PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה | שק אגרוף

raik
07-09-07, 20:25
שלום אני חדש פה :}

אני מתלבט מה לעשות..
הייתי לפני שנה בערך בחדר כושר אבל לא יודע לא ממש אהבתי כי זה די רחוק ותמיד מלא אנשים בקיצור לא אוהב את המקום שם

אני רוצה לחזור לכושר וזה
חשבתי על זה..
והגעתי להחלטה שאולי אני אקנה שק אגרוף ואולי 2 משקולות ככה שאני מתאמן בבית יותר נוח לי

עכשיו יש לי שאלה ממש חשובה.
שאלתי הרבה אנשים מה שק אגרוף בעצם נותן?
הרוב אומרים סיבולת לב ריאה ורק מפתח כוח ביד וזריזות :\
זה נכון? אני בטוח שזה משפר עוד הרבה דברים אבל אני לא יודע מה ואני חייב לדעת לפני שאני קונה
אם מישהו יכול להסביר לי תודה רבה או אפילו אתר עם הסברים וכל זה לשק אגרוף אני אשמח תודה
דרך אגב...
מומלץ לי לחזור לחדר כושר? יענו שק אגרוף בשביל כושר זה גרוע?

עוד משהו.. תמיד חשבתי ששק אגרוף עוזר לרדת במשקל + מעצב גוף זה נכון?

SmaMMiT
07-09-07, 20:40
שק איגרוף בעיקרון יתן לך עצמות יותר חזקות כי הדחיסות של העצם בעצם גדלה וככה אתה מקבל כח וכמובן זריזות סיבולת לב ראה וכל השאר
לגביי המשקולות חבל על הכסף 2 דמבלים עם כמה פלטות לא יתנו הרבה
בלי אימון טוב ותפריט לא תראה תוצאות אבל בקשר לשק איגרוף כמו שאמרתי אגרופים חזקים יותר מעכשיו אתה כן תקבל

raik
07-09-07, 20:43
שק איגרוף בעיקרון יתן לך עצמות יותר חזקות כי הדחיסות של העצם בעצם גדלה וככה אתה מקבל כח וכמובן זריזות סיבולת לב ראה וכל השאר
לגביי המשקולות חבל על הכסף 2 דמבלים עם כמה פלטות לא יתנו הרבה
בלי אימון טוב ותפריט לא תראה תוצאות אבל בקשר לשק איגרוף כמו שאמרתי אגרופים חזקים יותר מעכשיו אתה כן תקבל
הבנתי.......
מסקנה לחזור לחדר כושר נראה לי:mellow:

r0y
07-09-07, 22:32
שמע אם אתה לא אוהב אל תכריח את עצמך...תארגן משקולות לבית..יש פה כמה שמתאמנים בבית

דנדין
07-09-07, 23:34
המלצה שלי יש קופסא של 2 דאמבלים עם פלטות קטנות לשינוי מישקלים בין תרגילים...
מוט דאבל יו וכמה פלטות ואתה מסודר... באמת שאני מתאמן עם זה .. אומנם אין את אותם אופציות כמו בחדר כושר וזה מורגש אבל זה בהחלט יניב תוצאות בהתאם לתזונה נכונה ואימונים יעילים...