PDA

צפה בגרסא המלאה : מלחמה !!!!!!

Bodybuilder
04-11-06, 12:12
10/11/06 יום של בושה ויום של חרא ! הומואים משתלתים על ירושליים עיר קדושה : עשור לתת לזה לקראות, צריך לעשות משהו ! אז חשבתי פה על משהו ...
למה שלא נארגן פגישה של חברי פורום (בתל אביב/חיפה) וניסע לירושליים להיתנגד להומואים הבני זונות שרוצים לחרבן בירושליים העיר שאנכנו כול כך אוהבים ! העיר שאנכנו דואגים לו !
ומאוד חשוב לי מה אתם חושבים על כול זה ...
ולגבי הפגישה של כול חברי הפורום ישראלבודי בישביל המלחמה נגד האומואים אני רציני לגמרי ! כמו שאמרתי עשור לתת לזה לקראת ! לא בירושליים זה מוגזם """לא ירושליים""" !
הגיע הזמן להוכיח שאנכנו יהודים המיתיים ולא ניתן לחרא לעלות למלה ! חרא צריך להישאר בבייוב/בשירותים בעוד מקומות אבל לא בירושליים ! נילחם>נתנגד>ונהרוג אותם עם צריך! נקודה http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon8.gif

TZAHI10
04-11-06, 12:14
תגיד, אתה נורמלי? חח

OMRI-TURBO
04-11-06, 12:17
הסיבה שלא העלתי את הנושא הזה לפה זה בגלל שטחנתי את זה כבר באתרים אחרים...
אין ספק שהולכת להיות מלחמה גדולה אם יתקיים המצעד הדוחה הזה, בכל אופן לפי איך שזה ניראה עכשיו המשטרה הולכת לבטל את המצעד.
וחברה כדאי לזכור שהמצעד הזה מתקיים רק בגלל אוייבי המדינה חברי הכנסת השמאלנים של מר"צ.
הפעם אני דווקא בצד של החרדים,ופעם ראשונה אני יכול להגיד שאני גאה במה שהם עושים.

Bodybuilder
04-11-06, 12:19
תגיד, אתה נורמלי? חח
כול הודעה כזאת שאני יראה אני יחשיב את הבן אדם להומו http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon8.gifhttp://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon13.gif ! עם אין לך מה להגיד על תגיד ! ועל תערוס לי תפוסט ! אולי אתה רוצה להגן על הומואים ? בבקשה ...
זה בעיה רצינית מאוד שצריך לתפל בא http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon2.gif חבל שיש אנשים שחושבים אחרת !!!!!

Real
04-11-06, 12:20
רגע לא ממש הבנתי מה הולך פה,
הם רוצים לעשות את מצעד גאווה בירושלים?והחרדים שם מתנגדים לזה?..
זה הקטע?או מה בדיוק?..

Bodybuilder
04-11-06, 12:21
הסיבה שלא העלתי את הנושא הזה לפה זה בגלל שטחנתי את זה כבר באתרים אחרים...
אין ספק שהולכת להיות מלחמה גדולה אם יתקיים המצעד הדוחה הזה, בכל אופן לפי איך שזה ניראה עכשיו המשטרה הולכת לבטל את המצעד.
וחברה כדאי לזכור שהמצעד הזה מתקיים רק בגלל אוייבי המדינה חברי הכנסת השמאלנים של מר"צ.
הפעם אני דווקא בצד של החרדים,ופעם ראשונה אני יכול להגיד שאני גאה במה שהם עושים.

כמה שאני מסכים איתך עומרי !
לדעתי מילה 1 של ראש העיר ירושליים היתה מספיקה כאן ! פשוט להגיד (לא) וזהו !
ושום תכס לא היה מתקיים !

נדב
04-11-06, 12:21
כול הודעה כזאת שאני יראה אני יחשיב את הבן אדם להומו http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon8.gifhttp://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon13.gif ! עם אין לך מה להגיד על תגיד ! ועל תערוס לי תפוסט ! אולי אתה רוצה להגן על הומואים ? בבקשה ...
זה בעיה רצינית מאוד שצריך לתפל בא http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon2.gif חבל שיש אנשים שחושבים אחרת !!!!!

אחי, אין מה לעשות עם זה הם נולדו ככה זה לא אשמתם.
אבל זה נכון שלא צריך לעשות מצעד בשבילהם. זה דבר דפוק הרי הם אנשים רגילים לגמרי.
כנראה שאתה מושפע מההורים שלך או מאנשים אחרים...חבל זה נקרא גזענות.

Bodybuilder
04-11-06, 12:22
זה הקטע?או מה בדיוק?..

כן אחי ! בדיוק ככה ! כול הכבוד לחרידים http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon14.gif
אני מכבד אותם מאודhttp://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon4.gif

Der Metzgermeister
04-11-06, 12:22
שילכו לת"א..גם ככה כל החרא מגיע לשם.
לא צריך לטמא את עיר הקודש.

Antonator1
04-11-06, 12:23
-ערוך-

נדב
04-11-06, 12:23
עיר הזין

FFF
04-11-06, 12:25
אויש תנוח יא מזעזע
זו זכותם הטבעית להיות עם אהובם , הם ראויים לאהבה
אני מרגיש אנרגיות שלילות ואני חושש שאתה מתכחש לעצמך כהומו , אך מציג את עצמך כסטרייט נוקשה
יותר מדי נוקשה. וזה מעורר חשד.
פשוט זוועה מה שהולך כאן.
ושלא תטעה לרגע, גם בקהילה מספר 1 [ואני לא מדבר על ישראלבודי, שלא תטעה]
יש באדיבילדרים, וכן קוקסינלים שהיו בשייטת

Bodybuilder
אחי, אין מה לעשות עם זה הם נולדו ככה זה לא אשמתם.
אבל זה נכון שלא צריך לעשות מצעד בשבילהם. זה דבר דפוק הרי הם אנשים רגילים לגמרי.
כנראה שאתה מושפע מההורים שלך או מאנשים אחרים...חבל זה נקרא גזענות.

אני במת לא רוצה להליב אף אחד אבל :::

חברים : ניראה לי יתגלה כאן הומו :ohmy:
עם לקרוא טוב טוב את ההודעה הזאת אפשר להבין ש הוא בסך הכול נתן להונואים מחמאות ! הם אנשים רגילים לגמרי <<< זה מה שהו אמר

:sad: חבל

TZAHI10
כן אני רוצה להגן.. אני לא מבין מה הבעיה אם היית נולד הומו אז אסור לך להיות גאה בזה? אני רוצה לדעת מה הסיבות שאתם כלכך נגד המצעד או שאתם נגד הומואים בכלל? (לא שהייתה להם אפשרות בחירה כלשהי)

Ori-Silver
לא איכפת לי שישעו את המצעד הזה אבל למה דווקא בירושליים זה כבר ממש התגרות אם כבר שיעשו את זה בתל אביב

Antonator1
04-11-06, 12:26
-ערוך-

FFF
04-11-06, 12:26
לא איכפת לי שישעו את המצעד הזה אבל למה דווקא בירושליים זה כבר ממש התגרות אם כבר שיעשו את זה בתל אביב
ירושלים גאה ומשוחררת, כפי שנרשם על אחד העמודים ברחוב יפו .

Bodybuilder
04-11-06, 12:27
אויש תנוח יא מזעזע
זו זכותם הטבעית להיות עם אהובם , הם ראויים לאהבה
אני מרגיש אנרגיות שלילות ואני חושש שאתה מתכחש לעצמך כהומו , אך מציג את עצמך כסטרייט נוקשה
יותר מדי נוקשה. וזה מעורר חשד.
פשוט זוועה מה שהולך כאן.
ושלא תטעה לרגע, גם בקהילה מספר 1 [ואני לא מדבר על ישראלבודי, שלא תטעה]
יש באדיבילדרים, וכן קוקסינלים שהיו בשייטת

הינה הודעה של הומו אמיתי ! כניראה יש כאן יותר ממה שחשבתי !
:cry_1: :cry_1:

Antonator1
04-11-06, 12:28
בקיצור, שכל אחד יעשה מה שבא לו, במילא אין שום סדר בעולם...

FFF
04-11-06, 12:28
הינה הודעה של הומו אמיתי ! כניראה יש כאן יותר ממה שחשבתי !
:cry_1: :cry_1:
ולמה לא? מה פסול בזה?

Desert-eagle
04-11-06, 12:30
ולמה לא? מה פסול בזה?

Fff זה כיף להיות מאכזב הורים??

FFF
04-11-06, 12:31
Fff זה כיף להיות מאכזב הורים??
אויש יא פאסיבי מזעזע , תנוח

igorek
שיהיו הומואים ויתגאו בזה אבל למה צריך לעשות מצעד רק בשביל להתגרות באנשים?
הם תמיד אומרים שהם לא שונים מאף אחד אחר אבל המצעד הזה רק מראה עד כמה הם שונים.

ran7
אני במת לא רוצה להליב אף אחד אבל :::

חברים : ניראה לי יתגלה כאן הומו :ohmy:
עם לקרוא טוב טוב את ההודעה הזאת אפשר להבין ש הוא בסך הכול נתן להונואים מחמאות ! הם אנשים רגילים לגמרי <<< זה מה שהו אמר

:sad: חבל
לפני שאתה צוחק עליו תלמד לכתוב!!

Antonator1
04-11-06, 12:32
אני רק אומר שלא כדאי לעשות את זה בירושלים כדי לא לעורר שערורייות ושנאה מצד הציבור הדתי והמסורתי. חוץ מזה, שיעשו מה בראש שלהם, לא מפריע לי כלום. כאמור, דת ופוליטיקה זה הכל שטויות לדעתי. כולם בעולם שיעשו מה שבא להם, זה עולם חופשי. תאמינו לי, סטרייטים כמו אולמרט, נתניהו ואחרים עשו הרבה יותר נזק למדינה מאשר משתתפי מצעד הגאווה.

Bodybuilder
04-11-06, 12:33
ולמה לא? מה פסול בזה?

מגעיל מגעיל מגעיל !

דרך הגב אנשים : FFF זה מישהו שכבר רשום בפורום פה אבל לא רוצה להגן על הומואים עם המשתמש שלו כי כניראה אנכנו כולנו מקירים אותו כאן (די מפורסם בתח) כבן אדם רגיל והוא פשוט מיתבייש ! 100% זה ככה ! וזה טוב שאתה מתבייש ככה צריך בן זונה !

Desert-eagle
04-11-06, 12:33
אויש יא פאסיבי מזעזע , תנוח

תשמע אם היית ברדיוס ה10 מטר מולי, ומדבר ככה לידי, היית מזמן מוצא את עצמך באיכילוב באמת נח כל החודש נח!!

OMRI-TURBO
04-11-06, 12:34
זה הקטע?או מה בדיוק?..

אנשים אתם צריכים לצאת מהבועה, יש עוד דברים חוץ מפיתוח גוף.
אני חושב שזה קצת מוזר שעד היום לא שמעת כלום הזה, זה מופיע כל יום בחדשות,בעיתונים ,באינטרנט, צריך להיות ממש בבועה כדי לא לדעת מה קורה בתוך המדינה.
בקיצור,אירגוני השמאל הליברלים וההומואים הדוחים החליטו השנה לעשות שריר ולעשות את המצעד זימה שלהם שכולל התרוצצות בתחתונים ומעשים מגונים אחד בשני בירושלים!
ירושלים היא לא רק העיר בירה שלנו והעיר שהכי חשובה לנו, זאת העיר הכי קדושה ל-3 דתות,וזה גורם לנו להראות רע גם כלפי העולם.
יש בסביבות ה-400,000 מתנגדים שיהיו שם, והמהומות של החרדים כבר התחילו לפני כמה ימים, אם המצעד יתקיים יהיו שם לא רק מכות אלא גם רציחות לפי מה שהם אומרים.
המשטרה כבר רצתה לבטל את המצעד, אבל מה חברי השמאל(מר"צ) עשו? הם הלכו לבג"ץ ודרשו שיאשרו את המצעד,למרץ אין ערכים חוץ מלמתוך בכל דבר פסול ובאוייבי המדינה.
המצעד הזה לא צריך להתקיים בשום מקום,ובטח שלא בירושלים.
המשטרה כניראה תבטל אותו בסוף כי הרי כל מוות שיהיה שם המשטרה תואשם בזה כמו תמיד, אז לא תהיה להם ברירה אלא ללחוץ שיבטלו את זה.
זה אמור להיות שישי הבא.

FFF
04-11-06, 12:35
מגעיל מגעיל מגעיל !

דרך הגב אנשים : FFF זה מישהו שכבר רשום לפורום פה אבל לא רצה להגן על הומואים עם המשתמש שלו כי כניראה אנכנו כולנו מקירים אותו כאן כבן אדם רגיל והוא פשוט יתבייש !
בהחלט. אתה אדם פרמטיבי ששולל את האחר . אויש, אני לא אופתע לשמוע שלדעתך קוקסינל זה גבר.

Bodybuilder
04-11-06, 12:36
לפני שאתה צוחק עליו תלמד לכתוב!!

אני צוחק עליו ? :cry_1:
חבל לי עליו הוא לא בן אדם ! הוא סטן !

OMRI-TURBO
04-11-06, 12:36
Bodybuilder אני מבקש שלא תתווכח עם Fff, הרי לפי השם ולפי כמות ההודות שיש לו זה יכול להיות רק מישהו שהצטרף לאתר בשביל לעצבן אותנו.

OMRI-TURBO
04-11-06, 12:37
נגד המצעד בכל מקום שיהיה,ובטח שבירושלים,ולא שאני דתי או מאמין,אני חילוני לגמרי ואפילו אתאיסט.
המצעד הזה מציג את כל מה שמקולקל,סוטה ומעוות בחברה המערבית שלנו היום, משום מה החברה הסופר ליברלית שאנחנו חיים בה מכתיבה לנו יום יום שצריך לקבל הכל,ואת כולם,אחרת אנחנו צרי עין,אין חשיבות לשום אידיאולוגיה או ערכים,להיות הומו זה באופנה היום,רק תראו איזה מסיבות נחשבות הכי פופלריות בתל אביב ואיזה מועדנים,זה כבר עבר כל גבול!
נימאס כבר מהשטיפת מוח הליברלית הזאת שאנחנו מקבלים יום יום,אפילו בלי להרגיש, תוכניות על הומואים בלי סוף,סדרות על הומואים,מעצבי אופנה ותוכניות שמכתיבות אופנה בעיקר לקהל הנשים דוחפים הומואים,סטייל מיקי בוגנים וכו`,אפילו המדינה שלנו שלחה שגריר(או זוג)הומואים מוצהרים לצרפת רק על מנת שישראל תיתפס כמדינה סובלנית ושוות זכויות באירופה,ואחרי זה מתפלאים מאיפה ההומואים קיבלו ביצים לקיים כזה מצעד בירושלים,חצי מהחברה החילונית הרי מעורבת בתעשיה שנקראת הומואים לסביות. וזה כולל את כל חברי הכנסת השמאלנים הקיצונים של מרץ וכל המצביעים של מרץ שאמרו שהם ישתתפו במצעד הזה `בשביל להראות שהמצעד בעצם מייצג את כ-ל החברה הישראלית ואת חופש הביטוי והדמוקרטיה`. אין לי הרבה הערכה לחרדים שלא מתגייסים אפילו לצבא,אבל אני כן מקווה שאיזה חבר כנסת של מרץ יקבל איזה מקל לראש באותה הזדמנות.
המצעד הזה בירושלים מבייש אותנו כלפי כל העולם כי כמו שאתם יודעים ירושלים היא עיר לא פחות חשובה או קדושה לכל העולם בין אם זה לנוצרים או למוסלמים.
אתם חושבים שבוותיקן היו מאשרים כזה מצעד????ממש לא.
המצעד הזה מראה כל מה שחולה בחברה שלנו,מצד אחת יצורים ערומים שמתמזמזים ברחוב ומתהלכים בתחתונים, מצד שני חרדים סטייל מאה שערים.
אגב הפעם הזאת אני בצד של החרדים, לפחות הם יעצרו את התופעה המבישה הזאת.
עוד משהו שנשמע לי מאוד מוזר,המשטרה שגם ככה דלת כוחות ותקציב צריכה להציב את רוב השוטרים שלה שם כאשר כל הארץ מופקרת,ניראה לי קצת לא נכון שבית המשפט אישר כזה אירוע שדורש 80% מכוחות המשטרה להיות שם,ועם כל זה אישרו את האירוע בכל זאת,הכל בשם הליברליזם החולה והקיצוני שהם דוגלים בו.
לפי דעתי בסוף המצעד יבוטל,המשטרה הולכת להמליץ על ביטול המצעד בתחילת שבוע הבא,כי כל אחריות של רצח או נפגעים הרי תמיד מוטלת על המשטרה(לפעמים לא בצדק). מה שבטוח זה שאם המצעד יתקיים הסוף שלו לא יהיה טוב.(להומואים-לסביות)

Bodybuilder
04-11-06, 12:39
Bodybuilder אני מבקש שלא תתווכח עם Fff, הרי לפי השם ולפי כמות ההודות שיש לו זה יכול להיות רק מישהו שהצטרף לאתר בשביל לעצבן אותנו.

צודק 100% אין על מה להיתווכך !
מיצטאר על הדיבול הלא יפה שלי ! זה לא יקרה שוב !

