PDA

צפה בגרסא המלאה : חברה בבקשה יש לי כמה שאלות בנוגע לאבקה ולארוחה שאחריה..

meirz15
09-09-07, 13:43
שמעו חברה אני חדש בעסק הזה של אבקות חלבון עד היום אכלתי טונות וזה ייצא לי מה**חת

קיצר אז ככה אני לוקח אחרי אימון יישר שייק חלבון כף וחצי שזה יוצא 30 גרם חלבון ואז אוכל כמה תמרים ובננה אחת (האם זה בסדר או שצריך להוסיף?) ולא הבנתי מה הקטע הזה של הסוכר ענבים והתמרים ובננות למה צריך לקחת את זה עם השייק???

עכשיו שאלה שנייה הארוחה שבאה שעה אחרי ששתיתי את השייק כמה גרם חלבון צריך להיות בארוחה
הזו וכמה גרם פחמימות?

תודה רבה רבה לעונים:)

jonathan
09-09-07, 13:58
לפחמימות יש כמה תפקידים אחרי אימון כמה מהם הם:למלא את מאגרי הגליקוגן,לעזור לספיגת החלבונים,להפריש הורמון אינסולין(הורמון אנאבולי ואנטי קטבולי).לגבי הארוחה אחרי אימון.היא צריכה להכיל חלבונים פחמימות ושומנים ..הכל תלוי במטרה שלך ובתפריט שאתה צריך.

meirz15
09-09-07, 14:02
לא הבנתי עדיין אחי תיראה לדוגמא שאני לוקח את האבקה יש בה רק חלבון אין פה בקושי פחמימות .....

עכשיו האם לדוגמא זה יהיה בסדר לאכול לפני לקחית האבקה נגיד שתי פיתות ואז לדפוק את האבקה או שזה לא יהיה טוב???
או שכדיי בארוחה של השעה אחרי ששתיתי את השייק לאכול 2 פיתות אם קופסת טונה? שוב אני אל רוצה ליות סוס קרנף
אני רוצה להיות טיפה יותר גדול נגיד אני שוקל 72 אני רוצה להגיד ל 75 80 ...

שאלה נוספת כמה גרם פחמימות יש ב 50 גרם סוכר ענבים?

jonathan
09-09-07, 14:23
האבקת חלבון לא אמורה להיות עם פחמימות,אתה מוסיף בצד משהו עם פחמימות(תמרים,סוכר ענבים-נספגים ומתעכלים מהר)
אתה יכול גם לאכול פיתה..זה לא ביג דיל
אבל אם אתה לא רוצה להיות סוס קרנף ..אז תשתה רק את האבקה..

meirz15
09-09-07, 15:06
רגע אז זה אומר שזה יהיה טוב אם אני יאכל נגיד פיתה ובננה או פרי ואז יישתה את האבקה או שקודם את האבקה ואז את הפיתה ובננה או פרי??

ושאלה שניה מה עדיף סוכר ענבים או פיתה במה יש יותר פחמימות? תודה לעונים...

meirz15
09-09-07, 15:20
נו מה בבקשה מישהו פה שיעזור לי קצת מישהו עם יידע אני פשוט לא מבין בבקשה תעזרו לי...

meirz15
09-09-07, 16:46
מישהו פליזזז?