PDA

צפה בגרסא המלאה : פרשתי =(

סוליקו
07-09-07, 19:33
חשבתי על ההחלטה הזאת המון זמן
הגעתי כל כך רחוק ממה שהיתי והגעתי לגוף שחלמתי עליו ..והתחרתי פעמיים בפאורליפטינג
אבל פה הכל נגמר :(
על ההחלטה הזאת חשבתי הרבה זמן ..כמה חודשים
וכל הזמן הזה לא התאמנתי וחייתי בסרט שאני עדיין מתאמן ושאני לא יפרוש .אבל הינה החלטתי בסוף שזה מה שמתאים לי וזה מה שאני צריך לעשות וגם שאין לי ברירה אחרת
הרי עוד חודשים אני מתגייס
את הספורט הזה כל כך אהבתי שאין לכם מושג עד כדי כך שלפני שינה היתי דופק כמה פוזות
וגם חושב איזה תרגילים אני יעשה מחר ומה אני יכין בבוקר ואיך אני יצייר את רוני קולמן בכיתה ועם איזה צבע

(* השקעתי הרבה כסף בתחום הזה ואת הכסף הזה שהשקעתי אני לא מצטער עליו ואם היה לי עוד כסף היתי גם משקיע )

היה לי את העונג והכבוד לכנס לענף זה
ואני החלטתי שאחרי הצבא אני יחזור ואני יעלה על הבמה
כי על מה שאוהבים לא מוותרים

ואני חייב להגיד תודה לכל אלה שתמכו בי כל הדרך
על ההתחלה איאל חסון שבגללו נכנסתי לכל העסק הזה
וגם לגלעד שתמך בי 24 שעות ..
תודה לכל מי שעזר לי ואני לא ישכח לו את זה ואנחנו עוד נפגש בתחרויות
ואני ינסה להיות כמה שיותר פעיל באתר

שבת שלום לכולם :(

Sugarzaza
07-09-07, 19:36
אוהבים אותך סוליקו, תשאר בפורום ותשאר תותח

Coleman
07-09-07, 19:37
ביי אחי

Bodybuilder
07-09-07, 19:39
חבל,אני לא חושב שלווטר באמצע זה הדרך לפתור בעיה,צבא,או לא משנה מה,צריך להמשיך לעשות את מה שאתה אוהב ! אני מצידי לא מתגייס ושם זין על כול העולם,אבל ממשיך להיתאמן-כי זה מה שאני צריך,וזה מה שעושה לי טוב !

לדעתי תחשוב עוד כצת לפני שאתה פורש !
בשביל מה להפסיד 3 שנים ? בשביל מי ???

Berk0
07-09-07, 19:39
אוהב אותך אחי! תחזור במהרה!

Ido
07-09-07, 19:40
אין מה לעשות היית חייב בסופו של דבר להגיע להחלטה הזאת.. אי אפשר להתעלם מהצבא.

בהצלחה בהמשך סולימן..

Ido
07-09-07, 19:41
חבל,אני לא חושב שלווטר באמצע זה הדרך לפתור בעיה,צבא,או לא משנה מה,צריך להמשיך לעשות את מה שאתה אוהב ! אני מצידי לא מתגייס ושם זין על כול העולם,אבל ממשיך להיתאמן-כי זה מה שאני צריך,וזה מה שעושה לי טוב !

תחשוב פעמיים או שלוש או 1000 פעמים לפני שאתה אומר שם זין ולא מתגייס כי העונשים שמקבלים עכשיו אתה תאכל ז*ן גדול.

סוליקו
07-09-07, 19:42

חשבתי על זה המון אחי
זה מבאס אותי יותר מהכל
אבל צריך להתמודד עם המציאות הזאת .. ואם אני ימשיך להתאמן בצבא אז כמה אימונים יצאו לי ?? אחד בשבוע .?..לא כזה עוזר
אחרי הצבא אני ימשיך אני מקווה ואז נגיע לעוד יותר רחוק

Bodybuilder
07-09-07, 19:44
חשבתי על זה המון אחי
זה מבאס אותי יותר מהכל
אבל צריך להתמודד עם המציאות הזאת .. ואם אני ימשיך להתאמן בצבא אז כמה אימונים יצאו לי ?? אחד בשבוע .?..לא כזה עוזר
אחרי הצבא אני ימשיך אני מקווה ואז נגיע לעוד יותר רחוק

בהצלחה גבר ! תחזור כמו גדול,דרך אגב RESPECT על זה שאתה מוכן לתרום לצבא 3 שנים ולווטר על דברים חשובים יותר בשבילך ! מגיע לך כבוד !!!

Bodybuilder
07-09-07, 19:45
תחשוב פעמיים או שלוש או 1000 פעמים לפני שאתה אומר שם זין ולא מתגייס כי העונשים שמקבלים עכשיו אתה תאכל ז*ן גדול.
IDO, אתה טועה !

yaronas
07-09-07, 19:46
חבל,חבל מאוד,בהצלחה שיהיה!ראיתי בך הרבה פוטנציאל לעתיד ואפשר לדמיין אותך בכיף עם עוד 30 קילו על במה[:)],כנראה שנאלץ לחכות!הצבא המחורבן הזה דפק גם לי את החלום...:(

momi_222
07-09-07, 19:48
אחי זה מומי מהמכון אתה יודע שאני מת עליך ואתה עליי :):):):) :wiggle:
אבל אל תדאג גבר יש תקופות שאין מה לעשות חייבים להפסיק להפעמים...אתה תוכל בצבא לשמור על גוף חטוב ואסתטי בעזרת שכיבות שמיכה, מתח ותרגילי בטן למיניהם אני סומך עליך אחי..זה בדם שלך!!

ואין לי ספק שתחזור להתאמן אחרי הצבא...וגם אני אחי אאלץ מתישהו לפרוש מהמכון של אייל בגלל הצבא..אבל אל תדאג אנחנו נחזור וניפגש, אוהב אותך אחי!

