PDA

צפה בגרסא המלאה : חדש פה+כמה שאלות

tv24live
07-09-07, 09:48
שלום לכם,
הייתי רשום פה כבר מלפני יחסית הרבה זמן ופירסמתי את האתר שלי..בימים האחרונים קניתי מתח כי אמרתי לעצמי שאני רוצה להתאמן קצת...עכשיו השאלה הראשונה שלי היא מה המתח מביא בעצם?
השאלה השניה שלי היא איך אפשר לעשות ריבועים בבטן...האם המתח מביא גם זה? ואם לא אז מה אני יכול לעשות בבית שזה יביא לי גם שרירים וגם ריבועים?
תודה מראש, שגיא

SkyLiNe
07-09-07, 09:53
לא,לא יצאו לך ריבועים ממתח.
בשביל ריבועים אתה צריך לעשות תרגילי בטן ולהיות על אחוז שומן נמוך יחסית כדי שיראו אותם.

אם אתה רוצה לעבוד בבית על שרירים אז אתה מתח כפיפות בטן בזוויות שונות ושכיבות שמיכה במצבים שונים.

זהו החלק של האימון,החלק של התזונה קובע לא פחות אם לא יותר,תביא פרטים על הגובה משקל שלך וכמה אחוזי שומן בערך

tv24live
07-09-07, 10:00
דבר ראשון תודה על התגובה המהירה...דבר שני לא ענית לי מה המתח יכול לעשות בעצם...והמשקל שלי הוא:70 והגובה הוא משהו כמו 170-172 משהו כזה.. בקשר לאחוזי שומן אין לי מושג איך בודקים אני חדש בכל התחום...

bigbit
07-09-07, 10:03
דבר ראשון תודה על התגובה המהירה...דבר שני לא ענית לי מה המתח יכול לעשות בעצם...והמשקל שלי הוא:70 והגובה הוא משהו כמו 170-172 משהו כזה.. בקשר לאחוזי שומן אין לי מושג איך בודקים אני חדש בכל התחום...

מתח עובד בעיקר על שרירי הרחב גבי..על אזורים מסויימים בידיים(תלוי באחיזה) ועל כמה שרירים קטנים נוספים..
בקיצור זה לא מספיק..תשלב איתו עוד כמה תרגילים כמו שכיבות סמיכה..כפיפות בטן וכו'..תאלתר תקנה משקולות או משהו..או שהכי פשוט תרשם למכון כושר שם גם יסבירו לך קצת

tv24live
07-09-07, 10:10
הקטע הוא שאין לי כ"כ כוח ללכת למכון כושר כי זה לנסוע באוטובוסים ויש ימים שאני מסיים יחסית מאוחר אז זה לא כ"כ מתאים....ובקשר לתוכנית אימון...כדאי להתחיל עם זאת?
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=370&CategoryID=204&Page=1