PDA

צפה בגרסא המלאה : קורס מאמנים

ice13
17-09-07, 19:44
אני צריך לדעת כמה פרטים על קורס מאמני מדריכי כושר, אני יודע שכבר פתחו על זה פוסטים, אבל חיפשתי והמנוע חיפוש של האתר פשוט על הפנים הוא מוצא לי תוצאות לא קושרות בכלל!

בעיקרון זה קצת מוקדם לי, אבל חשוב לי לדעת כמה פרטים מעכשיו:
1. כמה עולה קורס?
2. האם יש קורסים רק בוינגייט, או שיש משהו גם באיזור ירושלים? אם כן, האם יש הבדל בין התעודות?
3. מאיזה גיל אפשר להתחיל את הקורס?
4. כמה זמן הקורס?
5. מה צריך בשביל להיות מאמן אישי? (זה קורס נפרד או שצריך לצבור ניסיון בשביל זה?.
6. מה המשכורת הממוצעת של מאמן כושר?
7. האם יש ביקוש למאמנים כיום?

תודה מראש:flowers:

roysht
17-09-07, 19:50
יש לי חבר שהולך ללמוד בשלוחה של וינגייט בירושלים ושזה עולה לו 5000 שקלים.

ice13
17-09-07, 19:52
יש וינגייט בירושלים? זה מצויין, איפה בדיוק?

ומישהו יודע לגבי שאר השאלות?

ice13
17-09-07, 20:31
רן? מישהו?

SmaMMiT
17-09-07, 20:36
אני נרשמתי לשלוחה בירושלים כל הקורס עם דמי ההרשמה עולה 6550
זה באיצטדיון טדי ותרשם מהר למה זה מתחיל ב23 ל10
עם יש לך עוד שאלה משהו תכתוב אני יגיב לך שאני יעלה מהאימון ביי

עריכה : יש לך ככה :
שנתי בוקר יום ג 9-15 מועד פתיחה 23.10.07 מועד סיום 1.7.08
שנתי ערב יום ג 15:30-21:30 מועד פתיחה 23.10.07 מועד סיום 1.7.08
שנתי בוקר יום ו 8-14 מועד פתיחה 26.10.07 מועד סיום 4.7.08
מרוכז בוקר ימים ב ורביעי:8:8:45-16:00מועד פתיחה 26.5.08 מועד סיום 29.9.08

PcGunMan
17-09-07, 20:37
אני עכשיו לקראת סיום הקורס בוינגיט בנתיה אם אתה רוצה פרטים משאיר לך במוניטין:jockey:

ice13
17-09-07, 21:08
אני נרשמתי לשלוחה בירושלים כל הקורס עם דמי ההרשמה עולה 6550
זה באיצטדיון טדי ותרשם מהר למה זה מתחיל ב23 ל10
עם יש לך עוד שאלה משהו תכתוב אני יגיב לך שאני יעלה מהאימון ביי

עריכה : יש לך ככה :
שנתי בוקר יום ג 9-15 מועד פתיחה 23.10.07 מועד סיום 1.7.08
שנתי ערב יום ג 15:30-21:30 מועד פתיחה 23.10.07 מועד סיום 1.7.08
שנתי בוקר יום ו 8-14 מועד פתיחה 26.10.07 מועד סיום 4.7.08
מרוכז בוקר ימים ב ורביעי:8:8:45-16:00מועד פתיחה 26.5.08 מועד סיום 29.9.08
תודה על ההשקעה אחי אבל אני לא מתחיל בקורס הקרוב!

איך זה כל כך יקר? אמרו לי בהתחלה שזה מקסימום 5000!
זה גם ממש ארוך! אני לא יודע אם זה שווה את זה!

יש למישהו מושג לגבי שאר השאלות: הגיל, משכורת, ביקוש?

ואם מישהו סתם מניסיון אישי יכול להגיד לי איך העבודה, אם היא משתלמת למרות הקרוס היקר והארוך....

אני עכשיו לקראת סיום הקורס בוינגיט בנתיה אם אתה רוצה פרטים משאיר לך במוניטין:jockey:
אני ידבר איתך באייסי אחי....

ran_z
17-09-07, 21:13
1. משתנה מעת לעת בעקרון המחירים נעים בין 5 ל 7 אלף ש"ח.

2. יש קורסים גם בבתי ספר אחרים, אותם אתה יכול למצוא לדוגמה באתר יד2 תחת חיפוש מוסדות לימודים בקטגורית מדריכי חדר כושר- תעודת גמר. ההבדל בין התעודות הוא ביוקרה וכמה המוסד מוכר, לוינגייט יש שם של ביה"ס טוב ורציני בכל מה שקשור לתחום הספורט.

3. 16

4. תלוי איזה מסלול אתה בוחר, למיטב ידיעתי יש מסלול לימודים של יום בשבוע והוא הארוך ביותר, לאחר מכן 3 פעמים בשבוע והוא הבינוני, ואני חושב שיש גם בתנאי פנימיה והוא הקצר ביותר.

5. אתה לא חייב אפילו תעודת מדריך חדר כושר בשביל להיות מאמן אישי באופן פרטי, כל מה שאתה צריך זה לקוחות משלך.
יש גם קורסים של מדריכי כושר אישי, לדעתי בזבוז זמן וכסף.

