PDA

צפה בגרסא המלאה : איזה פחד אתם לא יודעים מה היה לי עכשיו!!!!!!!!!!!!!!

Danielllo
07-09-07, 23:18
זה אחד הדברים המפחידים ביותר שקרו לי אי פעםם אני מפחדדד לחזורררררר לישון!!!

נרדמתי בשעה 22:00 אני יושן יושן ובאמצע השינה חלמתי חלום צלול... בחלום צלול אניייי עושה כל מיני דבריםם כייפים וכל מיני שטויות.. פתאום עכשיו לפני 5 דקות אני בא מתעורר פותח את העיניים וקרה לי שיתוק שינה!! תשמעו זה אחד הדברים המפחידים ביותרר אני פותח ת'עיניים רואה מולי ת'קיר ופשוט לא יכול לזוז אני מנסה לצעוק אני לא מצליחח!! אני מנסה להזיז את הגוף את הרגליים את הידיים הם זזו ממש ממש טיפה פשוט לא יכלתי לזוז דקה שלמה ובגלל למזלי אני מכיר את זה וידעתי שזה יעבור אחרי איזה דקה לא נלחצתיי אבל זה היה אחת החוויות המפחידות ביותר שחוויתי בחיים שלי..

ולחדשים פההה החברים הותיקים יודעים על מה אני מדבר מאז הפוסט של החלומות צלולים..

אגב אני לא מתעסק בחלומות צלולים או משהו כזה סתם פעם בכמה זמן אני חווה חלום צלול סתם ככה כמו היום... זה בא לי בטבעיות מאז הפוסט ההוא שאז חשבתי על זה הרבה...

בקיצור התעוררתי והייתי חייב לשתף..!!

Mr.Bazooka
07-09-07, 23:20
חחח למה לי זה לא קורה?וכל חלום שלי הוא צלול

Mazoz3
07-09-07, 23:21
בחיים לא קרה לא לי ולא למישהו שאני מכיר במציאות..

megashape
07-09-07, 23:22
בחיים לא קרה לא לי ולא למישהו שאני מכיר במציאות..
אנחנו דומים:sbb4:

Danielllo
07-09-07, 23:23
חחח למה לי זה לא קורה?וכל חלום שלי הוא צלול

זה פעם ראשונה קרה לי בחיים שליי השיתוק שינה תשמע אחי אל תפתח עין הרע.. למה אני לא מאחל לך את זה.. אתה מנסה לצעוקק ולא מצליח יוצא לך קול חלוש כזה... הקטע הכי מצחיק שבתוך כל הקטע של השיתוק נזכרתי בפורום ואמרתי לעצמי בלב "איך שאני יוצא מזה אני חייב לכתוב את זה בפורום" כי זה חוויה של פעם בחיים ופעם בפורום התעסקנו בזה הרבה מה גם בזכות כמה עצות שקראתי פעם באותו פוסט גם יצאתי מזה מהר אחד רשם לנסות להזיז את האצבעות ברגלים מהר ולצעוק חזק ככה עשיתי וקמתי מזה...

דנדין
07-09-07, 23:23
נשמע מפחיד רצח.. העיקר שעבר ...
עכשיו אם זה יקרה לי אני ידע לא להילחץ

VoRteX
07-09-07, 23:24
הלוואי שיקרה לי
מזמן לא עברתי משהו מעניין

Danielllo
07-09-07, 23:27
תשמע מזוז אחי אם אתה מתעסק בזה בחלומות צלולים (אני בחיים לא התעסקתי בזה חוץ מזה שכל הזמן חשבתי על זה פעם ועשיתי רק בדיקות מציאות ומאז התחלתי לחלום חלומות צלולים)

זה בדוק יקרה לך מתישהו לא יודע מתי אבל זה יקרה... העיניים שלי רפרפו כזה והרגשתי ת'גוף שלי רוטט וכאילו מנסה לצאת מצד שמאל שלי לא יודע למההה זה היה הכי מפחיד כי בהתחלה חשבתי אני חווה ת'חוויה חוץ גופית הזאת שזה מה שהכי הפחיד אותי!!! ואז לא יכלתי לזוז ככה במשך דקה בערך1! אה עוד משהו שקרה זה שהצבעים בעיניים הבהבו יענו אני מסתכל על הקיר הוא מהבה אדום שחור אדום שחור... לא יודע מה קרה אבל אחרי מה שקרה היה לי שיתוק שינה אני מפחד לחזור לישון חח..

VoRteX
07-09-07, 23:28
דרך אגב הסתכלת פעם בחלום צלול במראה? כל הזמן אומרים שלא כדאי להסתכל כי רואים משהו מפחיד או מזעזע...

Mr.Bazooka
07-09-07, 23:29
תשמע מזוז אחי אם אתה מתעסק בזה בחלומות צלולים (אני בחיים לא התעסקתי בזה חוץ מזה שכל הזמן חשבתי על זה פעם ועשיתי רק בדיקות מציאות ומאז התחלתי לחלום חלומות צלולים)

זה בדוק יקרה לך מתישהו לא יודע מתי אבל זה יקרה... העיניים שלי רפרפו כזה והרגשתי ת'גוף שלי רוטט וכאילו מנסה לצאת מצד שמאל שלי לא יודע למההה זה היה הכי מפחיד כי בהתחלה חשבתי אני חווה ת'חוויה חוץ גופית הזאת שזה מה שהכי הפחיד אותי!!! ואז לא יכלתי לזוז ככה במשך דקה בערך1! אה עוד משהו שקרה זה שהצבעים בעיניים הבהבו יענו אני מסתכל על הקיר הוא מהבה אדום שחור אדום שחור... לא יודע מה קרה אבל אחרי מה שקרה היה לי שיתוק שינה אני מפחד לחזור לישון חח..

אחי אתה חייזר

Danielllo
07-09-07, 23:30
דרך אגב הסתכלת פעם בחלום צלול במראה? כל הזמן אומרים שלא כדאי להסתכל כי רואים משהו מפחיד או מזעזע...

ואללה לא אחי חח אבל החלום צלול הזה שהיה עכשיו חלום חירמונים נטו מה לא עשיתיי חח זיינתי את כל הידידות שלי חחחחחחח וכולם מצצו לי חח זה הכי כיף כי זה מרגיש כמו באמת..

Mr.Bazooka
07-09-07, 23:30
ראיתי את שגיא גרשגורן עד עכשיו אני לא נרדם :cry_1:

Mazoz3
07-09-07, 23:32

וואלה אחי תאמת לא התעסקתי עם זה אף פעם... ולא הגעתי לחלום צלול בשילטה כזאת.... האמת נראה לי שיתוק שינה אחלה חוויה... חחחחח

Mad_dog
07-09-07, 23:33
גם לי קרה את זה פעם חח זה באמת מפחיד

סוליקו
07-09-07, 23:34
שיטט אני מכירר את זהה ...

Danielllo
07-09-07, 23:39
עכשיו קראתי על זה והנה מה שמודגש קרה לי עכשיו:

התופעות עליהן דיווחו אנשים שחוו שיתוק שינה, מהנפוצה ביותר לפחות:
צלילות יתר, חדות.
פחד.
תחושת נוכחות מאיימת באיזור.
לחץ ומשקל על הגוף (בעיקר על החזה).
תחושה חזקה של מוות הקרב ובא.
הזיות כגון שמיעת צעדים של משהו קרב, קולות למיניהם, דופק חזק.
הזיות מוחשיות כגון תחושת מישוש או נגיעה.
תחושת נפילה.
רעד.

לא ממליץ לכם לחוות את זהה לכו תדעו מה אתם תרגישוו וואיי אני כולי מתרגששש אני מפחד לישון חח באמא שלי

Mr.Bazooka
07-09-07, 23:42
עכשיו קראתי על זה והנה מה שמודגש קרה לי עכשיו:

התופעות עליהן דיווחו אנשים שחוו שיתוק שינה, מהנפוצה ביותר לפחות:
צלילות יתר, חדות.
פחד.
תחושת נוכחות מאיימת באיזור.
לחץ ומשקל על הגוף (בעיקר על החזה).
תחושה חזקה של מוות הקרב ובא.
הזיות כגון שמיעת צעדים של משהו קרב, קולות למיניהם, דופק חזק.
הזיות מוחשיות כגון תחושת מישוש או נגיעה.
תחושת נפילה.
רעד.

לא ממליץ לכם לחוות את זהה לכו תדעו מה אתם תרגישוו וואיי אני כולי מתרגששש אני מפחד לישון חח באמא שלי

תעשן חשיש זה עושה רק טוב

Sugarzaza
08-09-07, 00:13
בעקרון שינה איכותית זו שינה שאתה לא זוכר בה את החלום, זה מעיד על השלמת כל מחזורי השינה.

סוליקו
08-09-07, 00:15
תעשן חשיש זה עושה רק טוב

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

megashape
08-09-07, 00:17
הלוואי יקרה ליייי, וואי איך בא לי חלום צלול, כאילו אשכרה זיינתם שם ומרגישים חחחחחחחחחחחחח????????????????????

ThaiB0X
08-09-07, 00:17
בעקרון שינה איכותית זו שינה שאתה לא זוכר בה את החלום, זה מעיד על השלמת כל מחזורי השינה.

מה הקשר :ohmy:

Dino Psaras
08-09-07, 00:18
ואללה לא אחי חח אבל החלום צלול הזה שהיה עכשיו חלום חירמונים נטו מה לא עשיתיי חח זיינתי את כל הידידות שלי חחחחחחח וכולם מצצו לי חח זה הכי כיף כי זה מרגיש כמו באמת..

חחח בסוף תתעורר עם תחתונים ממולאים בשפיך חח

ו-וואלה עד עכשיו לא קלטתי איך אני מצליח לעשות חלום צלול סעמק :mad:

Dino Psaras
08-09-07, 00:18
הלוואי יקרה ליייי, וואי איך בא לי חלום צלול, כאילו אשכרה זיינתם שם ומרגישים חחחחחחחחחחחחח????????????????????

