PDA

צפה בגרסא המלאה : לנייט וולף

HHHEELLBBOOYY
04-11-06, 23:41
אחי בשעה טובה יום חמישי הזה אני נכנס ניתוח גניקומסטיה
הרופא הסביר לי שאצטרך ללבוש חגורה בסיבבות חודש חודש וחצי..
אז ספר לי איך היו הימים הראשונים לאחר הניתוח.. מתי הורדת תחבושות.. מתי יכלת להתקלח לראשונה, מתי חזרת לפעילות מלאה, האם הרגשת כאבים אחרי,

את כל הדברים האלה הרופא יגיד לי ביום רביעי אבל אני רוצה לדעת בתכלס ממישהוא שעבר..

תודה אחי מראש, :blush:

OMRI-TURBO
05-11-06, 02:08
ואחרי הניתוח אתה צריך להגיד ביי ביי לשרירים לא?
הרי אסור להתאמן חודש וחצי ככה לפי דעתי.

HHHEELLBBOOYY
05-11-06, 07:11
אני כבר יותר מחודשיים לא מתאמן,
המסת שריר שירדה אצלי היא זניחה,
אני יותר דואג מהשומנים שמצטברים..

P-a-n-1-c
05-11-06, 09:13
בהצלחה בניתוח והחלמה מהירה!

Night_Wolf
05-11-06, 10:27
:bye1: hellboy היקר

קודם כל אחי שיהיה לך בהצלחה ב"ה ובשעה טובה הגעתה לניתוח
הימים הראשונים שלי לפני הניתוח הראשון היו דיי מרגשים ובדקה ה90 כולי הייתי לחוץ חחח
הרופא אמר לך לפהסיק להיתאמן כדי שהשריר שלך יהיה כמה שיותר רפויי אחי שלא יהיה למסה מסה בחזה ויהיה לו קשה לנתח מבלי לפצוע אותך..ואחרי הניתוח מותר לך רק אחרי יומיים להיתקלח,וגם הוא יביא לך פלסטרים לחזה ותחבושות שאחרי כל מקלחת תחליף לאחד נקי,בקשר לתחבושת ולתנועות נכון אתה לובש תחבושת אלסטית שהיא למעשה מפעילה לחץ על החזה ומדביקה את העור הרפויי שנישאר אם ישאר לך בכלל אחי ואחרי חודש וחצי ככה באמת תוכל להוריד אותה..עכשיו אחרי הניתוח החזה שלך לא יהיה שטוח אחי כמו קיר הוא יהיה יחסית נפוח למה כי תחשוב שזה כמו שמרביצים למישהו שהוא בהרדמה הוא לא מרגיש אבל מה שהוא קם כולו מנופח והתחבושת אחד מהתפקידים שלה זה להוריד את הנפיחות,יהיה אסור לך לתקופה מסוימת בערך שבועיים ככה להרים את הידיים מעל לגובה הכתף זאת אומרת אתה תיצתרך ללבוש רק חולצות מכופתרות לתקופה הזאת אז תדאג שיהיה לך כמה יפות :jockey: ואימונים אחי אחרי חודש וחצי תוכל לחזור קצת לאירובי קל ואני חושב שאפילו לפני זה הרופא ירשה לך לעשות אירובי אבל זה סתם באסה להזיע אם התחבושת הזאת אז תחכה שהיא תירד לגמריי ואז תחזור לאירובי למשקולות קצת ולבסוף גם להיתאמן חזה הוא יהיה קצת בפיגור אבל אל תדאג אתה תחזור לעצמך אני אחרי הניתוח הראשון לא עבדתי מלא זמן והיה לי קשה מאוד להחזיר אותו לעצמו כי הוא תמיד היה במצב חרא והיום אני דוחק 120 קילו בכייף:jockey: אז קח תזמן אח שלי
ואל תדאג יהיה בסדר והעיכר שאתה עובר את זה סוף סוף כי תאמין לי ג'ינו זה הדבר המעצבן שיכול להיות לבן אדם בגוף וצריך להיפטר ממנו :diractor:

חחחחחחחחחחח חכה שתקום מהניתוח אחי אתה תרגיש כאילו דפקתה איזה 4 בקבוקים של וודקה אם 5 בירות וGB ביחד אתה כולך תהיה מסטול אש ותישן אחרי הסאטלה הזאת מלא זמן

בקיצור אחי בהצלחה

וכל פורום ישראלבאדי מחזיקים לך אצבעות

נ.ב
אם אתה דואג בקשר לשומנים אחי פשוט תשמור על התזונה שלך והכל יהיה בסדר

Night_Wolf
05-11-06, 10:29
ואחרי הניתוח אתה צריך להגיד ביי ביי לשרירים לא?
הרי אסור להתאמן חודש וחצי ככה לפי דעתי.

לא איזה להגיד ביי ביי לשרירים אחי מה פתאום ...כמובן שאם תאכל נכון ותפרק כמה שפחות שריר אז אתה תרוויח מזה.אני לא אומר שאם נגיד הרמתה באיזה מכשיר מסוים 100 קילו ואחרי חודש וחצי שאתה "מחלים" מיד תחזור לא תרים ישר ת100 קילו אבל אם תזונה נכונה תוך תקופה קצרה אתה חוזר לעצמך :jockey:

PcGunMan
05-11-06, 12:38
שהיה בהצלחה!

OMRI-TURBO
05-11-06, 12:49
לא איזה להגיד ביי ביי לשרירים אחי מה פתאום ...כמובן שאם תאכל נכון ותפרק כמה שפחות שריר אז אתה תרוויח מזה.אני לא אומר שאם נגיד הרמתה באיזה מכשיר מסוים 100 קילו ואחרי חודש וחצי שאתה "מחלים" מיד תחזור לא תרים ישר ת100 קילו אבל אם תזונה נכונה תוך תקופה קצרה אתה חוזר לעצמך :jockey:

מניסיון אישי , בהחלמה מניתוח אתה גם לא מתאמן וגם הגוף במצב לא טוב והוא מפרק שריר.
וכן אני מסכים איתך אין כמו להתעורר מניתוח, אתה כולך מסטול!!
הרגשה טובה..
הכי מצחיק ההרדמה, נותנים לך לשאוף משהו, אחרי 2 שניות אתה נופל!

Ori-Silver
05-11-06, 12:52
אח שלי עשה את הניתוח הזה (19000 שקל לוקחים המניאקים אבל לפחות עשו עבודה טובה) בקיצור אתה יכול לשכוח לחודשיים מהאימונים אבל אל תדאג תוך חודש אתה חוזר לעצמך

OMRI-TURBO
05-11-06, 13:05
מה??? 19 אלף??? לא חבל על הכסף כל זה בשביל הדבר הקטן הזה

Psychopath
05-11-06, 13:07
כמה עלה לך לעשות את זה עומרי ?
והאם הניתוח הזה לצמיתות ? יענו בחיים לא יהיה לך יותר ג'ינו ?

Ori-Silver
05-11-06, 13:08
מה??? 19 אלף??? לא חבל על הכסף כל זה בשביל הדבר הקטן הזה
ככה עולים ניתוחים האלה זה מתחיל מסביבות ה-14000 אבל הוא עשה אצל הרופא הכי טוב שיש בארץ לכן זה כזה יקר

OMRI-TURBO
05-11-06, 13:09
כמה עלה לך לעשות את זה עומרי ?
והאם הניתוח הזה לצמיתות ? יענו בחיים לא יהיה לך יותר ג'ינו ?

לא עשיתי את הניתוח הזה!
התכוונתי שעשיתי ניתוח בכלליות, זה היה של קילה בכלל.

