PDA

צפה בגרסא המלאה : חייב דיעה על אבקה

ValkYriE
08-09-07, 19:35
http://israelbody.org/Index.asp?ArticleID=140&CategoryID=89&Page=1

מה אתם אומרים על האבקה
אני רוצה לדעת אם זו אבקה איכותית או סתם חרא שלא שווה לקנות בכלל. אני לא רוצה לזרוק סתם כסף בלי לדעת עם זה טוב או לא ...
+ אני רוצה לדעת עם אני יכול באזרת האבקה הזות להוריד % שומן ,
ועם יכולים להיות לי ת"ל מהאבקה .....

עלוש
08-09-07, 20:13
אבקה מעולה אחי.

ValkYriE
08-09-07, 20:18
אבקה מעולה אחי.
כן אחי ,
אתה לוכך אותה ,עם יש איזה שאם ת"ל ?

עלוש
08-09-07, 20:21
הרבה משתמשים בה מהפורום, אני מעדיף את צ"אמפיון, יותר טעים.

ValkYriE
08-09-07, 20:22
הרבה משתמשים בה מהפורום, אני מעדיף את צ"אמפיון, יותר טעים.
אה ו.. יש איזה ת"ל
ועם זה מוריד % שומן

Arielp
08-09-07, 20:30
נראה לי יקר 600 שקל =\
ומבחינת האיכות ידוע שהאבקה הזאת זכתה כבר כמה שנים בהצטיינות

ValkYriE
08-09-07, 20:38
נראה לי יקר 600 שקל =\
ומבחינת האיכות ידוע שהאבקה הזאת זכתה כבר כמה שנים בהצטיינות
חחחחחחחחח
אוקיי אחשב שווב יש איזה ת"ל
ועם זה מוריד % שומן

achtunG
08-09-07, 20:59
מה זה ת"ל תסביר את עצמך :|

ומה זה מוריד אחוזי שומן? אם תשלב תאבקה עם תפריט מתאים ותתחיל חיטוב - תרד באחוזי שומן...

מה אתה רוצה סתם ככה לרדת?

ValkYriE
08-09-07, 21:03
מה זה ת"ל תסביר את עצמך :|

ומה זה מוריד אחוזי שומן? אם תשלב תאבקה עם תפריט מתאים ותתחיל חיטוב - תרד באחוזי שומן...

מה אתה רוצה סתם ככה לרדת?
ת"ל = תופעת לוואי

גדי 21
08-09-07, 21:21
אין בדר"כ תופעות לוואי לתוספי תזונה אלא אם כן קיימת רגישות כלשהי (לדוגמא: רגישות ללקטוז).
חלבון אופטימום נחשב לחלבון ברמות הגבוהות ביותר. אני אישית מעדיף ומשתמש בחלבון צ'מפיון מסיבה אחת והיא הטעם הנפלא והמגוון של מוצריהם. ההבדלים מבחינת האיכות אינם משמעותיים - שתי האבקות נחשבות למעולות עם יתרון קל לאופטימום.
לגבי ירידה בשומן - לא קיים מוצר שיוריד אותך אחוזי שומן ללא דיאטה נכונה שכוללת תפריט דיאטטי ופעילות אירובית. אם לא תאכל נכון ולא תבצע פעילות אפילו שורפי שומן לא יועילו. זו משוואה פשוטה:
תזונה דלת קלוריות ונכונה (מונעת צבירת שומן) + פעילות אירובית (שורף קלוריות ושומן) + שורפי שומן (לא הכרחי אך יעודד שריפת שומן מוגברת) = ירידה במשקל ובשומן. אבקת חלבון תשמור ותבנה מסת שריר ומקור אנרגיה ותעזור למנוע שריפת שריר - אם יש באפשרותך הוסף לכך חומצות אמינו (bcaa) וגלוטמין שישמרו על מסת השריר ויתנו לך כוח ואנרגיה במהלך הדיאטה.