PDA

צפה בגרסא המלאה : ראיתם את יוני באתר הראשי?

HHHEELLBBOOYY
08-11-06, 02:34
אני לא צריך להוסיף יותר?:diractor:

TZAHI10
08-11-06, 07:10
כן.. מעניין אם זה מישהו כאן בפורום..
לא כלכך התלהבתי ממנו, זאת אומרת הוא עבר אחלה שינוי אבל חוץ מהשרירים בבטן לא רואים שרירים בשאר הגוף נראה רזה מידי צריך עוד קצת מאסה

HHHEELLBBOOYY
08-11-06, 09:04
מה נהיה מישראלבודי שחיפיאדה זה לא לרמה לשים תמונה של שחיף באתר הראשי,

amir harduf
08-11-06, 10:56
יש אנשים שנכנסים לאתר והגוף של יוני זה כל מבוקשם.. נטול שומן עם קוביות בבטן.. צריך לשים הכל מהכל

Xchromosome
08-11-06, 11:23
לא לא פו אני חייב להסכים אם BOYY מה שנעשה פו הוא פשוט יבוש הגוף שאר הדוגמאות היו בסדר יש לפחות קצת מסה ! אבל זה מוגזם !!! מסה מסה מסה!!! מה אנחנו FITNESS פו?! מסה !!!!
סבבה בנאדם אחלה השג לגוף (סוגר את הפה ומתחיל אירובי כמו מתורף) מה אם שרירים ? ידוע שלבנות שריר הרבה יותר קשה מלאבד שומן !
אחלה השג ! אבל עדיין לא במקום התמונה מפחידה .

body55
08-11-06, 11:48
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח...
ואני חשבתי יוני אנה חחחחח... בעמוד הראשי של נאבא חח..

slim shady
08-11-06, 12:24
לא לא פו אני חייב להסכים אם BOYY מה שנעשה פו הוא פשוט יבוש הגוף שאר הדוגמאות היו בסדר יש לפחות קצת מסה ! אבל זה מוגזם !!! מסה מסה מסה!!! מה אנחנו FITNESS פו?! מסה !!!!

סבבה בנאדם אחלה השג לגוף (סוגר את הפה ומתחיל אירובי כמו מתורף) מה אם שרירים ? ידוע שלבנות שריר הרבה יותר קשה מלאבד שומן !
אחלה השג ! אבל עדיין לא במקום התמונה מפחידה .

מסכים...

ran_z
08-11-06, 12:24
מהרגע הראשון שראיתי את התמונה ידעתי שיפתח על זה פוסט :))
לדעתי שינוי לא משהו בכלל הוא ניהיה עור ועצמות עם ריבועים בבטן.
יכול מאוד להיות שזה מה שהוא רצה,
להגנתו לפחות אפשר להגיד שהוא יכול להתחיל עכשיו מסה מלוכלכת בשקט.

רוני 1
08-11-06, 13:01
היה אשכנזי,אך הפך לתמני??

חחחחחחחח

shahaflol
08-11-06, 14:02
בהתחלה כשקראתי את הפוסט חשבתי שהלבוי סתם מזלזל בו, אבל נכנסתי לאתר הראשי וראיתי מישהו ממש לא מרשים עם קוביות גם לא הכי מרשימות.
הוא לא שחיף, יש לו מבנה גוף רגיל, לא מרשים במיוחד אבל גם לא שחיף.

אני לא מבין ממש למה שמו אותו בדף הראשי, יש להם השגים יותר מרשימים, לדעתי.

Amit
08-11-06, 14:04
בהתחלה כשקראתי את הפוסט חשבתי שהלבוי סתם מזלזל בו, אבל נכנסתי לאתר הראשי וראיתי מישהו ממש לא מרשים עם קוביות גם לא הכי מרשימות.
הוא לא שחיף, יש לו מבנה גוף רגיל, לא מרשים במיוחד אבל גם לא שחיף.

אני לא מבין ממש למה שמו אותו בדף הראשי, יש להם השגים יותר מרשימים, לדעתי.
הוא שחיף מאודד אין עליו טיפת מסה והעצמות יוצאות מכל מקום.. אבל יש אנשים שרוצים להיראות ככה להתאמן בשביל בנות או שטויות כאלה..
בכל אופן הראו את השינוי ולדעתי השינוי מרשים מהתמונה הקודמת

shahaflol
08-11-06, 14:08
כל אחד בעיניכם שחיף. לא נראה לי שאתם יודעים באמת מי שחיף ומי לא. לא כל מי שלא מתאמן נחשב או שחיף או שמן! יש אנשים עם מבנה גוף רגיל, ממוצע. נכון, אין עליהם מסת שרירים גדולה, אבל זה לא הופך אותם לשחיפים.

HHHEELLBBOOYY
08-11-06, 14:14
חלילה אני לא מזלזל באף אחד,

אליאב
08-11-06, 14:36
גם אני חושב שהוא על הפנים ועוד לשים תמונה שלו זה בכלל...
יש לו עוד 20 קילו להעלות בשביל שגיל יתגאה בו כל כך.. אבל כמו שציינו פה - יש כאילה שזה כל מבוקשם - גוף כמו שלו. לא כולם רוצים גוף של מפתח גוף מסיבי (וחבל.. אבל זה עניין של טעם).

shahaflol
08-11-06, 14:55
חלילה אני לא מזלזל באף אחד,

לא התכוונתי אליך ספציפית, זו היתה הערה לכולם.

בלי קשר, אתם חייבים להסכים איתי שיש להם השגים יותר מרשימים לשים בעמוד הראשי...

HHHEELLBBOOYY
08-11-06, 15:16
צודק 100 אחוז

pohdem
08-11-06, 15:43
יש אנשים שנכנסים לאתר והגוף של יוני זה כל מבוקשם.. נטול שומן עם קוביות בבטן.. צריך לשים הכל מהכל
בדיוק.

תבינו. לא כולם רוצים להראות כמו באדיבילדרים גדולים ומסיבים..
הוא היה שמן וכל מה שהוא רצה זה גוף יפה שהוא יוכל לצאת איתו לים והכל..
לדעתי עשה שינוי מאוד משמעותי וכל הכבוד לו.

אם תיכנסו לדף של פגישות היעוץ תימצאו את הקטע הזה:
תחומי ההתמחות שלנו:
תוכניות להרזיה וחיטוב
תוכניות לפיתוח גוף
תוכניות לשיפור מרכיבי הכוח - בעיקר לספורטאים
תוכניות לשיפור הכושר גופני
תוכניות לשיפור היכולת לספורטאים אירובים- אופניים, תריאטלתים, שחקני כושר
תוכניות כהכנה לתחרויות פיתוח גוף (בנוסף אימוץ ספורטאים מתאימים).

אכן, יש לגיל במה להתגאות בו.

Leo
08-11-06, 17:36
שיהיה עזבו , זוכרים את הנושא ההזוי שפתחתי על החזה? נכון יש אחד איזה לוי אחד שכל השינוי שהוא עשה זה לעבוד על חזה ובטן כאילו השתילו לו סיליקון אין לו ידיים כפתיים כלום רק בטן מנופחת וחזה אני לא רוצה להיות כמוהו אם הוא יעלה ליותר מ 15% שומן כי יחשבו שהוא בהריון

הזה השחיף עלה קצת במאסה זה יפה למצב שהוא התחיל ממנו מה אתם רוצים לפני-אחרי עם הבדל של 5 שנים? או להעמיס אותו על סייקלים? גם ככה שנה

דווקא השחיף יצא בסדר כמה ירדו במאסה שהייתה להם והציגו את זה כשינוי והייתה להם מאסה לפני

Night_Wolf
08-11-06, 19:43
באתי לגיל לפני כמה זמן...והוא היה שם יש לו אחלה של קוביות ממש חיטוב מעולה הוא עשה!

