PDA

צפה בגרסא המלאה : כמה בדיחות להעלות חיוך על הפנים =]

megashape
15-09-07, 13:11
1. תייר שצריך לחזור הביתה, לוקח אתו את האפרוח שקיבל מתנה ועולה למטוס. הדיילת מודיעה לו שאין אפשרות לעלות עם האפרוח למטוס. הוא יוצא בחזרה לשרוול, מסתובב, מכניס את האפרוח לתחתונים, חוזר למטוס, מתיישב ליד נזירה צעירה ונרדם.
כעבור זמן, האפרוח מצליח להשחיל את הראש מבעד הריצ´רץ´ של מכנסיו, מסתכל ברכות אל הנזירה ומצייץ פעמיים.
הנזירה קופצת ומהר מעירה את האיש:
"ראה, אני לא מבינה הרבה בנושא, אבל נדמה לי שנשברה לך ביצה..."

------------------------------------------------------------------------

2. בלונדינית נכנסה ערומה למונית של פרסי. כל הדרך הנהג מסתכל עליה במראה. בסוף התעצבנה הבלונדינית ואמרה לו מה אתה מסתכל עלי כל הזמן? ענה לה הפרסי: אני פשוט תוהה מאיפה תוציאי את הכסף...

3. שאלה: מה אומר הסוס לעגלה?
תשובה: "תודי שאני מושך אותך"...

4. נרקומן ומצורע יושבים באותו תא בכלא. פתאום נופל למצורע האף, אז הוא תופס אותו וזורק מחוץ לתא. פתאום נופלת לו האוזן, אז הוא תופס אותה וזורק אותה מחוץ לתא. ופתאום נופלת לו כף הרגל, אז הוא זורק מחוץ לתא. הנרקומן מסתכל עליו ואומר:"אני קולט אותך אחי, אתה בורח, הא?"

5. גבר בתרדמת שוכב בבית החולים חודשיים, כשכל הזמן הזה אשתו יושבת לצדו ומתפללת שיקיץ.
פתאום הוא מתעורר ומסמן לה להתקרב. "את יודעת מה, היית לצדי כל הזמן. כשפיטרו אותי היית שם לתמוך בי.
כשהעסק שהקמתי פשט רגל נשארת לצדי לחזק אותי. כשירו בי ישבת ליד מיטתי כל הלילות.
כשהפסדנו את הבית עדיין המשכת להאמין בי. את יודעת מה אני חושב?".
"מה, יקירי?", שואלת האשה ברוך.
"אני חושב שאת מביאה לי מזל נאחס".

6. המורה מי שחושב שהוא טיפש שיעמוד
אף תלמיד לא עומד חוץ מאחד
המורה: אתה באמת חושב שאתה טיפש?
התלמיד: לא, אבל לא נעים לי שאת עומדת לבד

7. בשיעור נימוסים והליכות המורה שואלת את התלמידים: "אם הייתם עם בחורה שאתם מחזרים אחריה בארוחת ערב במסעדה ואתם צריכים פיפי, איך הייתם אומרים לה"??
"חכי לי שנייה הולך להשתין", אומר משה. "קצת גס משה, אבל... יוסי איך אתה היית אומר לה"?? "סליחה אני הולך לטואלט".
"טוב, אבל לא יפה לומר טואלט כשאתה אוכל. אולי אתה, הרשלה, תשתמש בשכל שלך כדי להוכיח עדינות"?
"הייתי אומר: יקירתי מבקש את סליחתך אני הולך ללחוץ את ידו של חבר קרוב שאני מתכוון להכיר לך אחרי הארוחה".

8. אחד נכנס לבית מרקחת, ניגש לרוקח ואומר לו:" יש לי היום פגישה עם חברה שלי, אני חושב שאני אקיים איתה יחסי מין... תן לי בבקשה קונדום אחד!" הרוקח מביא לו קונדום.
הנער אומר "אבל בעצם יש לה אחות נהדרת תביא לי עוד אחד בבקשה". הרוקח חוזר עם עוד קונדום והנער אומר: "בעצם יש לה גם אימא מדהימה! תביא שלוש קונדומים" הרוקח חוזר, הנער משלם לו והולך. הגיע השעה של הארוחה וכולם התיישבו לשולחן והתחילו לברך את האוכל עם הידיים על הפנים. כולם סיימו ורק הבחור נשאר עם הידיים על הפנים.
חברה שלו אומרת: "לא ידעתי שאתה כל כך דתי..."
עונה לה הבחור: "לא ידעתי שאבא שלך רוקח...

9. בלונדינית נוסעת לספרד..
היא פוגשת בדרך איש ספרדי ששואל אותה: אבלה ספרדית?
{מדברת ספרדית} אז היא עונה: לא אבלה מישראל...

חזקות אחת אחת! :sbb4:

Troya
15-09-07, 13:39
:laugh: חביבות באחרונה זה יענו אהבלה?

Nicolas
15-09-07, 14:11
יקירתי מבקש את סליחתך אני הולך ללחוץ את ידו של חבר קרוב שאני מתכוון להכיר לך אחרי הארוחה".

"לא ידעתי שאבא שלך רוקח... "

המישפטים אילה קראו אותי =]

Coleman
15-09-07, 14:27
חחחחחחחחחחחחחחחחחח ה9 קרעה אותי

gman
15-09-07, 14:30
מכיר הכל :cry_1: :cry_1: