PDA

צפה בגרסא המלאה : מזל טוב לישראלבודי!!! סניף חדש בעל 2 קומות בדיזנגוף!

gil-Nissim
09-09-07, 07:10
בשקט בשקט בלי שתשימו לב דוקטור גיל רשע הישתלט גם על דיזנגוף!
ופתח עוד סניף לישראלבודי,לא סתם סניף אלה סניף בעל 2 קומות!

2 קומות של תוספים, תוספים חלומים שכל אחד חפץ להם!

מדובר על פורמולת שדוקטור גיל רשע,הכין ועמל עבורכם הבודיבילדרים !

טוב די עם הסרט...:dry:

בשעה טובה נפתח עוד סניף של ישראלבודי בעל 2 קומות בדיזנגוף סיטי!
עכשיו כל מה שנותר לעשות... הוא לקיפוץ לסניף של גיל אחרי החגים, להפנינג שהולך להיות בחנות החדשה ולהנות מהמבצעים וכל מה שיהיה שם, והכי חשוב לעשות מפגש פורום חוזר!

אז ייאלה תנו ברכות.
לפרטים נוספים ליחצו כאן.
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=1069&CategoryID=191

הודעה זאת מכוונת בזדון לגיל :dry:
גיל יסוסון מתי אתה פותח סניף לירושלמים ?
:boxing: :boxing: :sbb4:

F][_aMe
09-09-07, 07:13
בשקט בשקט בלי שתשימו לב דוקטור גיל רשע הישתלט גם על דיזנגוף!
ופתח עוד סניף לישראלבודי,לא סתם סניף אלה סניף בעל 2 קומות!
:sbb4:

2 קומות של תוספים, תוספים חלומים שכל אחד חפץ להם!

מדובר על פורמולת שדוקטור גיל רשע,הכין ועמל עבורכם הבודיבילדרים !

טוב די עם הסרט...:dry:

בשעה טובה נפתח עוד סניף של ישראלבודי בעל 2 קומות בדיזנגוף סיטי!
עכשיו כל מה שנותר לעשות... הוא לקיפוץ לסניף של גיל אחרי החגים, להפנינג שהולך להיות בחנות החדשה ולהנות מהמבצעים וכל מה שיהיה שם, והכי חשוב לעשות מפגש פורום חוזר!

אז ייאלה תנו ברכות.

מזל טוב!
אני רואה שהעסק מתפתח יפה, גם אני מקווה להיות בהפנינג ולהנות מהמבצעים. :sbb4:

gil-Nissim
09-09-07, 08:00
נערך...

Gil-G
09-09-07, 08:06
יפה מאוד כל הכבוד! בהצלחה ! ! !

Meir787
09-09-07, 08:11
יאללה בלאגן!!!

Der Metzgermeister
09-09-07, 08:30
פששש
איזה יופי זה לראות את ישראלבודי מתפתח מחנות קטנה שבקושי יש מקום לזוז לסניף בעל 2 קומות בדיזינגוף!

Moshe
09-09-07, 08:42
הסניף, בעל 2 הקומות הוקם בהשקעה של למעלה מחצי מיליון ש"ח.
קצת מצחיק...
שיהיה בהצלחה.

עלוש
09-09-07, 12:28
כל הכבוד , בהצלחה :)

Danielllo
09-09-07, 13:01
קצת מצחיק...
שיהיה בהצלחה.

מה מצחיק בזה?? כמה אתה חושב זה עולה שקל וחצי??

מה אם מס הכנסה מה אם השכרת מקום מה אם משכורות לעובדים + שיפוצים + יבוא של חומרים/אבקות/חטיפים

ביטוח לאומי ועוד ועוד??

d-undertaker
09-09-07, 13:20
אינעל טיזאן הגיע הזמן לעשות בצפון מה הוא עושה לי רק במרכז

zidan
09-09-07, 13:22
עמית בוא בוא לאייסי אני צריך להגיד לך משהו

Moshe
09-09-07, 13:48

מה אם מס הכנסה מה אם השכרת מקום מה אם משכורות לעובדים + שיפוצים + יבוא של חומרים/אבקות/חטיפים

ביטוח לאומי ועוד ועוד??
לא משנה זה לא מגיע לחצי מיליון ש"ח רק הסניף הזה.
אולי חצי מיליון ש"ח להשקעה ארוכת טווח , זה לא שהוא הלך פתח סניף בדיזינגוף והופה ביזבז עליו 500 אלף שקל.
כמה תוספים כבר עולים שיש בחנות השווי שלהם? , אני מביא גג ל100 אלף , כמה נראה לך השכרת המקום בחודש עולה?
מה הקשר לביטוח לאומי? , מה הקשר למס הכנסה ? , אתה לא מבין בדברים הללו חאלס לדבר באוויר.
קצת מצחיק אותי המספר זה הכל...

hell
09-09-07, 14:02
הייתי לפני מספר ימים, אני חייב לציין שהחנות ברמה בינלאומית.
אין לי ספק שהושקע סכום של 500k ש"ח, (משה, אני לא מבין מה כואב לך? למה אתה צריך להתווכח עם כל דבר שלא מתאים לך, לא מתאים, תעביר הלאה, ראית את המקום שאתה מדבר? אתה התעסקת פעם בשיפוץ של בתים או חנויות? הכל שם בהזמנה אישית ועשוי מנירוטסה.)
נחכה לפתיחה הרשמית כדי לפגוש את החברים ולהנות מהמבצעים.
בהצלחה גיל.

xfit
09-09-07, 14:04

מה אם מס הכנסה מה אם השכרת מקום מה אם משכורות

ומה אם תכתוב כמו שצריך, עם "עם"?

עם

עם מס הכנסה
עם השכרת
עם משכורות

בהצלחך לגיל. בדיוק חזרתי עכשיו מהסנטר.. איך לא ראיתי? :)

Moshe
09-09-07, 14:10
הייתי לפני מספר ימים, אני חייב לציין שהחנות ברמה בינלאומית.
אין לי ספק שהושקע סכום של 500k ש"ח, (משה, אני לא מבין מה כואב לך? למה אתה צריך להתווכח עם כל דבר שלא מתאים לך, לא מתאים, תעביר הלאה, ראית את המקום שאתה מדבר? אתה התעסקת פעם בשיפוץ של בתים או חנויות? הכל שם בהזמנה אישית ועשוי מנירוטסה.)
נחכה לפתיחה הרשמית כדי לפגוש את החברים ולהנות מהמבצעים.
בהצלחה גיל.
זכותי להביע דעה , שום דבר לא כואב לי.
"עשוי מנירוסטה"
איזה נירוסטה שעשויה מזהב וקראט?
עזוב חבל על הוויכחים , אמרתי שיהיה בהצלחה.
ד"א אני ילד בן 14 שכחת? , לא נמאס לך להתעסק עם ילדים בני 14 בפורום שחיפים עם יד 30? איפה החתימה המפורסמת שצריכה לבוא פה עכשיו?

Daniel-Barak
09-09-07, 14:30
יפה, כל הכבוד, שיהיה בהצלחה
מתי יפתח איזה משהו בצפון?... הלוואי

Ido
09-09-07, 14:32
סוף סוף !!!

שיהיה בהצלחהה

gil-Nissim
09-09-07, 14:56
זכותי להביע דעה , שום דבר לא כואב לי.
"עשוי מנירוסטה"
איזה נירוסטה שעשויה מזהב וקראט?
עזוב חבל על הוויכחים , אמרתי שיהיה בהצלחה.
ד"א אני ילד בן 14 שכחת? , לא נמאס לך להתעסק עם ילדים בני 14 בפורום שחיפים עם יד 30? איפה החתימה המפורסמת שצריכה לבוא פה עכשיו?
לצערך כן כואב לך הלב, ואני אומר את זה מהצד משה,לא כדי ליפגוע בך.
בזמן האחרון יש לך הרבה הודעות עם עקיצות קטנות לגיל גרנות...
אני שמתי לב אבל לא רציתי להעיר לך על זה, יש הבדל בין לתת דעה ובין לנסות ליפגוע בגיל.
אחרי הכל זה לא משנה כמה כסף הושקע, העיקר שניפתח עוד סניף!

