PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלת הגיון-ירידה באחוזי שומן

blackbimer
29-08-07, 21:50
האם תאורטית יש אפשרות להיות בתקופת מסה ולשמור על מאזל קלורי חיובי ולמרות זאת לרדת באחוזי השומן..?
הרי אם תקופה מסוימת העליתי מסה ואכלתי טוב... לפי ההגיון שלי אפשר עכשיו להמשיך לאכול טוב---מוצרים דיאטיים כל דבר שאפשרי לא מטוגן להמינע ממתוק לאכול נכון
להמשיך כמובן עם כמות של חלבונים טונות..שייקים בשר מוצרי חלב ופשוט להתחיל נגיד לרוץ 4 פעמים בשבוע ולשמור על עבודה עם משקולות במקביל....

יש אפשרות שאחוזי השומן ירדו והשריר לא יפגע בצורה משמעותית לא..?

ושוב אני מדבר על לאכול ולאכול כמו שצריך חלבון ופחמימות פשוט לרוץ לשרוף שומן ולהמנע בכלל מאוכל שהוא מזיק..

תודה

r0y
29-08-07, 21:53
זה אפשרי...יש כאלה שזה מצליח להם
זה דיי קשה מצב כזה נראה לי

ואן דאם
29-08-07, 21:56
ניתן לשמר ... לרדת במקביל לעלייה לא ריאלי בכלל ..

GaL-L
יש כאלו מתים לעלות במאסה ולהישאר על אותו אחוז אתה רוצה גם לרדת באותו זמן ? , זה דבר בילתי אפשרי אבל רק אם אתה מתאמן מתחיל אז זה אפשרי

barak
לדעתי, באחוזי שומן לא נמוכים מדי, ועם תזמון נכון של ארוחות ואימונים, אפשרי לעלות בשריר ולהוריד שומן, או לפחות לא לעלות בכלל. אבל זה מאוד קשה, כולל 2 אימונים ביום: ריצה על הבוקר ומשקולות בערב, תפריט מאוד מאוד מבוקר, כסף על תוספי מזון, וכמובן שהעלייה שלך בשריר תהיה יותר איטית מאשר עלייה "רגילה".
הרבה כאן יחלקו עליי ויגידו שאי אפשר גם וגם, כל אחד ודעתו.
כמובן שגנטיקה טובה יכולה להוסיף המון

blackbimer
29-08-07, 22:20
דברתי לא על להלעלות... אני מדבר על לשמר את השריר ולנסות במקביל לרדת אחוזי שומן.. מדבר על ירידה קלה לא משהו כבד..
פשוט לאכול נכון ונקי אם רמת חלבון מספקת ולעבוד אירובי כמו שצריך..

GaL-L
29-08-07, 22:25
לא אין מצב , אולי להישאר על אותו אחוז כן אבל לרדת באותו זמן זו משימה בלתי אפשרית , ואתה תעלה לאט לאט מאוד בשריר לכן יש תקופות של מאסה ותקפות של חיטוב

blackbimer
29-08-07, 22:35
שוב לא אמרתי להעלות במסה אמרתי לרדת באחוי שומן ולשמור על השריר

xZiPeR
29-08-07, 23:07
שמע .. קח לדוגמה מישהו שהיה על 100 קילו ב20 אחוז שומן (משמע 20 קילו שומן ו80 קילו רזה).
נניח והוא עלה עלייה נקיה לגמרי של 5 קילו אז עכשיו הוא שוקל 105 קילו ויש לו 85 מסה רזה, וה20 קילו שומן שהיו לו מקבלים עכשיו אחוז נמוך יותר (משהו כמו 19%).
ואז לא רק שהוא ירד באחוז שומן אלא גם עלה במסת שריר תוך כדי..

אבל זה מקרה כמעט תאורתית לגמרי ונדיר.

GaL-L
29-08-07, 23:26
אה לרדת בשומן ולשמור על השריר כן אפשרי מאוד , אבל עם איבוד שריר מינורי תלוי בתהליך החיטוב שלך

blackbimer
30-08-07, 00:54
תהליך החיטוב הוא שוב לא כזה גדול אני בעל מבנה גוף רזה ושרירי ידיים גדולולת חזה נפוח כתפיים עובד נכון סה"ה ומקפיד על תזונה אבל מה ישנה טיפה בטן ושאני אומר טיפה אני מתכוןן טיפה... היא קצת שומנית לא רואים קוביות אבל למשל אם אני מותח אותה כזה ועושה שריר אז אפשר להבחין ברבועונים בבטן העליונה לכן אני רוצה להיכנס למן תוכנית קטנה של אירובי ומיני חיטוב וכן לשמור על הגוף אבל להיפטר מהקצת בטן תחתונה שיש לי...

Avi
30-08-07, 02:00
בפורום של ה hst אמרו שכשנמצאים על אחוז שומן ממש גבוהה (יותר מ 20 אחוז) אז זה אפשרי.

blackbimer
30-08-07, 12:55
אין לי מושג כמה אחוז שומן יש לי אני רק יודע שזה קצת כי יש לי ממש טיפה בטן וגם אי אפשר לקרוא לזה בטן כי רואים קצת את הרבועים העליונים פשוט מתחת לפופיק קצת בשרית שומנית כזאת...
בואו נגיד כשאני עומד לא ממש שמים לב לזה

Sugarzaza
30-08-07, 13:07
שמע .. קח לדוגמה מישהו שהיה על 100 קילו ב20 אחוז שומן (משמע 20 קילו שומן ו80 קילו רזה).
נניח והוא עלה עלייה נקיה לגמרי של 5 קילו אז עכשיו הוא שוקל 105 קילו ויש לו 85 מסה רזה, וה20 קילו שומן שהיו לו מקבלים עכשיו אחוז נמוך יותר (משהו כמו 19%).
ואז לא רק שהוא ירד באחוז שומן אלא גם עלה במסת שריר תוך כדי..

אבל זה מקרה כמעט תאורתית לגמרי ונדיר.

אנחנו מורכבים רק משריר ושומן? עצמות, איברים פנימיים, כל אלה לא נחשבים אצלך?

xZiPeR
30-08-07, 14:32
אנחנו מורכבים רק משריר ושומן? עצמות, איברים פנימיים, כל אלה לא נחשבים אצלך?
אמרתי שלא ? אבל גם המסה שלהם לא משתנה אז זה לא משנה .. כתבתי "80 קילו של מסה רזה" לא אמרתי שזה שריר.