PDA

צפה בגרסא המלאה : חובבי המטאל צריך עזרה לגבי פנטרה

eyalamzleg
15-09-07, 23:29
האם יש להם שירים עדינים שקטים ? אם כן אשמח להמלצות
אם אפשר אז גם ככה שירים לא שקטים אבל המצלות כי אני לא רוצה להוריד אלבומים שלמים[למרות שזאת הייתה להקה אחת הטובות... פשוט אין לי מקום במחשב..]

מוטי
15-09-07, 23:56
אממ בעיקרון בתחילת הקריירה שלהם הם היו גלאם אם אני לא טועה (תקנו אותי אם אני טועה) ואז הם עשו ט'ראש

אז שירים שקטים לא נראה לי שתמצא אצלהם

BenM
16-09-07, 00:00
יש את Cemetary Gates
הוא לפחות מתחיל שקט.

Antonator1
16-09-07, 00:12
רוב השירים ה"שקטים" שלהם נבנים והופכים לקצת פחות שקטים לקראת הסוף. ככה זה גם אצל מטאליקה, מגהדת' ולהקות בסגנון הזה. ה"בלדות" של הלהקות האלו נשמעות כבדות בטירוף לבן אדם שלא רגיל למטאל.

אגב, אמא שלי התחילה לאהוב מגהדת'! מכל המטאל שהשמעתי לה היא ממש אהבה את מגהדת' וגם קצת את קינג דיימונד. דווקא את נייטוויש, שחשבתי שהיא פשוט תעריץ היא לא ממש אהבה. המטאל האהוב עליה בינתיים זה מגהדת', קינג דיימונד ואוזי. בזמן האחרון אני ממש משקיע בלהכיר לה את המטאל והרוק. המטאל הכי קיצוני שרוב האמהות שומעות זה משהו כמו בון ג'ובי. לא רק שאמא שלי שמעה את הלהקות הנ"ל היא גם אהבה אותן יותר מהמטאל הקליל.

Elevation
16-09-07, 00:14
רוב השירים ה"שקטים" שלהם נבנים והופכים לקצת פחות שקטים לקראת הסוף. ככה זה גם אצל מטאליקה, מגהדת' ולהקות בסגנון הזה. ה"בלדות" של הלהקות האלו נשמעות כבדות בטירוף לבן אדם שלא רגיל למטאל.

אגב, אמא שלי התחילה לאהוב מגהדת'! מכל המטאל שהשמעתי לה היא ממש אהבה את מגהדת' וגם קצת את קינג דיימונד. דווקא את נייטוויש, שחשבתי שהיא פשוט תעריץ היא לא ממש אהבה.

בשניה שרשמת נייטוויש, כל הדברים הטובים שחשבתי עלייך הלכו כלא היו.

Antonator1
16-09-07, 00:17
אז אתה בטח ממש לא רוצה לדעת מה עוד אני שומע לפעמים חוץ ממטאל...

מוטי
16-09-07, 00:17
חחחחחחחחחחחח

Antonator1
16-09-07, 00:21
חחח באמת מוזר שאני אוהב את נייטוויש יותר מאמא שלי. מצד שני, אם אני אשמיע לה את אוסף אלבומי סודום, קריאייטור, סלטיק פרוסט, ונום, דת', סלייר, דייסייד, ארטילרי, דארק איינג'ל וכאלה שלי היא כנראה תחשוב שאני משוגע... ואולי לא.

arbel2
16-09-07, 00:23
חחח באמת מוזר שאני אוהב את נייטוויש יותר מאמא שלי. מצד שני, אם אני אשמיע לה את אוסף אלבומי סודום, קריאייטור, סלטיק פרוסט, ונום, דת', סלייר, דייסייד, ארטילרי, דארק איינג'ל וכאלה שלי היא כנראה תחשוב שאני משוגע... ואולי לא.

תשמיע לה את THIS IS THE WAR של ווידר , והיא תאשפז אותך רישמית.

Antonator1
16-09-07, 00:27
האח החצי חורג שלי שמע שירי Mercyful Fate עם אזניות עוד לפני שמלאה לו שנה אחת. כשהוא יהיה בגיל שלי, אם מישהו עוד יזכור את הלהקות האלו הוא יספר את זה לחברה'. ואני אזכיר לו שפעם, ב - 2007 התחלתי להכיר לו מוזיקה איכותית.

arbel2
16-09-07, 00:28
האח החצי חורג שלי שמע שירי Mercyful Fate עם אזניות עוד לפני שמלאה לו שנה אחת. כשהוא יהיה בגיל שלי, אם מישהו עוד יזכור את הלהקות האלו הוא יספר את זה לחברה'. ואני אזכיר לו שפעם, ב - 2007 התחלתי להכיר לו מוזיקה איכותית.

אני השמעתי לתינוק של בת דודה שלי את השיר נושא מהתפוז המכני ,אני מקווה לדאוג שהוא יאושפז במוסד לחולי נפש עוד בגנון.

