PDA

צפה בגרסא המלאה : סרטון מדהים על חומרים, בודיבילדרים מודרניים [מומלץ, כנסו יהיה דיון מעניין]

megashape
21-09-07, 12:56
קודם כל, זה עוד דיון, כל אחד ילמד משהו או אולי לא, לכל אחד יש דעה משלו, על תתקפו אף אחד, מה שיכתב פה ישאר פה.

אוקיי הנה הסרטון, שווה צפיה, עד הסוף:
http://www.youtube.com/watch?v=D_MC72Q4E40

אני חושב שבאמת הבודיבילדרים הקלאסיים, ככה גוף אמור להיראות, אני לא מבין אנשים שממש מגזימים בנושא, סינטולים מוגזמים וכד', שהורסים את הגוף, מוציאים אותו בכלל מפרופורציה, ופוגעים בגוף שלהם בשביל מה?!

אגב, שלא תבינו אותי לא נכון, אין לי בכלל בעיה עם חומרים, אני לא מבין למה בארץ יש את כל המיתוסים הדפוקים האלה, חומרים יכולים מאוד לעזור, ואני לא נגדם, אבל אנשים שממש מגזימים בזה, ופוגעים עד כדי כך בבריאות שלהם ובחיים שלהם, הכל במיתון.

משפט מנצח לדעתי מהסרטון:
"Eat Well...Train Hard...Live Long...Be Happy"

לסיכום: כל אחד בוחר את הבחירות שלו.

tomerA
21-09-07, 13:06
קודם כל, זה עוד דיון, כל אחד ילמד משהו או אולי לא, לכל אחד יש דעה משלו, על תתקפו אף אחד, מה שיכתב פה ישאר פה.

אוקיי הנה הסרטון, שווה צפיה, עד הסוף:
http://www.youtube.com/watch?v=D_MC72Q4E40

אני חושב שבאמת הבודיבילדרים הקלאסיים, ככה גוף אמור להיראות, אני לא מבין אנשים שממש מגזימים בנושא, סינטולים מוגזמים וכד', שהורסים את הגוף, מוציאים אותו בכלל מפרופורציה, ופוגעים בגוף שלהם בשביל מה?!

אגב, שלא תבינו אותי לא נכון, אין לי בכלל בעיה עם חומרים, אני לא מבין למה בארץ יש את כל המיתוסים הדפוקים האלה, חומרים יכולים מאוד לעזור, ואני לא נגדם, אבל אנשים שממש מגזימים בזה, ופוגעים עד כדי כך בבריאות שלהם ובחיים שלהם, הכל במיתון.

משפט מנצח לדעתי מהסרטון:
"Eat Well...Train Hard...Live Long...Be Happy"

לסיכום: כל אחד בוחר את הבחירות שלו.

אהבתי תמשפט!
והיום הבודיבלידינג יצא באמת מפרופורציה.

Night_Wolf
21-09-07, 13:14
אני נגד כל המסנטלים בהגזמה למניהם כמו גרג ולנטינו וחבריו הדוחים!
אבל לדעתי הבודיבילדינג היום הרבה יותר מרשים מפעם..
אני מעריך ואוהב את OLD SCHOOL אבל עדין לא כמו שאת היום...למשל היחידים שאני מעריך מפעם זה את ארנולד וסרג'יו אוליבה לעומת המתחרים של אולימפיה היום שאני מתלהב מכולם:sbb4:

Yoshi-Moto
21-09-07, 13:16
יצא מפרופורציה של בני אדם זה נכון, אבל אין שום דבר רע בחומרים...
אי אפשר לפתח גוף בלי חומרים, תיהיה בטוח שהם יודעים שזה מזיל לגוף, אבל הם לוקחים את זה בחשבון, הם מקריבים את זה בשביל התוצאות.
זה מה שהם אוהבים, ואיך אומרים? המטרה מקדשת את האמצעים.

