PDA

צפה בגרסא המלאה : סקר : תדירות עם בחורות מאז האימונים

Desperado
09-09-07, 21:42
אני מדבר כאן על החברה הרציניים שנתנו הרבה מזמנם והשקיעו מלא זמן
וראו תוצאות רציניות ומי כמובן מי שמתאמן יותר משנה ככה רציני
פשוט אני רוצה לדעת איך הולך לכם ביחד

look
09-09-07, 21:43
מה תדירות ?
כמה אני מזיין או כמה אני רואה את חברה שלי מאז שהאימונים נהיו סקסיים יותר ?

Daniel-Barak
09-09-07, 21:44
למה אתה מתכוון? תסביר קצת יותר?
אתה מתכוון לסטייל של לוותר על להיות עם מישהי בגלל מכון?

blinki
שתיים שלוש בחורות ביום,תלוי אם יש אימון

SmaMMiT
:shok1: :shok1: :shok1:

zidan
09-09-07, 21:47
15 פעמים ביום,כולל פעם בין הבנץ' פרס לפלייס,ואם אני במאסה אז עוד פעם בין דד ליפט לבנט אובר

look
09-09-07, 21:48
15 פעמים ביום,כולל פעם בין הבנץ' פרס לפלייס,ואם אני במאסה אז עוד פעם בין דד ליפט לבנט אובר
אחיייייי דיי הבולבול זה שריר קטן 12 בחורות ביום גג אחי.. ו150 גרם סוכר ענבים מיד אחר כך.

Desperado
09-09-07, 21:55
חחחחח אני מתכוון כאילו בחורות יותר אהבו את ה"לוק" החדש שלכם או לא אהבו

NSH
09-09-07, 21:56
מחמאות יש, כן.
אבל זיונים אתה תשיג רק אם יש לך פה ואתה יודע איך לדבר.

look
09-09-07, 21:56
אהבו רצח אחי.. אני נראה כמו דובון קוטב..
כמובן שפעם נראתי כמו עץ דובדבן אבל עכשיו יותר מאסיבי מפעם וזה יושב בול.

Troya
09-09-07, 21:57
מחמאות יש, כן.
גם זין גדול עוזר...

דנדין
10-09-07, 09:48
זה משפר תזוגיות יש יותר ביטחון ללכת עם הבת זוג והיא יותר נהנית ללכת איתך.. אבל סך הכל הכל בולשיט מי שפוליטיקאי טוב ויודע לדבר תוקף הכי הרבה... וזה בדוק..

Gil-G
10-09-07, 10:02
הסוד הוא לא בגוף אלא בפה

אליאב קרייסלר
10-09-07, 10:30

אין בחורה שלא תתלהב ותאהב את זה כל בחורה (לא ילדה) תרצה שיהיה לה גבר עם גוף טוב ושרירי במיטה אלא אם כן זה ילדות קטנות בתולות שלא מבינות כלום מהחיים שלהן בסקס ולא יודעות מה הן רוצות מהחיים שלהן

מחמאות יש, כן.

ברור אבל להיות ולהיראות כמו באדיבילדר (אני מדבר על באדיבילדר חטוב לא מישהו 900 קילו באוף סיזון עם 30 אחוז שומן) זה פותח לך מלא מלא מלאמלאמלאמלא דלתות

angrymofo
10-09-07, 11:02
אין בחורה שלא תתלהב ותאהב את זה כל בחורה (לא ילדה) תרצה שיהיה לה גבר עם גוף טוב ושרירי במיטה אלא אם כן זה ילדות קטנות בתולות שלא מבינות כלום מהחיים שלהן בסקס ולא יודעות מה הן רוצות מהחיים שלהן

ברור אבל להיות ולהיראות כמו באדיבילדר (אני מדבר על באדיבילדר חטוב לא מישהו 900 קילו באוף סיזון עם 30 אחוז שומן) זה פותח לך מלא מלא מלאמלאמלאמלא דלתות
זה לא פותח שום דלתות. זה פשוט (לרוב האנשים) מאלה מאד את הביטחון העצמי, וככה יותר קל לל להתחיל עם בחורות ולהצליח. יכול להיות מישהו מכוער טילים אבל עם בטחון עצמי וילך לו אותו דבר.

