PDA

צפה בגרסא המלאה : כשאימון הולך חרא...

tomerA
23-09-07, 21:01
גם אתה מכירים תהרגשה שהיה לכם חרא אימון וזה מבאס אתכם לכול יום ומכניסאתכם לדיכאון קטן?
היום היה לי אימון וואלה התבאסתי רצח בקושי סיימתי את מה שתיכננתי ירדתי במשקלים מאימון קודם וכול ההרגשה הייתה חרא... איך יוצאים מאימונים כאלה ומונעים אותם? :helpsmilie:

GEVER
23-09-07, 21:07
אחי עצה שלי כשאתה מרגיש שהאימון הופך למסריח פשוט תעזוב את זה אל תנסה להוכיח משהו לעצמך או לאחרים תילך הביתה תנוח ואחר כך תבוא עם כוחות מחודשים לאימון הבא

ArschGesicht
23-09-07, 21:11
בזמן האחרון אני הולך לבצפר ב-6 בבוקר וחוזר הביתה ב-6 בערב ככה שהאימונים ממש מסריחים =\
בגלל שאין לי כוח לפני אימון אני דופק 2 כוסות קפה בשביל הקיק וזה עוזר רצח
ואין מה לעשות לגבי אימונים מסריחים זה קורה
פשוט מקווים שהבא יהיו פחות מסריח P:

Sugarzaza
23-09-07, 21:13
לא.

Night_Wolf
23-09-07, 21:14
לא מכיר כזה מושג!!!!!!
אימון חרא אצלי זה כל אימון שהיה לי בחודש וחצי האחרונים לקראת התחרות ולמה זה?
כי הייתי רעב כמו אריה שיושב בכלוב אם 4 זברות ואומרים לו אם אתה נוגע באחת מהן אתה מת
כי הרגשתי עייפות וסחרחורת כל היום אבל עדין היה קצת פאמפ אז נהנתי לכמה רגעים
וכי הייתי צריך לעשות כמו מאניק פעמים ביום אירובי..בבוקר ובלילה :closedeyes: כל פעם שעה מינימום..

אבל עכשיו במסה אני מאושר נכנס לחדר כושר בועט בדלת בחוזקה לפי הרעש כולם יודעים שגלעד הגיע ובגלל זה צריך לפנות לו את האיזור כי הוא הולך להפציץ אימון כזה מטורף שלאנשים יצאו העיינים ואז בא מורה הדרך שלו שותפו לאימונים וחברו הכי טוב עומר לנדאו וביחד הם מפציצים בחדר כושר אימון עצבני מקללים את כל מי שמפריע וכמובן אחרי אימון מאסיבי אם חיוך על הפנים עולים ל 10 דקות אירובי בלבד..וגם לא כל יום משם היישר לאבקת חלבון ולתמרים:sbb4:

Night_Wolf
23-09-07, 21:14
פעמיים :s

Sugarzaza
23-09-07, 21:17
לא מכיר כזה מושג!!!!!!
כי הייתי רעב כמו אריה שיושב בכלוב אם 4 זברות ואומרים לו אם אתה נוגע באחת מהן אתה מת
וכי הייתי צריך לעשות כמו מאניק פעמים ביום אירובי..בבוקר ובלילה :closedeyes: כל פעם שעה מינימום..

אבל עכשיו במסה אני מאושר נכנס לחדר כושר בועט בדלת בחוזקה לפי הרעש כולם יודעים שגלעד הגיע ובגלל זה צריך לפנות לו את האיזור כי הוא הולך להפציץ אימון כזה מטורף שלאנשים יצאו העיינים ואז בא מורה הדרך שלו שותפו לאימונים וחברו הכי טוב עומר לנדאו וביחד הם מפציצים בחדר כושר אימון עצבני מקללים את כל מי שמפריע וכמובן אחרי אימון מאסיבי אם חיוך על הפנים עולים ל 10 דקות אירובי בלבד..וגם לא כל יום משם היישר לאבקת חלבון ולתמרים:sbb4:

:sbb4:

Mikeo
23-09-07, 21:45
גם אתה מכירים תהרגשה שהיה לכם חרא אימון וזה מבאס אתכם לכול יום ומכניסאתכם לדיכאון קטן?
היום היה לי אימון וואלה התבאסתי רצח בקושי סיימתי את מה שתיכננתי ירדתי במשקלים מאימון קודם וכול ההרגשה הייתה חרא... איך יוצאים מאימונים כאלה ומונעים אותם? :helpsmilie:

כן, יש לי כאלה כל אימון שני או שלישי לצערי... למזלי היום לא הייה ככה והתאמנתי מצויין, אבל לפעמים קורה שאתה בא להרים את המשקלים שהרמת פעם שעבר ואתה לא גדל בחזרות/משקלים או אפילו יורד... מה לעשות, אין כוח.
"גבר", העצה שלך ממש גרועה, אתה לא יכול פשוט לעזוב אימון ולקוות שבפעם הבאה יהיה יותר טוב, אפילו שלפעמים גם לי בא לעשות את זה, תיקח משקלים יותר קטנים ותשלים את האימון, הכי חשוב להתמיד ולא לפרוש באמצע גם כשלא יוצא שיפור.

Ilan-V
23-09-07, 21:51
קורה לי גם ליפעמיים שיש לי איומן חרא אבל שוב פעם נגיד והרודתי את המשקלים בכל זאת אני מרגיש שאני ניקרע וזהו זה מה שמספק אותי אני לא ממש רודף אחרי המשקלים

Sugarzaza
23-09-07, 22:03
תאכלו כמו שצריך, אבל באמת כמו כשצריך, ותראו איך שזה לא קורה מניסיון.

zidan
23-09-07, 22:06
הכל בראש,אבל הכל!
תחשבו על דברים שנותנים מוטיבציה,לדוגמא אם נפרדתם מחברה שלכם(:blush:) אז תדמינו בראש שאתם פוגשים אותה אחרי שנה ואתם עם גופיה וגוף של מיליון דולר+כוסית לצדכם,ואז תיראו איך אתם אוכלים כמו מטורפים ומתאמנים כמו מנייאקים..
זה נשמע מטומטם אבל הדברים האלה המפגרים נותנים הכי הרבה מוטיבציה..תחשבו על כל השטויות האלה ותיראו

P-a-n-1-c
23-09-07, 22:10
סוגרזה צודק. אימון חזק תלוי באוכל, אני למדתי את זה על עצמי פיקס.

benwin21
23-09-07, 22:12
היה לי היום אימון חרא.

הצוואר תפוס לי כבר שבוע והיה לי היום אימון גב+יד קידמית. אני עושה את התרגיל הראשון לגב(פולי עליון0-לא טכניקה חלקה) ועושה עוד סוג של פולי עליון ואז אני עובד ליד הקידמית ששם התרגיל הראשון היה עוד בסדר. אבל בתרגיל השני הטרפזים שלי התפוצצו מכאבים חשבתי שהם הולכים לצאת

Gangsta
23-09-07, 22:14
בזמן האחרון כל אימון שלי יום טוב מהקודם
וזה לא רק בזמן האחרון זה כל הזמן ככה חח
אז אתם מבינים שאנלא מכיר ת'הרגשה הזאת שיש חרא של אימון...איזה כיף לי חחח Pp:

tomerA
23-09-07, 22:14
חמוד אני אוכל כמו מניאק, זה לא נראה לי קשור.
נראה לי שפשוט לא היה לי זין לאימון ודחפתי אותו בכוח וזה מה שיצא...
בכול מקרה פחמימה זמינה לפני האימון יכולה להיותה טוב לאימון? בנוסף לפחמימה מורכבת שצרכתי כשעה-שעה וחצי לפני האימון.

Nicolas
24-09-07, 00:01
עם אני מרגיש שהאימון חרא אני מוצאי תשייק שותה והחרי 15 דקות אני חוזר להתאמן כמן חדש

Sugarzaza
24-09-07, 00:03
חמוד אני אוכל כמו מניאק, זה לא נראה לי קשור.
נראה לי שפשוט לא היה לי זין לאימון ודחפתי אותו בכוח וזה מה שיצא...
בכול מקרה פחמימה זמינה לפני האימון יכולה להיותה טוב לאימון? בנוסף לפחמימה מורכבת שצרכתי כשעה-שעה וחצי לפני האימון.

זה מה שאתה חושב. גם אני התרברבתי מהתפריט שלי וזרקתי כל הזמן "אני אוכל כמו מטורף". אבל בסופו של דבר רוב האנשים שאומרים את זה לא אוכלים מספיק ולא אוכלים נכון.

Mazoz3
24-09-07, 00:05
קורה מידי פעם, זה בעיקר כי לא היה לך מוטיבציה להתאמן ביום הספציפי של האימון, והלכת בכל זאת.
אני כבר הרבה זמן לא יכול להתאמן הרבה מידי... קצת יורדת המוטיבציה.. אז מה שאני עושה זה ראשון A שני B חמישי Fbw... או משהו כזה... לפעמים גם יוצא לי להשלים את ה 4 אימונים ולפעמים גם יוצא לי לעשות רק A ראשון B רביעי.. זה לא נורא להפסיד אימונים אחי... רק אל תדחוף אותם בכח כי אז כל המוטיבציה יורדת והאימונים מתדרדרים.... מנסיון.

ניגרי ענק
24-09-07, 00:50
לא מכיר כזה מושג!!!!!!

:jockey: הארד קור זה הכי אחי.
אני 3 ימים בהפסקה וכבר מת לחזור!!!!!!!!!!!!!!!!!

Coleman
24-09-07, 13:13
חושבים על האימון הבא :) או שאני הולך לשטוף פנים ולהשתין וחוזר ומנסה להתרכז מחדש

Danzig
24-09-07, 13:24
לא מכיר כזה מושג!!!!!!

O RLY? :wiggle:

חח אהבתי.

Night_Wolf
24-09-07, 13:32
:jockey: הארד קור זה הכי אחי.
אני 3 ימים בהפסקה וכבר מת לחזור!!!!!!!!!!!!!!!!!

אחי יודע מה היה לי בשבוע מנוחה המטופש הזה אחרי התחרות?:unsure:
חשבתי שאני משתגע...אני פשוט לא אוהב מנוחה אם זה היה אפשרי הייתי מתאמן כל יום בלי יום מנוחה אחד פשוט מכור לפאמפ:sbb4:

d-undertaker
24-09-07, 13:58
מספיק לעשות ביד לפני אימון!!!!!!!!!!!

Berk0
24-09-07, 15:20
אלי לפחות אני גילתי שאני צריך 8-9 שעות שינה כול יום, ופשוט לאכול טוב עם פחממות, היו ימים שההיתי על 50 ג''ר פחממה ופשוט הרגשתי כמו זומבי, כאבי ראש, מרים משקלי בדיחה..

בוכל מקרה, תאכלו טוב, תשנו טוב, באימון תשימו לכם את הפריים שלכם עוד שנה מהיום, וכמובן בלי להביא ביד, או זיון או כלום, תנסו שבועים לא להביא ביד או משהו, ותראו באימון שאתפ מפיצים כאילו דחפו לכם 500 מ''ג טסט אננט לתחת.

במיוחד לכול ההאלה שבגיל 16-20 ככה. שאצלנו הרמות טסט גם ככה בשמיים, ואם לא משפשים, וכול היום נשארים חרמנים ואגריסבים יש רמות טסט בדם שיכולות להרוג את קולמן.

tomerA
24-09-07, 15:22
אלי לפחות אני גילתי שאני צריך 8-9 שעות שינה כול יום, ופשוט לאכול טוב עם פחממות, היו ימים שההיתי על 50 ג''ר פחממה ופשוט הרגשתי כמו זומבי, כאבי ראש, מרים משקלי בדיחה..

בוכל מקרה, תאכלו טוב, תשנו טוב, באימון תשימו לכם את הפריים שלכם עוד שנה מהיום, וכמובן בלי להביא ביד, או זיון או כלום, תנסו שבועים לא להביא ביד או משהו, ותראו באימון שאתפ מפיצים כאילו דחפו לכם 500 מ''ג טסט אננט לתחת.

במיוחד לכול ההאלה שבגיל 16-20 ככה. שאצלנו הרמות טסט גם ככה בשמיים, ואם לא משפשים, וכול היום נשארים חרמנים ואגריסבים יש רמות טסט בדם שיכולות להרוג את קולמן.

אתה טוען שיש קשר בן הבאה ביד לכוח?

cheque
24-09-07, 15:32
לא עוד פעם, בבקשה, לא עוד פעם.

חכו חכו זה יגיע לאשכול של 8-6 עמודים רק למה להביא ביד ולמה לא להביא ביד. סעמק ערס. כאילו לא היו מיליון אשכולות כאלה כבר.

tomerA
24-09-07, 17:46
יכול להיות שיש הבדל ברמות הטסט, אבל זה בטח הבדל מינורי שלא יביא לשינוי משמעותי.

Danzig
24-09-07, 17:49

תהיה לי בריא תאמין לי.

r0y
24-09-07, 18:20
cheque אם שמעת תנושא כל כך הרבה...אז יש השפעה בכלל?
BERKO צודק?

Berk0
24-09-07, 20:29
cheque אם שמעת תנושא כל כך הרבה...אז יש השפעה בכלל?
BERKO צודק?

תנסה מה אכפת לך

תעשה שבועים, אל תביא ביד, ולך לאימון, אתה תרגיש הבדל,

ואז שבוע אחרי הניסוי הזה, תביא ביד ואחרי שעה לך לאימון.

Mazoz3
24-09-07, 22:54
תנסה מה אכפת לך

תעשה שבועים, אל תביא ביד, ולך לאימון, אתה תרגיש הבדל,

ואז שבוע אחרי הניסוי הזה, תביא ביד ואחרי שעה לך לאימון.
אתם חייבים להפסיק עם החרא הזה.
אני מביא ביד וישר אחרי זה הולך להתאמן ולא מרגיש חולשה. איך שנאי חוזר אני מביא עוד פעם ביד והטסט לא מתבזבז - אני גדל !
תסביר.

d-undertaker
24-09-07, 22:57
אתם חייבים להפסיק עם החרא הזה.
אני מביא ביד וישר אחרי זה הולך להתאמן ולא מרגיש חולשה. איך שנאי חוזר אני מביא עוד פעם ביד והטסט לא מתבזבז - אני גדל !
תסביר.

מה הנתונים שלך עכשיו?אני אגיד לך אם אתה גדל או לא
ומה זה לא מרגיש חולשה?מה משקלים שלך?
תנסה שבועיים לא לעשות ביד אתה תיראה מה תיהיה