PDA

צפה בגרסא המלאה : קונצנטרי אקצנטרי

GEVER
14-09-07, 23:45
מה אתם אומרים על שיטה כזאת להדגיש את האקצנטרי והקונצנטרי 4 שניות עלייה 4 הורדה וכשאני לא יוכל להעלות ולהוריד לאט לבצע את החזרה מהר וכשאני לא יוכל כבר להעלות מהר אז לעשות חזרות חלקיות

zrizi
15-09-07, 00:16
מה אתם אומרים על שיטה כזאת להדגיש את האקצנטרי והקונצנטרי 4 שניות עלייה 4 הורדה וכשאני לא יוכל להעלות ולהוריד לאט לבצע את החזרה מהר וכשאני לא יוכל כבר להעלות מהר אז לעשות חזרות חלקיות

סתם הגעה לכשל מוגזמת לדעתי אפילו שיש כזאת שיטת אימונים
אתה יכול גם להוסיף עזרה מפרטנר ואז בכלל לקרוע את עצמך

GEVER
15-09-07, 00:27
חחח נו ומה רע בזה? אתה קורע את עצמך אחר כך עושה מנוחה של 72 שעות מקפיד על תזונה טובה והכל סבבה

zrizi
15-09-07, 10:03
זה בדיוק ההבדל בין Fbw לאימונים מפוצלים
התדירות יורדת והעצימות עולה
כל אחד ומה שמתאים לו

GEVER
15-09-07, 10:20
יש לך מאמר במקרה על תוכנית fbw כי פשוט לא מצאתי מאמרים באתר על זה

zrizi
15-09-07, 10:24
יש לך מאמר במקרה על תוכנית fbw כי פשוט לא מצאתי מאמרים באתר על זה

לא אין לי
מה כבר יש לדעת עליה?

GEVER
15-09-07, 10:30
מה העקרונות שעומדים מאחוריה אני פשוט שומע בפורום על התוכנית הזאת ואני בעצמי לא יודע מה זה אומר

zrizi
15-09-07, 10:31
מה העקרונות שעומדים מאחוריה אני פשוט שומע בפורום על התוכנית הזאת ואני בעצמי לא יודע מה זה אומר

http://www.muscletech.com/TRAINING/FULL_BODY_WORKOUT/index.shtml

אימון כל 48 שעות
אימון של כל הגוף בתרגילים מורכבים ( סקוואט דדליפט בנצ בנט אובר מיליטרי)

GEVER
15-09-07, 10:43
והחלוקה היא כמו abc?

bigbit
15-09-07, 10:48
מה תתחיל לספור 4 שניות באמצע סט זה יוציא אותך מריכוז
פשוט תעבוד יותר לאט תשים דגש על האקצנטרי..

Yoshi-Moto
15-09-07, 10:52
מה תתחיל לספור 4 שניות באמצע סט זה יוציא אותך מריכוז
פשוט תעבוד יותר לאט תשים דגש על האקצנטרי..
קראתי את החתימה שלך, תגיד יש לך תעודת מדריך?

Bullet
15-09-07, 10:56
קראתי את החתימה שלך, תגיד יש לך תעודת מדריך?
כנ"ל אותה שאלה אבל מה ז"א מתמחה באנטומיה? אפשר לקחת קורס באנטומיה באוני' ת"א בלי לעשות תואר או משהו כזה?

zrizi
15-09-07, 10:58
והחלוקה היא כמו abc?

לא
כל אימון אתה מאמן את כל הגוף

GEVER
15-09-07, 11:09
לא
כל אימון אתה מאמן את כל הגוף

אבל אם אני לא טועה אין ככה התמקדות בשרירים יותר קטנים למשל אם אתה מאמן כתפיים עושה לחיצת כתפיים כנגד משקולות ומיליטרי פרס אין לך דגש על הכתף הקדמית או על האחורית כי מיליטרי ולחיצת כתפיים זה בעיקר עובד על האמצעית רגליים בכלל מה רק סקוואט ולחיצה זה קצת מידי לא?

Tamir H
15-09-07, 11:14
אבל אם אני לא טועה אין ככה התמקדות בשרירים יותר קטנים למשל אם אתה מאמן כתפיים עושה לחיצת כתפיים כנגד משקולות ומיליטרי פרס אין לך דגש על הכתף הקדמית או על האחורית כי מיליטרי ולחיצת כתפיים זה בעיקר עובד על האמצעית רגליים בכלל מה רק סקוואט ולחיצה זה קצת מידי לא?

