PDA

צפה בגרסא המלאה : כמה עצות אנשים!

The Rock
09-09-07, 16:32
מה אנשים כבר הרבה זמן לא הייתי פה ולא הגבתי לא התעניינתי אבל לומר שהצבא הרס אותי!
אז בקיצור אני יספר...
אני בתפקיד בצבא שבו אין מצב שאתה יכול להתאמן למרות שבבסיס שלי יש חדר כושר בגודל הסנטראל פארק בארה"ב...בקיצור התפקיד שלי הוא טכנאי מטוסים אתם בטח זוכרים ובמזל טוב גם יצאתי משם על רפואי!...אחרי כימעט שנה נטולת אימונים עלייה ב8 אחוז שומן ותאבון של 5 אנשים במסה אני מתחיל לחזור...
בקיצור לא משנה
ועכשיו השאלה שלי אם כדאי לעשות לייזר כי אני שעיר רצח ויש לי שערות בשיניים כבר...?
הרבה חברים שלי אמרו שזה כואב ולא כאי..יש מישהו שעשה פה לייזר ויודע איך זה אם זה עוזר כמה זה עלה איפה עשיתם וכו'..
כל עצה והמלצה תתקבל בברכה!!!

Mazoz3
09-09-07, 16:44
חח אחי מה הקשר בין הפתיחה לבין השאלה :0 ?
בכל מקרה תעשה שעווה, שמעתי לייזר לא שווה תכסף.

Coleman
09-09-07, 20:31
מה אנשים כבר הרבה זמן לא הייתי פה ולא הגבתי לא התעניינתי אבל לומר שהצבא הרס אותי!
אז בקיצור אני יספר...
אני בתפקיד בצבא שבו אין מצב שאתה יכול להתאמן למרות שבבסיס שלי יש חדר כושר בגודל הסנטראל פארק בארה"ב...בקיצור התפקיד שלי הוא טכנאי מטוסים אתם בטח זוכרים ובמזל טוב גם יצאתי משם על רפואי!...אחרי כימעט שנה נטולת אימונים עלייה ב8 אחוז שומן ותאבון של 5 אנשים במסה אני מתחיל לחזור...
בקיצור לא משנה
ועכשיו השאלה שלי אם כדאי לעשות לייזר כי אני שעיר רצח ויש לי שערות בשיניים כבר...?
הרבה חברים שלי אמרו שזה כואב ולא כאי..יש מישהו שעשה פה לייזר ויודע איך זה אם זה עוזר כמה זה עלה איפה עשיתם וכו'..
כל עצה והמלצה תתקבל בברכה!!!
אחי בוא אני יגיד לך דבר כזה...לייזר זה דבר כואב ואני יודע לא מניסיון אלא מחברים ואנשים יותר בוגרים ממני שעוברים את זה...ועוד תחשוב שהשיעור לא יעבור לך תוך טיפול אחד אלא אולי אחרי 20 וגם אז יש שאומרים שזה חוזר לצמוח מתישהו... הבעיה עם הלייזר זה שאין תוצאות ומחקרים ארוכי טווח כי הדהבר הזה קיים רק איזה 10 שנים אז הצעה שלי - אם באדיבילדרים מקצועיים עושים שעווה ומורידים עם סכינים ולא עושים לייזר אז כנראה יש לזה סיבה

בהצלחה אחיקו :)