אתה בתול

ThaiB0X
08-09-07, 00:19
אתה בתול

מה אתה רוצה מהילד הוא כולה בן 14 :unsure:

megashape
08-09-07, 00:24
מה אתה רוצה מהילד הוא כולה בן 14 :unsure:
:cry_1:

Dino Psaras
08-09-07, 00:25

זה עוד יבוא :boxing:

ThaiB0X
08-09-07, 00:26

לא נורא אחי.. תמשיך להתאמן על הקרם לחות :jockey:

מתן18
קרה לי יותר מ10 פעמים..

megashape
זה עוד יבוא :boxing:
כאילו אתם מזיינים כל שני וחמישי :dry:

Dino Psaras
08-09-07, 00:29
כאילו אתם מזיינים כל שני וחמישי :dry:

הלוואי כל שני וחמישי. ואני מדבר על תקופה שאין חברה או משהו חח

מתן18
08-09-07, 00:32
לא ידעת אחי? כל אחד פה זיין צמרת(פ'חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח)

*מתן מגחח בזילזול טהור ועז*

Dino Psaras
08-09-07, 00:34
לא ידעת אחי? כל אחד פה זיין צמרת(פ'חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח)

הנה עוד אחד מתוסכל מינית. אני לא מבין, הסקתי מסקנה מההודעה שלו זה הכל, מה הרעש? שב בשקט אחי.

ZoonD
08-09-07, 00:34
שמעו חלמתי פעמים חלום צלול ..
אבל לא בגלל שמאד רציתי , פשוט קראתי על זה איפשהו
ובלילה אחרי פשוט זה בא לי ...

שמע אחי , ברור שעברת טראומה
יש פה אנשים שעושים מזה צחוק
אבל אני מבין מה ההרגשה הזאת ... למרות שלא חוויתי אותה
תודה לאל ...

תשמע על תתרגש דברים כאלה קורים זה לא דבר מיסטי או משוה
זה פעולה טבעית של הגוף , שעובר עליו משהו ולכן הוא מגיב ככה

אם היה לך מאד קשה לחזור לשינה רגילה כל תתבייש ללכת ליעוץ
בין אם זה אצל איזה רב , ובין אם זה רופא מומחה או פסיכולוג

דברים כאלה נשכחים אם הזמן ,אבל שינה לא יכולה לחכות
תחזיק מעמד אחי מכל הלב

מתן18
08-09-07, 00:39
הנה עוד אחד מתוסכל מינית. אני לא מבין, הסקתי מסקנה מההודעה שלו זה הכל, מה הרעש? שב בשקט אחי.

חבל על הוויכוח,חבל.

eminemfan
08-09-07, 00:44
מה זה חלום צלול?:dry:

סוליקו
08-09-07, 00:45

מה קרה לכולם שנדבקו מארבל אא ??

tomerA
08-09-07, 00:46
התחושות נפילה קורות לי כול הזמן.
אני בטוח שאני נופל ואז יש מין רפלקס של הגוף שאתה מתחיל לזוז בפתאומיות

Dino Psaras
08-09-07, 00:46
חבל על הוויכוח,חבל.

אין על מה להתווכח, אז באמת חבל.

ThaiB0X
08-09-07, 00:49
בואנה גם לי לפעמים קורה באמצע שינה שאני מרגיש שאני נופל ואז יש לי מן רפלקס כזה אני מתעורר, איזה מוזר זה. פעם קרה לי שהכנסתי בעיטה מתוך אינסטינקט משהו מטורף לקיר משום מה דמיינתי מתוך שינה שתוקפים אותי או משהו.

ZoonD
08-09-07, 00:52
זה משהו אחר

זה בגלל שהגוף גדל , זאת ההרגשה
שיתוק שינה זה משהו אחר לגמרה

megashape
08-09-07, 01:02
פעם חלמתי שכלב ענק עם 3 ראשים רודף אחרי ואז נפלתי הסתובבתי אליו והוא אכל אותי.

ZoonD
08-09-07, 01:03
:mellow:

megashape
08-09-07, 01:08
רציני

Dino Psaras
08-09-07, 01:18
פעם חלמתי שאהוד אולמרט הוא הארי פוטר

megashape
08-09-07, 01:18
פעם חלמתי שאהוד אולמרט הוא הארי פוטר
לא חלמתה.

טוב יאלה יא בודיבילדרים, לישון! :closedeyes:

Dino Psaras
08-09-07, 01:25
לא חלמתה.

דווקא אם הפני צב הזה היה הארי פוטר, היה טוב יותר.. :mellow:

d-undertaker
08-09-07, 01:28
חח סהר הרגת אותי מצחוק אני מתתתתתתתתתתת

Dino Psaras
08-09-07, 01:31
אחי לצערי זה אומר שיש לך שדים בחדר תתקשר אליי אני יסביר לך איך להיפתר מזה

יהיה זכרך ברוך, אח שלי. :cry_1:

Mazoz3
08-09-07, 01:35
אחי לצערי זה אומר שיש לך שדים בחדר תתקשר אליי אני יסביר לך איך להיפתר מזה
כפרע עליך אחי חחחחחחחחחחחחח

^סהר^אבוטבול^
08-09-07, 01:46
קיצר לא מצאתי את מה שחיפשתי אבל לא משנה מה שרציתי להראות זה מההיבט המיסטי לא המדעי מה שחיפשתם בגוגל אבל לא משנה עזבו שקחו מה שאמרתי

אבל עכשיו אני לא צוחק באמת זה קשור לשדים

Mazoz3
08-09-07, 01:50
קיצר לא מצאתי את מה שחיפשתי אבל לא משנה מה שרציתי להראות זה מההיבט המיסטי לא המדעי מה שחיפשתם בגוגל אבל לא משנה עזבו שקחו מה שאמרתי

:flowers:

gman
08-09-07, 01:50
אחי לצערי זה אומר שיש לך שדים בחדר תתקשר אליי אני יסביר לך איך להיפתר מזה 0509170990
שדיים בחדר זאת לא בעיה...

אגב, דניאל, אני זוכר שקראתי יותר מדי על שיתוקי שינה ולא יכולתי להרדם בגלל זה, בסוף נרדמתי היה לי אחד אחרי יומיים ולא היה כזה מפחיד, ישר איך שהיה לי נזכרתי להזיז אצבעות ברגליים וזה עבר...ומאז הפסקתי לפחד..

keen12
08-09-07, 02:07
אוי זה קרה לי, אחד הדברים המפחידים והשנואים עלי..
האמת שעכשיו זה כבר לא כל כך מפחיד אותי.. פשוט מתאמצים ומעבירים את זה.
שמתי לב שזה קורה בדרך כלל אחרי שאתה מתעורר הרבה פעמים בגלל הפרעות ואתה עדיין עייף..
או שכשאתה ממש עייף ומנסה לא להרדם כי אתה שקוע במחשבות על משהו..

Danielllo
08-09-07, 02:13
תשמעו כבר 2:25 אני לא מצליח להרדם אני פשוט מפחד שזה יחזור לא יודע מה לעשות!!
אני יושן נרדם וכל פעם שאני נרדם אני מודע לזה אני לא רוצהה את זה כוסעמקקק איזה עצבים!!

Ori-Silver
08-09-07, 02:14

נרדמתי בשעה 22:00 אני יושן יושן ובאמצע השינה חלמתי חלום צלול... בחלום צלול אניייי עושה כל מיני דבריםם כייפים וכל מיני שטויות.. פתאום עכשיו לפני 5 דקות אני בא מתעורר פותח את העיניים וקרה לי שיתוק שינה!! תשמעו זה אחד הדברים המפחידים ביותרר אני פותח ת'עיניים רואה מולי ת'קיר ופשוט לא יכול לזוז אני מנסה לצעוק אני לא מצליחח!! אני מנסה להזיז את הגוף את הרגליים את הידיים הם זזו ממש ממש טיפה פשוט לא יכלתי לזוז דקה שלמה ובגלל למזלי אני מכיר את זה וידעתי שזה יעבור אחרי איזה דקה לא נלחצתיי אבל זה היה אחת החוויות המפחידות ביותר שחוויתי בחיים שלי..

אגב אני לא מתעסק בחלומות צלולים או משהו כזה סתם פעם בכמה זמן אני חווה חלום צלול סתם ככה כמו היום... זה בא לי בטבעיות מאז הפוסט ההוא שאז חשבתי על זה הרבה...

בקיצור התעוררתי והייתי חייב לשתף..!! גם לי זה קרה, כשהייתי קטן התעוררתי ולא הצלחתי לפקוח את העניים ולהזיז שום חלק בגוף למשך חצי דקה,זה היה מפחיד בטירוף.

gman
08-09-07, 02:17
תשמעו כבר 2:25 אני לא מצליח להרדם אני פשוט מפחד שזה יחזור לא יודע מה לעשות!!
אני יושן נרדם וכל פעם שאני נרדם אני מודע לזה אני לא רוצהה את זה כוסעמקקק איזה עצבים!!
בדיוק מה שקרה לי.
בסופו של דבר אתה תרדם...
פשוט תזכור ששיתוק שינה זה לא מפחיד, וברגע שזה יקרה אתה תזיז את האצבעות ברגליים וזה יעבור.

maradona
08-09-07, 04:44
קרא לי משהו דומה לזה לפני שלוש שנים בערך.
חלמתי שהייתי בתוך ספינה ענקית וידעתי שאני בתוך החלום והתחלתי לעשות כל מיני שטויות וזה
ואז אמרתי לעצמי טוב נמאס לי וניסיתי לצאת מהחלום
ופשוט לא הצלחתי,יעני אני עובר כל מיני דלתות ועוד דלתות וזה בלי סוף ואני פשוט לא מצליח להתעורר ואני נכנס ללכץ במהלך החלום שאני לא מצליח להתעורר
ובנוסף במהלך החלום אני חושב שהתעוררתי ואני בעצם לא התעוררתי,ממש נכנסתי להיסטריה באמצע החלום חח
לאחר מכן התעוררתי ופשוט לא האמנתי שזה קרה לי חח

Gil-G
08-09-07, 05:55
מלחיץ...

SkyLiNe
08-09-07, 06:17
מגניב! נישמע חוויה

Sugarzaza
08-09-07, 09:11
מה הקשר :ohmy:

יש קשר, שמעתי הרצאה על זה מאיזה פרופסור באונ' ת"א לפני כמה זמן. משום מה באינטרנט לא כתוב על זה כלום אבל. אולי משה או אנשים אחרים עם גישה למאמרים יכולים למצוא

אגב דניאלו, הנה קצת מידע בנושא
http://www.articles.co.il/article/3426/שיתוק%20שינה

The Iron Man
08-09-07, 11:08
דניאל תאמין לי שיתוק שינה זה עוד דבר נחמד לעומת דברים שיש.
תחפש מה זה מסע אסטרלי אתה משתין בתחתונים מפחד (יש גם אנשים שנכנסו למוסד לחולי נפש בגלל זה)
עצה שלי אחי אל תתעסק בזה.

IGOR
08-09-07, 11:10
דניאל אתה לא לבד.קרה י את אותו הדבר לפני שבוע..אין לי מושג למה זה קורה.אבל זה נורא מפחיד!