פינגווין
07-09-07, 19:49
זה לא נקרא לפרוש אחי זה נקרא לקחת הפסקה
שנתיים וחצי זה לא לאבד חצי חיים ואפילו לא רבע
יש לך עוד הרבה זמן לפנייך
ואחרי הצבא תחזור לעשות מה שאתה אוהב לעשות

Mr.Bazooka
07-09-07, 19:52
מה שאני הולך לעשות לך במסנג'ר

סוליקו
07-09-07, 19:55
אחי זה מומי מהמכון אתה יודע שאני מת עליך ואתה עליי :):):):) :wiggle:
אבל אל תדאג גבר יש תקופות שאין מה לעשות חייבים להפסיק להפעמים...אתה תוכל בצבא לשמור על גוף חטוב ואסתטי בעזרת שכיבות שמיכה, מתח ותרגילי בטן למיניהם אני סומך עליך אחי..זה בדם שלך!!

ואין לי ספק שתחזור להתאמן אחרי הצבא...וגם אני אחי אאלץ מתישהו לפרוש מהמכון של אייל בגלל הצבא..אבל אל תדאג אנחנו נחזור וניפגש, אוהב אותך אחי!
[
מומי אוהבים אותך חח תעלה תמונות יזבל

SmaMMiT
07-09-07, 19:56
סולימן אח שלי גיבור כל הכבוד על ההחלטה אני מאמין שזה היה כנראה ההחלטה הכי קשה שהיתה לך בחיים ואני מוריד את הכובע בפניך!!!
אני באופן אישי לקחתי איתי לטירונות דמבלים מוט W ופלטות ואחרי כמה חודשים אפילו יצאתי מהצבא כי לא יכולתי פשוט לוותר על זה אני מקווה שאתה לא תעשה כמוני ותגמור את כל ה3 שנים
ושוב כל הכבוד אחי ושיהיה המון המון המון המון המון המון בהצלחה!!!!!!!!!!!!!!!

סוליקו
07-09-07, 20:00
סולימן אח שלי גיבור כל הכבוד על ההחלטה אני מאמין שזה היה כנראה ההחלטה הכי קשה שהיתה לך בחיים ואני מוריד את הכובע בפניך!!!
אני באופן אישי לקחתי איתי לטירונות דמבלים מוט W ופלטות ואחרי כמה חודשים אפילו יצאתי מהצבא כי לא יכולתי פשוט לוותר על זה אני מקווה שאתה לא תעשה כמוני ותגמור את כל ה3 שנים
ושוב כל הכבוד אחי ושיהיה המון המון המון המון המון המון בהצלחה!!!!!!!!!!!!!!!

תודה על העידוד גבר
ושיהיה גם לך בהצלחה

Danzig
07-09-07, 20:07
סוליקו, לדעתי עשית החלטה נבונה וזה ראוי להערכה, ידוע לכולנו שצבא ופיתוח גוף לא הולך יד ביד, במיוחד שאתה הולך לגולני לפי מה שהבנתי.
מה שנשאר זה רק לאחל לך בהצלחה בכל מה שתעשה, בצבא, הגעת לאחלה ביותר של הישגים יש לך פוטנציאל אין מה לדבר, שתסיים תחזור להפציץ כמו קוף יאמפאמפוז, או קרנף, יש לך את הנתונים את ההערכה והאהבה לפיתוח גוף, כמו שאמרת מה שאוהבים לא זורקים.
אז שיהיה המון בהצלחה אחי, כל הכבוד! :sbb4:

F][_aMe
07-09-07, 20:10
דבר ראשון, שיהיה לך בהצלחה בצבא אחי אני מקווה בשבילך שתתקבל ליחידה שאתה רוצה.
בקשר לפיתוח גוף, נכון, זה מבאס כי זו חתיכה של הפסקה 3 שנים. אבל הכל עובר, תהנה מהתקופה הזו של השירות, ותוציא מזה את המקסימום. תאמין לי אחי, תלוי איך לוקחים את זה, קח את זה בכיף.
תסיים את ה-3 שנים של הצבא, אל תשכח להישאר פעיל בפורום או בשואומי כדי שאני יוכל להציק לך קצת... תחזור אחרי הצבא ותן בראש. יש לך המון פוטנציאל ואם תשקיע תגיע רחוק.
קיצר... בהצלחה, תהנה בצבא, אל תתבאס וקח את זה בכיף גבר. :flowers:

oRis
07-09-07, 20:15
חבל אחי בצלחה נשמה אחלה בן אדם :]

מתן18
07-09-07, 20:15
אתה לא פורש אחי,אתה כולה עושה הפסקה בגלל הצבא.

IRON-MASS
07-09-07, 20:16
יצאת גבר, הגעת רחוק ופרשת בשיא.
עכשיו תשקיע בכושר לקראת הצבא ואין לי ספק שתפציץ אחרי הצבא, יש לך את זה.
בהצלחה בהמשך אחי !

Logout
07-09-07, 20:18
זה נראה לי ממש רחוק ממני...אבל גם אצלי זה כנראה יגיע יום אחד...(3 שנים וחצי שנים בערך)...לפי דעתי עשית החלטה נבונה ובוגרת...בהצלחה אחי.....תישאר פעיל מידי בפורום Xd (יותר חשוב שאתה בחופשה זה להנות עם חברים ומשפחה ולישון! מאשר פורום אבל..)

סוליקו
07-09-07, 20:19
תודה לכולם על התמיכה ...
Logout אל תדאג אני גם עובד בין היתר ומתי שאני מול המחשב אני יהיה בפורום

ג'פרי
07-09-07, 20:22
אח שלי בהצלחה בצבא
התוצאות שהגעת אליהם מתחילת הדרך עד עכשיו זה מטורף ! אני מאמין שאחרי הצבא אתה תמשיך להשקיע בעסק של פיתוח גוף :) בהצלחה !

yatir1234
07-09-07, 20:26
וואי יש לך פוטנציאל אדיר אבל אני מאמין שאתה עושה את ההחלטה הנכונה תודה על העזרה ועל הכול ואני מאחל לך בהצלחה בצבא ושתחזור כמו גדול אחרי.. =]

SuzukiR
07-09-07, 20:31
אחי שאני מיתגייס אם אני יתקבל לאן שאני רוצה

בשנה הראשונה אני לא יוכל להיתקדם במסה אבל בטוח ישמור

ובשנה השניה שנסיים תאימון מיתקדם וטירונות יהי הל י יותר זמן ויש גם חדר כושר

ואז אין בעיה ליסגור 4 פעמים אימונים בשבוע

אז ככה אחי תעבוד קשה

אין מה לעשות צבא יותר חשוב מכמה משקולות כי זה משהו שילווה אותך בכל התחומים

תעשה הפסקה קטנה ותישתדל לשלב כמה שיותר בזמן הצבא
אפילו בקרבי

SuzukiR
07-09-07, 20:31
שכחתי לירשום בהצלחה אחי

ואתה תמיד מוזמן לקפה אצלי

Cortex
07-09-07, 20:37
בהצלחה אחי החלטה נכונה עשית . . .
וזה כנראה גם מה שאני יעשה כשאני יהיה בצבא .. כי אני מת להיות בקרבי