OMRI-TURBO
אני לא שונא הומואים אני שונא את התופעה המוחצנת שנקראת יציאה מהארון,אני שונא את הליברלזים הקיצוני שמנסה לשטוף לאנשים את המוח `שזה מגניב להיות הומו` וזה מתבטא כמו שאמרתי בתחום האופנה,חיי הלילה התל אביבים,מצעדים מוחצנים שגוררים אליהם אלפי אנשים כמו מצעד הגאווה או מצעד האהבה כאשר ההבדל בין שני המצעדים האלה לא קיים,הייתי לפני 3 שנים אני חושב, במצעד האהבה בתל אביב,המראות שראיתי הן זהות למצעד הגאווה,רק שלתוך הזבל הזה שפכו גם ערסים,פריחות,שרלילות,נרקומנים `ושאר טובי העם`.
זה גם מתבטא בתוכניות טלוויזה שבאות לשטוף לך את המוח שזה טוב להיות הומו,הרי בכל תוכנית מערבית ליברלית מכניסים היום `הומואים` או שחקנים שמשחקים הומואים,בכל הסדרות והטלנובלות שצעירים רואים ואני לא מגזים,בתקשורת המערבית אתה מקבל שטיפה אין סופית של מסרים שאומרים לך שאתה חייב לקבל את כולם אחרת משהו דפוק אצלך.
מה עוד?
אהה נכון,מפלגות השמאל הקיצוני שתורמות לביזיון שמקלקל את המדינה,מר`ץ מפלגת האוייבים של מדינת ישראל עושה עבודה טובה בהגנה על האוייבים שלנו מבחוץ וגם תורמת לכל ההרס שמתרחש מבפנים ומנסה לכבות כל יצר של לאומיות(ראה את סינדרום ליברמן בממשלה והפאניקה של השמאל).
בקיצור,כמו שאתה שם לב יש לי בעיה לא קטנה עם הליברלזים הקיצוני והשטיפת מוח שאנחנו מקבלים יום יום.
לגבי הומו ספציפי? אני לא שונא שום הומו, לכל בן אדם יש זכות לעשות מה שבא לו בפרטיות שלו, מי אני שאגיד לבן אדם מה לעשות בביתו? אני נגד ההוצאה החוצה והקיצוניות שבזה.
ודרך אגב בקשר לחרדים אני יכול לפתוח פה לא קטן מזה,ואני חושב שלא צריך להיות חרדי בשביל להיות נגד המצעדים,ולא צריך להיות הומו בשביל להיות נגד החרדים.
אף אחד לא אומר שצריך לבחור.
כמו שאמרתי קודם השנאה שלי לחרדים גדולה,אני פשוט מתייחסים אליהם ככלי ספציפי שמטפל בבעיה אחרת שקיימת(המצעד)

FFF
נגד המצעד בכל מקום שיהיה,ובטח שבירושלים,ולא שאני דתי או מאמין,אני חילוני לגמרי ואפילו אתאיסט.
המצעד הזה מציג את כל מה שמקולקל,סוטה ומעוות בחברה המערבית שלנו היום, משום מה החברה הסופר ליברלית שאנחנו חיים בה מכתיבה לנו יום יום שצריך לקבל הכל,ואת כולם,אחרת אנחנו צרי עין,אין חשיבות לשום אידיאולוגיה או ערכים,להיות הומו זה באופנה היום,רק תראו איזה מסיבות נחשבות הכי פופלריות בתל אביב ואיזה מועדנים,זה כבר עבר כל גבול!
נימאס כבר מהשטיפת מוח הליברלית הזאת שאנחנו מקבלים יום יום,אפילו בלי להרגיש, תוכניות על הומואים בלי סוף,סדרות על הומואים,מעצבי אופנה ותוכניות שמכתיבות אופנה בעיקר לקהל הנשים דוחפים הומואים,סטייל מיקי בוגנים וכו`,אפילו המדינה שלנו שלחה שגריר(או זוג)הומואים מוצהרים לצרפת רק על מנת שישראל תיתפס כמדינה סובלנית ושוות זכויות באירופה,ואחרי זה מתפלאים מאיפה ההומואים קיבלו ביצים לקיים כזה מצעד בירושלים,חצי מהחברה החילונית הרי מעורבת בתעשיה שנקראת הומואים לסביות. וזה כולל את כל חברי הכנסת השמאלנים הקיצונים של מרץ וכל המצביעים של מרץ שאמרו שהם ישתתפו במצעד הזה `בשביל להראות שהמצעד בעצם מייצג את כ-ל החברה הישראלית ואת חופש הביטוי והדמוקרטיה`. אין לי הרבה הערכה לחרדים שלא מתגייסים אפילו לצבא,אבל אני כן מקווה שאיזה חבר כנסת של מרץ יקבל איזה מקל לראש באותה הזדמנות.
המצעד הזה בירושלים מבייש אותנו כלפי כל העולם כי כמו שאתם יודעים ירושלים היא עיר לא פחות חשובה או קדושה לכל העולם בין אם זה לנוצרים או למוסלמים.
אתם חושבים שבוותיקן היו מאשרים כזה מצעד????ממש לא.
המצעד הזה מראה כל מה שחולה בחברה שלנו,מצד אחת יצורים ערומים שמתמזמזים ברחוב ומתהלכים בתחתונים, מצד שני חרדים סטייל מאה שערים.
אגב הפעם הזאת אני בצד של החרדים, לפחות הם יעצרו את התופעה המבישה הזאת.
עוד משהו שנשמע לי מאוד מוזר,המשטרה שגם ככה דלת כוחות ותקציב צריכה להציב את רוב השוטרים שלה שם כאשר כל הארץ מופקרת,ניראה לי קצת לא נכון שבית המשפט אישר כזה אירוע שדורש 80% מכוחות המשטרה להיות שם,ועם כל זה אישרו את האירוע בכל זאת,הכל בשם הליברליזם החולה והקיצוני שהם דוגלים בו.
לפי דעתי בסוף המצעד יבוטל,המשטרה הולכת להמליץ על ביטול המצעד בתחילת שבוע הבא,כי כל אחריות של רצח או נפגעים הרי תמיד מוטלת על המשטרה(לפעמים לא בצדק). מה שבטוח זה שאם המצעד יתקיים הסוף שלו לא יהיה טוב.(להומואים-לסביות)
בחלק ממה שאתה רושם אתה מדבר על מטרוסקסואליזם, שזו תופעה נפוצה לכל דבר גם בארצנו הקטנטונת.
עוד אני אחדד בנושא ואגיד לך שמטרוסקסואל נצפה בחופי איטליה עם בת זוגתו בחוטיני .

OMRI-TURBO
04-11-06, 12:40
בחלק ממה שאתה רושם אתה מדבר על מטרוסקסואליזם, שזו תופעה נפוצה לכל דבר גם בארצנו הקטנטונת.
עוד אני אחדד בנושא ואגיד לך שמטרוסקסואל נצפה בחופי איטליה עם בת זוגתו בחוטיני .

מעניין שקראת את כל זה בפחות מ-10 שניות והספקת כבר להגיב.
ולא הבנתי מה הקשר לאיטליה.:ph34r:

FFF
04-11-06, 12:41
מעניין שקראת את כל זה בפחות מ-10 שניות והספקת כבר להגיב.
ולא הבנתי מה הקשר לאיטליה.:ph34r:
כפי שנוכחת לגלות לא קראתי הכל ,
וכמו כן לא הגבתי על הכל .
מה זה אומר לגביי?

Real
04-11-06, 12:42
הקטע שירושלים היא עיר דתית וקדושה(חוץ מצמיגים בוערים).
שפועלת על פי התנ"ך ובאותו תנ"ך ההומויזם הוא חטא גדול,
הומואיזם,גילוי עריות והתאבדות,שלוש החטאים הכי גדולים ביהדות.

אז לא פלא שיש נגדם הפגנה שם,דבר שני,
אין לי שום דבר נגד הומואים,אבל הם הגזימו הפעם,

מה כבר לא מספיק להם תל-אביב?באמת,הם יודעים שזה לא בסדר.
ותאמינו לי ראש העיר של ירושלים לא פחות אשם בשטות הזאת,

אבל על הזין,באמת שעל הזין,כי אני יגיד לכם דבר אחד,
זה כבר לא משנה,מישהו כנראה שם הרבה כסף בכיס של אחד הכרישים בירושלים,
ובזה זה הסתכם.

OMRI-TURBO
04-11-06, 12:43
מה זה אומר לגביי?

שהצטרפת לאתר כדי לשגע אותנו, בכל אופן הדיקטטורה של השמאל הקיצוני שמכריחה אותנו לקבל כל דבר שזורקים עלינו לא תעבוד עלי, כמו שאתה רואה.
אני כבר מעבר לזה, ולשטיפת מוח שלכם ושל התקשורת.

FFF
04-11-06, 12:45
שהצטרפת לאתר כדי לשגע אותנו, בכל אופן הדיקטטורה של השמאל הקיצוני שמכריחה אותנו לקבל כל דבר שזורקים עלינו לא תעבוד עלי, כמו שאתה רואה.
אני כבר מעבר לזה, ולשטיפת מוח שלכם ושל התקשורת.
סתם הצטרפתי לפורם ? איך אני אדע שיש נושא כזה אם לא הייתי בפורם ?
בקיצור ,
מי שנראה על המשאית של שיראזי בעוד כשבוע נראה ונגיד לו שלום

Der Metzgermeister
04-11-06, 12:46
מה זה אומר לגביי?

שאתה אידיוט?

Desert-eagle
תעיף את החתימה הזאת יא מחבק עצים!!

FFF
תעיף את החתימה הזאת יא מחבק עצים!!
הבוד שלך פשוט הורס.

Bodybuilder
04-11-06, 12:48
FFF אני לא רואה שום דבר בהודעות של FFF האומו ! אין שום הגיון במישפטים שלו
מטרוסקסואליזם מה ? WTF הומו ? על מה אתה מבלבל לנו תמוח ? איטליה ? ביקיני ? חוטיני בנות ? מה קשור יחור אחד ?http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon13.gif

Krazy-Hawk
04-11-06, 12:49
הומואים = אנשים טיפשים וחסרי תכלית בעולם הזה.
בשביל מה הומואים חיים בכלל ? איזה מטרה יש להם בחיים ?
איך בדיוק הומו רוצה להקים משפחה וילדים?, ההומו הזה פשוט לא יכול להמשיך את הדור של המשפחה שלו.

תמיד יש תקווה לכל בנאדם גם להומואים, הם יכולים ללכת לרב שידריך אותם ויראה להם את הדרך הנכונה. בכלל לפי דעתי בנאדם שהוא הומו זה סה"כ בנאדם שעבר משבר בחיים ויצר לעצמו כל מני שדים במח שגורמים לו לסטות מן הנורמה.

פשוט מאוד, אלוהים ברא את כל בני האדם שווים, ונתן להם בחירה חופשית, הבחירות שעושה בנאדם זה כבר תלוי בו, וגם אם הוא טעה כמו שאמרתי תמיד אפשר לתקן ולסדר הכל, תלוי אם הבנאדם רוצה בזה או לא.

בגלל זה אותם אלה שנשארים הומואים למרות שהם יודעים שיש דרך אחרת, לא מגיע להם שום זכויות ושום דבר, הם האויב הכי גרוע של עצמם. זה מוגזם להגיד שלו מגיע להם לחיות אבל מה שכן מגיע להם זה בידוד, שיקחו את כל ההומואים בעולם וישמיו אותם בתוך עיר אחת וזהו שלא יטרידו את שאר האנשים בחרא שלהם כמו שהם רוצים לעשות מצעד במקום שהכי מתנגד לזה...

אני ממש לא איזה מטיף דתי שמנסה להחזיר מישהו בתשובה, אני בנאדם חילוני רגיל ששומר דברים בסיסיים כמו יום כיפור.

VoRteX
04-11-06, 12:52
הומואים = אנשים טיפשים וחסרי תכלית בעולם הזה.
בשביל מה הומואים חיים בכלל ? איזה מטרה יש להם בחיים ?
איך בדיוק הומו רוצה להקים משפחה וילדים?, ההומו הזה פשוט לא יכול להמשיך את הדור של המשפחה שלו.

יש הומואים שמתחתנים ומאמצים ילדים...
וכן הומוסקסואליים זה אחד הדברים הדוחים ביותר שיש, מצידי שיתחתנו ויאמצו ילדים, אבל לעשות מצעד גאווה זו כבר טיפשות...

Der Metzgermeister
04-11-06, 12:52
יש הומואים שמתחתנים ומאמצים ילדים...
וכן הומוסקסואליים זה אחד הדברים הדוחים ביותר שיש, מצידי שיתחתנו ויאמצו ילדים, אבל לעשות מצעד גאווה זו כבר טיפשות...

לאמץ ילד זה להמשיך את השושלת של משפחה אחרת.

OMRI-TURBO
04-11-06, 12:56
סתם הצטרפתי לפורם ? איך אני אדע שיש נושא כזה אם לא הייתי בפורם ?
בקיצור ,
מי שנראה על המשאית של שיראזי בעוד כשבוע נראה ונגיד לו שלום

מה אתה מנסה להוכיח אני לא מבין?
אתה מנסה לכפות עלינו לתמוך במצעד?
אני חילוני לגמרי, ואני נגד הרס ירושלים!

Krazy-Hawk
04-11-06, 12:59
עמרי,
המתרומם הזה כנראה מחפש תשומת לב כמו כל ההומואים

עזבו פשוט תנו לאידיוט הזה לחיות בסרט הדפוק שהוא חי בו
אל תתיחסו להודעות שלו וזהו

FFF
04-11-06, 13:00
אני אשמח להמשיך איתך בשיחה, אך לא בפורם הנוכחי אלא בשיחה קלה במסנ .
אגב,
יש לך גוף ממש גרנדיוזי.

Dr. Muscle
04-11-06, 13:01
קודם כל, דיעות מטופשות ציפיתי מילדים קטנים אבל לא ממך עומרי. כגודל הציפייה גודל האכזבה. מילא חבורה של עילגים בני 15 (כן באדיבילדר אני מדבר אלייך) - אבל אדם חושב שלא מונחה ע"י הדבר הנוראי ביותר שהומצא ע"י האדם, דת, ומחליט להתנגד למצעד רק בשם "ערכים ישנים" ובשם "כבוד לתושבי העיר"?

לגבי הומואים באופן כללי, חכו ילדים, יש אנשים שמגלים את זה בגיל מאוחר יותר. תסתכלו טוב טוב על עצמכם ותחשבו שמעל ל10 אחוז מהאוכלוסיה הם הומואים, ואחד מהילדים הקטנים כאן שעוד לא נגע בכוס הולך להיות הומו. אולי אתה באדיבילדר?

עצם קיום המצעד הוא דבר שאני באופן אישי חושב שהוא מטופש ומדחיק את אוכלוסיית ההומוסקסואלים משאר האוכלוסיה של המדינה. אין לי שום בעיה עם הומואים, אבל כאלו שמתנהגים בצורה מוחצנת פשוט דוחים אותי, והם אלו שבד"כ מרכיבים את המצעדים השונים האלו. אין סיכוי, בניגוד לתלאביבים אחרים, שתתפסו אותי בעצרת כזו לשם "תמיכה". אני חושב שמלכתחילה אין מה לחגוג נטיה מינית.

א-ב-ל, אם הם בחרו לצעוד ברחבי העיר וקיבלו אישור מהמשטרה, אין סיבה שלא יתקיים מצעד כזה. יום חג ומוסיקה ושומדבר שגורם למישהו נזק. הם לא הולכים במצעד, תופסים סטרייטים תמימים, ומזיינים אותם על המשאית של שיראזי. הם הולכים ורוקדים וחוגגים כמו שמותר לכל אדם במדינה. קצת מזכיר את המשאיות של החב"דניקים.

בניגוד לחרדים הטמאים שהם הסרטן של המדינה, עלוקות, שאין לי שום בעיה שישבו בירושלים (כמה שיותר רחוק ממני יותר טוב), ההומואים עושים צבא. גם בסיירות כמו שאמרו, קורעים את התחת (דו משמעות) בשביל המדינה הזו. הם הרוויחו את הזכות ללכת ולחגוג באיזה עיר שיבחרו. למה בחרו דווקא את ירושליים? מצידי שזה יהיה בשביל הפרובוקציה, לא ממש משנה לי. אוכלוסיה של נבלות מסריחות שלא תורמת אף לא דבר אחד למדינה כמו החרדים, הם לא אלו שיוכלו לבוא ולקבול על הקביעה . הם פשוט לא הרוויחו את הזכות.

הלוואי והכל יתפתח לפורענות גדולה, יתן הזדמנות לשוטרים לנפץ קצת גולגלות דוסיות.

OMRI-TURBO
04-11-06, 13:01
fff אתה מוזמן להשתתף בדיון תרבותי, בשביל לעשות זאת אתה צריך לקרוא טיעונים של אנשים אחרים (כמוני) שהשקיעו ורשמו מגילות, ורק אחר כך להגיב.
החתימה שלך בוטלה לא בגלל התמונה אלא בגלל הגודל שלה, תקטין את התמונה ותעלה אותה אם זה חשוב לך.

VoRteX
04-11-06, 13:02
לאמץ ילד זה להמשיך את השושלת של משפחה אחרת.

מבחינה ביולוגית... את ההומוסקסואלים כמובן זה לא מעניין.

Night_Wolf
04-11-06, 13:06
10/11/06 יום של בושה ויום של חרא ! הומואים משתלתים על ירושליים עיר קדושה : עשור לתת לזה לקראות, צריך לעשות משהו ! אז חשבתי פה על משהו ...
למה שלא נארגן פגישה של חברי פורום (בתל אביב/חיפה) וניסע לירושליים להיתנגד להומואים הבני זונות שרוצים לחרבן בירושליים העיר שאנכנו כול כך אוהבים ! העיר שאנכנו דואגים לו !
ולגבי הפגישה של כול חברי הפורום ישראלבודי בישביל המלחמה נגד האומואים אני רציני לגמרי ! כמו שאמרתי עשור לתת לזה לקראת ! לא בירושליים זה מוגזם """לא ירושליים""" !
הגיע הזמן להוכיח שאנכנו יהודים המיתיים ולא ניתן לחרא לעלות למלה ! חרא צריך להישאר בבייוב/בשירותים בעוד מקומות אבל לא בירושליים ! נילחם>נתנגד>ונהרוג אותם עם צריך! נקודה http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon8.gif

וואלה פעם שנאתי אותך...אבל בגלל ההודעה הזאת התחלתי לאהוב אותך מסכים ב 1000% איכס אני פשוט שונא את החולי רוח האלה!! פשוט דוחה חחחחחחחחחחחחחחחחח אפרופו הומואים פעם נסענו כמה חבר'ה דפקנו ביצים בקוקסינלים מהאוטו ושיפשפנו חחח קוקסינלים אמיתיים לא סתם חנונים ..:jockey:

shahaflol
04-11-06, 13:07
איזה פוסט מטומטם זה.
בכל מקרה, זו זכותם לצעוד איפה שבא להם, גם אם אנחנו לא מסכימים איתם. אני באמת לא מסכים איתם ולדעתי זה מיותר לצעוד שם כי הרי הם אנשים רגילים, אז מה הקטע בלצעוד ולעשות דווקא? אבל תתפלאו, אני רוצה שהם יצעדו שם כמו גדולים.
אני רצה שהם יצעדו שם רק בגלל התגובה של החרדים, בשביל אנשים שלא הולכים לצבא ולא מועילים למדינה בכלום, יש להם חוצפה לאיים להרוג אנשים במצעד הגאווה. הרוב הגדול של החרדים נחשב לטפיל במדינה, לא תורם לה כלום אבל חי על חשבונה, אבל פה יש להם ופה גדול, לא סתם. לדעתי מגיע שיעשו דווקא לחרדים כי אני ממש לא יכול להעריך אותם, הם מגיבים פה ממש לא כמו שצריך והאיומים לפגוע באנשים רק מוכיחים איזה סוג אנשים הם.

בודיבילדר, אתה פשוט אחד המפגרים שקיימים פה, תלמד לכתוב בלי שגיאות!!! זה פשוט הורג אותי לקרוא הודעות עם כל כך הרבה שגיאות כתיב, ועוד של מישהו טיפש וגזען. אני במקומך לא הייתי ממשיך להגיב פה רק כדי להסתיר את הטיפשות שבהודעות.

ד"א הויכוח עם Fff ממש דבילי כי גם אם זה מישהו רציני מהפורום, זה שהוא מסתתר מאחורי משתמש אחר כדי שלא יזהו אותו זה כבר מוריד מהכבוד שלו, לדעתי. אני מציע לכם לא להמשיך להתווכח איתו כי זה סתם מיותר ויגרר לשטויות.

