קילו כל חודש הלכתי עם זה עד הסוף בחיטוב סבלתי ואני לא יודע כמה מסה כבר הרווחתי היה שיפור אין ספק אבל אני שואל את עצמי אם זה שווה להיות כזה רוב השנה בלון נפוח שהגינסים לא עולים עליי ואין לי מה ללבוש ובשביל מה? אם אני לא מתכוון להתחרות...וכן משה צודק מאוד אחרי 3 חודשים של חיטוב אני רוצה לראות אתכם. ואני גם לא ממליץ לכם להמשיך ליותר מ3 חודשים חיטוב גם אם לא הגעתם למטרה כי פשוט מנסיון שלי רמת הטוסטטרון נופלת לריצפה והזין בקושי עומד על החברה אלא אם כן זה חיטוב לתחרות שיש לו מטרה .בכל אופן צריך לקחת בחשבון 3 חודש חיטוב+עוד חודשיים יציאה מחיטוב אם לא רוצים סתם להשמין בחזרה נראה אותכם אחרי שהזעתם דם מצליחים לשמור אחרי החיטוב לא ליפול על כל הדברים שהשתוקקתם להם תקופה בדיאטה.למרות שזה יכול לפעמים רק לעזור כמובן לא להפריז.
ואני גם שואל את עצמי אם שוב להכנס לbulking ארוך ולדחוף עם כל השיניים האם זה שווה את זה עשיתי עליה במסה בקטנה פעם אחרונה ואחריה חיטוב התחטבתי יותר הפעם כי לא היתי ממש שמן אולי אבל לא ראיתי ממש שיפור במסה. חוץ מהרגליים שפעם ראשונה הקיץ צצו לי ורידים ברגליים בארבע ראשי ובהמסטרינג אני בטוח ששיפרתי אותם אחרי שנתתי יומיים אימון רגליים מפוצל.
קאתי את המאמר שפירסמת אבל הדבר הראשון שעלה לי בראש נו יופי הם על סייקלים וגם במשך החיטוב הם גם על אנבולים ככה שהם מרווחים מכל העולמות אז אולי להם באמת זה שווה להפציץ במסה. מתאמן טיבעי רק יסבול מזה.

gil-Nissim
30-08-07, 01:03
פעם אחת דפקתי עליה של 17 קילו בתקופה של כמה חודשים עליתי 2 קילו כל חודש הלכתי עם זה עד הסוף בחיטוב סבלתי ואני לא יודע כמה מסה כבר הרווחתי היה שיפור אין ספק אבל אני שואל את עצמי אם זה שווה להיות כזה רוב השנה בלון נפוח שהגינסים לא עולים עליי ואין לי מה ללבוש ובשביל מה? אם אני לא מתכוון להתחרות...וכן משה צודק מאוד אחרי 3 חודשים של חיטוב אני רוצה לראות אתכם. ואני גם לא ממליץ לכם להמשיך ליותר מ3 חודשים חיטוב גם אם לא הגעתם למטרה כי פשוט מנסיון שלי רמת הטוסטטרון נופלת לריצפה והזין בקושי עומד על החברה אלא אם כן זה חיטוב לתחרות שיש לו מטרה .בכל אופן צריך לקחת בחשבון 3 חודש חיטוב+עוד חודשיים יציאה מחיטוב אם לא רוצים סתם להשמין בחזרה נראה אותכם אחרי שהזעתם דם מצליחים לשמור אחרי החיטוב לא ליפול על כל הדברים שהשתוקקתם להם תקופה בדיאטה.למרות שזה יכול לפעמים רק לעזור כמובן לא להפריז.
ואני גם שואל את עצמי אם שוב להכנס לbulking ארוך ולדחוף עם כל השיניים האם זה שווה את זה עשיתי עליה במסה בקטנה פעם אחרונה ואחריה חיטוב התחטבתי יותר הפעם כי לא היתי ממש שמן אולי אבל לא ראיתי ממש שיפור במסה. חוץ מהרגליים שפעם ראשונה הקיץ צצו לי ורידים ברגליים בארבע ראשי ובהמסטרינג אני בטוח ששיפרתי אותם אחרי שנתתי יומיים אימון רגליים מפוצל.
ספר לי על זה אני סבלתי 4 וחצי חודשים בחיטוב :mad:

ironman
30-08-07, 01:06
ספר לי על זה אני סבלתי 4 וחצי חודשים בחיטוב :mad:
כן כן אני היתי גם אפילו אצל גיל 4 וחצי חודש זה סיוט ומי שהיה אצלו יודע שתפריט גם לא מלהיב.

ThaiB0X
30-08-07, 01:23
טוב אני ימשיך במתכונת הנוכחית אני מניח
80kg here i come

maradona
30-08-07, 01:25
קאתי את המאמר שפירסמת אבל הדבר הראשון שעלה לי בראש נו יופי הם על סייקלים וגם במשך החיטוב הם גם על אנבולים ככה שהם מרווחים מכל העולמות אז אולי להם באמת זה שווה להפציץ במסה. מתאמן טיבעי רק יסבול מזה.

אני גם בדילמה דומה לשלך
עליתי במסה האחרונה 13.5 קילו ולקראת סוף המסה כבר הייתי בלון נפוח ושמן שהג'ינסים ורוב המכנסיים לא עולות עליו.לאחר מכן עשיתי חודשיים חיטוב שלמען האמת דיי קלים וירדתי ל 10% והכל היה טוב ובאמת עליתי המון שריר.
עכשיו ששנת הלימודים נפתחת והחורף קרב אני לא יודע מה לעשות
האם להפגיז כמו שנה שעברה ולעלות במסה בלי לשים זין על אף אחד(מצד אחד זה טוב כי עולים ביותר שריר אבל מצד שני רוב הזמן נראים שמנים)או לעשות עלייה באיזי ולא לעלות בטירוף
אלא בצורה סבבה כזאת כי גם ככה אני לא מתחרה או משהו.
לבסוף החלטתי שאני הולך על המסה האמיתי והמלוכלכת ולהיות שמן ולא לשים זין על אף אחד :sbb4:

zav
30-08-07, 01:38
ThaiB0X, כל הנאמר פה לא כ"כ נוגע לך, שכן אתה אנדומורף ולכן יהיה לך קל מאוד לרדת בשומן גם אם תעלה (אך תצטרך לקחת בחשבון גם ירידה בשריר אם תעשה חיטוב).

Avi
30-08-07, 01:58
אני הייתי שחיף. עליתי מלוכלך וניהיתי שמנמן. עכשיו אני כבר 3 חודשים בחיטוב ועדיין לא הגעתי ל 10 אחוז שומן. בקיצור, המלצה שלי, תנסו לעלות כמה שיותר נקי. ו3 קילו בחודש זה ממש לא נקי.

ThaiB0X
30-08-07, 07:07
ThaiB0X, כל הנאמר פה לא כ"כ נוגע לך, שכן אתה אנדומורף ולכן יהיה לך קל מאוד לרדת בשומן גם אם תעלה (אך תצטרך לקחת בחשבון גם ירידה בשריר אם תעשה חיטוב).

אקטומורפ *

איזה דילמה הולכת פה... :(

Homie
30-08-07, 12:06
אני גם בדילמה דומה לשלך
עליתי במסה האחרונה 13.5 קילו ולקראת סוף המסה כבר הייתי בלון נפוח ושמן שהג'ינסים ורוב המכנסיים לא עולות עליו.לאחר מכן עשיתי חודשיים חיטוב שלמען האמת דיי קלים וירדתי ל 10% והכל היה טוב ובאמת עליתי המון שריר.
עכשיו ששנת הלימודים נפתחת והחורף קרב אני לא יודע מה לעשות
האם להפגיז כמו שנה שעברה ולעלות במסה בלי לשים זין על אף אחד(מצד אחד זה טוב כי עולים ביותר שריר אבל מצד שני רוב הזמן נראים שמנים)או לעשות עלייה באיזי ולא לעלות בטירוף
אלא בצורה סבבה כזאת כי גם ככה אני לא מתחרה או משהו.
לבסוף החלטתי שאני הולך על המסה האמיתי והמלוכלכת ולהיות שמן ולא לשים זין על אף אחד :sbb4:

כמו שצריך, על מי בדיוק אתה צריך לשים זין?
אתה חייב משו למישו? לא, אז שילכו לחפש.

Troya
30-08-07, 12:09
איך בדיוק העליה במאסה תסתדר עם האיגרוף התאילנדי? או שהפסקת..?

Homie
30-08-07, 12:10
מה הבעיה? פשוט אוכלים עוד קלוריות, זה לא מפריע, מניסיון .

ThaiB0X
30-08-07, 16:09
איך בדיוק העליה במאסה תסתדר עם האיגרוף התאילנדי? או שהפסקת..?

אמרתי למאמן שאני לוקח הפסקה של חודשיים-שלוש
בינתיים אני מתאמן על טכניקה בלבד (אימוני הסיבולת זה מה שהיה גומר אותי מבחינה קלורית)

P-a-n-1-c
30-08-07, 17:21
למה אתה רוצה לוותר על האומנות לחימה שלך? אל תהיה טיפש

ThaiB0X
30-08-07, 17:43
למה אתה רוצה לוותר על האומנות לחימה שלך? אל תהיה טיפש

למה לוותר ?
כולה הפסקה קלה בת שלושה חודשים לכל היותר.
חשוב לי מאוד לגדול, חוצמזה שאני רוצה גם להגיע לSuper Middleweight (בין 71 ל76 קילו)

zav
30-08-07, 19:09
אקטומורפ *

איזה דילמה הולכת פה... :(

צודק, סליחה.. זו השעה..

P-a-n-1-c
30-08-07, 19:53
למה לוותר ?
כולה הפסקה קלה בת שלושה חודשים לכל היותר.
חשוב לי מאוד לגדול, חוצמזה שאני רוצה גם להגיע לSuper Middleweight (בין 71 ל76 קילו)

תוסיף אוכל מה הבעיה???

ThaiB0X
30-08-07, 19:56
תוסיף אוכל מה הבעיה???

קשה רצח אחי, זה איזה 1000 קלוריות כל אימון, 3 כאלו בשבוע, וגם זה יגדיל לי את הסיכוי לאימון יתר
נגמר לי הכסף לגיינר :(

P-a-n-1-c
30-08-07, 20:08
קשה רצח אחי, זה איזה 1000 קלוריות כל אימון, 3 כאלו בשבוע, וגם זה יגדיל לי את הסיכוי לאימון יתר
נגמר לי הכסף לגיינר :(

בעיה להכין גיינר?
200 גרם ש"ש
300 מ"ל חלב
קצת אגוזים
סוכר ענבים משהו
סקופ חלבון

וסלמאת

ThaiB0X
30-08-07, 20:38
מה עם הקטע של האימון יתר ?
אגרוף תאילנדי תובעני מאוד מבחינת כושר, אם זה סיבולת לב ריאה ואם זה סיבולת שריר אימתנית, אני לא רוצה להתאמן מעל לקצב ההתאוששות שלי

YOYO
30-08-07, 20:46
אגרוף תאילנדי תובעני מאוד מבחינת כושר, אם זה סיבולת לב ריאה ואם זה סיבולת שריר אימתנית, אני לא רוצה להתאמן מעל לקצב ההתאוששות שלי

אל תפסיק עם האומנויות לחימה
אני באתלטיקה ועולה יופי במסה(נקי אגב)
פשוט תאכל הרבה

P-a-n-1-c
30-08-07, 20:50

אין שום בעיה, לא תגיע לאימון יתר, 100% אני אומר לך.
פעם בכמה חודשים תיקח הפסקה טוטל של שבוע וזהו.
חבל לוותר על זה, אל תהיה טיפש. פשוט תאכל יותר. הבאתי לך פיתרון זול מאוד ונוח מאוד - הגיינר שהבאתי זה גג 6 שקל למנה.

YONI
30-08-07, 20:56
אני דווקא במצב שלו הייתי כן לוקח חופש מהאימונים האלה
אנשים מתלוננים שהם אקטומורפים בלי תיאבון ושעוד שנייה נחנקים מאוכל ובמקביל שורפים את העצמות שלהם כי כבר לא נשאר שריר או שומן לשרוף ואחרי זה לא מבינים איך הם לא יכולים לגדול
זה הכל אורך חיים והתאמה למטרה

ThaiB0X
30-08-07, 20:56
פאניק אחי אני מתחיל להשתכנע D:
אבל זה לא נראה לי הגיוני שבזמן שאני אמור לנוח בין האימוני התנגדות, אני מתאמן 0_o

THE_JUGGERNAUT
30-08-07, 22:15
הנה עוד מאמר מאותו אתר שמציג דעה טיפה שונה כמדומני (לא ממש קראתי)

http://www.t-nation.com/readTopic.do?id=1268956

P-a-n-1-c
30-08-07, 22:18
פאניק אחי אני מתחיל להשתכנע D:
אבל זה לא נראה לי הגיוני שבזמן שאני אמור לנוח בין האימוני התנגדות, אני מתאמן 0_o

ומה עם אלו שבחיטוב? שעושים 4 אנאירובי ועוד 5 אירובי? ברמת העיקרון זה מה שאתה עושה רק שאתה מכניס יותר [בהרבה יותר] אוכל.
אני במקומך לא חושב פעמיים ופשוט עושה את השייקים שכתבתי. וואלה אחי 5-6 שקל ויש לך אחלה שייק שאתה תוך שניה שותה, לא מכביד על הבטן וממש טעים. ב2 שלוקים אתה מכניס לעצמך 1000 קלוריות וסלמאת.

ThaiB0X
31-08-07, 02:02
ומה עם אלו שבחיטוב? שעושים 4 אנאירובי ועוד 5 אירובי? ברמת העיקרון זה מה שאתה עושה רק שאתה מכניס יותר [בהרבה יותר] אוכל.
אני במקומך לא חושב פעמיים ופשוט עושה את השייקים שכתבתי. וואלה אחי 5-6 שקל ויש לך אחלה שייק שאתה תוך שניה שותה, לא מכביד על הבטן וממש טעים. ב2 שלוקים אתה מכניס לעצמך 1000 קלוריות וסלמאת.

ננסה את זה אחי, תודה.
האירובי של אלו שבחיטוב הוא הרבה יותר קצר משלי, והרבה פחות תובעני, לא ?
אגב, למה כולם לא עושים את זה וקונים במקום בפי כמה ? 0-o

P-a-n-1-c
31-08-07, 08:48
ננסה את זה אחי, תודה.
האירובי של אלו שבחיטוב הוא הרבה יותר קצר משלי, והרבה פחות תובעני, לא ?
אגב, למה כולם לא עושים את זה וקונים במקום בפי כמה ? 0-o

כי אנשים עצלנים, זה למה.

החיטוב באירובי דווקא פוגע יותר. תחשוב שאתה נמצא עוד בגירעון קלורי ואתה עושה אירובי של 5X30 או 5X40, בכל אירובי כזה אתה שורף 600~ קלוריות, תעשה חישובים ותראה ששבועית יוצא לך אותו דבר.
בקיצור לדעתי אל תוותר על האומנות לחימה, זה יהיה דבר לא חכם לעשות. תוסיף אוכל [הבאתי לך גם פתרון זול, יעיל מאוד ואופן הכנתו מהיר מאוד] ופעם בכמה חודשים תיקח מנוחה. כמובן מומלץ מאוד שיהיה לך יום אחד בשבוע של מנוחה טוטל.

roysht
31-08-07, 11:16
מי שרשם שקילו בחודש זה לא טוב לו, לפי דעתי הוא טועה, כיוון שאתם לא חושבים על זה לטווח הארוך.
בשנה זה 12 קילו, ואם הרוב זה שריר אז... אין מה לדבר.