PDA

צפה בגרסא המלאה : הבהרה בנוגע לנאור זיו

arbel2
31-08-07, 22:05
הגיע לאוזנינו שמועה שכביכול אנחנו לוקחים קרדיט על נאור זיו והישגיו
הדבר אינו נכון

אפילו לא לרגע ישראלבודי לא לקחו קרדיט על ההכנה של נאור והתוצאות המדהימות שלו ,מי שהכין את נאור לתחרות האחרונה (ועשה עבודה מדהימה בכך ) הוא אייל חסון התותח ,פאוורליפטר מהשורה הראשונה ומאמן מצויין.

בסך הכל הדבר היחידי שנעשה מצד ישראלבודי ,זה להציג את נאור בתור "אחד מהחבר'ה" ,אנחנו מאוד אוהבים את נאור ,ושמחים לארח אותו כאן בכל היזדמנות שיש לנו,אבל איננו לוקחים את הקרדיט על הישגיו.

ברצוני להיתנצל בפני נאור על כל אי נעימות כלשהי שנגרמה לו ,וכל מי שנפגע מהשמועות שרצו

שבת שלום ולילה טוב.

megashape
31-08-07, 22:06
אפשר לראות תמונות שלו מהתחרות?

Night_Wolf
31-08-07, 22:11
נאור זיו ניראה מדהים!!!! גם בן אדם מאוד נחמד ויש לי הערכה עצומה כלפיו אמרתי זאת בעבר ולא אתנגד להגיד שוב.:sbb4:
שמועות רצות כל הזמן בכל מקום לצערי:(

איאל חסון אחד האנשים שפשוט מאוד עשו נפלאות בתחום הפיתוח גוף והפאוורליפטינג בארץ, הבנתי שהוא גם היה אלוף אלופים!
ובעבר העלו לפה סרטונים שלו של דחיקת חזה והבחור הזה שיאן עולם!! לדחוק 300 קילו?!אני מדמיין את זה מתחיל להרגיש כאב בחזה:flowers:
הוא גם הכין הרבה מפתחי גוף רציניים לתחרויות בעבר ולפי מה שהבנתי הוא גם קורא פה בפורום אז קצת כבוד:sbb4:

danino
31-08-07, 22:12
אבל כתוב שנאור הוא נציג חדש של ישראל בודי
אז איך עכשיו זה כבר לא???

Night_Wolf
31-08-07, 22:16
אבל כתוב שנאור הוא נציג חדש של ישראל בודי
אז איך עכשיו זה כבר לא???

נו והוא נציג אחי?וזה אומר שישראלבודי מאמנת אותו?ישראלבודי קיבלה את הכבוד בזה שהוא מוכן לייצג אותה מה לא ברור כאן?:dry:
אתה מבין אחי מחוסר הבנה כלכך פשוט אנשים חושבים שטויות ועסוקים בלהמציא שמועות מטופשות:closedeyes:

damn
31-08-07, 22:24
ישראל בודי ספונסר כאילו? אפשר הסבר ארבלה?

arbel2
31-08-07, 22:26
תצא בקרוב הודעה רישמית.

סוליקו
31-08-07, 22:34
ארבל ..אח יקר ... חכיתי הרבה ובסבלנות למשו יכתוב את ההודעה הזאת !
תודה שלקחת אחריות על זה אח שלי ואתה בן אדם ענק ואוהבים אותך ( כמה פעמים כבר אמרתי את זה )

מכבודו של איאל אסור בהחלט להוריד ..בן אדם עם הישגים כאלה הוא רק מעלה את הרמה של כל ישראל

ד"א אני שיכור שבקושי רואה את המסך

Kachok
31-08-07, 22:35
תודה שלקחת אחריות על זה אח שלי ואתה בן אדם ענק ואוהבים אותך ( כמה פעמים כבר אמרתי את זה )

מכבודו של איאל אסור בהחלט להוריד ..בן אדם עם הישגים כאלה הוא רק מעלה את הרמה של כל ישראל

סוליקו זה אתה ישבת בשורה האחרונה בגופיה צהובה כמה מושבים משמאל לאיאל?

arbel2
31-08-07, 22:36

סולימן יקירי ,איזה חיבוק קיבלת ממני אתמול הא ? :)
תמסור את ההודעה הזאת לאייל בבקשה ,הבנתי מנאור שהוא קצת נפגע מהנושא וזה מאוד חבל ,העובדה שלקחנו את נאור כנציג והחלטנו להכניס אותו למשפחה שלנו ,לא אומרת שאנחנו לוקחים עליו קרדיט ,נאור מגיע אלינו בתור מוצר מוגמר ,אנחנו לא מנסים לגרוף את הפירות שלא אנחנו זרענו.

סוליקו
31-08-07, 22:40
סולימן יקירי ,איזה חיבוק קיבלת ממני אתמול הא ? :)
תמסור את ההודעה הזאת לאייל בבקשה ,הבנתי מנאור שהוא קצת נפגע מהנושא וזה מאוד חבל ,העובדה שלקחנו את נאור כנציג והחלטנו להכניס אותו למשפחה שלנו ,לא אומרת שאנחנו לוקחים עליו קרדיט ,נאור מגיע אלינו בתור מוצר מוגמר ,אנחנו לא מנסים לגרוף את הפירות שלא אנחנו זרענו.

אין בעיה אחי ..אני יתקשר לאיאל מחר שיכנס לפה (אם הוא יכול ) ויבהיר קצת דברים
והחיבוק הזה חיכיתי לו הרבה :wiggle: חח

אגב ..מה אתה אומר על תמיר ?? איאל הכין אותו כמו שצריך וגם אוסמה (אם כך קוראים לו ) שקבל מקום שני אחרי תמיר איאל גם הכין אותו :jockey:
כנראה שאיאל עשה עבודה נהדרת

סוליקו
31-08-07, 22:41

היתי ליד איאל כן
אבל היתי בגופיה ירוקה
פעם הבאה תבוא להגיד שלום ..אתה כלה זמן מעלה תמונות של הגב איך אני אמור לזהות אותך

Kachok
31-08-07, 22:41

חחחח חשבתי שזה אתה והעיקר אילן ומאיר עושים לי "לא זה לא הוא , עזוב..."
חחח קיצר סבבה נדע להבא
אנחנו החבורה הקולנית מסוף השורה משמאל שצעקו כמו מטורפים כשנאור עלה :)

arbel2
31-08-07, 22:44
אין בעיה אחי ..אני יתקשר לאיאל מחר שיכנס לפה (אם הוא יכול ) ויבהיר קצת דברים
והחיבוק הזה חיכיתי לו הרבה :wiggle: חח

אגב ..מה אתה אומר על תמיר ?? איאל הכין אותו כמו שצריך וגם אוסמה (אם כך קוראים לו ) שקבל מקום שני אחרי תמיר איאל גם הכין אותו :jockey:
כנראה שאיאל עשה עבודה נהדרת

תמיר היה במצב מאוד איכותי ,הישתפר משמעותית מאז IFBB
למרות שכבר אז אמרתי לו שהוא נראה טוב

ואוסאמה שלקח מקום שני נראה נפלא , כתפיים מעולות.

סוליקו
31-08-07, 23:16
שמח לשמוע ..הרי זה גם עושה לי טוב כי אני גם בונה על איאל שיכין אותי עוד כמה שנים =)/

arbel2
31-08-07, 23:30
שמח לשמוע ..הרי זה גם עושה לי טוב כי אני גם בונה על איאל שיכין אותי עוד כמה שנים =)/

יהיה לי לעונג לעמוד איתך על אותה במה בעתיד
אוהב אותך אחי :)

Moshe
01-09-07, 18:37
http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1853907
ומה זה?

xLaes
01-09-07, 18:57
http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1853907
ומה זה?
הוא נציג.
אחד שמייצג את ישראל בודי.

Deja Vu
01-09-07, 21:01
גם אם באמת ניסיתם לקחת קרדיט שלא שייך לכם אפשר להבין גם אני במקומם הייתי מנסה לקחת חסות על התותח הזה:jockey:

arbel2
01-09-07, 21:11
גם אם באמת ניסיתם לקחת קרדיט שלא שייך לכם אפשר להבין גם אני במקומם הייתי מנסה לקחת חסות על התותח הזה:jockey:

אומנם
אבל בכל זאת לא ניסינו.
אם תראו את ההכרזה הרישמית גבי כך שהוא נציג שלנו ,עידכנו את הנושא וציינו במפורש שאייל חסון התותח הכין אותו