PDA

צפה בגרסא המלאה : חזרתי מהמכון כל כך מבואס.. אין לי חשק לעשות כלום :(

Exhibit
07-09-07, 16:42
אני רק עכשיו קלטתי עד כמה אני אפס במכון.
עוד חודשיים זה יצא שאני כבר שנתיים במכון, וכמו שרובכם ראו כבר את התמונות, אני נראה אחד שהתאמן אולי חודש.
אני בפורום הזה יותר מחצי שנה והתחלתי להתעניין יותר מאז, והבנתי את הקטע של התזונה וקניתי אבקות, פעמיים חלבון של WHEY ופעם אחת לעליה במאסה.
היה תקופה שהתקדמתי יפה עם האבקה למאסה, אבל כאילו נעצרתי.
בתקופה שלקחתי אבקה לעליה במאסה עליתי בעיקר בידיים ~ גב ואולי קצת כתפיים, אבל תמיד החזה נשאר אותו דבר, לא מתקדם בגרוש. ואני מתאמן חזק על החזה, מרים משקלים סבירים.
פשוט משגע אותי לראות ילדים שמרימים פחות ממני(אני יודע שזה לא קשור) ומבינים פחות ממני והם מתקדמים פי 2 ממני.
אני לא מתקדם, אני לא מרגיש בכלל טוב עם עצמי וזה כל הזמן ככה.
לא יעזור כמה אני יאכל זה כאילו לא עוזר. אני מקפיד לאכול בערב אבל קשה לדחוס הרבה אוכל במיוחד אני שאני לא אוכל כזה הרבה.
אני יודע כבר את התשובה של רובכם, שצריך לאכול ולחיות במטבח, אבל זה עדיין לא ישנה את העובדה שאני במצב כל כך גרוע..
מצטער שהנחתתי את זה עליכם, פשוט רציתי להוציא את זה החוצה כבר כי אני מבואס מת.
המשך יום נעים :dry:

Kachok
07-09-07, 16:45
http://www.eran.org.il/main.asp

ובנימה רצינית אחי :לא כולם מפלצות גנטיות ולא כולם יודעים על ההתחלה מה עובד עליהם הכי טוב
הבעיה ב 90% מהמקרים היא התפריט וזה נשמע כאילו אצלך זה המקרה...תישב תרכיב לעצמך תפריט טוב שיתאום את הנתונים שלך ואת המטרות שלך ותאמין לי אתה תתקדם..פשוט לא תהיה לגוף ברירה

בהצלחה ;-)

Elevation
07-09-07, 16:45
אחי, אל תהיה מבואס, זה שום דבר שקצת אנדרול לא יכול לרפא.

SiX PACK
07-09-07, 16:49
לפי דעתי אתה ביכלל עוד לא התפתחת, למרות גילך שהוא 18-17 אני מעריך?

בכל אופן אתה עוד תקבל מבנה עצמות רחב והגוף שלך עוד יתחזק, הפין שלך יגדל ואשכיך יצמיחו זקן, ללא חשש אחי מה אתה דואג?! תיתן לטסטוסטרון את הזמן ואז הוא יעשה את שלו, אתה עדיין ילד, תמשיך לאכול ולהתאמן ואז זה יקרה.

gman
07-09-07, 16:51
התזונה שלך פשוט לקויה...

Logout
07-09-07, 16:52
לפי דעתי אתה ביכלל עוד לא התפתחת, למרות גילך שהוא 18-17 אני מעריך?

בכל אופן אתה עוד תקבל מבנה עצמות רחב והגוף שלך עוד יתחזק, הפין שלך יגדל ואשכיך יצמיחו זקן, ללא חשש אחי מה אתה דואג?! תיתן לטסטוסטרון את הזמן ואז הוא יעשה את שלו, אתה עדיין ילד, תמשיך לאכול ולהתאמן ואז זה יקרה.
חחח רצחת אותי אחיי!!!! חח אין עליך אני אומר לך....