The Iron Man
08-09-07, 11:12
דניאל אתה לא לבד.קרה י את אותו הדבר לפני שבוע..אין לי מושג למה זה קורה.אבל זה נורא מפחיד!
תרגע זה טבעי.
כשאתה ישן, הגוף מנטרל את מערכת העצבים כדי שלא תעשה באמת את מה שאתה חולם.
ולפעמים כשאתה מתעורר בבת אחת הגוףלא מספיק להחזיר את מערכת העצבים לפעולה ולוקח לו מעט זמן, זה הכל.

Mr.Bazooka
08-09-07, 11:14
דניאל תאמין לי שיתוק שינה זה עוד דבר נחמד לעומת דברים שיש.
תחפש מה זה מסע אסטרלי אתה משתין בתחתונים מפחד (יש גם אנשים שנכנסו למוסד לחולי נפש בגלל זה)
עצה שלי אחי אל תתעסק בזה.
ווואייייי ענקקקקק
אשכרה כאילו הנשמה יוצאת מהגוף ומטיילת בעולם?!?
וואייי איזה חזקקק אנימת לדעת איך עושים את זה אני יעוףף בעולם האמיתי כמו קלארק קנטטט
יש למישהו מדריך?!

The Iron Man
ווואייייי ענקקקקק
אשכרה כאילו הנשמה יוצאת מהגוף ומטיילת בעולם?!?
וואייי איזה חזקקק אנימת לדעת איך עושים את זה אני יעוףף בעולם האמיתי כמו קלארק קנטטט
יש למישהו מדריך?!
חכה אני יביא לך
עריכה:
הנה האתר: http://www.magick.co.il/
תלחץ מיסטיקה>מסע אסטראלי.
אתר מאוד מעניין, אבל אני מזהיר שוב!
אני לא ממליץ לנסות את זה!!
זה דבר מאוד מפחיד, אתה יכול לקבל טראומה לכל החיים מזה
ותדע שיש אנשים שמתו בגלל זה.
הם התאבדו מהטראומה הקשה שהם קיבלו מזה.

חברים, אין לכם ניסיון בזה
אתם נכנסים לתוך עולם אפל וזה יכול לגרום לכם לבעיות.
תקשיבו לי, אל תכנסו לזה.

AkunaMatata
מה ההבדל בין חלום רגיל לצלול?
ומה זה צלול בכלל?

Mr.Bazooka
08-09-07, 11:16
מה ההבדל בין חלום רגיל לצלול?
ומה זה צלול בכלל?
בחלום רגיל אתה לא מודע שאתה ב חלום אתה עושה דברים שתוכננו מראש בתוך החלום אתה לא יכול להתנהג לזה..לעשות דברים שאתה רוצה..

לעוף..לירות אש מהידיים להגדיל את הזין בעוד 50000 סנטימטר.

בחלום צלול אתה מודע לכך שאתה בחלום ואתה יכול לעשות דברים שבלתי אפשרי במציאות
לעוף,לרוץ במהירות האור וכו'

Mr.Bazooka
08-09-07, 11:17
חכה אני יביא לך
מחכה..
אם אני יצליח אני יודיע לכם!!

The Iron Man
08-09-07, 11:22
מחכה..
אם אני יצליח אני יודיע לכם!!
ערכתי את ההודעה למעלה.
בכל מקרה אם אתה בכל זאת רוצה לנסות את זה,
תקרא היטב את המדריך ותקפיד שאתה עושה הכל כמו שצריך.
בהצלחה.

Mr.Bazooka
08-09-07, 11:27
חכה אני יביא לך
עריכה:
הנה האתר: http://www.magick.co.il/
תלחץ מיסטיקה>מסע אסטראלי.
אתר מאוד מעניין, אבל אני מזהיר שוב!
אני לא ממליץ לנסות את זה!!

חברים, אין לכם ניסיון בזה
אתם נכנסים לתוך עולם אפל וזה יכול לגרום לכם לבעיות.
תקשיבו לי, אל תכנסו לזה.

ענקקקק אני ינסה את זה אבל ההוראות כדי לצאת מהגוף זה באסהההה בדוק אני ישכחח

Bodybuilder
08-09-07, 11:32

קרה לי לא מזמן חחחחחח אבל תאכלס בסוף אתה מבין שגם זה היה חלום !:sbb4: קודם יש הרגשה שאתה כבר לא חולם וזה קורא במציאות,אבל אחרכח אתה מתאורר והדופק מינימום 150 לדקה :):):):),בדרך כלל אני מתעורר הולך למקרר,אוכל יוגורט או 2,וחוזר לישון :closedeyes: ZZzzZzZ
ZzzzZzzz

roysht
08-09-07, 11:38
ישנת עד 11?
כמה שעות אתה ישן בן אדם?

Bodybuilder
08-09-07, 11:40
חוץ מזה איך אפשר לפחד מחלום ??? WTF ?
אחת אמר שזה טראוומה בלה בלה בלה ?!?!?!? איפה אתם חיים ?
הלוואי וחלומות רעים היו הדבר הכי גרוע בחיים שלי !:dry:...

דרך אגב יש משהו יותר מלחיץ :
אתה קם מהמיטה בלילה,הולך בחדר פתאום נופל,מתעורר...
עוד פעם אתה קם מהמיטה,הולך,נופל,מתעורר,
עוד פעם,עוד פעם,עוד פעם,וזה לא נגמר,ואתה כבר חושב לעצמך (אתה מתחיל להבין שזה חלום) מתי זה יגמר לאזעזאל ...

חפרתי אה ?

GaL-L
08-09-07, 11:42
לי קרה פעם חוויה חוץ גופית הנשמה שלי כזה הייתי בחוץ ואז הסתכלתי על הגוף שלי יושן במיטה זה היה מפחיד מרוב הפחד התעוררתי

Ilan-V
08-09-07, 12:29
היה לי פעם את זה גם,כל כך פחדתי ניסיתי לצעוק לא הצלחתי,ניסיתי לזוז גם את זה לא הצלחתי לעשות אחרי איזה כמה זמן במצב הנוכחי פתאום זה השתחרר,אני זוכר שישנתי חודש עם טלוויזיה בווליאום דיי גבוהה בגלל זה.

Bodybuilder
08-09-07, 12:53
היה לי פעם את זה גם,כל כך פחדתי ניסיתי לצעוק לא הצלחתי,ניסיתי לזוז גם את זה לא הצלחתי לעשות אחרי איזה כמה זמן במצב הנוכחי פתאום זה השתחרר,אני זוכר שישנתי חודש עם טלוויזיה בווליאום דיי גבוהה בגלל זה.

אולי גם עשית פיפי במיטה ? :ohmy: ספר ספר :flowers:

צוחק איתך,אל תקח ללב

Kachok
08-09-07, 12:54

אמא לא ישבה איתך וליטפה לך את הרגל?

Ilan-V
08-09-07, 13:02
אולי גם עשית פיפי במיטה ? :ohmy: ספר ספר :flowers:

צוחק איתך,אל תקח ללב

איך ידעת אחי? :blush: זהו גילתם את הסוד,חח ודני לא אבל הייתי מאוד שמח אם באותו הרגע בכלל הייתי מבין מה הלך איתי,אז אתה מדבר על ליטופים חח.

Kachok
08-09-07, 13:13
איך ידעת אחי? :blush: זהו גילתם את הסוד,חח ודני לא אבל הייתי מאוד שמח אם באותו הרגע בכלל הייתי מבין מה הלך איתי,אז אתה מדבר על ליטופים חח.

מה אתה מדבר,היית מת שאיליה יביא לך איזה ליטוף

יאללה עוד מעט אימון אחרון לפני הגיוס :)

Coleman
08-09-07, 13:24
חחיחחחחחח נשמע מגניבבב אחיקו :)
תרגיש טוב

Bodybuilder
08-09-07, 13:25

:):sbb4:

IGOR
08-09-07, 13:57
תרגע זה טבעי.
כשאתה ישן, הגוף מנטרל את מערכת העצבים כדי שלא תעשה באמת את מה שאתה חולם.
ולפעמים כשאתה מתעורר בבת אחת הגוףלא מספיק להחזיר את מערכת העצבים לפעולה ולוקח לו מעט זמן, זה הכל.

אל תבלבל בשכל.עלק טבעי..זה שאנשים רואים ישות בזמן השיתוק הזה או מרגישים שמשהו יושב להם על החזה ומונע מהם לינשום זה גם טבעי? תעשה טוב.

Kachok
08-09-07, 14:00
אל תבלבל בשכל.עלק טבעי..זה שאנשים רואים ישות בזמן השיתוק הזה או מרגישים שמשהו יושב להם על החזה ומונע מהם לינשום זה גם טבעי? תעשה טוב.

מה קשור אבל?
זה לא משהו שנגרם ע"י חומרים...זה מצב שהגוף נכנס אליו לבד....
ואין שום ישות זה פשוט אותות מהמוח שגורמים לך להרגיש את זה

IGOR
08-09-07, 14:02
מה אתה בסדר? אנשים אומרים שהם רואים ישות מה לא מובן? רואים שיש משהו שיושב להם על החזה ומונע מהם לנשום..

Kachok
08-09-07, 14:03
מה אתה בסדר? אנשים אומרים שהם רואים ישות מה לא מובן? רואים שיש משהו שיושב להם על החזה ומונע מהם לנשום..

אוקיי ואני אומר לך שזה בגלל שאתה במצב של חצי-שינה ומה שאתה רואה זה סה"כ אותות ומחשבות שרצות לך במח מה אתה אומר?

IGOR
08-09-07, 14:09
אני אומר שזה לא נכון! זה כמו שיש אנשים שאומרים שכאשר הם היו במצב של מוות הם ראו את הרופאים מנסים לעשות משהו בזמן שאותו המת עלה לשמיים ואז פתאום חזר שוב לגוף.מה אתה אומר? שזה אותות של המוח והדמיון?

d-undertaker
08-09-07, 14:18
אני אומר שזה לא נכון! זה כמו שיש אנשים שאומרים שכאשר הם היו במצב של מוות הם ראו את הרופאים מנסים לעשות משהו בזמן שאותו המת עלה לשמיים ואז פתאום חזר שוב לגוף.מה אתה אומר? שזה אותות של המוח והדמיון?

אומרים שזה חרטה

IGOR
08-09-07, 14:22
יופי שיגידו.אבל אני בטוח שאנשים שעברו את זה יודעים מה שהם אומרים.זה מעצבן שאם אנשים לא רואים משהו אז הם לא מאמינים..כאילו למה שמשהו יגיד סתם ככה שהוא עלה למעלה ברוח?

d-undertaker
08-09-07, 14:33
יופי שיגידו.אבל אני בטוח שאנשים שעברו את זה יודעים מה שהם אומרים.זה מעצבן שאם אנשים לא רואים משהו אז הם לא מאמינים..כאילו למה שמשהו יגיד סתם ככה שהוא עלה למעלה ברוח?

שיחשבו שהוא מיוחד ושיש לו משהו לספר וכאילו הוא מיוחד בכלל

מתן18
08-09-07, 15:27
(יש גם אנשים שנכנסו למוסד לחולי נפש בגלל זה)

יאללה בזוקי לך על זה אחי :rolleyes::whistle: :whistle:

ZoonD
08-09-07, 15:43
חחחחחחחחחחחח

Mr.Bazooka
08-09-07, 16:43
יאללה בזוקי לך על זה אחי :rolleyes::whistle: :whistle:
אם אני מגיע לקבר אני לוקח אותך איתי :boxing:

Leo
08-09-07, 17:04
פעם אחת היה לי שיתוק שינה+ניצוצות כחילים כמו לפני שמתעלפים , חשבתי אני הולך למות.............

אבל זה עבר אחרי 10 שניות ככה (ארוכות מאוד)

מתן18
09-09-07, 00:44
אם אני מגיע לקבר אני לוקח אותך איתי :boxing:

gil-Nissim
09-09-07, 00:57

תגיד אתה ריצני ?
זה מה שקרה לי היום לקראת הערב..
בערך בשעה 4 ככה נרדמתי, פיתאום אני מתעורר ואז אני משתתק!
לא יכולתי לזוז,לא לדבר, לא לעצום עניים כלום.. אני שומע את אמא שלי מדברת ומנסה ליצעוק לה שתעזור לי וכלום אחרי כמה שניות זה הלך לי...
זה פעם 1 שזה קרה לי..
ואני גם מפחד ללכת לישון עכשיו :blush:

jonathan
09-09-07, 00:58
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%97%D7%95%D7%95%D7%99%D7%99%D7%AA_%D7%A1%D7%A3_ %D7%9E%D7%95%D7%95%D7%AA
קח תקרא את זה
ציטוט משם:
אחת התופעות המדווחות במצבי סף מוות(מוות קליני) היא חווית היציאה מהגוף (Out Of Body Experience OBE) וראית האדם את עצמו מהצד או "בהיטל על". המקור לתופעה הוא ככל הנראה שיבוש בקלט ובעיבוד של שני חושים המאפשרים לנו למקם את גופנו. הראשון נקרא פרופריוספציה והוא הנותן תחושת מיקום של חלקי הגוף זה ביחס לזה. הפרופריוספציה מאפשרת לנו כשהתעוררנו משינה לדעת בעינים עצומות מה תנוחת גופינו על המיטה ולכוון את רגלינו וידינו בזמן פעילות בלי לראות אותם. מידע נוסף החיוני להתמצאות קשור למיקום הגוף במרחב, והוא מעובד על ידי המערכת הווסטיבולרית אליה שייכים אברי האיזון (השבלול שבאוזן) – זה החוש ש"מתבלבל" במצב של סחרחורת (http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A1%D7%97%D7%A8%D7%97%D7%95%D7%A8%D7%AA) או מחלת ים (http://he.wikipedia.org/w/index.php?title=%D7%9E%D7%97%D7%9C%D7%AA_%D7%99%D7 %9D&action=edit). פעילות תקינה של מערכות אלו היא הממקמת את התודעה בגוף. כאשר משתבשת פעולת חלקי המוח האחראים לחושים אלו ואין התאמה בין האינפורמציה החזותית (גוף נייח על המיטה) לתחושה (גוף מרחף ונע כלפי מעלה), התודעה עשויה לפתור את הקונפליקט על ידי העתקת נקודת המבט אל מחוץ לגוף ולהציג את הגוף כאובייקט חיצוני[ (http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%97%D7%95%D7%95%D7%99%D7%99%D7%AA_%D7%A1%D7%A3_ %D7%9E%D7%95%D7%95%D7%AA#_note-3)

gil-Nissim
09-09-07, 01:25

למה אתה ישר שולל את מה שהוא אומר ?..

הוא צודק, זה באמת שדים למרות שזה נישמע דפוק כל כך..

במרוקאית קוראים לזה בוטל ליז'ה.
זה שד שמנסה להישתלט על הגוף,עם לוקחים שקית עם מלח וסכין ושמים מתחת לכרית+ספר תהילים זה הולך.

וזה מנסיון,כי בזמן האחרון באמצע שינה אני מתעורר ומרגיש שמישהו נוגע בי..
והיום קרה לי בדיוק מה שקרה לדניאלו...

עד כמה שזה נישמע דפוק,זה נכון.

Kachok
09-09-07, 01:34
למה אתה ישר שולל את מה שהוא אומר ?..

הוא צודק, זה באמת שדים למרות שזה נישמע דפוק כל כך..

במרוקאית קוראים לזה בוטל ליז'ה.
זה שד שמנסה להישתלט על הגוף,עם לוקחים שקית עם מלח וסכין ושמים מתחת לכרית+ספר תהילים זה הולך.

וזה מנסיון,כי בזמן האחרון באמצע שינה אני מתעורר ומרגיש שמישהו נוגע בי..
והיום קרה לי בדיוק מה שקרה לדניאלו...

עד כמה שזה נישמע דפוק,זה נכון.

אמרתי לך לא להתקרב יותר מדי לאילן.............

gil-Nissim
09-09-07, 01:37
אמרתי לך לא להתקרב יותר מדי לאילן.............
חחחחחח..
ברצינות, זה קרה לי מאז שעברתי למושב הזה :mad:
פעם ליפני 4 חודשים אני עולה למיטה לישון, פיתאום אני מקבל וואחד אגרוף בגב!
אני בדיוק קם כדי ליראות מה זה ?..... ואין כלום :unsure:

אתה יודע מה,אחי אם אתה לא מפחד..
קח עכשיו, שקית קמח תישפוך אותה סביב המיטה שלך ותלך לישון שתתעורר בבוקר תיהיה לך הפתעה.. :flowers:

Mr.Bazooka
09-09-07, 01:40
חחחחחח..
ברצינות, זה קרה לי מאז שעברתי למושב הזה :mad:
פעם ליפני 4 חודשים אני עולה למיטה לישון, פיתאום אני מקבל וואחד אגרוף בגב!
אני בדיוק קם כדי ליראות מה זה ?..... ואין כלום :unsure:

אתה יודע מה,אחי אם אתה לא מפחד..
קח עכשיו, שקית קמח תישפוך אותה סביב המיטה שלך ותלך לישון שתתעורר בבוקר תיהיה לך הפתעה.. :flowers:

:ohmy: :ohmy: :ohmy:

את הקטע עם הקמח אני מכיר..צ'יקן לגס (מזכיר לי את נישואים פלוס)

Kachok
09-09-07, 01:42

אפשר הסבר?

gil-Nissim
09-09-07, 01:43

חחח..
יפה אחי!

אז אם אתה מכיר את הקטע עם הקמח אתה יודע מה המשמעות של זה ?
שדים שמסתובבים בחדר!

וכבר רשמתי מיקדום "בוטל ליז'ה" קוראים לזה במקוראית..
זה שד שמנסה להישתלט על הגוף,שקית מלח עם סכין מתחת לכרית וזה נעלם.

gil-Nissim
09-09-07, 01:44
אפשר הסבר?
אם תעשה את מה שאמרתי לך עם הקמח.
שתקום בבוקר, אתה תראה ליד המיטה שלך סימנים של רגליים של עוף!
בקיצור סימני הליכה של שד!

רק תראו שאתם לא מאמינים בה' ומאמנים יותר מידי במדע המעפן הזה.
מזל שבזהור יש פירוש והסבר איך להיפטר מזה.. אחרת....
:unsure: :( :mellow: :boxing:

Mr.Bazooka
09-09-07, 01:44
אפשר הסבר?
שדים לפי היהדות מתוארים כיישויות הדומות לבני אדם ובעלי רגלי תרנגול או תיש.
אם אתה מעוניין לגלות אם הבית שלך רדוף שדים(למרות שאעפ"י הקבלה או הזוהר..
על כל בן אדם יש מיליוני שדים שמנסים להזיק לו ויש כצבא של מלאכים לבנים (מלאכים שומרים)
המגנים על אותו האדם)תפזר קמח מסביב למיטה וכשתקום בבוקר יכול להיות שתראה עקבות
של תרנגולת בקמח ואז תגיד לעצמך איך נכנסה לפה תרנגולת..תחשוב על זה עוד 10 דקות
ואז תבין שזאת לא הייתה תרנגולת.

Mr.Bazooka
09-09-07, 01:45
חחח..
יפה אחי!

אז אם אתה מכיר את הקטע עם הקמח אתה יודע מה המשמעות של זה ?
שדים שמסתובבים בחדר!

וכבר רשמתי מיקדום "בוטל ליז'ה" קוראים לזה במקוראית..
זה שד שמנסה להישתלט על הגוף,שקית מלח עם סכין מתחת לכרית וזה נעלם.
אתה יודע מה אני שם על שדים?כמו שחבריי המרוקאים אומרים לילדים במבטא מרוקאי
תשתקו את הפה שלכם מות אל בוק. :sbb4:

Kachok
09-09-07, 01:45
שדים לפי היהדות מתוארים כיישויות הדומות לבני אדם ובעלי רגלי תרנגול או תיש.
אם אתה מעוניין לגלות אם הבית שלך רדוף שדים(למרות שאעפ"י הקבלה או הזוהר..
על כל בן אדם יש מיליוני שדים שמנסים להזיק לו ויש כצבא של מלאכים לבנים (מלאכים שומרים)
המגנים על אותו האדם)תפזר קמח מסביב למיטה וכשתקום בבוקר יכול להיות שתראה עקבות
של תרנגולת בקמח ואז תגיד לעצמך איך נכנסה לפה תרנגולת..תחשוב על זה עוד 10 דקות
ואז תבין שזאת לא הייתה תרנגולת.

קיצר מה אתם מכניסים לי סרטים לראש,יש לי לקום להתגייס עוד 4 וחצי שעות

Dino Psaras
09-09-07, 01:46
אני לא יפזר קמח אך ורק בגלל נמלים (?)