זה לא רק שלוש תרגילים יש עוד...
חוץ מזה לא חייבים לעבוד עם מיליון ושתיים תרגילים מבודדים בשביל לגדול בכל הגוף.
אפשר לגדול יפה מאוד בfbw

GEVER
15-09-07, 11:21
ואם רוצים להתמקד בכוח של שרירים קטנים גם?

zrizi
15-09-07, 11:32
מיליטרי עובד גם על התלת ראשי ועל החזה העליון
סקוואט ודדליפט מערבים את כל השרירים ברגליים ואזור המותניים

roysht
15-09-07, 11:33
bigbit- אל תגיד לו סתם להתמקד יותר מדי בשלב האקסצנטרי ולהשקיע בירידה.
Gever- תקשיב לי, אני הסתבכתי עם כל הנושא הזה בחודש-חודשיים האחרונים, כל נושא ה TUT(Time Under Tension( ו TEMPO שזה הקצב של הירידה, ההפסקה, והעלייה. (אקסצנטרי, איזומטרי, קוצנטרי).
איזה יום נתקלתי במאמר שאומר שצריך לכל תרגיל כך וכך שניות של ירידה, עליה וכו'...
המשכתי לקרוא על ה TUT, שכדי לעודד צמיחת שריר צריך שכל סט יהיה בין 30-90 שניות ועוד דברים שהיו בנושא.
ממש השתגעתי עם כל הנושא ולא עליתי בהיקפים בחודשיים האלה.
למה? כי התחלתי לספור שניות, ניסיתי לעבוד לאט מדי, ולמרות שהתייעצתי עם כמה מומחים פה מהפורום כי הנושא ממש שיגע אותי (גל.טי, ארבל ועוד כמה...).
כולם אמרו לי שהקצב האיטי הזה זה שטויות בהתחלה (אני מעריך שאתה מתאמן חדש (נכון?), אם אני אסכם את מה שגל אמר לי בערך, אני אגיד לך שצריך שכל חזרה בסט בסך הכל תיקח 3 שניות, אז לדוגמא עשית 10 חזרות, שהסט יקח 30 שניות.
כששאלתי את ארבל על החזרות האיטיות ולמה זה לא משפיע עלי וכו', הוא לא הרחיב הרבה (כנראה שהיה עסוק :-) ) אבל אם אני אסכם גם את מה שהוא אמר זה שגם, לא צריך לקחת את הנושא כל כך בקיצוניות.
לגוף יש קצב משלו לעבודה, ואתה אמור להרגיש את זה לבד, אתה לא צריך לספור את השניות שאתה מוריד כי זה רק יבלבל אותך... תנסה לעשות לחיצת חזה ולספור מ-100 עד 0 בדילוגים של 2 (100,98 וכו', תראה איך תתבלבל ויהיה קשה לך להשלים סט).
מה שכן אתה צריך לעשות, זה להעלאות את המשקל, ופשוט כשאתה מוריד את המשקל, שתוכל לשלוט עליו, כלומר אל תוריד אותו לאט מדי, ואל תזרוק אותו, פשוט תקח ותעבוד עם משקל שאתה יכול להעלאות ולהוריד באופן שאתה שולט עליו ולא באופן שאתה חייב לזרוק את המשקל כי השריר שלך לא מצליח לעבוד איתו בצורה מצולחת.

GEVER
15-09-07, 11:43
bigbit- אל תגיד לו סתם להתמקד יותר מדי בשלב האקסצנטרי ולהשקיע בירידה.
Gever- תקשיב לי, אני הסתבכתי עם כל הנושא הזה בחודש-חודשיים האחרונים, כל נושא ה TUT(Time Under Tension( ו TEMPO שזה הקצב של הירידה, ההפסקה, והעלייה. (אקסצנטרי, איזומטרי, קוצנטרי).
איזה יום נתקלתי במאמר שאומר שצריך לכל תרגיל כך וכך שניות של ירידה, עליה וכו'...
המשכתי לקרוא על ה TUT, שכדי לעודד צמיחת שריר צריך שכל סט יהיה בין 30-90 שניות ועוד דברים שהיו בנושא.
ממש השתגעתי עם כל הנושא ולא עליתי בהיקפים בחודשיים האלה.
למה? כי התחלתי לספור שניות, ניסיתי לעבוד לאט מדי, ולמרות שהתייעצתי עם כמה מומחים פה מהפורום כי הנושא ממש שיגע אותי (גל.טי, ארבל ועוד כמה...).
כולם אמרו לי שהקצב האיטי הזה זה שטויות בהתחלה (אני מעריך שאתה מתאמן חדש (נכון?), אם אני אסכם את מה שגל אמר לי בערך, אני אגיד לך שצריך שכל חזרה בסט בסך הכל תיקח 3 שניות, אז לדוגמא עשית 10 חזרות, שהסט יקח 30 שניות.
כששאלתי את ארבל על החזרות האיטיות ולמה זה לא משפיע עלי וכו', הוא לא הרחיב הרבה (כנראה שהיה עסוק :-) ) אבל אם אני אסכם גם את מה שהוא אמר זה שגם, לא צריך לקחת את הנושא כל כך בקיצוניות.
לגוף יש קצב משלו לעבודה, ואתה אמור להרגיש את זה לבד, אתה לא צריך לספור את השניות שאתה מוריד כי זה רק יבלבל אותך... תנסה לעשות לחיצת חזה ולספור מ-100 עד 0 בדילוגים של 2 (100,98 וכו', תראה איך תתבלבל ויהיה קשה לך להשלים סט).
מה שכן אתה צריך לעשות, זה להעלאות את המשקל, ופשוט כשאתה מוריד את המשקל, שתוכל לשלוט עליו, כלומר אל תוריד אותו לאט מדי, ואל תזרוק אותו, פשוט תקח ותעבוד עם משקל שאתה יכול להעלאות ולהוריד באופן שאתה שולט עליו ולא באופן שאתה חייב לזרוק את המשקל כי השריר שלך לא מצליח לעבוד איתו בצורה מצולחת.