Night_Wolf
10-09-07, 12:28
פיתוח גוף זאת שגרה יומית אחי,אם אתה אוהב אותה אין סיבה שתשנה או תפסיק לעשות אותה בגלל בחורה..בחורות יש מלא תמיד תהיה מישהי שתיגעל מזה ותמיד תהיה מישהו שתואהב את זה..
מישהי שהייתי איתי בקשר בפעם האחרונה כל היום הייתה ממששת לי את הבייספס ואומרת "שיא גלעד תעשה רגע שריר ביד אני רוצה להרגיש" ואחרת הייתה ואומרת "לא בא לך להפסיק לשתות את הכימיכלים האלו אם חלב" :mellow:

סוליקו
10-09-07, 12:37
ואלה לפני האימונים היה לי יותר סיכוי
עם האימונים כל מה שחשבתי עליו זה רק האימונים

אליאב קרייסלר
10-09-07, 13:11
זה לא פותח שום דלתות. זה פשוט (לרוב האנשים) מאלה מאד את הביטחון העצמי, וככה יותר קל לל להתחיל עם בחורות ולהצליח. יכול להיות מישהו מכוער טילים אבל עם בטחון עצמי וילך לו אותו דבר.

יכול להיות שילך לו אותו דבר אבל מה שמושך בהתחלה זה המראה החיצוני גם בנאדם עם הביטחון הכי מופרז בעולם אם הוא יהיה מכוער אף אחת לא תרצה להתחיל לנהל איתו שיחה אפילו
חוץ מזה שאני לא יודע איך אתה נראה אז אני לא יכול לשפוט אבל לי בכל אופן ניגשות מלא בחורות בגלל הגוף......

חחחחחחחח דרך אגב גלעד זה מזכיר לי שהלכנו בקניון נתניה אנשים ראו אותי יצאו להם העיניים פתאום גלעד עבר אחריי אנשים קיבלו שוק שם נפטרו על המקום מהמסה של החוצן האנאבולי הזה

Night_Wolf
10-09-07, 13:51
יכול להיות שילך לו אותו דבר אבל מה שמושך בהתחלה זה המראה החיצוני גם בנאדם עם הביטחון הכי מופרז בעולם אם הוא יהיה מכוער אף אחת לא תרצה להתחיל לנהל איתו שיחה אפילו
חוץ מזה שאני לא יודע איך אתה נראה אז אני לא יכול לשפוט אבל לי בכל אופן ניגשות מלא בחורות בגלל הגוף......

חחחחחחחח דרך אגב גלעד זה מזכיר לי שהלכנו בקניון נתניה אנשים ראו אותי יצאו להם העיניים פתאום גלעד עבר אחריי אנשים קיבלו שוק שם נפטרו על המקום מהמסה של החוצן האנאבולי הזה

חחחחחחחחחחחחחח וזה שחסלנו כל אחד 2 חטיפי חלבון ב חצי דקה וכולם מסתכלים ואומרים מאיפה יש להם כוח ללעוס את זה :sbb4: :boxing: היום עוד מנה:boxing: חחחחח
אחרי ראש השנה אני מתחיל ואז תיראה מזה לעלות במסה ידידי היקר והאנאבולי:)

Dino Psaras
10-09-07, 13:53
זה פותח לך מלא מלא מלאמלאמלאמלא דלתות

זה פותח דברים אחרים :wiggle:

Dino Psaras
10-09-07, 13:54

על איזה סיכויים אתה מדבר? תראה איך אתה נראה אח שלי..

Meir787
10-09-07, 13:55

חחחחחחחחחח ככה זה כשעובר מישהו עם יד 50 באמצע קניון :sbb4:
שפיץ אתה גלעד :boxing: :boxing:

eyalamzleg
10-09-07, 15:44
אישית חברה שלי אומרת שאני שמן[12%] ושהיא ממליצה שאני יתחיל חיטוב[כן בטח... עד 86 קילו:d לא מתחיל שום דבר חעחע]

dstyle
10-09-07, 16:43
זידאן אחי יותר מדי סטים לזין!תוריד

Sugarzaza
10-09-07, 17:19
חחחחח כל כך נכון

אתה עוד לא מקפיד על תזונה.. עם תזונה זה בכלל מעסיק אותך אחושרמוטה

toxicity
10-09-07, 17:23
חחחחח כל כך נכון