Nicolas
21-09-07, 14:30
מה זה איזה מפחיד זה, הלב בכלל לא יאומן ענק

kobiiakobi
21-09-07, 14:38
הורסים את הגוף שלהם בישביל גביע נו אז זכית ומה יצא מיזה הלב שלך הרוס הקליות גמורות
זה גם לא מדד ניראה לי בשום ספורט אחר אסורר להישתמש בסטרואידים ואני לא מיתכוון לWWE הדבילי אלה לספורט אמיתי..:flowers:

Night_Wolf
21-09-07, 14:48
הורסים את הגוף שלהם בישביל גביע נו אז זכית ומה יצא מיזה הלב שלך הרוס הקליות גמורות
זה גם לא מדד ניראה לי בשום ספורט אחר אסורר להישתמש בסטרואידים ואני לא מיתכוון לWWE הדבילי אלה לספורט אמיתי..:flowers:

נו אחי ומה אתה רוצה להגיד בזה?
בכל מקרה יש אנשים שחיים ואוהבים את הספורט את זה ומי שבאמת יודע להעריך אותו משקיע בישביל לראות כמה רחוק וכמה גבוה הוא יכול,גביע או פרס?שיזדיינו שניהם אחי.
אני אישית חי את הספורט הזה בישביל ההנאה שלי:) שלא תבין אותי לא נכון אני לא מקצוען אלה רק חובבן מתחיל..אבל חי את זה כמו כולם

גמר חתימה טובה גבר:sbb4:

פינגווין
21-09-07, 15:20
אההההההה כוסעמק מזה כל החרא הזה ברגליים בגב בחזה?
מה קרה להם לעזעל

Coleman
21-09-07, 15:39
"Eat Well...Train Hard...Live Long...Be Happy
-
כל כך נכוןןן!

Antonator1
21-09-07, 15:44
גם אני לא מתלהב מכל העניין הזה, אבל תבינו - זה לא קשור לפיתוח הגוף. היום גם אתלטים, גימנסטים, מטפסי הרים, רוכבי אופניים, ג'ודוקאים, שחקני כדורגל והוקי מזריקים. כל האבולוציה וכל ענפי הספורט הולכים קדימה, לא רק פיתוח הגוף. שום ספורט מקצועני לא מתסדר היום בלי חומרים - תאהבו את זה או לא.

Yoshi-Moto
21-09-07, 16:34
אההההההה כוסעמק מזה כל החרא הזה ברגליים בגב בחזה?
מה קרה להם לעזעל
הגורמים לאקנה:

פעילות הורמונלית ערה, כמו בעת בגרות מינית או במחזורי וסת.
מתח נפשי, דרך הגברת התפוקה ההורמונלית מבלוטות יותרת הכליה.
היפראקטיביות של בלוטות החלב - משני לגורמים ההורמונליים.
הצטברות של תאי עור מתים.
חיידקים בנקבוביות העור, אליהם הגוף נעשה אלרגי.
גירוי או גירוד העור העשוי להוביל לתגובה דלקתית.
שימוש בסטרואידים אנבוליים.

F][_aMe
21-09-07, 17:06
יפה מאוד, אהבתי.
ד"א שידרו לפני ימים ספורים בערוץ 8 דוקו את הסרט "יותר מדי שרירים". שמשם הביאו חלקים מהסרטון שהראת.

Ido
21-09-07, 17:49
אני מדבר עכשיו לא על הבאדיבילדרים אלא על אלה פה שבעד החומרים

כשהסרטון הזה מגיע לקטע של החומרים.. לא הסינטולים.. אלא הסטרואידים.. הסרטון כבר קשה לצפיה.. ותראו איזה בעיות החומרים האלה עושים.. בשביל מה צריך את זה תגידו לי? בשביל להקל על העבודה שלכם? שהתוצאות יהיו יותר מהירות?? תדעו !! את הדרך הקלה אתם תלמדו מהדרך הקשה !

Nicolas
21-09-07, 18:52
בלאט מזה זה עד עכשיו יש לי צרמורת
אני יודע שעם משתמשים נכון תאורטית זה לא אמור לקרות אז למה קורים כאילה דברים?

Big Lou
21-09-07, 20:08

כשהסרטון הזה מגיע לקטע של החומרים.. לא הסינטולים.. אלא הסטרואידים.. הסרטון כבר קשה לצפיה.. ותראו איזה בעיות החומרים האלה עושים.. בשביל מה צריך את זה תגידו לי? בשביל להקל על העבודה שלכם? שהתוצאות יהיו יותר מהירות?? תדעו !! את הדרך הקלה אתם תלמדו מהדרך הקשה !
אתה מדבר שטויות

Yoshi-Moto
21-09-07, 20:11
בלאט מזה זה עד עכשיו יש לי צרמורת
אני יודע שעם משתמשים נכון תאורטית זה לא אמור לקרות אז למה קורים כאילה דברים?
כל המתחרים המקצועיים(של אולימפיה לפחות) אני יודע שהם בפיקוח צמוד של רופא...
אז אצלהם זה כאילו "יותר בטוח"

Ilan-V
21-09-07, 20:50
פייי איזה צמרמורות יש לי... מפחיד!

benwin21
22-09-07, 00:11
שונא את הולנטינו הזה. אבל זאת בעיה שלו שהוא אידיוט.

אחלה סירטון אהבתי אותו מאוד.

תגידו ממה אנראס מנזר מת?

///Efi///
22-09-07, 08:40

אחי בן אדם שמיתמש בסטרואידים לא רק שאסור לישפוט אותו או לגנות את זה אפשר רק לכבד אותו! כי עצם השימוש בסטרואידים הוא אומר שהוא אוהב את הענף הזה יותר מאשר את החיים עצמם! הוא יודע שבכל הזרקה הוא מוריד לעצמו שנים מהחיים אבל זה לא מעניין אותו כל עוד הוא יהיה בטופ! זה הספורטאים האמיתיים.
בקשר לסינטול, זה בושה לענף כל אפס יכול להזריק 20 בקבוקים של סינטול ואז להיסתובב כמו גבר אם הקיף יד 45+++:mad:

Nicolas
22-09-07, 10:48
אחי בן אדם שמיתמש בסטרואידים לא רק שאסור לישפוט אותו או לגנות את זה אפשר רק לכבד אותו! כי עצם השימוש בסטרואידים הוא אומר שהוא אוהב את הענף הזה יותר מאשר את החיים עצמם! הוא יודע שבכל הזרקה הוא מוריד לעצמו שנים מהחיים אבל זה לא מעניין אותו כל עוד הוא יהיה בטופ! זה הספורטאים האמיתיים.
בקשר לסינטול, זה בושה לענף כל אפס יכול להזריק 20 בקבוקים של סינטול ואז להיסתובב כמו גבר אם הקיף יד 45+++:mad:

ואז אתה רואה אותו בחדר כושר בקושי מרים 5 קילו :crazy:

///Efi///
22-09-07, 16:20
ואז אתה רואה אותו בחדר כושר בקושי מרים 5 קילו :crazy:
זה לא משנה כמה אתה מרים וזה לא מעניין אף אחד כמה אחוזי שומן אתה, הדבר היחיד שמשנה זה איך שזה ניראה!

benwin21
22-09-07, 16:27
מישהו יכול להגיד לי ממה אנראס מנזר נפטר?

Yoshi-Moto
22-09-07, 16:42
Munzer died of complications due to the enormous number and combinations of weight training supplements he used while competing. After months of stomach pains, he was admitted to a hospital on the morning of March 12th. By 7 pm, doctors had decided to operate to stop bleeding in his stomach, but shortly afterwards his liver and kidneys failed. Munzer refused a blood transfusion, and died on the morning of March 13th at the age of 30. Schwarzenegger sent a wreath to Munzer's funeral in Styria, with the message 'A last greeting to a friend.

gog
22-09-07, 16:43
ממה בדיוק אני לא יודע, אבל מה שבטוח שזה כתוצאה מסטרואידים.

מאיר מהפורום פעם העלה פה סייקל שלו לדוג' וזה היה משהו מטורף.

Sugarzaza
22-09-07, 18:09
מישהו יכול להגיד לי ממה אנראס מנזר נפטר?

סייקל רצחני, ככה אומרים

kiler
23-09-07, 12:47
בא לי לפנצ'ר את האלה שלוקחים סינתולים ואני בטוח שאף אחד לא מחזיק מהם והם ניגעלים מעצמם שהם מיסתכלים במראה הבנאדם שמרוצה מעצמו זה הבנאדם שעבד קשה וקרא תתחת והשיג תתוצאות והוא רואה הישגים זה עושה את עצמכם מאושרים

yonip
23-09-07, 13:22
תאכלס אבל אין מה לעשות תמיד יקחו סטריואידים..

powergainer
23-09-07, 13:33
לא הבנתי איך סטרואידים יכולים לגרום לג'ינו, הרי מה שגורם לג'ינו זה אסטרוגן ולא טסטוסטרון.

MagneZium
23-09-07, 13:36
לא הבנתי איך סטרואידים יכולים לגרום לג'ינו, הרי מה שגורם לג'ינו זה אסטרוגן ולא טסטוסטרון.
שהגוף מקבל כמויות כאלו עצומות של טטסטרון ממקור חיצוני הוא ממיר חלק גדול ממנו לאסטרוגן כי פשוט "אין" לו מה לעשות עם כמויות כאלו

MagneZium
23-09-07, 13:37
ממה בדיוק אני לא יודע, אבל מה שבטוח שזה כתוצאה מסטרואידים.

מאיר מהפורום פעם העלה פה סייקל שלו לדוג' וזה היה משהו מטורף.
ואיי אחי יהיה טוב עם תארגן תסייקל שהוא לקח ומת ממנו
בטח העמיס מכול הבא ליד:sbb4:

Danzig
23-09-07, 14:30
עוד סרטון שלדעתי שווה הצצה:
http://www.youtube.com/watch?v=-pU3E8DuLZw

Danzig
23-09-07, 14:38
תאמת שגם ממש מעניין אותי מה אומרים על גרג בודיבילדרים מקצוענים אחרים. (רוני ג'יי וחברים)

gog
23-09-07, 17:26
ואיי אחי יהיה טוב עם תארגן תסייקל שהוא לקח ומת ממנו
בטח העמיס מכול הבא ליד:sbb4:

לא אני העלתי אותו נשמה
זה היה מאיר מהפורום, ואני זוכר שזאת הייתה רשימה אינסופית של חומרים.

joni69
25-09-07, 00:25
מישהו כאן משתמש בחומרים או שכולם כאן טיבעיים (בלי אבקות כמובן) ?

Danzig
25-09-07, 00:35
מישהו כאן משתמש בחומרים או שכולם כאן טיבעיים (בלי אבקות כמובן) ?

מה אתה דפוק?
כולם פה על GH דיאנאבול וטסט' ... חשבתי שאתה יודע שאתה בא לפה
אנחנו עושים מפגש ישראלבודי פעם בשבוע-שבועיים וכולם מזריקים אחד לשני.
למה נראה לך כולם כאלה גדולים?

סוליקו
25-09-07, 00:50
אורגיות עם זריקות אנחנו עושים

joni69
25-09-07, 14:41
אורגיות עם זריקות אנחנו עושים
כן..חשבתי ככה

kiler
06-11-07, 21:50
חופשי אחי אנדרול דיאנבול מה שתירצה אחי נשיג לך