PDA

צפה בגרסא המלאה : Strength Training

Logout
13-09-07, 11:53
מצאתי סירטון שהכותרת שלו זה Strength Training
מישהוא יכול להסביר לי בערך מה הוא רוצה להגיד? כי הוא מדבר אנגלית ואני עוד לא ממש מבין כל מילה שלו..אז קשה לי לעקוב...נראה דיי נחמד...אבל נראה לי מסוכן חח
http://www.youtube.com/watch?v=bNqZZ98fjEM&mode=related&search=

Yoshi-Moto
13-09-07, 11:58
חחח זה 9 דקות מה אתה צוחק? :|

Logout
13-09-07, 12:00
חחח זה 9 דקות מה אתה צוחק? :|
חח את העיקרון אחי....חוץ מזה לא שמתי לב שזה 9 דקות חח..היסתכלתי על הסירטון פשוט XD

Yoshi-Moto
13-09-07, 12:02
הוא מסביר שם על התרגילים.

לפי דעתי סתם מסוכן וגורם לפציעות.. הייתי מוותר.

VoRteX
13-09-07, 12:02
אני לא הייתי ממליץ לך לעשות את מה שהוא עושה בסירטון שלו אלא אם כן אתה רוצה למות צעיר.
בכל מקרה אני חושב שהוא ברמה הבסיסית מתכוון לכך שהוא עובד בחזרות מהירות בכח מתפרץ בשביל עבודה על הסיבים המהירים.

megashape
13-09-07, 12:03
הוא מסביר שם על התרגילים.

לפי דעתי סתם מסוכן וגורם לפציעות.. הייתי מוותר.
ולא רק זה, כאילו WTF מי יעשה את הדברים האלה במכון, הוא נראה כמו משוגע כשהוא עושה את הקפיצות האלה :unsure:

Logout
13-09-07, 12:06
אני לא הייתי ממליץ לך לעשות את מה שהוא עושה בסירטון שלו אלא אם כן אתה רוצה למות צעיר.
בכל מקרה אני חושב שהוא ברמה הבסיסית מתכוון לכך שהוא עובד בחזרות מהירות בכח מתפרץ בשביל עבודה על הסיבים המהירים.
כוח מיתפרץ...זה אחד הדברים המעניינים! יש מצב לאיזה מאמר בנושא? (עיברית חח)

Bullet
הוא בכלל לא מספיק חזק כדי לעבוד על פליומטריקה

Bodybuilder
פוואר סקוואט LOL

60 קילו,סיפור עצוב :closedeyes:

Logout
13-09-07, 12:09
הוא בכלל לא מספיק חזק כדי לעבוד על פליומטריקה
חח תסביר.........:blush: :flowers:

Bullet
13-09-07, 12:11
זה לא משתלם לך לעבוד על פליומטריקס אם אין לך בכלל כוח. קודם שילמד לגייס יחידות מוטוריות, ורק אח"כ יעבוד על plyometrics.

וד"א, מה שהוא עושה זה לא בדיוק כוח מתפרץ, זה פשוט שיפור היכולת של השריר לאגור אנרגיה אלסטית בשלב האקסצנטרי ואז לשחרר אותה בשלב הקונצנטרי.

Bodybuilder
13-09-07, 12:12
זה לא משתלם לך לעבוד על פליומטריקס אם אין לך בכלל כוח. קודם שילמד לגייס יחידות מוטוריות, ורק אח"כ יעבוד על plyometrics.

וד"א, מה שהוא עושה זה לא בדיוק כוח מתפרץ, זה פשוט שיפור היכולת של השריר לאגור אנרגיה אלסטית בשלב האקסצנטרי ואז לשחרר אותה בשלב הקונצנטרי.

+1+1+1

Yoshi-Moto
13-09-07, 12:13
בתכלס אני לא בטוח שהמאמן יסכים לך לעשות את זה.