Antonator1
16-09-07, 00:31
אני השמעתי לתינוק של בת דודה שלי את השיר נושא מהתפוז המכני ,אני מקווה לדאוג שהוא יאושפז במוסד לחולי נפש עוד בגנון.
מה שיר הנושא שם? בטח לא מטאל כי הוא היה בחיתוליו אז.

arbel2
16-09-07, 00:32
מה שיר הנושא שם? בטח לא מטאל כי הוא היה בחיתוליו אז.

משהו חצי קלאסי ביזארי לגמרי
אני אחפש לך ביוטיוב

arbel2
16-09-07, 00:37
http://www.youtube.com/watch?v=1nDUguEJULQ

הנה

Der Metzgermeister
16-09-07, 00:53

ארבל - מגדלי רוצחים סדרתיים בע"מ
משלוחים חינם.

arbel2
16-09-07, 00:54
ארבל - מגדלי רוצחים סדרתיים בע"מ
משלוחים חינם.

http://www.youtube.com/watch?v=oWMGY1wJqLk&mode=related&search=
עוד ארוחה מהתפריט שלנו

Der Metzgermeister
16-09-07, 00:55
הזמינו בהמונייכם
06-666-666-6

Antonator1
16-09-07, 01:25
אתה יודע שאתה מטאליסט:

אתה יודע שאתה מטאליסט כשבטירונות יש פעילות ומחלקים אותכם לשלוש קבוצות של שישה חברים בכל אחת ואתה לא יכול להתאפק ואומר "The number of the beast".

arbel2
16-09-07, 01:26
אתה יודע שאתה מטאליסט:

אתה יודע שאתה מטאליסט כשבטירונות יש פעילות ומחלקים אותכם לשלוש קבוצות של שישה חברים בכל אחת ואתה לא יכול להתאפק ואומר "The number of the beast".

LOL

eyalamzleg
16-09-07, 10:32
אתה יודע שאתה מטאליסט:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

טוב חבר'ה אם אין זה אין יש לי את השיר שהוזכר פה של פנטרה באמת שיר טוב

Shir =]
16-09-07, 13:31
מטאל שקט? :unsure:

חחח גם אמא שלי רוצה לאשפז אותי.. :helpsmilie:

Powerlifter
16-09-07, 13:57
אתה יודע שאתה מטאליסט כשכל פעם שאתה שמח אתה עושה ככה- /..\(>_<)/..\
שכל שיר אתה מנסה לשיר בגראולים ובודק איך הוא נשמע חח

אורי א.
16-09-07, 16:18
אתה יודע שאתה מטאליסט שכשאתה שומע זמרת, אתה אומר לעצמך "מעניין אם היא גם יכולה לעשות גראולינג כמו הסולנית של ארץ' אנמי..."

Powerlifter
16-09-07, 16:38
אתה יודע שאתה מטאליסט שכשאתה שומע זמרת, אתה אומר לעצמך "מעניין אם היא גם יכולה לעשות גראולינג כמו הסולנית של ארץ' אנמי..."
חחחחח בעע לא אוהב אותה היא מפחידה אש

Shir =]
16-09-07, 17:34
אתה יודע שאתה מטאליסט כשאחרי שאתה שומע שיר, אתה מגלה שכל החדר שלך שבור והפוך..:unsure:

Powerlifter
16-09-07, 17:35
']אתה יודע שאתה מטאליסט כשאחרי שאתה שומע שיר, אתה מגלה שכל החדר שלך שבור והפוך..:unsure:
זה כשאתה יודע שאתה מושפע :ohmy:

Shir =]
16-09-07, 17:37
זה כשאתה יודע שאתה מושפע :ohmy:
די די אל תשחק אותה.
אני יודעת שאתה מתפרע מול הטי.וי לצלילי הפנטרה.:wiggle:
אהההההה!
ד"אא!! היה היום בוי.אייץ'.1 משהו עליהם :O

Powerlifter
16-09-07, 17:38
']די די אל תשחק אותה.
אני יודעת שאתה מתפרע מול הטי.וי לצלילי הפנטרה.:wiggle:
אהההההה!
ד"אא!! היה היום בוי.אייץ'.1 משהו עליהם :O
חחח אני שומע מטאל יותר עכשיווי ועדיין אולי אני זז בקטנה עם הראש חח אם אני ישתולל בבית יחשמלו אותי :helpsmilie:

Shir =]
16-09-07, 17:42
חחח אני שומע מטאל יותר עכשיווי ועדיין אולי אני זז בקטנה עם הראש חח אם אני ישתולל בבית יחשמלו אותי :helpsmilie:
גם אני לא שומעת פנטרה. כאילו מהתקופה ההיא כן, אבל אותם לא.
כן..חראות, לא מבינים מה זו מוסיקה. ההם עוד יראו את האור, זכור מה אמרתי. =]