PDA

צפה בגרסא המלאה : השלמת קלוריות

trx--->sus
07-09-07, 17:37
אני רוצה להתחיל לעשות קצת אירובי בגלל שכל החופש לא עשיתי שום אירובי ועכשיו בשיעורי ספורט בבית ספר אני מרגיש את זה אז אני רוצה לעשות 2 אימוני אירובי קטנים בשבוע את האימונים האלה אנ יעשה בימי מנוחה:

ריצה קלה של 3 קילומטר בשטח (כולל עליות קשות)
קצת ספריטים לא משו רציני

עכשיו בגלל שאני במסה אני צריך להשלים את הקלוריות האלה אז ישר אחרי האימון אני יאכל תפוח (כמה קלוריות יש בתפוח) ומה עוד להוסיף שישלים את הקלוריות (כמובן מפחמימות) אני צריך משו שלא ישביא אותי כי גם ככה קשה ךלי במסה. כמה קלוריות אני שורף באימון כזה?

Elevation
07-09-07, 17:38
אני רוצה להתחיל לעשות קצת אירובי בגלל שכל החופש לא עשיתי שום אירובי ועכשיו בשיעורי ספורט בבית ספר אני מרגיש את זה אז אני רוצה לעשות 2 אימוני אירובי קטנים בשבוע את האימונים האלה אנ יעשה בימי מנוחה:

ריצה קלה של 3 קילומטר בשטח (כולל עליות קשות)
קצת ספריטים לא משו רציני

עכשיו בגלל שאני במסה אני צריך להשלים את הקלוריות האלה אז ישר אחרי האימון אני יאכל תפוח (כמה קלוריות יש בתפוח) ומה עוד להוסיף שישלים את הקלוריות (כמובן מפחמימות) אני צריך משו שלא ישביא אותי כי גם ככה קשה ךלי במסה. כמה קלוריות אני שורף באימון כזה?

תרוץ עשר עשרים דקות עד שאתה מותש אחרי אימון, לא כולל אימוני רגליים ויאללה בלאגן.

trx--->sus
07-09-07, 17:40
תרוץ עשר עשרים דקות עד שאתה מותש אחרי אימון, לא כולל אימוני רגליים ויאללה בלאגן.
אחרי אימון לא יוצא לי טוב לרוץ בגלל הזמן יש לי 5-60 דקות לאימון קופסת טונה לעבור לבגדי עבודה ויאללה ללכת לעבוד

trx--->sus
09-09-07, 18:21
upצ'י

maya
09-09-07, 20:47
בתפוח יש בין 60-80 קלוריות אתה יכול לאכול תמרים או בננה ולהוסיף גם מקור חלבון .
אם יש לך בעייה לאכול תשתדל לאכול ארוחות קטנות שמכילות ערך קלורי רב כמו אגוזים ,שקדים,טחינה,שמן זית ,גרנולה,חלווה בתוסתפ לאוכל זה יוסיף לך הרבה קלוריות