TZAHI10
08-11-06, 21:54
הוא רק נהיה רזה יותר עם קוביות וזהו. החזה נראה אותו דבר אבל אולי זה מה שהוא רצה..

Psychopath
08-11-06, 21:59
תדעו לכם שיש יותר אנשים שמתעסקים בהרזייה מאשר במאסהה..
זה נכון שלא צריך להתגאות באחוז שומן נמוך בפורום של מפתחי גוף אבל ההישג הזה טוב ואני חושב שכל שמן היה חולם להיות להיות (לא שמן שמתאמן כמובן).
מההתחלה לא התלהבתי אבל בכל זאת, הוא הוריד מלא שומן.

YONI
11-11-06, 21:43
לכל הקנאים פה למיניהם ושמתי לב שיש הרבה כאלה אני רק רוצה להגיב בזה שאני צוחק על כל השטויות שרשומות פה כולל ההודעות של מי שהתחיל פה את הנושא שבעצמו נראה כמו כירכרה
קודם כל זה שיש תמונה שלי של לפני ואחרי באתר אומר שזהו וסיימתי את העבודה????
זה שאנשים פה לוקחים סטרואידים ומעלים מסת שריר על שומן ונראים כמו מפלצות לא אומר שכל אחד חייב להיות ככה, אני בחרתי לשרוף את כל השומן ואז להתחיל מאסה רצינית וזה שגיל שם את התמונה בסוף הקטע הזה של החיטוב לא אומר שזאת התוצאה הסופית או המטרה הסופית
וגם אם כן אז כולם על הזין שלי אם זה מה שאני רוצה כולם יכולים להמשיך לקנא זה לא מעניין אותי
אחרת לא הייתם מדברים ככה שחיף לא שחיף כל אחד פה נראה כמו בלוק שאין לו כוח פיזי ונפשי לעשות תכנית חיטוב כזאת
הכי קל זה "להיות במאסה" ולטרוף כל היום, תסגרו את הפה שלכם כמו שמישהו אמר פה ותעשו חיטוב ברמה הכי קשה מבלי לאבד גרם של שריר ואז נראה אתכם
יש כאלה שאוהבים להיראות כמו שוברי גלים עם מלא שומן ושריר ויש כאלה ששונאים שומן כמוני ומעדיפים להיפטר ממנו ואז להתחיל תכנית מאסה ואני חוזר להתחיל מאסה פעם ראשונה בחיים אחרי חיטוב פעם ראשונה בחיים בצורה מקצועית
בקיצור אהבתי לקרוא אני בטוח שיהיה המשך גם ואני אמשיך לצחוק על התמונות של הגולשים פה ובמיוחד על הדבר הזה שהתחיל את הנושא

Yoshi-Moto
11-11-06, 21:47
הסתכלת על כל ההודעות? היו פה רבה שהגנו עלייך והיו בצד שלך...
אני בטוח שזאת לא סוף הדרך שלך ומה שרואים באתר זהו שינוי לא קטן...
עוד כמה חודשים גם אתה תיהיה גדול ומאסיבי... אני מאמין שתשיג את מה שתרצה... עכשיו אתה במטרות עלייה במאסה ואני מאמין שתוכיח את עצמך

ועוד משהו.... אל תשים על אף אחד!!!עוד חצי שנה תיהיה ענק תשתין על כולם פה

TZAHI10
11-11-06, 21:53
יוני השפה שאתה משתמש בה לא יפה כלכך.. זה לא אומר הרבה דברים חיוביים עליך. בכל מקרה עד עכשיו כל אחד שהראו באתר היה מאוד שרירי לאחר השינוי ולכן זה היה מוזר בשבילם לראות שעברת רק חיטוב, זה לא היה זילזול אלא תהייה. לכן אין לך מה להיעלב. דבר נוסף, אני מניח שלשחיפים אין מה לקנאות בך כי רזית אלא אם כן הם שמנים.
לבסוף הסקנו שאתה כנראה רצית רק להרזות.. ולפי דבריך צדקנו.
אני חושב שהתגובה שלך קצת מוגזמת, בכל מקרה האמת שהיית שמנמן היית נראה יותר חמוד. אני מאחל לך בהצלחה במאסה וכל הכבוד על השינוי שעשית שזה באמת לא דבר קל לעשות

