PDA

צפה בגרסא המלאה : גיבוש טייס

ycccp
10-09-07, 13:54
חברה מישהוא יכול להביא לי תוכנית אימונים אינטנסיבית שתכין אותי 100אחוז ואף יותר לגיבוש שיערך ב9בחודש הבא ובנוסף לזה תוכלו לציין מטרה שאליה אני ישאף(נגיד לדוגמא אתם אומרים לעשות שכיבות סמיכה-עז תגדירו לי את המטרה של כמה שכיבות סמיכה אני יצטרך לעשות שבוע לפני נגיד)

-venom-
10-09-07, 14:01
חברה מישהוא יכול להביא לי תוכנית אימונים אינטנסיבית שתכין אותי 100אחוז ואף יותר לגיבוש שיערך ב9בחודש הבא ובנוסף לזה תוכלו לציין מטרה שאליה אני ישאף(נגיד לדוגמא אתם אומרים לעשות שכיבות סמיכה-עז תגדירו לי את המטרה של כמה שכיבות סמיכה אני יצטרך לעשות שבוע לפני נגיד)

ב-9 לחודש הבא? :| מה ת'עושה פה? צא החוצה תתחיל לרוץ כמו מטורף.. בטח יש שם מסעות של 30 ק"מ..

וסגור כל יום לפחות 400 כפיפות בטן ושכיבות סמיכה..

Danzig
10-09-07, 14:27
אין שום תכנית אימונים חוץ מכושר קרבי, זתומרת אימוני סיבולת ארוכים ומפרכים, הרבה שכיבות שמיכה וכו', פשוט תצא ותרוץ, צריך להיות בעקרון חזק מאוד מנטאלית, פיזית בא אחרי.

ycccp
10-09-07, 15:34
מנטלית זה בקטנה פיזית אני צמריך לשרוד
השאלה חשבתי לעשות יום כח +2000(חדר כושר)
ויום ריצה 4000+שכיבות סמיכה ומתח

VoRteX
10-09-07, 15:51
ב-9 לחודש הבא? :| מה ת'עושה פה? צא החוצה תתחיל לרוץ כמו מטורף.. בטח יש שם מסעות של 30 ק"מ..

וסגור כל יום לפחות 400 כפיפות בטן ושכיבות סמיכה..

איזה מסע 30 ק"מ? בגיבוש הכי קשה אין את זה, אתה רוצה שחניכים יתחילו למות בהם אמצע המסע?

בכלל גיבוש טייס הוא לא גיבוש פיזי כל-כך, למרות שהוא גיבוש די ארוך, החשיבות הפיזית לא גבוהה כל-כך.