PDA

צפה בגרסא המלאה : יש לי בעיה שאולי משהו יוכל לעזור לי

asi
09-09-06, 02:37
אני רוצה לפתח גוףף גוף יענו ממש יפה עכשיו
קורא לי הרבה פעמים שאין לי חשק להתאמן וזהה
אני אומר מחר ומחר וזה ויש תקופות שאני מתאמן
זה גם לכם קוראאאאא איך אפשר להתגבר על זה אפשר כמה טיפים?
טובים שיעזרו לי תודהה

Red_Hot
09-09-06, 22:38
פשוט תלך למכון ואחרי הסט השני כבר יהיה לך חשק. אני כמעט תמיד מכריח את עצמי להתחיל אימון ואחרי 2-3 סטים אני כבר כולי עמוק בתוך האימון ואפילו שריפה לא תפסיק את האימון שלי.

אה ותריגע עם ה "אאאא" וה "הההה" אחרי מילא שמסתיימת ב-א' או ה'. זה מעצבן.

Tnavon
09-09-06, 23:07
גם לי זה קורה לפעמים חוסר עקביות שלא באלי וזה אבל אני מכריח את עצמי
ולא קרה לי פעם אחת שהכרחתי את עצמי ללכת והתבאסתי
כמו שרד הוט אומר אחרי הסט השני שלישי מתמכרים

Efi eLi
09-09-06, 23:19
אחי תקרא מאמרים באתר על מוטיבציה...זה מה זה עוזר לי מאוד עזר ואם לא היתה לי דלקת לא הייתי מוותר על שום אימון!

sojgoon
10-09-06, 00:14
אחי תקרא מאמרים באתר על מוטיבציה...זה מה זה עוזר לי מאוד עזר ואם לא היתה לי דלקת לא הייתי מוותר על שום אימון!

ואז נראה איך היית מתאמן אחרי זה \=

AVI-הנוקם
10-09-06, 15:46
וי היה לי הרבה כך את עצמך ביידים

אני מה שהחזיר אותי למסלול זה שקניתי חלבון ואמרתי לעצמי יאלה יאלה וזה זה מה שהחזיר אותי למוטיבציה חח כי תכסף לא סתם שילמתי

Efi eLi
10-09-06, 17:28
ואז נראה איך היית מתאמן אחרי זה \=
לא הבנתי...מה כוונתך?

ShaI^MymoN
10-09-06, 18:15
כנראה שאתה לא רוצה מספיק אחי ,
עדיף למי שלא אוהב מכון או לא אוהב להתאמן וכדומה לא ללכת בכלל אתה סתם תגרום לעצמך לשנוא את זה לטווח הרחוק מי שלא אוהב תענף עדיף לו לפרוש ממנו כי זה ענף "עצוב" מאוד מהרבה סיבות שאין לי כוח לדבר עליהם תשאלו את מי שמתחרה ואת מי שבאמת משקיע זה ענף רק למי שבאמת אוהב אותו זה ענף שדורש הרבה כסף הרבה התמדה הרבה כוח רצון הרבה סבל זה ענף שיגרום לך לא לאכול מה שתרצה מתי שתרצה חחח
ועכשיו אחרי שהורדתי לך כל החשק מהאימונים תעשה תחושבים שלך אם אתה אוהב תענף תלך בכל הכוח תתן בראש ואל תעשה חשבון תלך למכון ותשקיע ואם אתה קצת חושב שלא תצליח לעמוד בזה תפרוש עכשיו לפני שיהיה מאוחר מדי..

Nimrod
10-09-06, 20:21
בואנה איזה אנשים..
אני כל היוםםם מחכה למכון!! זה יום כיף מלשבת עם חברים וידידות בים יותר כיף לי מהכול..
אם כמה שהיית מתאמן יותר ככה היה יותר תוצאות רוני קולמן היה יותר קטן ממני...
אני כל השבוע רק חושב על האימונים זה הכיף שלי בחיים.

surfface
10-09-06, 20:53
גם אני כמוך , רק חושב על מכשיר שאני עומד לעמוד יותר משקל

Yoshi-Moto
10-09-06, 21:29
אני אישית יום יום מחכה לאימון הבא אני לא יודע איך קורא לכם שאין לכם כח להתאמן...
אבל נראה לי שאם תקרא את הפרק על מוטיבציה באתר אתה תושפע