Night_Wolf
07-09-07, 20:41
שמע סולימאן אתה יודע שאני אוהב אותך נשמה וכל החלטה שאתה תחליט אני אכבד!
תיראה יש בחירות שצריך לעשות בחיים ולא בכל מקום פיתוח גוף יכול להכנס...אתה תכף מתגייס ואין כזה דבר לערבב צבא ובודיבילדינג זה לא קיים!בטח לא בטירונות אחי..
אתה בחור אם פוטנציאל מטורף!ואתה ניראה מעולה עדין!ובשיא שלך נראתה בכלל מפחיד אחי:boxing:
אני בטוח שאחרי הצבא אתה תחזור לעצמך מהר מאוד ומר איאל חסון ידאג שאתה תהיה מספר 1 על הבמה!
בהצלחה אח יקר!

גלעד.

Mad_dog
07-09-07, 20:56
לאן אחי אתה מתגיס ?

HHHEELLBBOOYY
07-09-07, 20:59
אחי אני בדיוק כמוך...
מאז הניתוח שהיה לי בנובמבר לא חזרתי להיתאמן כמו שצריך.. השיא שלי היה בי'א....
רק האלה שלא הולכים בדרך המקובלת במדינה שלא עושים צבא יכולים להצליח בפיתוח גוף אין מה לעשות
אני מתאמן עדיין טיפה פעם ב

Mazoz3
07-09-07, 21:10
אחלה של החלטה... לך תתגייס תחזור ותתחרה :)
בהצלחה לך ! ומקווה מאוד שתמשיך להיות פעיל בפורום !

ZoonD
07-09-07, 21:19
החלטה נכונה אחי ...
לא שווה להתאמן אם אתה לא רציני ....

יש לך גוף פצצה , אתה אחד הסוסים
וגם תזמון טוב לפרישה לפני גיוס

סולי אחי בהצלחה בשירות , ואתה עוד תחזור לעסק כשתחזור לאזרחות

:flowers:

Moshe
07-09-07, 21:36
מאחל לך בהצלחה בצבא , שתחזור תפציץ כפול 2 , אללה אחי אתה תראה כאתה תיהיה חצי שנה בלי , אתה תראה את החשק למכון , וגם תעשה כזה בחפיף בבסיס יש מלא בסיסים עם מכון ,
בהצלחה בעתיד :9

Ido
07-09-07, 21:40
חוץ מזה שתסתכלו על מאור זרדז.. הוא שירת 3 שנים בצבא ותראו לאן הוא הגיע..

Antonator1
07-09-07, 22:07
לא מבין אתכם... אני עכשיו מסיים טירונות ועד עכשיו חוץ מעניין של פחות שינה (וגם זה לא קיצוני) לא ממש חרגתי מהלו"ז הספורטיבי שלי. אני מתכוון להתקבל לבילוש ושם בכלל אימונים הם כמעט חובה.

ran7
07-09-07, 22:08

בשביל החיילים שמתו בשביל זין כמוך!!!!!!!!!!!!!!!!

VoRteX
07-09-07, 22:09

עזוב אחי אין טעם לריב איתו הוא פשוט - בור ללא תחתית.
אתה לא תוכל לשנות את הדעה שלו - כי הוא פשוט סתום.

Logout
07-09-07, 22:11
אין לך מה להיתעצבן..הרי הוא בעצמו אמר שהוא שם על כולם זין..והוא היתכוון בדיוק לאנשים שיגיבו כמוך..אז זה לא ממש משנה..אז אל תתחילו פה וויכוח..

Bodybuilder
07-09-07, 22:11
עזוב אחי אין טעם לריב איתו הוא פשוט - בור ללא תחתית.
אתה לא תוכל לשנות את הדעה שלו - כי הוא פשוט סתום.
בפנים לא היתה אומר לי את זה לא בגלל שאני עבריין כי אני לא
ולא בגלל שאני גדול - כי אני לא ! פשוט אתה LOX זה הסיבה :flowers:

Bodybuilder
07-09-07, 22:12
אין לך מה להיתעצבן..הרי הוא בעצמו אמר שהוא שם על כולם זין..והוא היתכוון בדיוק לאנשים שיגיבו כמוך..אז זה לא ממש משנה..אז אל תתחילו פה וויכוח..
צודק !

Bodybuilder
07-09-07, 22:13

אף אחד לא מת בשבילי,מתו בגלל הורים ולמען המדינה שלהם - אבל לא בשבילי !
עוד מאט גם תגיד שבגללי הם מתו ?!? SUKA...

ran7
07-09-07, 22:14
אף אחד לא מת בשבילי,מתו בגלל הורים ולמען המדינה שלהם - אבל לא בשבילי !
עוד מאט גם תגיד שבגללי הם מתו ?!? SUKA...
הם מתו כדי להגן על המדינה הזאת ואתה חלק ממנה!

Antonator1
07-09-07, 22:15
מה גם שלי יש גישה כזאת - גם אם לא תתגייס, אתה הרי לא תמשיך במנוחת בטן - גב כל החיים. יש 1001 דברים אחרים שעוד יפריעו לבודיבילדינג בחיים, חלקם אפילו יותר מהצבא. בחיים יש עבודה, לימודים, חיפוש דירה, דייטים, נסיעות לחו"ל ועוד מאות דברים. הקטע הוא לנסות לצאת מכל מצב כמנצחים.

Bodybuilder
07-09-07, 22:17
הם מתו כדי להגן על המדינה הזאת ואתה חלק ממנה!

