PDA

צפה בגרסא המלאה : היום בערב ערוץ 2...יש ת'תוכנית על היחידות המובחרות..

slim shady
04-11-06, 17:16
תיזכורת.....היום יש ת'כתבה או מה שזה ללא יהיה על היחידות המובחורות של צה"ל...נראה לי מה זה שווה צפייה....תראו יהיה מעניין...

(אולי זה יחזק אצל כמה מהאנשים פה את האמונה בצה"ל..:whistle: )

Real
04-11-06, 17:36
איזה טעות זה לפרסם את הדברים האלה לפומבי יא אללא..

Arielp
04-11-06, 17:40
אחי אני מחכה לזה כבר מתחילת השבוע שמתי התראה בפלאפון ובשעון ואמרתי לחבר שלי לצלצל אליי לפני שמתחיל למקרה שאני אשכח למרות שאין סיכוי... זה ב-9 ואייייי זה הולך להיות נדיר!!

Dr. Muscle
04-11-06, 17:41
אני אומר כאן את מה שברור אבל תבינו שמה שאומרים שם זה הקצה של הקצה.
בתור אחד שכן מכיר אופי של יחידות , תבינו שאנחנו בכל. ולא רק צה"ל אלא כל המערכת הבטחונית.

לאוניד זיידל
04-11-06, 17:43
אני חייב להגיב פה(סליחה אם אני מתפרץ ל"דלת פתוחה",אבל אני קורא פסיבי בפורום שמשמש בשבילי אחלה מדריך לתחביב שמשותף לי ולכם...).
אני בטוח שהתגובות פה אהיו תגובות טיפוסיות של מלשבים מורעלים(זה בסדר,גם אני ההיתי אחד כזה..)או סתם של צעירים,כול בן אדם ששירת בצבא ביחידה קרבית יודע טוב מאד מיהם החברה המובחרים באמת.
מי שיבין את התגובה,יבין.
מי שלא,נו שווין..גם אני ההיתי צעיר פעם.
אה,התגובות פה לא נכתבות ע"י המשתמש המקורי,יש לי בעייה בהרשמה אז אני מגיב דרכו..סתם נושא שדי נוגע אלי אז רציתי להגיב.

PcGunMan
04-11-06, 17:44
באיזה שעה זה?

Ori-Silver
04-11-06, 17:45
תודה נשמע מעניין

VoRteX
04-11-06, 17:47
באיזה שעה זה?

21:00 גבר
נראה לי כתבה מורעלת ביותר
ראיתי פתיח קטן ששמו ב-ynet וזה סירטון על מארב למחבלים והם חיסלו 5 מחבלים... מורעל

PcGunMan
04-11-06, 17:50
תודה,
כשראיתי את הפורמו הייתי בשוק שהם הולכים לפרסם דברים סודים של הצבא

Dr. Muscle
04-11-06, 17:57
לאוניד או מי שלא תהיה , לא הבנתי אותך.
גם מלשבים מורעלים וגם אנשים בשירות, וגם אנשים שהשתחררו - כולם אוהבים לשמוע על פעולות, והיופי הוא שאף אחד לא מכיר את הכל... זה לא חייב "להרעיל" אף אחד אבל זה נותן הרבה גאווה לדעת שיש מי ששומר עליך.

לאוניד זיידל
04-11-06, 18:14
לאוניד או מי שלא תהיה , לא הבנתי אותך.
גם מלשבים מורעלים וגם אנשים בשירות, וגם אנשים שהשתחררו - כולם אוהבים לשמוע על פעולות, והיופי הוא שאף אחד לא מכיר את הכל... זה לא חייב "להרעיל" אף אחד אבל זה נותן הרבה גאווה לדעת שיש מי ששומר עליך.
השם הוא עומר:rolleyes:
לא הבנת אותי.
קודם כול,אני שנתיים אחרי שירות צבאי מדהים(באמת מדהים)..ככה שאני יודע בערך מי שומר עלי.
לא הבנת אותי.
ה-ר-ב-ה(וסמוך עלי בעניין הזה..) יותר קשה לעשות 8-8 במחסום מאשר לשלוף מבוקש בקבאטיה(איזה מקום ארור..).
ה-ר-ב-ה יותר קשה לעשות 8 שעות במחסום מאשר לפשוט על איזה כפר..
החלוקה הזאת ליחידות "מיוחדות",יחידות "עילית",יחידות האבירים המגניבים או מה שזה לא אהיה מכעיסה.
מי שעושה את העבודה החשובה באמת,בלי שום הקצאות מטורפות,הם הגדודים.וכשהם מסיימים מבצע הם לא חוזרים לבסיס,הם נשארים בשטח..
אני אישית לעולם לא ההיתי מצליח לעמוד 8 שעות במחסום.זה נשמע לי מטורף לגמרי..
למה אין כתבה כזאת על גולני?על נח"ל?על גבעתי?או על חטיבה 7?כי הם אפורים?כי הם לא מושכים מספיק רייטינג?
זאת הבעייה היחידה שלי,כול הרדיפה המטורפת הזאת לפרסום של האנשים שם(ובוא לא ניכנס לזה),כשיש אנשים שעושים עבודה חשובה לא פחות ודואגים מאד לביטחון המדינה בלי שום הקצאות מטורפות ומבטים מעריצים ממלשבים..
לעצם העניין,לא שירתתי בגדודים.

Dr. Muscle
04-11-06, 18:28
על מה אתה רוצה שיכתבו לך בדיוק?
מא"בים שעושים 10-10 במחסום ארז?
את מי זה מעניין?
אף אחד לא חושב שהעבודה שם לא קשה ,
אבל אין מה לעשות שההילה הולכת לטובים ביותר - וחט7 עם כל הכבוד לה (גם פלס"ר7) לא עומדת באיכות אחת עם הפעולות המורכבות של ה"מיוחדות".

לאוניד זיידל
04-11-06, 18:44
על מה אתה רוצה שיכתבו לך בדיוק?
מא"בים שעושים 10-10 במחסום ארז?
את מי זה מעניין?
אף אחד לא חושב שהעבודה שם לא קשה ,
אבל אין מה לעשות שההילה הולכת לטובים ביותר - וחט7 עם כל הכבוד לה (גם פלס"ר7) לא עומדת באיכות אחת עם הפעולות המורכבות של ה"מיוחדות".
אתה לא מבין שה10 שעות האלה במחסום ארז,בחברון ובשכם הם הדברים החשובים באמת?זאת העבודה החשובה?
החברה בגדודים כול כך צריכים את הכתבות האלה עלייהם,כי השירות שם הוא קשה ושוחק ואתה מקבל זין בחזרה(מחברים שלי ששירתו בגדודים,רובם נפלטו למז"י)
זה מה שמציק לי,חוסר התתחשבות הזאת בחברה שעושים את העבודה החשובה באמת

PoweRule
04-11-06, 18:45
בכל מקום זה ככה, לא רק בצבא.
לאף אחד לא אכפת מהבינוניים, שים לב שתמיד מדברים על הטובים ביותר או על הגרועים ביותר. תמיד אנשים רוצים לשמוע על הקיצוניות, למעלה או למטה.
אני לא טוען שזה מה שצריך להיות, אבל זה המצב.

Gamerrrrr
04-11-06, 18:46
רוב המפקדים שרואים שם הם חברים קרובים של המשפחה שלי, אני מכיר את רוב הילדים שלהם. די אפשר לומר שגדלתי בסביבה של אנשי היחידות המיוחדות של צה"ל.

VoRteX
04-11-06, 18:48
אתה לא מבין שה10 שעות האלה במחסום ארז,בחברון ובשכם הם הדברים החשובים באמת?זאת העבודה החשובה?
החברה בגדודים כול כך צריכים את הכתבות האלה עלייהם,כי השירות שם הוא קשה ושוחק ואתה מקבל זין בחזרה(מחברים שלי ששירתו בגדודים,רובם נפלטו למז"י)

"לצבא צריך לבוא רק עם ביצים, את הזין תקבל כבר שם..."
ועכשיו ברצינות, אתה באמת לא יכול לקבוע ש-10 שעות במחסום יותר חשוב מהפעולות שמטכ"ל, שייטת 13 ושלדג מבצעים בתוך השטחים.

לאוניד זיידל
04-11-06, 18:52
"לצבא צריך לבוא רק עם ביצים, את הזין תקבל כבר שם..."
ועכשיו ברצינות, אתה באמת לא יכול לקבוע ש-10 שעות במחסום יותר חשוב מהפעולות שמטכ"ל, שייטת 13 ושלדג מבצעים בתוך השטחים.
אתה יודע במקרה איפה שירתתי,שאתה קובע שאני לא יודע מה חשוב ומה לא?
סליחה אם זה נשמע שחצני או משהו..
וכן,10 שעות במחסום חשובות לא פחות מהפעולות ששלדג שייטת 13 ומטכ"ל(מתי ימצאו לה שם כבר..)עושות.
אני לא מבין למה כתבת רק את 3 היחידות האלו,אבל בסדר=)

VoRteX
04-11-06, 19:10
אתה יודע במקרה איפה שירתתי,שאתה קובע שאני לא יודע מה חשוב ומה לא?
סליחה אם זה נשמע שחצני או משהו..
וכן,10 שעות במחסום חשובות לא פחות מהפעולות ששלדג שייטת 13 ומטכ"ל(מתי ימצאו לה שם כבר..)עושות.
אני לא מבין למה כתבת רק את 3 היחידות האלו,אבל בסדר=)

לא, אני לא יודע, אבל בהחלט אשמח לדעת ;-)
וכתבתי את שלושת היחידות האלו כי הם היחידות שנחשבות "עילית"...
ובעיקרון אתה צודק בנוגע לזה שלא מזכירים ואומרים כמה הם חשובים - גולני, גבעתי וכו'... אבל מה לעשות שכנראה המבצעים של יחידות "העילית" מעניינות יותר.

Dr. Muscle
04-11-06, 20:22
חברים שלי שהיו בגדודים כולם הפכו להיות מפקדים. חלקם לאחר מכן בחרו להפלט למז"י מה שנכון נכון. זו עבודה שוחקת בהרבה כי יש לך שיגרה. לא קובע למי יש עבודה יותר חשובה, אני קובע למי יש עבודה יותר מעניינת (מבחינת הציבור הרחב).
יש דברים יותר מעניינים, אבל אלו דברים הירואים שיש מטרה לזה שמפרסמים אותם.
גם בחטיבות חי"ר אפשר להגיע לגדס"רים שיש שם גם חשיפה ...

יש למטכ"ל שם. אתה לא באמת מצפה שיפרסמו שמות מבצעיים של יחידות, נכון?

Nimrod
04-11-06, 20:38
עומר מה אתה רוצה אני לא מבין, אני ילד מורעל ואני גם חולה על היחידות עילית האלו.
ידוע שאחרי שעברת את הגיבוש והקורס והכול, העבודה של הגדודים יותר מסוכנת, הם עושים את רוב העבודה החשובה ויותר חרא להם , הם הרבה יותר בסכנה.
אבל הקבלה ליחידות המובחרות הרבה יותר קשה, הדרך עד לשם הרבה יותר קשה, ומי שמגיע לשם מקבל עבודה הרבה יותר מעניינת, פחות מסוכנת ויותר קלה וכמובן שגם מוכרת לציבור הרחב.

לאוניד זיידל
04-11-06, 20:51
VoRteX-כן,שירתתי ביחידה מסויימת בחיל האוויר(אני לא מכיר את מגבלות השדה בפורום אז לא אציין את שמה,בנוסף אם אתה מפקפק באמינות שלי(עצוב שהגענו למצב הזה,שיש אנשים שממציאים בקטעים האלו,אבל ניחא)אני יכול להעלות תמונות של סיום מסלול..).
אין שום דבר מעניין במבצע של "יחידת עילית".אני יכול לכתוב לך גם איך הוא מתנהל,אין פה שום דבר מגניב..להיפך.
דוקטור שריר-את הדברים ההירואים(אם הבנתי נכון על המבצעים שאתה מדבר עלייהם)מקבלים הצוותים הותיקים,והם גם נעשים פעם בהרבה מאד זמן..
נמרוד-בלי לפגוע בך או משהו,אבל יש דברים שרואים רק אחרי הגיוס..באמת,נדבר אחרי שתתגייס(ואני מקווה בשבילך שתגיע לאן שאתה רוצה).
חברה,אני לא בא להשביז חלילה,תבואו,תשרתו בקרבי ותתרמו לבטחון המדינה,רק אם אתם באים בשביל האגו..עזבו,חבל על המאמץ.

Nimrod
04-11-06, 22:04
VoRteX-כן,שירתתי ביחידה מסויימת בחיל האוויר(אני לא מכיר את מגבלות השדה בפורום אז לא אציין את שמה,בנוסף אם אתה מפקפק באמינות שלי(עצוב שהגענו למצב הזה,שיש אנשים שממציאים בקטעים האלו,אבל ניחא)אני יכול להעלות תמונות של סיום מסלול..).
אין שום דבר מעניין במבצע של "יחידת עילית".אני יכול לכתוב לך גם איך הוא מתנהל,אין פה שום דבר מגניב..להיפך.
דוקטור שריר-את הדברים ההירואים(אם הבנתי נכון על המבצעים שאתה מדבר עלייהם)מקבלים הצוותים הותיקים,והם גם נעשים פעם בהרבה מאד זמן..
נמרוד-בלי לפגוע בך או משהו,אבל יש דברים שרואים רק אחרי הגיוס..באמת,נדבר אחרי שתתגייס(ואני מקווה בשבילך שתגיע לאן שאתה רוצה).
חברה,אני לא בא להשביז חלילה,תבואו,תשרתו בקרבי ותתרמו לבטחון המדינה,רק אם אתם באים בשביל האגו..עזבו,חבל על המאמץ.

ברור שלא בשביל האגו, אבל אני גם לא אגיד לך שזה משירות המדינה וטוב למות למען ארצנו בלבד (למרות שזה שיקול).
בסוף להיות ביחידה מובחרת אתה לומד דברים מעניינים יותר, עושה עבודה כייפית יותר, משרת בתנאים הרבה יותר טובים, עושה דברים מאתגרים , סודיים, משתמש בציוד ברמה וסה"כ זה חוויה ב30 רמות מעל להיות בגדוד, כמובן שאני לא ילד של "או סיירת או ניירת" , אם אין משהו מובחר אז גדודים.
איפה אתה היית? שלדג?

Leo
04-11-06, 22:44
....אם כל השמאלאנים שאין להם ז** לשרת בצבא והם הולכים לקב"ן ומוציאים תירוצים שזה צבא כיבוש ואם כל האיראן וכל זה , לדעתי זה פשע לחיות בישראל בלי להיות מוכן 100% לשרת בצבא.

נכון צבא תחת הפיקוד של פרץ ודומיו לא משו אבל אני מדבר בגדול

Gamerrrrr
04-11-06, 22:45
ברור שלא בשביל האגו, אבל אני גם לא אגיד לך שזה משירות המדינה וטוב למות למען ארצנו בלבד (למרות שזה שיקול).
בסוף להיות ביחידה מובחרת אתה לומד דברים מעניינים יותר, עושה עבודה כייפית יותר, משרת בתנאים הרבה יותר טובים, עושה דברים מאתגרים , סודיים, משתמש בציוד ברמה וסה"כ זה חוויה ב30 רמות מעל להיות בגדוד, כמובן שאני לא ילד של "או סיירת או ניירת" , אם אין משהו מובחר אז גדודים.
איפה אתה היית? שלדג?
יש הרבה יחידות קרביות בחי"א כמו שלד"ג, 669, ינמ"מ, היחידה נ"מ המיוחדת, צוות סימון מטרה (צוות סיור מיוחד), ועוד ועוד

לאוניד זיידל
05-11-06, 08:00
יש הרבה יחידות קרביות בחי"א כמו שלד"ג, 669, ינמ"מ, היחידה נ"מ המיוחדת, צוות סימון מטרה (צוות סיור מיוחד), ועוד ועוד
ואו בן אדם,בלי לפגוע,אבל כמה שטויות בהודעה אחת:jockey:

Nareznoy
05-11-06, 10:40
הייתי בגיבוש שייטת, אחד הקשים!
ד"א התוכנית הייתה מעולה אתמול...

tamir23
05-11-06, 11:20
סעמק לא ידעתי בכלל שיש תדבר הזה... אין זמן לטלווזיה... מישהו יודע אם יש שידור חוזר ?!

OMRI-TURBO
05-11-06, 12:58

סבבה אבל מה אתה רוצה שיראו בדיוק? מישהו עומד ושומר? על זה יעשו סרט? איפה יש חוסר התחשבות? בזה שמראים מישהו אחר ולא אותך,זה חוסר התחשבות נכון, אבל מצדך, במקום לפרגן לחברים שלך.
מה לעשות לראות מבצעים מיוחדים זה מעניין ולראות מישהו שומר זה משעמם, אתה רוצה שיעשו תוכנית משעממת?

dkatorza
05-11-06, 13:21
רק רציתי להוסיף...
לכל המלשבים שעוד לא התגייסו..זה נחמד לראות שאתם מורעלים..מזכיר לי את עצמי לפני השירות..
רק דבר אחד יש לי לומר אליכם...
אם אתם הולכים לדברים האלו כדי לעשות רושם על מישהו או כי אקילה מעמידה לכם את הזין..אז חבל לכם על הזמן אתם תצאו משם מהר...
תדעו דבר אחד...הצבא יכול להשביז לכם את התחת ברמות כל כך קשות שאתם עדיין לא מסוגלים להבין כי החים שלכם יפים עכשיו שאתם אזרחים צעירים..
אני אומר תלכו ליחידות קרביות.. אבל אל תלכו כי זה מאגניב תלכו כי אתם מוכנים לתרום ולקבל את זה שיהיה חרא ושרוב הפעמים אף אחד לא ידע מה עשיתם בעצם..
מה שראיתם אתמול זה שטויות..באמת..וזה מובן.

בתור אחד ששירת ביחידה קרבית שעושה עבודה שחורה שחצי מהמבצעים של צה"ל תלויים בהם שלא שומעים עליה הרבה חוץ מבזמן המלחמה כי אז צריך אותם יותר..(לא הייתי בגדוד)...אני יכול להגיד שהסיפוק מגיע בסוף השירות וזהו..אל תצפו לנסים ונפלאות...
בקיצור לא באתי להביז אף אחד וזה מובן שלא יעשו כתבה מיוחד על גדודים..למרות שכבר היו כתבות על גולני וגבעתי..
יש הרבה יחידות מובחרות ורק מלשבים תמיד יגידו שייטת 13 מטכל "היחידה" (כן זה לא סודי זה השם במנילה דרך אגב)
יש הרבה יחידות של מטורפים אחרים...
תהנו תבלו כמה שאתם יכולים בצבא ואל תשכחו שהשביזות היא זמנית ...

אה וסתם בא לי להפריך מיתוס ככה בשביל הצעירים ...
שייטת 13 זה לא ערמה של נפילים מטר 90 עם טונה שרירים בכלל לא...
הם כולם רגילים ונורמלים פשוט יש להם אמות גדולות..
אני לא יזיין לכם את השכל למה אבל סתם שתדעו..
אז לכל השרירים פה ..אף אחד לא ישים זין על השרירים שלכם בגיבושים..נכון זה יעזור במשימות שיתנו לכם לעשות בזמן הגיבוש..אבל יותר חשוב זאת סיבלות לב ריאה...וראיתי הרבה חברה שריריים למדי נופלים בגיבוש רק כי הם הקיאו כבר כי לא היה להם אוויר..
ולא כולם שם רוצחים..לפרט יותר אני לא יכול כי זה כבר מסווג ממש..

לאוניד זיידל
05-11-06, 13:34
סבבה אבל מה אתה רוצה שיראו בדיוק? מישהו עומד ושומר? על זה יעשו סרט? איפה יש חוסר התחשבות? בזה שמראים מישהו אחר ולא אותך,זה חוסר התחשבות נכון, אבל מצדך, במקום לפרגן לחברים שלך.
מה לעשות לראות מבצעים מיוחדים זה מעניין ולראות מישהו שומר זה משעמם, אתה רוצה שיעשו תוכנית משעממת?
עומד ושומר?מי שנלחם בלבנון ונתקע בשטח,היום הגדודים.
"מישהו אחר ולא אותך"?מאיפה אתה מביא את ה"עובדה הזאת"?
אגב,את היחידה שלי הזכירו בכתבה..
כמו שהבחור שהגיב עכשיו כתב,אנשים לא מבינים שכדי להגיע במצב שבו אתה משתלשל ממסוק באמצע לבנון צריך לאכול כול כך הרבה חרא,להיות תקועים בעמדת שמירה מסריחה(וכול כך קר שם..),לאכול שנה וחצי של חרא ולהתקע באטימות הצהלית (כתגיעו תבינו שהגיון זה דבר שזר מאד לצה"ל..)ומי שחושב שאחרי השנה וחצי האלו זהו,יאללה הולכים לכבוש את ביירות טועה ובענק.התוכנית הזאת נודעה להרעיל מלשבים נטו,היא גם לא חידשה שום דבר..

OMRI-TURBO
05-11-06, 13:37
מעניין איך זה שפתאום קופצים לדיונים כאן אנשים עם הודעה 1... מזכיר לי את השרשור של ההומואים אתמול..
אני ממש לא הולך להטיף לאנשים לאן להתגייס, אני שירתתי 5 שנים אבל בתחום טכני,כל אחד שעושה שירות תורם.
אבל אני לא חושב שצריך לעודד אנשים לא להתגייס לקרבי כמו שאתה עושה,זה גובל בגועל נפש.

לאוניד זיידל
05-11-06, 13:40
מעניין איך זה שפתאום קופצים לדיונים כאן אנשים עם הודעה 1... מזכיר לי את השרשור של ההומואים אתמול..
אני ממש לא הולך להטיף לאנשים לאן להתגייס, אני שירתתי 5 שנים אבל בתחום טכני,כל אחד שעושה שירות תורם.
אבל אני לא חושב שצריך לעודד אנשים לא להתגייס לקרבי כמו שאתה עושה,זה גובל בגועל נפש.
תקרא את התגובה שלי בעמוד 3 למעלה..
אני בחיים לא אמרתי לאנשים להשתמט משירות קרבי,אני נתתי 4 וחצי שנים מדהימות למדינה ואני גאה בכך,רק אמרתי שהמלשבים שבאים בשביל האגו בושביל לחלץ שבויים ולכבוש את לבנון,ירדו מההר שלהם,ושיבינו מי עושה את העבודה החשובה באמת.

OMRI-TURBO
05-11-06, 13:41
דרך אגב היתה תוכנית מאוד מאוד מעניינת, במיוחד המבצעים של השייטת.
באותה תקופה הייתי בחיל הים ובמקרה גם היתה לי עבודה לעשות בבסיס באילת וזה היה בדיוק באותה תקופה, עלינו על הספינה הזאת וראינו הכל שם, היה מאוד מעניין, אני לא חושב שאי פעם תפסו כל כך הרבה נשק מוברח.
היה מעניין גם לשמוע את "הפוליטיקאים" לשם שינוי, מופז/עמי איילון/ביבי

OMRI-TURBO
05-11-06, 13:43
תקרא את התגובה שלי בעמוד 3 למעלה..
אני בחיים לא אמרתי לאנשים להשתמט משירות קרבי,אני נתתי 4 וחצי שנים מדהימות למדינה ואני גאה בכך,רק אמרתי שהמלשבים שבאים בשביל האגו בושביל לחלץ שבויים ולכבוש את לבנון,ירדו מההר שלהם,ושיבינו מי עושה את העבודה החשובה באמת.

לא התכוונתי אליך התכוונתי להודעה של השני..
בכל אופן מה איכפת לך שיש להם מוטבציה? אם זה יעזור להם להעביר אפילו שנה מהשירות זה כבר טוב, בשביל מה זה טוב להוריד לאנשים מוטיבציה, הרי אתה יודע שבמילא רוב האנשים לא בוחרים איפה לשרת, אז אם כבר מחליטים להם מה הם יעשו בצבא לפחות שיהיה להם טעם לזה, זה ממש לא חוכמה אחרי כמה שנים להטיף לאנשים שמתגייסים ולהגיד להם שהכל חרא וזה, הרי זה ידוע שלכל אחד נימאס מהצבא אחרי כמה שנים לא משנה איפה הוא משרת..
והבנתי את הנקודה שלך ברור שהיחידות שעושות עבודה שוטפת לא פחות חשובות, פשוט שעושים סרט על משהו צריכים למצוא את הדברים המלהיבים אתה מבין? אחרת לא יהיה מי שיראה אותו..

dkatorza
05-11-06, 14:04
עומרי אני מניח שהתכוונת אליי...
לא ידעתי שצריך 5000 הודעות בישראל בודי בשביל להבין מה קורה בצה"ל...
מאפי ההסקת שאני לא מעודד אנשים להתגייס לקרבי...??
ההיפף הוא הנכון..אני מעודד את כל מי שיכול שינסה ויילך..
אבל אני חושב שאני עושה פה מצווה גדולה בכל שאני מוריד אותם מעץ ועל ידי זה אני יעזור להם להתאקלם יותר טוב בסביבה הצהלית..
הרבה חברה מגיעים סופר מורעללים חושבים שביום הראשון m16 מקוצר ומחר כבר לחסל כמה חיזבלונים...
ומה קורה מזה..??? ברוב המקרים הם מקבלים כזאת שביזות ומתים לצאת משם..
בגלל זה צריך להסביר להם שהכל הולך לאט וקשה ואין מה לעשות אבל אחרי זה מגיע הסיפוק..
(כמו שהחברה הצעירים פה עוזרים לי באימונים אני חושב שזה יפה שאני עוזר להם בצבא..).
שאני הגעתי לצבא לא היה מי שיגיד לי את זה...ובגלל זה היה לי קשה..אפשר להגיד שבצבא רואים באמת את האופי של הבן אדם...(חזק או חלש)..ולכן לא כולם יש להם עצבים של ברזל וחשוב להכין אותם טוב...לא כמו ביום חיילות שמראים להם מסתערבים חוטפים מחבלים מתוך קופסאת קרטון או סטיל מוריד מחבל עם תותח 20...

לחלק השני...
לדעתי זה טוב שעשו את זה רק על היחידות המובחרות כי אכן זה יותר מעניין...וזה הרי מה שמביא את הרייטינג..
אפשר לעשות תוכנית נפרדת על שאר הגדודים..וכבר עשו את זה...

לסיכום...
תתגייסו לקרבי ..תתנו את הכל..אל תשכחו הכאב הוא זמני...ואל תחפשו להבין הכל כי ברוב המקרים אתם פשוט לא תבינו..זוהי דרכו של צה"ל..

מה שאני כותב אולי נראה כאילו אני מנסה להוריד את המוטיבציה פה אבל זה לא נכון..בסופו של דבר אתם תראו שבעצם המוטיבציה שלכם רק תעלה..

לאוניד זיידל
05-11-06, 14:19
לא התכוונתי אליך התכוונתי להודעה של השני..
בכל אופן מה איכפת לך שיש להם מוטבציה? אם זה יעזור להם להעביר אפילו שנה מהשירות זה כבר טוב, בשביל מה זה טוב להוריד לאנשים מוטיבציה, הרי אתה יודע שבמילא רוב האנשים לא בוחרים איפה לשרת, אז אם כבר מחליטים להם מה הם יעשו בצבא לפחות שיהיה להם טעם לזה, זה ממש לא חוכמה אחרי כמה שנים להטיף לאנשים שמתגייסים ולהגיד להם שהכל חרא וזה, הרי זה ידוע שלכל אחד נימאס מהצבא אחרי כמה שנים לא משנה איפה הוא משרת..
והבנתי את הנקודה שלך ברור שהיחידות שעושות עבודה שוטפת לא פחות חשובות, פשוט שעושים סרט על משהו צריכים למצוא את הדברים המלהיבים אתה מבין? אחרת לא יהיה מי שיראה אותו..
חלילה,חשוב מאד לשרת בקרבי ואני גאה בכול חייל שאני רואה,ומקווה מאד בשביל כול אחד שיסיים בתור לוחם..
אני בסך הכול מנסה להסביר לאנשים שצבא זה חרא,חשוב אבל חרא,ושאנשים יתגייסו מהסיבות הנכונות כי בלי זה פשוט בלתי אפשרי לשרוד במערכת הזאת..

pohdem
05-11-06, 14:36
למישהו יש את התוכנית בלינק?

Leo
05-11-06, 14:55
צבא זה צבא , מה אתם רוצים צבא של אוסטרליה \ ארה"ב ? זה קייטנה מה שהולך שמה