PDA

צפה בגרסא המלאה : אתה יודע שאתה בחיטוב כש...?

F][_aMe
08-09-07, 15:54
אני בחיטוב, ויש לי תשוקה חוזרת למתוק מלפני יומיים, לכן הפוסט הזה.
אני מאמין שרובכם עשיתם או עושים חיטוב ממש כמוני, אז מה אתם הכי שונאים בחיטוב? :boxing:

אני מתחיל,
אתה יודע שאתה בחיטוב כשלא משנה עד כמה הארוחה שלך מגעילה, אתה נהנה מכל ביס...
עצוב עצוב...

Danzig
08-09-07, 15:58
שאתה מסיים אירובי אחרי אימון אתה על סף עלפון
שאתה מחכה לפאקין ארוחה אחרי אימון (חזה עוף עם טחינה וכמה ירקות) כי זה הארוחה הכי "טעימה" שיש לך כל היום.
שאתה לוקח ביס מפיתה או ביס מכל דבר שיש בו הרבה קלוריות, ומקצץ את כל היום שלך כי אתה מפחד שהוא נדפק.
שאתה יודע שחיטוב זה חרא.

עריכה: שאתה עושה קניות להעמסה אתה קונה את כל הדברים שלא אכלת מכיתה ב'.

F][_aMe
08-09-07, 16:04
מילא הארוחה ה"גדולה" שעה וחצי אחרי, שאני תמיד מקדים אותה באיזה 10-15 דק' כי אין לי כבר כוח להתאפק. אבל לשייק שאחרי האירובי, זה הדבר היחיד שאני חושב עליו מתחילת האימון.

אתה יודע שאתה בחיטוב כשלמרות שאתה מתאמן יותר, אתה אוכל פחות...

Elevation
08-09-07, 16:05
שידידות שלך מסתכלות עלייך, חטוב כמו קופסאת פלסטיק ויבש כמו קרש מזמין סלט וממצמצות בחוסר הבנה.

Moshe
08-09-07, 16:12
כשהזין שלך לא עומד

F][_aMe
08-09-07, 16:25
שידידות שלך מסתכלות עלייך, חטוב כמו קופסאת פלסטיק ויבש כמו קרש מזמין סלט וממצמצות בחוסר הבנה.

חחחחחחחחח...
עוד לא הגעתי לשלב הזה לצערי, אני בתקופה של הסובל הלא חטוב.

כשאתה מחסל 3 בקבוקים של דיאט קולה ביום...
כשאתה לועס (יותר) מסטיקים כמו פקאצה...
כשאתה מסתכל כל 5 דק' במראה לבדוק אולי צץ עוד איזה וריד או סיב של שריר...

PcGunMan
08-09-07, 16:27
אני לא יודע:unsure:

Kachok
08-09-07, 16:29
כשאתה עובד במשרק וכשאתה מכין קפה אפילו המזכירות מסתכלות עליך בצורה מוזרה כי הקפה שלך נטול קפאין (בגלל הפסקה מ Ec) סוכרזית וחלב 1% של אנורקסים

F][_aMe
08-09-07, 16:29

איזה מבאס :mellow:
אני כולי בהתרגשות וזה, תגובה חדשה ואתה בא לי עם "אני לא יודע"? תתבייש לך. :unsure:

F][_aMe
08-09-07, 16:30
כשאתה עובד במשרק וכשאתה מכין קפה אפילו המזכירות מסתכלות עליך בצורה מוזרה כי הקפה שלך נטול קפאין (בגלל הפסקה מ Ec) סוכרזית וחלב 1% של אנורקסים

חחח אני שותה עם 0%, זה כ"כ כ"כ מגעיל! :closedeyes:

GaL-L
08-09-07, 16:33
כשאתה סופר כל שנייה מארוחה לארוחה

Kachok
08-09-07, 16:34
כשאתה שוקל כל דבר על המשקל בבית ואין דבר שאתה לוקח ליד ולא קורא את הערכים שלו

F][_aMe
כשאתה בודק את הערכים התזונתיים של משחת השיניים, והתבלינים שאתה שם באוכל.

