PDA

צפה בגרסא המלאה : עידכון לייב מהנאבא !

Roee
30-08-07, 22:42
חברה !
נציגי ישראלבודי מפציצים !

איתי בושרי מנצח הפיטנס
גדי טרוני מר ישראל עד 75 ק"ג
נאור זיו מר ישראל עד 82 ק"ג

זהו לבייניתים.

danino
30-08-07, 22:49
חברה !

איתי בושרי מנצח הפיטנס

זהו לבייניתים.

ממתיי נאור זיו נציג של ישראלבודי??

IRON-MASS
30-08-07, 22:51
ממתיי נאור זיו נציג של ישראלבודי??

החל מהשבוע:):sbb4:

אם הוא מר ישראל אז זה אומר שעומר לנדאו והאדמור במקומות 2-5..מעניין מה הגיע כל אחד.

BigBen
30-08-07, 23:02
שלחתי לנאור מזל טוב=]

עלוש
30-08-07, 23:05
מי אלוף האלופים??????????

Shauder
30-08-07, 23:08
חברה !

איתי בושרי מנצח הפיטנס

זהו לבייניתים.

אללה גדי :king:

צורת הבייסיפ שלנו מנצחת :jockey: !!!

IRON-MASS
30-08-07, 23:10
אותי הכי מעניין מי יקח אצל החברה הכבדים ואת אלוף האלופים.

wade5
30-08-07, 23:23
הפייבוריט: מאור!!!

danino
30-08-07, 23:24
אותי הכי מעניין מי יקח אצל החברה הכבדים ואת אלוף האלופים.

בואז מאודה לקח ראשון

Yoshi-Moto
30-08-07, 23:25
הפייבוריט: מאור!!!
זרדז?
הוא לא התחרה בIFBB?:|

wade5
30-08-07, 23:33
זרדז?
הוא לא התחרה בIFBB?:|
אופס אחי התלבלבתי!!!

blinki
31-08-07, 00:16
חזרתי כרגע, היה נחמד מאוד כל הזכיות צודקות חוץ מלפי דעתי עדאל היה צריך לזכות וב90+ לא יוני האנה, ראיתי את כל החבר'ה אבל לא היה ל כוח להגיד שלום כי אני עם חום ומלא זמן לא התאמנתי ולא רציתי לייצור רושם שלילי, אבל ראיתי את הומי שנראה חזק,את החבר'ה מבאר שבע ראיתי את הפרצוף שלהם ומי שהרשים אותי שם אם אני לא טועה זה אילן, יד וכתף ענקיות,אליאב כמובן עצום מאוד עבה.
וארבל חתיכת מגודל, וחוץ מאלה לא נראה לי ראיתי עוד חברי פורם, או שראיתי אבל אני לא מודע לכך

Shauder
31-08-07, 00:23
חזרתי כרגע, היה נחמד מאוד כל הזכיות צודקות חוץ מלפי דעתי עדאל היה צריך לזכות וב90+ לא יוני האנה, ראיתי את כל החבר'ה אבל לא היה ל כוח להגיד שלום כי אני עם חום ומלא זמן לא התאמנתי ולא רציתי לייצור רושם שלילי, אבל ראיתי את הומי שנראה חזק,את החבר'ה מבאר שבע ראיתי את הפרצוף שלהם ומי שהרשים אותי שם אם אני לא טועה זה אילן, יד וכתף ענקיות,אליאב כמובן עצום מאוד עבה.
וארבל חתיכת מגודל, וחוץ מאלה לא נראה לי ראיתי עוד חברי פורם, או שראיתי אבל אני לא מודע לכך

איזה מקום עומר ואופיר(אדמור)?

blinki
31-08-07, 00:26
אני לא חושב שהם מוקמו, זה היה 1,2,3 מקום שני היה איזה ערבי אני חושב והשלישי אחד בשם אורי

megashape
31-08-07, 00:27
תמונות?

סוליקו
31-08-07, 00:28
מי אלוף האלופים??????????

חוסאם
נראה פגז

הרגע חזרתי ..והיה מאוד כיף והופתעתי לYובה השנה ...מתחרים חדשים וגם תותחים
וגם כל החברה של ישראל בודי היה לי מאוד כיף לפגוש אותכם אפילו לכמה דקות שהיו ..ואתם ענקיים אחד אחד

yaronas
31-08-07, 01:26
חזרתי כרגע הומי טחן לי את הארנק :dנחמד מאוד-קטגורית כבדים מאכזבת למדי,גדי היה מטורף,ארבל גאי וגלעד רעב..תומר החזיק אותי שאני לא יקרע לבלונדה החשפנית ולאירה ת'צורה

IRON-MASS
31-08-07, 01:29
עומר לא הגיע ל3?:(

yaronas
31-08-07, 01:33
עומר לא הגיע ל3?:(
שלילי,יזדקק לחיטוב טוב יותר בשביל זה

Di-Bol
31-08-07, 01:41
שלילי,יזדקק לחיטוב טוב יותר בשביל זה
גם חיטוב טוב יותר לא היה עוזר מול אורי שיק גדי וספי שתפסו את המקומות הראשונים, אבל מול המתמודדים ברמה שלי עשיתי את שלי.

Night_Wolf
31-08-07, 01:47
אךךךךךךךךךךך היה כלכך קטלני!!!!!!
איזו תחרות מדהימה!!!איזו רמה מקצועית וואלה באמת שישבתי שם בקהל אם כל האנשים שאני מכיר ומעריך ופשוט נהנתי לצרוח ולעודד את המתחרים של ישראלבודי בעיקר את עומר וגדי ולהתרשם מכל
התותחים שפשוט היה מדהים להסתכל עליהם מתחרים:sbb4:

בניהם:נאור זיו,עדאל חאג',חוסאם,יוני האנה,איתי בושרי וכמובן גדי טרוני ועומר לנדאו ששרפתי את הסבתא של הגרון שלי עליהם בתחרות:sbb4:

כמובן היה כייף גם לפגוש את כל החברים מהפורום כמו תמיד גם חלק שפגשתי פעם ראשונה כמו IGOREK ואת סוליקו ששמחתי כלכך לפגוש אותו מדהים כמה שהבן אדם הזה תותח:sbb4: אני בכלל מצדיע לKACHOK,MEIR וILAN שטרחו להגיע מבאר שבע!! בישביל לראות את התחרות ולעודד את המתחרים ולקבל את הרעל והמוטיבציה:sbb4:
זה מראה על רצינות ואהבה אמיתית לתחום מעבר לזה שיצא לי להכיר הרבה חבר'ה מפורום שרירים שהם אחלה אנשים בניהם המנהל של הפורום אימפרזה (דני) וכמובן לפגוש את חברי הטובים אסיד ועדי המפלצתיים:sbb4:

בכל מקרה מי שלא בא הפסיד אחו :):):):):):) !!

יאלה לילה טוב מחר ב"ה יעלו תמונות מהתחרות :sbb4:

Kachok
31-08-07, 01:54
מי שלא בא יצא מנמנמנמניאק!
היה כיף אחושמוטה , לפגוש את החברה הטובים , גלעד הענק , ארבל שנראה הפעם רציני למדי (?) , אליאב נראה מאוד מרשים :).
סוליקו זה אתה ישבת כמה מושבים משמאל לאיאל חסון? אם כן אנחנו החבר'ה שהתיישבו בסוף השורה משמל לקראת הסוף וצעקנו מאוד חזק כשנאור עלה על הבמה
Roysht בחור ממש סבבה, היה נחמד להכיר
עם הומי ואורי שלי לא יצא לשוחח הרבה אבל גם נראים אחלה בחורים

sandrik
31-08-07, 01:55
חח שמחה שנהנתם אנשים
אולי יום יבוא אפגוש אתכם במציאות :p תעלו תמונות של מיס פיטנס!

blinki
31-08-07, 01:56
מי שלא בא יצא מנמנמנמניאק!
היה כיף אחושמוטה , לפגוש את החברה הטובים , גלעד הענק , ארבל שנראה הפעם רציני למדי (?) , אליאב נראה מאוד מרשים :).
סוליקו זה אתה ישבת כמה מושבים משמאל לאיאל חסון? אם כן אנחנו החבר'ה שהתיישבו בסוף השורה משמל לקראת הסוף
Roysht בחור ממש סבבה, היה נחמד להכיר
עם הומי ואורי שלי לא יצא לשוחח הרבה אבל גם נראים אחלה בחורים
אתם זה האלה שאחד מכם בא עם חולצה של מטאליקה ושניים עם גופייה לא? אם כן ראיתי אותכם בריפרוף חוץ מאת אילן שנראה חזק

yaronas
31-08-07, 01:56
חח שמחה שנהנתם אנשים
אולי יום יבוא אפגוש אתכם במציאות :p תעלו תמונות של מיס פיטנס!
זה לא מומלץ לראיה למסייקלים למיניהם

Kachok
31-08-07, 01:58
מיס פיטנס לא הייתה ממש תחרות , להעלות את אירה לבד לא חכמה
מיס ביקיני לעומת זאת היה ממש נחמד , והבחורה שזכתה הייתה סקסית במיוחד :)
בקטגוריית הצעירים עשקו את הזוכה במקום השלישי והוא לדעתי היה צריך להיות ראשון
קטגוריית המאסטרס הייתה ממש מרשימה ואת הבחור שזכה (סורי שלא זוכר את השם) ראינו עוד בלובי והבנאדם ממש מרשים , במיוחד הרגליים

Kachok
31-08-07, 01:59
אתם זה האלה שאחד מכם בא עם חולצה של מטאליקה ושניים עם גופייה לא? אם כן ראיתי אותכם בריפרוף חוץ מאת אילן שנראה חזק

כן , זה בחולצה של המטאלירקה היה מאיר , אני הייתי בגופיה הצהובה וזה בשחורה היה אילן
ואכן יש לו כתפיים מרשימות , מה שחסר לי לאותו לוק "חזק"

meni32
31-08-07, 02:15
טוב קיצור מי מעלה תמונות לפני שאני מתחיל לחלק כאן באנים?

Kachok
31-08-07, 02:16
אנחנו צילמנו די הרבה אבל כל התמונות אצל מאיר אז חכה שהפדלאה יעלה :)

Meir787
31-08-07, 02:34
אנחנו צילמנו די הרבה אבל כל התמונות אצל מאיר אז חכה שהפדלאה יעלה :)
אני אעלה לרפידשר מחר.. אני מת :flowers:
אגב, איאל חסון ישב מאחורינו, הבנאדם שור!!
מי לקח אלוף האלופים בסוף ?
ואם יוני האנה לקח את מעל 90 זה פשוט גועל נפש. הכתפיים שלו הם הדבר הכי גועלי שיצא לי לראות בחיים.
אגב, זה פשוט ביזיון שהאדמור לא מוקם. ביזיון. היה מגיע לו מקום שני, או המינימום שבמינימום, שלישי.

PcGunMan
31-08-07, 08:43
מחכים כבר לתמונות:boxing:

Cortex
31-08-07, 11:18
מחכים כבר לתמונות:boxing:
+1 :mad: