PDA

צפה בגרסא המלאה : הודעה חשובה ! תזכורת ! Dxl

טל יואב
17-09-07, 18:47
שלום לכולם ,

ידוע שרובכם כבר מעודכנים, אך מאז הצטרפו גם חברים חדשים לפורום .

אם כן, ישנו מגזין חדש לספורט פיתוח הגוף הישראלי והוא נקרא DXL .

ניתן לרכוש את המגזין אשר יוצא אחת לרבעון (פעם בשלושה חודשים ) , ישירות דרך האתר כאן , או ישנה אפשרות לרכוש גם דרך האתר של היבואן www.bbi.co.il (http://www.bbi.co.il)
נכנסים ליצירת קשר וזהו המייל הישיר של מנכ"ל חברת "הוט ספלאמנט " בישראל .

עלות המגזין הוא 22 ש"ח דרך כל סניפי סטימצקי בכל הארץ .

המגזין מקנה ידע רב ומקיף את כל הנושאים והתחומים בספורט פיתוח הגוף הישראלי ובעולם בכלל.

חלק מהכתבות מקוריות תוצרת הארץ , וחלק מהכתבות מתורגמות מהמגזין אשר מתפרסם בחו"ל בגירסה האמריקאית .

חשוב לציין כי מגזין זה לא יוצא לאור למטרות רווח , אלה להעלאת המודעות הענף הספורט בארץ ולקנות יידע לכל מי שעוסק בענף .
לא משנה מהי רמתך הנוכחית , תמיד ניתן ללמוד עוד ועוד על הספורט שלנו .

שייהיה לכולנו גמר חתימה טובה ולאלו שצמים צום קל .

בברכה שלכם תמיד .
יואב טל .:jockey:

דנידין
17-09-07, 18:57
תודה רבה על התזכורת טל

P-a-n-1-c
17-09-07, 19:05
הבנתי שהרוב הגדול של המגזין הזה הוא פרסומות... לאדע עד כמה זה שווה, אבל ננסה פעם אחת.

Suskafan
17-09-07, 19:21
נשמע מעניין מתי אמור לצאת גליון ראשון ?

טל יואב
17-09-07, 19:23
נשמע מעניין מתי אמור לצאת גליון ראשון ?

יצא כבר מלפני חודש אם תפנה לאתר הנ"ל דמי משלוח על חשבון הספק .

טל יואב
17-09-07, 19:24
הבנתי שהרוב הגדול של המגזין הזה הוא פרסומות... לאדע עד כמה זה שווה, אבל ננסה פעם אחת.

ממש לא .

אל תאמין לכל מה שאומרים , מה איכפת לך לנסות כולה 20 ש"ח .

לא תתאכזב מבטיח :flowers: :jockey:

toxicity
17-09-07, 19:25
כל כמה זמן יהיה מגזין כזה? כל חודש?

SmaMMiT
17-09-07, 19:28
מגזין טוב קניתי אחד במר ישראל ויש שם הרבה קתבות מענינות!
וגם את קנדיס מישל:boxing:

xLaes
17-09-07, 19:37
בסטימצקי כבר יש את המגזין?!

SmaMMiT
17-09-07, 19:51
בסטימצקי כבר יש את המגזין?!

כן.

טל יואב
17-09-07, 21:33
כל כמה זמן יהיה מגזין כזה? כל חודש?

כל שלושה חודשים , אולי בעתיד נגיע למצב של כל חודש . אמן .:sbb4:

^סהר^אבוטבול^
17-09-07, 22:38
אבל זה באסה פעם ב 3 חודש

F][_aMe
17-09-07, 23:10
אחלה של מגזין לדעתי...

מתאמן חדש
18-09-07, 00:52
ממש לא .

אל תאמין לכל מה שאומרים , מה איכפת לך לנסות כולה 20 ש"ח .

לא תתאכזב מבטיח :flowers: :jockey:
דווקא כן.
רכשתי את המגזין הזה,יש בו הרבה פירסומים והרבה על ישראלבודי שבכל מקום אפשרי רק משבחים את גיל גרנות, לא שיש לי משהו נגדו פשוט זה טמועה.

וגם יש הרבה מאוד שגיאות כתיב, וחלק מהכתבות רשומים בצורה לא ממש מובנת, כאילו הישתמשו בתוכנה לתירגום אנגלית לעברית.

סוליקו
18-09-07, 01:16
דווקא כן.
רכשתי את המגזין הזה,יש בו הרבה פירסומים והרבה על ישראלבודי שבכל מקום אפשרי רק משבחים את גיל גרנות, לא שיש לי משהו נגדו פשוט זה טמועה.

וגם יש הרבה מאוד שגיאות כתיב, וחלק מהכתבות רשומים בצורה לא ממש מובנת, כאילו הישתמשו בתוכנה לתירגום אנגלית לעברית.

מחכה למשו שיענה לו ..

arbel2
18-09-07, 01:58
המגזין מהנה לקריאה
יש בו כמה פגמים קלים ,אבל מדובר בהוצאה ראשונה ,לא תמיד הכל הולך חלק

יש למגזין הזה המון פוטנציאל ,בואו נעזור לתמוך במפעל הזה (שחשוב לספורט שלנו כמו אני לא יודע מה ,כל דרך לפרסם את הספורט הזה בצורה חיובית היא יוזמה ברוכה וגובלת במסע צלב ) ,20 שקלים זה לא מחיר כזה גדול לשלם בשביל לקדם את הספורט שלנו שלב אחד קדימה ,לכו תדעו ,בסוף זה יהיה הפלקס הישראלי .

Elevation
18-09-07, 02:39
דווקא כן.

ת'כלס, טמועה כמה שגיעות חטיב יש שם.

powerhouse#1
18-09-07, 08:10
אני דווקא מאוד אהבתי , מגזין מאוד מושקע . מקווה שיהיה לו המשך, אני מחכה לראות את המהדורה מספר 2

P-a-n-1-c
18-09-07, 10:07
ת'כלס, טמועה כמה שגיעות חטיב יש שם.

חחחחח :)

ובכל אופן גם באתר במאמרים ובכתבות יש שגיאות כתיב, אני לא אשכח איך בראיון עם מאור זרדז היה כתוב - "תודה לישראלבודי ולגיל גרנוט" - WTF?? מי כתב את זה???
לדעתי ישראלבודי צריכים למצוא מישהו להגייה ולעבור על מאמר\ראיון כמה פעמים לפני שהם מפרסמים אותו.

Vin diesel
18-09-07, 11:53
מגזין טוב קניתי אחד במר ישראל ויש שם הרבה קתבות מענינות!
וגם את קנדיס מישל:boxing:
חחח תכלס רק ביגלל הכוסיות שיש שם שווה לקחת :flowers:

דנדין
18-09-07, 15:32
תודה רבה...

טל יואב
18-09-07, 20:51
דווקא כן.

עצוב מאוד שאתה רק מסתכל על החסרונות ולא מצליח לנסות להינות ממה שיש .
אני מעולם לא טענתי שהמגזין מושלם , תמיד יש מה לשפר וכך אנו שואפים ומקווים לעלות את הרף מגיליון לגיליון . אני חושב שעבור הסכום הסימלי שאתה משקיע , אתה מקבל תמורה מלאה ואף יותר .

מה כל כך טמועה לך ?
נכון להיום חברת ישראל בודי היא המשווק מספר אחד בישראל בהיקף המכירות לתוספי מזון , וזה לא בא ברגל או בקלות .
אני לא כותב כדי להחמיא או להרוויח נקודות אצל כזה או אחר , אלו הם עובדות עובדתיות יבשות מספרים של תכלס בשטח .

לא משבחים סתם , משבחים למי שמגיע בזכות ולא בחסד .

טל יואב
19-09-07, 14:05
תודה רבה...

עלא דבר גבר :jockey: