PDA

צפה בגרסא המלאה : כמה תמונות

oRis
09-11-06, 13:10
אני עובד כבר חודש אל חיתוב אם תזונאי תותח :] קיץ הבא היה בסדר

גובה 1.80
מישקל 86

בן 18

מתאמן שנה

יד 40 .

http://img294.imageshack.us/img294/6681/iserlbkj2.jpg

ואני יודע שהתמונה זה לא פוזה של שררנים אין מה לעשות זה מה שיש לי בנתים עוד מאט היה תמונות של שררינים אז לא להציק תודה !!!

rgv
09-11-06, 13:11
:ohmy:

rgv
09-11-06, 13:12
מתאמן* וכמעט שאי אפשר להבין כלום מהתמונה..

oRis
09-11-06, 13:14
מה יש להבין מה אני השם שאתה טיפש

HHHEELLBBOOYY
09-11-06, 13:20
לא משו

Bodybuilder
09-11-06, 13:38
לא משו

רגע :ph34r: מה לא משהו ?

פשוט איאפשר ליראות שום דבר ...

פותח הפוסט תעלה תמונות נורמאליות ואז תעלה !

Dino Psaras
09-11-06, 13:50
לפי התמונה עם החולצה הכחולה אתה נראה גדול.

Ori-Silver
09-11-06, 16:55
שמים לב שאתה מסיבי אבל הידיים שלך די קטנות אתה חייב לשפר אותם 40 על 86 קילו זה לא מספיק

Night_Wolf
09-11-06, 17:18
יד נחמדה אבל כמעט אי אפשר להבין כלום מהתמונה גבר...

OMRI-TURBO
09-11-06, 17:21
שמים לב שאתה מסיבי אבל הידיים שלך די קטנות אתה חייב לשפר אותם 40 על 86 קילו זה לא מספיק

זה לא קשור למשקל זה קשור לגובה.

amir harduf
09-11-06, 19:06
חחחחחחחחחחחחחח.. אורי שלי!

מה קורה יאשכנזי???
תראה לחברה כאן מזה בייספס אמיתי

Viper
09-11-06, 20:52
מאיפה אתה?

amir harduf
09-11-06, 22:08
מאיפה אתה?

אם אני לא טועה הוא מפרדסיה

אליאב קרייסלר
09-11-06, 22:46

מה קורה יאשכנזי???

איזה בייספס בראש שלך תראה אותו בתמונה עם המשקפיים - בנאדם ללא כתפיים וטרפזים...
רואים לפי הסיגנון דיבור שלו שאין לו מושג והוא מתאמן מתחיל...
בכל מקרה , שיעלה תמונות נורמליות ואז נסתכל שוב.

oRis
09-11-06, 22:59
אם אני לא טועה הוא מפרדסיה

חס ושלום מפדיסה יא מניק ...
אני מושב ניצני עוזזז

ומי אתה ביכלל ?

oRis
09-11-06, 23:01

מה קורה יאשכנזי???

אהה אמירר יא כלי עולם

הם לא מבין בתמונות לא רואים כלום תגיד להם שאני לא פריר :]] אוהבתך

amir harduf
09-11-06, 23:01
חס ושלום מפדיסה יא מניק ...
אני מושב ניצני עוזזז

ומי אתה ביכלל ?

אמיר יזבל! כלב כל הפסקה אותו נושא דיבור יש לנו הא?

amir harduf
09-11-06, 23:03

הוא לא הביא תמונות טובות.. הוא דווקא מסיבי מאוד.. ידיים גדולות, טרפזים גדולים, כתפיים גדולות...

משקפיים גדולות =)

rgv
10-11-06, 00:38
מה יש להבין מה אני השם שאתה טיפש

אשם*
יצאת סתום..
תראה את כל התגובות..
תעלה תמונות ברורות יותר..

oRis
10-11-06, 04:05
אשם*
יצאת סתום..
תראה את כל התגובות..
תעלה תמונות ברורות יותר..

אתה אומר שיצאתי סתום לההה אל תעשה לי את זה...

רשמתי שם שאין לי עדיןןןן תמונותתתתת טובותתתתת !!!!!!