ואחי..גם אני מבואס מהחזה שלי....למה אצלי אני עולה לאט במישקלים וחבר שלי ליד עולה במשקלים כמו מטורף? גנטיקה....(אני אוכל כמו שצריך והוא לא! כוסאמק..)

gil-Nissim
07-09-07, 16:53
אני רק עכשיו קלטתי עד כמה אני אפס במכון.
עוד חודשיים זה יצא שאני כבר שנתיים במכון, וכמו שרובכם ראו כבר את התמונות, אני נראה אחד שהתאמן אולי חודש.
אני בפורום הזה יותר מחצי שנה והתחלתי להתעניין יותר מאז, והבנתי את הקטע של התזונה וקניתי אבקות, פעמיים חלבון של WHEY ופעם אחת לעליה במאסה.
היה תקופה שהתקדמתי יפה עם האבקה למאסה, אבל כאילו נעצרתי.
בתקופה שלקחתי אבקה לעליה במאסה עליתי בעיקר בידיים ~ גב ואולי קצת כתפיים, אבל תמיד החזה נשאר אותו דבר, לא מתקדם בגרוש. ואני מתאמן חזק על החזה, מרים משקלים סבירים.
פשוט משגע אותי לראות ילדים שמרימים פחות ממני(אני יודע שזה לא קשור) ומבינים פחות ממני והם מתקדמים פי 2 ממני.
לא יעזור כמה אני יאכל זה כאילו לא עוזר. אני מקפיד לאכול בערב אבל קשה לדחוס הרבה אוכל במיוחד אני שאני לא אוכל כזה הרבה.
אני יודע כבר את התשובה של רובכם, שצריך לאכול ולחיות במטבח, אבל זה עדיין לא ישנה את העובדה שאני במצב כל כך גרוע..
אם אתה חושב שאבקות יקדמו אותך אתה טועה :closedeyes:
לא צריך לחיות מול המטבח!
פשוט תעשה לך תפריט מסודר וכו',ברגע שאתה ניתקע במשקל תוסיף עוד 300-500 קלוריות לתפריט וזה יעזור לך להיתקדם.

לי הלכו שנתיים של אימונים,בגלל מאמן מעפן שהיה לי...
הוא היה אומר לי אחרי אימון לאכול מנה חמה!,והיה אומר לי שאם אני לא עושה בכל תרגיל לפחות 15 חזרות אני בחיים לא יגדל :mad:
ככה הלכו לי שנתיים לחינם,אחרי זה נכנסתי לאתר קראתי מאמרים הלכתי לגיל וכבר הבנתי איך הכל עובד..

בקשר למשקלים שאתה מרים..
יכול להיות שאתה לא נותן לשריר לנוח ומפציץ אותו יותר מידי בגלל זה אתה לא מתקדם.
תשנה מידי שבועיים-חודש את התרגילים שאיתם אתה עובד...

או שאתה תקוע מין הסתם במשקל ולא עולה בגלל זה אתה גם לא מתפתח..
יכולים להיות הרבה סיבות,נראה לי שהסיבה העקרית לבעיה שלך היא...............
שאתה עובד יותר מידי חזק על החזה ולא נותן לשריר לנוח מספיק.
ושאתה לא אוכל מספיק כי אתה יותר מידי בוכה על התזונה,אבל בתחלס ללא תזונה אתה לא תתקדם..

תנסה ללכת לגיל,הוא יעזור לך.

VoRteX
07-09-07, 17:02
אני מסכים עם SiX PACK, אומנם הגעת לגיל שבו הבגרות המינית די גבוהה (אתה כמעט בן 17 לא?) אך לעניות דעתי עוד לא התפתחת מינית.
גדל לך כבר זקן?

Moshe
07-09-07, 17:03
הגיע הזמן לשנות את תוכנית התזונה והאימונים שלך , או ללכת ליעוץ אישי.

SuzukiR
07-09-07, 17:04
אמרתה אתה מיתאמן בנהריה
גם אני מיתאמן בליף אנד פיטנס
אם אתה מיתאמן שם אולי אני יוכל לעזור לך

trx--->sus
07-09-07, 17:47
חחח רצחת אותי אחיי!!!! חח אין עליך אני אומר לך....

ואחי..גם אני מבואס מהחזה שלי....למה אצלי אני עולה לאט במישקלים וחבר שלי ליד עולה במשקלים כמו מטורף? גנטיקה....(אני אוכל כמו שצריך והוא לא! כוסאמק..)

אבל יש לך גב של סוס

PcGunMan
07-09-07, 17:51
אחי עוד רמות הטוססטרון שלך עוד נמוכות ואני די בטוח שכמעט אין לך שערות בית שכי ובקושי מתגלח חכה עוד קצת זה יגיע כמובן אם אתה משקיע בתזנוה ואימונים כמו שצריך הכי חשוב לא לוותר!!:jockey:
שהיה בהצלחה בהמשך!:blush:

דנדין
07-09-07, 18:00
כדאי לך להכנס ולקרוא....
אני רושם לך את התגובה הזאת לא כדי לתת לך טיפים לתזונה לאימון ולא שום טיפ שקשור לעולם הבאדיבילדינג... אני פונה אלייך עכשיו ולהשקפת העולם שלך...

תראה אחי כמו כל דבר בחיים שום דבר לא בא בקלות.. נכון שמקרה שלך יכול להיות שזה מגיע מעניין של אימונים ותזונה אבל אני לא בא להיכנס לזה.. אני בא לשאול איפה הרוח שלך? ... על מה ולמה שתישבר.. אז נכון כל אחד מגיע עם גנטיקה שונה וזה מה שיפה בעולם.. אבל אחי אתה צריך להבין שכל דבר לא משנה מה שתשקיע בו בחיים ותרצה אותו תשיג השמיים אם הגבול ואם אתה רוצה להיות רופה אתה תיהיה רופא ואם אתה רוצה להיות מדען אתה תיהיה מדען וכמו כן אם אתה רוצה לגדול אתה תגדל הכל בראש אחי ואני לא רוצה לשמוע ממך דברים כמו נמאס לי נשבר לי.. כל דבר מגיע בעיתו ועם המשך השקעה בלי התייאשות אתה תשיג הכל...
יש לי דוגמא אישית של חבר טוב שהיה ממש ממש רזה אחרי שנה אימונים תזונה בקושי ראו עליו שימון הוא לא התייאש לא נשבר והיום אחרי 3 וחצי שנים המון אנשים שואפים להיות מה שהוא...
אז רילקס אחי טייק איט איזי חחחח (מיקה מישהו?) ולך על דרך המלך... הזמן עושה את שלו.. אתה רק תיתן את הסיוע שלך תזונה ואימונים ותקצור פירות אחי...

בהצלחההההה ענקיייית שיהיה לך גבר אתה מסוגל לאכול רק אמונה ולא להשבר בחיים!!!!

PcGunMan
07-09-07, 18:09
כדאי לך להכנס ולקרוא....
אני רושם לך את התגובה הזאת לא כדי לתת לך טיפים לתזונה לאימון ולא שום טיפ שקשור לעולם הבאדיבילדינג... אני פונה אלייך עכשיו ולהשקפת העולם שלך...

תראה אחי כמו כל דבר בחיים שום דבר לא בא בקלות.. נכון שמקרה שלך יכול להיות שזה מגיע מעניין של אימונים ותזונה אבל אני לא בא להיכנס לזה.. אני בא לשאול איפה הרוח שלך? ... על מה ולמה שתישבר.. אז נכון כל אחד מגיע עם גנטיקה שונה וזה מה שיפה בעולם.. אבל אחי אתה צריך להבין שכל דבר לא משנה מה שתשקיע בו בחיים ותרצה אותו תשיג השמיים אם הגבול ואם אתה רוצה להיות רופה אתה תיהיה רופא ואם אתה רוצה להיות מדען אתה תיהיה מדען וכמו כן אם אתה רוצה לגדול אתה תגדל הכל בראש אחי ואני לא רוצה לשמוע ממך דברים כמו נמאס לי נשבר לי.. כל דבר מגיע בעיתו ועם המשך השקעה בלי התייאשות אתה תשיג הכל...
יש לי דוגמא אישית של חבר טוב שהיה ממש ממש רזה אחרי שנה אימונים תזונה בקושי ראו עליו שימון הוא לא התייאש לא נשבר והיום אחרי 3 וחצי שנים המון אנשים שואפים להיות מה שהוא...
אז רילקס אחי טייק איט איזי :):):):) (מיקה מישהו?) ולך על דרך המלך... הזמן עושה את שלו.. אתה רק תיתן את הסיוע שלך תזונה ואימונים ותקצור פירות אחי...

יפה כתבת אהבתי:blush: קבלת את שלך

דנדין
07-09-07, 18:15
יפה כתבת אהבתי:blush: קבלת את שלך

:wub1: תודה רבה אחי מעריך את זה

powergainer
07-09-07, 18:16
כדאי לך להכנס ולקרוא....

אז רילקס אחי טייק איט איזי :):):):) (מיקה מישהו?) ולך על דרך המלך... הזמן עושה את שלו.. אתה רק תיתן את הסיוע שלך תזונה ואימונים ותקצור פירות אחי...

מוניטין

גבר, אל תוותר. אני מכיר את ההרגשה הזאת שלפעמים אתה מרגיש תקוע באותו מצב. אני מציע שתיתן לגוף שלך איזה רענון, כמו תוכנית חדשה או תפריט יותר מסודר ועקבי.
הכל מסתדר בסוף אם לא מוותרים.

Danzig
07-09-07, 18:35
אח שלנו, דונט בי סאד.
אין דבר כזה להיות אפס, מלכתחילה בלי קשר לתוצאות, בן אדם שמשקיע מההתחלה, יודע מה הוא רוצה ועושה הכל בשביל המטרה כבר לא אפס, אין אפס. ההתפתחות שלך עשויה להיות לקויה מהרבה סיבות כמו אי-גיוון באימונים, אימוני יתר, תזונה לקויה אולי (לאכול יותר זה לא תמיד נכון, צריך לאכול חכם), גנטיקה, הורמונים וכו'.
אל תפסיק, תתמיד, מקסימום של המקסימום תלך לאיש מקצוע שירכיב ויעזור לך והתוצאות יבואו עם הזמן.
בהצלחה !

Night_Wolf
07-09-07, 18:42

אין מה לעשות,מי שלא אוכל לא גודל זה הספורט וזה פיתוח גוף בכל מובן בלי קשר מקצועי או לא אם לא תאכל לא תגדל!

בהצלחה בהמשך.

r0y
07-09-07, 18:55
אתם רציניים?
אתם שואלים אם יש לו זקן ושיערות בבית שחי?מה הוא ילד בן 14...?(אל תעלב Logout)
ברור שכן...
ובאמת אחי קח איזה שבוע הפסקה בינתיים תכין תוכנית טובה ותפריט טוב תנוח קצת ותתחיל מההתחלה..
בהצלחהה

מתן18
07-09-07, 18:58
אתה מדבר שטויות,רואים שאתה עדיין ילד,אתה העצמך אמרת שעם הגיינר התקדמת..

הקיצר,רוצה פתרון? בבקשה:

תפריט מסה,תאכל בכח מצידי תבכה תוך כדי

קנה גיינר שיעזור לך להשלים את החסר.

אני ממליץ גם על קראטין,אתה מתאמן כבר שנתיים..

יאללה בהצלחה,ותפסיק להיות כוסית.

maradona
07-09-07, 19:20
לכל אחד יש את התקופה הזאת שהוא מרגיש שהוא לא מתקדם ומנסים להבין מה לא בסדר והאם יש טעם בלהמשיך עם זה.
וחד וחלק כמובן ששווה להמשיך עם זה,אז נתקעת בנקודה...אז מה?
אם תמשיך להתאמן לאכול ולישון כמו שצריך אתה תגדל בסופו של דבר,הזמן יעשה את שלו
אבל אתה תתקדם ותיהיה גאה בעצמך אחרי שתגיע למטרה שלך

Night_Wolf
07-09-07, 19:28
אתה מדבר שטויות,רואים שאתה עדיין ילד,אתה העצמך אמרת שעם הגיינר התקדמת..

הקיצר,רוצה פתרון? בבקשה:

תפריט מסה,תאכל בכח מצידי תבכה תוך כדי

קנה גיינר שיעזור לך להשלים את החסר.

אני ממליץ גם על קראטין,אתה מתאמן כבר שנתיים..

יאללה בהצלחה,ותפסיק להיות כוסית.

YEAH BUDDY :sbb4:

Exhibit
07-09-07, 19:44
כן ציפיתי לתגובה מה אתה כוסית..
ותודה לכולם, ואני כבר בן 17 וחודש(3ימים יעבור חודש) ואני באמת מתפתח מינית מאוחר.
יש לי עדיין מבנה של ילד וזה כזה מבאס..
אני מניח שכמו שאמרו פה הזמן יעשה את שלו ואני פשוט צריך להתקדם הלאה.
בלאט, תודה על ה"עידוד" מכולם, אני יתאמן יותר חזק וישנה תוכנית אימונים, כי יש לי אותה תוכנית כבר 3חודשים וזה מאוס עלי :|

מתן18
07-09-07, 20:19
גם לי יש מבנה של ילד,אבל אני גדל יופי ברוך ה' יתברך,אבל זה כי אני אוכל.

תן נתונים.

IRON-MASS
07-09-07, 20:24
גם לי יש אותה ההרגשה, אבל הגעתי למסקנה שכדאי לי להתחיל לעבוד חזק על הכושר לצבא ולרדת מעניין פיתוח הגוף, ככה לפחות אני אפיק תועלת לקראת הצבא, שם גם ככה המאסה תרד.

Gil-G
07-09-07, 20:35
שמע.. לדעתי - קח הפסקה של חודש ככה
תתחיל לקבל מוטיבציה חדשה תלך לדעתי לייעוץ תזונה (אתה יודע מה העדיפות הראשונה)
ותראה איך אתה מתחיל לגדול...
גם אני עכשיו אחרי שנתיים פתאום קלטתי שהרבה זמן אני תקוע והחלטתי לחזור לתלם
לאט לאט משקלים עולים (תרתי משמע - למרות שאני רוצה חיטוב =\ )

Exhibit
07-09-07, 20:44
כל החופש הגדול הלכתי כמה פעמים, ממש זלזלתי.
יש לי מוטיבציה, פשוט אני כבר לא יודע מה לעשות.
גם להכין עוד תוכנית שתתאים לי עכשיו זה גם בלאגן..
:|

franz ferdinand
07-09-07, 22:52
אחי, כל מה שאני יכול להגיד לך, זה שתנסה לקחת דברים יותר בפרופורציה המתאימה להם. הגוף הוא סה"כ מעטפת, לפעמים אנחנו שוכחים את זה...
תהיה בריא, תהיה מאושר מהחיים ותאמין לי שבסוף הכל יגיע, לכל דבר בחיים יש את הקצב שלו, פשוט תזרום עם הקצב הזה... מקווה ששיפרתי את הרגשתך...:jockey:

ColemanIsGay
07-09-07, 23:00
גם לי יש אותה ההרגשה, אבל הגעתי למסקנה שכדאי לי להתחיל לעבוד חזק על הכושר לצבא ולרדת מעניין פיתוח הגוף, ככה לפחות אני אפיק תועלת לקראת הצבא, שם גם ככה המאסה תרד.
איך אתה מתכונן לצבא אחי מבחינת כושר ?

gman
08-09-07, 02:01
תשמע, מנסיון, גם אני בזבתי את הזמן עד שהתחלתי לאכול נכון!
התזונה זה הגורם הכי משפיע פה.
לך תחשב כמה קלוריות, פחמימה חלבון ושומן אתה צריך ותיווכח שאתה לא אוכל אפילו חצי מזה.

AkunaMatata
08-09-07, 14:03
אני לא מבין אותך.....
אתה יודע שבשביל לגדול אתה צריך לשמור על תזונה....(ואתה במיוחד.... יש אנשים עם גנים מהתחת שגם בלי לאכול הם יגדלו...)
עכשיו אם אתה יודע מה חסר לך בשביל לגדול ולהתפתח למה אתה לא עושה את זה?(שומר על תפריט...)
תאמין לי שאם יש לך תפריט טוב אז אין חוכמות את תגדל.....

אני אומר תחסוך קצת כסף לך לגיל תקנה איזה תוספים שיעזרו לך עם התזונה וכבר תראה את התוצאות בעצמך