PDA

צפה בגרסא המלאה : Lol!!! כתבההה מצחייקהה!!! (ביטול טיולים שנתיים)

Desert-eagle
06-11-06, 20:51
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3324598,00.html

חחחחחח המשפט שהכי הרג אותי בכתבה:

במשרד החינוך, כאמור, לא מתכוונים להיענות לדרישה של פורום ההורים ומבטיחים שגם השנה יוכלו התלמידים לשיר "לטיול יצאנו, כלנית מצאנו".

יותר נכון: "לטיול יצאנו, את הראש דפקנו, נרגילה פתחנו"

Psychopath
06-11-06, 21:03
טחחחחחחח נראה אותם.
דוגרי זה נכון.הביצפר שלי עוד נחשב ביצפר טוב שמקנה ערכים וכל זה אבל מי שראה מה הלך אצלנו בטיול השנתי פיייייייייייייייי נרגילות סיגריות בחדרים היה לנו כמה ליקרים טובים והבנות ישנו עם הבנים אני ישנתי עם שתיי בנות היה כיףףףףףףףףףףף

בסוף תפסו את הבנים בחדר של הבנות והכריחו אותנו לעמוד בקור, עכשיו מזה קור, היינו ברמת הגולן בשיא הקפוא ב1 בלילה וחלק היו עם גופיות וכמה בנות בכו קיצר מטורף..
דוגרי ההורים צודקים האמת שכחתי אפילו איפה הייינו אימא שלי אמרה לי שזה היה ברמת הגולן לא חושב שהטיול מקנה איזשהם ערכים.. לפחות לי זה לא הקנה.

לא יבטלו את הטיולים, אולי יביאו איזה מרצה מפגר שירצה לכל כיתה שעה למה זה חשוב וכו' וכו'.

Tnavon
06-11-06, 21:11
אם הם מבטלים את הטיולים נעשה שביטה ארצית

Antonator1
06-11-06, 21:18
אוי, כמה זכרונות יש לי משלושת הטיולים השנתיים שאליהם יצאתי בחטיבה ובתיכון... לא יודע מאיפה להתחיל.

Tnavon
06-11-06, 21:32
טחחחחחחח נראה אותם.
דוגרי זה נכון.הביצפר שלי עוד נחשב ביצפר טוב שמקנה ערכים וכל זה אבל מי שראה מה הלך אצלנו בטיול השנתי פיייייייייייייייי נרגילות סיגריות בחדרים היה לנו כמה ליקרים טובים והבנות ישנו עם הבנים אני ישנתי עם שתיי בנות היה כיףףףףףףףףףףף

בסוף תפסו את הבנים בחדר של הבנות והכריחו אותנו לעמוד בקור, עכשיו מזה קור, היינו ברמת הגולן בשיא הקפוא ב1 בלילה וחלק היו עם גופיות וכמה בנות בכו קיצר מטורף..
דוגרי ההורים צודקים האמת שכחתי אפילו איפה הייינו אימא שלי אמרה לי שזה היה ברמת הגולן לא חושב שהטיול מקנה איזשהם ערכים.. לפחות לי זה לא הקנה.

לא יבטלו את הטיולים, אולי יביאו איזה מרצה מפגר שירצה לכל כיתה שעה למה זה חשוב וכו' וכו'.
הטיול לא מקנה שום ערכים
הוא גם לא אמור,כל הקטע של הטיול זה בשביל לצאת קצת מהשיגרה ומהאווירה של הלימודים לכמה ימים

Desert-eagle
06-11-06, 21:34
יאללה בואו נהפוךך את האשכול לחוויות מטיולים שנתיים שעברנו.

שהייתי כיתה ח' אני זוכר ב2 בלילה היה אסור לצאת מהחדרים וזה היה אכסנייה כזאת גדולה שהמבנה שלה היה כמו קניוון יעני מבנה רחב וגבוהה ולא ארוך.

בקיצור ב2 בלילה יצאנו אם נפץ הסוכרייה הגדולה ביד, (למי שלא מכיר, סוכרייה לא הקטנות הגדולות זה בגודל של גליל של נייר טואלט ורעש הפיצוץ שלו כמו מטען)

אם 4 כאלה כל אחד אם אחד ביד ומצית ושקט אימים במסדרון של האכסנייה אני אומר לכם הרגשתי אשכרה במבצע בצבא היינו אם קפוצ'ונים על הראש (וואיי נאי לא ישכח את היום הזה) ספרנו אם האצבעות

1,2,3 הדלקנו מהר כל אחד את הסוכרייה (תחשבו מה זה נפץ בגודל גליל אם רעש של מטען חבלה 4 כאלה)

מהר כל אחד זרק לכיוון שונה ורחוק דפקנו ריצה לחדר נעלנו הצמדנו ת'אוזן לדלת,

בום, בום, בום, בום, חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

כל הילדים מכל החדרים התחילו לצאת ולצעוק והבנות התחילו לבכות חשבו שהיה פיגוע במבנה המורים יצאו התחילו לרוץ כל השומרים של האכסנייה נכנסו היה פאניקה אחושרמוטה ורק אנחנו נקרעים מצחוק בחיים אני לא אשכח את זה. אבל עכשיו שהתבגרתי הבנתי שזה היה מעשה מאוד מטופש, ולא יפה
במיוחד במצב של אותה תקופת האינטיפאדה שהיה לחץ בכל מקום.

אם אתם רוצים לדעת לא תפסו אותנו אבל עשו חקירה כל כך ענקית מזל שהיינו 4 חברים וכל אחד גיבה את השני ככה שזה יצא לטובתנו,

כיתה י' אני לא אשכח שהיינו 3 בחדר וכל אחד מאיתנו הביא את זאת שהוא דלוק עליה, וכל הלילה מתחת לשמיכות ביצענו זממנו (לא היה זיון בכל זאת, לא היו קונדומים, חוץ מזה היה הכל מציצות הבאות ביד דחיפות וכו..) אני לא אשכח ת'לילה הזה הפעם הראשונה שמצצה לי מישהי :) זה כמובן אחרי שהשקנו אותם טוב טוב בוודקה רדבול ופינלאנדיות :)

Psychopath
06-11-06, 21:35
הטיול לא מקנה שום ערכים
הוא גם לא אמור,כל הקטע של הטיול זה בשביל לצאת קצת מהשיגרה ומהאווירה של הלימודים לכמה ימים

בטח שהוא אמור ינונז :)
למה מוליכים אותנו שעות ?! למה מדביקים לנו מדריך מקפץ שדואג להסביר לנו מה כל חור ?

Antonator1
06-11-06, 21:38
חכו קצת, עוד מעט גם אני אשתף אתכם בחוויות.

Psychopath
06-11-06, 21:43
חכו קצת, עוד מעט גם אני אשתף אתכם בחוויות.

שם כסף שזה קשור לאלכוהול

slim shady
06-11-06, 23:12
"יש דברים נסתרים לא נבין לא נדע....נעשה גם דברים...שנורית לא תדע"....זה מה שהלך באוטובוס בדרך לאכסנייה...(נורית, סגנית מנהלת שהתלוותה לכתה שלנו)

ד"א....כתבה על עמוד שלם תפסה הכתה שלי שנה שעברה...שילד זרק על איזה ילדה אבן והאידיוט פגע במורה בטעות....המורה התעלף ונהרס לנו כל היום הראשון על בירורים....

חוץ מזה יש למורים פתרונות...כל ערב יש להם איזה משו תרבותי משו.."דיסקו"...."אוהל בדואי"....והתוצאות מדברות בעד עצמן....רק ילדה אחת נכנסה להריון בטיולים שנתיים ב-5 שים האחרונת...:]

Psychopath
06-11-06, 23:21
יאללה בואו נהפוךך את האשכול לחוויות מטיולים שנתיים שעברנו.

שהייתי כיתה ח' אני זוכר ב2 בלילה היה אסור לצאת מהחדרים וזה היה אכסנייה כזאת גדולה שהמבנה שלה היה כמו קניוון יעני מבנה רחב וגבוהה ולא ארוך.

בקיצור ב2 בלילה יצאנו אם נפץ הסוכרייה הגדולה ביד, (למי שלא מכיר, סוכרייה לא הקטנות הגדולות זה בגודל של גליל של נייר טואלט ורעש הפיצוץ שלו כמו מטען)

אם 4 כאלה כל אחד אם אחד ביד ומצית ושקט אימים במסדרון של האכסנייה אני אומר לכם הרגשתי אשכרה במבצע בצבא היינו אם קפוצ'ונים על הראש (וואיי נאי לא ישכח את היום הזה) ספרנו אם האצבעות

1,2,3 הדלקנו מהר כל אחד את הסוכרייה (תחשבו מה זה נפץ בגודל גליל אם רעש של מטען חבלה 4 כאלה)

מהר כל אחד זרק לכיוון שונה ורחוק דפקנו ריצה לחדר נעלנו הצמדנו ת'אוזן לדלת,

בום, בום, בום, בום, חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

כל הילדים מכל החדרים התחילו לצאת ולצעוק והבנות התחילו לבכות חשבו שהיה פיגוע במבנה המורים יצאו התחילו לרוץ כל השומרים של האכסנייה נכנסו היה פאניקה אחושרמוטה ורק אנחנו נקרעים מצחוק בחיים אני לא אשכח את זה. אבל עכשיו שהתבגרתי הבנתי שזה היה מעשה מאוד מטופש, ולא יפה
במיוחד במצב של אותה תקופת האינטיפאדה שהיה לחץ בכל מקום.

אם אתם רוצים לדעת לא תפסו אותנו אבל עשו חקירה כל כך ענקית מזל שהיינו 4 חברים וכל אחד גיבה את השני ככה שזה יצא לטובתנו,

:)

פיי אחי נשמע פיצוץ :)

אצלנו קרו מקרים דומים עם נפצים ועם דברים בוערים שזרקנו וקומה שלישית..
אבל הבעיה שהמורים והמנהלת מתחקרים אותך בצורה מקצועית ויורדים לך לנשמה ובודקים את כולם עד שמוצאים את מי שאשם..

חברים שלי מפגרים נעשות עליהם מניפולציות של התחקורים..
כל עוד אין עדים / הוכחות.. אפילו אם כולם חושבים שזה אתה >> בחיים אל תודה..
זה כמו בחקירה משטרתית... לוחצים עלייך נותניםל ך הרגשה של רשת ביטחון וגורמים לך להודות.
זה אומנם לא משפט, אבל בלי הוכחות/ עדים ברורים בחיים אל תודה בחיים!
ככל שתכחיש יותר ותראה יותר חוזק ככה ירדו ממך.

Desert-eagle
07-11-06, 00:04
פיי אחי נשמע פיצוץ :)

אצלנו קרו מקרים דומים עם נפצים ועם דברים בוערים שזרקנו וקומה שלישית..
אבל הבעיה שהמורים והמנהלת מתחקרים אותך בצורה מקצועית ויורדים לך לנשמה ובודקים את כולם עד שמוצאים את מי שאשם..

חברים שלי מפגרים נעשות עליהם מניפולציות של התחקורים..
כל עוד אין עדים / הוכחות.. אפילו אם כולם חושבים שזה אתה >> בחיים אל תודה..
זה כמו בחקירה משטרתית... לוחצים עלייך נותניםל ך הרגשה של רשת ביטחון וגורמים לך להודות.
זה אומנם לא משפט, אבל בלי הוכחות/ עדים ברורים בחיים אל תודה בחיים!
ככל שתכחיש יותר ותראה יותר חוזק ככה ירדו ממך.

ידוע אחי, ידוע :)

קודם כל לפני שעשינו את כל המהלך אירגנו לעצמנו אליבי אחד לשני.

אנחנו עובדים אם הראש קודם, ואז אם מעשים :)

ran_z
07-11-06, 01:17
צר לי מאוד לאכזב את כולכם אבל טיול שנתי כמו שאני עברתי אף אחד ממכם לא עבר,,,
הטיול השנתי שלי כשההיתי בכיתה י' עם אני זוכר נכון זה היה בשנת 1999 הגיעה לעמוד הראשון של ידיעות אחרונות ומעריב וכמובן לחדשות.