בשביל מה לי ללכת לצבא ? אני לא מתכוון ללכת לקרבי - כי אני לא רוצח,ולהרוג זה לא בשבילי ! אז למה לי בכלל ללכת לשם ?

megashape
07-09-07, 22:18
מה גם שלי יש גישה כזאת - גם אם לא תתגייס, אתה הרי לא תמשיך במנוחת בטן - גב כל החיים. יש 1001 דברים אחרים שעוד יפריעו לבודיבילדינג בחיים, חלקם אפילו יותר מהצבא. בחיים יש עבודה, לימודים, חיפוש דירה, דייטים, נסיעות לחו"ל ועוד מאות דברים. הקטע הוא לנסות לצאת מכל מצב כמנצחים.
הופה מי זה?
אנטון שלח לי דחוף את האימ''ל שלך לפרטי...

וסולימן, אתה אחד האנשים פה!
אחד הגופות ואחד הגברים שאני מכיר פה בפורום, אני בטוח שתחזור אחרי הצבא כמו גדול ועוד תגיע רחוק, אל תוותר על מה שאתה אוהב, ואני ממש מעריך את זה שאתה עוד מתגייס, כל הכבוד, אתה תצליח, אני בטוח, בהצלחה בכל מה שתעשה, ותתחבר למסןןן :sbb4:

benwin21
07-09-07, 22:25
בשביל מה לי ללכת לצבא ? אני לא מתכוון ללכת לקרבי - כי אני לא רוצח,ולהרוג זה לא בשבילי ! אז למה לי בכלל ללכת לשם ?

אני תכוון לעושת 3 שנים בצבא אבל לא להיות קרבי. אפילו מכות אני לא אוהב ללכת אז רוצים שאני אהרוג בן אדם?:flowers:

megashape
07-09-07, 22:31
לשרת את המדינה?
אתה חושב שצריך רק לוחמים בצבא?
בתור יהודי אתה לא מרגיש שאתה צריך להגן על הארץ שלך?
או לתרום למדינה בכל דרך שהיא?

Ido
07-09-07, 22:33

אתה לא רוצח? למה החיילים שמגנים עליך ועל משפחתך ועל כל מדינתנו הם רוצחים? אם הם צריכים לרצוח אז הם רוצחים אבל אי אפשר לקרוא להם רוצחים.

לא נורא אתה תלמד

SuzukiR
07-09-07, 22:41
אנטון אם אתה בקטע של המשטרה

תנסה להיות קצין במשטרה צבאית
ככה שתישתחרר תוכל להיתקבל ביותר קלות
לבילוש

שמה מה שמצחיק הרוב גדלו בשכונות עוני\שכונות של עבריינים ומקבלים כבוד מהעבריינים שבעצם הם גדלו איתם אלה השוטרים היחדים שמקבלים כבוד מהעבריינים
יהיה מצחיק אם אחד כמוך שלמד בבצפר כמו ליד"ה יהיה שם חחח
אבל אני מאמין שתישתלב מצויין

א

VoRteX
07-09-07, 22:42

תגיד לי, יש לך שבב של אינטילגנציה בכלל? חתיכת מטומטם.
אני מציע לך לסתום את הפה מהר, כי אתה פולט פה שטויות, ואתה בנוסף מזלזל ופוגע בכבודם של אנשים שכבר לא עימנו.

Bodybuilder
07-09-07, 22:45
לשרת את המדינה?
אתה חושב שצריך רק לוחמים בצבא?
בתור יהודי אתה לא מרגיש שאתה צריך להגן על הארץ שלך?
או לתרום למדינה בכל דרך שהיא?

לכן אני לא אומר שאני בכלל לא מתגייס,אני כניראה מתגייס אבל בתור ג'ובניק !
ועם אתם רוצים סיבה יותר רצינית למה אני לא מתגייס אז זה : כי אם אני לא יעבוד יזרקו את אמא שלי מהבית (סכירות) ולא יהיה לי כסף לאכול ! :jockey: אני לא רוצה שזה יקרה !
במצב כזה אני שם זין על הצבא ועושה מה שצריך לעשות ! צבא הולך למקום השני בטבלה אצלי !

Bodybuilder
07-09-07, 22:46
תגיד לי, יש לך שבב של אינטילגנציה בכלל? חתיכת מטומטם.
אני מציע לך לסתום את הפה מהר, כי אתה פולט פה שטויות, ואתה בנוסף מזלזל ופוגע בכבודם של אנשים שכבר לא עימנו.

מטומטם זה אתה ! אתה בכלל מקיר אותי ? אתה ראית אותי מתי שהו ? דיברת איתי ? מאיזה זכות אתה קורא לי מטומטם בכלל ?

SuzukiR
07-09-07, 22:51
באדי בילדר אני סגרתי איתך תעינינים אפילו אין לי בעיה להיפגש איתך לאימון בנהריה

אבל אחי אתה מדבר שטויות בכמויות
ומדבר בטיפשות(בלי להעליב )

ואתה פוגע פה בהרבה אנשים חבל שאתה מיתנהג ככה כי ניראה לי בגלל שאתה לא יודע להיתנסח אתה רושם דברים שאתה לא מיתכוון

VoRteX
07-09-07, 22:51
מטומטם זה אתה ! אתה בכלל מקיר אותי ? אתה ראית אותי מתי שהו ? דיברת איתי ? מאיזה זכות אתה קורא לי מטומטם בכלל ?

יש לי כל זכות לקרוא לך מטומטם אחרי השטויות שפלטת פה.
ואין לי כח לפרט על כל שורה שבה פלטת שטות...
ואני לא צריך לראות אותך או להכיר אותך כדי לדעת שאתה מטומטם, אני רואה פה מספיק את ההודעות שלך כדי להסיק את המסקנות שלי.

סוליקו
07-09-07, 22:54
חח מוזר ..אני מנסתכל על ההדעות האחרונות ואני רואה פה ויכוחים על רוצחים ולא יודע מה
זה כולה פרישה !!

חח סתם ..תפסיקו אתה ויכוח ותפתחו פוסט משלכם על זה

Bodybuilder
07-09-07, 22:57
אני מצטער - לא מתכוון לפגוע באף אחד אפילו וירטואלית - ו סוזוקי איפה אתה מתאמן ? אני בסער !
לילה טוב.

וסוליקה אחי בהצלחה עוד פעם !

megashape
07-09-07, 22:58
חח מוזר ..אני מנסתכל על ההדעות האחרונות ואני רואה פה ויכוחים על רוצחים ולא יודע מה
זה כולה פרישה !!

חח סתם ..תפסיקו אתה ויכוח ותפתחו פוסט משלכם על זה
אשכרה הרסתם לא את הפוסט, ראיתה את התגובה של אחי?:flowers:

Antonator1
07-09-07, 23:12
אנטון אם אתה בקטע של המשטרה

תנסה להיות קצין במשטרה צבאית
ככה שתישתחרר תוכל להיתקבל ביותר קלות
לבילוש

שמה מה שמצחיק הרוב גדלו בשכונות עוני\שכונות של עבריינים ומקבלים כבוד מהעבריינים שבעצם הם גדלו איתם אלה השוטרים היחדים שמקבלים כבוד מהעבריינים
יהיה מצחיק אם אחד כמוך שלמד בבצפר כמו ליד"ה יהיה שם חחח
אבל אני מאמין שתישתלב מצויין

א
התכוונתי לבילוש במסגרת הצבא, לא אחרי. אחד התפקידים התותחיים.

סוליקו
07-09-07, 23:31
אשכרה הרסתם לא את הפוסט, ראיתה את התגובה של אחי?:flowers:

חחח כןן אחי ותודה
ואני יתחבר למסנג'ר יותר מאוחר

אליאב קרייסלר
07-09-07, 23:40
מהזההההההה מהזהההההההההההההה מהזההההה הפוסט הזההההההההההה?!?!?!
אתה פורש? אף אחד לא פורש משום דבר אני מצטער להודיע לך אחי אתה לא פורש משום דבר...הצבא יכול ללכת כוסעמק למה מה קרה שתוותר על החיים שלך ועל מה שאתה אוהב לעשות בשבילם כוס אחותם בני זונות על זה אני יעשה להם בעיות עוד יותר עכשיו

Mazoz3
08-09-07, 00:02
אליאב אחי עם כל ההערכה, יש דברים שקודמים לבודיבילדינג, ובראשם שירות בצבא והגנה על המדינה.. כמובן שאפשר ניתן ורצוי לשלב, אבל עדיין לא להתגייס לצהל בגלל רצון לעסוק בבודיבילדינג זה לא בסדר מבחינתי, ולדעתי סוליקו עושה בחכמה.

סוליקו
08-09-07, 00:12
אתה פורש? אף אחד לא פורש משום דבר אני מצטער להודיע לך אחי אתה לא פורש משום דבר...הצבא יכול ללכת כוסעמק למה מה קרה שתוותר על החיים שלך ועל מה שאתה אוהב לעשות בשבילם כוס אחותם בני זונות על זה אני יעשה להם בעיות עוד יותר עכשיו

:unsure: :unsure: :unsure:
קשה לי להגיב לך ..נראה לי אתה תחתוך פה למשו תגרון עם העצבים האלה

Ja Rule
08-09-07, 00:17
ממה שאני הספקתי לראות עלייך, אתה תותח רציני..
בהצלחה בצבא אחי, מקווה שתיהיה על הבמה גם אחרי צבא.

אליאב קרייסלר
08-09-07, 00:19
אליאב אחי עם כל ההערכה, יש דברים שקודמים לבודיבילדינג, ובראשם שירות בצבא והגנה על המדינה.. כמובן שאפשר ניתן ורצוי לשלב, אבל עדיין לא להתגייס לצהל בגלל רצון לעסוק בבודיבילדינג זה לא בסדר מבחינתי, ולדעתי סוליקו עושה בחכמה.

מזוז עם כל הכבוד למדינה ולצבא אני לא חושב שבנאדם צריך לוותר על החיים שלו ועל הדרך חיים שלו בשביל דברים כאלה , מקסימום לשלב בין השניים לא לוותר לגמרי.
זה כמו בצפר ושחקני טלוויזיה רובם נשרו ולא סיימו חטיבה בשביל לקדם את הקריירה שלהם (אני מדבר על כוכבים כמו ג'ים קארי חח שעלה לי עכשיו לראש וכו' וכו'.)

Ja Rule
08-09-07, 00:23
מזוז עם כל הכבוד למדינה ולצבא אני לא חושב שבנאדם צריך לוותר על החיים שלו ועל הדרך חיים שלו בשביל דברים כאלה , מקסימום לשלב בין השניים לא לוותר לגמרי.
זה כמו בצפר ושחקני טלוויזיה רובם נשרו ולא סיימו חטיבה בשביל לקדם את הקריירה שלהם (אני מדבר על כוכבים כמו ג'ים קארי חח שעלה לי עכשיו לראש וכו' וכו'.)

צודק..
עם כל הכבוד לצבא, החיים הפרטיים לפני הכל.
אם יש לך נושא שאתה מאוד מתחבר אליו, משקיע בו כל כך, ואתה עומד בדרך שזה
או צבא או התחום שלך, אני הייתי הולך על התחום..
הצבא יכול לחכות, החיים לא.

סוליקו
08-09-07, 00:34
הקטע שכבר יש לי תאריך גיוס לעוד חודשים

Ja Rule
08-09-07, 00:37
כמה הפרופיל שלך?

סוליקו
08-09-07, 00:43
97 ..

אליאב וואן דיזל ..אני יחזיר לכם מוניטין כשיהיה לי

ואן דיזל ..חחחחחח הרגת אותי וגם הבנתי את זה לבד אז העדפתי לא להגיב

Ja Rule
08-09-07, 00:51
בעע..אז יהיה לך קשה ללכת למשהו נמוך בכדי שיהיה לך זמן לאימונים.
נו טוב, תעשה מה שאתה יכול איש, בהצלחה בכל דרך שתלך.
יש מצב אתה מביא תמונות של ההיתקדמות שלך?

Dino Psaras
08-09-07, 01:17
סוליקו יא תותח, אתה עוד תחזור ובגדול..

בודיבילדר, אם יש לך סיבות למה אתה לא יכול לשרת בקרבי (וממה שכתבת אלו אכן סיבות שבגללן אתה לא צריך לשרת בקרבי), היית צריך לכתוב אותן ולהסביר מדוע אתה לא רוצה קרבי, אבל לא לכתוב דברי בורות כמו שכתבת בתחילת הפוסט.

zed
08-09-07, 04:42
אני לא אדבר על כמה זה חשוב להתגייס... זה בכלל לא שאלה..

סוליקו!
אתה אחד האנשים עם הפוטנציאל
ואחד האנשים הנחמדים!

תעשה מה שצריך לעשות ותחזור לתחום בגדול!
יש לך עתיד מזהיר.

ספרטן
08-09-07, 05:05
כל הכבוד על ההחלטה הזאת. לכל דבר יש זמן בחיים, ועכשיו הזמן להתגייס ולשרת את המדינה בכבוד!

אני במצב דומה לשלך, אני בנובמבר מתגייס גם וכנראה יפסיק עם החדר כושר לתקופה מסוימת.

אבל אני רואה פה אנשים מדברים נגד הגיוס וכאלה, שירות המדינה זה ערך עליון ולא משנה באיזה תפקיד אתה.

SkyLiNe
08-09-07, 06:26
תהנה במהלך השירות הצבאי שלך,הפסד גדול לתחום שאתה פורש.

סוליקו
08-09-07, 08:22
בעע..אז יהיה לך קשה ללכת למשהו נמוך בכדי שיהיה לך זמן לאימונים.
נו טוב, תעשה מה שאתה יכול איש, בהצלחה בכל דרך שתלך.
יש מצב אתה מביא תמונות של ההיתקדמות שלך?

תמונות התקדמות אני יעשה את זה איזה פעם לפי הסדר אבל בינתיים מה שיש לי זה רק את הלינק שנמצא בחתימה

אורי סטמקר
08-09-07, 09:56
סוליקו ידידי שום דבר לא ניגמר עד שאתה אומר שזה ניגמר. גם בצבא אתה יכול להמשיך ולהיתאמן ולישמור על גוף שרירי כמו אכשיו.ברוב הבסיסים בצבא יש מיתקני כושר משוכללים,האוכל בצבא מספק את רוב אבות המזון לו אתה זקוק,ותמיד תימצא את הדרך להשיג את המזון הדרוש זה לא כל כך בעייתי עים יש לך קצת קשרים הכל היסתדר.אני לא מכיר אותך אישית אבל לפי התגובות שלך בפורום אתה ניראה לי בנאדם שלא מוותר כל כך בקלות!!!!! בהצלחה בצבא ובתחום פיתוח הגוף! אין כאב אין הצלחה.

raviv233
08-09-07, 14:10
תצרף כמה תמונות אחרונות בשיא ואולי גם סרטון...

ahtung
08-09-07, 14:49
יאללה גבר גיוס קל שיהיה לך ואל תדאג תחזור בגדול והרבה יותר גדול ממה שהיית. אל תשכח לבקר.
:jockey:

Danzig
08-09-07, 14:53

אף אחד לא ביקש ממנו לוותר על זה, אם יש אפשרות לשלב בין השניים מה רע, אבל אם הוא הולך לגולני אני ממש אבל ממש לא חושב שיהיה לו אפשרות, והוא זה שבחר את זה אגב.
בכל מקרה, אחרי 3 שנים הוא משתחרר, והוא עושה מה שבראש שלו, הוא יכול לחזור ולעסוק בזה כמה שהוא רוצה ולהשקיע.

yaronas
08-09-07, 15:13
אתם מדברים על מאור זרדז שעשה 3 שנים מלאות בצבא ללא אימונים, נכון?תחשבו מה הוא היה יכול להיות עכשיו, עם ה3 שנות אימונים שהוא פיספס כביכול..בקרבי רוב הסיכויים שהחייל לא יתאמן בחדרי הכושר שנמצאים בבסיס ,אלא אם כן הוא בסיירות ..ותמיד,אבל תמידדד ימצאו לך מה לעשות שלא יהיה לך שנייה מנוחה..שלא תחשבו שאני בעד השתמטות אבל אני בעד להתקמבן על בסיס עם מכון כושר בין אם אתה קרבי או לא קרבי..

SuzukiR
08-09-07, 15:15
אתם מדברים על מאור זרדז שעשה 3 שנים מלאות בצבא ללא אימונים, נכון?תחשבו מה הוא היה יכול להיות עכשיו, עם ה3 שנות אימונים שהוא פיספס כביכול..בקרבי רוב הסיכויים שהחייל לא יתאמן בחדרי הכושר שנמצאים בבסיס ,אלא אם כן הוא בסיירות ..ותמיד,אבל תמידדד ימצאו לך מה לעשות שלא יהיה לך שנייה מנוחה..

אני מבין את זה את כל הצער שבדבר הזה

בגלל שבמדינה שלנו לא שמים זיין על ספורטאים לא משנה מאיפה
היה צריך לעשות לו כמו שעושים לשחקני כדורגל
אבל כל זאת
אני מעריץ אותו על זה כי גם אם כל האהבה שלו לבאדי בילדינג הוא ויתר על 3 שנים יקרות מאוד לתחום שהוא רוצה להצליח בו כדי ליתרום משהו למדינה

וזה אומר עליו משהו בתור בנאדם ובתור יהודי שאוהב את העם שלו

yaronas
08-09-07, 15:17
אליאבבב אמרתי לך שאתה עוד תשתמט מהצבא אה??? :D:D

עלוש
08-09-07, 15:34
אל תפרוששש::mad:

BIGROY
08-09-07, 15:40
בהצלחה בכל דבר שתעשה אחרי זה .

כשתחזור יהיה לך את הניסיון שיש לך עכשיו
ויהיה לך יותר קל להגיע למטרה .

mele5_dek2on
08-09-07, 15:42
חבל אחי ..אבל בכל זאת תשמור על מסה ועל הגוף שלך

Antonator1
08-09-07, 15:43
האמת שלשמור על תזונה בצבא זה יותר קל ממה שחשבתי... בהתחלה חשבתי שהרבה יותר קל לעשות חיטוב בצבא כי אין הרבה זמן לאכול כמו בתקופת הביה"ס. אוי, כמה שטעיתי... הבנתי שבביה"ס אין חדר אוכל, אין זמן מוקצב לאכילה מסודרת, אין את התקציב. מה גם שההפסקות קצרות ובשיעורים אי אפשר לאכול. הקטע שבחיטוב צריך להתבסס כמעט 100% על האוכל שלך. היה לי קטע כזה לפני הגיוס - חשבתי שאני כבן אדם שצריך לאכול הרבה מרוויח בצבא את התזונה בחינם. בגלל שבחודש הראשון הייתי בתפריט חיטוב והשתמשתי באוכל שלי התאכזבתי לגלות שלא כך היה הדבר. אבל עכשיו, כשניסתי לעבור לתפריט מסה (ובמסה, כמו שאתם יודעים יש הרבה יותר כיוונים ואפשרויות מבחיטוב - שבו צריך ללכת לפי "קו" קבוע מראש) בכל זאת הבנתי שבעניין התזונה הרווחתי. בן אדם שלא מתאמן ולא צריך לבזבז הרבה כסף על אוכל חוסך פה ושם על אוכל, אבל אני, בתור בן אדם שזקוק להרבה אוכל במסה חוסך פשוט המון ככה. בצבא אני פשוט יכול לאכול כמה גבינה, לחם, אורז, ביצים ויוגורטים שאני רוצה בלי לבזבז אגורה. כמובן שאי אפשר להתבסס רק על אוכל צבאי, אבל להשלים פה ושם עם אוכל שלי זו ממש לא בעיה.

d-undertaker
08-09-07, 16:08
וולאק אנטון יש לך קו מחשבה כמו שאני אוהב.