אבל שכנזים מעפנים כמוךך אוהבים להציק !!!

oRis
10-11-06, 04:11

מה קשר סיגנוון דיבור אני יכול ללמד אותך .אל הכל .. יא מעפנן ובתמונה שם ארמתי את הידים בישביל לצהלם

אז לא רואים את הטרפזים

חכה עוד מאט אני יבא תמונות

Gamerrrrr
10-11-06, 07:06

מה הבעיה עם אשכנזים??

rgv
10-11-06, 09:28

שיהיה לך תמונות טובות תעלה.. איזה תגובה אתה רוצה עם התמונות האלה?

ומצטרף לשאלה של גיימר על אשכנזים.. :}

וחוץ מזה.. שאני לא אשכנזי בכלל.. אבל את זה נעזוב בצד..

amir harduf
10-11-06, 21:09
מה הבעיה עם אשכנזים??

זה סגנון דיבור

Night_Wolf
10-11-06, 21:14
מה קשר סיגנוון דיבור אני יכול ללמד אותך .אל הכל .. יא מעפנן ובתמונה שם ארמתי את הידים בישביל לצהלם

אז לא רואים את הטרפזים

חכה עוד מאט אני יבא תמונות

קודם כל אחי שאתה בא לפורום חדש תכבד את כולם כמו שאתה רוצה שיכבדו אותך אליאב אם הייתה רואה אותו בפנים אני יכול להבטיח לך שלפי התמונות שלך הוא אוכל אותך במסה זה 1 :):):):)(שלא תחשוב להגיד משהו לכיוון שלי כי אני בכלל לא מסתכל עלייך)

דבר שני תעלה תמונות יותר ברורות ואל תשמיץ אשכנזים למה גם אתה לא ניראה איזה מרוקאי אסלי..

שבת שלום

oRis
10-11-06, 22:21
קודם כל אחי שאתה בא לפורום חדש תכבד את כולם כמו שאתה רוצה שיכבדו אותך אליאב אם הייתה רואה אותו בפנים אני יכול להבטיח לך שלפי התמונות שלך הוא אוכל אותך במסה זה 1 :):):):)(שלא תחשוב להגיד משהו לכיוון שלי כי אני בכלל לא מסתכל עלייך)

דבר שני תעלה תמונות יותר ברורות ואל תשמיץ אשכנזים למה גם אתה לא ניראה איזה מרוקאי אסלי..

שבת שלום

במסה אני לא רואה אותך ולא אותו

ואני מכבד את מי שמכבד אותי
ודבר שני אני אולי ניראה כמו שכנזי אבל אני לא . :]

igorek
10-11-06, 22:23

:XDemoticon::XDemoticon::XDemoticon::laugh::laugh:

Night_Wolf
10-11-06, 22:35

ואני מכבד את מי שמכבד אותי
ודבר שני אני אולי ניראה כמו שכנזי אבל אני לא . :]

חחחחחחחחחחחחחח איזה ליצן אתה אחי ...וואלה ברוכה לפורום לא יזיק לנו קצת ליצנים פה ...היקף יד 40 היה לי בכיתה י' חחחח

ואל תעלה לנו תמונות שאתה יושב באוטו מאחורה (מאילה אם הייתה נוהג) ולא תמונות שאתה עומד פחית רד בול ויד בכיס זה לא מראה עלייך שאתה מתאמן בגרוש והיד שלי ובכלל כל שריר אצלי כופל אותך ניראה לי רק התאומים שלי גדולים יותר מהידיים שלך ותשנה תגישה שלך ומהר למה חצי מהפורום פה זה לא צוציקים שיושבים מול המחשב זה אנשים רציניים שמשקיעים בתזונה ובאימונים ולא יזיק לך ללמוד דבר או 2
הבנתה? וואלה יפה ובנתיים אני הולך להיתחרות ב2007 איפה אתה תהיה?

HHHEELLBBOOYY
10-11-06, 22:38
תגיד אחי כמה זמן אני אמור לסבול אחרי הניתוח הזין הזה אני בקושי זז אני מוגבל בתנועה בקושי ניגבתי לעצמי תתחת~

Night_Wolf
10-11-06, 22:41
תגיד אחי כמה זמן אני אמור לסבול אחרי הניתוח הזין הזה אני בקושי זז אני מוגבל בתנועה בקושי ניגבתי לעצמי תתחת~

בשבוע הראשון זה ככה אחי,לפי מה שזכור לי אחרי שבועיים ככה אתה יכול להרים את הידיים והתנועות שלך פחות מוגבלות אפילו פחות....בימים הראשונים זה ככה אחי אין מה לעשות..אבל זה ישתלם לך נשמה :jockey:

HHHEELLBBOOYY
10-11-06, 22:59
אני בטוח בזה אחיייי זה בהחלט השתלם
פעם ראשונה שאמא שלי מביאה לי ארוחה עד למיטה

amir harduf
10-11-06, 23:46
חחחחחחחחחחחחחח איזה ליצן אתה אחי ...וואלה ברוכה לפורום לא יזיק לנו קצת ליצנים פה ...היקף יד 40 היה לי בכיתה י' :):):):)

ואל תעלה לנו תמונות שאתה יושב באוטו מאחורה (מאילה אם הייתה נוהג) ולא תמונות שאתה עומד פחית רד בול ויד בכיס זה לא מראה עלייך שאתה מתאמן בגרוש והיד שלי ובכלל כל שריר אצלי כופל אותך ניראה לי רק התאומים שלי גדולים יותר מהידיים שלך ותשנה תגישה שלך ומהר למה חצי מהפורום פה זה לא צוציקים שיושבים מול המחשב זה אנשים רציניים שמשקיעים בתזונה ובאימונים ולא יזיק לך ללמוד דבר או 2

1. יש מצב הוא יהיה ב2007

2. אתה צודק.. חצי מהפורום זה לא צוציקים.. 90% משהו כזה....

oRis
10-11-06, 23:49
חחחחחחחחחחחחחח איזה ליצן אתה אחי ...וואלה ברוכה לפורום לא יזיק לנו קצת ליצנים פה ...היקף יד 40 היה לי בכיתה י' :):):):)

אני היה אצל בחורה שתפנק אותי טוב .. מה שאתה לא עשיתה עדין חח יא מושפע

oRis
10-11-06, 23:58
ובקיצרררררר לא רציתי לריב איתך או אם מישהו פהההה

פשוט אני מקבל עצבים לפמעים יש לי בעיה

אבל אני יבא תמונות טובות עוד מאט :]

ואני יודע שאתה גדול זה שה עושה את הפוזה של היד

אז נעשה שלום :]

ושבת שלום !

Night_Wolf
11-11-06, 03:47
:jockey: לא רציתי לריב איתך אני לא אחד המסכנים שרבים מאחורי מחשב בכלל אני שונא לריב אבל שאין ברירה אז אין ברירה אבל זה בטח לא מתנהל מאחורי מסך ומקלדת...רק רציתי להבהיר לך לא לזלזל פה באנשים פה..זה ממש מרתיח אותי ! מצטער גם לי עצבים כמו שיש לך

בכל מקרה אם אתה תיתחרה ב2007 כמו שאמיר אומר אז נקוה לראות אותך על הבמה

שבת שלום

Nimrod
11-11-06, 09:31
ובקיצרררררר לא רציתי לריב איתך או אם מישהו פהההה

פשוט אני מקבל עצבים לפמעים יש לי בעיה

אבל אני יבא תמונות טובות עוד מאט :]

ואני יודע שאתה גדול זה שה עושה את הפוזה של היד

אז נעשה שלום :]

ושבת שלום !

עם*
לפעמים*
לא הבנתי כלום ממשפט שני תלמד לנסח משפט *
אביא*
מעט*
לא הבנתי כלום ממשפט שלישי תלמד לנסח משפט*

הוא יתחרה ב2007, אני כנראה אהיה בבצפר אעשה בגרויות, אני לא יודע מה אתה תעשה, אבל זה בטוח לא משהו שצריך אינטילגנציה בשבילו.

SuzukiR
11-11-06, 13:32
עם*
לפעמים*
אביא*
מעט*

הוא יתחרה ב2007, אני כנראה אהיה בבצפר אעשה בגרויות, אני לא יודע מה אתה תעשה, אבל זה בטוח לא משהו שצריך אינטילגנציה בשבילו.
אני לא מבין מה הקטע שלך יש לא שיגאות אז ??
אני דיסלקטתי ויש לי עוד בעיה שאני לא יודע לנקד ועוד מלא דברים זה אומר שאני לא חכם לך
תחפש מי ינענע אותך הוא כולה בא שאל כמה שאלות ובגלל שהוא אמר אשכנזי ודיבר כמו שהוא מדבר אם חברים אז כולם נפלו עליו יאללה מה קרה כולה שיגאות כתיב גם לי יש

אפילו אינשטיין אנערף היה דיסלקט

Night_Wolf
11-11-06, 14:22
אני לא מבין מה הקטע שלך יש לא שיגאות אז ??
אני דיסלקטתי ויש לי עוד בעיה שאני לא יודע לנקד ועוד מלא דברים זה אומר שאני לא חכם לך
תחפש מי ינענע אותך הוא כולה בא שאל כמה שאלות ובגלל שהוא אמר אשכנזי ודיבר כמו שהוא מדבר אם חברים אז כולם נפלו עליו יאללה מה קרה כולה שיגאות כתיב גם לי יש

אפילו אינשטיין אנערף היה דיסלקט

אחי עזוב יש אנשים שיש להם נטיעה לתקן שגיאות של אחרים..ובצדק אנשים צריכים ללמוד לנסח את מה שהם כותבים כדי לעשות רושם טוב על עצמם! ואם יש להם בעיה אז לא נורא מתעלמים מהתיקונים.
את"ORIS" נעזוב ולא נירד עליו פשוט הוא בא לפה אם גישה של איזה "עבריין",ואני שונא אנשים כאלה שחדשים במקום כלשהו ובאים ועושים "רעש ופלאברות" בגלל זה הייתי צריך להסביר לו מה מהמקום שלו פה ושאם הוא רוצה יקבלו אותו בברכה רק לתת כבוד,לא להשמיץ אחרים,ולתת תגובות בהתאם.לפי ההודעה האחרונה שלו רואים שהוא הבין את המסר ואם הוא אכן יתחרה ב2007 שיהיה לו בהצלחה.

oRis
11-11-06, 14:24
עם*
לפעמים*
אביא*
מעט*

כן יש לי שגעיות כיתב ויש לי בעיה בלימודים ואני לא טוב ביכלל בלימודים

אבל יש לי כסף במישקל שלך --( שלי לא של הורים שלי)
וגם בנות במישקל שלך
אז אל תשחק לי אותה ילד ראמה יש מעפן ביגלל שאתה יודע ליכתוב יפה

oRis
11-11-06, 14:25
אחי עזוב יש אנשים שיש להם נטיעה לתקן שגיאות של אחרים..ובצדק אנשים צריכים ללמוד לנסח את מה שהם כותבים כדי לעשות רושם טוב על עצמם! ואם יש להם בעיה אז לא נורא מתעלמים מהתיקונים.
את"ORIS" נעזוב ולא נירד עליו פשוט הוא בא לפה אם גישה של איזה "עבריין",ואני שונא אנשים כאלה שחדשים במקום כלשהו ובאים ועושים "רעש ופלאברות" בגלל זה הייתי צריך להסביר לו מה מהמקום שלו פה ושאם הוא רוצה יקבלו אותו בברכה רק לתת כבוד,לא להשמיץ אחרים,ולתת תגובות בהתאם.לפי ההודעה האחרונה שלו רואים שהוא הבין את המסר ואם הוא אכן יתחרה ב2007 שיהיה לו בהצלחה.

אני לא עבריין חס ושלום ... זה קללה אחי
חחחחח

SuzukiR
11-11-06, 14:27

גילעד אח שלי אני מסכים איתך באלף אחוז אבל תנסה לחשוב דקה על הדברים שהוא אמר אנ בטוח שהוא לא בא לפה בגישה של עבריין הצורת דיבור שלו שאני מאמין שאני ואתה והמון מהפורום מדברים דומה אבל לא כותבים אותה היא זו שגרמהלנו להאמין שהוא חרא וזה
אבל תסכים איתי שניתן לו היזדמנות כי סך הכל לא ניראה לי שהוא מניאק

הוא ניראה אחלה תחשוב על זה ותיראה כמה חברים יש לך שמדברים ככה למשל אני מרוקאי אסלי ואני לומד בבצפר שהרוב שם מעדות המזרח אז אני במיעוט חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
אבל עדיין יש לי חברים רוסים גרמנים אנערף מיבחנתי הכל אותו דבר כל הסטיגמות זה רק בשביל הצחוקים אני לא רואה חס וחלילה משהו מעבר לזה

נב"
סליחה על השיגעות כתיב שלי וחוסר הניקוד

ושאלה איך אתה שומר על התזונה ביום שבת כי אני לא מדליק אש בשבת

Night_Wolf
11-11-06, 15:07
גילעד אח שלי אני מסכים איתך באלף אחוז אבל תנסה לחשוב דקה על הדברים שהוא אמר אנ בטוח שהוא לא בא לפה בגישה של עבריין הצורת דיבור שלו שאני מאמין שאני ואתה והמון מהפורום מדברים דומה אבל לא כותבים אותה היא זו שגרמהלנו להאמין שהוא חרא וזה
אבל תסכים איתי שניתן לו היזדמנות כי סך הכל לא ניראה לי שהוא מניאק

הוא ניראה אחלה תחשוב על זה ותיראה כמה חברים יש לך שמדברים ככה למשל אני מרוקאי אסלי ואני לומד בבצפר שהרוב שם מעדות המזרח אז אני במיעוט חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
אבל עדיין יש לי חברים רוסים גרמנים אנערף מיבחנתי הכל אותו דבר כל הסטיגמות זה רק בשביל הצחוקים אני לא רואה חס וחלילה משהו מעבר לזה

נב"
סליחה על השיגעות כתיב שלי וחוסר הניקוד

ושאלה איך אתה שומר על התזונה ביום שבת כי אני לא מדליק אש בשבת

כן גם לי יש חברים ככה שאנחנו עושים בדיחות בניינו הבעיה שאני פעם ראשונה רואה תבן אדם תן רושם טוב ואחרי זה תצחק כמה שאתה רוצה....
שגיאות כתיב חפיף אחי מה אני המורה שלך,אני אמור לתת לך ציון על זה?:):):):)
בטח שאני שומר על תזונה ביום שבת אחי מזו השאלה הזאת...

SuzukiR
11-11-06, 15:48
אני יודע שאתה שומר על תזונה גם אני אבל איך ?
למשל אני צריך בבוקר ביצה אחת שלוש לבנים ובלה בלה איך אתה שומר על זה כי בשבת אסור לפחות לי להדליק אש

וכן הבנתיח אותך אחי אתה צודק וקצת גם אני שיהיה לך שבת שלום ושבוע זהב ודרך אגב גם אני לומד לא בלחמן אבל במשהו גם פרטי המון כסף :(

oRis
11-11-06, 16:23
למשל אני צריך בבוקר ביצה אחת שלוש לבנים ובלה בלה איך אתה שומר על זה כי בשבת אסור לפחות לי להדליק אש

וכן הבנתיח אותך אחי אתה צודק וקצת גם אני שיהיה לך שבת שלום ושבוע זהב ודרך אגב גם אני לומד לא בלחמן אבל במשהו גם פרטי המון כסף :(

אתה רואים עלייך שאתה כלי עולם :]

קיצר בקשר לשאלה של שבת

אתה יכול לעשות ביצים קשות ביום שישי בצהרים ולעשים אותם במקרר ... הם נישמרות
וגם לא חייב את הלבן של הביצה אתה יכול במיקום זה טונה במים .. או פרסתמה או גבינה
בצלחה .. :]
אבל שבת הכי קשה לישמור כי היום לא מסודר ויש אוכל טעים כמו חמין וכל זה :] או חלה מתוקה חחח

Night_Wolf
11-11-06, 16:37

תכנס לי לאיי סי קיו אחי ואני יעזור יעזור לך..