PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה בקשר לחזרות שליליות...

mitamen
09-09-06, 13:00
המאמן בחדר כושר שלי טוען שכדאי להגיע בכל סט למצב שהגוף לא יכול להמשיך אפילו חזרה אחת יותר...שהשריר סחוט לגמרי כבר ....האם זה נכון לעשות ככה את כל האימונים או שזה אימון מוגזם?
אני בדר"כ עובד 10 חזרות אבל אני לא מגיע למצב שהשריר שלי כבר לא יכול לסחוב יותר אלא יכול להמשיך עוד 2-3 חזרות בדר"כ...
איך אתם ממליצים לעבוד כדי לגרות את השריר בצורה הטובה ביותר ללא פציעות מיותרות או אימון יתר?

igorek
09-09-06, 13:02
זה ממש לא טוב לעשות את זה באופן קבוע.
אתה תתיש את מערכת העצבים שלך ותגיע לאימון יתר מהר מאוד ולא תיתקדם לשום מקום.

mitamen
09-09-06, 13:07
לטענתו אבל....שאתה עובד Rm10 המשמעות של זה זה לעבוד 10 חזרות עד שאתה לא יכול יותר אפילו חצי חזרה..תיאורטית זה נכון...
אבל אמרתי לו שלדעתי זה יוביל לפציעות והתשה מהירה של השריר ולא צריך לעבוד ככה כל האימונים אולי אימון בשבוע....והוא מתעקש שהוא עובד ככה וזה האימון הכי יעיל שיש כדי לגדול...

G-G
09-09-06, 13:19
עד כמה שאני הבנתי רק בסט האחרון אתה אמור להגיע לכשל ...
שמישהו יתקן אותי אם אני טועה

igorek
09-09-06, 13:37
לטענתו אבל....שאתה עובד Rm10 המשמעות של זה זה לעבוד 10 חזרות עד שאתה לא יכול יותר אפילו חצי חזרה..תיאורטית זה נכון...
אבל אמרתי לו שלדעתי זה יוביל לפציעות והתשה מהירה של השריר ולא צריך לעבוד ככה כל האימונים אולי אימון בשבוע....והוא מתעקש שהוא עובד ככה וזה האימון הכי יעיל שיש כדי לגדול...
אל תקשיב לו.
אתה צודק בקשר לפציעות.

Leo
09-09-06, 14:24
תשמע זה לא טוב או לא טוב זה עוד דבר שאתה יכול לעשות, בגדול זה מעמיס הרבה על העצבים ויכול להגיע למצב שאתה באימון יתר של העצבים אבל השרירים לא קיבלו אימון מספיק קיצר תעשה גם וגם

mitamen
10-09-06, 00:43
אז איך אתם עובדים...?
אני מגיע למצב שבאימון לפעמים אני יכול להמשיך עוד 5 חזרות גם והוא אומר שזה לא טוב כי אין מספיק גירוי לשריר...
אם אתה מגיע למצב שאתה יכול לתת עוד חזרה אחת גג 2 זה המצב האופטימלי כמעט לאימון...

OOO
10-09-06, 00:59
קוראים לזה כשל.. זה לא יעשה כלום לגוף אם תעשה את זה יום כן יום לא כהכ לפחו קראתי איפהשהוא

דור לוין
10-09-06, 08:00
לא יקרה כלום אם בסט האחרון תגיע לכשל
או שתעשה פעם בשבוע וחצי-שבועיים אימון שבו אתה מגיע לכשל ... זה טוב זה ריענון לגוף

בכל מקרה זה אימון מעולה אם אתה עושה את זה כמו שצריך ולא משתגע עם המשקל ומגיע לכשל שאכן יכול לגרום לפציעה... ואכן זו דרך מצויינת לגדול, אני עובד ככה בתוכנית הנוכחית שלי עם דגש על חזרות איטיות ויש שיפור בגדילה שלי... כמובן יחד עם התזונה
זה אימון ממש לא קל אבל שווה כל מאמץ !
י
ום טוב :)

NIRAN
10-09-06, 11:23
אם אני לא טועה גל אמר פעם שמחקרים מצאו שאין טעם להגיע לכשל כי אתה תבנה אותה כמות שריר גם בלי כשל, אבל עם כשל אתה תקבל יותר נזק לסכוסים ולמערכת עצבים.

Ori_D
10-09-06, 11:57
אם אני לא טועה גל אמר פעם שמחקרים מצאו שאין טעם להגיע לכשל כי אתה תבנה אותה כמות שריר גם בלי כשל, אבל עם כשל אתה תקבל יותר נזק לסכוסים ולמערכת עצבים.

באמת? :|
אני מגיע לכשל בכל הסטים

vamosh
10-09-06, 17:48
באמת? :|
אני מגיע לכשל בכל הסטים
גם אני

Conan
10-09-06, 18:01
להגיע לכשל בכול סט זה בערך הדבר הכי דבילי שאפשר לעשות באימון. אתה פשוט מגיע לאימון יתר בכול אימון ומעמיס על מערכת העצבים ברמות מטורפות זה לא מועיל לא מבחינת הפרטרופיה ולא כוח. אם כבר יש לכם את הצורך החולני בכשל אז רק בסט האחרון.

ShaI^MymoN
10-09-06, 18:05
תעלה משקל ותעשה 10 חזרות חח לא יותר קל מאשר לסבך את כל העולם?

vamosh
10-09-06, 19:13
להגיע לכשל בכול סט זה בערך הדבר הכי דבילי שאפשר לעשות באימון. אתה פשוט מגיע לאימון יתר בכול אימון ומעמיס על מערכת העצבים ברמות מטורפות זה לא מועיל לא מבחינת הפרטרופיה ולא כוח. אם כבר יש לכם את הצורך החולני בכשל אז רק בסט האחרון.
בתקופת המסה הייתי מגיע לכשל בכל סט ויום לאחר האימון בכלל לא הייתי מרגיש כאב(דומז)
הייתי מרגיש רגיל כזה...כאילו לא הגעתי לכשל, אבל עדיין הרגשתי שעבדתי על השריר הזה אתמול

אז לפי זה...משהו מדבריך לא נכון
שכן אם זה היה נכון הייתי אמור להרגיש דומז מטורף יום לאחר מכן

Goldberg
10-09-06, 19:18
אחי אתה סתם מסתבך
כשאתה מרגיש שאתה יכול לעשות עוד 5 חזרות אחרי ה10 שכבר עשית פשוט תעלה במשקל וזהו

NIRAN
10-09-06, 19:26
אורי Wtf
אתה הרבה זמן פה והיו מלא דיונים על כשל אני מתפלא שאתה לא יודע...

Ori_D
10-09-06, 20:50
אני הרבה זמן פה אבל לאחרונה לא כל כך יצא לי לקרוא דיונים על כשל