Yoshi-Moto
11-11-06, 21:58
ועוד משהו...טיפ ממני...
תלמד לקבל ביקורת גם חיובית וגם שלילית...
אפילואם אמרו את זה פה כדי לרדת עלייך ולהעליב אותך... תקרא את מה שרשום שם ותנסה ללמוד מזה... למרות שפה זה לא הכי רלוונטי כי אין הרבה מה ללמוד... מה שניסיתי להגיד זה שתלמד לקבל ביקורת...
כי באמת בהודעה הזאת בתוקפנות... היית צריך להסביר את עצמך ולחכות לתגובות... אני בטוח שחלק גדול מפה היה מבין שמטרותיך היו חיטוב והיו מבינים איזה שינוי גדול עברת...

מתן18
11-11-06, 22:00
לכל הקנאים פה למיניהם ושמתי לב שיש הרבה כאלה אני רק רוצה להגיב בזה שאני צוחק על כל השטויות שרשומות פה כולל ההודעות של מי שהתחיל פה את הנושא שבעצמו נראה כמו כירכרה
זה שאנשים פה לוקחים סטרואידים ומעלים מסת שריר על שומן ונראים כמו מפלצות לא אומר שכל אחד חייב להיות ככה, אני בחרתי לשרוף את כל השומן ואז להתחיל מאסה רצינית וזה שגיל שם את התמונה בסוף הקטע הזה של החיטוב לא אומר שזאת התוצאה הסופית או המטרה הסופית
וגם אם כן אז כולם על הזין שלי אם זה מה שאני רוצה כולם יכולים להמשיך לקנא זה לא מעניין אותי
אחרת לא הייתם מדברים ככה שחיף לא שחיף כל אחד פה נראה כמו בלוק שאין לו כוח פיזי ונפשי לעשות תכנית חיטוב כזאת
הכי קל זה "להיות במאסה" ולטרוף כל היום, תסגרו את הפה שלכם כמו שמישהו אמר פה ותעשו חיטוב ברמה הכי קשה מבלי לאבד גרם של שריר ואז נראה אתכם
יש כאלה שאוהבים להיראות כמו שוברי גלים עם מלא שומן ושריר ויש כאלה ששונאים שומן כמוני ומעדיפים להיפטר ממנו ואז להתחיל תכנית מאסה ואני חוזר להתחיל מאסה פעם ראשונה בחיים אחרי חיטוב פעם ראשונה בחיים בצורה מקצועית
בקיצור אהבתי לקרוא אני בטוח שיהיה המשך גם ואני אמשיך לצחוק על התמונות של הגולשים פה ובמיוחד על הדבר הזה שהתחיל את הנושא

יוני,מאחר שאתה לא מתבייש בזה,כמה אתה שוקל?? אני חייב לדעת..

Takima
11-11-06, 22:07

מה אתה מתבכיין? אתה מצפה לפרסם את התמונה שלך בדף הראשי ושלא יעבירו עליך ביקורת? זה שאנשים רושמים פה את דעתם לא אומר שאין עוד מלא אנשים שמבקרים אותך מבלי שאתה יודע. אתה בחרת לפרסם את התמונות ובמקומך לא הייתי עושה את זה, נקודה.

Night_Wolf
11-11-06, 22:10
אנשים אתם צריכים לזכור...שגיל לא רק מומחה בבודיבילדינג הוא מומחה בעוד המון תחומים שקשורים לתזונה ולספורט ויכול לעזור להרבה מאוד אנשים! ולא רק לאנשים שרוצים בודיבילדינג

יוני פשוט רצה להרזות ולקבל חיטוב והוא עשה עבודה נהדרת זה שהוא לא מוצא חן בענייכם זה דבר אחד! ותביעו דיעה אבל תנו גם מחמאה על ההשקעה שהוא נתן!!

יוני כל הכבוד לך על החיטוב אחי,אתה לא צריך להיתעצבן או להיתבאס מתגובות של אנשים פה רובנו פשוט בראש של בודיבילדינג ולדעת רוב הקהל כאן אתה "רזה מדי" קיצור קבל ח"ח אחי

YONI
11-11-06, 22:14
איתן אחי לגבי הביקורת אני מקבל את מה שאמרת, אבל לא באתי בכלל בצורה של תוקפנות באמת שאין לי בעייה לקבל ביקורת כשהיא במקום אבל..
אתה יודע לא ציפיתי שאנשים יחשבו שעשיתי את זה בשביל הכיף ובשביל שאנשים ישאלו למה
כי קל זה לא ויותר מתקרב לגיהנום זה כן
אבל שטויות באמת שזה סתם ויכוחים

shamir
11-11-06, 22:29
יוני אחרי כמה זמן של אימונים אתה בלפני השינוי?

Night_Wolf
11-11-06, 22:30
איתן אחי לגבי הביקורת אני מקבל את מה שאמרת, אבל לא באתי בכלל בצורה של תוקפנות באמת שאין לי בעייה לקבל ביקורת כשהיא במקום אבל..
אתה יודע לא ציפיתי שאנשים יחשבו שעשיתי את זה בשביל הכיף ובשביל שאנשים ישאלו למה
כי קל זה לא ויותר מתקרב לגיהנום זה כן
אבל שטויות באמת שזה סתם ויכוחים

יאלה אחי אל תהיה נשנש קח הכל באיזי אתה מרוצה אם עצמך?! זה מה שחשוב ושיהיה לך בהצלחה בהמשך הדרך!

Yoshi-Moto
11-11-06, 22:32
יאלה אחי אל תהיה נשנש קח הכל באיזי אתה מרוצה אם עצמך?! זה מה שחשוב ושיהיה לך בהצלחה בהמשך הדרך!
בדיוק מה שניסיתי להגיד
איך לי זה לוקח 5 שורות ויוצא לא ברור ולך בחצי שורה יוצא מובן וטוב? חחח

Night_Wolf
11-11-06, 22:34
בדיוק מה שניסיתי להגיד
איך לי זה לוקח 5 שורות ויוצא לא ברור ולך בחצי שורה יוצא מובן וטוב? חחח

חחח בקטנה אחי...הוא בטח הבין גם מה שאני אמרתי לו וגם אתה:jockey:

TZAHI10
11-11-06, 23:05
Yoni - אולי תספר קצת על מה שעברת? כמה זמן זה לקח? איזה דברים היו כמו גיהנום בשבילך.. באיזה ציפיות באת לגיל? וכדומה..

ari
11-11-06, 23:25
אני לא מוצא את התמונה באתר של ישראלבודי
מישהו יכול לשים את הלפני והאחרי כאן ?
מעניין לראות על מה אתם מדברים

HHHEELLBBOOYY
11-11-06, 23:36
אני נראה כמו כירכרה?
תסתכל לתמונה בחתימה שלי תסתכל
http://img59.imageshack.us/my.php?im...wallacoyo3.jpg
אתה קורא לי כירכרה?

זה ששמו אותך באתר הראשי לא גורם לך להיות מעל כולם לבוא ולדבר לא יפה,
עובדה הם העיפו אותך מהעמוד הראשי בבעיטה, יא תת רמה

Takima
11-11-06, 23:38
אני נראה כמו כירכרה?
אתה קורא לי כירכרה?

חחחחח איזה אכזר. מבחינתי הלבוי צריך להיות מנהל של פורום זירת הגולשים.

HHHEELLBBOOYY
11-11-06, 23:41
אין לי בעיה עם אף אחד אבל שלא יבוא בטענות אחרי שפירסמו את התמונה המסכנה שלו באתר הראשי יתבכין שהוא מקבל ביקורת ומדבר לא לעניין.

Dino Psaras
11-11-06, 23:44
אני נראה כמו כירכרה?
אתה קורא לי כירכרה?

הלבוי, בחייאת תצנזר את הזקן הזה שנדחף לתמונה!

HHHEELLBBOOYY
11-11-06, 23:56
מההה
איכסססססססס
רק עכשיו קלטתי
טטוב זה במלתחות יש ברירה..

OMRI-TURBO
12-11-06, 00:21
אין לי בעיה עם אף אחד אבל שלא יבוא בטענות אחרי שפירסמו את התמונה המסכנה שלו באתר הראשי יתבכין שהוא מקבל ביקורת ומדבר לא לעניין.

לא עובדת התמונה

HHHEELLBBOOYY
12-11-06, 00:35
http://img59.imageshack.us/my.php?im...wallacoyo3.jpg (http://img59.imageshack.us/my.php?image=attachwallacoyo3.jpg)

shamir
12-11-06, 00:48
הלבוי אני במקומך הייתי תופס תרגליים ובורח במקום ליצטלם שם גועל נפשש מה זה הזקנים האלה איך אפשר ללא שים לב נראה לי אתה עוד מסטול מהניתוח:jockey:

pie
12-11-06, 00:55
אני תזונאי ספורט בוינגייט . ראיתי את האשכול הזה והיה קשה לי להישאר אדיש...
לאחר שראיתי את התמונה בדף הראשי התפלאתי מאוד כי זה שינוי מטורף ולא כל פעם רואים דברים כאלה. הבנאדם הוריד הרבה שומן נקי ובאמת רואים שהוא השקיע ברמות.
אם הוא ימשיך להשקיע כמו שהוא עשה עד עכשיו אתם תראו גוף מושלם מבחינה אסתטית.
אם אתם לא אוהבים תתוצאות אז לפחות פרגנו על המאמץ, לא צריך להיות שליליים כל הזמן.

OMRI-TURBO
12-11-06, 01:22
http://img59.imageshack.us/my.php?im...wallacoyo3.jpg (http://img59.imageshack.us/my.php?image=attachwallacoyo3.jpg)

בסדר אתה סבבה, אבל איכס באמת מזה הזקן הזה:cry_1:

OMRI-TURBO
12-11-06, 01:24
אני תזונאי ספורט בוינגייט . ראיתי את האשכול הזה והיה קשה לי להישאר אדיש...
לאחר שראיתי את התמונה בדף הראשי התפלאתי מאוד כי זה שינוי מטורף ולא כל פעם רואים דברים כאלה. הבנאדם הוריד הרבה שומן נקי ובאמת רואים שהוא השקיע ברמות.
אם הוא ימשיך להשקיע כמו שהוא עשה עד עכשיו אתם תראו גוף מושלם מבחינה אסתטית.
אם אתם לא אוהבים תתוצאות אז לפחות פרגנו על המאמץ, לא צריך להיות שליליים כל הזמן.

השינוי באמת טוב אין מה להגיד.
מה התפקיד שלך בוינגייט? אתה מלמד תזונה או מה?

TZAHI10
12-11-06, 07:19
Hellboy - אני חושב שיוני קצת הגזים עם התגובה שלו, כנראה שהיה מאוד עצבני או קצת נעלב ואני מבין אותו. הרי הוא בכל זאת עשה שינוי גדול שקשה לעשות, עבר "גיהנום" כמו שהוא אומר. ולכן אחרי כל מה שעבר עיצבן אותו שלא מעריכים את זה. נכון שהוא הגזים עם המילים שהשתמש
בהתקפה שלו אבל כנראה זה היה מעצבנות. אני מציע שתשלימו ותהיו חברים..:jockey: חוץ מזה כמעט כל מי שמעלים לאתר הראשי אתם נותנים עליו ביקורת, אם הוא לא מספיק שרירי או רזה מידי אתם כותבים שאין לו מאסה, אם הוא שרירי מאוד ונראה הכי טוב שיש אתם מתחילים להתווכח אם הוא לוקח סטרואידים או לא. ככה שבכל מיקרה כל אחד מהם שהיה נכנס בטח התעצבן עליכם כי בכל מצב אתם לא מקבלים את הבן אדם כמו שהוא וחבל.

נ.ב
עשה טובה ובאמת תעיף את הזקן הזה מהתמונה כמעט הקאתי את האבקת חלבון כשראיתי את זה !!!

PoweRule
12-11-06, 07:50
כל אחד פה נראה כמו בלוק שאין לו כוח פיזי ונפשי לעשות תכנית חיטוב כזאת

מה אתה חש פה איזה גיבור עילאי ? אני בטוח ב-100 אחוז שיש פה אנשים שיכולים לעשות תוכנית חיטוב כזאת ואפילו קיצונית משלך.

תסגרו את הפה שלכם כמו שמישהו אמר פה ותעשו חיטוב ברמה הכי קשה מבלי לאבד גרם של שריר ואז נראה אתכם

אתה חי באשליות

P-a-n-1-c
12-11-06, 08:09
לדעתי דווקא הוא הביא הישג מדהים.
לא כולם הראש שלהם להתעסק בbb ולהיכנס לאוף סיזן וכל השיט הזה. אני בטוח שהוא רק רוצה גוף חטוב שאפשר להשוויץ איתו טיפה בים וזהו.
הוא השיג את המטרה שלו ולדעתי הוא עשה את זה בגדול! סתכלו איזה שינוי מטורף יש בין ה"לפני" ל"אחרי"! שינוי כזה בהחלט לא רואים כל יום.

כל הכבוד יוני!

HHHEELLBBOOYY
12-11-06, 11:02
מישהוא זילזל בשינוי שלו?
יש לו אחלה שינוי ברור שעדיף להיות רזה עם ורידים מאשר התמונה הראשונה שלו עם הרבה שומן
אבל האתר הרגיל אותנו לראות תמונות של שינויים של אנשים שסיימו את השינוי עם "טיפה" יותר מסה עליהם, אז קצת בילבל אותי לראות את התמונה של יוני,
כל הכבוד על ההשקעה שלו בחלט זה קשה לעשות כזה שינוי, ואני עוד אחד שעשה שינוי פי 2 יותר קשה ממנו אני לא רוצה לשמוע ממנו דיבורים על גיהנום,
מצטער שזה הגיע לכזה מצב, ואני מעריך את השינוי שהוא עשה

TZAHI10
12-11-06, 11:28
מישהוא זילזל בשינוי שלו?
יש לו אחלה שינוי ברור שעדיף להיות רזה עם ורידים מאשר התמונה הראשונה שלו עם הרבה שומן
אבל האתר הרגיל אותנו לראות תמונות של שינויים של אנשים שסיימו את השינוי עם "טיפה" יותר מסה עליהם, אז קצת בילבל אותי לראות את התמונה של יוני,
כל הכבוד על ההשקעה שלו בחלט זה קשה לעשות כזה שינוי, ואני עוד אחד שעשה שינוי פי 2 יותר קשה ממנו אני לא רוצה לשמוע ממנו דיבורים על גיהנום,
מצטער שזה הגיע לכזה מצב, ואני מעריך את השינוי שהוא עשה

אתה בסדר אתה :wiggle:

HHHEELLBBOOYY
12-11-06, 11:32
למה אתה בבית גבר

ניגרי ענק
12-11-06, 11:37

אל תעלב, אתה יכול להיות גאה בעצמך, ובכוח רצון שלך.
עשית יופי של עבודה בחיטוב, אני בטוח שתוכל גם להשתפר במאסה בהמשך.
בהצלחה.

Der Metzgermeister
12-11-06, 11:42
יא ראבק אנשים תלמדו לפרגן
פירגון לא יזיק לאף אחד פה!

TZAHI10
12-11-06, 11:59
למה אתה בבית גבר

אני בעבודה :disgust:

HHHEELLBBOOYY
12-11-06, 14:09
על מי אתה עובד?

TZAHI10
12-11-06, 14:26
על מי אתה עובד?

תתקשר לתמיכה טכנית 014 אולי אני אענה לך..