PDA

צפה בגרסא המלאה : קליפ מדהים

arbel2
13-09-07, 18:26
תודה לגלעד ששלח לי אותו
http://www.youtube.com/watch?v=_p4RQCnbEc8&NR=1

Night_Wolf
13-09-07, 18:38
בבקשה אח ענק:boxing:
אני תמיד שמח לראות את הקליפים האלה 200 פעם ביום ולהגיד לעצמי כמה שאני שמח שאני עסוק בספורט הזה ולעולם לא מוותר:) מחזק לעצמי את המוטיבציה כל פעם מחדש:sbb4:

בקיצור מר אולימפיה של 2007 הוא?מה דעתכם?מה דעתך ארבל?

Team cutler! or Team coleman!

?:sbb4:

Shady's_Soldier
13-09-07, 18:43
תודה רבה לשניכם על הקליפ =]
ובנוגע למה ששאלת גלעד, אני הייתי בעד ג'י, אבל אחרי הודעת הפרישה של רוני, אני בהחלט מקווה שהוא יזכה לפרישה מכובדת לאחר שיזכה שוב (אפילו שגם אם יפסיד, עדיין תיזקף לזכותו קריירה מפוארת ומלאת נצחונות).

Yoshi-Moto
13-09-07, 18:44
No slaming the weights.
חחח

ההתחלה מאוד יפה.
סרטוני אימונים יותא יפים בלי מוזיקה, שומעים אותו מתאמן, שומעים את המשקולות ואת הברזלים זזים.... נשמע טוב יותר.

Night_Wolf
13-09-07, 18:48
תודה רבה לשניכם על הקליפ =]
ובנוגע למה ששאלת גלעד, אני הייתי בעד ג'י, אבל אחרי הודעת הפרישה של רוני, אני בהחלט מקווה שהוא יזכה לפרישה מכובדת לאחר שיזכה שוב (אפילו שגם אם יפסיד, עדיין תיזקף לזכותו קריירה מפוארת ומלאת נצחונות).

צודק אחי,אבל אני לא מאמין שהשופטים של אולימפיה יתיחסו לקטע הרגשי של הפרישה ברצינות בכל זאת זאתי תחרות הכי מקצועית בעולם והשנה בהחלט הולך להיות חם!
מה שכן..אני בטוח שידגישו את העובדה שרוני פורש באירוע יתנו לו לנאום או משהו כזה חחח
בכל מקרה אנחנו מתכננים כל החבר'ה החולונים לשבת על צ'יט מול אולימפיה שבן דוד של ארבל ירון צריך לדאוג לנו לזה אחרת אנחנו פשוט נאלץ לבדוק אם הבוקסים של גלעד חזקים ואם כמה מהם צריך כדי לחסל מישהו או לגרום לו חוסר הכרה...:sbb4: :unsure:

Antonator1
13-09-07, 18:53
צודק אחי,אבל אני לא מאמין שהשופטים של אולימפיה יתיחסו לקטע הרגשי של הפרישה ברצינות בכל זאת זאתי תחרות הכי מקצועית בעולם והשנה בהחלט הולך להיות חם!
מה שכן..אני בטוח שידגישו את העובדה שרוני פורש באירוע יתנו לו לנאום או משהו כזה חחח
בכל מקרה אנחנו מתכננים כל החבר'ה החולונים לשבת על צ'יט מול אולימפיה שבן דוד של ארבל ירון צריך לדאוג לנו לזה אחרת אנחנו פשוט נאלץ לבדוק אם הבוקסים של גלעד חזקים ואם כמה מהם צריך כדי לחסל מישהו או לגרום לו חוסר הכרה...:sbb4: :unsure:
גם אני בדיוק חשבתי על זה שיש המון גורמים "פוליטיים" ורגשיים שמשפיעים על הזכייה באולימפיה, אבל כל הקטע שייתנו לו יתרון רק בגלל הפרישה פשוט לא מסתדר לי.

Night_Wolf
13-09-07, 18:57
גם אני בדיוק חשבתי על זה שיש המון גורמים "פוליטיים" ורגשיים שמשפיעים על הזכייה באולימפיה, אבל כל הקטע שייתנו לו יתרון רק בגלל הפרישה פשוט לא מסתדר לי.

זה בסדר אחי,אתה יכול להגיד שזה דוחה מגעיל ולא ספורטיבי אני מאשר:sbb4:

Shady's_Soldier
13-09-07, 19:00
אתה צודק, השופטים כנראה לא ממש יתיחסו לזה, אבל הקהל בטוח יתייחס ויכול להיות שהשופטים יתייחסו לדעת הקהל, בכל מיקרה, מר אולימפיה השנה תיהיה תחרות מותחת ותשאיר אותנו קוצצי ציפורניים. ועל צ'יט אין מה לדבר, בדיוק התחלתי חיטוב ארוך ולא הולך לדפוק אותו :P

Yoshi-Moto
13-09-07, 19:02
גלעד איך אתם רואים את התחרות?
אינטרנט? ערוץ כלשהו בטלויזיה?

Night_Wolf
13-09-07, 19:09
גלעד איך אתם רואים את התחרות?
אינטרנט? ערוץ כלשהו בטלויזיה?

אני חושב שאפשר להזמין את זה באינטרנט אחי תמורת כסף...עכשיו יש קומבינה כזאת אם הכבלים שיראו בטלויזיה מה שרואים במחשב אם המחשב והטלויזיה קרובים אחד לשני אני ועוד חבר ראינו ככה מלא סרטים בעבר ...אז אותו עקרון

PcGunMan
13-09-07, 19:24
סרטון אחד היפים תודה!:jockey:
מישהו יודע איך קוראים לשיר?:jockey:

arbel2
13-09-07, 19:44
סרטון אחד היפים תודה!:jockey:
מישהו יודע איך קוראים לשיר?:jockey:
POD-PAYABLE ON DEATH

Troya
13-09-07, 19:57
^^
Going in Blind by P.O.D

PcGunMan
13-09-07, 20:04
POD-PAYABLE ON DEATH
תודה אחי:jockey:

מישהו יכול להיות נחמד ולשים לינק לשיר? אני לא מצליח להוריד אותו

Coleman
13-09-07, 21:53
ואאאאאאאאאא איזה מטורף ההאק סקוואט הזהההה :x
מר אולימפיה 2007 נקודה :x

xLaes
14-09-07, 10:00
אחלה קליפ.

m4a1
14-09-07, 10:58
וואוו קליפ אחד החזקים אחויייה...
כוסעמק איך זה הגיוני שלא משדרים תחרות כל כך יוקרתית באיזה E S P N או משו?

Yoshi-Moto
14-09-07, 11:00
וואוו קליפ אחד החזקים אחויייה...
כוסעמק איך זה הגיוני שלא משדרים תחרות כל כך יוקרתית באיזה E S P N או משו?
גם מודיאל זה יוקרתי, איך לא משדרים?
הם עושים על זה כסף, זה בתשלום...