PDA

צפה בגרסא המלאה : טוב אני מיואש אני חייב תעזרה שלכם אנשים...

Night_Wolf
04-11-06, 19:27
טוב העזרה שאני צריך לא קשורה בכלל לפיתוח גוף אבל זה ככה...

אנשים בתקופה של ה4 חודש בזמן האחרון מטרידים בטלפון מצלצלים עושים לי קולות של חתולים כבשים כל החיות שקיימות,אומרים לי גלעד ג'ינו (כבר שנה וחצי שאין לי ג'ינו אחרי הניתוח),ויורדים ומאיימים עליי כרגיל,עכשיו כל זה התחיל לפני 4 חודש ככה ואני רוצה לעלות על הבן אדם הזה שחוץ מהטרדות בטלפון מלכלך עליי באינטרנט בפורום המתחרה ביחד אם שגיא גרשגורן שאני ממש מת עליו ועוד אנשים שמצתרפים והוא מלכלך בתור אורח או שם בדוי...ובפורום אולימפוס למי ששמע עליו..

עכשיו ללכת למשטרה זה להגיש עליו תלונה אני כעקרון לא רוצה להגיש עליו תלונה אני רוצה לדעת מי זה וללכת אליו ולהיתאבד עליו ועכשיו הוא גם מטריד את בני המשפחה שלי והחברים וזה מה שבאמת הדליק אותי

אז אם מישהו יכול לעזור לי ...למרות שהוא מצלצל מחסום אני ישמח מאוד

תודה מראש לכולם :whistle:

P-a-n-1-c
04-11-06, 19:29
תשמע אתה יכול לשחק אותה ג'יימס בונד וללכת למשרד חקירות פרטי ולשים כל מיני אביזרים בטלפון, אבל כולנו יודעים שזה דפוק וכמובן שאמרתי את זה בצחוק :wiggle:
בעיקרון אין הרבה מה לעשות. הוא מצלצל מחסום ולכן אתה לא יכול לעלות עליו.
ממליץ לך ללכת למשטרה ולברר מי זה, אתה לא חייב להגיש תלונה אלא רק שיגלו מי זה..

jonathan
04-11-06, 19:30
אין לי כל כך איך לעזור לך ותאמת אין לי עצות
אבל הדבר היחידי שאני יכול לאחל פה זה שזה יסתיים טוב!
בהצלחה

Night_Wolf
04-11-06, 19:34
אין לי כל כך איך לעזור לך ותאמת אין לי עצות
אבל הדבר היחידי שאני יכול לאחל פה זה שזה יסתיים טוב!
בהצלחה

זה יסתיים טוב אחי אל תדאג אני לא איכפת לי אם זה איזה דוד עולם תחתון מאחוריו שיגן עליו אני גומר לו על הבריאות שאני ידע מי זה שיגור מצידי באילת עד לשם אני יסע בישבילו

NIRAN
04-11-06, 19:38
דבר עם החברת פלאפון שאתה מנוי אליה הם צריכים לעזור...

VoRteX
04-11-06, 19:56
מצלצל מחסום זה קצת בעיה אחי... נראה לי בזה רק המשטרה תוכל לעזור.
ואחי אם אתה גר בצפון אם תרצה אני אבוא איתך נארגן כמה אנשים ניפול עליהם...

Psychopath
04-11-06, 20:01
טוב העזרה שאני צריך לא קשורה בכלל לפיתוח גוף אבל זה ככה...

אנשים בתקופה של ה4 חודש בזמן האחרון מטרידים בטלפון מצלצלים עושים לי קולות של חתולים כבשים כל החיות שקיימות,אומרים לי גלעד ג'ינו (כבר שנה וחצי שאין לי ג'ינו אחרי הניתוח),ויורדים ומאיימים עליי כרגיל,עכשיו כל זה התחיל לפני 4 חודש ככה ואני רוצה לעלות על הבן אדם הזה שחוץ מהטרדות בטלפון מלכלך עליי באינטרנט בפורום המתחרה ביחד אם שגיא גרשגורן שאני ממש מת עליו ועוד אנשים שמצתרפים והוא מלכלך בתור אורח או שם בדוי...ובפורום אולימפוס למי ששמע עליו..