Mr.Bazooka
09-09-07, 01:46
אם תעשה את מה שאמרתי לך עם הקמח.
שתקום בבוקר, אתה תראה ליד המיטה שלך סימנים של רגליים של עוף!
בקיצור סימני הליכה של שד!
רק תראו שאתם לא מאמינים בה' וכו'..
מזל שבזהור יש פירוש והסבר איך להיפטר מזה..
:unsure: :( :mellow: :boxing:
מוזר לא נתקלתי שם בהסבר שרשום לתלות פוסטרים של שגיא גרשגורן עם דגש על הפנים שלו.

Mr.Bazooka
09-09-07, 01:47
חחחחחחחחחחחחח גיוס נעים :)

BiG_BuG
09-09-07, 01:48
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני פשוט חייב להגיב !!!!
גיל אתה קורע אותי, :laugh::clap:

תמשיך תמשיך ..
אמממ נגיד, איך השד הזה נראה ? הבוקסים שהוא נותן חזקים ?(למה יש לי פריצת דיסק בגב), הוא נוגע בזין לפעמים ?
חחח לא יודע פשוט תמשיך לכתוב על הנושא הזה :]

gil-Nissim
09-09-07, 01:48
חחחחחח..
שמע תניח תפילין אחי בבוקר בעזרת ה'.
שים איתך ספר תהילים בכיס,ויהיה טוב.
עם אתה תעסוק בתורה וכו' זה לא יפגע בך בחיים...

בזוקה.
שיהיה לך בכיף אני לא מתעסק איתם כבודם מונח במקומם.

Mr.Bazooka
09-09-07, 01:52
חחחחחח..
שמע תניח תפילין אחי בבוקר בעזרת ה'.
שים איתך ספר תהילים בכיס,ויהיה טוב.
עם אתה תעסוק בתורה וכו' זה לא יפגע בך בחיים...

בזוקה.
שיהיה לך בכיף אני לא מתעסק איתם כבודם מונח במקומם.
:):):):) הם לא יכולים לפגוע בך הם במיימד אחר שאתה לא רואה אותם.
תמיד אתה יכול לחתוך חתולה שחורה בהריון לקחת לה את השילייה להגיד איזה משהו להוסיף
כמה דברים לזה למרוח על העיניים ולראות אותם אבל שמעתי שאנשים התחרפנו ולא יצאו מזה.

gil-Nissim
09-09-07, 01:53
:):):):) הם לא יכולים לפגוע בך הם במיימד אחר שאתה לא רואה אותם.
תמיד אתה יכול לחתוך חתולה שחורה בהריון לקחת לה את השילייה להגיד איזה משהו להוסיף
כמה דברים לזה למרוח על העיניים ולראות אותם אבל שמעתי שאנשים התחרפנו ולא יצאו מזה.
חה חה חה חה חה חה חה חה חה!
תגיד בקשר לחתול אתה היית ריצני אבל כאילו wtf ?!

Mr.Bazooka
09-09-07, 01:55
חה חה חה חה חה חה חה חה חה!
תגיד בקשר לחתול אתה היית ריצני אבל כאילו wtf ?!
מה אתה צוחק?זה נכון הם לא יכולים לפגוע בך הם במיימד אחר רק המקובלים ביותר יכולים לראות
אותם וגם זה בקושי והם גם לא יעשו את זה.

בקשר לחתול אני רציני יש פרק שלם של זה בזוהר.

Kachok
09-09-07, 01:55
מה אתה צוחק?זה נכון הם לא יכולים לפגוע בך הם במיימד אחר רק המקובלים ביותר יכולים לראות
אותם וגם זה בקושי והם גם לא יעשו את זה.

בקשר לחתול אני רציני יש פרק שלם של זה בזוהר.

אז איך הם דפקו מכות לגיל ניסים?

Mr.Bazooka
09-09-07, 01:56
חחחחחחחחחחחחחחחח אני יתגעגע ליציאות שלך :laugh:

gil-Nissim
09-09-07, 01:58
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח....

שמע אחי אני אומר לך יש לי בחדר שדים בדרגה 9 :unsure: :mellow: :helpsmilie:
בזוקה,יעני אם עכשיו אני הולך לוקח חתול שחור מוציא לה תמעיים מורח על העניים אני רואה את השדים ? :mellow:

Mr.Bazooka
09-09-07, 02:02
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח....

שמע אחי אני אומר לך יש לי בחדר שדים בדרגה 9 :unsure: :mellow: :helpsmilie:
בזוקה,יעני אם עכשיו אני הולך לוקח חתול שחור מוציא לה תמעיים מורח על העניים אני רואה את השדים ? :mellow:
לא סתם.. אתה צריך לזווג את החתולה בחתול שחור שאין לו איפלו שיערה אחת שונה..
זה דיי קשה צריכים לחכות הרבה זמן קיצר אחרי שזה יוצא אתה צריך לקחת את זה
להוסיף לזה כמה דברים (סטייל ציפור קקדו,קשקשי דרקון,העיניים הפוזלות של שגיא גרשגורן).
לא יודע בדיוק מה ואז להגיד איזה משהו..אתה מורח על העיניים ואז אתה רואה את העולם האמיתי
גיהנום על פני אדמות..תראה צבא של מלאכים שמגנים עליך מפנים שדים מכוערים זה נשמע
כמו פנטזיה של משחק מחשב עכשיו כולם יצחקו..אבל בתאכלס לאף אחד אין אומץ.

gil-Nissim
09-09-07, 02:05
לא סתם.. אתה צריך לזווג את החתולה בחתול שחור שאין לו איפלו שיערה אחת שונה..
זה דיי קשה צריכים לחכות הרבה זמן קיצר אחרי שזה יוצא אתה צריך לקחת את זה
להוסיף לזה כמה דברים (סטייל ציפור קקדו,קשקשי דרקון,העיניים הפוזלות של שגיא גרשגורן).
לא יודע בדיוק מה ואז להגיד איזה משהו..אתה מורח על העיניים ואז אתה רואה את העולם האמיתי
גיהנום על פני אדמות..תראה צבא של מלאכים שמגנים עליך מפנים שדים מכוערים זה נשמע
כמו פנטזיה של משחק מחשב עכשיו כולם יצחקו..אבל בתאכלס לאף אחד אין אומץ.
שמע אתה רשמת את זה בצורה כזאת צינית,ואמיתית..
עכשיו ריצני זה באמת קיים הדבר הזה ?..

Mr.Bazooka
09-09-07, 02:06
שמע אתה רשמת את זה בצורה כזאת צינית,ואמיתית..
עכשיו ריצני זה באמת קיים הדבר הזה ?..
חחח אתה עדיין לא מאמין..
כן זה קיים אם אתה באמת רוצה להכיר את העולם מקרוב אני מבטיח לך שאני יביא לפה
כמה דברים שיערערו לך את השעות שינה כמו למשל הילד שצעק באמצע הלילה כשקרא את הזוהר ובבוקר ראו אותו עם עיניים הפוכות :flowers:

Mr.Bazooka
09-09-07, 02:11
חחח גיל?
נראה לי הבחור התעלף כשקרא את התגובה האחרונה שלי..

gil-Nissim
09-09-07, 02:12
חחח אתה עדיין לא מאמין..
כן זה קיים אם אתה באמת רוצה להכיר את העולם מקרוב אני מבטיח לך שאני יביא לפה
כמה דברים שיערערו לך את השעות שינה כמו למשל הילד שצעק באמצע הלילה כשקרא את הזוהר ובבוקר ראו אותו עם עיניים הפוכות :flowers:
תביא אם אתה רוצה,אבל לא דברים שידפקו לי את השכל אחי..
יעני שיהיה סיפורים כמו הילד הזה שקרה בזוהר ואיך ולמה זה קרה לו.. אבל שזה לא יקרה גם לי חס וחלילה לא דברים מסוכנים חח.. באונה זה נישמע כאילו זה משחק מחשב באמת..

ומין הסתם הילד הזה הישתגע כי לא כל אחד יכול ליקורא סתם ככה בזוהר..

Kachok
09-09-07, 02:12
טוב יאללה חברים לילה טוב ואזרחות נעימה

gil-Nissim
09-09-07, 02:14
טוב יאללה חברים לילה טוב ואזרחות נעימה
לך לישון אחי זה לא בשבילך יש לך צבא, ועכשיו אתה הולך לשם שלא יכנסו לך פחדים.
שיהיה לך בהצלחה תשמור על עצמך ותכנס מהפלא להתעדכן חח :sbb4:

Mr.Bazooka
09-09-07, 02:16
תביא אם אתה רוצה,אבל לא דברים שידפקו לי את השכל אחי..
יעני שיהיה סיפורים כמו הילד הזה שקרה בזוהר ואיך ולמה זה קרה לו.. אבל שזה לא יקרה גם לי חס וחלילה לא דברים מסוכנים חח.. באונה זה נישמע כאילו זה משחק מחשב באמת..

ומין הסתם הילד הזה הישתגע כי לא כל אחד יכול ליקורא סתם ככה בזוהר..
אל תדאג אני יביא..נקדיש לזה איזה אשכול אחי.
LOL חשבתי אני היחידי שקשור לדברים האלה :flowers:
קיצר תנסה את הקטע עם השילייה רק אם תבוא אליך איזה מפלצת מהגיהנום עם עיניים מפחידות
ו50 לסתות מלאות דם אל תרשום לי בפורום יא חראאא למה הקשבתי לך :closedeyes:

gil-Nissim
09-09-07, 02:19
אל תדאג אני יביא..נקדיש לזה איזה אשכול אחי.
LOL חשבתי אני היחידי שקשור לדברים האלה :flowers:
קיצר תנסה את הקטע עם השילייה רק אם תבוא אליך איזה מפלצת מהגיהנום עם עיניים מפחידות
ו50 לסתות מלאות דם אל תרשום לי בפורום יא חראאא למה הקשבתי לך :closedeyes:
חחחחחח..
תגיד והמפלצות האלה יכולות ליפגוע בך או שאתה רק רואה אותם ומת מפחד ?..

Mr.Bazooka
09-09-07, 02:21
חחחחחח..
תגיד והמפלצות האלה יכולות ליפגוע בך או שאתה רק רואה אותם ומת מפחד ?..
מאיפה אני יודע אם הם יכולים לפגוע בך כל השדים האלה יימח שמם!??!לא ניסיתי ולא ינסה גם :ohmy:
תראה תסרט קונסטנטין עם קיאנו ריבס מדברים על דברים כאלה שם..
נראה לי שהם לא מודעים לכך שאתה רואה אותם אבל ברגע שהם ישלחו אליך מבט ויתקרבו אליך
אתה תדקור את עצמך מפחד..

gil-Nissim
09-09-07, 02:25
מאיפה אני יודע אם הם יכולים לפגוע בך כל השדים האלה יימח שמם!??!לא ניסיתי ולא ינסה גם :ohmy:
תראה תסרט קונסטנטין עם קיאנו ריבס מדברים על דברים כאלה שם..
נראה לי שהם לא מודעים לכך שאתה רואה אותם אבל ברגע שהם ישלחו אליך מבט ויתקרבו אליך
אתה תדקור את עצמך מפחד..
אני לא חושב שיש מפלצות כאלה באמת ..
אולי דברים מפחדים,בגהינום וכל זה זה מפחיד רק לחשוב על זה..

בקיצור אתה אומר שעכשיו איזה מפלצת מסתכל עליי ודופקת לי מבטים כאלה ואני לא רואה אותה?. ואחרי שאני יעשה את עניין החתול אני ארע אותה ?...

פאק זה נישמע כל כך הזוי ולא מציאותי והגינוי..
לא נראה לי שאני אנסה את זה,אם חס וחלילה אני יראה את מלאך המו......
ה' ישמור!

Mr.Bazooka
09-09-07, 02:28
אני לא חושב שיש מפלצות כאלה באמת ..
אולי דברים מפחדים,בגהינום וכל זה זה מפחיד רק לחשוב על זה..

בקיצור אתה אומר שעכשיו איזה מפלצת מסתכל עליי ודופקת לי מבטים כאלה ואני לא רואה אותה?. ואחרי שאני יעשה את עניין החתול אני ארע אותה ?...

פאק זה נישמע כל כך הזוי ולא מציאותי והגינוי..
לא נראה לי שאני אנסה את זה,אם חס וחלילה אני יראה את מלאך המו......
ה' ישמור!

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח הכנסתי אותך לפחדים LOL
בקטע עם המפלמת עם ה50 לסתות צחקתי איתך..לא חושב שיש דברים כאלה אבל שדים
יש מסביבך כל הזמן גם עכשיו מסתכלים עליך ומנסים לפגוע בך הכל אמיתי אחי אם אתה מאמין בזה
יש מלא שלא מאמינים לך לכל רב תשאלאותו שאלות כאלה זה ממש מעניין לך להרצאות תקשיב
כל העניין הזה ממש מעניין כמה שהוא מפחיד וגורם לך לצרוח כמו ילדה זה מעניין חבל על הזמן..

ושוב..מסביבך יש הרבה שדים מיליונים אפילו כולם מנסים לפגוע בך אבל לא מצליחים..
אגב לשדים שאני קורא להם שדים קוראים להם מזיקים..שדים אין בארץ הזאתי..זאת ארץ קדושה
בארצות גויים כמו באירופה למשל יש הרבה מהם.
וכן עכשיו אתה לא רואה את המזיקים אבל כשתשים את זה יש מצב שתיראה אבל זה בניגוד ליהדות לא עושים דברים כאלה..

gil-Nissim
09-09-07, 02:36
חחחחחחחחחחחחחחחחחחח הכנסתי אותך לפחדים LOL
בקטע עם המפלמת עם ה50 לסתות צחקתי איתך..לא חושב שיש דברים כאלה אבל שדים
יש מסביבך כל הזמן גם עכשיו מסתכלים עליך ומנסים לפגוע בך הכל אמיתי אחי אם אתה מאמין בזה
יש מלא שלא מאמינים לך לכל רב תשאלאותו שאלות כאלה זה ממש מעניין לך להרצאות תקשיב
כל העניין הזה ממש מעניין כמה שהוא מפחיד וגורם לך לצרוח כמו ילדה זה מעניין חבל על הזמן..

ושוב..מסביבך יש הרבה שדים מיליונים אפילו כולם מנסים לפגוע בך אבל לא מצליחים..
אגב לשדים שאני קורא להם שדים קוראים להם מזיקים..שדים אין בארץ הזאתי..זאת ארץ קדושה
בארצות גויים כמו באירופה למשל יש הרבה מהם.
וכן עכשיו אתה לא רואה את המזיקים אבל כשתשים את זה יש מצב שתיראה אבל זה בניגוד ליהדות לא עושים דברים כאלה..
מה הכוונה יש הרבה כאלה בארצות של גויים ?
יעני הם חיים ורואים אותם אם רגליים של עוף?..
כי אמרו לי את זה פעם וחשבתי שצוחקים עליי :helpsmilie:

Mr.Bazooka
09-09-07, 02:38
מה הכוונה יש הרבה כאלה בארצות של גויים ?
יעני הם חיים ורואים אותם אם רגליים של עוף?..
כי אמרו לי את זה פעם וחשבתי שצוחקים עליי :helpsmilie:
שדים!!! יש בארצות גויים שדים!! דיבוקקק כאלה שמשתלטים לךעל הגוף..
פה יש מזיקים ואולי ממש בקטנה שדים לא הבנתי כלכך איך זה הולך אני ישאל חבר
שחזק בדת נראה מה הוא אומר מבטיח לשאול =]

עריכה:
קיצר עפתי לישון יאללה שיהיה לך לילה טוב..
אגב הבחורצ'יק שמאחוריך סתובב שנייה..כן הוא המכוער עם ה15 עיניים המנופח עם הראשים הכרותים על הכתפיים שלו לא יעשה לך כלום..
הוא סתם בא לבקר אותך לשאול אותך מה שלומך

gil-Nissim
09-09-07, 02:44
שדים!!! יש בארצות גויים שדים!! דיבוקקק כאלה שמשתלטים לךעל הגוף..
פה יש מזיקים ואולי ממש בקטנה שדים לא הבנתי כלכך איך זה הולך אני ישאל חבר
שחזק בדת נראה מה הוא אומר מבטיח לשאול =]
וואלה אתה אחד החזקים אחי..
הסיפור עם החתול זה פעם 1 ששמעתי דבר כזה וזה מפחיד...

תגיד אתה חושב שאם אני לוקח עכשיו קמח ושם ליד המיטה בעודי ער ויושב על המחשב יהיה סימנים של kfc ?

Mr.Bazooka
09-09-07, 02:46
אתה יודע מה..שים..אבל כשאתה ער לא יודע מה יהיה אז תשים תישן
תראה מה יש שם בבוקר תצלם ותעלה לפורום..ואם אין שום דבר אל תמעך 3 אצבעות כדי שתצא
צורה של רגל של תרנגול =]

gil-Nissim
09-09-07, 02:47
אתה יודע מה..שים.
תראה מה יש שם בבוקר תצלם ותעלה לפורום..ואם אין שום דבר אל תמעך 3 אצבעות כדי שתצא
צורה של רגל של תרנגול =]
חחחחחחחחחחחחח..
אתה רוצה שאני ישתגע?!
אם אני יעשה דבר כזה אני לא ישן שבוע!!!
אולי תעשה אתה=)

Mr.Bazooka
09-09-07, 02:48
חחחחחחחחחחחחח..
אתה רוצה שאני ישתגע?!
אם אני יעשה דבר כזה אני לא ישן שבוע!!!
אולי תעשה אתה=)
אני יוותר כדי לא להפחיד את חברי הפורום :laugh::sbb4: :flowers:

Mr.Bazooka
09-09-07, 02:50
יאללה עפתי למיטה לילה טוב אחי ^^

gil-Nissim
09-09-07, 02:51
אני יוותר כדי לא להפחיד את חברי הפורום :laugh::sbb4: :flowers:
חחחחחחחחחח..
אני מוכן להשים עכשיו קמח אבל שאני ער בלי ללכת לישון.. אם יהיה סימנים אני יצלם :sbb4:
לישון עם קמח ליד המיטה זה מפחיד בידעה שיש לך עופות ליד המיטה :blush:

gil-Nissim
09-09-07, 02:52
יאללה עפתי למיטה לילה טוב אחי ^^
סבבה אחי לילה טוב שיהיה לך..

zidan
09-09-07, 09:35
נתחיל מזה שלפי הגמרא אין בא"י שדים,זה דבר ראשון.
דבר שני הקטע של השליה זה בולשיט,אם כבר אז מספרים שפעם בגולה היו מפזרים חול ליד המיטה כדי לראות אם יש שדים(היו בודקים עקבות) בכל אופן אני לא מאמין לא לזה ולא לזה.
דבר שלישי בזוקה,אמרת "שדים ודיבוקים רעים..",אז אין קשר בין זה לזה,שדים זה סיטרא אחרא,שזה בעברית "כוחות הטומאה",כמו שיש כוחות הטהרה של הרבנים והמלאכים וכו' אז יש כוחות הטומאה,וחלק מהכוחות האלה זה שדים מזיקים,כמו למשל כתוב בגמרא שבחו"ל היה אסור לאכול/לשתות בזוגות,הכוונה לשתות נגיד כוס אחרי כוס ואז זה נחשב 2,והשדים היו מזיקים לבנאדם,ויש עוד הרבה סיפורים,שפעם אנשים היו הולכים בלילה רק ביחד ולא לבד,וגם שאסור להיכנס לבית כנסת לבד,ועוד מלא סיפורים,בגמרא יש מלא,כי פעם זה היה נפוץ,ובימינו אין כלום. ודיבוק זה בכלל נשמה שחזרה כדי להשלים את התיקון שלה או לתקן משהו שהיא גרמה בזמן שהיא הייתה בארץ וכל מיני כאלה,זה ממש לא שד.
דבר רביעי,כל הסיפורים על ספר הזוהר,שאנשים קראו אותו והתנפחו להם האשכים וכל זה,אז הם חסרי שחר ובולשיט מכמה סיבות,אבל אני יתן לך סיבה אחת פשוטה,הם פשוט לא יבינו מה כתוב! זה לא בעברית בכלל וגם עם המפרשים קשה להבין מה כתוב,ובכלל להיכנס לסודות שיש בתוך זה צריך שנים של למידה,אז תוציאו מהראש את המיתוס של ילד שקרא בספר ויצאו לו העיניים,הכל המצאות,גם אני מכיר תסיפורים מגיל קטן שמי שקורא בספר הזוהר יכול להשתגע וכאלה,זה סתם המצאות.

ובזוקה אם אתה בקטע,אז אני יתן לך ספר לקרוא,למרות שלא תבין הכל,ולא תוכל ליישם כלום מהספר,עדיין הוא מעניין ומפחיד,לדוגמא,שם ה' המפורש שבעזרתו אפשר להרוג החיים ולהחיות המתים,ולעשות כל מה שרוצים בעצם..כוחות על אפשר לקרוא לזה..

שומר החומות
09-09-07, 11:38
העניין עם השלייה היה נכון בתקופת הגמרא, כיום אני לא מאמין שתראה משהו, קודם כל כי כמעט בלתי אפשרי ליישם את כל הדברים שאתה צריך לעשות.
דבר שני כי חז"ל גרשו את השדים מהארץ ככה שלא תראה כלום בלאו הכי.
בכל מקרה, מרגע שאתה מסוגל לראות שדים, הם גם מסוגלים להזיק לך.
היה סיפור על רב אחד שהשתמש בשלייה בשביל לראות שדים ובסופו של דבר הם השתלטו עליו, אני לא זוכר את כל הפרטים אבל כדי להמנע מזה צריך לשים את כל האפר של השלייה בתוך כלי אטום ולקבור באדמה.
אגב, כשהייתי בטיול בחו"ל עם חברים, הם שמו קמח בחדר כשכולנו היינו ערים וזה היה הלילה הכי מפחיד שהיה לי בחיים, חבר שלי השתין במכנסיים (ואני לא מתכוון באופן מטאפורי), והביאו את הרב של הקהילה היהודית שבה היינו בשביל לבדוק את החדר והוא עשה לנו שיחה של כמה שעות בשביל להרגיע אותנו.

Mikeo
09-09-07, 12:08
איזה מעניין זה כל העניין של מיסטיקה ביהדות... בכלל, זה מוזר שבכתבי-יד ואצל רבנים ואפילו אנשים בהיסטוריה היהודית שהייה להם ידע עמוק מאוד ביהדות התעסקו בעניינים האלה של מלאכים ושדים וכוחות מסטוריים, כי כל זה שייך לתחום האלילי.

זה מוזר מאוד בשבילי שהיהדות מלמדת שיש רק אלוהים אחד, אין אלוהים אחרים, והוא ברא את בני האדם, ואין שום דבר בין-לבין (כמו עם ישו בנצרות שמאמינים שהוא הייה חצי אדם, חצי אל), ואז אפילו בתנ"ך מוזכרים סיפורים על מלאכים, על השטן, בעלי אוב, רוחות... כי זה נוגד אחד את השני, אי אפשר להגיד "יש את ה' ויש את בני האדם, ואין שום דבר ביניהם" ואז להזכיר מלאכים, יצורים שמיימיים שמשרתים את ה', את השטן, שמוצג כיצור אלוהי עצמאי ולא כחלק מה, ומי יודע מה עוד.

בקיצור, אני יודע שאין פה את מי לשאול, אבל בכל זאת... מיסטיקה זה תחום אלילי, ואם יש תחומים ביהדות שמתעסקים בזה כמו קבלה, הייתי רוצה שיתנו לי הסבר חד-משמעי איך זה לא נוגד את היהדות.

שומר החומות
09-09-07, 12:14
איזה מעניין זה כל העניין של מיסטיקה ביהדות... בכלל, זה מוזר שבכתבי-יד ואצל רבנים ואפילו אנשים בהיסטוריה היהודית שהייה להם ידע עמוק מאוד ביהדות התעסקו בעניינים האלה של מלאכים ושדים וכוחות מסטוריים, כי כל זה שייך לתחום האלילי.

זה מוזר מאוד בשבילי שהיהדות מלמדת שיש רק אלוהים אחד, אין אלוהים אחרים, והוא ברא את בני האדם, ואין שום דבר בין-לבין (כמו עם ישו בנצרות שמאמינים שהוא הייה חצי אדם, חצי אל), ואז אפילו בתנ"ך מוזכרים סיפורים על מלאכים, על השטן, בעלי אוב, רוחות... כי זה נוגד אחד את השני, אי אפשר להגיד "יש את ה' ויש את בני האדם, ואין שום דבר ביניהם" ואז להזכיר מלאכים, יצורים שמיימיים שמשרתים את ה', את השטן, שמוצג כיצור אלוהי עצמאי ולא כחלק מה, ומי יודע מה עוד.

בקיצור, אני יודע שאין פה את מי לשאול, אבל בכל זאת... מיסטיקה זה תחום אלילי, ואם יש תחומים ביהדות שמתעסקים בזה כמו קבלה, הייתי רוצה שיתנו לי הסבר חד-משמעי איך זה לא נוגד את היהדות.
לא הבנתי איך הגעת למסקנה שמיסטיקה זה דבר שנוגד את היהדות?
היהדות היא אמונה מונותאיסטית, והעובדה שכחלק מהדת יש שדים ומלאכים לא נוגד את זה, כי הם לא על גדר אלוהים, וגם השטן לא.
בניגוד לדעה הרווחת בנצרות, ביהדות השטן הוא משרת של האלוקים, ואין לו כוח ששווה/שעולה על כוחו של האל.

Mikeo
09-09-07, 13:04
לא הבנתי איך הגעת למסקנה שמיסטיקה זה דבר שנוגד את היהדות?
היהדות היא אמונה מונותאיסטית, והעובדה שכחלק מהדת יש שדים ומלאכים לא נוגד את זה, כי הם לא על גדר אלוהים, וגם השטן לא.
בניגוד לדעה הרווחת בנצרות, ביהדות השטן הוא משרת של האלוקים, ואין לו כוח ששווה/שעולה על כוחו של האל.

כן, אני יודע, אבל אלה עדיין יצורים מיסטיים, אם כבר לחשוב שמלאכים ושרפים הם התגלות אלוהית ולא יצורים עצמאיים זה כבר יותר מתאים לאמונה המונותאיסטית.
אבל כל הסיפורים על מלאכים שמורדים באלוהים, על מלחמות בין גן עדן לגיהנום, על היריבות בין ה' לשטן (שכל אלה לפי דעתי באים מהנצרות) הם באים מאמונות אליליות של עמים זרים, ובעצם צריך רק לשנות קצת כדי שהם יהיו זהים להם.
אפילו בבית הספר בשיעור תנ"ך עשינו השוואה בין סיפורי הבריאה מבראשית ומסתבר שהם מאוד דומים למיתולוגיה אלילית מאותה תקופה (כמו עלילות גלגמש שמקבילה לתיבת נוח). זה נושא מעניין, כי דווקא הסיפורים האלה מבראשית אי אפשר להוכיח את נכונותם ורק האמונה היהודית (וגם הנוצרית והמוסלמית) מאמינים בנכונותם.

דרך אגב, קראתי איפשהו ששדונים (ג'ינים) הם לא סתם יצורים אגדיים, אלא שהמוסלמים מאמינים בקיומם (האסלם טוען שהם קיימים).

zidan
09-09-07, 13:07

כל מי שהזכרתם ה יותר שליחים של ה' הם ממש לא בדרגה שלו ולא מתקרבים לזה,בכל אופן תחדד את השאלה אחי, ככה או ככה אני לא רואה סתירה,תסביר יותר את הכוונה שלך.

עריכה: ראיתי תהודעה שלך,איזה סיפורים יש של מרד בה' על ידי השטן או מלאכים?

שומר החומות,איפה ראית בגמרא שמדברים על שליה כדי לראות שדים? אני לא נתקלתי בזה עדיין ולא שמעתי על זה כדבר שכתוב בגמרא.

שומר החומות
09-09-07, 13:31
מסכת ברכות דף ו' עמוד א' (עם פירוש רש"י):
תניא: 'אבא בנימין אומר: אלמלי נתנה רשות לעין לראות (כל השדים העומדים לפניו) - אין כל בריה יכולה לעמוד מפני המזיקין'.

אמר אביי: אינהו נפישי מינן, וקיימי עלן כי כסלא לאוגיא (כשורת חפירה המקפת האוגיא שעושין תחת הגפנים, כמו ששנינו (מועד קטן פ"א מ"א; דף ב) 'אין עושין אוגיות לגפנים' לאסוף שם מים להשקות הגפן; 'כסלא' הוא תלם של מענה המקפת סביב סביב את תל האוגיא, והגפן נטוע בתל; ובריש נדרים (דף ו,ב) 'הדין אוגיא להוי פאה').

אמר רב הונא: כל חד וחד מינן - אלפא משמאליה ורבבתא מימיניה.

אמר רבא: האי דוחקא דהוי בכלה (פעמים שבני אדם יושבים רווחים ביום השבת שבאין לשמוע דרשה ודומה להם כיושבים דחוקים) - מנייהו הוי; הני ברכי דשלהי (ברכים עייפים) – מנייהו; הני מאני דרבנן דבלו (בגדי התלמידים שבלים מהר והם אינם בני מלאכה שיבלו בגדיהם) - מחופיא דידהו הני (באין המזיקים ויושבין אצלם ומתחככים בהם; 'חופיא' לשון חופף ומפספס (שבת דף נ:) פריי"ר [חיכוך] בלע"ז); כרעי דמנקפן – מנייהו. האי מאן דבעי למידע להו - לייתי קיטמא [אפר] נהילא [מנופה בנפה, דק ביותר] ונהדר אפורייה [סביב למטתו] ובצפרא חזי כי כרעי דתרנגולא [כמו סימני רגלי התרנגול]; האי מאן דבעי למחזינהו - ליתי שלייתא דשונרתא (שליית הולד של חתול נקבה) אוכמתא בת אוכמתא [שחורה בת שחורה], בוכרתא (הבכורה לאמה) בת בוכרתא (ואף אמה היתה בכורה), ולקליה בנורא ולשחקיה ולימלי עיניה מניה (ישים ממנה מעט בעיניו; כל לשון נתינה בעין קורהו בלשון גמרא לשון 'מלוי' לפי שבדבר מועט הוא מלא) וחזי להו, ולשדייה [ויעשה כך: יכניס אותו] בגובתא דפרזלא (קנה חלול של ברזל) ולחתמיה (לקנה) בגושפנקא דפרזלא (בחותם של ברזל: דבמידי דצייר וחתים לית להו רשותא, כדאמרינן ב'כל הבשר' בשחיטת חולין (דף קה,ב)) דילמא גנבי מניה, ולחתום פומיה כי היכי דלא ליתזק.

רב ביבי בר אביי עבד הכי, חזא ואתזק; בעו רבנן רחמי עליה ואתסי [התרפא].

zidan
09-09-07, 14:01
מסכת ברכות דף ו' עמוד א' (עם פירוש רש"י):
תניא: 'אבא בנימין אומר: אלמלי נתנה רשות לעין לראות (כל השדים העומדים לפניו) - אין כל בריה יכולה לעמוד מפני המזיקין'.

אמר אביי: אינהו נפישי מינן, וקיימי עלן כי כסלא לאוגיא (כשורת חפירה המקפת האוגיא שעושין תחת הגפנים, כמו ששנינו (מועד קטן פ"א מ"א; דף ב) 'אין עושין אוגיות לגפנים' לאסוף שם מים להשקות הגפן; 'כסלא' הוא תלם של מענה המקפת סביב סביב את תל האוגיא, והגפן נטוע בתל; ובריש נדרים (דף ו,ב) 'הדין אוגיא להוי פאה').

אמר רב הונא: כל חד וחד מינן - אלפא משמאליה ורבבתא מימיניה.

אמר רבא: האי דוחקא דהוי בכלה (פעמים שבני אדם יושבים רווחים ביום השבת שבאין לשמוע דרשה ודומה להם כיושבים דחוקים) - מנייהו הוי; הני ברכי דשלהי (ברכים עייפים) – מנייהו; הני מאני דרבנן דבלו (בגדי התלמידים שבלים מהר והם אינם בני מלאכה שיבלו בגדיהם) - מחופיא דידהו הני (באין המזיקים ויושבין אצלם ומתחככים בהם; 'חופיא' לשון חופף ומפספס (שבת דף נ:) פריי"ר [חיכוך] בלע"ז); כרעי דמנקפן – מנייהו. האי מאן דבעי למידע להו - לייתי קיטמא [אפר] נהילא [מנופה בנפה, דק ביותר] ונהדר אפורייה [סביב למטתו] ובצפרא חזי כי כרעי דתרנגולא [כמו סימני רגלי התרנגול]; האי מאן דבעי למחזינהו - ליתי שלייתא דשונרתא (שליית הולד של חתול נקבה) אוכמתא בת אוכמתא [שחורה בת שחורה], בוכרתא (הבכורה לאמה) בת בוכרתא (ואף אמה היתה בכורה), ולקליה בנורא ולשחקיה ולימלי עיניה מניה (ישים ממנה מעט בעיניו; כל לשון נתינה בעין קורהו בלשון גמרא לשון 'מלוי' לפי שבדבר מועט הוא מלא) וחזי להו, ולשדייה [ויעשה כך: יכניס אותו] בגובתא דפרזלא (קנה חלול של ברזל) ולחתמיה (לקנה) בגושפנקא דפרזלא (בחותם של ברזל: דבמידי דצייר וחתים לית להו רשותא, כדאמרינן ב'כל הבשר' בשחיטת חולין (דף קה,ב)) דילמא גנבי מניה, ולחתום פומיה כי היכי דלא ליתזק.

רב ביבי בר אביי עבד הכי, חזא ואתזק; בעו רבנן רחמי עליה ואתסי [התרפא].

אה במסכת ברכות..עוד לא הגעתי לשם,אני יבדוק את זה היום,תודה אחי.
בכל מצב בארץ ישראל הנושא הזה לא ממש רלוונטי.

העירקי
09-09-07, 14:32
הכי הרבה זמן שזה קרה לי היה איזה שתי שניות
שאני שם לב שנאי לא יכול לזוז אני מקבל כאלה עצבים חח ישר מתעורר

Mr.Bazooka
09-09-07, 14:44
טוב אני רוצה להגיד לכם שזה סתם חרטא המסע האסטרלי אין דבר כזה באמת מהסיבה הפשוטה
בן אדם לא יכול שלוט על הנשמה שלו ולעוף כן?

ניסיתי ליתר בטחון כדי לאמת את הדברים שלי וזה חרטא ברטא =]

בקשר לשדים באמת אין בישראל כי זאת ארץ מקודשת והם לא מעזים להיכנס לפה לפי הקבלה..
יש רק מזיקים וגם בזה אני לא בטוח הכל לפי האמונה..

Mikeo
09-09-07, 15:44
טוב אני רוצה להגיד לכם שזה סתם חרטא המסע האסטרלי אין דבר כזה באמת מהסיבה הפשוטה
בן אדם לא יכול שלוט על הנשמה שלו ולעוף כן?

יש סיפורים על אנשים שמתו מוות קליני ואז רופאים החזירו אותם לחיים, והם סיפרו סיפורים שבכמה שניות שהם היו "מתים" הם הרגישו כאילו הם מתרוממים מהמיטה ואז הם ראו את הגופה שלהם מתחתם כזה, עם כל הרופאים מסביב... והם הרגישו שהם מתרוממים למעלה ולמעלה עד שפתאום זה נפסק והם התעוררו שוב בגוף שלהם.

VoRteX
09-09-07, 15:47
יש סיפורים על אנשים שמתו מוות קליני ואז רופאים החזירו אותם לחיים, והם סיפרו סיפורים שבכמה שניות שהם היו "מתים" הם הרגישו כאילו הם מתרוממים מהמיטה ואז הם ראו את הגופה שלהם מתחתם כזה, עם כל הרופאים מסביב... והם הרגישו שהם מתרוממים למעלה ולמעלה עד שפתאום זה נפסק והם התעוררו שוב בגוף שלהם.

יש לזה הסבר ביולוגי:
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%97%D7%95%D7%95%D7%99%D7%99%D7%AA_%D7%A1%D7%A3_ %D7%9E%D7%95%D7%95%D7%AA

The Rock
09-09-07, 19:15
אני מכיר את הבעיה הזאת אחי..
תשמע אני לא רופא או משו אבל אני מכיר את הדבר...
תשמע שישנים כל הגוף מהצוואר ומטה מנותקים מהמוח זה בגלל שהחוליה ה4 בעמוד השדרה מתנתקת או משו כזה...
אז שהתעוררת המוח שלך לא חיבר עדיין את החוליה ובגלל זה ל יכלת לזוז זה קורה ששוקעים בשינה עמוקה או במקרה שלך חלומות "צלולים"
אבל אני לא בטוח בזה אחי זה סך הכל על פי מה ששמעתי!

The Rock
09-09-07, 19:18
אההה ורק לוהסיף...
תקבע תור לנוירולוג..אל תדחה את הדבר הזה.!

YONI
09-09-07, 19:27
כל מה שאמרת זה שטויות אולי אצלך בגוף החוליה ה 4 מנותקת מה אתה מפחיד אנשים סתם
זה דבר טבעי שקורה לכל בנאדם איזה נוירולוג

The Rock
10-09-07, 00:51
אחי אני מכיר אנשים שיש להם את והחוליה ה 4 מנותקת בזמן שינה..ושאתה מתעורר המוח שלך מודע לזה שאת ער אבל הגוף לא זז כי המוח לא חיבר את החוליה ה4..וזה דבר שקורה שהשינה היא עמוקה מאוד..ועד שהמוח קולט התגוף ער זה לוקח לו כמה דקות..
זה לפחות מה ששמעתי מבן אדם שיש לו את זה!

angrymofo
10-09-07, 10:42
מה חוויה של פעם בחיים זה קורה לי כל הזמן בלי קשר לחלומות צלולים. זה קרה לי פעם ראשונה בצבא כשהייתי צעיר. כנראה שלא הייתי צריך לישון בצבא וזה העונש^_^
זה קורה כי המוח מתעורר אבל שאר הגוף לא או משהו כזה. פעם ראשונה שזה קרה לי באמת נבהלתי ולא הבנתי מה זה אבל אחרי זה ראיתי תוכנית על חטיפות חייזרים בערוץ שמונה, ואחד ההסברים לתופעת ה"חטיפה" היה שאנשים מתעוררים עם השיתוק הזה וחושבים שחייזרים עשו להם את זה Wtf?

Nicolas
10-09-07, 21:03
לפני כחודשיים נימנמתי קצת בצוהוריים ובאזשהו שלבה הרגשתי שאני יוצע מתוך עצמי דרך החזה, ישר אחרי זה התאוררתי
חווי מזה מגניבה ממליץ לכולם =]

eyalamzleg
10-09-07, 21:24
אם כבר מישהו פתח פוסט אז...
לפני כמה ימים נירדמתי ואז הרגשתי שקמתי אבל הבנתי שחלמתי והתחלתי לעוף בחדר חח מוזר לגמרי

dror
10-09-07, 21:31
היה לי את זה פעם ולא רק שהגוף לא זז איזה מישהוא היתקרב אליי וזרק אותי דרך כל הקירות בבית היה לי את זה תדיר אם כל הזמן אותו מקרה בערך מגיל 6 ככה עד 10 עד שהעזתי להתאמת איתו זה ברצינות בלי לזיין בשכל צעקתי ניסיתי ולא היצלחתי

flikeron
10-09-07, 21:36
היה לי את זה פעם ולא רק שהגוף לא זז איזה מישהוא היתקרב אליי וזרק אותי דרך כל הקירות בבית היה לי את זה תדיר אם כל הזמן אותו מקרה בערך מגיל 6 ככה עד 10 עד שהעזתי להתאמת איתו זה ברצינות בלי לזיין בשכל צעקתי ניסיתי ולא היצלחתי

אם אתה רציני אחי לך לפיירוש חלומות חפש באינטרנט יש גם ספרים של פירוש חלומות תברר תפירוש....

dror
10-09-07, 21:42
אם אתה רציני אחי לך לפיירוש חלומות חפש באינטרנט יש גם ספרים של פירוש חלומות תברר תפירוש....

מאז שיתעמתתי איתו אין לי את זה כבר את הקיפאון וכלום שההיתי קטן היה לי את זה בערך 3\4 פעמים שבוע אתם קולטים והבנתי מה גורם להופעה שלו אצלי זה שהוצאתי את הידיים שלי מהשמיכה ברגע שכל הגוף חוץ מהראש היה מחוסה הוא לא בא

flikeron
10-09-07, 21:47
מאז שיתעמתתי איתו אין לי את זה כבר את הקיפאון וכלום שההיתי קטן היה לי את זה בערך 3\4 פעמים שבוע אתם קולטים והבנתי מה גורם להופעה שלו אצלי זה שהוצאתי את הידיים שלי מהשמיכה ברגע שכל הגוף חוץ מהראש היה מחוסה הוא לא בא

וואלה אחי אם היה לי כזה דבר כל פעם לפני השינה הייתי מחזיק מקל והייתי הולך לישון איתו והייתי שם לו כאלה מכות חחחחחחחחחחחחח איזה הזוי

dror
10-09-07, 21:49
וואלה אחי אם היה לי כזה דבר כל פעם לפני השינה הייתי מחזיק מקל והייתי הולך לישון איתו והייתי שם לו כאלה מכות חחחחחחחחחחחחח איזה הזוי

חח כה אולי לדתיים בפורום יש משהוא להסביר לי או להגיד סתם שאלה

zidan
10-09-07, 22:16
חח כה אולי לדתיים בפורום יש משהוא להסביר לי או להגיד סתם שאלה

קודם כל לא חייבים להיות דתיים כדי להבין ולהתעסק ביהדות,ודבר שני באיזה נושא אתה צריך הסבר אחי? לא הבנתי תשאלה.