Psychopath
05-11-06, 13:11
לא עשיתי את הניתוח הזה!
התכוונתי שעשיתי ניתוח בכלליות, זה היה של קילה בכלל.

אההה..
אצלך בעלי אחוז שומן נמוך גם יכול להופיע ג'ינו?

OMRI-TURBO
05-11-06, 13:13
אההה..
אצלך בעלי אחוז שומן נמוך גם יכול להופיע ג'ינו?

לא הבנתי את השאלה....

Psychopath
05-11-06, 13:14
לא הבנתי את השאלה....

תיקון: אצל בעלי אחוז שומן נמוך גם יכול להופיע ג'ינו ? או שזה רק אצל בעלי אחוז שומן גבוה ?

OMRI-TURBO
05-11-06, 13:15
כן כל מה שיפה בזה(או לא יפה את האמת)שרואים את זה גם אצל שחיפים, תראה בעצמך את רוב השחיפים בגיל ההתבגרות ששמים תמונות ואתה תראה שמשהו שם מסריח.

Ori-Silver
05-11-06, 13:16
תיקון: אצל בעלי אחוז שומן נמוך גם יכול להופיע ג'ינו ? או שזה רק אצל בעלי אחוז שומן גבוה ?
יכול להופיע אצל כל אחד לאח שלי היה גינו והוא היה על 12 אחוז שומן

Psychopath
05-11-06, 13:16
כן כל מה שיפה בזה(או לא יפה את האמת)שרואים את זה גם אצל שחיפים, תראה בעצמך את רוב השחיפים בגיל ההתבגרות ששמים תמונות ואתה תראה שמשהו שם מסריח.

אה חחח ..
ואיך אפשר לזהות את זה?
רואים מן חומר לבן בתור הפטמה ? כאילו היא אוגרת חלב ?

OMRI-TURBO
05-11-06, 13:19
אה חחח ..
ואיך אפשר לזהות את זה?
רואים מן חומר לבן בתור הפטמה ? כאילו היא אוגרת חלב ?

אני ניראה לך כמו מישהו שמניק חלב מהחזה שלו????:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Psychopath
05-11-06, 13:20
אני ניראה לך כמו מישהו שמניק חלב מהחזה שלו????:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

:):):):) מה הקשר ?
שאלתי מה הסימני זיהוי של זה..
איך אני יכול לדעת אם יש לי או לממישהו שאני מכיר

HHHEELLBBOOYY
05-11-06, 13:44
אם תראה אדם שבאים עובדי תנובה אליו וחולבים לו תפטמה אז תדע שיש לו גינו

OMRI-TURBO
05-11-06, 13:45
אם תראה אדם שבאים עובדי תנובה אליו וחולבים לו תפטמה אז תדע שיש לו גינו