דרך אגב אני לא מתאמן חדש אלא מתאמן שנתיים במכון

GEVER
15-09-07, 11:46
מיליטרי עובד גם על התלת ראשי ועל החזה העליון
סקוואט ודדליפט מערבים את כל השרירים ברגליים ואזור המותניים

למשל שריר ההמסטרינג עובד בתור סינרגיסט בסקוואט

GEVER
15-09-07, 11:51
סליחה אנטגוניסט לא סינרגיסט

zrizi
15-09-07, 12:48
סליחה אנטגוניסט לא סינרגיסט

סינרגיסט בירך ואנטגוניסט בברך

GEVER
15-09-07, 12:52
אני מדבר על הניתוח של הגוף השלם לא של מפרק מפרק

shikoLM
15-09-07, 12:56
אני מדבר על הניתוח של הגוף השלם לא של מפרק מפרק

אין דבר כזה, ניתוח תנועתי הוא פר מפרק.

zrizi
15-09-07, 13:00
שיקולם איזה תנועה יש בקרסול בסקוואט ודדליפט

m0she
15-09-07, 13:03
plantar flexion

zrizi
15-09-07, 13:11
plantar flexion

תודה
ויש רק dorsi flexion ו plantar flexion בקרסול נכון?

m0she
15-09-07, 13:12
נכון

GEVER
15-09-07, 13:14
אין דבר כזה, ניתוח תנועתי הוא פר מפרק.

למה הכוונה פר מפרק?

m0she
15-09-07, 13:20
אתה בודק בכל מפרק מי הוא האגוניסט, סינרגיסט וכו'.

GEVER
15-09-07, 14:29
יש ניתוח לפי מפרק מפרק ויש ניתוח לפי הגוף השלם

zrizi
15-09-07, 14:37
יש ניתוח לפי מפרק מפרק ויש ניתוח לפי הגוף השלם

אל תמציא דברים

GEVER
15-09-07, 14:44
לא ממציא שום דבר זה מה שמלמדים בקורס מדריכי חדר כושר אתה יכול לברר אם אתה לא מאמין לי

zrizi
15-09-07, 14:50
לא ממציא שום דבר זה מה שמלמדים בקורס מדריכי חדר כושר אתה יכול לברר אם אתה לא מאמין לי

איפה אתה לומד?

GEVER
15-09-07, 15:01
זה קורס מדריכי חדר כושר מטעם אוהלו בכפר תבור אתר אינטרנט www.kurs.co.il
יש שם את כל הפרטים אם אתה רוצה

zrizi
15-09-07, 15:48
גם אני אמור לעשות תקורס דרך הבית ספר

GEVER
15-09-07, 16:09
איך בדיוק אתה עושה אותו דרך בית הספר ומתי?

zrizi
15-09-07, 16:43
איך בדיוק אתה עושה אותו דרך בית הספר ומתי?

השנה
אחד המורים לספורט אצלנו עובד בגבעת וושינגטון הוא מעביר תקורס

GEVER
15-09-07, 19:31
וכמה זה עולה לך?

zrizi
15-09-07, 19:41
וכמה זה עולה לך?

3 אלף

GEVER
15-09-07, 20:30
פשש סחטיין לי זה עלה 5 אלף