אם לא נאה לך פשוט מאוד אל תגיב בפורום ואל תנסה ליפגוע לגיל בשם.
ועוד דבר אל תגיד לי איפה אמרתי וכו'... תעשה סריקה קלה להודעות שלך ותראה את התוגבות שלך והעקיצות על חנות האתר ועל גיל גרנות.

מתן18
09-09-07, 15:10
אולי חצי מיליון ש"ח להשקעה ארוכת טווח , זה לא שהוא הלך פתח סניף בדיזינגוף והופה ביזבז עליו 500 אלף שקל.
כמה תוספים כבר עולים שיש בחנות השווי שלהם? , אני מביא גג ל100 אלף , כמה נראה לך השכרת המקום בחודש עולה?
מה הקשר לביטוח לאומי? , מה הקשר למס הכנסה ? , אתה לא מבין בדברים הללו חאלס לדבר באוויר.

מסכים.

Mazoz3
09-09-07, 15:10
שיהיה במזל טוב :)

VoRteX
09-09-07, 15:16
שוב פעם הצפון מוזנח :\

Moshe
09-09-07, 15:30
לצערך כן כואב לך הלב, ואני אומר את זה מהצד משה,לא כדי ליפגוע בך.
בזמן האחרון יש לך הרבה הודעות עם עקיצות קטנות לגיל גרנות...
אני שמתי לב אבל לא רציתי להעיר לך על זה, יש הבדל בין לתת דעה ובין לנסות ליפגוע בגיל.
אחרי הכל זה לא משנה כמה כסף הושקע, העיקר שניפתח עוד סניף!

אם לא נאה לך פשוט מאוד אל תגיב בפורום ואל תנסה ליפגוע לגיל בשם.
ועוד דבר אל תגיד לי איפה אמרתי וכו'... תעשה סריקה קלה להודעות שלך ותראה את התוגבות שלך והעקיצות על חנות האתר ועל גיל גרנות.
אולי ואולי לא.
ממש לא כואב לי הלב כי אין לי במה לקנא אני לא מעוניין לעסוק בתחום ולא מתיימר להיות אחד כזה.
פשוט מעצבן אותי לראות מספרים מצחיקים באינטרנט כדי שזה יראה WOW אבל בעצם זה הרבה פחות , אז סבבה פתחו סניף חדש , למה סתם להקצין כדי למשוך לקוחות ? , למה כל השטויות האלה יש מספיק לקוחות ומספיק פירסום (חוזי פירסום עם אופטימום , MRM , צ'מפיון [המבין יבין]) , שיביאו לגיל מלא לקוחות גם בלי ההקצנות והשטויות.
עזוב זה אולי כי אני יודע יותר מדי ואם ממש הייתי רוצה להשמיץ ולעקוץ זה כבר היה נעשה ממזמן והייתה פה מהומה מטורפת.
אני מאוד מכבד את גיל כמה שנראה לך שלא , ומאוד מעריך אותו כבן אדם נכון שישנם דברים שאני לא מסכים איתם [במיוחד עקרונות התזונה], ולכן אני אומר חלק מהדברים בפורום ונותן עצות לשיפור.

zidan
09-09-07, 15:31
עזוב אותכם,עם המחירים של התוספים היום לא משתלם לקנות..עדיף חלבון של תנובה 200 שקל ל2.3 קילו,טעם של חרא אבל הכיס נושם קצת לרווחה..

ThaiB0X
09-09-07, 15:44
כל הכבוד !
בקרוב בחיפה

דנדין
09-09-07, 16:01
מזל טוףף!!! שיהיה בהצלחה

r0y
09-09-07, 16:03
וואיי מתקדמים מהר...הסניף בראשון עוד דיי חדש אני חושב וכבר יש בת"א
מזל טוב:)
אתם חושבים שבגלל המבצעים יהיה יותר זול לקנות מת"א ולהזמין לראשון/לבוא לקחת או לנסוע לסניף בראשון ולקנות שמה?

סוס_יאור
09-09-07, 16:07
מזל טוב גיל ! לאט לאט משתלטים על הארץ מוחאחהחהחהחה
More Shops More Stores More Protein All For Meeee Akakakakaka

SmaMMiT
09-09-07, 16:13
גיל מזל טוב! פתח גם בירושלים אחי יש ביקוש

Elevation
09-09-07, 16:16
אולי ואולי לא.
ממש לא כואב לי הלב כי אין לי במה לקנא אני לא מעוניין לעסוק בתחום ולא מתיימר להיות אחד כזה.
פשוט מעצבן אותי לראות מספרים מצחיקים באינטרנט כדי שזה יראה WOW אבל בעצם זה הרבה פחות , אז סבבה פתחו סניף חדש , למה סתם להקצין כדי למשוך לקוחות ? , למה כל השטויות האלה יש מספיק לקוחות ומספיק פירסום (חוזי פירסום עם אופטימום , MRM , צ'מפיון [המבין יבין]) , שיביאו לגיל מלא לקוחות גם בלי ההקצנות והשטויות.
עזוב זה אולי כי אני יודע יותר מדי ואם ממש הייתי רוצה להשמיץ ולעקוץ זה כבר היה נעשה ממזמן והייתה פה מהומה מטורפת.
אני מאוד מכבד את גיל כמה שנראה לך שלא , ומאוד מעריך אותו כבן אדם נכון שישנם דברים שאני לא מסכים איתם [במיוחד עקרונות התזונה], ולכן אני אומר חלק מהדברים בפורום ונותן עצות לשיפור.

תגיד לי, מויש'לה, אתה פתחת פעם עסק? יש לך מושג כמה השקעה ראשונית יש?

אני הראשון שקפץ ואמר בזמנו שעם עלית מחירי החלבון היה פיחות בשער הדולר אז המחיר יכול להישאר זהה, האמן לי שאני האחרון שלא יסתכל על הספקטרום המלא של הדברים ואני תמיד לוקה בכנות ברוטאלית אפילו שאני חולה לגיל על התחת וחושב שהוא עשה לספורט הזה רק חסד ורק טוב, וזה שהוא גם עושה על זה כסף, בשיא הכיף, כי לפחות זה נעשה בדרכי יושר (חוץ מהסחר בחומרים, ילדות תאילנדיות והעלמות מס שהוא לא מגלה לאפ'חד.... :blush: ).

אבל יש'ך מושג כמה עולה להרים מקום? בדיזינגוף? שתי קומות? על מה אתה מדבר? פאקינג ארון מזויין או גרם מדרגות זה עשרות אלפי שקלים, צביעה, מראות, שבירת קירות, מרצפות, תשלום מראש על שכירות, עובדים, המלאי, מס הכנסה וכ'ו, מה אתה מדבר בכלל? דיי לקפוץ מעל הראש שלכם, אנשים. זה יכל ויכל שלא להגיע לסכום כזה, אבל לקבוע בוודאות מוחלטת שהוא סתם הקריץ מספר בלי להניח כף רגל או להעיף מבט במקום, זאת יומרנות נפשעת ותעודת עניות מובהקת.

hell
09-09-07, 16:24

אני הראשון שקפץ ואמר בזמנו שעם עלית מחירי החלבון היה פיחות בשער הדולר אז המחיר יכול להישאר זהה, האמן לי שאני האחרון שלא יסתכל על הספקטרום המלא של הדברים ואני תמיד לוקה בכנות ברוטאלית אפילו שאני חולה לגיל על התחת וחושב שהוא עשה לספורט הזה רק חסד ורק טוב, וזה שהוא גם עושה על זה כסף, בשיא הכיף, כי לפחות זה נעשה בדרכי יושר (חוץ מהסחר בחומרים, ילדות תאילנדיות והעלמות מס שהוא לא מגלה לאפ'חד.... :blush: ).

אבל יש'ך מושג כמה עולה להרים מקום? בדיזינגוף? שתי קומות? על מה אתה מדבר? פאקינג ארון מזויין או גרם מדרגות זה עשרות אלפי שקלים, צביעה, מראות, שבירת קירות, מרצפות, תשלום מראש על שכירות, עובדים, המלאי, מס הכנסה וכ'ו, מה אתה מדבר בכלל? דיי לקפוץ מעל הראש שלכם, אנשים. זה יכל ויכל שלא להגיע לסכום כזה, אבל לקבוע בוודאות מוחלטת שהוא סתם הקריץ מספר בלי להניח כף רגל או להעיף מבט במקום, זאת יומרנות נפשעת ותעודת עניות מובהקת.
וואלה, הוצאת לי את האותיות מהמקלדת.
:flowers:

IRON-MASS
09-09-07, 16:28
עזוב אותכם,עם המחירים של התוספים היום לא משתלם לקנות..עדיף חלבון של תנובה 200 שקל ל2.3 קילו,טעם של חרא אבל הכיס נושם קצת לרווחה..

על איזה מוצר אתה מדבר?

Moshe
09-09-07, 16:30

עזוב סיימנו את הדיון זה ילך למקומות מאוד מלוכלכים שאני לא רוצה בהם.

ValkYriE
09-09-07, 16:42
שיהיה בהצלחהה

מתן18
09-09-07, 16:59
משה,אני כ"כ מעריך אותך על הכנות שלך,בנאדם אמיתי,בלי לקקנות,בלי אנטרסים..הרבה כבוד מגיע לך על זה.

zidan
09-09-07, 17:08
על איזה מוצר אתה מדבר?

חלבון מי גבינה של תנובה,אין כמעט בחנויות רגילות,צריך לחפש סוכנים של תנובה שמוכרים את זה,אפשר לדבר עם אלה שמביאים תחלב בבוקר בטח הם יכולים לארגן,בקיצור 200 שקל בערך לדלי של 2.3 קילו,זה חסר טעם,24 גרם חלבון למנה,סבבה למי שלא ישן על כסף..

Meir787
09-09-07, 17:10
עשה טובה, נראה לך שדיזינגוף זה מקום זול ? ועוד 2 קומות..

מתן18
09-09-07, 17:11
אני קניתי חלבון מישראלבדי ב350 שקל..עכשיו אני מבין שיש אבקות חלבון לא פחות איכותיות במחירים הרבה יותר נמוכים,270 שקל וכו'

Danielllo
09-09-07, 17:20

מה קשור ביטוח לאומי? מה קישור מס הכנסה??

מההההה אתה מזיין ת'שכללל

אני לא מבין.. עוד

Leo
09-09-07, 17:33
אני קניתי חלבון מישראלבדי ב350 שקל..עכשיו אני מבין שיש אבקות חלבון לא פחות איכותיות במחירים הרבה יותר נמוכים,270 שקל וכו'
מה שנכון נכון..

androtest
09-09-07, 17:42
מזל טוב לישראלבודי. אתם באמת תותחים.

מתן + Leo מה מצאתם יותר טוב שהוא גם יותר זול מאופטימום או צ'מפיון?
בלי לפגוע, אני למעלה מ 15 שנים בענף.
עברתי על הכל!
Prolab
Universal
Ultimate בתקופה הרעה בהולמס פלייס
ומה לא... בחיים לא מצתאתי משהו יותר טוב מ OPTIMUM או NATURE'S BEST (ISOPURE) או צ'מפיון

boris19
09-09-07, 18:06
מזל טוב לישראלבודי. אתם באמת תותחים.