חחחחחחח ענק

HHHEELLBBOOYY
05-11-06, 13:46

הימים הראשונים שלי לפני הניתוח הראשון היו דיי מרגשים ובדקה ה90 כולי הייתי לחוץ חחח
הרופא אמר לך לפהסיק להיתאמן כדי שהשריר שלך יהיה כמה שיותר רפויי אחי שלא יהיה למסה מסה בחזה ויהיה לו קשה לנתח מבלי לפצוע אותך..ואחרי הניתוח מותר לך רק אחרי יומיים להיתקלח,וגם הוא יביא לך פלסטרים לחזה ותחבושות שאחרי כל מקלחת תחליף לאחד נקי,בקשר לתחבושת ולתנועות נכון אתה לובש תחבושת אלסטית שהיא למעשה מפעילה לחץ על החזה ומדביקה את העור הרפויי שנישאר אם ישאר לך בכלל אחי ואחרי חודש וחצי ככה באמת תוכל להוריד אותה..עכשיו אחרי הניתוח החזה שלך לא יהיה שטוח אחי כמו קיר הוא יהיה יחסית נפוח למה כי תחשוב שזה כמו שמרביצים למישהו שהוא בהרדמה הוא לא מרגיש אבל מה שהוא קם כולו מנופח והתחבושת אחד מהתפקידים שלה זה להוריד את הנפיחות,יהיה אסור לך לתקופה מסוימת בערך שבועיים ככה להרים את הידיים מעל לגובה הכתף זאת אומרת אתה תיצתרך ללבוש רק חולצות מכופתרות לתקופה הזאת אז תדאג שיהיה לך כמה יפות :jockey: ואימונים אחי אחרי חודש וחצי תוכל לחזור קצת לאירובי קל ואני חושב שאפילו לפני זה הרופא ירשה לך לעשות אירובי אבל זה סתם באסה להזיע אם התחבושת הזאת אז תחכה שהיא תירד לגמריי ואז תחזור לאירובי למשקולות קצת ולבסוף גם להיתאמן חזה הוא יהיה קצת בפיגור אבל אל תדאג אתה תחזור לעצמך אני אחרי הניתוח הראשון לא עבדתי מלא זמן והיה לי קשה מאוד להחזיר אותו לעצמו כי הוא תמיד היה במצב חרא והיום אני דוחק 120 קילו בכייף:jockey: אז קח תזמן אח שלי
ואל תדאג יהיה בסדר והעיכר שאתה עובר את זה סוף סוף כי תאמין לי ג'ינו זה הדבר המעצבן שיכול להיות לבן אדם בגוף וצריך להיפטר ממנו :diractor:

חחחחחחחחחחח חכה שתקום מהניתוח אחי אתה תרגיש כאילו דפקתה איזה 4 בקבוקים של וודקה אם 5 בירות וGB ביחד אתה כולך תהיה מסטול אש ותישן אחרי הסאטלה הזאת מלא זמן

בקיצור אחי בהצלחה

נ.ב

תודה אח שלי אני מתרגש מאוד מאוד מאוד מאוד ומחכה בקוצר רוח תודה רבה,
אחרי הניתוח את מרגיש כאבים?
כמה זמן אחרי הניתוח אתה רואה את החזה לראשונה? כי אני מניח יש תחבושות

HHHEELLBBOOYY
05-11-06, 13:47
חחחחחחח ענק

עומרי תעלה תמונות של הקורטינה...

Night_Wolf
05-11-06, 16:54
תודה אח שלי אני מתרגש מאוד מאוד מאוד מאוד ומחכה בקוצר רוח תודה רבה,
אחרי הניתוח את מרגיש כאבים?
כמה זמן אחרי הניתוח אתה רואה את החזה לראשונה? כי אני מניח יש תחבושות
אתה רואה שאתה מתקלח גבר אבל עדין זה נפוח לנפיחות לוקח חודש ככה לרדת 3 שבועות אז שממש יהיה הסטטי...
ואחרי הניתוח איזה כאבים ואיזה נעליים זה ניתוח פלסטי אחי ומאוד קל...אולי פעם ב...תרגיש כאילו דקירה של סיכה בפיטמה לא יותר מזה,וזה גם יהיה לשניה או 2 גג

HHHEELLBBOOYY
05-11-06, 18:07
תודה אחי
תגיד אם אני יגיד לו שיביא לי לראות את הגושים שהוא מוציא הוא יסכים ?

NIRAN
05-11-06, 18:08
למה לא, רעיון טוב אותי זה היה מסקרן לראות איך זה נראה חח

HHHEELLBBOOYY
05-11-06, 18:32
ראיתי תמונות באינרטנרט אבל אני מת לדעת איך שלי נראים מבפניםם

SuzukiR
05-11-06, 18:58
גם אני עשיתי תניתוח הזה בצד אחד ועכשיו עוד אזיה שנה לפני שאני מיתגייס אני יעשה בצד השני קיצר אחי המון בהצלחה דרך אגב לי היה מאוד מזל

לא שילמתי שקל על הניתוח ועוד הייתי בבית חולים פרטי שזה מאוד יקר

כי דיברתי אם הקופת חולים ושלחו אותי לועדות רפאויות כדי ליבדוק שזה לא רק "קוסמטי"

וזיינתי להם תמח שאני סם חגורה באוטו וזה זה מפריע לי וזה חחחחח
ויש לי אני חינם
בהצלחה גבר!!!!
מחזיק לך אצבעות!