בכל דבר למצוא איזה יתרון קטן שיעזור לך להתקדם..

מוניטין יא קרנף

SuzukiR
08-09-07, 16:46
בדיוק ככה לנצל הכל

Night_Wolf
08-09-07, 16:51
אליאב תחבר לאיי סי קיו.
יום שני אתה אצלי אתה זוכר?:sbb4:

Antonator1
08-09-07, 18:54
וולאק אנטון יש לך קו מחשבה כמו שאני אוהב.

בכל דבר למצוא איזה יתרון קטן שיעזור לך להתקדם..

מוניטין יא קרנף
אני העלתי את קו המחשבה הזה לדרגה של אמנות. בגלל הגישה הזאת קשה מאד לשבור אותי מנטלית. ירשתי את זה מאמא שלי. היא תמיד אומרת "זה לא המצב - אלא איך אתה מתאים את עצמך אליו". זה כך כך הקל עליי את הטירונות שזה לא ייאומן. בכלל, אני תמיד מנסה לגרום לכללים, למצב ולסביבה לשחק לטובתי. ואתם פשוט לא תאמינו כמה זה יכול להיות יעיל לפעמים.

זה כדאי!

מוטי
08-09-07, 19:24
אני העלתי את קו המחשבה הזה לדרגה של אמנות. בגלל הגישה הזאת קשה מאד לשבור אותי מנטלית. ירשתי את זה מאמא שלי. היא תמיד אומרת "זה לא המצב - אלא איך אתה מתאים את עצמך אליו". זה כך כך הקל עליי את הטירונות שזה לא ייאומן. בכלל, אני תמיד מנסה לגרום לכללים, למצב ולסביבה לשחק לטובתי. ואתם פשוט לא תאמינו כמה זה יכול להיות יעיל לפעמים.

זה כדאי!

שמעתי את המשפט הזה פעם בסרט.. נראה לי

Ronush
08-09-07, 19:57
כל הכבוד על האומץ.

אני הייתי באותו מצב כמו שלך אבל לא עזבתי, המשכתי להתאמן בצבא ולאכול נכון(למרות שזה נורא קשה).

VoRteX
08-09-07, 21:09
שמעתי את המשפט הזה פעם בסרט.. נראה לי

לי יש מורה שאומרת משהו דומה:
"אם אתה לא יכול להשתלט על המצב, אז תשנה את הגישה שלך אליו"
משהו כזה...

Deja Vu
11-09-07, 17:26
שירבו אנשים כמוך במדינה שלנו שמוכנים להקריב כל כך הרבה בשביל המדינה כל הכבוד אני בטוח שתחזור בגדול המון בהצלחה בכל דרך שתבחר:sbb4:

סוליקו
11-09-07, 18:09
שירבו אנשים כמוך במדינה שלנו שמוכנים להקריב כל כך הרבה בשביל המדינה כל הכבוד אני בטוח שתחזור בגדול המון בהצלחה בכל דרך שתבחר:sbb4:

תודה אחי
מכבד את זה המון

trx--->sus
11-09-07, 22:03
אחי אתה עושה החלטה נכונה ואני גאה בך אני חושב שמי שמשתמט מהצבא צריך פשוט לגרש אותו מהארץ למה שאני נגיד יבזבז 3 שנים מהחיים שלי בשביל הצבא והוא לא אין שום סיבה שהוא יחיה פה שחיילים מגנים עליו נראה אותו חי בארץ אחרת שכל מקום שהוא ילך יעשו לו פרצופים כי יהודי זאת הארץ שלנו וצריך לשמור עליה

סוליקו
11-09-07, 23:53
אחי אתה עושה החלטה נכונה ואני גאה בך אני חושב שמי שמשתמט מהצבא צריך פשוט לגרש אותו מהארץ למה שאני נגיד יבזבז 3 שנים מהחיים שלי בשביל הצבא והוא לא אין שום סיבה שהוא יחיה פה שחיילים מגנים עליו נראה אותו חי בארץ אחרת שכל מקום שהוא ילך יעשו לו פרצופים כי יהודי זאת הארץ שלנו וצריך לשמור עליה

צודק אחי ...במצב כיום אין אפילו לחשוב פעמיים

תיקון קטן : אני לא יהודי אחי ..אבל בכל זאת אני נאמן למדינה

ofirass
12-09-07, 10:18
סולימן כל הכבוד.
אני חושב שאתה ממש ראוי להערכה, גם אני בתור אחד שכבר השתחרר מהצבא והיה לוחם חושב שאתה עושה החלטה נכונה מאין כמוה, צא לשירות בשלום והעיקר שתחזור בריא ושלם. תתרום כמה שתוכל ותאמין לי שאחרי שלוש שנים אתה תשתחרר ולא תאמין כמה מהר חוזרים. וחוץ מזה, תאמין לי ששחיף אתה לא תהיה אתה תעשה המון פק"לים במסלול והמון עבודה אירובית ואח"כ אם תעלה לפלוגה ותיקה או שתישאר באחד הבסיסים או המוצבים תגלה שבהרבה מהם יש חדרי כושר. אולי לא GOLD'S GYM אבל בהחלט מספיק למי שרוצה ויודע איך להתאמן. אני מאחל לך המון בהצלחה וכמו שכבר כתבתי לך בשרשור קודם - תהנה כמה שיותר עד הגיוס, תצא, תבלה ותעשה חיים בזמן הזה ואני בטוח שמתישהו נשמע את השם שלך על אחת הבמות של פיתוח הגוף.
בהצלחה :flowers:

Darious
12-09-07, 14:01
סוליקו אחי אתה תותח, יש לך את אחד הגופות היותר יפים שיש בקרב חברי הפורום.
המון הצלחה בצבא ובכל ושנה טובה ומוצלחת .

פאוור
12-09-07, 14:27
אתה טועה אחי גם בצבא אתה יכול להמשיך להתאמן כמה אפשרויות:אתה יכול לצאת מקרבי ולשרת במקום שאפשר להתאמן כמו חיל האויר..ב להיות מאמן כושר ואז אתה יכול להתאמן חופשי ויש לי חברים שעשו את זה ועד היום הם מתאמנים ומשקעים..תחשוב על האופציות האלו

סוליקו
12-09-07, 22:13
אתה טועה אחי גם בצבא אתה יכול להמשיך להתאמן כמה אפשרויות:אתה יכול לצאת מקרבי ולשרת במקום שאפשר להתאמן כמו חיל האויר..ב להיות מאמן כושר ואז אתה יכול להתאמן חופשי ויש לי חברים שעשו את זה ועד היום הם מתאמנים ומשקעים..תחשוב על האופציות האלו

לצאת מקרבי אני לא רוצה ..וגם יש לי את הנתונים שאני יכול לצאת בקלות איתם
ומאמן כושר ..אני חושב שהיתי צריך לעשות קורס לפני הצבא בכמה חודשים כןן ?..ויש אפשרות לבקש את זה או משו
הרי עוד חודשים אני מתגייס וכמ שאני יודע הקורס הזה 6 חודשים

P-a-n-1-c
12-09-07, 22:54
סוליקו לפי העדה הדרוזית אתה הרי אמור ללכת לתרום את כל החיים שלך לצבא לא? זה הדבר שהכי חשוב אצלכם, לא ככה?
לדעתי עשית החלטה נבונה. יש דברים יותר חשובים מפיתוח גוף, לא אומר שצבא זה אחד מהם אבל הדת הדרוזית אומרת שכן ולדעתי אתה צריך לכבד את זה ואני בטוח שהמשפחה שלך גם די לוחצת עליך ללכת לקרבי.
בהצלחה

סוליקו
12-09-07, 23:46
סוליקו לפי העדה הדרוזית אתה הרי אמור ללכת לתרום את כל החיים שלך לצבא לא? זה הדבר שהכי חשוב אצלכם, לא ככה?
לדעתי עשית החלטה נבונה. יש דברים יותר חשובים מפיתוח גוף, לא אומר שצבא זה אחד מהם אבל הדת הדרוזית אומרת שכן ולדעתי אתה צריך לכבד את זה ואני בטוח שהמשפחה שלך גם די לוחצת עליך ללכת לקרבי.
בהצלחה

תיקון טעות : זה לא לתרום זה חובה ..את ה3 שנים לי אני ישרת ואני יתן את מה שאני יכול
ואני יכול להתקדם די טוב בצבא לכיוון של היחידות המובחרות ..גם בגלל שזה כל מה שבקשתי בלשכת גיוס ..וגם זה כל מה ששלחו לי וגם יש לי די הרבה קשרים

הרי זה לא לפי הדת אחי ...לדרוזים יש מסורת משלהם שהם מתחייבים לשרת את המדינה שהם חיים בה כי העדה הזאת נאמנה לשלטון שלה
וזאת התפיסה של כל דרוזי ..ואני אחד מהם ! אני לא חשבתי פעמיים ישר הסתכלי לכיוון הצבא
וגם בגלל שרוב הקרובים שלי והשכנים שלי שרתו ביחידות מובחרות
,669 סיירת 7 ..שייטת 7 שייטת 13 ..סיירת של הדרוזים סיירת של המגב ..
ויש לנו די הרבה מבוקשים שזה גם די מציק
ועוד כמעט בכל יחידה היתה אחד ואני גאה בזה
את ה3 שנים חובה שלנו נתנו בכל מה שיכלנו וזה מה שאני גם יעשה
מקווה שיהיה טוב ..אני פחות מורעל מהם אבל יהיה טוב :jockey:

וכמו שאני מבין שאתה גם רוצה לשרת בעוקץ ..אז שיהיה לך בהצלחה אחי וגיוס נעים וקל
במצב שלנו אנחנו צריכים כל חייל ואפילו אם הוא לא רוצה לדעתי צריך להתגייס

look
12-09-07, 23:52
ביי גבר
ותעשה טובה לעצמך
לפחות תעשה את מה שאתה אוהב אפילו מעט.

StaSus
13-09-07, 00:21
בהצלחה במעשייך..

Elevation
13-09-07, 02:02
תיקון טעות : זה לא לתרום זה חובה ..את ה3 שנים לי אני ישרת ואני יתן את מה שאני יכול
ואני יכול להתקדם די טוב בצבא לכיוון של היחידות המובחרות ..גם בגלל שזה כל מה שבקשתי בלשכת גיוס ..וגם זה כל מה ששלחו לי וגם יש לי די הרבה קשרים

הרי זה לא לפי הדת אחי ...לדרוזים יש מסורת משלהם שהם מתחייבים לשרת את המדינה שהם חיים בה כי העדה הזאת נאמנה לשלטון שלה
וזאת התפיסה של כל דרוזי ..ואני אחד מהם ! אני לא חשבתי פעמיים ישר הסתכלי לכיוון הצבא
וגם בגלל שרוב הקרובים שלי והשכנים שלי שרתו ביחידות מובחרות
,669 סיירת 7 ..שייטת 7 שייטת 13 ..סיירת של הדרוזים סיירת של המגב ..
ויש לנו די הרבה מבוקשים שזה גם די מציק
ועוד כמעט בכל יחידה היתה אחד ואני גאה בזה
את ה3 שנים חובה שלנו נתנו בכל מה שיכלנו וזה מה שאני גם יעשה
מקווה שיהיה טוב ..אני פחות מורעל מהם אבל יהיה טוב :jockey:

וכמו שאני מבין שאתה גם רוצה לשרת בעוקץ ..אז שיהיה לך בהצלחה אחי וגיוס נעים וקל
במצב שלנו אנחנו צריכים כל חייל ואפילו אם הוא לא רוצה לדעתי צריך להתגייס

כיף לקרוא את זה, אחי.

סוליקו
13-09-07, 03:44
כיף לקרוא את זה, אחי.[

:sbb4: