PDA

צפה בגרסא המלאה : קבלו את נתוני ההתקדמות שלי !

TZAHI10
09-11-06, 22:10
כפי שחלקכם יודעים אני יחסית חדש כאן. התחלתי להתאמן בחדר כושר בפעם הראשונה בחיי לפני קצת יותר מחודש וחצי וגם נפגשתי עם גיל. האתר עצמו וגם הפורום עוזר לי מבחינה חברתית ומקצועית אבל בעיקר מבחינת מוטיבציה :blush:
כיף שיש קהילה עם הרבה מידע וגם בהחלט הרבה אנשים!
תמיד רציתי להתאמן ולהתפתח אבל כנראה התעצלתי.. עכשיו אני שמח להציג בפניכם את ההתקדמות שלי, אני מניח שזה ממש לא הרבה אבל עדיין אני שמח שהתקדמתי בכלל תגידו לי מה זה אומר:

משקל גוף: עליתי מ63.7 ל-64.7
היקף זרוע: עליתי מ33.2 ל-34.5
היקף בטן: ירדתי מ82 ל-80

זהו...
חוץ מזה איך החתימה החדשה שלי? :wiggle:

Ori-Silver
09-11-06, 22:13
זה התקדמות נחמדה עלית קילו שריר וירדת בקצת שומן תנצל את זה שאתה מתאמן מתחיל ותפציץ קצת יותר באוכל בחודשים הראשונים אפשר לעלות יותר נקי עם כמה שפחות צבירת שומן

Night_Wolf
09-11-06, 22:55
:jockey: נהדר אחי תעלה תמונות ובהצלחה בהמשך הדרך!

TZAHI10
10-11-06, 07:23
תודה אחי!
אממ... לא נראה לי שכדאי להעלות תמונות בשלב הזה אני לא חושב שרואים הבדל משמעותי בחודש וחצי ואני גם לא בחיטוב אלא במאסה אני אשמח להעלות בהמשך.. כבר פירסמתי בפורום גולשים תמונות שמציגות אותי לפני האימונים זה היה ביוני אני לא מוצא את הדיון הזה...

Daniel-Barak
10-11-06, 18:22
המשך ככה כל הכבוד
ירידה במותניים לצד עליה בהיקפי שריר אחרים זה מעולה!

surfface
11-11-06, 12:42
כמו שאמרתי לך כבר באיסי זה נחמד לחודש וחצי אבל אפשר היה יותר

טל יואב
11-11-06, 13:05
ברוך הבא צחי ,
אכן נתונים מרשימים בשביל התחלה , שיהיה בהצלחה בהמשך ועדכן אותנו על שינויים לטוב ולרע :jockey:

Psychopath
11-11-06, 16:35
תודה אחי!
אממ... לא נראה לי שכדאי להעלות תמונות בשלב הזה אני לא חושב שרואים הבדל משמעותי בחודש וחצי ואני גם לא בחיטוב אלא במאסה אני אשמח להעלות בהמשך.. כבר פירסמתי בפורום גולשים תמונות שמציגות אותי לפני האימונים זה היה ביוני אני לא מוצא את הדיון הזה...

כדי לעלות תמונות בחודש וחצי הראשונים יש הכי הרבה התקדמות !
איזה פלאים עד אחרי החודש הראשון וואייי... כל יום עולים 200 גרם חחחחח

בקיצור אחי תשמור על תזונה ועל כל מה שצריך..

אגב תישקל תמיד אחרי/ לפני ארוחה מסוימת או שתישקל בבוקר.. כי לא חוכמה לעלות חצי קילו אחרי ארוחה שלפני האימון.