SuzukiR
05-11-06, 19:00

בקיצור אחי בהצלחה

נ.ב

אנימיסתכל המון זמן בתגובות שלך ואני יכול להגיד אחי אפילו רק מליקרוא תתגובות שלך
שאתה בנאדם זהב מאכל לך המון מזל בחיים ובהצלחה

Night_Wolf
05-11-06, 21:24
אנימיסתכל המון זמן בתגובות שלך ואני יכול להגיד אחי אפילו רק מליקרוא תתגובות שלך
שאתה בנאדם זהב מאכל לך המון מזל בחיים ובהצלחה

תודה אח שלי גם לך ! :jockey: תהיה בריא ומכור לבודיבילדינג :wiggle:

Night_Wolf
05-11-06, 21:26
תודה אחי
תגיד אם אני יגיד לו שיביא לי לראות את הגושים שהוא מוציא הוא יסכים ?

לא אחי.. בכל פעם שמוציאים לך משהו מהגוף בניתוח גם אם זה פלסטי ישר שולחים את זה לבדיקה לראות שאין בזה נגיף או חיידק שיכול לגמור סרטן בעתיד ואז מאכסנים את זה במעבדה אחי ואם תשיג אישור כניסה לשם תוכל בשושו לראות את זה לגעת להסניף את זה חחחחח

סתם אחי :wiggle:

HHHEELLBBOOYY
05-11-06, 21:38
אני מת לגעת בזה אחי
לשרוף את זה על כל העוול שזה גרם

Night_Wolf
05-11-06, 22:55
אני מת לגעת בזה אחי
לשרוף את זה על כל העוול שזה גרם

:):):):) זה גוש אסטרוגני מסריח בטח יש לזה ריח של דגים וזה ג'לי כמו מזונה כזאת חחח קח אותה אחי אם קפפה וזרוק אותה על מישהו מהחלון שלך שיפול לו ג'ינו על הראש

HHHEELLBBOOYY
05-11-06, 23:23
חח הרגת אותי אחי
מחר אני יעלה תמונות שלי לפני הניתוח, קצת שמנמן אבל עדיין

OMRI-TURBO
05-11-06, 23:59
:):):):) זה גוש אסטרוגני מסריח בטח יש לזה ריח של דגים וזה ג'לי כמו מזונה כזאת חחח קח אותה אחי אם קפפה וזרוק אותה על מישהו מהחלון שלך שיפול לו ג'ינו על הראש

חחחחחחחחחחחחח ענק!
תגיד ראית את הגוש שהוציאו לך1?!?!

HHHEELLBBOOYY
06-11-06, 00:04
זה נראה מין צהוב כזה עם אדום כתום .. ראיתי באינטרנרט

עומרי השמועה אומרת שיש לך אימפרזה

טורבו או רגילה

P-a-n-1-c
06-11-06, 13:13
הלבוי אל תשכח לצלם תמונות של "לפני", והרבה. שיהיה לה למה להשוות.

OMRI-TURBO
06-11-06, 13:49

טורבו או רגילה

אם השם שלי זה טורבו, אז כניראה שטורבו לא?

OMRI-TURBO
06-11-06, 13:52

טורבו או רגילה

http://img97.imageshack.us/img97/1353/3730ex1.jpg (http://imageshack.us)

OMRI-TURBO
06-11-06, 13:56
http://img228.imageshack.us/img228/6135/img0988zl9.jpg (http://imageshack.us)

OMRI-TURBO
06-11-06, 13:57
http://img170.imageshack.us/img170/712/9197ho1.jpg (http://imageshack.us)

Night_Wolf
06-11-06, 14:00
אחת היפות שראיתי עומרי אחי!! תגיד אתה קשור לפורום סקאלה או משהו כי גם שם מסתירים את מספר הרישוי של האוטו..:wiggle:

Night_Wolf
06-11-06, 14:02
חחחחחחחחחחחחח ענק!
תגיד ראית את הגוש שהוציאו לך1?!?!

תאמת אני לא אמור לראות את זה אבל עבר שם במקרה המנתח אם צינצנת והראה לי את זה חחח איכס, זה נשלח מיד למעבדה לבדיקה שאין בזה נגיף או תא שיכול לגרום סרטן בעתיד..

Desert-eagle
06-11-06, 14:05
עומרי היא חלומית!!!

של ההורים!?!?

Psychopath
06-11-06, 14:22
פיי איזה רכב!
אבל אתה צריך משהו שיותר יתאים לפוזה של הסלקטור.. איזה מרצדס שחורה או משו חח

HHHEELLBBOOYY
06-11-06, 14:26
וואי חייה עומרי חייה

אתה מכיר מישהוא שבונה ספויילרים בנייה עצמית?
אני מחפש,

NIRAN
06-11-06, 14:34
lol מה של ההורים חח
מה הוא בן 17?

ran_z
06-11-06, 14:34
הא אימפרזה יפהפיה, אין על אימפרזה טורבו, תשאל כל בדואי בדרום :)))
האוטו הזה אצלך כבר די הרבה זמן אני זוכר ואתה צעיר מדי וסטודנט מדי בשביל לקנות אותו, אז מי קנה אבא ? :)) הערכה שלי אבא קנה אתה מחזיק.

Nimrod
06-11-06, 15:09
ווואיייייי איזה חלום עומרייייייייייייייייייייייייייייי!!!!!
תחרות הבאה אתה בא לאסוף אותי מהבית עם האימפרזה ועושה לי סיבוב ואז הולכים :) :) :)
איך קנית אותה אבל? סטודנט צעיר עם אמפרזה טורבו?

Gamerrrrr
06-11-06, 15:11
תחרות הבאה אתה בא לאסוף אותי מהבית עם האימפרזה ועושה לי סיבוב ואז הולכים :) :) :)
כן ברור הוא יבוא עד לבית שלך כדי לתת לך טרמפ חזרה לת"א

OMRI-TURBO
06-11-06, 15:14
אחת היפות שראיתי עומרי אחי!! תגיד אתה קשור לפורום סקאלה או משהו כי גם שם מסתירים את מספר הרישוי של האוטו..:wiggle:

שמח שאהבת, בעבר שלי, לפני שהגעתי לכל העניין של הפיתוח גוף אז האהבה העיקרית היתה זאת, וכן הייתי קשור לפורומים האלה כמו סקאלה, בעיקר MAX TUNING אם אתה מכיר. וכן להסתיר מספר זה כבר נעוץ בי כל כך חזק שמתוך הרגל תמיד שאני מעלה תמונות של האוטו לא משנה איפה אני מוחק את המספר! יש הרגלים שקשה לשנות...

OMRI-TURBO
06-11-06, 15:15
עומרי היא חלומית!!!

של ההורים!?!?

ניראה לך? זה לא בדיוק ניראה כמו רכב של הורים, למרות שאני מכיר הרבה מבוגרים עם אימפרזה טורבו דווקא..

OMRI-TURBO
06-11-06, 15:17
פיי איזה רכב!
אבל אתה צריך משהו שיותר יתאים לפוזה של הסלקטור.. איזה מרצדס שחורה או משו חח

קניתי את האימפרזה שהייתי שחיף :helpsmilie:
אבל בלי קשר, אני לא אמכור אותה בחיים, זה אוטו כל כך אמין שלמרות שיש לו 100 אלף קילומטר, ועשיתי איתו הרבה רייסים ובלאי גדול בתקופה שלו, בחיים הוא לא ראה מוסך חוץ מבלאי רגיל של חלקים,דוגמא ברקסים/קלאץ וכו'. זה בניגוד לדגמים הישנים של ה-GT שרואים כל שבוע מוסכים, ה-WRX הוא דגם אמין מאוד מאוד.

OMRI-TURBO
06-11-06, 15:19
וואי חייה עומרי חייה

אתה מכיר מישהוא שבונה ספויילרים בנייה עצמית?
אני מחפש,

האמת לא, אבל אל תבנה אל הספויילר שלי!!:disgust: :disgust: :disgust:
אני חושב שאני בין בעלי האימפרזה היחידים שנישאר להם הספויילר על הרכב.
למרות שערבים קילפו לי את הסמלים היפים שהיו לי מאחורה, כי רוב הזמן הייתי נוסע לצבא ברכבת שהייתי בקבע, והאוטו היה עומד בתחנה עד הלילה, אבל זה כלום כי ממש פחדתי שיגנבו לי אותו.

OMRI-TURBO
06-11-06, 15:22

הסיפור הוא כזה, היה לי אוטו אחר, מכרתי אותו, ולקחתי הלוואה ממש ענקית כדי להגשים את החלום שלי, תמיד חלמתי על אימפרזה טורבו מאז שאני בכיתה י"א או משהו כזה,הייתי מטורף על האוטו הזה ממש מטורף והייתי מפנטז עליו כל הזמן.
את ההלוואה שלקחתי החזרתי תוך שנתיים ורוב המשכורת של הקבע שלי הלכה על האוטו.
כרגע האוטו שלי רוב הזמן בחניה ואין לי הוצאות גדולות עליו כי גם המכללה שאני לומד בה היא פחות מ-3 ק"מ מהבית שלי. והמכון כושר הוא גם מרחק כזה,אז אין לי כמעט הוצאות..

Nimrod
06-11-06, 15:50
יפההה!!!!!!1
תגיד אתה ממכורי הקו הישר רייסים או שאתה נוסע לנגב לכבישים מפותלים? מה הסטייה המוטורית שלך? :)

ד"א
יש ציפ יצרן די זול שבקלות (בלי לגעת במנוע, רק עם לפטופ) נותן לך 265 כ"ס, זה לפני דיבורים על שיפוריים רציניים.

ד"א2
דוד לי יש קוואסקי zx12 עם שיפורים ב50,000$ (ניטרו 2 בלונים, הגדלת נפח הקיט הכי גדול של 1390 סמק ועוד ועוד....)

HHHEELLBBOOYY
06-11-06, 16:31
נימרוד אתה מוזר

HHHEELLBBOOYY
06-11-06, 16:32
עומרי? אתה - שחיף? בחיים לא דימיינתי

אור
06-11-06, 16:37
בהצלחה אחי :]

גם אני עובר איתו את הניתוח ככה שבהצלחה לשתינוו :ohmy:

בעזרת השם יהיה בסדר

HHHEELLBBOOYY
06-11-06, 17:54
שמתי תמונות בזירה

Night_Wolf
06-11-06, 18:29
שמתי תמונות בזירה

אור והלבוי בהצלחה לשניכם אחים שלי וואלה אל תדאגו הכל יעבור בשלום (אומר לכם מניסיון :jockey: ) תעלו תמונות של לפני ואחרי...

מחזיקים לכם אצבעות :wiggle:

Psychopath
06-11-06, 18:38
עומרי? אתה - שחיף? בחיים לא דימיינתי

עומרי עובד רק עם המוט בלחיצת חזה מה קרה לך ?
הוא גם מושך לילדות קטנות בשיער ובורח