Night_Wolf
04-11-06, 13:08

גם אני חילוני לגמריי לא מרגיש נוח ולא מצליח כמעט לשמור מצוות אין מה לעשות יש גם אנשים כאלה ...
אבל אני מסכים פה אם עומרי ואם כל אחד אחר לא לתת להם ללכת בירושלים תחשבו מה יגידו עלינו בעולם עיר הבירה של ישראל עיר ההומואים

shahaflol
04-11-06, 13:09
דר' מסל ממש הודעה לעניין! לא קראתי הכל אבל לפי ההתחלה אתה יודע על מה אתה מדבר!

יש פה הרבה מאוד אנשים שאו שהם הומואים בהכחשה, או שהם הומופובים. בשני המקרים הם לא חכמים במיוחד ( כן אני מדבר אליך בודיבילדר וגם קצת אלייך קרייזי הוק)

עריכה: דר' מסל אני מסכים איתך במאה אחוז! יפה שיש מישהו נורמלי פה

Bodybuilder
04-11-06, 13:10
קודם כל, דיעות מטופשות ציפיתי מילדים קטנים אבל לא ממך עומרי. כגודל הציפייה גודל האכזבה. מילא חבורה של עילגים בני 15 (כן באדיבילדר אני מדבר אלייך) - אבל אדם חושב שלא מונחה ע"י הדבר הנוראי ביותר שהומצא ע"י האדם, דת, ומחליט להתנגד למצעד רק בשם "ערכים ישנים" ובשם "כבוד לתושבי העיר"?

לגבי הומואים באופן כללי, חכו ילדים, יש אנשים שמגלים את זה בגיל מאוחר יותר. תסתכלו טוב טוב על עצמכם ותחשבו שמעל ל10 אחוז מהאוכלוסיה הם הומואים, ואחד מהילדים הקטנים כאן שעוד לא נגע בכוס הולך להיות הומו. אולי אתה באדיבילדר?

עצם קיום המצעד הוא דבר שאני באופן אישי חושב שהוא מטופש ומדחיק את אוכלוסיית ההומוסקסואלים משאר האוכלוסיה של המדינה. אין לי שום בעיה עם הומואים, אבל כאלו שמתנהגים בצורה מוחצנת פשוט דוחים אותי, והם אלו שבד"כ מרכיבים את המצעדים השונים האלו. אין סיכוי, בניגוד לתלאביבים אחרים, שתתפסו אותי בעצרת כזו לשם "תמיכה". אני חושב שמלכתחילה אין מה לחגוג נטיה מינית.

א-ב-ל, אם הם בחרו לצעוד ברחבי העיר וקיבלו אישור מהמשטרה, אין סיבה שלא יתקיים מצעד כזה. יום חג ומוסיקה ושומדבר שגורם למישהו נזק. הם לא הולכים במצעד, תופסים סטרייטים תמימים, ומזיינים אותם על המשאית של שיראזי. הם הולכים ורוקדים וחוגגים כמו שמותר לכל אדם במדינה. קצת מזכיר את המשאיות של החב"דניקים.

בניגוד לחרדים הטמאים שהם הסרטן של המדינה, עלוקות, שאין לי שום בעיה שישבו בירושלים (כמה שיותר רחוק ממני יותר טוב), ההומואים עושים צבא. גם בסיירות כמו שאמרו, קורעים את התחת (דו משמעות) בשביל המדינה הזו. הם הרוויחו את הזכות ללכת ולחגוג באיזה עיר שיבחרו. למה בחרו דווקא את ירושליים? מצידי שזה יהיה בשביל הפרובוקציה, לא ממש משנה לי. אוכלוסיה של נבלות מסריחות שלא תורמת אף לא דבר אחד למדינה כמו החרדים, הם לא אלו שיוכלו לבוא ולקבול על הקביעה . הם פשוט לא הרוויחו את הזכות.

הלוואי והכל יתפתח לפורענות גדולה, יתן הזדמנות לשוטרים לנפץ קצת גולגלות דוסיות.

אני מעוכזב מההודעה הזאת ! בכול מקרה לא רוצה לקרוא לך (הומו)
ועדיין קראתי רק חלק !
אני מאוד מופתע מההודעה הזאת ! בתח גם עומרי

תתביש בחור http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon13.gif

shahaflol
04-11-06, 13:13
בודיבילדר, גם עילג גם טיפש וגם גזען! ההורים שלך בטח גאים בך!

OMRI-TURBO
04-11-06, 13:14
[=Dr. Muscle]קודם כל, דיעות מטופשות ציפיתי מילדים קטנים אבל לא ממך עומרי. כגודל הציפייה גודל האכזבה. מילא חבורה של עילגים בני 15 (כן באדיבילדר אני מדבר אלייך) - אבל אדם חושב שלא מונחה ע"י הדבר הנוראי ביותר שהומצא ע"י האדם, דת, ומחליט להתנגד למצעד רק בשם "ערכים ישנים" ובשם "כבוד לתושבי העיר"?

צריך להיות בן 15 בשביל לא להתבייש להגיד מה פסול ומה לא?
חבל מאוד.
אני לא מתנגד למצעד מבחינת דת,אני לא אדם דתי, ואני שונא את החרדים באותה מידה שאני מתנגד למצעד.
ערכים ישנים כבוד ושמרנות זה לא בהכרח דת וזה לא חייב להיות קשור לדת.
היו המון משטרים אנטי דתיים בעולם שדגלו בשמרנות, מי אמר שערכים טובים וישנים הם נחלת הדתיים? לחילוניים אין ערכים? מצער מאוד אני לא מסכים איתך.

אז מה אתה מנסה להגיד פה שאנחנו צריכים לקבל את המצעדים שלהם ואת הביזיון שמגיע לרחובות הארץ?
אין לי בעיה שיעשו מה שהם רוצים בפרטיות שלהם,אני לא הולך להגיד לאנשים מה לעשות בבית זכותם להתסתובב ערומים ולעשות מה שבא להם שם , לעלות אחד על השני במטבח בסלון או בכל מקום אחר.
ברגע שלוקחים את הסטיות האלה החוצה, כן סטיות, כמה שזה מקובל היום להיות הומו בחרה הליברלית זאת הסטייה הכדי גדולה שיכולה להיות מחוקי הטבע,כאשר הסלידה להומוסקסואליות היא הדבר הטבעי והמטרה העיקרית של הטבע, יחסים בין בני אותו מין מגעילים כל כך בכלל שהטבע יצר אותנו בצורה שנתנגד בכל תוקף למגע מהסוג הזה, ולא סתם, הרי הטבע כולו קיים ונבנה רק בזכות זכר+נקבה , פלוס ומינוס. כל סטייה מהחוק הכי ראשוני של הטבע היא חמורה.
עכשיו כמו שידוע לך בן אדם לא יכול לשלוט בנטיות שלו,ברוב המקרים.
אבל לשמור את זה בבית הוא כן יכול.
הבית לא מספיק טוב בשביל לעשות דברי זימה?
כניראה שלא.
תל אביב שכולה מלוכלכת במצעדים ובמסיבות של ההומואים לא מספיק טובה יותר?
כניראה שלא.
צריכים ללכת לעיר ההיסטורית הכי חשובה בעולם, כן הכי חשובה.
ולהדביק אותה בגועל נפש החולני המערבי והליברלי הזה.

הם קיבלו אישרו מבית המשפט לקיים את זה, האישור הזה יתבטל שבוע הבא בגלל שלפי דברי המשטרה יש סכנת חיים והיא לא תאשר את המצעד במתכונת הנוכחית שלו.
בניגוד לחרדים הטמאים שהם הסרטן של המדינה, עלוקות, שאין לי שום בעיה שישבו בירושלים (כמה שיותר רחוק ממני יותר טוב),
זה לא מחלחמה של חילוניים נגד דתיים.
לא חייבים להיות דתי בשביל להתנגד למצער הזה ולא חייבים להיות הומו בשביל להתנגד לדתיים.
אין שום בעיה להיות נגד החרדים ובאותו זמן לא לתמוך במצעד.
החרדים הם כלי בשבילי בסיטואציה הזאת,להתנגד לדבר אחר שאני לא תומך בו, אז הפעם אני בצד של החרדים, הם פשוט כלי זה הכל.
אתה צודק בקשר למה שאמרת על החרדים,ובאותו זמן השנאה שלי לחרדים לא מקרבת אותי אפילו ס"מ קרוב יותר לתרבות הגייז.
[/quote]

OMRI-TURBO
04-11-06, 13:16
אני מעוכזב מההודעה הזאת ! בכול מקרה לא רוצה לקרוא לך (הומו)
ועדיין קראתי רק חלק !
אני מאוד מופתע מההודעה הזאת ! בתח גם עומרי

תתביש בחור http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon13.gif

גבר אל תתרגש, תהיה משוכנע במי שאתה, ואל תתן לאף אחד לשכנע אותך או לשטוף את המוח שלך בגלל שאתה מאמין בערכים, ומתנגד לשטויות שהחברה מנסה לזרוק עליך.

Dr. Muscle
04-11-06, 13:17
אני ממשיך להפעם מהדיעות כאן. זה באמת פורום של Meatheads, בניגוד לכל מה שחשבתי. איפה הניגרי להגן?
הומואים כן זכאים לזכויות. הם אולי לא הולכים להמשיך את השושלת אבל מה אנחנו חיות שחיים רק בשביל להנציח את הזרע שלנו לעולמי עד?
אם הם נהנים, מה אכפת לך? איזה זה פוגע במישהו באיזושהי צורה?

מצחיק שבד"כ כשמדברים על זה בתלאביב אני מייצג את הדיעות ה"ישנות" שאומרות למה להיות כזה מוחצן, וכאן אני נאלץ להיות נציג ההומואים הבינלאומי. זה כמו ויכוח עם אנשי מערות בערך.

Night_Wolf
04-11-06, 13:17
קיצור גם זה ניסיון להשפיע על תרבות הישראלית במדינה שלנו תבינו ישראלים זאת השליטה פה לא הומואים לא לסביות לא דתיים לא עולים חדשים לא כלום במדינת ישראל שולטים היהודים ! תחשבו עוד כמה זמן הם ינסו להקים מפלגה לעשות חוקים להומואים איכססססססססס :ph34r:

Bodybuilder
04-11-06, 13:18
בודיבילדר, גם עילג גם טיפש וגם גזען! ההורים שלך בטח גאים בך!

לא ! ההורים שלי לא גאים <<< אבא שלי אוהב בנות :whistle:
באיקר אמא שלי לא גאי !
והם לא גאים בי הם אוהבים אותי ! יש לי את ההורים אכי טובים תודה ל 'ה !!! :jockey:

אה ולפי מה שאני הבנתי גם אתה מזוין בתחת ! לא רוצה לבזבז יותר מדי מילים על הומו ! לא שווה את זה http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon12.gif

Night_Wolf
04-11-06, 13:20
כל המשפחה שלי נגד המצעד הזה ! יש לי חבר במג''ב בירושלים הוא מזה מקווה שיסימו אותו בתור שוטר במצעד הזה וההומואים יעשו בלאגן ישר עלה בתוך הראש בלי לחשוב פעמיים !!

Fatty
04-11-06, 13:21
כל הכבוד דר מאסל.
אני איתך

ולכל השאר, מותר לכם להתנגד למצעד כי זו מדינה חופשית, אבל בין זה ובין להגיד את כל השטויות שנכתבו פה יש הבדל גדול....

יופי, עכשיו אחרי שכתבתי את זה לא עוברות 10 דקות ובאדיבילדר כותב שאני הומו. איזה כיף.

OMRI-TURBO
04-11-06, 13:22
quote=shahaflol]איזה פוסט מטומטם זה.
הפוסט מטומטם?
כניראה שאתה לא מעורב במה שקורה היום בארץ אם אתה חושב שהנושא הזה לא מספיק חשוב בשביל דיון.

בכל מקרה, זו זכותם לצעוד איפה שבא להם, גם אם אנחנו לא מסכימים איתם. אני באמת לא מסכים איתם ולדעתי זה מיותר לצעוד שם כי הרי הם אנשים רגילים, אז מה הקטע בלצעוד ולעשות דווקא? אבל תתפלאו, אני רוצה שהם יצעדו שם כמו גדולים.
זכותם לפי החוק,כרגע.
זה לא אומר שאנחנו צריכים לשבת ולא להתייחס בזמן שאנחנו רואים את הדבר הזה קורה,הזכות שלי להתנגד לזה שווה לזכות של אותו בן אדם לצעוד בתחתונים ברחבי העיר.
אני רצה שהם יצעדו שם רק בגלל התגובה של החרדים,
למה? למה אנשים עושים את זה. למה אתם לא מבינים שאפשר גם לשנוא את החרדים וגם להתנגד לביזיון ולירידת ערכים בחברה!
מי אמר שבשביל להיות חילוני צריך לקבל כל דבר שזורקים עליך?
או שצריך להתנגד ל-100 אחוז מהדברים שהציבור הדתי תומך בהם?
זה פשוט ילדותי.
אתה יודע מה, תשנא 99 אחוז מהדברים שהציבור החרדי עומד מאחוריהם סבבה? נישאר לך עדיין דבר אחד שאתה יכול להסכים איתם וזה העניין שאנחנו מדברים עליו עכשיו.

בודיבילדר, אתה פשוט אחד המפגרים שקיימים פה, תלמד לכתוב בלי שגיאות!!! זה פשוט הורג אותי לקרוא הודעות עם כל כך הרבה שגיאות כתיב, ועוד של מישהו טיפש וגזען. אני במקומך לא הייתי ממשיך להגיב פה רק כדי להסתיר את הטיפשות שבהודעות.

אני מבקש שלא תדבר ככה לחברי הפורום, זה שיש לבן אדם דעה שונה משלך זה לא אומר שהוא טיפש.

ד"א הויכוח עם Fff ממש דבילי כי גם אם זה מישהו רציני מהפורום, זה שהוא מסתתר מאחורי משתמש אחר כדי שלא יזהו אותו זה כבר מוריד מהכבוד שלו, לדעתי. אני מציע לכם לא להמשיך להתווכח איתו כי זה סתם מיותר ויגרר לשטויות.

גם נכון.

Night_Wolf
04-11-06, 13:23
טוב מה אני כותב בדיון המפגר הזה אני בניגוד פה לכמה אנשים שחשוב להם לדבר על הומואים ועל חייהם...אני הולך להיתאמן ! אז בקיצור הדיעה האחרונה שלי היא
הומואים=אנשים חולי נפש אם בעיות שלא צריך לתת להם להישתלט יותר מדי על המדינה לא אמרתי לגרש אותם שיחיו פה אבל שישבו בשקט! לא מענין אף אחד למי הם דוחפים בתחת בחדר המיטות הדוחה והוורוד שלהם

יאלה יום טוב :diractor:

shahaflol
הוא לא אמר שהוא תומך במצעד, הוא אמר שזו זכותם. בכל מקרה, גם אם הם לא אמורים לצעוד שם, לחרדים אין זכות ביטוי בעניין. הם לא הרוויחו את הזכות להביע את דעתם, הם רק מזיקים למדינה, בעוד שהרבה מאוד ממי שצועד במצעד הזה לא השתמט מהצבא ולא חי על חשבון תקציב המדינה. שוב, אף אחד לא אמרתי שאני תומך במצעד, אבל זה לא כזה משנה לי אם הוא יתקיי או לא. הדבר שמפריע לי בעניין זה החרדים עם התגובות שלהם, וזה שהם חושבים שהמדינה חייבת להם משהו. הם גזענים, וזה מעצבן. הם לא יכולים אף אחד ששונה, בין אם זה דת, זהות מינית כמו במקרה הזה, ולפעמים גם גזע. אני חושב שחובה ללמד את החרדים שאנחנו לא כפופים למילתם, ושכדי שנקשיב להם הם יצטרכו לפעול קצת יותר למען המדינה ופחות לחיות על חשובננו.

Dr. Muscle
עומרי , הם בסה"כ עושים שמח. כן גם אותי לא הכי מדליק בעולם חברה שרוקדים בבגדי גוף, אבל הם נהנים מזה וזה הדרך שלהם להתפרק, להתגאות, או מה שזה לא יהיה. אנשים כמוני וכמוך לא ניפגע אם נראה את זה, אולי לא נתחבר, לא נמשך לזה, אבל היחידים שזה פוגע בהם ולכן הם היחידים שעושים כזה רעש הם החרדים המזויינים.
אז מה אם ירושלים היא עיר היסטורית חשובה? מה אם המצעד היה ברומא, שהיסטורית חשובה הרבה יותר? זה פאקינג בולשיט, זה מה שזה. לא נלחמים פה על האופי של ירושלים, נלחמים פה על כיף של כמה שעות לאנשים.

תסתכל עם מי אתה בפינה. על איזה ערכים ישנים אתה מדבר? אני מבין את ההתנגדות שמקורה ב"למה דווקא בירושלים", ואני אומר פאק ירושלים וכל הקופים הדתיים, תן להם לסבול מזה על אפם ועל חמתם.

ובאדיבילדר הוא לא טיפש, הוא פאקין טיפששששש. אם הוא צריך שילך עם מילון צמוד, כי נמאס לי לשבת ולנסות לפענח מה הוא מנסה לומר.

עומרי, מה שאני מנסה להבין הוא על איזה ערכים "לא דתיים" אתה מדבר? לשמור על צניעות? אם שומרים על צניעות ומתנגדים לכזה דבר, שזה לגנטימי, אז מתנגדים לזה גם בתלאביב וגם בירושלים ואין קשר למיקום גיאוגרפי של כזה מצעד. השאלה היא לא האם המצעד צריך להתקיים, אלא האם נכון שלא יתקיים בירושלים אלא במקומות אחרים ?

OMRI-TURBO
04-11-06, 13:25
[=Dr. Muscle]אני ממשיך להפעם מהדיעות כאן. זה באמת פורום של Meatheads, בניגוד לכל מה שחשבתי. איפה הניגרי להגן?
הומואים כן זכאים לזכויות. הם אולי לא הולכים להמשיך את השושלת אבל מה אנחנו חיות שחיים רק בשביל להנציח את הזרע שלנו לעולמי עד?
אם הם נהנים, מה אכפת לך? איזה זה פוגע במישהו באיזושהי צורה?

גבר , שיהנו שיעשו מה שהם רוצים!!!! אבל בבית!!!! להוציא סטייה כזאת החוצה, להתגאות בה, ולהראות לחברה שזה נורמלי, ועוד לעשות אותה ברחבי העיר ההיסטורית החשובה ביותר בעולם,ירושלים, זה כבר עובר כל גבול!! העיר הזאת חשובה לכל העולם לא רק לדוסים!
אתה חושב שבוותיקן היו עושים מצעד גאווה??? בחיים לא!!!

[/quote]

Bodybuilder
04-11-06, 13:26
עוד משהו שרציתי להוסיף : למה הילדים שלנו,האחים וההחיות ההקטנים שלנו צריכים ליראות את כול זה ? למה הם צריחים לקחת דוגמא מהאנשים שלא שווים יריקה אפילו ?
איזה דוגמא זה נותן להם ? מה זה מלמד אותם ?
Dr Muscle אחשיו ראינו את הפרצוף האמיתי שלך .

shahaflol
04-11-06, 13:30
באיקר אמא שלי לא גאי !
והם לא גאים בי הם אוהבים אותי ! יש לי את ההורים אכי טובים תודה ל 'ה !!! :jockey:

אה ולפי מה שאני הבנתי גם אתה מזוין בתחת ! לא רוצה לבזבז יותר מדי מילים על הומו ! לא שווה את זה http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon12.gif

הנה הומופוב מושבע. לא התכוונתי גאים בצורה הזו אתה מפגר או משהו? "גאים בך" באמת רימז לך איכשהו על זה?? רק שתדע, יש לפחד שלך מהומואים כנראה סיבה... וזה לא דבר טוב בשבילך. באמת שלבזבז עליך מילים זה מיותר, כי לפי התגובות שלך אתה ההומו שביננו, והומו בהכחשה!
אתה עבריין מקלדת אההה? כי במציאות לא היית מדבר אליי ככה בחיים, מהסיבה הפשוטה שלא היית נשאר שלם ובריא אחרי כן, אבל אל תדאג אני לא מתכוון לריב עם הומו באינטרנט.

אז עכשיו כל מי שחושב שונה ממך הומו?? אז לפי מה שאני רואה רוב העולם פה הומואים, והסטרייטים היחידים הם אתה והחרדים.

shahaflol
04-11-06, 13:31
בודיבילדר, עכשיו*!!!

למה לעזאזל שמישהו יראה את זה?? או שאולי אתה מתכוון ללכת לצעוד??

Dr. Muscle
04-11-06, 13:32
אתה מפחד שהחיות שלך יקחו דוגמא ממצעד הגאווה ?
ראית את הפרצוף האמיתי שלי, אדם שמוכן להלחם גם עבור אוכלוסיה שהוא לא משתייך אליה.
אדם שמעדיף אלף הומואים מאשר אידיוט אחד שלא מסוגל לחבר משפט? תאמין לי שאני לא לבד.
לגבי לקחת דוגמא - אני מנסה להבין על מה אתה מדבר. אתה חושב שכל מי שרואה משאית כזו נעשה הומו? אפשר לחשוב שזה משאית שמזדיינים עליה. כולה כמה חברה שרוקדים בצורה מוחצנת עם בגדים מינימליים. אף אחד לא אמור להפגע מזה.

ועומרי, זו לא סטיה. זו הדרך חיים שלהם. אני נגד ההחצנה הזו כי לדעתי זה מטופש, אבל זו זכותם המלאה. כמו שזכותי וזכותך ללכת ולעשות פוזינג ברחבי העיר ולעמוד ולחשוף את השרירים שלנו. גם אם זה יפגע באנשים שנהיה בתחתונים... שיזדיינו.
השאלה למי אכפת מירושלים ? הוותיקן היא עיר שנוסדה לכמורה, וירושלים לעומת זאת היא עיר קדושה לכל הדתות אבל יש בה גם חילונים שמותר להם גם להנות ולעשות כיף. ואם זה הכיף שלהם, גם אם זה לא הכיף שלנו, שיהנו.

shahaflol
04-11-06, 13:33
עומרי, אני לא מדבר אליו ככה כי הוא חושב שונה, גם אתה חושב שונה. אבל שמת לב איך הוא מדבר?? תשמע צריך לשים סוף לעבריני מקלדת האלה, כי אני בטוח משום מה שאין לו את הבטחון במציאות כמו מול המסך.

עריכה:
יצא לי לדבר על זה עם הרבה מאוד חברים שלי. אתם יודעים את זה שלפי התורה, יש כזו מצווה להרוג אם אני לא טועה 7 עמים שהיו אויבים שלנו בתקופת התורה. פרשנויות שונות לתורה אומרות שהמצווה הזו כבר לא רלוונטית, והם פירשו את המצווה כרצונם. לפי הרבה מאוד דיעות, זו מצווה להרוג את ההומואים והלסביות בין היתר. עוד לפי דיעות אלה שאם יהודי הורג נוצרי, זה לא מצווה אמנם אבל גם זה לא דבר פסול, משום שהנוצרים נחשבים לנחותים יותר מהיהודים שלא כמו המוסלמים שנחשבים בעיני היהודים לשומרי מצוות טובים.
על סמך דיעות אלה, אני מבין מאוד למה אנשים שנאו יהודים מאז ומתמיד ולמה האנטישמיות קיימת בכלל. עוד נקודה למחשבה על החרדים

Bodybuilder
04-11-06, 13:34
הנה הומופוב מושבע. לא התכוונתי גאים בצורה הזו אתה מפגר או משהו? "גאים בך" באמת רימז לך איכשהו על זה?? רק שתדע, יש לפחד שלך מהומואים כנראה סיבה... וזה לא דבר טוב בשבילך. באמת שלבזבז עליך מילים זה מיותר, כי לפי התגובות שלך אתה ההומו שביננו, והומו בהכחשה!
אתה עבריין מקלדת אההה? כי במציאות לא היית מדבר אליי ככה בחיים, מהסיבה הפשוטה שלא היית נשאר שלם ובריא אחרי כן, אבל אל תדאג אני לא מתכוון לריב עם הומו באינטרנט.

אז עכשיו כל מי שחושב שונה ממך הומו?? אז לפי מה שאני רואה רוב העולם פה הומואים, והסטרייטים היחידים הם אתה והחרדים.

אני לא יגיד לך " בן :):):):) איפה אתה גר אני יבוא לפרק לך תצורה וכ"ד "
כי אני לא :) אתה לא שווה את זה ! עבריין מקלדת ? חחחחחחח
טוב בעצם עם אתה רוצה מקות אפשר לארגן :disgust:
דרך הגב הומו אתה יכול להגיד לי בן כמה אתה ? אולי אתה ילד בן 13 שמנסה להראות את עצמו הומו גבר ? חחחחחhttp://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon10.gif
אזוב לך לישון !

TZAHI10
04-11-06, 13:34
לא הספקתי לקרוא את כל ההודעות. אבל מאוד התאכזבתי לראות שהרבה אנשים כאן דיי גזעניים ושטחיים. אומרים שצריך להרביץ למישהו בגלל שהוא הומו, או לשים אותו בבידוד. והיה פה אחד שחושב שזה איזה בעיה בראש או משהו.. מה שהולך פה באמת מגעיל. אני לא נגד הומואים ובדרך כלל בעד. עם רובם אני לא מסתדר הכי טוב ועם חלק דווקא כן. גם אם חלק דוחים אותי אני לא רואה סיבה להרביץ להם או לנדות אותם הם עדיין בני אדם.
אני דיי בדיעה חלקית עם Omri_turbo - המצעד בירושלים ליד החרדים מבחינת המיקום הוא מוגזם וחבל שהרשו להם לעשות כך.

המשתמש החדש Fff - אתה קורע אותי מצחוק עם ההודעות שלך.. אבל זה דיי ברור שאתה עושה את זה סתם בכוונה גם התמונה ההיא ששמת סתם בשביל לעצבן אם אתה בעד המצעד תעשה את זה בצורה תרבותית במקום להיכנס ראש בראש ולעצבן.

אני רוצה רק שתדעו משהו, יש לי ידיד הוא טיפוס מאוד נחמד. וכן הוא הומו. הוא לא נראה הומו, נראה מאוד סטרייט, מתנהג כמו סטרייט אף פעם איאפשר היה לנחש עליו. הוא בחור מאוד טוב נשמה טובה עוזר לכולם... וגם כמובן שירת בצבא. הוא בעצמו לא אוהב הומואים שמחצינים את עצמם יותר מידי וקוקסינלים גם. אני לא רואה סיבה לבודד או להרביץ או לשנוא בחור כזה טוב שתורם לקהילה. עכשיו כל המשפחה שלו בסדר עם זה שהוא הומו. אבל שאבא שלו גילה את זה הוא הרביץ לו ואיים עליו שאם יראה אותו עם מישהו הוא יהרוג אותו. ובגלל זה הוא בורח מהבית...
ומאוד חבל שיש פה אנשים שיכולים להיות אבות כאלה כשיהיו גדולים

Bodybuilder
04-11-06, 13:37
בודיבילדר, עכשיו*!!!

למה לעזאזל שמישהו יראה את זה?? או שאולי אתה מתכוון ללכת לצעוד??

אז זהו זה מה שעומרי ניסה להגיד : שיעשו את כול זה בבתים שלהם בשקת ! מישהו לא נותן להם ? אבל הם דפקא בחרו את ירושליים זאת אומרת הם פשוט מראים לנו שהם שמים אלינו זין !
ועוד פעם למה האחים הקטנים שלנו צריכים ליראות את זה ולקחת מזבל דוגמא ?

Antonator1
04-11-06, 13:40
ד"ר מאסל, כל דבר שבאתי להגיד עכשיו - הסתכלתי קצת וראיתי שכבר אמרת. הדיעות המבוססות והנכונות ביותר בנושא, ללא ספק.

OMRI-TURBO
04-11-06, 13:40
עומרי , הם בסה"כ עושים שמח. כן גם אותי לא הכי מדליק בעולם חברה שרוקדים בבגדי גוף, אבל הם נהנים מזה וזה הדרך שלהם להתפרק, להתגאות, או מה שזה לא יהיה. אנשים כמוני וכמוך לא ניפגע אם נראה את זה, אולי לא נתחבר, לא נמשך לזה, אבל היחידים שזה פוגע בהם ולכן הם היחידים שעושים כזה רעש הם החרדים המזויינים.
אז מה אם ירושלים היא עיר היסטורית חשובה? מה אם המצעד היה ברומא, שהיסטורית חשובה הרבה יותר? זה פאקינג בולשיט, זה מה שזה. לא נלחמים פה על האופי של ירושלים, נלחמים פה על כיף של כמה שעות לאנשים.

תסתכל עם מי אתה בפינה. על איזה ערכים ישנים אתה מדבר? אני מבין את ההתנגדות שמקורה ב"למה דווקא בירושלים", ואני אומר פאק ירושלים וכל הקופים הדתיים, תן להם לסבול מזה על אפם ועל חמתם.

אלון, "עושים שמח"????? איזה שמחה אתה רואה פה? מלחמה הולכת להתרחש בעקבות זה! איפה השמחה???? תגיד לי אנחנו חברה של כלבים שעולים אחד על השני בכל הזדמנות וברחוב? להוציא סטיות החוצה זה לא לעשות שמח זה לזלזל בכבוד שלנו כבני אדם ולהדביק את החברה בסטיות ובזוהמה! תשאל אותי אם אני בעד מצעד האהבה(שהוא כביכול "סטיירטי") בטח שלא! ובטח שלא בירושלים, אז כמו שאתה רואה זה לא רק בגלל שמדובר בהומואים. בקצב הזה עם הליברלזים שרק מחמיר מפעם לפעם עוד 50 שנה אנשים יעשו אורגיות ברחוב, זה יהיה חוקי לזיין חיות, וכל סטייה אפשרית תהיה מקובלת, כי הרי זה זכות של כל בן אדם לחשוב/ לעשות כל מה שהוא רוצה.
אלון, ליברלזים גורם להרס של החברה מבפנים, ואם לא שמת לב לזה, כדי שתראה איך אירפה קורסת לאט לאט, אירופה המערבית.
הליברלזים הקיצוני הזה הביא להרס של מדינות חזקות מאוד, גם מבחינת צבא וגם מבחינת כלכלה, לקריסה מבפנים!!!!! אירופה לא במצב של מלחמה היום, ומה שהורס אותה זה הליברלזים, שאחד מהביטויים שלו זה המצעדים והגייז. חברים, אירופה מתרסת רק בגלל שהיא נותנת חופש ביטוי וליברלזים, המוסמלמים מציפים את אירופה,מהגרים מכל מקום,אפריקה,אסיה,מדינות ערב. בצרפת 7 מיליון מוסלמים!!! יותר מאשר כל האנשים במדינה שלנו, והמספרים האלה רק גודלים מיום ליום! לפי הערכות אפילו אם אירופה סוגרת את השערים שלה ועוברת מליברלזים ללאומנות או פאשיזם, עדיין הריבוי הטבעי של המהגרים והומוסלמים מנצח , ואירפה מתרסקת , הכל שאלה של מתי ועוד כמה זמן , זאת השאלה היחידה.
ליברליזם כמו שמר"צ תומכים בו אומר הרבה יותר מלאפשר את המצעד הזה, הם מאכילים אותכם בכפית כל פעם קצת. היום זה המצעד, מחר זה דברים אחרים, עד שירסקו כל זכר ללאומנות ומוסרת בארץ.
אני לא רואה את זה ככל המלחמה, את הנושא הזה של המצעד, זה רק חלק קטן מאוד מהבעיה האמיתית.
מר"צ הם האוייב העקרי, ההומוסקסואלים הם רק כלים של מר"צ! אל תטעו אפילו לשניה, מר"צ לא עושה את כל זה בגלל האיכפתיות שלה מההומואים, היא עושה את זה בשביל לכפות עלינו את האידיאולוגיה הליברלית שלה שיש לה הרבה ביטויים חוץ מהמצעד.

ran7
04-11-06, 13:41
באיקר אמא שלי לא גאי !

אתה לא רוצה לבזבז מילים על הומואים נכון?
אז למה פתחת את הנושא הזה...

למרות שאני גם לא מסכים עם הנטחנים בתחת(הומואים)

Psychopath
04-11-06, 13:42
אם הם נולדו ככה - לפחות שלא יתגאו בזה. אם לסטרייטים אין מצעד, אז גם להם לא צריך להיות.

מילים כדורבנות
בזה אפשר למצות את הפוסט.

אליאב
04-11-06, 13:43
אז זהו זה מה שעומרי ניסה להגיד : שיעשו את כול זה בבתים שלהם בשקת ! מישהו לא נותן להם ? אבל הם דפקא בחרו את ירושליים זאת אומרת הם פשוט מראים לנו שהם שמים אלינו זין !
ועוד פעם למה האחים הקטנים שלנו צריכים ליראות את זה ולקחת מזבל דוגמא ?
חחחחחחח אחי אתה שונא הומואים בדיוק כמו שהנאצים שנאו יהודים, אחי הם נולדו ככה הם לא אשמים גם ככה עוברים עליהם חיים לא פשוטים.
המצעד לא צריך להתקיים בירושלים כי זה עיר קודש עיר בירה עיר שיש בא הרבה דתיים (וזה נוגד את הדת שחבל על הזמן) לדעתי שיעשו את זה בתל אביב אם כבר - למרות שחבל בכלל לעשות מצעד כזה צריך מלא שוטרים וביטחון ובשביל מה ? שיהיו גאים בבית...
אתה לא צריך לשנוא אותם כל כך - אבל אני מבין את הכעס שלך זה לא הכי כיף לראות בירושלים 10000000 הומואים מאושרים...

Tnavon
04-11-06, 13:43
פשוט גועל נפש
יכולים לעשות את זה ב מיליון ואחד מקומות אבל לא, דווקא לעשות ליהודים ולדתיים
שילכו לתא לאשקלום לחיפה מזה משנה איפה
רק לא ירושלים!!

shahaflol
04-11-06, 13:47
כמו שאמרו פה, אתה שונא הומואים בדיוק כמו שנאים שונאים יהודים. אם אתה יכול להצדיק את הגזענות שלך, אני אוכל להצדיק מסיבות די דומות ואפילו יותר טובות את הנאציזם וגם את השואה אם צריך.
אין צורך להזכיר שאני ממש לא מסכים עם הנאציזם נכון??
בודיבילדר, יש לך אחים?? באסה להם. אני שוב אומר לך, אני מסכים איתך שהם לא צריכים להחצין את זה ולהגזים עם זה, אבל מי אלה החרדים שיגידו להם מה לעשות?? זה שאתה מקלל ומחשיב להומו כל מי שלא מסכים איתך זה כבר ברור שאתה לא חכם במיוחד.

Psychopath
04-11-06, 13:48
פשוט גועל נפש
יכולים לעשות את זה ב מיליון ואחד מקומות אבל לא, דווקא לעשות ליהודים ולדתיים
שילכו לתא לאשקלום לחיפה מזה משנה איפה
רק לא ירושלים!!

שילכו לבאר שבע. :)

הומואים זה לא טבעי.

יונתן.ב.
04-11-06, 13:52
:wacko:
תגידו לי בקשה שהפוסט הזה הוא משנת 1940. כי אני בחיים לא האמנתי שיש עוד ישראלים שחיים במדינה הזאת שהגיעו לרמה כזו של גזענות והומופוביות.

באדיבילדר הוא ללא ספק הבן אדם הכי טיפש וצר אפקים שיצא לי לקרוא הודעה שלו בזמן האחרון.
אני לא אומר את זה להעליב או משהו. באדיבילדר אתה באמת טיפש.באמת.
ותחסוך ממני בבקשה תגובה שבה תספר ללי כמה אני הומו. אני לא, וגם אותי מגעיל לראות הומואים מוחצנים. מגעיל מאוד אפילו. אבל זה לא אומר שצריך להרוג אותם. זה לא אומר שהם לא אנשים וזה לא אומר שאין להם זכויות יא גזען אפס.
החלק הכי נורא הוא שהודעות כאלה זוכות לעידוד על ידי מנהל האתר כשהן בעצם אמורות להימחק.

אני חייב לציין גם שהצחיק אותי שהמילה היחידה שבאדיבילדר כותב בלי שגיאות כתיב היא המילה הומו.

shahaflol
04-11-06, 13:54
יונתן, גם הצחיק אותי שהוא טרח לברר את היום של המצעד

פסיכופט, נכון הומואים זה לא טבעי, מבכים במאה אחוזה. גם דת זה לא דבר טבעי, אף אדם לא נולד מאמין באלוהים, ולכן שני המקרים קצת בעייתים, אבל זה לא אומר שמישהו מהם צריך למות, לא הומואים ולא דתיים

Tnavon
04-11-06, 13:55

ובאדיבילדר הוא לא טיפש, הוא פאקין טיפששששש. אם הוא צריך שילך עם מילון צמוד, כי נמאס לי לשבת ולנסות לפענח מה הוא מנסה לומר.

עומרי, מה שאני מנסה להבין הוא על איזה ערכים "לא דתיים" אתה מדבר? לשמור על צניעות? אם שומרים על צניעות ומתנגדים לכזה דבר, שזה לגנטימי, אז מתנגדים לזה גם בתלאביב וגם בירושלים ואין קשר למיקום גיאוגרפי של כזה מצעד. השאלה היא לא האם המצעד צריך להתקיים, אלא האם נכון שלא יתקיים בירושלים אלא במקומות אחרים ?

הקטע פה הוא לא היסטוריה של העיר
זה מקום שיש בו ממש הרבה דתיים
ולמי שלא יודע משכב זכר (הומואים) זה בניגוד למצוות בתורה
זה כמו פשוט לעשות דווקא נגד הדתיים
זה יצור מלחמה והרבה כאס
תחשוב שזה כמו שכל ערביי ישראל יעשו מצעד שהם תומכים בהשמדת ישראל ובתוך ישראל
אם הם יעשו את זה בערב הסעודית או באנארף לאף אחד לא יהיה איכפת, הקטע שבתוך קהילה מסויימת של אנשים רוצים לעשות מצעד שסותר את העקרונות של אותה קהילה, זה ממש מגוחך זה יצור פשוט מלחמה

Antonator1
04-11-06, 13:55
מה שאיגור וד"ר מאסל אמרו - הכי נכון לדעתי. אם הם רוצים להדגיש את זה שהם כמו כולם, שיחיו כמו כולם ולא יצאו לרחובות וידגישו שהם שונים. אין לי שום בעיה עם הומואים, מצדי שיהיו שותפים שלי לעבודה או לספסל הלימודים. אבל אם קבוצה רוצה להדגיש שהיא בדיוק כמו כולם (והם אכן כמו כולם), לא צריך חגיגות שמטרתן להדגיש שונות.

