PDA

צפה בגרסא המלאה : מצטער שאני מעלה עוד פעם את הנושא-מצעד הגאווה

guyko
08-11-06, 01:11
משהו שלא כ"כ קשור לנושא.. משהו שמכוון לעילג של הפורום.. בודיבילדר
אני רוצה להציג בפניך עובדה שיכולה לעזור לך בהמשך החיים האינטרנטים שלך
בפורום של קבוצות כדורגל האנשים שם מאוד נזהרים מלדבר על כל עבירה שהם מתכננים לעשות או עשו כמו אירגון של מכות בין קבוצות אוהדים או הכנסת אמלחים למגרשים
מהסיבה הפשוטה שוטרים מסתובבים בפורומים ועוצרים אנשים על סמך ההודעות הללו
מה שאתה עתבת פה.. עזוב את זה שזה היה כתיבה ודעות של ילד בכיתה ה שבא מבית מאוד פרמיטבי, אלו דעות שתומכות ומסטיות לרצח!
תחשוב על זה

ועכשיו לעוד משהו שההיתי רוצה לפתוח פה
בפוסט הקודם כולם דיברו על עצם קיום המצעד ו אם זה לגיטמי להיות הומו ודברים כאלה
אבל לא דיברתם על התגובות של החרדים
היו היו התפרעיות של חרדים.. עובר אורך נפצע בינוני
עכשיו אם כל ההבנה שלי אליהם שזה פוגע בהם,אלימות זו לא הדרך.

Night_Wolf
08-11-06, 01:21
אחי בוא נדבר על זה יפה פעם אחת ולתמיד....

ההיתנהגות של החרדים מוגזמת ביותר!!! ואני מקוה שמג"ב יפרקו להם תצורא טוב טוב על ההיתנהגות שלהם עזוב אותך שהם נגד ההומואים תוריד את זה מהפרק הם חוסמים תתנועה בכניסה לירושלים עושים בלאגן תוקפים אנשים שגם בעצמם נגד המצעד הם לא רואים בעניים!! אני מדגיש! !זה לא כל הדתיים ואסור להשמיץ אותם! זה רק המיעוט המשועמם של הנוער הדתי חסידי וחרדי שחי בירושלים אני מניח שזה מתחיל מגיל14-25 ומעלה טיפה שזה כבר לא נער אבל בכל זאת לא אנשים מבוגרים ותרבותיים..ועל ההיתנהגות שלהם הם ישלמו ביוקר והחוק יעשה את שלו זה מה שאני חושב עליהם..

עכשיו בקשר להומואים
אני מודיע לך שאני נגד המצעד הזה ואני חושב שזה ביזיון לא רק בתל אביב אלה בכל מקום!ואני אסביר לך למה...תשמע הומואים סבבה תחיו תחיים שלכם תהנו תעשו מה שאתם רוצים אבל למה מצעד?למה אתם רוצים להראות ולהשוויץ בדרך חיים שלכם מה היא עד כדי כך טובה??מזה מענין אותי מה אתם עושים בחדר מיטות?תחיו את חייכם ואני את חיי! אני אכבד אותכם בתור אנשים ברחוב ואתיחס אליכם כמו לכל אחד אחר אבל עדין יש גבול לכמה שהקיצוניות יכולה להגיע והכל בגלל הפרופסור המטומטם הזה שלהם שהחליט לעשות את המצעד המטופש הזה מההתחלה! מה מישהו פגע בכם שאתם רוצים לעשות את זה מישהו דיבר איתכם וגם אם כן אז מה?!! אתם היחידים שפוגעים בהם תפסיקו להתבכיין בחיאט דינק!
אני כולה בן 18 וחצי אחי ואין לי כלכך ניסיון אבל דמיין לעצמך שניה שאתה עכשיו אבא לילדים...אחד בן 16 והשני בן 14 ...
עכשיו ההומואים במצעד מראים לך שזה "טוב" להיות הומו שזה "כדי" שזה "דרך חיים טובה" והילדים שלך יתחילו לשאול שאלות..ולבסוף חס וחלילה יום אחד מהם יהפוך להיות הומו והשני יגרר אחרי האח שלו ויהיה לך 2 ילדים הומוסקסואלים איך אתה תרגיש?מה תרגיש פעם הבאה שיהיה מצעד?אתה תיתנהג בידיוק כמו החרדים נשמה..

קיצור אני לא אומר שבודיבילדר לא יכול להיות מעצבן הוא גם אותי הרגיז פעם אחת ורציתי לצאת עליו ויצאתי עליו!אבל אתם כולכם גם אשמים גם אתם היתקפתם אותו בקללות ביחד ואמרתם לו שהוא ילד קטן וטיפש...הוא הביע את דעתו וזאת זכותו ואם הדיעה שלי דומה לשל מישהו פה אז זאת לשלו אז רדו מהבן אדם וחלאס ללכלך אתם רוצים לדבר על בולשיט ולריב לכו לפורום המתחרה והאומלל שמנסה להגיע לרמה שלנו שמה זאת שכונה זה שוק תרשמו שם מה שאתם רוצים לא פה בבקשה...!!:diractor:

לילה טוב כדי לכם לישון טוב שישנים גודלים!!:jockey:

HHHEELLBBOOYY
08-11-06, 01:37
לא סובל תהתנהגות של החרדים
היה מקרה שהם עיכבו סלילת כביש מהיר בגלל קבריםפ עתיקים?!
והלכו מכות עם פועלים והיה בלאגן
אז מה קברים עתיקים זה יחזיר אותם לחיים?! וכלה מצאו שם שלד
אין לחרדים מה לעשות עם הזמן שלהם אז הם משתעממים ולא עושים כלום ומחפשים להתעסק
אז שילכו לשתות קריסטל ויאלה הביתה לטפל ב10 ילדים

guyko
08-11-06, 01:41
לגיטמי להיות נגד המצעד
גם אני לא חסיד גדול שלו.. זה סתם פרובוקציה לדעתי שעצם קיומו בירושלים עושה עושה לעוד יותר פרובקצינלי ומעצבן.. צריכים לכבד את האנשים שחיים שם
אבל אנחנו מדינה דמוקרטית עם חוקים ולא כל פעם שמשהו לא מוצא חן בעינך אתה יכול להתחיל לשרוף צמיגים לחסום כבישים ולאיים בשפיכות דמים

guyko
08-11-06, 01:42
אז שילכו לשתות קריסטל ויאלה הביתה לטפל ב10 ילדים
:):):):)