6. לא יודע אם יש משכורת ממוצעת, סכום המשכורת משתנה בדר"כ בין חדר כושר אחד לאחר, בין עיר לעיר בארץ ובין הותק שלך בעבודה שם.

7. לא יודע. מה שכן ידוע שתחום המועדות לצורך בפעילות גופנית ותזונה נכונה כחלק מאורך חיים בריא גודל משנה לשנה.

בהצלחה.

עבו
17-09-07, 21:20
רן אחשלי זוכר שניסיתי להשאיר תאיסי במוניטין שלך? קיצר זה לא נותן לי לא יודע למה...
אם בא לך תשאיר את האיסי שלך או מסנג'ר במוניטין אצלי...
תודה

ice13
17-09-07, 22:04
1. משתנה מעת לעת בעקרון המחירים נעים בין 5 ל 7 אלף ש"ח.

2. יש קורסים גם בבתי ספר אחרים, אותם אתה יכול למצוא לדוגמה באתר יד2 תחת חיפוש מוסדות לימודים בקטגורית מדריכי חדר כושר- תעודת גמר. ההבדל בין התעודות הוא ביוקרה וכמה המוסד מוכר, לוינגייט יש שם של ביה"ס טוב ורציני בכל מה שקשור לתחום הספורט.

3. 16

4. תלוי איזה מסלול אתה בוחר, למיטב ידיעתי יש מסלול לימודים של יום בשבוע והוא הארוך ביותר, לאחר מכן 3 פעמים בשבוע והוא הבינוני, ואני חושב שיש גם בתנאי פנימיה והוא הקצר ביותר.

5. אתה לא חייב אפילו תעודת מדריך חדר כושר בשביל להיות מאמן אישי באופן פרטי, כל מה שאתה צריך זה לקוחות משלך.
יש גם קורסים של מדריכי כושר אישי, לדעתי בזבוז זמן וכסף.

6. לא יודע אם יש משכורת ממוצעת, סכום המשכורת משתנה בדר"כ בין חדר כושר אחד לאחר, בין עיר לעיר בארץ ובין הותק שלך בעבודה שם.

7. לא יודע. מה שכן ידוע שתחום המועדות לצורך בפעילות גופנית ותזונה נכונה כחלק מאורך חיים בריא גודל משנה לשנה.

בהצלחה.
תודה רבה!
אה יכול לזרוק לי סתם ממשכורת ממוצעת? אפילו את שלך?
ויש סיכוי לקבל משרה של מאמן כושר בגיל 17?

trhetrhe
17-09-07, 22:27
אני עושה חינם דרך הבית ספר :)

ran_z
17-09-07, 22:28
תודה רבה!
אה יכול לזרוק לי סתם ממשכורת ממוצעת? אפילו את שלך?
ויש סיכוי לקבל משרה של מאמן כושר בגיל 17?

אני לא עוסק בתור מדריך חדר כושר, אני עובד כעצמאי בעסק משפחתי, אני רוצה בעתיד הלא רחוק אולי להתעופף לגור במרכז, ושם אין לי כמובן עסק משפחתי אז אולי אני אחפש עבודה בתור מדריך באחד המכונים. באמת שאני לא יודע מה השכר, כפי שאמרתי לך זה תלוי במספר דברים.
(בקשר לשאלה השניה) - כמובן, אבל הסיכוי לדעתי פחות טוב מאשר אחרי צבא, כי הם ידעו שאתה תתגייס אחרי כמה זמן ומקומות עבודה אוהבים לחפש ולהעסיק אנשים רציניים שיעבדו לאורך זמן, אלה אם הם מחפשים עובדים זמניים, מה שלא קורה בדר"כ בחדרי כושר.

ran_z
17-09-07, 22:29
רן אחשלי זוכר שניסיתי להשאיר תאיסי במוניטין שלך? קיצר זה לא נותן לי לא יודע למה...
אם בא לך תשאיר את האיסי שלך או מסנג'ר במוניטין אצלי...
תודה

השארתי, לילה טוב :flowers:

ice13
17-09-07, 22:33
אני לא עוסק בתור מדריך חדר כושר, אני עובד כעצמאי בעסק משפחתי, אני רוצה בעתיד הלא רחוק אולי להתעופף לגור במרכז, ושם אין לי כמובן עסק משפחתי אז אולי אני אחפש עבודה בתור מדריך באחד המכונים. באמת שאני לא יודע מה השכר, כפי שאמרתי לך זה תלוי במספר דברים.
(בקשר לשאלה השניה) - כמובן, אבל הסיכוי לדעתי פחות טוב מאשר אחרי צבא, כי הם ידעו שאתה תתגייס אחרי כמה זמן ומקומות עבודה אוהבים לחפש ולהעסיק אנשים רציניים שיעבדו לאורך זמן, אלה אם הם מחפשים עובדים זמניים, מה שלא קורה בדר"כ בחדרי כושר.
טוב תודה על העזרה!

אגב אם מדברים על צבא- יש פה מישהו שהיה מדריך כושר בצבא?
משהו יודע איך הג'וב הזה? (בעיקר ביחידות מובחרות)
לא שאני רוצה להיות בזה בצבא אני רוצה להיות ביחידה כמה שיותר קרבית, אבל מעניין אותי לגביי זה

ice13
18-09-07, 17:12
????