בסופו של הטיול בדרך הבית באוטובוס שאני ההיתי תלינו (כמובן בצחוק) על החלון האחורי דף גדול ובו רשום הצילו חטפו אותנו, בשיא המיקריות הנהג שלנו היה טייס וכל הדרך הוא נסע ממש מהר אפילו בדהירה ההיתי אומר, מה שהוסיף להרגשה כאילו האוטובוס באמת נחטף, כמובן בגלל המצב הרגיש שיש לנו בארץ וכל ההתרעות על כוונה לחטוף חיילים ואזרחים השלט ששמנו לא הצתייר כבדיחה ואנשים לקחו את זה ברצינות ודיווחו למשטרה שכמובן גם היא לקחה את זה ברצינות מאוד!, הוקמו הרבה מחסומים שיצרו פקק אדיר!, ובסוף האוטובוס נעצר הדלת הקידמית והאחורית של האוטובוס נשברו בבום אדיר ולאוטובוס קפצו לוחמי ימ"מ בעלי מסיכות שחורות על הפנים ואקדחים שלופים וטעונים.... חחחחח' המחנכת של הכיתה שלי ישנה באותו זמן והתעוררה למראה אקדח שלוף לה מול הפנים.

בקיצור בילינו הרבה שעות בתחנת המשטרה הקרובה ההינו ילדים ושוחררנו הבית נגד תולה השלט נפתח תיק פלילי. אבל עשינו היסטוריה, כשלמחורת דיווחו על המיקרה בחדשות הבוקר וכמובן הגענו לעמודים הראשונים של עיתוני החדשות תחת הכותרת הצילו חטפו אותנו. :))))

meni32
07-11-06, 01:41
הטיול השנתי שלי כשההיתי בכיתה י' עם אני זוכר נכון זה היה בשנת 1999 הגיעה לעמוד הראשון של ידיעות אחרונות ומעריב וכמובן לחדשות.

בסופו של הטיול בדרך הבית באוטובוס שאני ההיתי תלינו (כמובן בצחוק) על החלון האחורי דף גדול ובו רשום הצילו חטפו אותנו, בשיא המיקריות הנהג שלנו היה טייס וכל הדרך הוא נסע ממש מהר אפילו בדהירה ההיתי אומר, מה שהוסיף להרגשה כאילו האוטובוס באמת נחטף, כמובן בגלל המצב הרגיש שיש לנו בארץ וכל ההתרעות על כוונה לחטוף חיילים ואזרחים השלט ששמנו לא הצתייר כבדיחה ואנשים לקחו את זה ברצינות ודיווחו למשטרה שכמובן גם היא לקחה את זה ברצינות מאוד!, הוקמו הרבה מחסומים שיצרו פקק אדיר!, ובסוף האוטובוס נעצר הדלת הקידמית והאחורית של האוטובוס נשברו בבום אדיר ולאוטובוס קפצו לוחמי ימ"מ בעלי מסיכות שחורות על הפנים ואקדחים שלופים וטעונים.... חחחחח' המחנכת של הכיתה שלי ישנה באותו זמן והתעוררה למראה אקדח שלוף לה מול הפנים.

בקיצור בילינו הרבה שעות בתחנת המשטרה הקרובה ההינו ילדים ושוחררנו הבית נגד תולה השלט נפתח תיק פלילי. אבל עשינו היסטוריה, כשלמחורת דיווחו על המיקרה בחדשות הבוקר וכמובן הגענו לעמודים הראשונים של עיתוני החדשות תחת הכותרת הצילו חטפו אותנו. :))))

חחחחחחח איזה סיפור גדול!

NIRAN
07-11-06, 07:40
חזק!

prosk8
07-11-06, 11:50
בכתה ז היה הכי הרבה צחוקים אבל ממש
החלטנו שאיזה ילד יביא מלאה וודוקות אבל ממש שיספיק לחודש לבן אדם אחד שתיין ממש ששותה 3-4 כוסות אבל לא סתם מ איזה יין ועד ל100אחוז אלכוהול ודלק וכול הירקות בנגים גם כן והכול בקיצר הכול ועוד כן לפחות 250קילוגרם של נפצים הכול וחלקים כדאי לפרק אותם יו היה חזק
קודם כול הרדמנו את המורות אם הרובים האלה שיורים על החיות ועוד הזרקנו להם חומרי הרדמה וכול החומרים אלו מאמא שלי כי היא עובדת בבית חולים מתיי שהוא הלחתי איתה לעבודה וגנבתי את הכול והחברים חיכו מעבר לגדר הרדמנו את המורות הכנסנו אותם לחדר קטן והתחלנו לחגוג יו נפצים זיקוקים וודוקות חבל על הזמן בקיצר כיף ותטיולים של כתה ח לא הלחתי ובגלל שהמקום היה במדבר גרוע וזה אז לא היה משהו חוץ משטויות וט בחצי השנה הבאה אאבל לאח שלי הגדול שהוא עכשיו 25 זרקו שם רימונים ומטעני חבלה לא צוחק אבל בגלל שאני בקשר רע איתו אין פרטים
אבל איף הסיפור חזק אה

HHHEELLBBOOYY
07-11-06, 12:14
חח חטפו אותנווו איזה חזק זההההה

Desert-eagle
07-11-06, 15:02
בכתה ז היה הכי הרבה צחוקים אבל ממש
החלטנו שאיזה ילד יביא מלאה וודוקות אבל ממש שיספיק לחודש לבן אדם אחד שתיין ממש ששותה 3-4 כוסות אבל לא סתם מ איזה יין ועד ל100אחוז אלכוהול ודלק וכול הירקות בנגים גם כן והכול בקיצר הכול ועוד כן לפחות 250קילוגרם של נפצים הכול וחלקים כדאי לפרק אותם יו היה חזק
קודם כול הרדמנו את המורות אם הרובים האלה שיורים על החיות ועוד הזרקנו להם חומרי הרדמה וכול החומרים אלו מאמא שלי כי היא עובדת בבית חולים מתיי שהוא הלחתי איתה לעבודה וגנבתי את הכול והחברים חיכו מעבר לגדר הרדמנו את המורות הכנסנו אותם לחדר קטן והתחלנו לחגוג יו נפצים זיקוקים וודוקות חבל על הזמן בקיצר כיף ותטיולים של כתה ח לא הלחתי ובגלל שהמקום היה במדבר גרוע וזה אז לא היה משהו חוץ משטויות וט בחצי השנה הבאה אאבל לאח שלי הגדול שהוא עכשיו 25 זרקו שם רימונים ומטעני חבלה לא צוחק אבל בגלל שאני בקשר רע איתו אין פרטים
אבל איף הסיפור חזק אה
בטח, ואני דפקתי M-16 מקוצר מצה''ל ויריתי בכל המורות.

Leo
07-11-06, 18:20
כל פוזר בן יומו שחושב שזה מאאאאגניב לא לישון לילה לדפוק נרגילה להבריח וודקה בקרטוני מיץ (מה שעשינו בכיתה ז.......) וכל החרא הזה שהיהנה לו בטיול , זה ממש לא ישנה מה שהם היו עושים אם לא היה טיול והיה יום חופש באמצע השבוע

עצה שלי לכל הואנאביז : אין דבר חרא יותר מלהיות בהנג אובר , בלי שינה , מסריח מעשן יום אחרי האכסנייה במסלולים........

amir harduf
07-11-06, 18:24
החוכמה היא להשאר היחיד הלא שיכור כדי שתוכל להרביץ לכל השיכורים ולזיין את כל השיכורות

Liron
07-11-06, 21:14
רן- אתה אחד המטורפים חחחחחח
בכל מקרה אצלינו אין יותר מדי אתם יודעים קצת בירות סיגריות פוקר וזהו :\ היינו עושים קצת בלאגן אבל הבנו שזה לא משתלם חחח
אבל איכשהו תמיד אני נדפק, אשתו של המורה שלי הייתה בהריון ושיחקנו בדשא כדורגל.. נתתי שפיץ לכדור ויצא לי עקום :| בדיוק לפנים שלה :\\\\\\\\\\

The Iron Man
08-11-06, 16:08

חחחח חזק ביותרררר
חחח אמיר מסכים איתך אין כמו זה! (=

ran_z
08-11-06, 16:10
חחחחחחח אני הרבה דברים אחי אבל שקרן אני לא.

Goldberg
08-11-06, 17:56
החוכמה היא להשאר היחיד הלא שיכור כדי שתוכל להרביץ לכל השיכורים ולזיין את כל השיכורות

אני אתך !
lol
אגב הטיול שנתי שלי עוד חודש וחצי
ואני לא אחד שמשתכר ומעשן מצטער לאכזב אותכם P: אבל בהחלט בטיולים שנתיים שלי לא חסר צחוקים וכייף גם בלי נרגילות מסריחות ווודקה :)