PDA

צפה בגרסא המלאה : תהנו כרטיס ביקור חדש מהאתר Nabba

טל יואב
18-09-07, 16:33
שלום לכולם ,

כתבה שעשיתי על אלוף האלופים 2007 חוסם מסרי קריאה נעימה

http://www.nabba.co.il/huzam.htm

SmaMMiT
18-09-07, 16:45
תותח אתה אחי פשוט אין מילים:flowers:
חוסם נשמע כמו אחלה גבר ממש מורעל בו נקווה שהוא באמת יגיע לאן שהוא רוצה

מוטי
18-09-07, 16:46
נשמע בחור ממש נחמד

סוליקו
18-09-07, 17:15
יפה מאור יואב ..קראתי את הכל ונהנתי גם לקרוא
חוסאם בחור נחמד וגדול ומגיע לו לדעתי

תמשיך ככה יואב

עלוש
18-09-07, 18:07
יפה מאוד , נהנתי מכל מילה , כל הכבוד !!

Bodybuilder
18-09-07, 18:47
רק על זה שהוא אמר שהלך לו הרבה כסף על אוכל,תוספי מזון וחומרים ! אני מכבד אותו ! כול הכבוד לו !!!

Vin diesel
18-09-07, 18:48
אחלה כתבה,תודה.

Coleman
18-09-07, 19:27
באמת בחור ענק ונחמד לפי מה שראיתי בתחרות

Night_Wolf
18-09-07, 19:48
כתבה מעולה ונעימה לקריאה!

כל הכבוד לחוסאם אלוף האלופים של שנת 2007 באמת שמגיע לו ולדעתי הוא גם אלוף האלופים של שנת 2006:sbb4:

blinki
18-09-07, 19:58
כתבה יפה, הייתי בטוח שהוא ערבי

מוטי
18-09-07, 20:01
הוא ערבי..

נראה לי

aseed
18-09-07, 20:28
הוא הכי טוב בארץ

טל יואב
18-09-07, 20:57
הוא הכי טוב בארץ

לא רק שהוא הכי טוב בארץ , ראיינתי כבר הרבה כפי שאתם יודעים , חוסאם הוא שונה ואחר מכולם . יש לו המון ידע וניסיון ובגרות נפשית , ושלוות חיים . הוא הרשים אותי לטובה , והפתיע אותי , זהו אדם עם המון כבוד לכל אחד ועם הרבה סבלנות .

קשה מאוד לנפח שרירים מבלי לנפח גם את האגו , חוסאם יודע להפריד, ויודע מהי צניעות, ולקחת את הכל בפרופורצייה . איש משכמו ומעלה , נורא נהינתי מהשיחות שלי איתו .למדתי גם ממנו המון .

BIGROY
18-09-07, 21:11
בנאדם מדהים .

xLaes
18-09-07, 21:18
הוא גר בכפר יסיף?!
O.ם
מתי שאני אתחיל להתאגרף שם,אני מקווה לפגוש אותו.
D:
-----------------------------------------
כתבה סוסה.
:sbb4:

ניגרי ענק
18-09-07, 22:03
בחור טוב, באדי בילדר נפלא.

נעים עסקלה אמר לי השבוע שחוסאם לא היה צריך לרדת למתחת ל 90, ובעבר היה נראה יותר טוב.
עם זאת, הפרשנות של חוסאם לגבי יתרון ייבוש על עאדל ברגליים ובבטן, הגיונית בהחלט.
אבל עתידו של עאדל לפניו - מבחינת פוטנציאל הוא יוכל אפילו לקחת את אלוף האלופים.

aseed
18-09-07, 22:10
לפי דעתי חוסאם לא היה אף פעם כך
אבל אתה צודק עאדל יש לו עתיד חזק כי הוא עדיין בן 22

P-a-n-1-c
18-09-07, 22:37
אפשר תמונה של הבחור?

פאק איזה מטורף! לפני התחרות הוא אוכל 6 פעמים ביום אותה ארוחה Wtf הייתי משתגע

האדמור
18-09-07, 23:18
יואב טל כל הכבוד!!! אתה לא מתעייף הא?!
תמשיך כך במלוא המרץ!

ניגרי ענק
18-09-07, 23:19
לפי דעתי חוסאם לא היה אף פעם כך
אבל אתה צודק עאדל יש לו עתיד חזק כי הוא עדיין בן 22

וגם משום שיש לו גנטיקת על לבאדי בילדניג.
מבחינתי הוא היה הכוכב של התחרות, למרות שלא זכה.

Daniel-Barak
19-09-07, 07:36
תודה רבה על העדכון, יואב.

aseed
19-09-07, 09:28
לדעתי העיקר הוא לא הזכיה אלה מה השגת
למשל חג'ג' שנה שעברה לקח מר ישראל עד 90 ועאדל לא לקח השנה אז זה לא אומר כלום

טל יואב
19-09-07, 14:13
יואב טל כל הכבוד!!! אתה לא מתעייף הא?!
תמשיך כך במלוא המרץ!

לא מתעייף אחי , זה משהו שאני מאוד אוהב לעשות להכיר וללמוד מאנשים חדשים השקפת עולם קצת שונה ואחרת , אנשים מעניינים שמאוד אוהבים את הספורט שלנו.
אגב , בקרוב מאוד מדור חדש שלי כאן בפורום פיתוח הגוף . בשיתוף גיל הנקניק .

אבקש לקבל תגובות על הפוסט הזה מדי בול , וארבל בהקדם. שתיקתכם רועמת כאן :unsure:

hell
19-09-07, 15:11
כל הכבוד יואב.
רואים שהשקעת בבחירת השאלות ששאלת את חוסאם.
חבל רק שלא השקעת עוד טיפה בשגיאות כתיב, יש לך אופציה בword לתיקון שגיאות אוטומטי.
אני ספרתי כ10 שגיאות כתיב מיותרות בהחלט.
בכל אופן, חזק ואמץ.
כל הכבוד על הכרטיס ביקור.

טל יואב
20-09-07, 00:30
כל הכבוד יואב.
רואים שהשקעת בבחירת השאלות ששאלת את חוסאם.
חבל רק שלא השקעת עוד טיפה בשגיאות כתיב, יש לך אופציה בword לתיקון שגיאות אוטומטי.
אני ספרתי כ10 שגיאות כתיב מיותרות בהחלט.
בכל אופן, חזק ואמץ.
כל הכבוד על הכרטיס ביקור.

תראה לי בדיוק איפו ספרת עשר שגיאות כתיב ?

וכן אני תמיד כותב רק ב- WORD הוא מראה לך אם יש לך שגיאות כתיב מלבד המילים :"אוף סיזאן " ושם משפחתו של אלי לא הופיע לי כלל לסימון של שגיאות כתיב ולא בגלל שאלו היו שגיאות כתיב אלה אלו הם מילים שלא נמצאות כמילה סטנדרטית בלקסיקון העברי זה הכל .

עכשיו קראתי שוב את הכתבה הדבר היחידי שלא היה במקום אלו הם סימני פיסוק וזה הכל , וגם זה לא בשליטתי לא אני מעלה את הכתבה לאתר .

אייל לפני שאתה מעיר הערות לכאורה כביכול בונות בדוק את עצמך .

hell
20-09-07, 14:41
אוקיי יואב, הנה הטעויות כתיב ודקדוק שלך. מסומנות בצבע אדום.
לא תיקנתי, אם אתה לא מוצא טעות במילה מסומנת באדום, אשמח לעזור.
בתגובה שלך נשמע כאילו נפגעת ותקפת אותי, אין צורך אחי, אתה עושה עבודת קודש, אך את המאמרים שלך קוראים ילדים ונערים שסופגים את השגיאות כתיב ואחר כך הפורום מוצף בשפה של כיתה ג' בקושי.
בחברות :flowers:
חוסאם מסרי , כרטיס – ביקור
מאת: יואב טל

ישראל
לא הרבה יודעים על הספורטאי שזכה לא פעם בתואר מר ישראל ואלוף האלופים . בראיון שלפניכם חוסאם מסרי נחשף עד הסוף , אישי, נוקב, ופתוח .

- שלום לך חוסאם , ראשית תודה על הקדשת הזמן מצדך לראיון .
- אהלן , בבקשה .