עכשיו ללכת למשטרה זה להגיש עליו תלונה אני כעקרון לא רוצה להגיש עליו תלונה אני רוצה לדעת מי זה וללכת אליו ולהיתאבד עליו ועכשיו הוא גם מטריד את בני המשפחה שלי והחברים וזה מה שבאמת הדליק אותי

אז אם מישהו יכול לעזור לי ...למרות שהוא מצלצל מחסום אני ישמח מאוד

תודה מראש לכולם :whistle:

וואי אחי חטפתי עצבים רק מלקרוא את זה.. אני מקווה שמי שעושה לך את זה יקבל על הראש.
בהצלחה אני חושב שאין לך מה לעשות ואתה צריך לדבר עם המשטרה.

PcGunMan
04-11-06, 20:04
אני חושב לפני שאתה מערב משטרה אתה צריך להתקשר לחברה שלך (פלאפון,סלקום אורנג')
ושיתנו לך פירוט לשיחות נכנסות גם לחסומים ותגמור חשבון בנפרד אם זה לא עוזר תערב משטרה

Night_Wolf
04-11-06, 20:05
טוב אנשים כניראה שזה מה שאני יעשה למרות שבסופו של דבר זה לא ישנה..כי הם גם ככה לא יעשו אם זה כלום אין להם זמן לכלום היום המשטרה פה לא מזיזה את התחת שלה שהאזרחים במדינה הזאת מבקשים עזרה וזה חבל...:disgust: בגלל זה פניתי אליכם אולי למישהו פה היה פתרון לבעיה הזאת...

Psychopath
04-11-06, 20:06
טוב אנשים כניראה שזה מה שאני יעשה למרות שבסופו של דבר זה לא ישנה..כי הם גם ככה לא יעשו אם זה כלום אין להם זמן לכלום היום המשטרה פה לא מזיזה את התחת שלה שהאזרחים במדינה הזאת מבקשים עזרה וזה חבל...:disgust: בגלל זה פניתי אליכם אולי למישהו פה היה פתרון לבעיה הזאת...

בהצלחה אחי! אמן אמן שתתפוס אותם ותוכל לקחת את הבנאדם שצלצל לגייס 100 אחוז סיבים ולהרוג אותו עם היד 45 שלך :)

maya
04-11-06, 20:07
http://www.mypi.co.il/articles/telephone-harassment/ אם זה יעזור

Night_Wolf
04-11-06, 20:08
בהצלחה אחי! אמן אמן שתתפוס אותם ותוכל לקחת את הבנאדם שצלצל לגייס 100 אחוז סיבים ולהרוג אותו עם היד 45 שלך :)

חחחחחחחח אל תדאג אחי אני יטפל בו טוב הוא בכלל מסובך הוא מצלצל למלא אנשים עושה לי קולות של חיות בטלפון קול של כבש אני יסים אותו על גלגל שווארמה באווזי שיסתובב שם

Psychopath
04-11-06, 20:09
חחחחחחחח אל תדאג אחי אני יטפל בו טוב הוא בכלל מסובך הוא מצלצל למלא אנשים עושה לי קולות של חיות בטלפון קול של כבש אני יסים אותו על גלגל שווארמה באווזי שיסתובב שם

:):):):)

הוא מטריד גם בניי משפחה שלך ? וחברים ? כמה פעמים זה קרה ?

VoRteX
04-11-06, 20:10
תשמע... אם אתה מגיש תלונה במשטרה וממש יושב להם על הראש... אז הם יעשו לך טובה ויבקשו מבזק את המספר... אבל מכאן ועד איפה המספר יגיע אי אפשר לדעת...

Real
04-11-06, 20:11
כה גם אני חטפתי ת'אימאימא של העצבים,לא שלא עברתי ת'הטרדות טלפון גם בזמן שהיו עלי כתבות וזה,
אבל מה זה השטויות האלה?רד לשורש העיניין?
אין דבר כזה מישהו נטפל אלייך בלי סיבה ת'לא טום קרוז,
תחשוב טוב טוב מי זה יכול להיות,אחי זה יכול להיות אפילו השכן מלמטה,
הילד שמוכר לך מסטיקים,הילדה שאתה מזיין,זה יכול להיות כול אחד,
אבל למה,מה עשית ולמי,אתה אומר שזה אחד מאתר מתחרה?..
ת'יודע ת'כינוי שלו?.. אפילו ת'כינוי הבדוי .. כנס גם אתה לשם בכינוי בדוי..
ותבקש מאחד המנהלים שיברר לך מזה,כי בסופו של דבר האייפי של המחשב אותו אחד..

