PDA

צפה בגרסא המלאה : ניאו נאצים בישראל..כתבה מוואלה!

Mr.Bazooka
09-09-07, 00:15
http://news.walla.co.il/?w=//1166513

הותר לפרסום, כי חבורת צעירים יוצאי חבר העמים נהגו לתקוף עובדים זרים. חוקר במשטרה: "גילינו, שהם היללו את הנאצים"

Der Metzgermeister
09-09-07, 00:18
בוקר טוב אני אומר

Mr.Bazooka
09-09-07, 00:18
בוקר טוב אני אומר
הא?

Der Metzgermeister
09-09-07, 00:21
זה לא חדש העיניין של הניו נאצים בישראל.
כל מיני עולים חדשים, בעיקר ברה"מ לשעבר שהקשר שלהם לדת הוא רעוע ביותר אז הם מורדים בהורים ובמדינה שהם הגיעו אלייה בחוסר ברירה.

ThaiB0X
09-09-07, 00:27
היה איתי אחד בבסיס בבקעת הירדן שהיה ניאו נאצי וכשהצבא גילה את זה, שיחררו אותו על 21. היה לו קעקוע עצום של צלב קרס על היד והוא היה בנאדם דכאוני ותמוה מאוד.

ZoonD
09-09-07, 00:36
נתקלתי כבר בתופעה הזאת ....

אני משתגע איך יכול להיות דבר כזה במדינה ....
ראיתי סרטון שהם באו לאיזה 2 רוסים כאלה גדולים
בת''א באיזה פארק ...
שאלו אותם אתם יהודים וזה , והם אמרו כן (הם לא חשבו שיש דבר כזה בישראל)
התחילו לפוצץ אותם מכות ..
אני נכנסתי להלם , יענו פה במדינה ...

הקטע הוא שהם לא יהודים , אלה כאלה שנפלו למדינה בטעות
או דרך נישואי תערובת , חבל שלא נפלו על האזור שלנו ....
ההינו מראים להם מזה קצת סבל

מתן18
09-09-07, 00:43
וואי איזה הפתעה,שימישיכו להעלות גויים מברית המועצות לשעבר נראה מה יהיה

Dino Psaras
09-09-07, 01:13
אני מסוגל לרצוח אנשים כאלה (ביחוד בגלל העבר של המשפחה שלי בכל מה שקשור למלחמה של הנאצים בסובייטים ובכללי לשואה עצמה).

Dino Psaras
09-09-07, 01:39
אני נשבע לכם שאם הייתי נתקל או אתקל בעתיד באחד כזה:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3447363,00.html

הוא לא יצא מזה בטוב. חולרות אפסים זה מה שהם.

Mr.Bazooka
09-09-07, 01:50
אני נשבע לכם שאם הייתי נתקל או אתקל בעתיד באחד כזה:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3447363,00.html

הוא לא יצא מזה בטוב. חולרות אפסים זה מה שהם.
מכיר מקרוב הרבה אנשים שעושים את ה"זיג" עם היד למה? כי זה מצחיק..

פינגווין
09-09-07, 02:02
להוריד אותם אחד אחד

Vin diesel
09-09-07, 02:15
חח אינה סרטון של איזה אחד כזה שדופקים לו מכות כנראה על זה שפתח תפה על אחד מהם.
http://www.nothingtoxic.com/media/1189051926/Lone_Nazi_Skinhead_Gets_Abused_by_a_Group_of_Guys

Mr.Bazooka
09-09-07, 02:18
http://www.nothingtoxic.com/media/1189051926/Lone_Nazi_Skinhead_Gets_Abused_by_a_Group_of_Guys
חחחחחחח יפה.
שיהרגו אחד את השני הכי טוב :sbb4:

Vin diesel
09-09-07, 02:20
חחחחחחח יפה.
שיהרגו אחד את השני הכי טוב :sbb4:
מה הקשר?הם חברה טובים אלה שדפקו לו מכות. והם דפקו מכות לאחד כזה.כמו שמדברים בכתבה.

פינגווין
09-09-07, 02:22
הו ככה צריך

Dino Psaras
09-09-07, 02:22
להוריד אותם אחד אחד

אוהב אותך

Mr.Bazooka
09-09-07, 02:24
מה הקשר?הם חברה טובים אלה שדפקו לו מכות. והם דפקו מכות לאחד כזה.כמו שמדברים בכתבה.
לא הבנתי..
הם תפסו ניאו נאצי ודפקו בו מכות?או שכולם ניאו נאצים :mellow:

פינגווין
09-09-07, 02:25
לא הבנתי..
הם תפסו ניאו נאצי ודפקו בו מכות?או שכולם ניאו נאצים :mellow:
הם תפסו נאצי וכפכפו אותו
הם אנשים רגילים

Mr.Bazooka
09-09-07, 02:30
הם תפסו נאצי וכפכפו אותו
הם אנשים רגילים
אהההה אז שיבורכו..פשוט אין לי סאונד במחשב לא הבנתי במה מדובר..

Vin diesel
09-09-07, 02:36
אהההה אז שיבורכו..פשוט אין לי סאונד במחשב לא הבנתי במה מדובר..
גם בדרך כלל כל "הנאצים" האלה הם אם קרחת...או שיער מאוד קצוץ.ובסרטון יש רק 1 כזה חחח:boxing:

Mr.Bazooka
09-09-07, 02:37
גם בדרך כלל כל "הנאצים" האלה הם אם קרחת...או שיער מאוד קצוץ.ובסרטון יש רק 1 כזה חחח:boxing:
סבבה אחי יש לך עוד סרטונים כאלה?

Mikeo
09-09-07, 07:18
זה לא חדש. היו כבר מלא כתבות על זה. איזו זקנה אחת ניצולת שואה עולת בריה"מ ראתה כתובת בחצר הבניין שלה "смерть жидам" חטפה את ההלם של החיים שלה. אחרי זה אמרה במשטרה: "אף פעם לא תיארתי לעצמי שדבר כזה יכול להיות בישראל."
שוהדבר הכי דפוק שהרוסים שכותבים את זה הם בד"כ יהודים בעצמם (לפחות חצי), אז מה הם מזיינים בשכל שהם לא? להביא מכות לדפוקים האלה בלי חשבון.

bad boy
09-09-07, 08:40
טוב איפה הם נימצאים תארגנו מישלחת

ColemanIsGay
09-09-07, 08:44
כל הניו נאצים האלה זה ילדי כאפות מתוסכלים שאכלו פיצוצים כל הילדות שלהם , הם מתרוממים

goldBEN
09-09-07, 09:16
http://www.nothingtoxic.com/search?term=skinhead

סרטונים על skinhead ושאר ירקות...
בכל אתר סירטונים שמכבד את עצמו, תרשמו skinhead ותחוו את חווית הסקין האד!

Shir =]
09-09-07, 14:49
חולי נפש, ממש מזעזע.
ולמה לעזאזאל שיחררנו אותם?

העירקי
09-09-07, 14:50
"גילינו שהם איללו את הנאצים"
מספיק שהם מצאו שהם שומעים להקות רוק מסויימות או במקרה שהכתבתה בוואלה מספיק שהם למדו על זה בשיעור היסטוריה

Shauder
09-09-07, 15:37
סבבה אחי יש לך עוד סרטונים כאלה?

http://www.nothingtoxic.com/media/1188008368/Skinhead_Gets_Dropped_Like_a_Sack_of_Shit

Leo
09-09-07, 16:47
ישראל נבנתה על מנת שלא נסבול מאנשים כאלה , צריך לגרש אותם ........
שום כלא ושום שטויות

עריכה:

אחד מוסיף: "לאחד מהם יש קעקוע של 'הכוח הלבן' על הזרוע. אני מכיר אותו כי הוא מתאמן איתי במכון כושר. הוא חזק מאוד, כולו שרירים ונראה די מפחיד".
שמאלאנים מאנייקים מסיטים נגד חדר כושר חחח

meni32
09-09-07, 16:48
ישראל נבנתה על מנת שלא נסבול מאנשים כאלה , צריך לגרש אותם ........
שום כלא ושום שטויות

לא צריך לגרש אותם!
צריך להוציא אותם להורג בדרך איטית וכואבת במרכז כיכר רבין + שידור חי בטלויזיה.

ShaySE
09-09-07, 16:53
לא הבנתי, איך יהודים יכולים להיות ניאו נאצים?!

כאילו, ראבק, אם אתה יהודי, אז אתה אמור להבין שאתה הורס את העולם (ככה הנאצים חושבים) אז פשוט תתאבד!!!:unsure:

Troya
09-09-07, 16:54
http://www.nothingtoxic.com/media/1184916525/Nazi_Skinhead_Gets_a_Beating_on_a_Train

:laugh:

ValkYriE
09-09-07, 16:57
כמו כל אנטישמיות

Leo
09-09-07, 16:59
http://www.nothingtoxic.com/search?term=skinhead

סרטונים על skinhead ושאר ירקות...
בכל אתר סירטונים שמכבד את עצמו, תרשמו skinhead ותחוו את חווית הסקין האד![
סליחה על המוניטין השלילי , חשבתי שאתה מפרסם סרטון "פעולה" שלהם...

פיצוי בקרוב

Leo
09-09-07, 17:00
http://www.nothingtoxic.com/media/1184916525/Nazi_Skinhead_Gets_a_Beating_on_a_Train

:laugh:
מה כתוב למטה בבחורה של הסקווט?

Troya
09-09-07, 17:06
SQUAT

because somewhere out there, a girl is warming up with your max.

goldBEN
09-09-07, 17:08
מה כתוב למטה בבחורה של הסקווט?

because somewhere out there a girl is warming up with your rm1

Troya
09-09-07, 17:11
because somewhere out there a girl is warming up with your rm1
לא אחי....
עריכה: עוד הודעה אחת ויש לי 4000!

מתן18
09-09-07, 17:14
[
סליחה על המוניטין השלילי , חשבתי שאתה מפרסם סרטון "פעולה" שלהם...

פיצוי בקרוב

זה בסדר,תמיד אפשר להביא לבן מוניטין שלילי..אפילו מומלץ!:laugh:

Leo
09-09-07, 17:25
יש לך את התמונה בגדול?...?

powergainer
09-09-07, 17:29
צריך להשמיד אנשים כאלה!!! :mad:

goldBEN
09-09-07, 18:23
לא אחי....
עריכה: עוד הודעה אחת ויש לי 4000!

אז בסוף זה with your max?

זה בסדר,תמיד אפשר להביא לבן מוניטין שלילי..אפילו מומלץ!

אתה מדבר כאילו אני מכיר אותך או משהו...S:
אני מכיר אותך?

עלוש
09-09-07, 18:27
צריך להרוג אותם !

Troya
09-09-07, 18:39
יש לך את התמונה בגדול?...?
http://img512.imageshack.us/img512/4512/attachment1a3757f1hl1zo0.jpg

Leo
09-09-07, 18:47
ואי שתחמם לי את מקס.......

אם רק היו יותר בנות כאלה...

+rep

Mad_dog
09-09-07, 19:06
לא צריך לגרש אותם!
צריך להוציא אותם להורג בדרך איטית וכואבת במרכז כיכר רבין + שידור חי בטלויזיה.

מממ דבר ראשון לא מכיר כזה דבר כיכר רבין אולי כיכר מלכי ישראל אתה מתכוון דבר שני להוציא אותם להורג בחיים לא יקרה בישראל יש יותר מידי יפי נפש צריך להיכנס בנאצים האלו בלי לערב סמכיות פשוט להרוג אותם לבד ...

ZoonD
09-09-07, 19:09
על תדאג בחדר חקירות ...
יטפלו בהם יפה מאד , אולי אפילו השב''כ יצטרף לחגיגה ....

Mad_dog
09-09-07, 19:10
על תדאג בחדר חקירות ...
יטפלו בהם יפה מאד , אולי אפילו השב''כ יצטרף לחגיגה ....

כן ואז העיתונים יגדו שאנחנו רעים שאנחנו כמו הם קיצור לעיתונות יש סבלנות לכול מי ששונא יהודים אבל שמחזרים להם אנחנו הרעים בסוף

מתן18
09-09-07, 19:28
אז בסוף זה with your max?

אתה מדבר כאילו אני מכיר אותך או משהו...S:
אני מכיר אותך?

לא:boxing:

DMX
09-09-07, 20:09
היה עכשיו כתבה בחדשות [לא זוכר איזה ערוץ] על הונדליזם והשטויות שהם עשו, ובאחת התמונות הכתב אומר שהם ריססו שם של להקה נאו-נאצית גם בבית כנסת, וזה היה Rammstien
אני כמעט בטוח, הם באמת ניאו נאצים ?

Elevation
09-09-07, 20:11
היה עכשיו כתבה בחדשות [לא זוכר איזה ערוץ] על הונדליזם והשטויות שהם עשו, ובאחת התמונות הכתב אומר שהם ריססו שם של להקה נאו-נאצית גם בבית כנסת, וזה היה Rammstien

הסולן או אחד החברים בלהקה נשוי ליהודיה.

אז התשובה היא לא.

Mad_dog
09-09-07, 20:12

ראמשטיין לא נאצים עם זה מה שאתה שואל הם פשוט להקת מטאל גרמנית למרות שיש הרב מהשרים שלהם רמיזות לנאציזם אבל הם טוענים שהם בכלל לא כאלו

Mikeo
09-09-07, 20:18
ראיתי את זה, בני זונות, מה הם מתלהבים מרמשטיין? זאת בכלל לא להקה ניאו נאצית! שמעתי גם שהם תרמו לקרן למען שימור השואה.

בקיצור, מה שאני יכול להגיד על האנשים האלה, שאין להם לא מצפון, ולא זהות. ברוסיה יש מלא ניאו-נאצים, וזה כבר נוגד את עצמו כי הרי לפי האידאיולוגיה הנאצית הסלבים הם עם נחות ועלוב. אז הם מתנכלים לכל מי שלא סלבי, מריעים להיטלר ושוכחים שהוא שנא סלבים.

ואלה גרועים פי 100, כי לא רק שהם סלבים, הם גם יהודים! אם הם היו חיים בתקופת השואה היו רוצחים אותם! אז מה הם מתלהבים מעצמם? עד כמה חסרי מוח אנשים יכולים להיות... ועוד סבתא של אחד מהם ניצולת שואה, איך הוא לא מתבייש?

flikeron
09-09-07, 20:21
כל העליה האחרונה מרוסיה זה פשוט זוהמה הם לא יהודים מקבלים אזרחות ומימון מהמדינה וכולם עבריינים סוחרי סמים ונאצים שאלוהים יעזור למדינה הזאת

Dino Psaras
09-09-07, 20:25
כל העליה האחרונה מרוסיה זה פשוט זוהמה הם לא יהודים מקבלים אזרחות ומימון מהמדינה וכולם עבריינים סוחרי סמים ונאצים שאלוהים יעזור למדינה הזאת

שתוק אחי! אל תכליל.

Coleman
09-09-07, 20:26
בני זונותתת לפי דעתי צריך להוציא עונש מוות לאנשים כאלה ולא לתת להם לשבת בכלא שבוע וחצי ואז לשחרר אותם סעאמקקקקקקקק מדינה מפגרת

Mikeo
09-09-07, 20:26

טוב זאת כבר גזענות, אחי
יש המון שנאמנים למדינה הזאת בכל ליבם, משרתים בסיירות אליטיסטיות ועובדים בהייטק.
זה שיש מלא שיכורים ונרקומנים עדיין לא מדד לשפוט את כולם.

goldBEN
09-09-07, 20:28
לא:boxing:

so STFU...

Mad_dog
09-09-07, 20:33

לך יא חתיכת מתרומם עכשיו זה כמו שאני יגיד שכול העליה מארצות ערב הם מוסלמים בכלל לא יהודים אלה סתם אוהבי ערבים ... אף פעם לא שמעת את זה ?? כדי שתתחיל לשמוע מה אתה מכליל את כול העולים ??? אני טוען שאתה בכלל לא יהודי אולי יותר מוסלמי בגלל שלך הייתה יותר תערבות בין ערבים אז אתה יותר קרוב לערבים אתה לא יהודי בכלל

Leo
09-09-07, 20:41
תכלס מתוך הכמעט מיליון שעלו מברית המועצות שכבר נולדים להם ילדים צברים פה בארץ
מספיק 1000 מפיונרים כדי לעשות את מה שהמאפייה הרוסית עושה ולעשות להם שם רע , כמובן בכל בית ספר יש כאלה שבאמת גורמים לך לתהות מה הם עושים בישראל אז זה יותר מ 1000 (מדבר רוסי)

Mad_dog
09-09-07, 20:45
מספיק 1000 מפיונרים כדי לעשות את מה שהמאפייה הרוסית עושה ולעשות להם שם רע , כמובן בכל בית ספר יש כאלה שבאמת גורמים לך לתהות מה הם עושים בישראל אז זה יותר מ 1000 (מדבר רוסי)

צודק גם אני מברית המועצת ומכיר את זה אבל למה להכליל ? לא כולנו כאלו לא או שכן אני אישית מכיר 3 חברים שמלחמת לבנון נלחמו ונפצעו למען ישראל וכולם מברית המועצות

Dino Psaras
09-09-07, 20:46

אתה ממש דביל.

Leo
09-09-07, 20:50
אתה ממש דביל.
...

flikeron
09-09-07, 20:57
לך יא חתיכת מתרומם עכשיו זה כמו שאני יגיד שכול העליה מארצות ערב הם מוסלמים בכלל לא יהודים אלה סתם אוהבי ערבים ... אף פעם לא שמעת את זה ?? כדי שתתחיל לשמוע מה אתה מכליל את כול העולים ??? אני טוען שאתה בכלל לא יהודי אולי יותר מוסלמי בגלל שלך הייתה יותר תערבות בין ערבים אז אתה יותר קרוב לערבים אתה לא יהודי בכלל

נו נו עוד אחד לךמה מי אתה שתגיד לי שאני לא יהודי יא שמוק אני יותר יהודי ממה שתיהיה בחיים שלך יא אפס אין לי בכלל בעיה אם רוסים בכלל לא ויש לי גם חברים רוסים שהם יהודים אבל הרוסים שאין להם לאום יהודי לא תורמים שום דבר למדינה הזאת אז תפסיק לזיין תשכל ולחוש מבין כי אתה לא מבין כלום

Mad_dog
09-09-07, 21:08
נו נו עוד אחד לךמה מי אתה שתגיד לי שאני לא יהודי יא שמוק אני יותר יהודי ממה שתיהיה בחיים שלך יא אפס אין לי בכלל בעיה אם רוסים בכלל לא ויש לי גם חברים רוסים שהם יהודים אבל הרוסים שאין להם לאום יהודי לא תורמים שום דבר למדינה הזאת אז תפסיק לזיין תשכל ולחוש מבין כי אתה לא מבין כלום

אתה טוען בגלל שאני עולה מברית המועצות אני לא יהודי ?? זה מה שאתה טוען אני יותר יהודי ב100% לי לעומת אין דם ערבי אתה אל תשכח שהמשפחה שלך חייה בין ערבים מאות שנים בטוח בטך יש דם מוסלמי אל תכליל אותנו
ואלו שבאמת ה"רוסים" שלא קשורים לפה אתה צודק בזה אני יודע אבל הם הלא יהודים האלו משתרים בצהל ועושים הכול למען המדינה זה שיש קומץ של 1 ל 100000 שהוא בכלל שונא ישראל זה בגלל אנשים כמוך שכול החיים שלהם הם היו תמיד "הרוסים המסריחים" וכול הדברים האלו לי אישית זה לא קרה אני למשלי גדלתי במקום שלא היה כזה אבל עכשיו אני מכיר אנשים שגרו במקומות אחרים שכול הילדות שלהם התעללו בהם בגלל שהם רוסים אני מביןאותם למה הם שונאים ישראלים לא מצדיק את זה כמובן ולהגיע לנאצים זה פשוט הגזמה וטיפשות

flikeron
09-09-07, 21:12
אתה טוען בגלל שאני עולה מברית המועצות אני לא יהודי ?? זה מה שאתה טוען אני יותר יהודי ב100% לי לעומת אין דם ערבי אתה אל תשכח שהמשפחה שלך חייה בין ערבים מאות שנים בטוח בטך יש דם מוסלמי אל תכליל אותנו
ואלו שבאמת ה"רוסים" שלא קשורים לפה אתה צודק בזה אני יודע אבל הם הלא יהודים האלו משתרים בצהל ועושים הכול למען המדינה זה שיש קומץ של 1 ל 100000 שהוא בכלל שונא ישראל זה בגלל אנשים כמוך שכול החיים שלהם הם היו תמיד "הרוסים המסריחים" וכול הדברים האלו לי אישית זה לא קרה אני למשלי גדלתי במקום שלא היה כזה אבל עכשיו אני מכיר אנשים שגרו במקומות אחרים שכול הילדות שלהם התעללו בהם בגלל שהם רוסים אני מביןאותם למה הם שונאים ישראלים לא מצדיק את זה כמובן ולהגיע לנאצים זה פשוט הגזמה וטיפשות

תגיד לימדו אותך בכיתה א-ב קרוא וכתוב? אני אמרתי שאתה לא יהודי? מישהו חשב שאתה רוסי בכלל? וגם אם כן מישהו אמר שאתה רוסי לא יהודי? מה אתה בסדר? אין לי שום בעיה אם רוסים... בוא אני יספר לך משהו .. התובעת המחוזית של המשטרה גרה אצלי בבנין והיא חברה של אמא שלי והן מדברות הרבה איך שהיה תסיפור הזה בטלוויזיה אמא שלי דיברה אם אבא שלי עליהם שהייתה עלייה לא מזמן וכימאט!!! לא כולם כימאט כולם מוכרים כבר למשטרה כעבריינים כסרסורים סוחרי סמים וכרגע זה עבר כל גבול נאציזם ואני מדבר על אלה שקיבלו אזרחות והם לא יהודים והמדינה דואגת להם וממננת אותם וככה הם מתנהגים.

Mad_dog
09-09-07, 21:14
תגיד לימדו אותך בכיתה א-ב קרוא וכתוב? אני אמרתי שאתה לא יהודי? מישהו חשב שאתה רוסי בכלל? וגם אם כן מישהו אמר שאתה רוסי לא יהודי? מה אתה בסדר? אין לי שום בעיה אם רוסים... בוא אני יספר לך משהו .. התובעת המחוזית של המשטרה גרה אצלי בבנין והיא חברה של אמא שלי והן מדברות הרבה איך שהיה תסיפור הזה בטלוויזיה אמא שלי דיברה אם אבא שלי עליהם שהייתה עלייה לא מזמן וכימאט!!! לא כולם כימאט כולם מוכרים כבר למשטרה כעבריינים כסרסורים סוחרי סמים וכרגע זה עבר כל גבול נאציזם ואני מדבר על אלה שקיבלו אזרחות והם לא יהודים והמדינה דואגת להם וממננת אותם וככה הם מתנהגים.

טוב יאללה נסגור עם זה אתה צודק ...
אין לי כוח לויכוח

ColemanIsGay
09-09-07, 21:41
גבר מה קשור זה שכל עדות המזרח חיו בין ערבים לכמה הם יהודים

Mad_dog
09-09-07, 21:52
גבר מה קשור זה שכל עדות המזרח חיו בין ערבים לכמה הם יהודים

סגרנו את הנושא
אבל אני יענה לך זה אותו קשר כמו שעדות המזרח אומרים על הרוסים שכולם לא יהודים .. זה הקשר היחיד