PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה כנסו דחוף

arihell
18-09-07, 18:42
שמעו אני מתעמן בערך חודש וחצי בחדר כושר (לפני זה האיתי מתעמן בבית עם מתקנים ועוד הרבה אבל החלטתי שחדר כושר זה יותר מקצועי)
אני בן 15 אני שוקל 80 קילו אני 1.70 אמרו לי שאני צריך לעשות חיוב לבערך 15 אחוז שומן ואמרו לי שיש לי בערך 20 אחוז שומן עכשיו יש לי כמה שאלות
1.מה המשקל שעדיף לרדת תוך שבוע ?
2.אני מתעמן ואני לא מרגיש שאני יכול לעלות את המשקל בחלק מהתרגילים ואני גם לא רוצה להגזים עם משקלים על הגב אבל בכול מיקרה אני מתעמן עם משקלים גבוהים חחח אז השאלה שלי בעצם עם אני יוריד את המשקלים של האימונים שלי אבל יעשה יותר סטים ויותר חזרות השרירם יתפתחו ולא רק ישארו איך שהם?
3.כמה זה בערך 5 אחוז שומן כמה משקל אני צריך לרדת ? אמרו לי שאני צריך לרדת בערך 7 קילו ואני רוצה לדעת עם זה נכון ??

זהו לבנתיים :p
תודה לכל מי שעוזר :)

מתאמן חדש
18-09-07, 18:44
תקרא מאמרים אתה סופר דופר נוב שלא יודע כלוםם.

arihell
18-09-07, 18:48
חח כודם כול ביקשתי עזרה לא שתרד עלי ידפוק ודבר שני סתום תפה אני יודע הרבה יותר ממכה חוץ מזה הדברים האלה בדרך כלל לא מענינים אותי אני יותר מתענין בעליה של המסת שריר אבל אני צריך לרדת במשקל אז אני שואל ועם יש לך בעיה עם זה אז אל תענה !
(אתם רואים בגלל אנשים כמו המפגר הזה אנשים עוזבים פורמים !)

מתאמן חדש
18-09-07, 18:53
חח כודם כול ביקשתי עזרה לא שתרד עלי ידפוק ודבר שני סתום תפה אני יודע הרבה יותר ממכה חוץ מזה הדברים האלה בדרך כלל לא מענינים אותי אני יותר מתענין בעליה של המסת שריר אבל אני צריך לרדת במשקל אז אני שואל ועם יש לך בעיה עם זה אז אל תענה !
(אתם רואים בגלל אנשים כמו המפגר הזה אנשים עוזבים פורמים !)
פשש איזה גישה יש לך, אתה מצפה עם גישה כמו שלך שמישהו יעזור לך :unsure:
עלק מתעניין בעליה של מסת שריר ובמקביל אתה רוצה להורד אחוזי שומן, או או רואים איזה ידע יש לך :closedeyes:

בשביל לרדת במשקל אתה צריך להיות במאזן קלורי שלילי,אבל אמרת שאתה יודע יותר מימני אז אני לא רואה סיבה להסביר לך כי מי כמוך יודע ? :flowers:

ו15 אחוז שומן זה עדין נקרא הרבה,מחטבים לאחוז שומן נמוך באיזור 10 אחוז שומן בדרך כלל ומשם עלייה במסה, בקצרה אין לי כוח להסביר לאחד כמוך.

!Demon!
18-09-07, 20:17
פשש איזה גישה יש לך, אתה מצפה עם גישה כמו שלך שמישהו יעזור לך :unsure:
עלק מתעניין בעליה של מסת שריר ובמקביל אתה רוצה להורד אחוזי שומן, או או רואים איזה ידע יש לך :closedeyes:

בשביל לרדת במשקל אתה צריך להיות במאזן קלורי שלילי,אבל אמרת שאתה יודע יותר מימני אז אני לא רואה סיבה להסביר לך כי מי כמוך יודע ? :flowers:

ו15 אחוז שומן זה עדין נקרא הרבה,מחטבים לאחוז שומן נמוך באיזור 10 אחוז שומן בדרך כלל ומשם עלייה במסה, בקצרה אין לי כוח להסביר לאחד כמוך.

חחח אם יש ל בעיה לענות לבן אדם ששואל אז אל תענה אין צורך לרדת עליו..
אני יעשנה לך על השני..דבר ראשון באימונים אם משקל אין ממש דבר כזה כמה שיותר..כאילו יש אבל עם גבול..
יש תוכנית למסה , יש לכוח וגם ניתן לערב..תבחר את מה שאתה רוצה ותשאל ספציפית לגבי זה..
כוח זה עד 6 חזרות לסט כאשר את השישי אתה בקושי מצליח ומסה זה 8-12(גם כן כוח) או סופק סט שעובד נטו על ניפוח וטיפה כוח.
לגבי השלישי ששאלת לא ניראה לי זה נכון..מטר 70 80 קילו וכמו אני רואה אתה לא ממש מתאמן מזמן וזה ולפי מה שאמרו לך יש לך 20 אז אתה טיפה שמן..כדי לרדת ל5 אחוז צריך אולי 12 קילו אני חושב או אפילו יותר..אבל למה אתה צריך את זה?למקצוענים יש עד 5%...הכי טוב זה עד איזה 8-12 ניראה לי
מקווה שעזרתי במשהו

arihell
19-09-07, 15:04
תודה :)

P-a-n-1-c
19-09-07, 15:34
לא הבנתי מה דחוף פה..