מתן + Leo מה מצאתם יותר טוב שהוא גם יותר זול מאופטימום או צ'מפיון?
בלי לפגוע, אני למעלה מ 15 שנים בענף.
עברתי על הכל!
Prolab
Universal
Ultimate בתקופה הרעה בהולמס פלייס
ומה לא... בחיים לא מצתאתי משהו יותר טוב מ OPTIMUM או NATURE'S BEST (ISOPURE) או צ'מפיון

כל הכבוד, אבל מבחינה שיווקית גרוע,

כלכך הרבה סניפים באזור אחד, שיפתחו אחד בצפון מה קרה :flowers:

gal.T
09-09-07, 18:22
אבקות שלא עלו עדיין, מכיוון שהתחלופה שלהם איטית. זה פשוט עניין של זמן, גם החלבונים האלה שפחות נמכרים יעלו בסופו של דבר.

זה פשוט לא הגיוני, אנשים פשוט מתעלמים מההתייקרות של מוצרי החלב בעולם, כאילו בכוונה המחירים גבוהים. אמרתי זאת פעם ואני אומר זאת שוב, ההתחייבות למחירים הנמוכים בארץ עדיין עומדת על הפרק, אם ראיתם יותר זול -> התקשרו ותפוצו על כך (ע"ע הפוסט שגיל נעץ לגבי המחירים).
בכל מקרה, גם בישראלבודי יש אבקות שעדיין לא עלו ונמכרות בזול, אם זה 289, או אפילו 250 לאיירון טקים האחרונים בארץ. האופטימום והצ'מפיון גם מגיעים עם שייקר במתנה, ובקרוב יהיו עוד מבצעים לרגל פתיחת הסניף החדש.

תהיו קצת יותר בוגרים. אני אישית חושב שזה לגיטימי לגמרי שחנות עם כזו איכות של שירות, מוכרים, ייעוץ, תמיכה וקידום של הענף מאחוריה, תדרוש קצת יותר כסף (ושלא נדבר על הפורום האיכותי שבו אתם כותבים)... ככה שעל אחת כמה וכמה צריך להעריך את ההתחייבות הזאת לספק לכם את המוצרים הזולים בארץ, ואת המימוש שלה כמובן. תחשבו על זה...

M.r Olympia
09-09-07, 18:50
מזל טוב לישראלבודי :sbb4: !

SkyLiNe
09-09-07, 20:11
מזל טוב!!! סחטיין!

Coleman
09-09-07, 20:27
אינעל טיזאן הגיע הזמן לעשות בצפון מה הוא עושה לי רק במרכז
ראסמיייי!!!!! איזה 8 סניפים בחיפהההה יעשו את העבודה :-)

roysht
09-09-07, 20:47
יש! עוד מפגש פורום! :-)
אבל רבאק, למה אחרי החגים? יש כאן אנשים שלומדים לבגרויות, תעשו את זה לקראת סוף סוכות או משהו.

Meir787
09-09-07, 20:49
יאללה שתוק שתוק, גם אני לומד לבגרויות ואם יהיה מפגש אני כנראה אגיע :)

roysht
09-09-07, 21:00
שתוק מאיר, אני אגזור לך ת'שיער. :p

gil-Nissim
09-09-07, 22:42
ראסמיייי!!!!! איזה 8 סניפים בחיפהההה יעשו את העבודה :-)
סניף בירושלים יעשה את העבודה :sbb4:

angrymofo
09-09-07, 22:53
סעמק גיל לאט לאט בונה אימפריה.
רק עכשיו הם גמרו את השיפוץ ברמת גן ופתאום חנות חדשה? איך הוא לא אמר לי על זה כלום...
מחר אני אדבר איתו, נעשה שיחת חתך.