לגבי הדת והדוסים, כמו שד"ר מאסל אמר זה פשוט זבל מסריח. פרופגנדה דתית זה הדבר השפל ביותר שאפשר לעשות!!! הייתי קורבן לכמה דתות כבר, תאמינו לי... אבל לפני כשנה אימצתי את הדיעה שכל הדת והאלוהות זה סתם שק חרא. להטיף לבן אדם, לקבוע לו חוקים ולהפחיד אותו עם זבל אפוקליפטי זה מגעיל! זה קיים בכל דת. היו לי מספר נסיונות בחיים שמצדיקים את כל מה שאמרתי עכשיו, אבל זה סיפור ארוך מאד. כך שכל החרדים, שמחשיבים את עצמם יהודים פטריוטים בגלל שהם שומרים על כמה חוקי דת מחורבנים, שיאכלו אחד את השני, העולם הוא מקום טוב יותר בלעדיהם, בלי דתות מז***ות ובלי פוליטיקה! פיי, הייתי חייב לשחרר את זה מהלב!

Bodybuilder
04-11-06, 13:57
תגידו לי בקשה שהפוסט הזה הוא משנת 1940. כי אני בחיים לא האמנתי שיש עוד ישראלים שחיים במדינה הזאת שהגיעו לרמה כזו של גזענות והומופוביות.

באדיבילדר הוא ללא ספק הבן אדם הכי טיפש וצר אפקים שיצא לי לקרוא הודעה שלו בזמן האחרון.
ותחסוך ממני בבקשה תגובה שבה תספר ללי כמה אני הומו. אני לא, וגם אותי מגעיל לראות הומואים מוחצנים. מגעיל מאוד אפילו. אבל זה לא אומר שצריך להרוג אותם. זה לא אומר שהם לא אנשים וזה לא אומר שאין להם זכויות יא גזען אפס.
החלק הכי נורא הוא שהודעות כאלה זוכות לעידוד על ידי מנהל האתר כשהן בעצם אמורות להימחק.

אני חייב לציין גם שהצחיק אותי שהמילה היחידה שבאדיבילדר כותב בלי שגיאות כתיב היא המילה הומו.

אתה נורא מצחיק אתה יודע ? קורה לי 0 ! http://www.atraf-f.net/or/images/icons/icon10.gif טוב עם אמרתה ! בפרצוף לא היתה אומר לא ביגלל שאני עבריין(אני לא) פשוט כול בן אדם יש לו טיפה של כבוד גם לי ! אז היתי מעיף לך אגרוף היתה מחפש את השיניים שלך ובזה זה היה ניגמר !
רציתי לישאול אותך איפה אתה גר בישויל לבוא לפרק אותך ואז חשבתי :
עם אני יגיד " איפה אתה גבר .... עוד יחשבו שאני כמוך :):):):)

OMRI-TURBO
04-11-06, 13:58

סליחה?
להמחק?
אתה תומך בדיקטטורה שמאלנית אני מבין, שכל הדעות הימניות ימחקו אה?
אתה רוצה תגובה רצינית תגיב ל-2 ההודעות הענקיות שרשמתי, בוא ניראה טיפש.

Dr. Muscle
04-11-06, 13:59
עומרי אתה מערבב כאן כבר הרבה דברים.
אני בטח שלא תומך מר"צ, בטח שלא בעד ליברליזם מוחלט ופתיחת השערים למהגרים , במדינה שנוסדה להיות בית לעם היהודי. וככזו צריכים לעשות בה שינויים אמיתיים. (כאן אני חייב להוסיף בעריכה, שבתור בית לעם היהודי, ישראל היא גם בית להומו היהודי).
אנחנו משדרים כאן על אותו הגל.
לכל אחד יש זכות להביע את עצמו, זו דמורקטיה ולא ליברליזם ולא שמאל ולא כלום.

אבל שוב השאלה אם אתה מתייחס להומוסקסואליות כסטיה או כדרך אלטרנטיבית. כי מבחינתי זו דרך אלטרנטיבית. אני מכיר המון הומואים ואין בהם שומדבר חולה או סוטה. הם גם לא סקס מניאקים. אני ואתה הרבה יותר סקס מניאקים מהם אחי!

אבל כמו שוולטר אמר, וזו צריכה להיות המשנה שלי ושלך - אני לא מסכים עם דעתך, אבל אלחם בכל מאודי על זכותך להביע אותה! שנינו לא אוהבים את המצעד, לא הומואים בעצמנו, אבל השאלה היא מה הלאה. אם מונעים את המצעד הזה נותנים בהכרח לירושלים מעמד מיוחד, ומחרתיים שתרצה לבקר את חברה שלך בירושלים ביום שבת ירגמו לך את האוטו עם אבנים, כי פגעת ב"רגשות שלהם".
אחרי שאתה אומר שלירושלים מגיע מעמד מיוחד בגלל הקדושה שלה לדתות ומעמדה ההיסטורי, למה שלא יאמרו שחלק מהמעמד הזה הוא שאסור לנסוע בשבת (כשבמילא הרבה דרכים סגורות בירושלים ביום שבת).
גם אם מדובר על אוכלוסיה שאתה לא תומך בה אתה צריך להתייצב מאחוריה (מלפניה יהיה קצת מסוכן חח) - כי הם מייצגים את הזכות של כל אדם לחגוג.
אם המצב היה שהיו אוסרים על אנשים להתאמן במכונים בירושלים כי זה נגד ערכים מסויימים וכי הרב X או Y אמר, אנשים כאן היו משתגעים. כל אחד יודע להתפרץ שמדובר על משהו שנוגע לו, אבל מה עם לדעת להלחם בשביל אחרים? בשביל זה באמת צריך ביצים.

OMRI-TURBO
04-11-06, 14:00
מה שאיגור וד"ר מאסל אמרו - הכי נכון לדעתי. אם הם רוצים להדגיש את זה שהם כמו כולם, שיחיו כמו כולם ולא יצאו לרחובות וידגישו שהם שונים. אין לי שום בעיה עם הומואים, מצדי שיהיו שותפים שלי לעבודה או לספסל הלימודים. אבל אם קבוצה רוצה להדגיש שהיא בדיוק כמו כולם (והם אכן כמו כולם), לא צריך חגיגות שמטרתן להדגיש שונות.

לגבי הדת והדוסים, כמו שד"ר מאסל אמר זה פשוט זבל מסריח. פרופגנדה דתית זה הדבר השפל ביותר שאפשר לעשות!!! הייתי קורבן לכמה דתות כבר, תאמינו לי... אבל לפני כשנה אימצתי את הדיעה שכל הדת והאלוהות זה סתם שק חרא. להטיף לבן אדם, לקבוע לו חוקים ולהפחיד אותו עם זבל אפוקליפטי זה מגעיל! זה קיים בכל דת. היו לי מספר נסיונות בחיים שמצדיקים את כל מה שאמרתי עכשיו, אבל זה סיפור ארוך מאד. כך שכל החרדים, שמחשיבים את עצמם יהודים פטריוטים בגלל שהם שומרים על כמה חוקי דת מחורבנים, שיאכלו אחד את השני, העולם הוא מקום טוב יותר בלעדיהם, בלי דתות מז***ות ובלי פוליטיקה! פיי, הייתי חייב לשחרר את זה מהלב!

זה לא משנה מה הדוסים בפעם ה-1000! אתה יכול להיות נגד דוסים, ונגד ערכים מזוהמים ומקולקלים, חבר'ה חילוני זה לא אומר שאתה בן אדם בלי ערכים שחייב לקבל כל זוהמה שקיימת. חילוני פשוט לא מאמין בדת, זה לא אומר שחילוני לא מאמין במוסר וערכים.

shahaflol
04-11-06, 14:01
עומרי, אין מש קשר לשמאלנים וימנים, אני ימני בלי שום טיפה נטיה לשמאל ואני עדיין לא חושב שההודעות של בודיבילדר חכמות במיוחד, לא בגלל הדיעה שלו אלא לפי דרך הביטוי שלו.

בודיבילדר, לא חושבים שאתה כמוהו, חושבים שאתה הומו.

Real
הקטע פה הוא לא היסטוריה של העיר
זה מקום שיש בו ממש הרבה דתיים
ולמי שלא יודע משכב זכר (הומואים) זה בניגוד למצוות בתורה
זה כמו פשוט לעשות דווקא נגד הדתיים
זה יצור מלחמה והרבה כאס
תחשוב שזה כמו שכל ערביי ישראל יעשו מצעד שהם תומכים בהשמדת ישראל ובתוך ישראל
אם הם יעשו את זה בערב הסעודית או באנארף לאף אחד לא יהיה איכפת, הקטע שבתוך קהילה מסויימת של אנשים רוצים לעשות מצעד שסותר את העקרונות של אותה קהילה, זה ממש מגוחך זה יצור פשוט מלחמה

זה מה שאמרתי זה בעצם כול הקטע.

Antonator1
הדעות של באדיבילדר צריכות להימחק לא בגלל הדעה, אלא בגלל הקיצוניות. עומרי למשל, הוא בעל אותה דעה, אבל הוא מתבטא כמו בן אדם ולא כמו איזה דגנרט...

יונתן.ב.
04-11-06, 14:04
סליחה?
להמחק?
אתה תומך בדיקטטורה שמאלנית אני מבין, שכל הדעות הימניות ימחקו אה?
אתה רוצה תגובה רצינית תגיב ל-2 ההודעות הענקיות שרשמתי, בוא ניראה טיפש.

תסכים איתי שיש הבדל בין לתמוך בדיקטטורה שמאלנית, לבין לרצות להרוג מישהו בגלל שהוא לא אוהב כוס

Psychopath
אני רואה שזה התפתח לדיון רחב
דעתי:

הומוסקסואלים זה לא טבעי. מטבענו אנחנו לא אמורים להימשך לבני אותו מין.
הומוסקסואליזם נובע מסיבות נפשיות בדיוק כמו שפיתוח גוף מתחיל מסיבות נפשיות (אני לא משווה!)
אם הומואים זה היה טבעי אז לא הם לא היו צריכים לעשות מצעד.. זה איזה צורך נפשי שלהם בתור קבוצה..

לעניין:
אני חושב שהומואיזם לא צריך להיות. לא בגלל שזה מגעיל, לא בגלל שיש מחלות אנאערף, בגלל שזה לא לפי החוקים.
הומואים ולסביות עוצרים את ההתרבות הנורמלית ואת הדרך של הטבע וזה הדבר הכי גרוע בכל העניין.
מי שראה "המסור" יכול להבין, מה הרוצח ניסה להבהיר
שכבר התורה של דרווין לא קיימת, החזק לא שורד.
אנשים שמתאבדים זה גרוע באותה מידה של הומוסקסואליזם. זאת לא הדרך של הטבע
הרצון הנורמלי זה לשרוד.. והאינסטינקטים הטבעיים שלנו הם להתרבות ולשרוד. זה הכל.
עזבו דתיים, עזבו עיר הקודש, המצעד הזה יעודד את התופעה של ההומוסקסואליזם וזה מה שלא צריך להיות. הומואים לא צריכים להיות. זה פשוט לא עובד ככה.

מתן18
אז ככה,במשך השנים רדפו את הומאים או הקוקסינלים או איך שלא תיקראו לחרא הזה,נידו אותם הרגו אותם וכו'.
כשהחברה הפכה לברלית יותר ויותר,עזבה את הדת והשמרנות ועברה להשכלה והליברליות(וטוב שכך)
היא החליטה ליישם את ציוויונה בכל דרך,כמה שיותר מהר,הדבר הגיע לכל תחומי החיים,מעמדות כלכליות,דת ולבסוף גם נטייה מינית!
ההומאים למיניהם התקבלו בצורה מסוימת לחברה,היו פחות מנודים.

מכוון שהם לא יודעים איך להתמודד עם התחלאה שלהם הם החליטו "להתגאות" בה ולנסות לכפות אותה על האדם הפשוט ונורמלי.

מישהו הזכיר פה את היטלר,את הנאציזם,תורת הגזע התבססה על כך שהיהודים היו שונים מהעם הגרמני והגזע ההארי. היהודים היו גזע שלא מסוגל ליצור כלום,נחות מלא תחלאות ועם יצר וסטייה מינית גדולים במיוחד.
חס וחלילה אל תבינו אותי לא נכון,הנאציזם ותורת הגזע זה הדבר הנורא ביותר שנברא ע"י המח האנושי אבל עכשיו שאנחנו מדברים על הומאים(או לפי תורת הגזע,אנשים שלא יכולים ליצור כלום,בעלי סטיה מינית וכו')
עצוב ומוזר כמה שזה יהיה,פתאום תורת הגזע מקבלת רובד הגיוני.

נקודה למחשבה,במיוחד להומאים שבנינו.

Dr. Muscle
Tnavon,
זה ייצור הרבה מלחמה וכאוס וזו מלחמה עקרונית וזו בדיוק הנקודה.
בדמוקרטיה, יש דברים שיכעיסו אנשים מסויימים וינגדו את הערכים שלהם,
אבל הם קורים כי לכולםםםםםם יש זכות להביע דיעה ואיפה שבא להם.
אני יכול ללכת עם סנדוויץ' עם בשר חזיר (דל שומן כמובן) לתוך מאה שערים,
ולאף אחד לא תהיה זכות להרים עליי יד. אולי זו פרובקטיביות לשמה, אבל זה מה שנקרא זכויות,
שמגיעות לכל תושב המדינה (או לפחות ניתנו לפי חוק לכל תושבי המדינה).

ההבדל הוא שאני לא גר בימי הביניים, ואצלי אפשר להסתובב עם מה שבא לך מתחת לבית שלי, בלי חשש. גם עם כיפה, גם עם עור שחור, גם עם חצאית וליפסטיק.

Bodybuilder
04-11-06, 14:05
עומרי, אין מש קשר לשמאלנים וימנים, אני ימני בלי שום טיפה נטיה לשמאל ואני עדיין לא חושב שההודעות של בודיבילדר חכמות במיוחד, לא בגלל הדיעה שלו אלא לפי דרך הביטוי שלו.

בודיבילדר, לא חושבים שאתה כמוהו, חושבים שאתה הומו.

למה אתה מדבר אלי ככה ? ביגלל שמאחורי המסך אתה מוגן ואני לא יכול לתת לך מקות אחשיו ?
אתה מיסכן ...

Real
04-11-06, 14:05
וואי איזה ארץ ניהיתה באימשלי זה מדינה זה?
אם לא היתנתקות אז מלחמה בלבנון אם לא מלחמה בלבנון אז הפגנות נגד הכישלון של הממשלה אם לא הפגנות אז האשמות מיניות אם לא האשמות מיניות אז הפגנות נגד מצעדי גאווה אם לא הפגנות נגד מצעדי גאווה אז פיגועים אם לא פיגועים אז שחיתות

אף פעם לא משעמם פה כאילו לא גרוע פה מספיק.

Antonator1
04-11-06, 14:07
הומוסקסואליזם זה לא טבעי? גם להסתובב עם חליפה, כובע וחוטים מתנדנדים שתלויים השד יודע מאיפה זה לא טבעי. בעבר חשבו שגם להיות בעל עור כהה זה לא טבעי. אבל טעות, כל מה שאנושי הוא טבעי לחלוטין.

Bodybuilder
04-11-06, 14:07
הדעות של באדיבילדר צריכות להימחק לא בגלל הדעה, אלא בגלל הקיצוניות. עומרי למשל, הוא בעל אותה דעה, אבל הוא מתבטא כמו בן אדם ולא כמו איזה דגנרט...

1)אל תקרא לי דגנרט
2)כול אחד מדבר איך שהו יודע

Psychopath
04-11-06, 14:08
הומוסקסואליזם זה לא טבעי? גם להסתובב עם חליפה, כובע וחוטים מתנדנדים שתלויים השד יודע מאיפה זה לא טבעי. בעבר חשבו שגם להיות בעל עור כהה זה לא טבעי. אבל טעות, כל מה שאנושי הוא טבעי לחלוטין.

אתה חושב שלהתאבד זה טבעי ? הרי זה אנושי הרבה אנשים עושים את זה.

Antonator1
04-11-06, 14:08
1)אל תקרא לי דגנרט
לא נעים, אבל המצב מאלץ.

Dr. Muscle
04-11-06, 14:09
עומרי, מה שאמרו כאן על ההודעות של באדיבילדר נכון בהחלט.
הוא קורא להרוג הומואים, קורא למלחמה, וזה הסטה במלוא מובן המילה.
ויכוחים אינטליגנטיים אני ואתה ועוד כמה חבר'ה כאן יכולים לקיים,
אחרים שמתעקשים על קיצוניות מסוכנות יכולים לחכות בחוץ עד שהגדולים יסיימו להתווכח.

מתן ופסיכ, אף אחד לא כופה עליך להיות הומו.
ואם אתה אומר שזה גורם לך לחשוב על תורת הגזע, מה לגבי אדם שנולד בלי שק זרע? הוא גם לא יכול לקיים את המשך השושלת, גם אותו אולי נזרוק למים?
מה לגבי נכים באופן כללי? ילד שנולד משותק? הוא פוגע בעץ הגנטי הארי והחזק שלנו. הם לא יכולים "לתרום" כמו ההומואים.
זו סטיה כמו כל סטיה.
גם לי יש את הסטיות שלי זה בטוח, וגם לעומרי, וגם לכל אחד. אחד אוהב שמנות, אחד שעירות, אחד אוהב רק כוס מגולח ואחד אוהב בחורות עם זין. ביג פאקינג דיל.

Antonator1
04-11-06, 14:10
אתה חושב שלהתאבד זה טבעי ? הרי זה אנושי הרבה אנשים עושים את זה.
טבעי לגמרי, מי שלא היה אף פעם במצב של אנשים שמתאבדים (אני לא אחד מהם), לא יכול להגיד כלום נגד זה.

shahaflol
04-11-06, 14:10
למה אתה מדבר אלי ככה ? ביגלל שמאחורי המסך אתה מוגן ואני לא יכול לתת לך מקות אחשיו ?
אתה מיסכן ...

עומרי שים לב לתגובה הזו שלו ואז תגיד לי שהיא לא צריכה להימחק מהפורום...

אבל אתה לא עבריין מקלדת! מה פתאום?! אתה? עבריין מקלדת? אין סיכוי אהה?
כן, אני פוחד שתרביץ לי, אני רועד מזה, אני לא אצליח לישון בלילה כי אני אפחד שאתה תבוא להרביץ לי, אני פוחד ממך, מה לא רואים?

Bodybuilder
04-11-06, 14:11
Tnavon,
זה ייצור הרבה מלחמה וכאוס וזו מלחמה עקרונית וזו בדיוק הנקודה.
בדמוקרטיה, יש דברים שיכעיסו אנשים מסויימים וינגדו את הערכים שלהם,
אבל הם קורים כי לכולםםםםםם יש זכות להביע דיעה ואיפה שבא להם.
אני יכול ללכת עם סנדוויץ' עם בשר חזיר (דל שומן כמובן) לתוך מאה שערים,
ולאף אחד לא תהיה זכות להרים עליי יד. אולי זו פרובקטיביות לשמה, אבל זה מה שנקרא זכויות,
שמגיעות לכל תושב המדינה (או לפחות ניתנו לפי חוק לכל תושבי המדינה).

ההבדל הוא שאני לא גר בימי הביניים, ואצלי אפשר להסתובב עם מה שבא לך מתחת לבית שלי, בלי חשש. גם עם כיפה, גם עם עור שחור, גם עם חצאית וליפסטיק.

אל תשווה סנדוויץ' ל - חבורת בחורים בביקיני מחבקים 1 את ה 2 מתנשקים וכ"ד !

Antonator1
04-11-06, 14:11
אוקיי, אבל איך זה פוגע בך בדיוק?

Bodybuilder
04-11-06, 14:12
אחרים שמתעקשים על קיצוניות מסוכנות יכולים לחכות בחוץ עד שהגדולים יסיימו להתווכח.

ואם אתה אומר שזה גורם לך לחשוב על תורת הגזע, מה לגבי אדם שנולד בלי שק זרע? הוא גם לא יכול לקיים את המשך השושלת, גם אותו אולי נזרוק למים?
מה לגבי נכים באופן כללי? ילד שנולד משותק? הוא פוגע בעץ הגנטי הארי והחזק שלנו. הם לא יכולים "לתרום" כמו ההומואים.
זו סטיה כמו כל סטיה.
גם לי יש את הסטיות שלי זה בטוח, וגם לעומרי, וגם לכל אחד. אחד אוהב שמנות, אחד שעירות, אחד אוהב רק כוס מגולח ואחד אוהב בחורות עם זין. ביג פאקינג דיל.

לא לא לא לא לא לא לא ! אתה לא הבנתה ! קודם כול תשכך מהמילה להרוג ! אבל בהחלת יתחילו להרוג אותם עם לא יוציאו חוק נגד הומואים !

Antonator1
04-11-06, 14:13
לא לא לא לא לא לא לא ! אתה לא הבנתה ! קודם כול תשכך מהמילה להרוג ! אבל בהחלת יתחילו להרוג אותם עם לא יעשו חוק ! הבנת בעצמך את מה שאמרת עכשיו?

מתן18
04-11-06, 14:14

זו סטיה כמו כל סטיה.

חס ושלום,לא הייתי זורק נכב למים,לא הייתי זורק עקר למים,גם לא הייתי זורק הומו למים,מה שכן אני אומר שמה לעשות,האנשים הללו גורמים תורת הגזע להשמע הגיונית לחלוטין,זה מה שמקולקל פה,חוץ מהם.

Avi
מרצ = אסון לישראל. במיוחד זהבה גלאון.

fff, עצור! אתה הומו!!!

Psychopath
טבעי לגמרי, מי שלא היה אף פעם במצב של אנשים שמתאבדים (אני לא אחד מהם), לא יכול להגיד כלום נגד זה.

אנטון אני בדרך כלל מסכים עם רוב מה שאתה אומר ואני חושב שאתה אחלה בנאדם.

אבל, להתאבד זה לא טבעי
זה ההפך המוחלט.

אתה חושב שהייתה לנו אבולוציה אם המצב פעם היה כמו היום ?
החזק כבר לא שורד, הטבע שלנו מבוסס על לשרוד! תראה כמה סיבים תוכל לגייס שתנסה להתנגד למישהו שמאיים עליך עם סכין.. תראה כמה מהר תוכל לברוח שמישהו עם סכין ירדוף אחרייך
למה זה ? כי אנחנו נולדנו לשרוד!
ברגע שנערות צעירות מתאבדות כי החבר שלהן עזב אותן, זה נראה לך טבעי ?

טבעי זה בא מהמילה "טבע". הטבע מבוסס על לשרוד, להתאבד זה ההפך מלשרוד. נקודה.

Dr. Muscle
04-11-06, 14:15
כל אחד נפגע מדברים אחרים.
כנראה שגם מסנדוויץ' עם חזיר שיאכל להם מול העיניים הם יעשו מהומה.
אח"כ מנסיעה בשבת.
ומה עם משמרות הצניעות? מה עם בחורות (כמו שאתה כביכול כל כך אוהב) שהולכות עם מחשוף וחוטפות מכות ממשמרות צניעות?
אל שלא תכפה על הנבלות החרדים ימח שמם וזכרם לקבל את הכל, הם לא יעצרו.
אין להם שום זכות לנסות ולמנוע מצעד, בין אם זה הומואים, נוצרים, ערבים, כושים, היספניים, חילוניים ...
אתה מזכיר גברים בביקיני, ומה אם היית גר בירושלים ואתה היית רוצה להתחרות בתחרות באדילבילדינג והיית עושה פוזינג עם ביקיני באולם מלחה, ופתאום היו מגיעים חרדים ומרביצים לך?
זו הסטיה שלך, ופתאום זה לא כל כך נעים לחשוב שגם לזה החרדים מתנגדים.

shahaflol

ועכשיו ברצינות, בלי תגובות מפגרות מצד שנינו. אם אני אלך עם בשר חזיר במאה שערים, אתה באמת חושב שיתנו לי לעבור שם? אתה באמת חושב שאני אצא משם חי אם הם יזהו שזה בשר חזיר?

Bodybuilder
אוקיי, אבל איך זה פוגע בך בדיוק?

בי לא (למרות שלא נעים " אפילו"מגעיל להיסתכל על דבר כזה) אבל בילדים קטנים יותר שעוד לא יתבגרו אפילו זה "כן פוגע ! ואין פה על מה להיתוכח!

Dr. Muscle
04-11-06, 14:16
פסיכופת,
אולי עוד לא הגעת בלימודי ההיסטוריה שלך לדרוויניזם חברתי.
זה בדיוק מה שאתה אומר.
ואני אומר לך שגם להיות נכה, עיוור, חרש, הכל מדבר על פגיעה בעץ גנטי, אי המשך שושלת, גנים שנכנסים למאגר הגנים והם גנים חלשים . פשוט חיים עם זה שיש אנשים שנולדים ככה או אחרת, וכל אחד דואג לשושלת שלו.

Antonator1
04-11-06, 14:17
אנטון אני בדרך כלל מסכים עם רוב מה שאתה אומר ואני חושב שאתה אחלה בנאדם.

אבל, להתאבד זה לא טבעי
זה ההפך המוחלט.

אתה חושב שהייתה לנו אבולוציה אם המצב פעם היה כמו היום ?
החזק כבר לא שורד, הטבע שלנו מבוסס על לשרוד! תראה כמה סיבים תוכל לגייס שתנסה להתנגד למישהו שמאיים עליך עם סכין.. תראה כמה מהר תוכל לברוח שמישהו עם סכין ירדוף אחרייך
למה זה ? כי אנחנו נולדנו לשרוד!
ברגע שנערות צעירות מתאבדות כי החבר שלהן עזב אותן, זה נראה לך טבעי ?

טבעי זה בא מהמילה "טבע". הטבע מבוסס על לשרוד, להתאבד זה ההפך מלשרוד. נקודה.

אנשים שמתאבדים בגלל סיבות מינוריות הם פשוט מטומטמים, שזה טבעי בהחלט חחח...

Bodybuilder
04-11-06, 14:18
ועכשיו ברצינות, בלי תגובות מפגרות מצד שנינו. אם אני אלך עם בשר חזיר במאה שערים, אתה באמת חושב שיתנו לי לעבור שם? אתה באמת חושב שאני אצא משם חי אם הם יזהו שזה בשר חזיר?

תלוי :disgust: עם אתה תתחיל לצעוק : יש לי חזיר בסנדביצ' ...
:):):):)

OMRI-TURBO
04-11-06, 14:19
[=Dr. Muscle]עומרי אתה מערבב כאן כבר הרבה דברים.
אני בטח שלא תומך מר"צ, בטח שלא בעד ליברליזם מוחלט ופתיחת השערים למהגרים , במדינה שנוסדה להיות בית לעם היהודי. וככזו צריכים לעשות בה שינויים אמיתיים.
אנחנו משדרים כאן על אותו הגל.

סבבה אלון, אבל פה הבעיה, אני רואה את כל התמונה, לא רק את הקרב הזה ספציפי, כמו שאמרתי המצעד וההומואים הם עוד כלי של מרץ ושל התקושרת לשטוף לך את המוח,זה לא ניגמר שם אף פעם,הבעיה היא לא ההומואים שהם הומואים,הבעיה היא הליברלזים המערבי שנותן לזה ביטוי כל כך קיצוני.
אבל שוב השאלה אם אתה מתייחס להומוסקסואליות כסטיה או כדרך אלטרנטיבית. כי מבחינתי זו דרך אלטרנטיבית. אני מכיר המון הומואים ואין בהם שומדבר חולה או סוטה. הם גם לא סקס מניאקים. אני ואתה הרבה יותר סקס מניאקים מהם אחי!

זה סטיה במובן שילדים תמימים לא צריכים לראות את זה ברחוב! אני לא צריך לראות את זה ברחוב. אף אחד לא צריך לראות גברים מתורצצים בתחתונים באמצע הרחוב ומתמזמזים אחד עם השני, ובטח שלא בירושליים.
עכשיו מה זאת אומרת אלטרנטיבי? זה סטייה!! סטייה של הטבע, הטבע בנוי מזכר ונקבה, זה הבסיס לחיים,כל דבר שנוגד את החוק הזה הוא סטייה, ולא סטייה רק שלנו כחברה אלא גם של חוקי הטבע הכי בסיסיים שיש.
בגלל זה טבעי מאוד להזדעזע מיחסים עם בן אותו מין, כי לזה הטבע תיכנן אותנו שזה ידחה אותנו ברמה הכי חזקה שיש.
עכשיו שוב, אין לי דרך או רצון כלשהו למנוע מהאנשים האלה מה שהם לא יכולים לשלוט בו נכון?
אני רק אומר שיעשו את זה בבית! ובטח שלא בירושליים, בדיוק שבוותיקן אתה לא תראה מצעד גאווה.

אבל כמו שוולטר אמר, וזו צריכה להיות המשנה שלי ושלך - אני לא מסכים עם דעתך, אבל אלחם בכל מאודי על זכותך להביע אותה! שנינו לא אוהבים את המצעד, לא הומואים בעצמנו, אבל השאלה היא מה הלאה. אם מונעים את המצעד הזה נותנים בהכרח לירושלים מעמד מיוחד, ומחרתיים שתרצה לבקר את חברה שלך בירושלים ביום שבת ירגמו לך את האוטו עם אבנים, כי פגעת ב"רגשות שלהם".
אחרי שאתה אומר שלירושלים מגיע מעמד מיוחד בגלל הקדושה שלה לדתות ומעמדה ההיסטורי, למה שלא יאמרו שחלק מהמעמד הזה הוא שאסור לנסוע בשבת (כשבמילא הרבה דרכים סגורות בירושלים ביום שבת).
גם אם מדובר על אוכלוסיה שאתה לא תומך בה אתה צריך להתייצב מאחוריה (מלפניה יהיה קצת מסוכן חח) - כי הם מייצגים את הזכות של כל אדם לחגוג.
אם המצב היה שהיו אוסרים על אנשים להתאמן במכונים בירושלים כי זה נגד ערכים מסויימים וכי הרב X או Y אמר, אנשים כאן היו משתגעים. כל אחד יודע להתפרץ שמדובר על משהו שנוגע לו, אבל מה עם לדעת להלחם בשביל אחרים? בשביל זה באמת צריך ביצים.

מזה הזכות של כל אדם לחגוג? אני לא מאמין בזה..
וחוץ מזה אני תומך בדתיים במאבק הזה לא במאבקים אחרים, אז במקום שאני ילך וישבור לאנשים ראשיים ויעשה פעולות שהן נגד החוק ונגד האופי שלי, אנשים אחרים עושים את זה בשבילי(הדתיים במקרה הזה), אני לא בן אדם אלים ולכן אני נותן ביטוי לעצמי בדיבור או כתיבה , אבל טוב שיש את הכלי שנותן פיזיות לביטוי שלי אחרת לא היו מעצורים לכל הדברים שאני מתנגד אליהם.

shahaflol
04-11-06, 14:20
גם אם אני לא אצעק והם יזהו איכשהו שזה לא כשר, אני בטוח בזה שאני אחטוף שם והרבה.

Psychopath
04-11-06, 14:20
פסיכופת,
זה בדיוק מה שאתה אומר.
ואני אומר לך שגם להיות נכה, עיוור, חרש, הכל מדבר על פגיעה בעץ גנטי, אי המשך שושלת, גנים שנכנסים למאגר הגנים והם גנים חלשים . פשוט חיים עם זה שיש אנשים שנולדים ככה או אחרת, וכל אחד דואג לשושלת שלו.

לא הגעתי לדרוויניזם חברתי אבל אני ישמח ללמוד על זה

שמע, אני יישמע לך נאצי אם אני יגיד שנכים פוגעים בגזע ועייורים וכו'.
פה באמת אין מה להגיד.אי אפשר לזרוק אותם לים ואני בטוח שכל אחד שראה איזה ילדה נכה על כיסא גלגלים שמתנהגת מוזר חושבים מה היא תעשה בחיים? כל הזמן יצטרכו לטפל בה, אני לא יודע איך היא תסתדר לבד איך היא תעשה ילדים איך היא תוכל לאכול בעצמה והכול..

מה שכן אני יכול להגיד, שהעיוורים/נכים/חירשים/עקרים הם החלשים, ובמצב טבעי הם לא היו שורדים.

זה סטיה במובן שילדים תמימים לא צריכים לראות את זה ברחוב! אני לא צריך לראות את זה ברחוב. אף אחד לא צריך לראות גברים מתורצצים בתחתונים באמצע הרחוב ומתמזמזים אחד עם השני, ובטח שלא בירושליים.
עכשיו מה זאת אומרת אלטרנטיבי? זה סטייה!! סטייה של הטבע, הטבע בנוי מזכר ונקבה, זה הבסיס לחיים,כל דבר שנוגד את החוק הזה הוא סטייה, ולא סטייה רק שלנו כחברה אלא גם של חוקי הטבע הכי בסיסיים שיש.
בגלל זה טבעי מאוד להזדעזע מיחסים עם בן אותו מין, כי לזה הטבע תיכנן אותנו שזה ידחה אותנו ברמה הכי חזקה שיש.

אני באותה דעה עם עומרי, אבל אצלי לא חשוב הקטע המוסרי/הדתי/החברתי.
אני חושב שזה יותר עניין של חוקים של הטבע. והמצעד הזה רק ירחיב את התופעה.

עריכה:
לפי דעתי לרצוח את אח שלך ולאכול אותו שאין לך מה לאכול זה יותר טבעי מהומוסקסואליזם.

Bodybuilder
04-11-06, 14:21
פסיכופת,
זה בדיוק מה שאתה אומר.

אבל למה לעשות בירושליים מצעד גאבה להומואים ??????????? למה כוס אמק ? אתה לא מבין מה אני מנסה להגיד ? למה לעשות מסיבה להומואים באמצע העיר ירושליים ??????????????????????????? למה ???????????

Real
04-11-06, 14:22
http://img295.imageshack.us/img295/5160/arnoldstfuzx9.jpg

Antonator1
04-11-06, 14:22
נו, אותו דבר - מה כבר הבעיה בבשר חזיר? לא שאני נוהג לאכול אותו בצורה יומיומית, אבל באמת שאני לא רואה פה שום בעיה. אותו הדבר גם עם ההומואים. אנשים סתם ממציאים על סמך דעתם מה טוב ומה לא.

Antonator1
04-11-06, 14:23
אבל למה לעשות בירושליים מצעד גאבה להומואים ??????????? למה כוס אמק ? אתה לא מבין מה אני מנסה להגיד ? למה לעשות מסיבה להומואים באמצע העיר ירושליים ??????????????????????????? למה ???????????
למה לא? זו עיר - בטון, אבנים וחומרי בנייה, כמו כל עיר אחרת.

shahaflol
04-11-06, 14:24
בודיבילדר, מה הכוונה לעשות?? זה לא אנחנו עושים! לא אני ולא אתה מארגנים את זה, הם עושים את זה מרצונים החופשי ואנחנו בין אם אנחנו מסכימים איתם ובין אם לא אסור לנו לאיים עליהם כמו שהחרדים עושים ואסור לנו להגביר את השנאה כלפיהם.

Bodybuilder
04-11-06, 14:24
http://img295.imageshack.us/img295/5160/arnoldstfuzx9.jpg

דרך הגב ארנולד לא הסכים לעשות חוק שיאפשר להומואים לעשות חתונה של שני אנשים עם אותו מין ! כבוד לארנולד !

Antonator1
04-11-06, 14:25
דרך הגב ארנולד לא הסכים לעשות חוק שיאפשר להומואים לעשות חתונה של שני אנשים עם אותו מין ! כבוד לארנולד !
ארנולד לא מושלם, והוא יכול לעשות מה שבא לו.

shahaflol
04-11-06, 14:26
יכול להיות, אבל ארנולד הסתובב בתחרויות רבות עם ביקני וחשף את כל הגוף שלו, וכמו שאמרו פה, אם החרדים היו מתנגדים לזה, מה אז הייתם עושים ( אני אומר הייתם כי אני לא אוהב תחרויות פיתוח גוף)??

Antonator1
04-11-06, 14:29
פסיכופת, מוות זה טבעי בדיוק כמו החיים. כל מה שקורה באמת זה טבעי. אלהים, דם בנהר, גן עדן, גיהנום וכל זה, זה כבר לא טבעי. אז אני שואל את עצמי - למה כל כך הרבה אנשים מאמינים בזה. הם לא מאמינים במה שקורה לנגד עיניהם, אבל בזה כן. לך תבין...

Bodybuilder
04-11-06, 14:29
יכול להיות, אבל ארנולד הסתובב בתחרויות רבות עם ביקני וחשף את כל הגוף שלו, וכמו שאמרו פה, אם החרדים היו מתנגדים לזה, מה אז הייתם עושים ( אני אומר הייתם כי אני לא אוהב תחרויות פיתוח גוף)??

איזה אנשים חסרי מוח מיסטובבים בפורום הזה ... מה אתה משווה בודיבילדר ל - הומו ???????????

Antonator1
04-11-06, 14:31
איזה אנשים חסרי מוח מיסטובבים בפורום הזה ... מה אתה משווה בודיבילדר ל - הומו ??????????? הוא משווה בן אדם לבן אדם, זה מה שהוא עושה. להשוות בודיבילדר להומו זה בדיוק כמו להשוות פאוורליפטר לעורך דין או משהו...

shahaflol
04-11-06, 14:31
אין קשר להשוואה!!! לא אמרתי שבודיבילדרים הם הומואים, אבל אני בטוח בהחלט שגם תחרות מר אולימפיה וגם מיס פיטנס סותרת את ערך הצניעות של החרדים, ואני בטוח שהם מתנגדים לכך.

אנטון הבין

Bodybuilder
04-11-06, 14:32
פסיכופת, מוות זה טבעי בדיוק כמו החיים. כל מה שקורה באמת זה טבעי. אלהים, דם בנהר, גן עדן, גיהנום וכל זה, זה כבר לא טבעי. אז אני שואל את עצמי - למה כל כך הרבה אנשים מאמינים בזה. הם לא מאמינים במה שקורה לנגד עיניהם, אבל בזה כן. לך תבין...

אז אתה חושב שאלוהים זה לא טיבעי בסדר .... אבל לי אישית זה לא מפריע נכון ???
אני לא יתחיל להוכיח כלום ! אבל הומואים באמצע העיר ירושליים ? WTF ?
לאן הגנו ? מה הדבר הבא ? מה נעשה עוד 20 שנה ? מה יהיה עוד 100 שנה ? כולנו נזיין חיות ?
ומה אחריזה ? כול שנה מתדרדרים יותר !

n0x
04-11-06, 14:32
קיצור גם זה ניסיון להשפיע על תרבות הישראלית במדינה שלנו תבינו ישראלים זאת השליטה פה לא הומואים לא לסביות לא דתיים לא עולים חדשים לא כלום במדינת ישראל שולטים היהודים ! תחשבו עוד כמה זמן הם ינסו להקים מפלגה לעשות חוקים להומואים איכססססססססס :ph34r:
בונא אמרת פה שטות של החיים. מה קשור עולים חדשים??ומה קשור דתים?
זה מדינה דמוקרטית אתם שוחכים מזה.

ודיי לכל חור להכניס רוסים@#_@#

Psychopath
04-11-06, 14:33

מוות זה טבעי כאשר נהרגת בקרב
מוות זה טבעי כאשר עבר זמנך
מוות זה טבעי בכל צורה נורמלית וטבעית
יודע מה ? להרוג בנאדם במכות זה טבעי
להתאבד בגיל שרק לפני יומיים קיבלת מחזור, בגלל שחבר שלך עזב אותך. זה לא טבעי.

אני לא חושב שאני מאמין באלוהים.
בקשר למה שבא אחרי המוות... זה אחד הדברים שהכי מעניינים אותי
אני לא מאמין בגהינום או גן עדן. ולפי דעתי זה מטומטם לגמרי.
אני מאמין אבל שיש משהו .. הרי אי אפשר להיעלם...
גלגול נשמות או כל דבר דומה יישמע לי יותר הגיוני.

Bodybuilder
04-11-06, 14:35
אין קשר להשוואה!!! לא אמרתי שבודיבילדרים הם הומואים, אבל אני בטוח בהחלט שגם תחרות מר אולימפיה וגם מיס פיטנס סותרת את ערך הצניעות של החרדים, ואני בטוח שהם מתנגדים לכך.

אנטון הבין

לא ! אני אישית היה לי חבר טוב שהו היה חרידי או איך שלא קוראים לזה אפילו טלויזיה בבית לא היה לא (עשור) וכול המשפחה שלו אהבה את הספורט הזה (בודיבילדינג) וכמאט כולם היתאמנו והיה להם טוב ! אז למה אתה מדבר שטויות ?

shahaflol
04-11-06, 14:36
למה אתה מדבר שטויות, לא אני. לא כל החרדים אותו הדבר ואני שמעתי מחבר שלי שההורים שלו פחות מחרדים, דתיים רגילים שהם לא רואים את זה בעין יפה.

Antonator1
04-11-06, 14:37
מוות זה טבעי כאשר נהרגת בקרב
מוות זה טבעי כאשר עבר זמנך
מוות זה טבעי בכל צורה נורמלית וטבעית
יודע מה ? להרוג בנאדם במכות זה טבעי
להתאבד בגיל שרק לפני יומיים קיבלת מחזור, בגלל שחבר שלך עזב אותך. זה לא טבעי.

אני לא חושב שאני מאמין באלוהים.
בקשר למה שבא אחרי המוות... זה אחד הדברים שהכי מעניינים אותי
אני לא מאמין בגהינום או גן עדן. ולפי דעתי זה מטומטם לגמרי.
אני מאמין אבל שיש משהו .. הרי אי אפשר להיעלם...
גלגול נשמות או כל דבר דומה יישמע לי יותר הגיוני.
אין שום טריק, אחרי המוות הבן אדם נקבר ונרקב. זהו, אין אותו יותר - שום איבר. כל מה שמשאיר אותו בחיים אלה הזכרונות. נראה לך הגיוני כל הריחופים והגלגולים האלה? תחשוב, זה לא שונה מלהאמין בגובלינים ובמה שקורה בסדרות אנימציה יפניות.

OMRI-TURBO
04-11-06, 14:38

יש גבול לדמקרטיה ולליברליזם ולחופש הביטוי, היעדר של גבול כזה הוא מה שגרם לריסוק אירופה ועליית הפאשיזם האירופאי במאה הקודמת,אותו דבר יקרה עכשיו,או בעוד 100 שנה זה לא ממש משנה זה יקרה.ליברליזם מערב אירופאי,בניגוד לדמוקרטיה רוסית או ישראלית,הוא מאוד קיצוני והוא גורם להרס של החברה מבפנים(שיויון זכויות קיצוני,הגירה וכו')זה נקרא תאוריית המחזוריות(אני עושה על זה עבודה כרגע באוניברסיטה)
אין לנו דרך למנוע את המחזוריות הזאת אפילו אם אנחנו מודעים אליה.

Psychopath
04-11-06, 14:38
אין שום טריק, אחרי המוות הבן אדם נקבר ונרקב. זהו, אין אותו יותר - שום איבר. כל מה שמשאיר אותו בחיים אלה הזכרונות. נראה לך הגיוני כל הריחופים והגלגולים האלה? תחשוב, זה לא שונה מלהאמין בגובלינים ובמה שקורה בסדרות אנימציה יפניות.

חחחח
אם אתה נעלם אז למה לחיות ?
לאיפה המחשבה הולכת אחרי שמתי...אם אתה נשאר סתם בשר ועצמות בלי כלום אז למה אנחנו חיים?
באיזה עולם מוזר ומסובך אנחנו חיייםם
סעמקקקקקקקקקקקקקקקקקקק

עוד משו
אם אנחנו בסה"כ חומר, איך זה שאנחנו מקנאים ואוהבים ושונאים אם אנחנו בסה"כ חומר.. כל האהבה והשנאה והקנאה זה בעצם פסיכולוגי ?
א

Antonator1
04-11-06, 14:40
לא ! אני אישית היה לי חבר טוב שהו היה חרידי או איך שלא קוראים לזה אפילו טלויזיה בבית לא היה לא (עשור) וכול המשפחה שלו אהבה את הספורט הזה (בודיבילדינג) וכמאט כולם היתאמנו והיה להם טוב ! אז למה אתה מדבר שטויות ?
אני לא שולל בודיבילדינג בשום אופן, זה הספורט האהוב עליי ללא מתחרים, אבל זה מאד כללי. אני מתערב איתך שיש המון דוסים שמתאמנים, אבל אף אחד מהם לא יבוא להתחרות או לעשות פוזינג בפומבי. למרות שזה די שטויות.

Antonator1
04-11-06, 14:44
:):):):)
אם אתה נעלם אז למה לחיות ?
לאיפה המחשבה הולכת אחרי שמתי...אם אתה נשאר סתם בשר ועצמות בלי כלום אז למה אנחנו חיים?
באיזה עולם מוזר ומסובך אנחנו חיייםם
סעמקקקקקקקקקקקקקקקקקקק
תחייה, תהנה - ימיך ספורים. מה גם שאם יש גן עדן או גיהנום, בטח משעמם גם שם וגם שם לאללה...

Bodybuilder
04-11-06, 14:45
אני לא שולל בודיבילדינג בשום אופן, זה הספורט האהוב עליי ללא מתחרים, אבל זה מאד כללי. אני מתערב איתך שיש המון דוסים שמתאמנים, אבל אף אחד מהם לא יבוא להתחרות או לעשות פוזינג בפומבי. למרות שזה די שטויות.

תיראה גם אני לא יכול לצאת מול מאות אנשים בתחתונים אבל זה תלוי בבישנות של הבן אדם ! אני לא יכול פשוט ! אולי בעוד שנה אני ישנה את דעתי ! אבל לא זה הומו שיוצא על הבמה עם תחתונים אלה זה שמזינים אותו בחור הישבן !

Psychopath
04-11-06, 14:47
תחייה, תהנה - ימיך ספורים. מה גם שאם יש גן עדן או גיהנום, בטח משעמם גם שם וגם שם לאללה...

חחחחח עזוב - ככל שיודעים יותר, רק מבינים פחות.
בקיצור, אנחנו במילא לא נחייה מתי שההעולם והטבע כולו יהיו בשפל, לא צריך להתעסק בזה יותר מדי
אני אומר, אם ההומואים לא קשורים אלייך באופן ישיר, אם הם לא משפיכים לך בבית, אם לא מפריע לך המצעד באופן אישי, אם אין לך ילדים שאתה מפחד שיהפכו להומואים, תן להם לעשות מה שהם רוצים ותחיה את החיים שלך בשקט.

אין לנו סיבה לשמור על עולם שבמילא שנעזוב אותו הוא לא יהיה קיים מבחינתנו.

Antonator1
04-11-06, 14:48
תיראה גם אני לא יכול לצאת מול מאות אנשים בתחתונים אבל זה תלוי בבישנות של הבן אדם ! אני לא יכול פשוט ! אולי בעוד שנה אני ישנה את דעתי ! אבל לא זה הומו שיוצא על הבמה עם תחתונים אלה זה שמזינים אותו בחור הישבן !
כמו שאמרתי, לי אין שום דבר נגד בודיבילדינג. זה הספורט האהוב עליי. מה שכל כך נפלא בו שזה לא חייב להיות מקצועני, זה יכול להיות שסתם אנשים בשביל עצמם ובשביל הכיף רוצים להגיע להישגים, בלי כוונה להתחרות. זה סתם נפלא לראות על עצמך איך שאתה מתפתח! כל בן אדם יכול לעשות את זה.

Dr. Muscle
04-11-06, 15:09
עומרי,
אתה פשוט מפחד ממה שעלול לקרות למדינה שלנו, קריסה מכל הכיוונים ועליית משטר קיצוני,
אבל עדיין אין לזה שום קשר למר"צ. זה לא מערכה מתוך השלטות ליברליזם קיצוני על המדינה.
באותה מידה שמר"צ מצדדים בזכות המצעד הזה, גם אני מצדד ואני בהחלט לא שמאלני, לא חברתית ולא כלכלית.

מדובר פה על חופש ביטוי בסיסי של כל בנאדם. ומי שלא רוצה שהילד שלו יראה את זה, שישמור עליו טוב, הרי פיתויים יש בכל מקום. כבר מגיל קטן נחשפתי לכל הסוגים הכי גרועים של הכל, השאלה זה האם חינכת את הילד שלך ובמקרה הזה - האם הילד שלך נמשך לגברים. אם הוא לא, אז הוא יחשף לתרבות אחרת, אם הוא כן הוא במילא היה מסיים בתור הומו.

ran_z
04-11-06, 15:17
150 הודעות אין מצב עכשיו אני קורא את כל זה :)))
הדיעה שלי בנושא עדיף שיצעדו המפליצי קוטג' האלה,
למה לעשות רעש מכל דבר כולה פעם בשנה עושים מצעד שהולכים שעתיים עם דגל צבעוני ומישם הולכים הבית. הם ההומוים והלסביות מתרבים כל יום בסוף יהיה כמו מצעד המיליון איש של מרטין לותר קינג בסוף יצעדו במחאה מיליון עליזים בהצפון ועד הדרום כמו מסע גולני.

The Iron Man
04-11-06, 16:13
אני מריח פה בלאגן רציני אם זה יקרה.
נראה לי שיהיה פה יותר בלאגן ממה שהיה בהתנתקות

Takima
04-11-06, 16:20
עומרי ופסיכופט אמרתם המון דברים נכונים.

להיות הומו זאת סטייה כנגד הטבע ובין אם היא גנטית ובין אם היא פסיכולוגית, להיות סוטה זה לא דבר טוב. בוודאי אין מה להתגאות בזה. לשם השוואה קיצונית אני אשאל האם צריכים להתגאות ביצירת החור באוזון? הרי זה הורס את הטבע בו אנחנו חיים ולהתגאות בזה לא יוביל לשום אושר, כי בסופו של דבר כל מהלך נגד הטבע (כמו הומוסקסואליות) מביא להרס האנושות. ההשתדלות הבסיסית היא לצמצם את התופעה כמה שיותר ובטח שלא להתפאר בה. לכן המצעד זימה שלהם פסול מראש ואסור שיצא לפועל, כל זה בנוסף לכל התוצאות השליליות והאלימות שיכולים לבוא בעקבות המצעד עצמו.

אני לא שונא הומואים ואני לא חושב שאני שונא מישהו בכלל. אני נגד הומוסקסואליות וכל דבר שהוא ליברלי באופן מוגזם, כי לדעתי זה לא מוביל לדברים טובים כפי שצויין כבר בהודעות קודמות ואני לא אחזור על זה. אני בעד ערכים ורוחניות (שמקורם נמצא ביהדות) כי אני מאמין שזאת הדרך הטובה ביותר להתקיים.

Night_Wolf
04-11-06, 16:27
כמו שאמרו פה, אתה שונא הומואים בדיוק כמו שנאים שונאים יהודים. אם אתה יכול להצדיק את הגזענות שלך, אני אוכל להצדיק מסיבות די דומות ואפילו יותר טובות את הנאציזם וגם את השואה אם צריך.
אין צורך להזכיר שאני ממש לא מסכים עם הנאציזם נכון??
בודיבילדר, יש לך אחים?? באסה להם. אני שוב אומר לך, אני מסכים איתך שהם לא צריכים להחצין את זה ולהגזים עם זה, אבל מי אלה החרדים שיגידו להם מה לעשות?? זה שאתה מקלל ומחשיב להומו כל מי שלא מסכים איתך זה כבר ברור שאתה לא חכם במיוחד.

תפסיקו לערב את השואה בכל ענין שקשור לגזענות חלאס!
להיות יהודי זאת לא בחירה אם נולדתה למשפחה יהודית אתה יהודי ואין דבר שתוכל לעשות כדי לשנות את זה פרט מלשנות את הדת שלך!וגם לעולם לא תשכח שהייתה יהודי

להיות הומו?!תשמע אחי הומואים לא נולדים הומואים הם בוחרים בדרך חיים החולנית הזאת אז שיפסיקו להיתגאות בעצמם! שישמרו את החיים הפרטיים שלהם לעצמם ולא להשויץ בזה שהם מכניסים תזין לתחת של השני..כי אם הומואים יעשו מצעד כי הם מתגאים אז יאלה מחר נרקומנים יבואו יעשו מצעד ואחרי זה אלכוהליסטים ואחרי זה אנסים ואחרי זה רוצחים והלאה והלאה זה הכל מתחיל מדרך חיים דפוקה!:diractor:

Night_Wolf
04-11-06, 16:28

אח שלי נתתי דוגמא אני לא מכניס רוסים יש לי המון חברים רוסים ואני חושב שהם אחלה של אנשים ואני גדלתי אם רוסים אז שלא תחשוב משהו לא נכון ואם אמרתי משהו שחס וחלילה פגע בך וואלה גבר סליחה זאת לא הייתה הכוונה כניראה לא הבנתה מה שרציתי לומר..

Night_Wolf
04-11-06, 16:33

אנטון הבין

מסכים איתך חלקית...אני מכיר מלא דתיים שבעד פיתוח גוף ודתיים ממש חרדים שמתאמנים ושותים אבקת כשרות יש אחת כזאת שכחתי תשם שלה...
אבל בקטע של המיס פיטנס הם לא כלכך בעד זה בגלל שזה "לא מוסרי" חחח אני לא בעד זה כי אני חושב שזה דוחה!

amir harduf
04-11-06, 16:44
אני חושב שמגיע להומוסקסואלים לצעוד ולהפגין כי זאת זכותם להעשות את זה כמו שלכל אחד אחר יש את הזכות להפגין ולצעוד.. אבל לכל דבר צריך שיהיה חוקים ומגבלות... הכל צריך להיות מבוקר ולא מוגזם יתר על המידה.

אני חושב שזה פשוט בושה לראות פה הרבה מההודעות של אנשים, הודעות דוחות וטיפשןת היו כאן שממש הרגשתי שאני נמצא בקהילה הלא נכונה באינטרנט.

כמו שאנשים נורמליים יכולים להתנשק ברחוב ולעשות את כל מבוקשם ובד"כ אף אחד לא יגיד להם מילה אחת אפילו, אז לכל אדם שהנטיות המיניות שלו שונות מותר.

ד"ר מסל, אני מזדהה עם התגובות שלך והתרשמתי מהדיעות שלך.

עומרי, התגובות שלך חכמות ובמקום הנכון, חבל שאנשים אחרים לא יכולים להביע את דעותם כמוך.

בודיבילדר, אתה דוחה אותי, מגעיל לי לראות את התגובות שלך, אבל בכל מקרה.. אני שואל אותך רק שאלה אחת שמעניינת אותי.. מה אתה חושב על לסביות?

(מה שמצחיק זה שכמעט כל אדם כאן שכתב דברים על ההומואים יכול להגיד שעם לסביות אין לו בעיה, אם אתה נהנה מלראות לסביות ולא נגד זה, אין סיבה שלהומואים תהיה)

-Bk
04-11-06, 16:45
בואנה האנשים פה חיים כאילו לפני 100 שנה, עמרי מיילא הוא מבוגר אבל חברי הפורום, אתם מוזרים חחח
מי שם היום אם מי שלידך הומו או לא ? מצידי ללכת למצעד סתם בשביל המוזיקה בכיף שלי וזין על כולם ...
ולא אני לא הומו... לכל אלה שעכשיו הולכים לעשות הוא הומו הוא הומו שבו בצד.
מי שרוצה מוזמן להגיב להודעה הזאת, אני בכל מקרה לא מתכוון להכנס שוב פעם לפוסט הזה... פוסט טיפשי למדיי... אבל בהחלט למדתי ממנו שרוב האנשים בפורום כאן דיי פרימיטיביים או שחיים בבועה.

טל יואב
04-11-06, 16:46
לא קראתי את כל העמודים אך לפי דעתי זוכתם לבצע מצד גאווה אם הם רוצים , הם הבטיחו לא לעשות פרובוקציות אלה רק לצעוד . ירושליים לא שייכת רק לחרדים .זוהי מדינה דמוקרטית ולא צריך לעניין אף אחד מה כל אחד עושה בחדרי חדרים זה העסק שלו . אם הם לא יכולים לצעוד בירושליים אז שאף דתי גם לא יצעד בתל אביב .זוהי עיר הקודש והבירה של כולנו ולא רק של החרדים ,שלא עושים כלום ולא תורמים דבר למדינה .הרבה הומוהים מתו בצבא למען המדינה ולמען ירושליים ,אך לא מגיע להם להסתובב בירושליים ?למה לא ? החרדים הם הסרטן של מדינת ישראל והם מעכבים את התפתחות של מדינת ישראל .

אני אישית מסורתי שאוהב לשמור חלק מהמצוות אך אני לא פאנטי ולא מתערב לאחרים בחיים האישיים שלהם .
אנשים שלא עובדים ולא תורמים דבר לחברה מלבד לקרוא תורה זה מכעיס עצוב ומבחיל תופעה שחייבת להסתיים כאן ועכשיו .
ותפסיקו להיות הומופוביים .

amir harduf
04-11-06, 16:52
לא קראתי את כל העמודים אך לפי דעתי זוכתם לבצע מצד גאווה אם הם רוצים , הם הבטיחו לא לעשות פרובוקציות אלה רק לצעוד . ירושליים לא שייכת רק לחרדים .זוהי מדינה דמוקרטית ולא צריך לעניין אף אחד מה כל אחד עושה בחדרי חדרים זה העסק שלו . אם הם לא יכולים לצעוד בירושליים אז שאף דתי גם לא יצעד בתל אביב .זוהי עיר הקודש והבירה של כולנו ולא רק של החרדים ,שלא עושים כלום ולא תורמים דבר למדינה .הרבה הומוהים מתו בצבא למען המדינה ולמען ירושליים ,אך לא מגיע להם להסתובב בירושליים ?למה לא ? החרדים הם הסרטן של מדינת ישראל והם מעכבים את התפתחות של מדינת ישראל .

אני אישית מסורתי שאוהב לשמור חלק מהמצוות אך אני לא פאנטי ולא מתערב לאחרים בחיים האישיים שלהם .
אנשים שלא עובדים ולא תורמים דבר לחברה מלבד לקרוא תורה זה מכעיס עצוב ומבחיל תופעה שחייבת להסתיים כאן ועכשיו .
ותפסיקו להיות הומופוביים .

נהנתי לקרוא כל מילה ומילה...

Takima
04-11-06, 16:53
(מה שמצחיק זה שכמעט כל אדם כאן שכתב דברים על ההומואים יכול להגיד שעם לסביות אין לו בעיה, אם אתה נהנה מלראות לסביות ולא נגד זה, אין סיבה שלהומואים תהיה)
לסבית = הומואית/הומוסקסואלית, אין הבדל, אותו יחס. אני מכיר מישהי לסבית שרשמה בפרטים של ה-ICQ שלה "gay rules are human rules" ואני נגד הצהרות מלוכלכות ופסולות כאלה. בת שאשכרה חושבת את עצמה בן כמעט בכל המובנים, כשאתה רואה את הדבר במציאות זה דוחה. תזכור גם שהנטייה של הזכר להימשך לנקבה ולסביות הן נקבות, מכאן נובע הבלבול.

TZAHI10
04-11-06, 17:04

אני מוכרח להגיד שהתאכזבתי ממנהלי הפורום אשר לא מוחקים הסטות לרצח !
וההודעה הזאת ככה מהבוקר היא ההודעה הראשונה של הדיון הזה
אם מישהו או קהילה או אגודה יחליטו לתבוע את האתר הזה אז אל תיתממו. אני אישית מאוכזב מאוד ומרגיש הרגשה של גועל מהדיון ומהשפה שבו. אני בטוח שזה גם מאוד פוגע במי שנמצא פה ובמקרה והוא הומו או לסבית, בזה שמישהו קורא לכל חברי הפורום לצאת לירושלים ולהרוג הומואים וזה לא משנה אם הוא בעד המצעד\משתתף בו או לא.

אני אישית אפנה לבעל האתר אם זה לא ימחק

Leo
04-11-06, 17:06
החרדים גם מגעילים מצד אחד , מצד שני ההומואים מגעילים בזה שהם דווקא חייבים לעשות את זה שמה לכפות את זה על אנשים
שילכו לעשות איפה שבא להם לא בירושליים
אבל החרדים עם המשמרות צניעות שלהם שלא מחוברות למציעות כי רואים עד כמה הם באמת צנועים גם לא משו..
תכס לא אכפת לי , מה שיעשה שקט אני בעד

Homie
04-11-06, 17:08
בונה bodybuilder ת'חתיכת אפס, זה בערך מה שיש לי להגיד לך.
אתה בטח הומו בעצמך, אבל גידלו אותך במשפחה שזה נורא להיות כזה
ואתה פשוט מדחיק את זה , ובגלל שאתה מדחיק את זה כל כך הרבה וחושב
שזה משהו רע אתה שונא את זה, יש איזשהו תסביך שקוראים לו ככה.
כמה משפטים לכל הדתיים מאמינים ושאר מזבלי השכל שהיו פה בעץ (קראתי רק חלק מהתגובות)

"צדיק באמונתו יחיה"
"חיה ותן לחיות"
"דחוף אצבע יא גזען" (האחרון אני המצאתי בזה הרגע, נחמד לא?)

amir harduf
04-11-06, 17:09
לסבית = הומואית/הומוסקסואלית, אין הבדל, אותו יחס. אני מכיר מישהי לסבית שרשמה בפרטים של ה-ICQ שלה "gay rules are human rules" ואני נגד הצהרות מלוכלכות ופסולות כאלה. בת שאשכרה חושבת את עצמה בן כמעט בכל המובנים, כשאתה רואה את הדבר במציאות זה דוחה. תזכור גם שהנטייה של הזכר להימשך לנקבה ולסביות הן נקבות, מכאן נובע הבלבול.

זה שאתה לא נמשך לזה לא אומר שאסור לזה להתקיים ולהפתח לעולם

Homie
04-11-06, 17:13
זה שאתה לא נמשך לזה לא אומר שאסור לזה להתקיים ולהפתח לעולם

אני מסכים עם אמיר,
גם אני לא הומו, אבל יש לי חברים טובים שהם הומואים ולסביות,
אני רוצה לראות מישהו מניח יד עליהם.

בודיבילדר, אנשים יגידו אותו הדבר על העלייה הרוסית, חרא של אנשים,
נרקומנים, זונות, אז מה, נרצח ונשמיד את כל הרוסים?
למה לא לרכז כל מיעוט במעיין מחנה כזה ? אולי גם נכריח אותם לעבוד?
אופס, עשו את זה כבר באירופה.

amir harduf
04-11-06, 17:15
אני מסכים עם אמיר,

למה לא לרכז כל מיעוט במעיין מחנה כזה ? אולי גם נכריח אותם לעבוד?
אופס, עשו את זה כבר באירופה.

הוצאת לי את המילים מפה כשהזכרת את אירופה.. כל מילה ומילה שלו הזכירה לי רק שם אחד... היטלר

Leo
04-11-06, 17:17
סעמק דיי להזכיר את זה כל דבר מזכירים לי את זה אפילו הערבים האלה חשים את עצמם יהודי אירופה עכשיו

משווים לי את השואה לאיזה מצעד עלוב

meni32
04-11-06, 17:20
אויש נו תפסיקו להיות רציניים כל כך...
שמעו בדיחה על הומואים.
איך הומו מזייף אורגזמה?
הוא שופך יוגורט חם על הגב של בן הזוג שלו....

Homie
לך תעשה אימון Fbw כל יום.

amir harduf
סעמק דיי להזכיר את זה כל דבר מזכירים לי את זה אפילו הערבים האלה חשים את עצמם יהודי אירופה עכשיו

משווים לי את השואה לאיזה מצעד עלוב

כשבנדאם אומר לך שצריך להרוג את כולם אז אין מה לעשות זה מה שזה מזכיר

PoweRule
04-11-06, 17:29
אני מוכרח להגיד שהתאכזבתי ממנהלי הפורום אשר לא מוחקים הסטות לרצח !
וההודעה הזאת ככה מהבוקר היא ההודעה הראשונה של הדיון הזה
אם מישהו או קהילה או אגודה יחליטו לתבוע את האתר הזה אז אל תיתממו. אני אישית מאוכזב מאוד ומרגיש הרגשה של גועל מהדיון ומהשפה שבו. אני בטוח שזה גם מאוד פוגע במי שנמצא פה ובמקרה והוא הומו או לסבית, בזה שמישהו קורא לכל חברי הפורום לצאת לירושלים ולהרוג הומואים וזה לא משנה אם הוא בעד המצעד\משתתף בו או לא.

אני אישית אפנה לבעל האתר אם זה לא ימחק

תתאכזב עד מחר. אתה יכול לפנות למי שאתה רוצה, מצידי לבית הדין בהאג. בתחתית הפורום ישנה הצהרה שבעלי האתר לא אחראים למה שנכתב פה ושכל מה שאתה קורא הוא על אחריותך בלבד ( כתוב גם באתר של ישראלבודי ).
אנשים לא יכולים לתבוע את הפורום / האתר או מה שלא יהיה רק בגלל המידע שבו, אז עדיף שתשתוק במקום לשחק אותה איזה עורך דין מאיזו סדרת משטרה.

ההנהלה אינה לוקחת כל אחריות על הנכתב בהודעות הקהילה, ו/או על המקושר דרכן. אין ביד ההנהלה לפקח על כל פעולות הקהילה.

Antonator1
04-11-06, 17:47
אני מסכים עם אמיר,

סליחה? מתי כבר תבינו שבלי העליות הרוסיות והמזרח אירופאיות המדינה הזאת לא הייתה חצי ממה שהיא ברוב המובנים!

Bodybuilder
04-11-06, 17:48
אני חושב שמגיע להומוסקסואלים לצעוד ולהפגין כי זאת זכותם להעשות את זה כמו שלכל אחד אחר יש את הזכות להפגין ולצעוד.. אבל לכל דבר צריך שיהיה חוקים ומגבלות... הכל צריך להיות מבוקר ולא מוגזם יתר על המידה.

אני חושב שזה פשוט בושה לראות פה הרבה מההודעות של אנשים, הודעות דוחות וטיפשןת היו כאן שממש הרגשתי שאני נמצא בקהילה הלא נכונה באינטרנט.

כמו שאנשים נורמליים יכולים להתנשק ברחוב ולעשות את כל מבוקשם ובד"כ אף אחד לא יגיד להם מילה אחת אפילו, אז לכל אדם שהנטיות המיניות שלו שונות מותר.

ד"ר מסל, אני מזדהה עם התגובות שלך והתרשמתי מהדיעות שלך.

עומרי, התגובות שלך חכמות ובמקום הנכון, חבל שאנשים אחרים לא יכולים להביע את דעותם כמוך.

בודיבילדר, אתה דוחה אותי, מגעיל לי לראות את התגובות שלך, אבל בכל מקרה.. אני שואל אותך רק שאלה אחת שמעניינת אותי.. מה אתה חושב על לסביות?

לסביות זה אותו חרא !אבל לישכב עם 1 כזאת במת שאין לי בעיה !
וזה אתה שדוחה אותי !

Antonator1
04-11-06, 17:48
ממש רואים שרוב האנשים בפורום יודעים על הומואים, רוסים וקבוצות אחרות בחברה בערך את אותו הדבר - כלום!

m0she
04-11-06, 17:49
כזאת צרות אופקים .. אפשר לחשוב שאנחנו חיים בימי הביניים , ולא במדינה מערבית בשנת 2006.

Dr. Muscle
04-11-06, 17:50
אני שמח שיש כאן עוד אנשים שמוכיחים אינטליגנציה. יואב המלך אין ספק, וגם כל האחרים אמרו הרבה דברי טעם.

אין לי בעיה עם הרבה דיעות, אני אוהב ויכוחים וגם שעומרי נוגד אתה מה שאמרתי באלף אחוזים, יש לו טיעון והוא טוען שהמצעד הוא נגד המוסר הפרטי שלו, כמו שקיומו הוא צו מוסרי בשבילי. אבל פשוט מגעיל אותי אנשים שמבקשים לשלול זכויות וללכת ולטבוח ולנסות לשנות החלטה של בג"צ ע"י אלימות נגד אוכלוסיה שכל פשעה הוא מצעד שמסמל גאווה.
ההשוואה של הומואים לרוצחים ואנסים היא לא במקום ואני מבקש שתקראו את הטור של יאיר לפיד - אל תשכחו שמשכב זכר מוזכר בהנחיה אחת בפסוק אחד בכל התנ"כ ואילו "אל תרצח" זו אחת מעשרת הדיברות. מה שמעדיף להפוך את זה הוא טיפש והוא חוטא גם במושגים דתיים.

Psychopath
04-11-06, 17:52
סליחה? מתי כבר תבינו שבלי העליות הרוסיות והמזרח אירופאיות המדינה הזאת לא הייתה חצי ממה שהיא ברוב המובנים!

הרוסים הם באמת אנשים טובים (רובם) ואני מעריך אותם יותר מעדות המזרח בישראל.
ואני חצי מזרחי וחצי אשכנזי שתבינו.

בכל אופן, המצעד הזה לא צריך להתקיים כי הוא רק עוד לבנה שנבנית בחומה שתהרוס לדורות הבאים את החיים.
ככל שהתופעה הזאת מעודדת יותר ומופצת יותר היא רק תגרום לעוד צעירים בריאים בנפשם "יש מצב אני הומו ?" וככה זה יתפשט ויתפשט וזה יהפוך להיות יותר גרוע!
אבל!
בגלל שאין לי שליטה על זה והעניין לא נוגע לי באופן אישי אני לא יעשה שום דבר מעבר להתווכח עם אנשים ואני בטוח שככה גם הרוב פה.

"אין סיבה להשקיע בעולם שבמילא לא יהיה קיים שנעזוב אותו" - psychopath 2006.
:) :) :)

TZAHI10
04-11-06, 17:52
תתאכזב עד מחר. אתה יכול לפנות למי שאתה רוצה, מצידי לבית הדין בהאג. בתחתית הפורום ישנה הצהרה שבעלי האתר לא אחראים למה שנכתב פה ושכל מה שאתה קורא הוא על אחריותך בלבד ( כתוב גם באתר של ישראלבודי ).
אנשים לא יכולים לתבוע את הפורום / האתר או מה שלא יהיה רק בגלל המידע שבו, אז עדיף שתשתוק במקום לשחק אותה איזה עורך דין מאיזו סדרת משטרה.

ההנהלה אינה לוקחת כל אחריות על הנכתב בהודעות הקהילה, ו/או על המקושר דרכן. אין ביד ההנהלה לפקח על כל פעולות הקהילה.

אתה אולי מנסה להסתתר מאחורי אותיות קטנות שכתובות ממקום כלשהו, אבל זה לא מונע את האכזבה ואת הרגשת הגועל שהרבה חברי פורום חשים מזה שאתם לא מוחקים הודעות הסטה. והיו הרבה שביקשו. וזה שאתה ומנהלים אחרים גם לא מוחקים או מצנזרים את זה, זה כמו להגיד שאתם תומכים בזה בעצמכם.
אני חושב שלכל מנהל צריך להיות איזה שהוא מוסר אתי, אפילו הקטן ביותר ולמחוק הודעות שכאלה שיכולות לפגוע באחרים או במקרה חמור מסיתות לרצח. וזה בלי קשר לחוקי אחריות כלשהן באתר או בפורום עצמו.
האם זה מה שאתם רוצים לשדר לכל מי שנכנס לפה? שאתם בארברים שלא אכפת להם שיש בתוכן הפורום שלהם הסתות לרצח?
מה עם כאלה שנפגעו? באמת לא אכפת לכם?
אם היית נכנס לפורום ומגלה שזוממים מזימה לרצוח אותך או משהו כזה היית מרגיש עם זה טוב?
אני מכיר בעלי אתרים ופורומים שלמרות כל החוקים וההסרות אחריות האלה מאוד משתדלים למחוק הודעות הרבה פחות רעות מאלה מחשש לתביעה. אתה אולי חושב שה"תקנון" הוא משהו משמיים אבל זה לא כך, יש הרבה תביעות שמצליחות למרות זאת. לכן הם נזהרים כלכך. תחשוב על זה: אם זה ככה אז אפשר להקים כל אתר ולרשום למטה באותיות קטנות שהכל על אחריות המשתמש.. וזהו ואז מבחינתם מותר לעשות הכל?
הדבר הזה הוא לא תמיד נכון. ממש לא. ובכל מקרה גם אם יתבעו גולש מסוים ולא אותכם עדיין יחייבו אותכם למחוק את ההסטה

Bodybuilder
04-11-06, 17:54
בונה bodybuilder ת'חתיכת אפס, זה בערך מה שיש לי להגיד לך.
אתה בטח הומו בעצמך, אבל גידלו אותך במשפחה שזה נורא להיות כזה
ואתה פשוט מדחיק את זה , ובגלל שאתה מדחיק את זה כל כך הרבה וחושב
שזה משהו רע אתה שונא את זה, יש איזשהו תסביך שקוראים לו ככה.
כמה משפטים לכל הדתיים מאמינים ושאר מזבלי השכל שהיו פה בעץ (קראתי רק חלק מהתגובות)

"צדיק באמונתו יחיה"
"חיה ותן לחיות"
"דחוף אצבע יא גזען" (האחרון אני המצאתי בזה הרגע, נחמד לא?)

מעניין מה אתה עושה עם הנחשים שלך קראטיסת מחורבן ! בתך מכניס אותם לתחת !

PoweRule
04-11-06, 18:04
מי שקורא את הדיונים בפורום רואה שלרובם פה איכפת האיחוד בעם ישראל. אבל שימו לב מה קורה בכל הפוסטים וגם בפוסט הנוכחי: כולם נגד כולם. קודם כל שם הפוסט מלחמה. אחד נלחם בהומואים ואחכ אלו שבעד המצעד שונאים את החרדים. אחד שונא את השמאלנים. אחד אומר שהוא לא אלים אבל במקרה הזה לא איכפת לו שאחרים ירביצו למי שהוא שונא, ומזכיר שבדכ הוא שונא את החרדים. אז כדאי שנשים לב זה לא תורם כהוא זה לאחדות הלאומית ואם
מדברים על משהו שמסוכן למדינה היהודית זה שנאת חינם. ועל שנאת חינם תמיד נחרבו המדינות היהודיות העצמאיות שהיו בעבר. אנחנו ביום השנה לרצח יצחק רבין ובלי קשר לאיש ולדעותיו הוא נרצח על ידי יהודי ולא על ידי אויב זר. אם נמשיך בדרך הזו הימניים ירצחו את השמאלנים התל אביבים את החרדים בירושלים וכו... ובאמת נוכל לפנות את הארץ לכל מי שרוצה. ועוד לא אמרתי מילה אחת על המצעד. אז מותר להביע דעות אבל כדאי גם לשים לב כיצד מביעים אותן.

הדיונים בפורום גם גורמים לשנאה בין חברי הפורום כי אנשים לא יודעים לקבל את זה שלאנשים אחרים יש דיעות אחרות
כל אחד שחושב אחרת ישר אתה שונא אותו מקלל אותו וכו....

OMRI-TURBO
05-11-06, 02:04
חדשות טובות למיליוני אנשים בארץ, ומאות מיליוני אנשים בחו"ל!
לפי מה שניצב פרנקו אמר היום בלילה ,המצעד ל-א יתקיים במתכונת הנוכחית.
כל היהודים/נוצרים/מוסלמים/יהודים חילוניים עם ערכים כמוני, יכולים להרגע.
כניראה שלא הולכים להתרוצץ גברים בתחתונים בעיר הבירה וההיסטורית החשובה ביותר בעולם!
:diractor: :diractor: