PDA

צפה בגרסא המלאה : מגמת ביולוגיה

mmatan
02-09-07, 12:45
מישהו פה לומד את זה? אני מתחיל י"א עכשיו ומתחיל ללמוד את זה ורוצה לדעת איך זה? האם זה ממש ממש קשה כמו שכולם אומרים?
ויש מצב שהידע שלי בתזונה מהבאדיבילדינג יעזור לי בזה?

ShaySE
02-09-07, 12:53
מישהו פה לומד את זה? אני מתחיל י"א עכשיו ומתחיל ללמוד את זה ורוצה לדעת איך זה? האם זה ממש ממש קשה כמו שכולם אומרים?

כן,ביולוגיה, זה מקצוע מאוד קשה,

זאת אומרת, הוא לא קשה להבנה, אבל מן הסתם צריך לזכור הרבה דברים, לחרוש!

זה חרישה רצינית וגם אם אני לא טועה יש פרוייקט בי"ב ביוטופ ..

לגבי השאלה השנייה שלך, חד וחלק:

לא

mmatan
02-09-07, 12:58
איזה באסהה :(

VoRteX
02-09-07, 13:24
דווקא כן, יהיו חלקים קטנים שקשורים לאבות המזון וכל מיני דברים שקשורים לידע בתזונה.
לי הידע מבאדיבילדינג הקל הרבה בהתחלה, אבל כשמתחילים ללמוד על המערכות זה נהיה קשה ולא קשור לבאדיבילדינג.
אבל סה"כ זה סבבה.

The Iron Man
02-09-07, 13:28
גם אני מתחיל את זה

Shir =]
02-09-07, 13:59
פיסיקה =] סתם ספאם =p

NSH
02-09-07, 14:00

אני למדתי את זה.
קצת קשה, צריך ראש והרבה חרישה

הידע יעזור אולי בטיפה טיפה בחומר, בבגרות בכלל לא.

jonathan
02-09-07, 14:28
אני יכול להגיד לך שהחומר של י' - יא' הוא קל+
לגבי יב'..הביוטופ לא צריך להיות קשה,מעבדה אין לי מושג ועוד טופס לפי מה שראיתי שנה שעברה אפשר לעבור אותו כמו שצריך:)

tom5
02-09-07, 16:41
אני סימתי מגמת ביולוגיה. לא למדתי לשום מבחן ולא ירדתי מ80 כול השנה
זה הרבה הגיון והבנת החומר
לגבי השאלה השנייה - לא

Ilan-V
02-09-07, 16:43
אין כמו גאוגרפיה ואומנות :).

flikeron
02-09-07, 16:44
אני בביוטכנולוגיה

Ilan-V
02-09-07, 16:45
אני בביוטכנולוגיה

ואה ואה,קבל ממני בהצלחה אחי,אתה תצטרך את זה.

flikeron
02-09-07, 16:46
[QUOTE=Ilan-V]ואה ואה,קבל ממני בהצלחה אחי,אתה תצטרך את זה.[/QUOT

אני עכשיו עליתי לי' והייתי תותח בפיסיקה+ביולוגיה+כימיה בחטיבה אמרתי יאללה בוא ננסה .... מה אתה מפחיד אותיי :boxing:

Leo
02-09-07, 16:47
המקצוע הכי קל שיש וגם הכי יקרן שיש (מאנייקים עם הביודע שלהם)

ביוטכנולוגיה יכול להיות קשה או קל... תלוי אם צריך לשנן עשרות שמות קוד של אנזימים ואת המבנה הכימי שלהם (המופשט כמובן , נראה מישהו משנן מבנה של אחד מלא)

Ilan-V
02-09-07, 16:49
אהה סבבה,אני בי' גם לקחתי ביוטכנולוגיה,עכשיו אחי כל ההשנה הסתכלתי על המורה שלי עם חיוך שאומר כזהה אין מצב שאני מבין את זה,חחח זה בקיצור לא אני חפיף מקיסמום לא תאהב תעזוב את זה,זאת בטח שנת התנסות אצלכם עכשיו.

flikeron
02-09-07, 16:49
המקצוע הכי קל שיש וגם הכי יקרן שיש (מאנייקים עם הביודע שלהם)

ביוטכנולוגיה יכול להיות קשה או קל... תלוי אם צריך לשנן עשרות שמות קוד של אנזימים ואת המבנה הכימי שלהם (המופשט כמובן , נראה מישהו משנן מבנה של אחד מלא)

0_o

mmatan
02-09-07, 22:56
גם אני בביולוגיה..יש לי הגיון וכל זה אז נקווה שיהיה קל

Homie
03-09-07, 11:22
מקצוע ממש ממש לא קשה!
אם ת'צריך עזרה תעלה לפה שאלה בפורום יש אנשים תותחים..
דרך אגב, אני מדריך ביוטופים של החי מתחת לאבן אם מישו צריך עזרה..

Mikeo
03-09-07, 11:57
תלוי אם צריך לשנן עשרות שמות קוד של אנזימים ואת המבנה הכימי שלהם (המופשט כמובן , נראה מישהו משנן מבנה של אחד מלא)
זה ביוכימיה. למדתי את זה וביוטכנולוגיה, והאמת נראה לי בסוף הבגרות בביוכימיה הייתה יותר קלה (אולי גם כי יש פחות חומר).
אשר לביוטכנולוגיה, זה מקצוע שלמדתי 3 שנים, מתוכם שנתיים ראשונות זה חירבוש (ביוד אתה לומד דברים בסיסיים, ב-י"א אני לא יודע איך בבתי ספר אחרים אבל אנחנו כל השנה התעסקנו רק בפרוייקט ביוטכנולוגי שהיינו צריכים לעשות, שהוא בסופו של דבר גם ממש פשוט.
רוב החומר של המקצוע נלמד בכיתה י"ב, שזה באמת החלק הקשה, פשוט מפוצצים אותך בחומר, כל שיעור ככה 2-3 תת-נושאים ואתה חייב לחזור עליהם, אחרת אתה לא תבין כלום בשיעור שאחריו.