F][_aMe

גם במסה אני ככה... :unsure:

סוס_יאור
08-09-07, 16:38
כשעוברות 3 שעות מהארוחה האחרונה שלך .. ואתה על סף עילפון :]]

כשדברים יומיומים כמו שוגי עם חלב נראים לך כל כך רחוקיםם

Kachok
08-09-07, 16:41
ד"א אם כבר אני לא מבין איך אנשים בוכים על רעב וחוסר פחמימה
אני הייתי רוב הזמן על 50 גרם םחמימה ולא הרגשתי לא רעב ולא חולשה אלא תסכול על זה שצריך לדחוף 220 גרם פאקינג חלבון ביום

F][_aMe
08-09-07, 16:44
ד"א אם כבר אני לא מבין איך אנשים בוכים על רעב וחוסר פחמימה
אני הייתי רוב הזמן על 50 גרם םחמימה ולא הרגשתי לא רעב ולא חולשה אלא תסכול על זה שצריך לדחוף 220 גרם פאקינג חלבון ביום

תלוי אחי כל אחד מתמודד עם זה אחרת, אני אם אין לי את ה-200 גר' פחמימה שלי ביום אני נהיה מתוסכל, עייף, לא מרוכז ועצבני... ויש לי 200 גר' חלבון ביום שמידי פעם אני מרגיש שעוד מעט אני הולך לדפוק עוד 2 קופסאות פסטרמה מהשיגעון של הפחמימה...

ולעניינינו..
כשאתה והאסלה נהייתם חברים מאוד קרובים. :flowers:

Kachok
08-09-07, 16:46
[_aMe']תלוי אחי כל אחד מתמודד עם זה אחרת, אני אם אין לי את ה-200 גר' פחמימה שלי ביום אני נהיה מתוסכל, עייף, לא מרוכז ועצבני... ויש לי 200 גר' חלבון ביום שמידי פעם אני מרגיש שעוד מעט אני הולך לדפוק עוד 2 קופסאות פסטרמה מהשיגעון של הפחמימה...

ולעניינינו..
כשאתה והאסלה נהייתם חברים מאוד קרובים. :flowers:

בחיטוב?
בחיטוב אתה מחרבן פעם ביומיים חירבון מעפן כזה דחוס שעושה טובה שהוא יוצא בכלל הבן :):):):)

F][_aMe
08-09-07, 16:48
בחיטוב?
בחיטוב אתה מחרבן פעם ביומיים חירבון מעפן כזה דחוס שעושה טובה שהוא יוצא בכלל הבן :):):):)

אני לא דוגל באכילת מרובה של ירקות במסה, בלשון המעטה. :wiggle:

Elevation
08-09-07, 16:56
בחיטוב?

TKD?

Kachok
08-09-07, 16:57
TKD?

אה?

VoRteX
08-09-07, 16:57
בחיטוב?

חחחחחחחח רק אתמול יצא לי אחד כזה
אני כולי מתאמץ כבר יומיים לא חרבנתי
אחרי שיוצא הגוש אני מבסוט, קם מסתכל ונדהם שמה שיש שם זה גוש קטן ומעאפן יותר מהזין שלי...

Elevation
08-09-07, 16:58
אה?

Targeted Keto Diet.....

F][_aMe
08-09-07, 17:02
חחחחחחחח רק אתמול יצא לי אחד כזה
אני כולי מתאמץ כבר יומיים לא חרבנתי
אחרי שיוצא הגוש אני מבסוט, קם מסתכל ונדהם שמה שיש שם זה גוש קטן ומעאפן יותר מהזין שלי...

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח...

אתה יודע שאתה בחיטוב כשאתה כמעט גומר כשאתה אוכל את התמרים אחרי האימון או את החזה עוף עם הטחינה

Kachok
08-09-07, 17:03
Targeted Keto Diet.....

מצטער על הבורות אבל מה זה בדיוק?

חיטוב : 220 גרם חלבון
50 גרם פחמימה ביום רגיל , 100 ביום אימון , מרוכזות אחרי האימון ברובן
25-30 גרם שומן

אירובי 3 פעמים בשבוע
העמסה פעם ב10 יום

roysht
08-09-07, 17:10
את זה אני גם עושה במאסה חביבי.

Bullet
08-09-07, 17:13
מצטער על הבורות אבל מה זה בדיוק?

Targeted Ketogenic Diet, זה כשאתה רוב היום בלי פחממות ואוכל פחממות רק סביב האימון (במיוחד אחרי) כדי שמצד אחד אתה תהנה מהיתרונות של הדיאטה הדלה בפחממות ומצד שני אתה תוכל לשמר גליקוגן ובכך לשמר עצימות במשקלי עבודה

Kachok
08-09-07, 17:14
את זה אני גם עושה במאסה חביבי.

בחיטוב זה מוקצן

ד"א כוסומו חיטוב,אני מסתובב עם קוביות ,חיטובים בגב ובחזה,אבל הידיים מלאות נוזלים...איך זה נראה מהצד?

Kachok
08-09-07, 17:15
Targeted Ketogenic Diet, זה כשאתה רוב היום בלי פחממות ואוכל פחממות רק סביב האימון (במיוחד אחרי) כדי שמצד אחד אתה תהנה מהיתרונות של הדיאטה הדלה בפחממות ומצד שני אתה תוכל לשמר גליקוגן ובכך לשמר עצימות במשקלי עבודה

אה סבבה אז זה המקרה שלי :)
ד"א אני חייב להודות שעיצבת לי ץפריט חיטוב בנזונה

F][_aMe
08-09-07, 17:16
בחיטוב זה מוקצן

ד"א כוסומו חיטוב,אני מסתובב עם קוביות ,חיטובים בגב ובחזה,אבל הידיים מלאות נוזלים...איך זה נראה מהצד?

שיש לך גנטיקה לא כ"כ שכיחה, לפחות לפי מה שראיתי עד כה. :unsure:

Coleman
08-09-07, 17:25
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ענק

Danzig
08-09-07, 17:33
שאתה מגיע לאימון חסר מוטיבציה בגלל האירובי חצי שעה שתה צריך לדפוק אחרי
שאתה מפנטז על העמסה כמו ילדה קטנה שמפנטזת על בובת בארבי.

F][_aMe
08-09-07, 17:47
שאתה מגיע לאימון חסר מוטיבציה בגלל האירובי חצי שעה שתה צריך לדפוק אחרי
שאתה מפנטז על העמסה כמו ילדה קטנה שמפנטזת על בובת בארבי.

+1
אצלי זה לא חצי שעה אלא 40 דק'! לגיל אין רחמים, אין רחמים! :dry:

Kachok
08-09-07, 17:48
כשאתה קם בבוקר דופק את ההשתנה של החיים ואז פשוט מתמוגג מאושר מול המראה למראה היובש על הבוקר

F][_aMe
08-09-07, 17:52
כשאתה בקושי מצליח לקבל פאמפ באימון, כשאתה יורד במשקלים ואפילו הכוסית במכון שמה יותר משקל ממך בלחיצת כתפיים, כשהמאמן במכון אומר לך "תנגב את הריצפה, מה זה הדבר הזה?!" אחרי שאתה מסיים אירובי, כשאתה בא לנגב את הזיעה וכמעט מתמוטט אחרי 40 דק' על הסטפר, וכשאתה פאקינג פותח פוסטים של "אתה יודע שאתה בחיטוב כש"!!!

אני אוכל מסטיק בטעם מלון עכשיו, הוא ממש טעים...

The Iron Man
08-09-07, 18:16
אני אף פעם לא בחיטוב =]

Danzig
08-09-07, 18:22
[_aMe']כשאתה בקושי מצליח לקבל פאמפ באימון, כשאתה יורד במשקלים ואפילו הכוסית במכון שמה יותר משקל ממך בלחיצת כתפיים, כשהמאמן במכון אומר לך "תנגב את הריצפה, מה זה הדבר הזה?!" אחרי שאתה מסיים אירובי, כשאתה בא לנגב את הזיעה וכמעט מתמוטט אחרי 40 דק' על הסטפר, וכשאתה פאקינג פותח פוסטים של "אתה יודע שאתה בחיטוב כש"!!!

סוכר :ohmy:
ובקשר לפאמפ דווקא אני מקבל פאמפים כמו גדול :wiggle:

eyalamzleg
08-09-07, 18:36
[_aMe']כשאתה בקושי מצליח לקבל פאמפ באימון, כשאתה יורד במשקלים ואפילו הכוסית במכון שמה יותר משקל ממך בלחיצת כתפיים, כשהמאמן במכון אומר לך "תנגב את הריצפה, מה זה הדבר הזה?!" אחרי שאתה מסיים אירובי, כשאתה בא לנגב את הזיעה וכמעט מתמוטט אחרי 40 דק' על הסטפר, וכשאתה פאקינג פותח פוסטים של "אתה יודע שאתה בחיטוב כש"!!!

חחחחח כן משה תמיד אומר לנגב תזעה
חח ניב בשייפ מפחדים להגיד לי משהו חחחחח[:sbb4: ]

Tamir H
08-09-07, 18:56
וואי באת בזמן טוב אני עכשיו בחיטוב :):):):)

כשחברים שלך מסתכלים עליך בחודש שלישי של החיטוב במבט של "זה כל מה שתה מרים?"

F][_aMe
08-09-07, 18:57
סוכר :ohmy:
ובקשר לפאמפ דווקא אני מקבל פאמפים כמו גדול :wiggle:

מסטיק ORBIT - ללא סוכר. רק פחמימה כוהלית, וגם זה בקטנה...
יאללה נו מה אתם שונאים בחיטוב?

Danzig
08-09-07, 19:09
[_aMe']מסטיק ORBIT - ללא סוכר. רק פחמימה כוהלית, וגם זה בקטנה...
יאללה נו מה אתם שונאים בחיטוב?

חחחחחחח מה שמצחיק זה שמאשכול 'אתה יודע שאתה בחיטוב ש...' אתה הופך את זה ל 'מה אתם שונאים בחיטוב'..
יא אללה בגלל החיטובים האלה אני אחר כך לא סגור על איזה מאסה לדפוק :boxing:

F][_aMe
08-09-07, 19:18
חחחחחחח מה שמצחיק זה שמאשכול 'אתה יודע שאתה בחיטוב ש...' אתה הופך את זה ל 'מה אתם שונאים בחיטוב'..
יא אללה בגלל החיטובים האלה אני אחר כך לא סגור על איזה מאסה לדפוק :boxing:

המסה שלי הולכת להיות כ"כ נקייה, חחח שאפילו אני לא יידע אם זו באמת מסה....
אין מצב בחיים, בחיים שאני עובר שוב חיטוב של 5 חודש! אין מצב! :helpsmilie:

אני שונא הכל בחיטוב, חוץ מהאפקט של הדיאטה, במיוחד את הפנים שהתייבשו לי יופי ואני רואה סוף סוף את הגומות חן... :jockey:
אבל הכי אני שונא את האירובי, אני מוכן לוותר על שליש מהפחמימה בתפריט שלי רק שגיל יוריד לי 40 דק' 4 פעמים בשבוע אחרי משקולות! רק האירובי הזה משגע אותי...:boxing:

Danzig
08-09-07, 19:27
[_aMe']המסה שלי הולכת להיות כ"כ נקייה, חחח שאפילו אני לא יידע אם זו באמת מסה....
אין מצב בחיים, בחיים שאני עובר שוב חיטוב של 5 חודש! אין מצב! :helpsmilie:

אני שונא הכל בחיטוב, חוץ מהאפקט של הדיאטה, במיוחד את הפנים שהתייבשו לי יופי ואני רואה סוף סוף את הגומות חן... :jockey:
אבל הכי אני שונא את האירובי, אני מוכן לוותר על שליש מהפחמימה בתפריט שלי רק שגיל יוריד לי 40 דק' 4 פעמים בשבוע אחרי משקולות! רק האירובי הזה משגע אותי...:boxing:

+1 על החיטוב הנקי חח.
איזה אירובי הוא מביא לך?

F][_aMe
08-09-07, 19:32
+1 על החיטוב הנקי חח.
איזה אירובי הוא מביא לך?
כמו שרשמתי...
תכנית AB, ארבע פעמים בשבוע. אחרי כל אימון משקולות אימון אירובי של 40 דק'. דופק מטרה 160, כשה-5 דק' האחרונות של האירובי על דופק 180.
הקיצר, פתיחת תחת... :mad:

Danzig
08-09-07, 19:34
אה נכון כן נזכרתי
אני אגיד לך תאמת באימוני האירובי שלי לא הייתי עובד ע"פי דופק מטרה, הייתי עולה על הליכון, שיפוע 4.5, מהירות 6.5 וככה חצי שעה, בשלבים הסופיים עליתי ל35 דקות אז 20 דקות הליכון, 15 דקות אליפטיקל על השיפוע הכי גבוה, היה קשה.