או שבאותו פורום אתה יכול לשחק אותה ראש קטן ולהתחבר אליו,
להיות איתו חבר וזה טוב טוב אז שהוא מתחיל לשפוך לך פרטים עליו והכול,
ככה קשר רציני בינכם ניהי וזה ת'ם ניהים אחים ואז הוא פולט מי הוא באמת,
ומשם אלוהים גדול והוא מסכן חבל על הזמן,

בקשר לטלפון זה החברה,אתה בא לחברה,אומר להם את כול זה בפנים שופך להם,
ולא רק זה,אתה גם תשפוך להם איזה שירות הם נותנים שככה בחמש דקות אפשר להרוס לבנאדם ת'חיים,
ואז הם יעשו הכול תאמין לי אחי הכול בשביל לעזור לך .

לך למשטרה,זה לא מלשין זה לא נקרא כלום,ככה בשושו לך אליהם תברר מה המספר,
בלי לעשות סקנדל בלי כלום,

ובסופו של דבר ת'תמיד יכול להיתקשר אליי וניסע בין כול החשודים ונעלה ת'בית שלהם באש,נתקשר למשטרת ההגירה להגיד שהם עובדים זרים נירה בהם 400 פעם אם אקדח מסמרים נתלה אותם על משאית בשר ונשלח אותם למזרע :]

VoRteX
04-11-06, 20:14
ראסמי... צריך לארגן איזה חבורה נחמדה מהפורום... להיפגש... ואז ליפול על הנבלות האלו.

Real
04-11-06, 20:17
איזה סרטים אם הייתי יודע מי זה , הייתי עושה אותו דבר,
מתקשר לאבא שלו הביתה מתחיל להלביש סיפורים,

הייתי מתקשר לאימא שלו "הבן שלך חירבן בשקית זרק לי אתזה בדשא,מה את מספרת לי שטויות זה הוא מה אני לא יודע הוא פה כול שישי שבת,חיים קוראים לו?נו זה הוא גברת,אל תגידי לי לחזור למרוקו אני תימני יש פה הבדל!.. "

Night_Wolf
04-11-06, 20:20
כה גם אני חטפתי ת'אימאימא של העצבים,לא שלא עברתי ת'הטרדות טלפון גם בזמן שהיו עלי כתבות וזה,
אבל מה זה השטויות האלה?רד לשורש העיניין?
אין דבר כזה מישהו נטפל אלייך בלי סיבה ת'לא טום קרוז,
תחשוב טוב טוב מי זה יכול להיות,אחי זה יכול להיות אפילו השכן מלמטה,
הילד שמוכר לך מסטיקים,הילדה שאתה מזיין,זה יכול להיות כול אחד,
אבל למה,מה עשית ולמי,אתה אומר שזה אחד מאתר מתחרה?..
ת'יודע ת'כינוי שלו?.. אפילו ת'כינוי הבדוי .. כנס גם אתה לשם בכינוי בדוי..
ותבקש מאחד המנהלים שיברר לך מזה,כי בסופו של דבר האייפי של המחשב אותו אחד..

או שבאותו פורום אתה יכול לשחק אותה ראש קטן ולהתחבר אליו,
להיות איתו חבר וזה טוב טוב אז שהוא מתחיל לשפוך לך פרטים עליו והכול,
ככה קשר רציני בינכם ניהי וזה ת'ם ניהים אחים ואז הוא פולט מי הוא באמת,
ומשם אלוהים גדול והוא מסכן חבל על הזמן,

בקשר לטלפון זה החברה,אתה בא לחברה,אומר להם את כול זה בפנים שופך להם,
ולא רק זה,אתה גם תשפוך להם איזה שירות הם נותנים שככה בחמש דקות אפשר להרוס לבנאדם ת'חיים,
ואז הם יעשו הכול תאמין לי אחי הכול בשביל לעזור לך .

לך למשטרה,זה לא מלשין זה לא נקרא כלום,ככה בשושו לך אליהם תברר מה המספר,
בלי לעשות סקנדל בלי כלום,

ובסופו של דבר ת'תמיד יכול להיתקשר אליי וניסע בין כול החשודים ונעלה ת'בית שלהם באש,נתקשר למשטרת ההגירה להגיד שהם עובדים זרים נירה בהם 400 פעם אם אקדח מסמרים נתלה אותם על משאית בשר ונשלח אותם למזרע :]