- לפני שנתחיל , לאלו שלא מכירים אותך תן לנו רקע כללי על עצמך .
- נולדתי במצרים בתאריך 1.7.1970 . הגובה שלי הוא 1.75 משקל הגוף שלי בשיא "האוף סיזאן היה 120 ק"ג ובתחרות האחרונה שקלתי כ- 88 ק"ג . התחלתי להתחרות עוד מלפני 12 שנה . עליתי לארץ לפני 10 שנים . אני נשוי +2 ילדים , יש לי ילד בן שלוש וילדה בת חמש וחצי . אני גר בכפר יאסיף שזה ליד נהרייה. אני מתאמן בחדר הכושר LIFE AND FITNESS בנהרייה . במקצועי אני מדריך חדר כושר . אני מתחרה בישראל כבר משנת 2002 השתתפתי כבר בחמש תחרויות .

- מדוע עלית לארץ ישראל ?
- בגלל אשתי היא מישראל הכרתי אותה כאן , אך עוד לפני כן תמיד חשבתי לעלות לארץ ישראל.

- באלו תחרויות התחרית ובאלו תארים זכית עד עכשיו ?.
- התחרית במר הצפון בשנת 2002 ניצחתי בקטגוריה שלי ולקחתי גם את אלוף האלופים . בשנת 2003 זכיתי במר ישראל וגם באלוף האלופים כנ"ל גם בשנת 2004 , בשנת 2005 לא התחריתי. בשנת 2006 שנה שעברה לקחתי מקום שני .

- מה קרה בשנת 2006 ?
- לדעתי לא היה מגיע לי מקום שני , הבחור שלכאורה ניצח אותי בקושי יכול היה לעמוד על הרגליים מצבו הבריאותי היה גרוע , והוא לא יכול היה לבצע את הפוזות שלא כמו שצריך . לדעתי לא רק שהייתי צריך לזכות בתואר , אלה גם הייתי צריך לקבל את אלוף האלופים . עוד אז הודעתי להם (לאנשי האיגוד ) שאני לא מתכון להשתתף יותר בתחרויות , אך לאחר מסע שכנועים מצד משפחתי , חזרתי לתחרויות השנה וניצחתי שוב בקטגוריית משקל גוף עד 90 ק"ג ובנוסף את אלוף האלופים .

- האם כל התחרויות היו באיגוד NABBA ?
- כן , אני רק מתחרה באיגוד NABBA .

- מהי דעתך על האיגוד המתחרה ?
- לדעתי אין בכלל איגוד IFBB בארץ נכון שבחו"ל זהו איגוד טוב , אך בארץ הוא לא קיים , נשיא האיגוד יודע רק לקחת כסף ממתחרים ולצעוק עליהם , לא יודע לתת כבוד . אני מעולם לא התחריתי שם , וגם לעולם לא אתחרה שם .

- כמה כסף נאלצת השנה להוציא על ההכנות לתחרות ?
- השנה הוצאתי בסה"כ כשלושים וחמישה אלף ₪ על תוספי מזון , אוכל וחומרים .וזה עדיין לא נחשב הרבה יחסית .

- ספר לקהל הקוראים שלנו , אך הייתה ההרגשה לזכות השנה בתואר הנכסף ?
- השנה מכל השנים היה הכי קשה לזכות בתואר . כל המתחרים עבדו ממש קשה , כולם הגיעו הכי מוכנים שאפשר , הציגו רמה גבוה מאוד מכל השנים . זוהי לא הפעם הראשונה שאני זוכה אבל השנה היחס והכבוד היה אחרת , במיוחד התגמול לאות הערכה על הזכייה , המאמץ וההשקעה , אך בעיקר הכבוד .

- מה דעתך על אלי האנה ?
- אלי הוא המשפחה שלי . כשהוא כאן הוא הבעל הבית של המשפחה . לפני שלוש שנים כאשר עדיין לא הכרתי את אלי , כולם סיפורו לי שהוא שחצן , אך כשהכרתי אותו גילתי שזה לא נכון. הוא ממש בחור חמוד , ואיש טוב . כאשר אני מתקשר אליו הוא תמיד עונה לי .הוא גם עזר ועדיין עוזר בייעוץ והכנה לתחרות מבחינת הדיאטה . הוא בעצמו כתב לי את כל התפריט מחדש ושינה לי את האוכל שבוע לפני . הוא עזר לא רק לי מאחורי הקלעים, לכולם במריחת השמן והצבע ובהכנות לעלייה לבמה .

- האם תתחרה בשנה הבאה ?
- כרגע נכון לעכשיו , אני חושב שלא . הסיבה היחידה היא עקב המצב הכספי . סיפרתי על כך גם לאלי , ההכנות לקראת תחרות הם המון כסף . אני משלם שכר דירה כל חודש כ-2,000 ₪ ובתור מדריך חדר כושר אני מרוויח רק 3,000 ₪ . אשתי לא עובדת , ויש לי להזכירך עוד שתי ילדים בבית . אם היה לי כסף הייתי מתחרה כל שנה .

- האם בעתיד אתה חושב להתחרות בחו"ל ?
- כרגע לא . אך בעתיד הרחוק כן , אני מאוד אוהב את זה . אפילו שהדיאטה קשה מאוד , אם היה לי יכולת כלכלית אפילו פעמיים בשנה . אם ארגיש טוב מבחינה בריאותית הייתי מאוד רוצה להתחרות במר יוניברס בלונדון , ולייצג את ישראל בכבוד .הבעיה היחידה היא כסף .

- חשוב לציין שזה מאוד ציוני מצדך , להגיד ולהתכוון לכך שיש לך רצון לייצג את ישראל בחו"ל. זה כבוד .
- למה לא ?! אני מאוד אוהב את ישראל ! אני חי פה , אשתי וילדיי נולדו פה . כל חיי הם פה בישראל .

- באלו תוספי מזון אתה משתמש ?
- באבקות חלבון של WHEY זה מאוד נוח לי וקל לעיכול ולספיגה וכמעט ללא שומן . כמו כן אני לוקח קבוע קריאטין , וחומצות אמינו .

- מה עם מולטי ויטמין ?
- אין לי צורך בהם , כי אני שומר כל השנה על תזונה נכונה , אני מקבל את הויטמינים שלי מאבקות החלבון ומהאוכל .

- ספר לנו בבקשה על תפריט התזונה שלך ?
- "באוף סיזאן " אני אוכל שש ארוחות כל שעתיים וחצי ארוחה . בבוקר אני אוכל חמש ביצים , גבינת קוטג" חצי אחוז שומן , ושתי כפיות דבש . לאחר מכאן אורז עם תפוחי אדמה וחזה עוף . ובנוסף אני מגוון יום אחד דגים וביום השני בשר אדום , כל יום אני אוכל גם שלוש קופסאות טונה במים . לפני התחרות אני אוכל בבוקר קוטג" חצי אחוז שומן עם שש כפיות אורז . תוכנית התפריט התזונה שלי משתנה שלושה חודשים לפני תחרות ולאחר מכאן כל חודש יש שינוי בתפריט . כמו כן במהלך היום כל יום גם לפני תחרות אני שותה שש כפיות שמן זית שמתפרש על כל היום . זה מאוד בריא לגוף . בהכנות הסופיות שלי לפני תחרות אני אוכל שש פעמים ביום כל פעם אותה ארוחה 125 גרם של חזה עוף עם שתי פרכיות אורז ומלפפון אחד רק עם הארוחה אני שותה מים מזוקקים פחות מחצי ליטר ביום , וכמובן בכללי ירקות רק ירקות ירוקים .זה בריא יותר ועשיר יותר בברזל .

- כמה פעמים בשבוע אתה מתאמן בחדר כושר ?
- אני מתאמן בשבוע כארבע פעמים ביום .גם בחיטוב וגם במאסה כל שריר פעם בשבוע .ההבדל הוא בחיטוב זה האירובי , בתקופת החיטוב אני עושה אירובי פעמיים ביום שש פעמים בשבוע כל פעם שעה הליכה מהירה בלבד .שעה בבוקר ושעה בערב . "באוף סיזאן " אני עושה רק ארבע פעמים בשבוע אירובי חצי שעה בלבד פעם ביום אחרי אימון בוקר .

- כמה זמן נערך כל פעם אימון המשקולות שלך .
- שעה אחת בלבד זה מספיק .

- מה דעתך על המתחרים שהיו ? מה דעתך למשל על נאור זיו ?
- פלג גוף עליון גדול מאוד אך חלש מאוד ברגליים אם היו לו רגליים גדולות בקלות היה לוקח את אלוף האלופים.

- מה דעתך על יוני האנה ?
- הוא בחור חמוד מאוד , ממש ענק הוא לא מדבר הרבה אבל הוא נחמד . יש לו פוטנציאל אך הוא צריך להמשיך לגדול הגיע מאוד יבש וחטוב לתחרות אך חסר לו מאסה ברגליים יחסית לגוף שלו .

- מה דעתך על עדאל חג"ג" ?
- הוא גם היה נראה טוב מאוד . אבל היה חסר לו ייבוש בבטן וברגליים . בחלקים אלו הייתי טוב יותר ממנו .

- אתה יודע הרבה בקהל אמרו שזה היה ממש קרוב בין שניכם , חלק אפילו העדיפו את עדאל ....
- עדאל שם תמונות שלי ושלו באינטרנט בפורום "פנורמה " וטען שהוא היה צריך לזכות והיה מגיע לו מקום ראשון , לדעתי הוא היה גדול אך שוב חסר היה לו ייבוש בבטן וברגליים .

- בכל שנה כאשר התחרית תמיד היית מגיע בקטגורית משקל גוף מעל 90 ק"ג , מה קרה השנה ?
- השנה ירדתי בכוונה במשקל מתחת ל-90 ק"ג . רציתי להיות הפעם הכי יבש ולהגיע חטוב יותר מאי פעם .

- וזה לא היה יותר מידי ?
- לא. הגעתי לאחוז שומן נמוך במיוחד שמעולם לא הגעתי אליו לפני כן .גם כאשר אלי האנה ראה אותי הוא ישר אמר לי ...."חוסאם אתה נראה השנה הכי טוב מכל השנים הקודמות .שבוע לפני התחרות שקלתי 92 ק"ג זה היה רק מים כמעט ולא עשיתי העמסה בכלל . אלי יעץ לי לצמצם בהעמסת הפחמימות . רק ביום רביעי יום לפני התחרות התחלתי לאכול אורז . שש כפיות אורז ביום ושש כפיות אורז בלילה כך גם ביום התחרות .בנוסף למים המזוקקים נטולי מלחים שתיתי גם שתי כוסות קפה שחור ללא סוכר וללא סוכרזית .

- מה עם המשפחה והילדים ? אך הם מקבלים את כל זה ?
-המשפחה מאוד תומכת בי כל הזמן ומעודדת אותי כל הזמן .

- ומה עם הכסף ?
- בנוסף להדרכה , אח של אשתי עוזר לי מבחינה כלכלית . קשה לא לקבל החזר כספי על כל ההשקעה שהוצאת . למרות שהשנה ממש פינקו אותנו בתחרות כמו שצריך באמת .לאחר התחרות תוך שבוע עליתי בעשרה ק"ג . יום חמישי הסתיימה התחרות יום ראשון כבר חזרתי לאימונים בצורה קלה יחסית .אם לא הייתי חוזר מיד הייתי מתחיל לסבול מכאבי גב . אני עדיין סובל מכאבי בטן ?

- למה ?
- חזרתי לאכול שוב נורמלי וזה מכביד על הקיבה .

- יידוע לך שרוב המתחרים לוקחים הפסקה של מנוחה כללית של שבועיים לאחר תחרות ?
- כן אך אני חושב שזה טעות במיוחד לאלו בקטגורית משקל גוף כבד . עקב בעיות גב , ואז החזרה היא קשה הרבה יותר .

- תוכניות לעתיד ?
- הייתי רוצה בעוד שנתיים להתחרות בחו"ל , כמובן שלפני כן אני יצטרך להתחרות שוב בארץ.

מילות סיכום ?
- אני רוצה להודות מקרב לב לאלי האנה שהבטיח לפני שנה ועמד בהבטחותיו על התחרות המפוארת ועל הפרסים הרבים . לכל הקהל שהגיע , ולמשפחה , למארגנים , ולאמנון גאון , וגם תודה רבה לך . NABBA .

Night_Wolf
20-09-07, 14:54
אייל אייל אייל אתה כזה תותח זה משהו מדהים אחי:sbb4:
תתחבר למסנג'ר קצת יותר אם יש לך זמן:unsure:

Eagle
20-09-07, 15:36
הוא בחור גדול מאד, מתאמן בעיקר בשעות הבוקר יוצא לי לראות אותו לפעמים.