אצלנו בעל המכון הרבה זמן בתוך המכון, אם הוא רואה אותי עושה שטות כזו הוא מעיף אותי חח הוא מפחד שתפצע, האחריות עליו.

Logout
13-09-07, 12:17
בתכלס אני לא בטוח שהמאמן יסכים לך לעשות את זה.

אצלנו בעל המכון הרבה זמן בתוך המכון, אם הוא רואה אותי עושה שטות כזו הוא מעיף אותי חח הוא מפחד שתפצע, האחריות עליו.
חחח את הדברים בסירטון אני לא מיתכוון לנסות..אני פשוט רוצה לבין מה הרעיון שבזה...ובולט אתה יכול להסביר לי מה זה פליומטריקה? או להביא מאמר?

חח בבקשה אם מישהוא יכול להביא לי מאמר על כוח מיתפרץ אני אודה לו מאד...(חח ומוניטין)

Yoshi-Moto
13-09-07, 12:21
http://www.google.co.il/search?hl=iw&q=plyometrics&btnG=%D7%97%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A9+%D7%91-Google&meta=

רק לרשום וללחוץ חפש.

Plyometrics is a type of exercise that uses explosive movements to develop muscular power, the ability to generate a large amount of force quickly. It may be used, for example, to improve the effectiveness of a boxer's punch, or to quicken the throwing ability of a baseball pitcher. Plyometric training acts on both the musculotendinous and neurological levels to increase an athlete's power output without necessarily increasing their maximum strength output.

הנה ההגדרה, אם צריך תרגום תגיד.

Logout
13-09-07, 12:23
http://www.google.co.il/search?hl=iw&q=plyometrics&btnG=%D7%97%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A9+%D7%91-Google&meta=

רק לרשום וללחוץ חפש.
חח אם היה לי קשה להבין את הסירטון נראה לך שאני יבין את המאמרים באנגלית ?XD :(

Yoshi-Moto
13-09-07, 12:32
טוב אני אתרגם...

פליומטריקה זה סוג תרגיל שבו משתמשים תנועות מתפרצות במטרה לעלייה בכוח השריר, היכולת לגייס כמות גדולה של כוח במהירות. זה יכול להיות משומש לדוגמא כדי לשפר את תנועת האגרוף של מתאגרפים, או לשיפור הזריקה של שחקן בייסבול.

בשורה האחרונה יש 2 מילים שהם מושגים מסובכים שאני לא יודע אותם, אבל אפשר להבין +-:

אימוני פליומטריקה ברמה הx וברמה הy משפרת את תפוקת כוח האתלט מבלי צורך לשפר את העוצמה המקסימלית שלהם.
(x וy זה המושגים שלא הבנתי)

Logout
13-09-07, 12:56
טוב אני אתרגם...

פליומטריקה זה סוג תרגיל שבו משתמשים תנועות מתפרצות במטרה לעלייה בכוח השריר, היכולת לגייס כמות גדולה של כוח במהירות. זה יכול להיות משומש לדוגמא כדי לשפר את תנועת האגרוף של מתאגרפים, או לשיפור הזריקה של שחקן בייסבול.

בשורה האחרונה יש 2 מילים שהם מושגים מסובכים שאני לא יודע אותם, אבל אפשר להבין +-:

אימוני פליומטריקה ברמה הx וברמה הy משפרת את תפוקת כוח האתלט מבלי צורך לשפר את העוצמה המקסימלית שלהם.
תודה אחי!

xZiPeR
13-09-07, 17:29
טוב אני אתרגם...

אממ .. לא בדיוק :
"אימוני פליומטריקה עובדים גם על הרמה הx וגם על הרמה הy ...
ולדעתי x = הרמה השרירית (למעשה בונה את השריר עצמו - היפרטרופיה).
וy = הרמה העצבית (למעשה משפר את יחידות הגיוס וכו' ..)
אבל האנגלית שלי לא משו .. :P