אחי בפורום המתחרה מאוד "אוהבים" אותי שם בעיקר קובי ואסף אז להיתחבר שם אנשים זה הדבר האחרון שאני אצליח אחרי כל הליכלוכים שפותחים עלי שם ואני גם מלכלך גם אני צוחק פה על שגיא ועליהם אבל כתגובה לליכלוכים שלהם!
וכל פעם אותו בן אדם נכנס בשם משתמש חדש ואני בטוח שהוא נכנס לי גם לאיי סי קיו כי נכנסות אלי מלא "כוסיות" שרוצות להכיר אותי אם הייתי מבין גדול בפריצות הייתי פורץ לבן אדם הזה למחשב ובטח שם היה דברים שמפלילים אותו ..לשורש הענין נסיתי מלא לרדת אחי גם אחד נכנס לי לאיי סי קיו טוען שמלכלכים עליי בחדר כושר ברמת גן הביא לי שימות של מספר אנשים שהוא טוען שהם "מלכלכים" עלי והלכתי ואלה אנשים זקנים מבוגרים שלא שמעו על בודיגילדינג כל חייהם..והוא פעם קרא לעצמו אבי פלדמן ופעם איציק ופעם נאור וכל פעם משהו אחר ...
והוא מתחבר פעם ב..מליון שנה אני כבר לא יודע מה לעשות מה שאני כן יודע שאני ידע מי זה אני יעלה תמונות שלו לפה אחרי שאני יטפל בו ואחרי זה OGRISH למי שמכיר את האתר..

Gamerrrrr
04-11-06, 20:20
אם אתה יוצא מהחנות של גיל ברמת גן, ופונה שמאלה תמשיך עד שתגיע לחנות של מוצרי ריגול וציטוט, שם תשאל

Psychopath
04-11-06, 20:22
אחי בפורום המתחרה מאוד "אוהבים" אותי שם בעיקר קובי ואסף אז להיתחבר שם אנשים זה הדבר האחרון שאני אצליח אחרי כל הליכלוכים שפותחים עלי שם ואני גם מלכלך גם אני צוחק פה על שגיא ועליהם אבל כתגובה לליכלוכים שלהם!
וכל פעם אותו בן אדם נכנס בשם משתמש חדש ואני בטוח שהוא נכנס לי גם לאיי סי קיו כי נכנסות אלי מלא "כוסיות" שרוצות להכיר אותי אם הייתי מבין גדול בפריצות הייתי פורץ לבן אדם הזה למחשב ובטח שם היה דברים שמפלילים אותו ..לשורש הענין נסיתי מלא לרדת אחי גם אחד נכנס לי לאיי סי קיו טוען שמלכלכים עליי בחדר כושר ברמת גן הביא לי שימות של מספר אנשים שהוא טוען שהם "מלכלכים" עלי והלכתי ואלה אנשים זקנים מבוגרים שלא שמעו על בודיגילדינג כל חייהם..והוא פעם קרא לעצמו אבי פלדמן ופעם איציק ופעם נאור וכל פעם משהו אחר ...
והוא מתחבר פעם ב..מליון שנה אני כבר לא יודע מה לעשות מה שאני כן יודע שאני ידע מי זה אני יעלה תמונות שלו לפה אחרי שאני יטפל בו ואחרי זה OGRISH למי שמכיר את האתר..

חחחחח מאיפה אתה מכיר את OGRISH ?
והדף שמאיה פרסמה פה יכול לעזור לך מאודדדד

PcGunMan

ראמסי מי הדביל שיעשה את כל החרא הזה נראה לי מקנאים בך או משהו לא יודע במה

Night_Wolf
איזה סרטים אם הייתי יודע מי זה , הייתי עושה אותו דבר,
מתקשר לאבא שלו הביתה מתחיל להלביש סיפורים,

הייתי מתקשר לאימא שלו "הבן שלך חירבן בשקית זרק לי אתזה בדשא,מה את מספרת לי שטויות זה הוא מה אני לא יודע הוא פה כול שישי שבת,חיים קוראים לו?נו זה הוא גברת,אל תגידי לי לחזור למרוקו אני תימני יש פה הבדל!.. "

איזה אם הייתי יודע מי זה הייתי "דואג" לו והייתי מצלצל להורים שלו אומר להם מודעות אבלים שלום הכנו אחת לבן שלכם איזה כתב אתם רוצים עבה או דק אם הקדשה של שימות הקרובים או בלי ככה הייתי אומר להם:diractor:

VoRteX
04-11-06, 20:28
אחי, דבר אחד אני לא מבין, באיזה פורום יורדים עליך?

Night_Wolf
04-11-06, 20:34
אחי, דבר אחד אני לא מבין, באיזה פורום יורדים עליך?

בפורום של קובי עזרא בדרך כלל אבל אסף (GENOM) מחק את הירידות..למרות שהוא טוען שבכלל אף אחד לא ירד עליי ואף אחד לא דיבר עלי אבל אני לא מאמין לו בגרוש..